Click to Visit
Rock - a rock és a sátánizmus kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Lolina e-mail | 2004-02-29 17:42:19 | 541.
Úgy gondoltam nem fogok erre válaszolni, de meggondoltam magam.
És erre már csak azt tudom mondani inkább legyek buta, mint, hogy színeskedjem azért, hogy megfeleljem a TE elvárásaidnak.

Én nem látok mindenkit gonosznak, sőt Téged sem tartalak annak nem ismersz, azt gondolsz amit akarsz. És azt ki feltételezte, hogy csak a hívők normálisak? Mert én tutira nem.
És vallásosnak nem csak akkor kell lenni amikor divat...


Előzmény: dead soul (537.)
dead soul e-mail | 2004-02-29 17:29:30 | 540.
pláne, hogy a vallás nevében is megöltek x ezer embert.

Előzmény: Aeternus (539.)
Aeternus e-mail | 2004-02-29 17:26:28 | 539.
úgy van... az erkölcs nem vallásfüggő. Egy vallásos ember is nyugodt szívvel megöl valakit, ha a személyisége olyan..

Előzmény: dead soul (537.)
dead soul e-mail | 2004-02-29 17:14:36 | 538.
még egy dolog: sztem mindenkinek szíve joga eldönteni azt, hogy miben hisz. ha vki úgy érzi, hogy jó neki a tudat, hogy figyelnek rá föntröl, akkor higgyen Istenben. az már viszont gáz, ha a hitedet másokra rá akarod eröltetni. vonatkozik ez Lolinára, a sétálóutcákon flangáló 'hittérítökre', a szülökre, akik megparacsolják a gyereküknek, hogy katolikus iskolába járjon (ahol ált. elzüllenek és egy életre leszoknak az imádkozásról - elég ismerösömön tapasztaltam). szent kötelességüknek érzik, hogy ráébresszék a sok baromfit arra, hogy nekik lesz jobb, ha hisznek... ugyan már. mindenki saját maga dönti el, kész.
dead soul e-mail | 2004-02-29 17:05:08 | 537.
hát akkor beleszólok egy kicsit én is.

'Nincsenek a leírtakban hibák esetleg helyesírásiak. Csak amiket leírtam mindenki tudja úgy értelmezni ahogy akarja'

hát rahedli sok helyesírási hibád van, persze nem tehetsz róla, de ha mondjuk vesszök is lennének a mondataidban, akkor egy fokkal érthetöbb lenne a mondanivalód mindenki számára. ja, azért meg bocsi, hogy lebutáztalak, akkor mostan kijelentem, hogy butának látszol, de persze erröl se tehetsz, meg amúgy is boldogok a lelki szegények, ugyebár.

'Nézd meg azt a pl. amikor v.ki azért gyilkol hogy legyen egy kis plusz zsebpénze.'

szerintem az a baj a túlbuzgó keresztényekkel (azzal a néhánnyal, akit ismerek, manapság vhogy nem divat vallásosnak lenni), hogy azt feltételezik, hogy rajtuk kívül mindenki gonosz, eredendöen bünös, vagy legalábbis állati szintre degradált véglény, aki nem is tudja, hogy mit csinál, mikor követ el erkölcsileg helytelen dolgot, nincs is értékítélete. biztos vannak olyan emberek, akik megölnek egy nénit, hogy elmarhassák a nyugdíját, de azért talán nem történik meg ez minden utcasarkon. még a mai világban se, amit ugye sokan elöszeretettel titulálnak romlottnak és fertönek és szodomának a keresztények közül.
remélem, nem mondok újat: az is normális ember, aki nem hisz Istenben meg az ö törvényeiben (vagy nem abban az Istenben hisz, akiben az egyház szerint kéne).


Előzmény: Lolina (533.)
Aeternus e-mail | 2004-02-29 16:58:23 | 536.
szerintem most nem voltam kedves, de azért köszi a dícsérő szavakat.

azért hazudsz, mert nincsen pokol. Nem tudom, hogy miért veszitek komolyan a Bibliát. Az a könyv egy mitológiai regény arról, hogy miben hittek, és hogyan éltek a zsidók, történelmileg nagyon értékes alkotás! de a valóságtartalma nem sok...
úgyhogy remélem csak poénból írtad, amit írtál, és te sem gondoltad komolyan...


Előzmény: Lolina (535.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 16:30:32 | 535.
Kifejtenéd Kedves?

Előzmény: Aeternus (534.)
Aeternus e-mail | 2004-02-29 15:38:16 | 534.
hazudsz

Előzmény: Lolina (531.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 14:14:27 | 533.
"én azt igyekszem megérteni és arra válaszolni, amit te leírtál"
Ha így van akkor nagyon örülök neki.
Nincsenek a leírtakban hibák esetleg helyesírásiak. Csak amiket leírtam mindenki tudja úgy értelmezni ahogy akarja.
Nézd meg azt a pl. amikor v.ki azért gyilkol hogy legyen egy kis plusz zsebpénze.


Előzmény: Böjte (532.)
Böjte e-mail | 2004-02-29 13:52:24 | 532.
Kikérem magamnak, hogy kiforgatom a szavaidat, én azt igyekszem megérteni és arra válaszolni, amit te leírtál. Ha esetleg hibák vannak a leírtaidban, azért ne engem okolj.
Aki kedvtelésből gyilkol, az nem azért teszi, mert elemiben gonosz, hanem mert agyi baja van, orvosi eset. Az illető erről sem tehet, vagy talán igen? Azt mondja, hogy "jó, én most ettől a pillanattól pszihopata leszek" ?!
wili? (ha már személyeskedünk)


Előzmény: Lolina (531.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 13:30:07 | 531.
"Akkor ezt bárkire lehetne mondani, aki öl vagy egyéb bűnt követ el és nem bánja meg, magyarán akkor tök üres a pokol. Vagy akkor nincs is pokol?"
Remek örülök neki hogy sikerült kiforgatni a szavaimat.
Aki öl de nem érzi a súlyát annak megbocsájtanak, aki öl élvezi és nem a saját vagy szerettei életét védi vele, hanem csak úgy kedvtelésből AZ a POKOLRA kerül.
wili?


Előzmény: Böjte (530.)
Böjte e-mail | 2004-02-29 12:54:23 | 530.
Akkor ezt bárkire lehetne mondani, aki öl vagy egyéb bűnt követ el és nem bánja meg, magyarán akkor tök üres a pokol. Vagy akkor nincs is pokol?

Előzmény: Lolina (528.)
Aeternus e-mail | 2004-02-29 12:36:32 | 529.
nem mondod komolyan, hogy egy régi mitológiai (már-már fantasy) könyvben te hiszel!!! :))))))))

Előzmény: Lolina (528.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 12:30:39 | 528.
Éppen ez Isten tudja hogy nincs neki esélye megtudni ezt az érzést ezért megbocsát neki, "Bocsáss meg nekik Uram nem tudják, mit cselekszenek" mondta volt

Előzmény: Böjte (526.)
Aeternus e-mail | 2004-02-29 12:17:31 | 527.
a Rock zenének semmi köze a sátánizmushoz!!!!!!
A Metal zenének van köze, de én nem vagyok sátánista.

Böjte e-mail | 2004-02-29 12:06:07 | 526.
De ez a sérült gyermek egyszer felnő, lehet, hogy ölni fog, és ha nem mondja senki neki gyermekkorában, hogy nem szabad, nem fog benne kialakulni az az erkölcsi gátlás, ha gyilkol, tudni fogja, hogy a társadalom ellen bűnt követett el, de nem fogja megbánni a tettét. Bennem meg van az az erkölcsi nézet, hogy embert nem szabad ölni, de az említett emberben nincs. Akkor a halála után a pokolra fog jutni? Ezek szerint ennek az embernek már a születésétől fogva nincs esélye. Ez egy kicsit igazságtalan szvsz.

Előzmény: Lolina (524.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 11:19:24 | 525.
"elfogult keresztény "
Nem tartom magam elfogult kereszténynek nekem is sok kérdésem van amire nem kapok választ, sok olyan dolog amit nem tudok elhinni, de én ebben a környezetben nőttem fel, ezért természetesen, a hitem mellett állok, mégha sokszor nem is úgy jövök ki belőle


Előzmény: norrsken (519.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 11:16:39 | 524.
Igen de én nem erre a pl.ra gondoltam hanem arra hogy neked kell az öreg néni nyugdíja odamész leütöd az öreg néni meghal neked meg lesz egy kis zsebpénzed.

"Nos, ha valaki gyerekkorában az látja, hogy az apja veri az anyját, az anyja alkoholista, verik őt, bátya drogozik, azt tanulja otthon, hogy használj ki mindenkit, hamar a javítóintézetben fog kikötni. Az meg annyit fog javítani rajta, mint a pokol."
Igen de az a gyerek súlyos lelki sérült lesz,és azon csak egy olyan valaki tud segíteni, aki elnyeri a gyerek bizalmát, és sosem hagyja cserben, de ilyen emberek többnyire csak a mesékben léteznek. A sérült gyerek nehezen bízik de ha igen akkor csak egyszer.


Előzmény: Böjte (521.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 11:12:16 | 523.
Én oda irtam én ehhez TUDNÁM HASONLÍTANI nem azt hogy u.az
a pokolban a lélek szenved látja mit tett és látja hogy hogy szenvednek az emberek a tettétől


Előzmény: norrsken (520.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 11:09:41 | 522.
ezt már szeretem pörög az oldal, remek (még ha mindenki ellenem van:)

"miért szerinted mit tevékenykednek az állítólagos "igazi" sátánisták? gyerekeket áldoznak? temetőt gyaláznak?
igen, vannak ilyen emberek, de azokat én nem sátánistának nevezem."
Mért szerinted mit tevékenykednek, hát az tuti hogy nem aggatják ki ahomlokukra hogy én Sátánista vagyok. Gyertek mesélek mit szoktam csinálni. Hogy megtudd milyen egy igazi sátánista neked is azzá kell válnod, csak utána nem tudsz kilépni ez itt a szívás


Előzmény: norrsken (519.)
Böjte e-mail | 2004-02-29 10:59:43 | 521.
Az emberölés dolog nem ilyen egyszerű. Például, ha egy szeretted vagy akár a saját életedet úgy tudod megmenteni, hogy megölöd azt, aki az életedre tör, végezni fogsz vele, mert a legjelentéktelenebb élőlénynek, legyen az ember vagy állat, jogában áll megvédeni a saját életét.
És ez az erkölcstől is függ.
"Amikor arra tanítjuk gyermekünket,
hogy ne lépjen rá a hernyóra,
ugyanolyan jót teszünk a gyerekkel,
mint a hernyóval." (Bradley Miller)
Nos, ha valaki gyerekkorában az látja, hogy az apja veri az anyját, az anyja alkoholista, verik őt, bátya drogozik, azt tanulja otthon, hogy használj ki mindenkit, hamar a javítóintézetben fog kikötni. Az meg annyit fog javítani rajta, mint a pokol.


Előzmény: Lolina (518.)
norrsken e-mail | 2004-02-29 10:14:06 | 520.
bár nem nekem írtad, de ezen megakadt a szemem: "ez (mármint a pokol) olyan, mint a bosszú, téged megbánt valaki, aztán ő is szenved mert megbántották"
akkor hogy is van ez? hiszen, ha jól tudom 'bocsásd meg a mi vétkeinket és mi is megbocsájtunk az ellenünk vétőknek'...





Előzmény: Lolina (518.)
norrsken e-mail | 2004-02-29 10:05:56 | 519.
miért szerinted mit tevékenykednek az állítólagos "igazi" sátánisták? gyerekeket áldoznak? temetőt gyaláznak?
igen, vannak ilyen emberek, de azokat én nem sátánistának nevezem.

"amiket elolvastam abból arra jöttem rá hogy amit ti a sátánizmusról gondoltok messze nem az igazság" persze egy elfogult keresztény (mert ennek látszol) biztos objektívebben látja...



Előzmény: Lolina (511.)
Lolina e-mail | 2004-02-29 10:00:59 | 518.
"Ha Isten szereti az embert, miért hagyja, hogy a Sátán létrehozza a poklot"
Azért mert SZABAD akaratot adott mindenkinek még a dicsőséges Kerubnak is (angyalfejedelemnek) aki fellázadt és így lett a hatalmas angyalból Isten ellensége: a Sátán. Ő lent híveivel létrehozta a Pandemoniumot ahova az elkárhozottlelkeket gyűjtik annak reményében hogy majd egyszer visszaüthetnek.

"Az ember nem születik bűnösnek, hanem az élet teszi azzá, akaratán kívűl"
Igenis az akaratával ha te nem akarsz embert ölni nem fogsz, ha akarsz akkor úgyis fogsz. (ez elég sarkított pl. de így van)

"Ha szenved, attól még nem fog megjavulni, nem fogja megbánni tetteit."
Ez igaz de szenvedni fog, ez olyan mint (vagyis én ehez tudnám hasonlítani) a bosszú téged megbánt valaki, aztán ő is szenved mert megbántotték.


Előzmény: Böjte (517.)
Böjte e-mail | 2004-02-29 08:19:33 | 517.
Én ezt most nem értem.Ha isten szereti az embert, miért hagyja, hogy a sátán létrehozza a poklot, hogy "bűnösöket" sanyargasson ezzel. Az ember nem születik bűnösnek, hanem az élet teszi azzá, akaratán kívűl.Miért kerül az ember a pokolra? Ha szenved, attól még nem fog megjavulni, nem fogja megbánni tetteit. A pokol üzenete ebből kifolyólag az, amit az anyuka mond a gyermekének -ne rosszalkodj kisfiam, mert elvisz a török!
valentin e-mail | 2004-02-29 00:01:46 | 516.
Jó van, megkérdezem (de csak mert unom magam): mi hogy függ össze?

Előzmény: Lolina (492.)
Lolina e-mail | 2004-02-28 23:31:04 | 515.
"-ha Isten olyan jóságos és meg bocsájtó..Lucifernek miért nem bocsájtott meg?"
Isten megbocsátott neki de lucifer sosem kérte a bocsánatát, ő nem akar "jó" lenni.

"-Mi értelme van a pokolnak,ha Isten szeret minket?"
Őszíntén szólva nem lehet ez megmagyarázni talán azért mert Isten szeret minket de szabad akaratot adott tehát ha te úgy viselkedsz pokolra jutsz.

ha te református suliba jársz neked nem Istenben kéne hinned?


Előzmény: point (514.)
point e-mail | 2004-02-28 20:53:52 | 514.
nem tudom ki mennyire olvas Marilyn Mansonról cikekket...ő(az énekes) nyilatkozta egyszer,h szerinte a sátánizmus nem abból áll,h mindenki össze-vissza gyilkol a Sátán nevében,hanem szte ez egy olyasmi életfilozófia mint bármelyik vallás(norm. esetben),csak nem Istenhez,Buddhához,Sheeva-hoz,Krishnához vagy Allah-hoz imádkoznak,hanem a Sátánhoz és én ezzel kurvára egyet értek.És igen,biztosan vannak olyan sátánisták is,akik gyilkolnak.Mindenütt vannak szélsőségek.Ne mondja senki,h nincsenek!!!A Róm. Katolikus vallásban is,igen!!hiába mondja mindenki azt,h szent,stb...

...és még vmi...szerencsémre 3. éve járok Reformástu Gimnáziumba...ezért lenne pár kérdésem...
pl.:
-ha Isten olyan jóságos és megbocsájtó..Lucifernek miért nem bocsájtott meg?
-Mi értelme van a pokolnak,ha Isten szeret minket?
...a többit majd később...
ha esetleg van vmi amit már megválaszoltak,szóljatok pls!
kösz...

Lolina e-mail | 2004-02-28 20:49:59 | 513.
"Azt írtad,a black metal zene olyan ingereket ad le,ami befolyásolja az embereket."
Igen ad le olyan ingereket de csak azokat befolyásolja akik gyengék, lelkiproblémákkal renedelkeznek, családi gondokkal...stb.

Én egy évet jártam katolikus gimibe de átmentem egy világi suliba még másodikban.
"6.éve járok katolikus gimnáziumba"
Nekem meg az fáj hogy az elsőre nem tudod a választ
"1.Ha isten minden embert szeret,és gyermekének vall,miért találta ki a poklot? Szereti nézni,ahogy gyermekei szenvednek?"
A poklot nem Isten hanem a bukott angyal azaz a Sátán hozta létre. Remélem vágod.

"2.Jézus azt mondta,adjuk oda mindenünket a szegényeknek,és ne legyünk gazdagok,mert azok bűnösök.Ja..a Vatikánnak van a legnagyobb felhalmozott aranykészlete,a templompadban lévő csekkekről inkább ne is beszéljünk.Az nevetséges."
szerintem is nevetséges de azokat a csekkeket adják, ha neked felajánlanak v.mi pénzt te visszautasítanád:?
Amúgy is a pápa elég sok mindent tett abból apénzből, nem hiszem hogy nem hallottál róla.
És miért jársz amúgy katolikus suliba, mért nem lépsz le?

"elkárhozott léleknek.. "
szerintem nem vagy elkárhozott lélek saját jogod van véleményhez


Előzmény: Succubi (508.)
Lolina e-mail | 2004-02-28 20:39:38 | 512.
Másrészt azért kérdeztem mert az igazi sátánisták akiről kiderült hogy az és diliházban van nem is egy mind azt hajtogatták hogyha eljön a vég együtt fognak uralkodni a Sátánnal erről ennyit


Előzmény: dead soul (505.)
Lolina e-mail | 2004-02-28 20:37:02 | 511.
Ma nem vagyok a legjobb hangulatban de azért elmondom KEDVES NORRSKEN hogy amiket elolvastam abból arra jöttem rá hogy amit ti a sátánizmusról gondoltok messze nem az igazság. Mert hogy egyesek egyett értenek Lévai Sándor által alapított Sátán Egyházával, messze nem tudják az igazi sátánisták mit tevékenykednek.

Előzmény: norrsken (506.)
Lolina e-mail | 2004-02-28 20:33:22 | 510.
Ide figyel dead soul saját szuverén jogod kit hülyézel le de elöbbismerd meg.
Inkább ezt mond: "A dolgok nem csak önmagukban vannak:perspektívájukis van. Ezért soha ne mondjad egy tüneményről: ,, ilyen vagy olyan,,- csak ezt mondjad: ,,ebből és ebből a távolságból ilyennek látszik,,"


Előzmény: dead soul (505.)
Succubi e-mail | 2004-02-28 14:27:36 | 509.
bocs.az embereket befolyásolja.nem az ingereket:)
Succubi e-mail | 2004-02-28 14:24:14 | 508.
Kedves Lolina!
Azt írtad,a black metal zene olyan ingereket ad le,ami befolyásolja az ingereket.
nos:
szerintem épp a katolikus egyház adja le a legtöbb ingert.Szerintem az egész bagázst a hatalom miatt,s a nép vezetése céljából találták ki.De persze ez csak 1 vélemény..
Ja.igen.Lenne pár kérdésem hozzád,mivel látom,teológiából ötös vagy.
6.éve járok katolikus gimnáziumba,és fáj,amit látok.

1.Ha isten minden embert szeret,és gyermekének vall,miért találta ki a poklot? Szereti nézni,ahogy gyermekei szenvednek?
(az már más tészta,hogy sztem a pokol sima félelemkeltés..)

2.Jézus azt mondta,adjuk oda mindenünket a szegényeknek,és ne legyünk gazdagok,mert azok bűnösök.Ja..a Vatikánnak van a legnagyobb felhalmozott aranykészlete,a templompadban lévő csekkekről inkább ne is beszéljünk.Az nevetséges.

Kérlek adj már választ ezekre a kérdésekre,nekem,óh,elkárhozott léleknek..



Előzmény: Lolina (498.)
Böjte e-mail | 2004-02-28 13:56:01 | 507.
Kicsit furcsa akérdés, de megmondaná nekem valaki, mi a pokol pontos definíciója és a feladata?
norrsken e-mail | 2004-02-28 09:26:58 | 506.
lehet, hogy elolvastad az összes hozzászólást, de hogy semmit sem fogtál fel belőle az biztos.

Előzmény: Lolina (504.)
dead soul e-mail | 2004-02-28 08:32:32 | 505.
'De én nem viccből kérdeztem.'

azt, hogy nem ajánlotta-e fel neki a sátán, hogy együtt fognak uralkodni? ezt komolyan értetted? bocs, hogy ezt kell írnom, de te nem igazán teszel jót a keresztény vallás PR-jának. tényleg nem akarlak megsérteni, de öszintén remélem, hogy nem reprenzentálod az összes hívöt, nem mind olyan, mint te. a lelkivilágodba se szívesen gázolok bele, de buta vagy, mint a föld.


Előzmény: Lolina (504.)
Lolina e-mail | 2004-02-27 21:24:32 | 504.
"Sátánista vagy? Nem."
Ennek őszíntén örülök.

"Tegnap mikor mondta, hogy szeret nem ajánlotta fel, hogy együtt fogtok uralkodni? Nem mondta, sőt, arról beszélt, hogy ő már nem is akar semmit az életben, elmegy nyugdíjba és inkább átadja nekem az uralmat.
Esetleg szekta tag vagy? Igen, én a Nagy Építő Hód Páholyának negyvenedik szintű főmágusa vagyok. "
Mondjuk mivel az elsőre nemet mondtál ezért ezekre nem tudtál komoly választ adni.
De én nem viccből kérdeztem.

"Te ilyen vallási fanatikus vagy?"
Nem vagyok az. Nem vagyok szent.
Én se tartok be mindent, én is csak ember vagyok.
De van amiben tényleg egyett értek a vallással


"Melyik szektába ("vallási közösségbe") jársz? "
Ez nem szekta amúgy római katolikus vagyok



Előzmény: Odal (501.)
Odal e-mail | 2004-02-27 19:23:53 | 503.
Valentinnak köszönd, ne nekem.

Előzmény: stevie (497.)
Odal e-mail | 2004-02-27 19:22:43 | 502.
De igen.

Előzmény: valentin (495.)
Odal e-mail | 2004-02-27 19:20:35 | 501.
Sátánista vagy? Nem.
Tegnap mikor mondta, hogy szeret nem ajánlotta fel, hogy együtt fogtok uralkodni? Nem mondta, sőt, arról beszélt, hogy ő már nem is akar semmit az életben, elmegy nyugdíjba és inkább átadja nekem az uralmat.
Esetleg szekta tag vagy? Igen, én a Nagy Építő Hód Páholyának negyvenedik szintű főmágusa vagyok.
Most én kérdezek:
Te ilyen vallási fanatikus vagy?
Melyik szektába ("vallási közösségbe") jársz?


Előzmény: Lolina (494.)
Lolina e-mail | 2004-02-26 21:11:40 | 500.
Az ingerek által befolyásolhatók

Előzmény: haska (499.)
haska e-mail | 2004-02-26 19:59:32 | 499.
az emberek befolyásolhatók. miért kell ehhez inger?

nem kell messzire menned, lásd vallás.


Előzmény: Lolina (498.)
Lolina e-mail | 2004-02-25 20:18:57 | 498.
"nem értem a szupernormális ingeres példáddal hová akarsz kilyukadni. főleg mondom, h a slayert is beperelték, mert két arc kinyírt egy csajt, mert azt gondolták, ha megölik üdvözülnek a sátánnál. a slyernek meg annyi köze volt az egészhez, h a zenéjüket hallgatták. persze az ő szövegviláguk nem a "virágos rétekről" szól(k king). nem szólítanak fel ördögimádatra, sátánizmusra.

akik ezt komolyan veszik azok a black metal műfajban tevékenykednek, és legtöbbször menthetetlen idióták. "

Látod erre akartam kilyukadni ez alapján befolyásolják őket. Olyan ingereket adnak ami által befolyásolhatók lesznek az emberek


Előzmény: haska (496.)
stevie e-mail | 2004-02-25 18:45:49 | 497.
"A rock&roll a sátán zenéje" - mondták már sokan (pl. Jerry Lee Lewis bátyja a filmben). Ha tényleg így van, erre csak egyet mondhatok: köszönjük, sátán!

Előzmény: Odal (488.)
haska e-mail | 2004-02-25 18:32:01 | 496.
nem értem a szupernormális ingeres példáddal hová akarsz kilyukadni. főleg mondom, h a slayert is beperelték, mert két arc kinyírt egy csajt, mert azt gondolták, ha megölik üdvözülnek a sátánnál. a slyernek meg annyi köze volt az egészhez, h a zenéjüket hallgatták. persze az ő szövegviláguk nem a "virágos rétekről" szól(k king). nem szólítanak fel ördögimádatra, sátánizmusra.

akik ezt komolyan veszik azok a black metal műfajban tevékenykednek, és legtöbbször menthetetlen idióták.

ha ateista írta, akkor is tudatlan buta konzervatív arc.

mindenki nézze az mtv-n délután a vallási műsort annál szánalmasabbat még... (najó hitgyülit leszámítva)


Előzmény: Lolina (482.)
valentin e-mail | 2004-02-25 17:11:53 | 495.
Én nem mondtam ilyet.

Előzmény: Odal (491.)
Lolina e-mail | 2004-02-25 16:48:34 | 494.
Kedves Odal, lehetne pár kérdésem(amúgy is felteszem)
Sátánista vagy?
Tegnap mikor mondta, hogy szeret nem ajánlotta fel, hogy együtt fogtok uralkodni?
Esetleg szekta tag vagy?


Előzmény: Odal (491.)
Lolina e-mail | 2004-02-25 16:39:48 | 493.
Ez hogy függ össze. Röviden is tudok fogalmazni de azt nem fogod megérteni


Előzmény: valentin (490.)
Lolina e-mail | 2004-02-25 16:38:03 | 492.
Ez hogy függ össze. Röviden is tudok fogalmazni de azt nem fogod megérteni


Előzmény: valentin (490.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.