Click to Visit
Rock - !!! tagkeresés !!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

K2J e-mail | 2011-09-21 21:49:51 | 368.
Férfi énekest és női vokálost keresünk rock zenekarba Debrecen vonzáskörzetében. Közel 4éves múlt saját számokkal. Csak komoly érdeklődők jelentkezzenek.
ehan@freemail.hu

Sennahikari e-mail | 2011-09-18 19:36:52 | 367.
Üdv!
20 éves lány vagyok, aki énekesként töltené be a szerepét a bandában. Rock, alternatív rock a fő stílus, de bármi jöhet! Most kezdtem el gitározni is.
Ha Miskolc környékén laksz, és szeretnél egy olyan bandába tartozni, akik szívből játszanak, jelentkezz!
Amire szükségünk van:
- Gitáros
- Basszeres
- Billentyűs
- és dobos, ha lenne.
Nem számít a tapasztalatos, a lényeg, hogy szeresd amit csinálsz!
Ha szeretnél csatlakozni itt elérsz! Korhatár nincs!
hikari_kaien@citromail.hu

vivi111 e-mail | 2011-09-18 13:23:19 | 366.
Sziasztok!
Én egy 16 éves lány vagyok Budapestről. 4 éve gitározom és komolyan gondolom a zenélést. Zenésztársakat keresek, akiknek szintén komoly elképzelésük van!!! Korosztály: 16-19.
Nyitott vagyok bármire :)
zsano111@freemail.hu

johnystewitz e-mail | 2011-09-12 12:14:00 | 365.
Férfi énekest keresünk Bp-i post hc/trance metal zkr-ba. Angol tudás fontos lenne legalább kiejtés szintjén, mivel a dalaink is angolul lennének. Ősztől szeretnénk koncertezni és befejezni az első Ep-t.
Üdv
email: johnystewitz@freemail.hu

andabanda e-mail | 2011-09-12 12:10:13 | 364.
Billentyűst és dobost keresünk Pest környékén!

Sziasztok, ezekhez a dalokhoz (és még sok máshoz) keresünk billentyűst és dobost.

(most még gépzene, de már megvan a zenekar és már koncertlehetőségünk is lenne!)

http://www.halottember.blepo.hu/music/fenybar.mp3
http://www.halottember.blepo.hu/music/kemikus.mp3
http://www.halottember.blepo.hu/music/varjaa.mp3
http://www.halottember.blepo.hu/music/elillano.mp3


http://www.halottember.blepo.hu/index.php/zene-lejatszo
http://www.facebook.com/pages/Halott-Ember-Projekt/105992039485177

ha érdekel,
kobel777@gmail.com

--Rapper- e-mail | 2011-09-11 16:14:29 | 363.
http://www.youtube.com/watch?v=8Xs-iqtwoNw
ww95 e-mail | 2011-09-11 15:32:29 | 362.
Üdv. Budapesti rock metál zenekar keresi 15-17 év közötti jó hangú énekesét, aki tud kottát olvasni, jó hangja van, és akár kivonyít egy aerosmitht és metallicát is, de nem hörgős! Próbák budapesten vannak. írj: music4ever95@citromail.hu
Ja, és legyen jó hallásod, ne énekelj hamisan :D

wrati93 e-mail | 2011-09-10 11:54:10 | 361.
Hali!

Alapítanék egy bandát haverommal. Én lennék sologitáros, haverom pedig vagy basszeros vagy ritmus gitáros. Szóval keresünk:
-dobost
-basszerost
-énekest
Nem kell hogy profi légy mi se vagyunk azok csak szeresd amit csinálsz és csináld komolyan! Zeneével kapcsolatban: Green Day, Papa Roach, Good Charlotte, Rise Againts, Tankcsapda, The Offspring, Nirvana, Bikini stb stb, persze idővel saját számok:D
A próbák Gödöllőn lennének (Pesttől fél óra vonattal) óradíjas próbaterembe. Lennének fellépési lehetőségek is. Szóval ha érdekel akkor írj!
email: billiejoe.gd@citromail.hu

NOT EXIT e-mail | 2011-09-06 15:11:48 | 360.
Sziasztok Szabados Tamás vagyok 13 éves (az a jó ha korán elkezdi az ember) és egy rock bandát szeretnék alapítani de ehez szükségem van
-dobosra
-ritmus gitárosra
-és szólógitárosra
az éneklést és a basst beválalom a próbák helyszínét együtt kéne megbeszélni hogy mindenkinek jó legyen.Azt kérném hogy olyan emberek jelentkezzenek akik komolyan veszik mert azért jó lenne befutni mint híres együttes.És azért mennénk kisseb helyekre koncertezni aztán egyre nagyobbakra.(Homokosokat nem fogadunk el)Egyébként lányokat is szivesen várunk.10-16 évig keresek.Elérhetőségek:szám,06205607574 vagy e-mail,fenderstracoster@freemail.hu

blood20 e-mail | 2011-08-21 20:40:46 | 359.
20 számos listához keresek gitárost,akusztikus megszólalásban kéne előadni az adott dalokat.szoros határidő,néhány fellépés!!
bloodsugar20@gmail.om

NOT EXIT e-mail | 2011-08-14 19:06:09 | 358.
Sziasztok Szabados Tamás vagyok 13 éves (az a jó ha korán elkezdi az ember) és egy rock bandát szeretnék alapítani de ehez szükségem van
-dobosra
-besserosra
-és szólógitárosra
az éneklést és a ritmusgitárt beválalom a próbák helyszínét együtt kéne megbeszélni hogy mindenkinek jó legyen.Azt kérném hogy olyan emberek jelentkezzenek akik komolyan veszik mert azért jó lenne befutni mint híres együttes.És azért mennénk kisseb helyekre koncertezni aztán egyre nagyobbakra.(Homokosokat nem fogadunk el)Egyébként lányokat is szivesen várunk.Elérhetőségek:szám,06205607574 vagy e-mail,fenderstracoster@freemail.hu

Spirituality e-mail | 2011-08-11 13:26:26 | 357.
ÉNEKES KERESTETIK!!!

Scéal nevű Folk-melodeath zenekarunk énekesét, frontemberét keresi.
Saját számokat játszunk néhány feldolgozással beleértve.

Akit keresünk: Lehetőleg budapesti, tiszta hangú, férfi/női énekes, előny ha más stílusokban is jártas vagy, rendelkezz zenei illetve koncert tapasztalatokkal.
A jövőre nézve nagy terveink vannak, ezért mindenképp olyan embert keresünk aki be tudja osztani az idejét, és rendelkezik elegendő kitartással a zene, illetve a zenekar iránt.
Ha magadra ismertél a leírtakban, vagy van ismerősöd aki alkalmas a posztra, Vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy továbbítsd az üzenetet minél több helyre.

Honlap: www.myspace.com/scealmusic
Elérhetőségünk:
Robi: dartghost@hotmail.com 06-20-257-3296
Vendel: 06-30-407-6225

Köszönettel: a Scéal csapata :)

georgea e-mail | 2011-08-07 07:02:13 | 356.
Az Empress zenekar szólógitárost, basszusgitárost, dobost keres.
Irányvonal: rock, alternatív, beat
Saját dalok/elérhetőség: http://www.goodday.hu/

MŰVÉ5Z e-mail | 2011-07-30 20:58:46 | 355.
a rokk egy nagy fasz


  XX XX
XX XXXX
XXXXXXXX
XXXXXXXX
XXXXXXXXX
XXXXXXX
XXXXXXXX
XXXXXXX
XXXXXXX
XXXXXXXX
XXXXXXX
XXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXX XXXXXXXXXXX
XXXXXXXX XXXXXXXX
:D


Előzmény: Adam Smith (354.)
Adam Smith e-mail | 2011-07-27 19:42:02 | 354.
Székesfehérváron 14-20 év körüli, több éves zenei szaktudással, tapasztalattal, zeneiskolával szólógitárost, basszerost és billentyűst keresek magam mellé próbálni, gyakorolgatni.
Érdeklődni: adam9509@gmail.com

Croix e-mail | 2011-07-20 20:08:37 | 353.
Most alakuló industrial banda keres billentyűst Borsod-Abaúj-Zemplén megyében! A lényeg hogy szeress !!!!!!!ZENÉLNI!!!!!!! Jelentkezni a rozsaamonte@gmail.com e-mail címen, vagy a 06-70/42-89-233 -as telefonszámon!!!

http://fearincband.blogspot.com/


Croix e-mail | 2011-07-19 19:45:27 | 352.
Most alakuló industrial banda keres billentyűst és dobost Borsod-Abaúj-Zemplén megyében! A lényeg hogy szeress !!!!!!!ZENÉLNI!!!!!!! Jelentkezni a rozsaamonte@gmail.com e-mail címen, vagy a 06-70/42-89-233 -as telefonszámon!!!

http://fearincband.blogspot.co​m/


ww95 e-mail | 2011-07-11 21:33:34 | 351.
Egy most alakuló budapesti rockot és matált minden mennyiségben játszó zenekar keresi 15 és 17 év közötti dobosát és fiú énekesét, aki tud ordítani, vonyítani, de tanul énekelni, és jó hangja van, mindent el tud énekelni,pl. sonata actica :) de elsősorban dobosok jelentkezését várjuk, sürgősen. Írjatok: gameover95@citromail.hu
Vologya e-mail | 2011-07-10 19:27:28 | 350.
rockerek,ezt hivják zenének:

http://www.youtube.com/watch?v=odUxUt5gArQ

Croix e-mail | 2011-07-10 13:03:00 | 349.
Most alakuló industrial banda keres szintist és dobost Borsod-Abaúj-Zemplén megyében! Lényeg, hogy szeress !!!!!!!ZENÉLNI!!!!!!! további kérdések és jelentkezés a rozsaamonte@gmail.com email címen!
Tutibanda e-mail | 2011-07-06 11:42:00 | 348.
Képzett zenészekből álló pop-rock csapat (dob+bass+gitár+billentyű) keresi énekesét!
Ha van benned spiritusz és szeretnéd megmutatni magad a világnak, akkor itt a helyed!
Fényképes leveleket, hanganyagokat, videókat, linkeket ide várjuk: tutibanda@gmail.com
Komolytalanok, amatőrök ne rabolják az időnket. Köszi!!! :)

ww95 e-mail | 2011-07-04 22:13:39 | 347.
Bármilyen metálzenére hajlandó dobost keresünk újonnan alakuló bandába, 15-18 év között! Sürgősen írj: gameover95@citromail.hu
ww95 e-mail | 2011-07-04 17:40:58 | 346.
Sziasztok!
Szabadúszó basszusgitáros lány vagyok, 16 éves, Pestről. Bandában játszanék de inkább alapítanék (vokált és dalírást is vállalok) rock és metál jöhet a végtelenségig! Főként : nickelback, metallica, sonata arctica, green day, de jöhet más és saját is! Írj: gameover95@citromail.hu

Any89 e-mail | 2011-07-02 02:17:16 | 345.
Sziasztok!
Budapesti punk rock zenekar keresi 18 és 22éves közötti dobosát. zenekarok amik hatással vannak ránk: blink 182, green day, sum 41, pennywise stb. Ezek közül játszanánk néhány feldolgozást és alkotnánk sajátot is.
Néhány fellépést már a hátunk mögött tudhatunk. További fellépések pedig Vörös Yukban és egyéb Budapesti klubbokban valamint Százhalombattán várhatóak. A próbák Próbazónába lennének ami Kossuth Lajos tértől van néhány percre.
várjuk jelentkezésed!

matrailevi e-mail | 2011-06-29 16:24:24 | 344.
A "public smokers" alternatív könnyűrock zenekar budapesti férfi énekest keres (lehetőleg tapasztalattal rendelkező, haladó énekest)! Kérjük csak abban az esetben jelentkezz, ha az alábbi zenéink tetszenek:

http://www.youtube.com/watch?v=5xx9AX5O9Y8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=LtobDz94vMM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lOAV0InHUJ4&feature=related

Hetente próbálunk a XI. kerületben, a zenekar egy éve alakult, azóta rendszeresen koncertezünk.
Elérhetőség itt:
Levi 0630 527 81 89

Math87 e-mail | 2011-06-21 08:44:38 | 343.
Szegedi zenekar keresi skatepunk zenekarba dobosát.
Érd.: 06304708038 v. math87@freemail.hu

Remig e-mail | 2011-06-02 22:11:28 | 342.
Sziasztok!

Somogyi Remig vagyok, 12 éves szólógitáros. Zenei múltam dobolással kezdődött lassan négy éve (ami most is hobbiszerűen megmaradt), előtte már kicsit pötyögtem a zongorán, és 2 éve megtaláltam az igazi hangszerem, a gitárt. Tanulok klasszikust zenesuliban gitár tanszakon, és más tanároktól minden más stílusban. (ebből az egyik tanárom Mo. egyik leghíresebb és legjobb gitárosa) Pár hónapja megnyertem egy tehetségkutatót, és azóta Benkő László a mentorom. Sok fellépésem van, de csak mint szólógitáros egyedül, zenei alappal. Két felnőtt együttessel szoktam fellépni gitárosként, de itt a nyár és nagyon szeretnék hasonló korúakkal zenélgetni. Rendszeresen járok fellépni (szinte minden hétvégén meghívást kapok valahova), és egy rádiós műsorban is műsorvezető partner vagyok, a tv-ben volt pár riport velem, és egy stúdió is támogat, ezért ha sikerül összejönnünk és elég jók leszünk, akkor már van egy út amin Én már elindultam, csak ki kell taposni. Játszom jelenleg mindenfélét, latint, bluest, rockot, metált …..ha kell még swinget is, de a klasszikus rockot, a bluest és a rock and rollt szeretem a legjobban. Játszom sokmindent, de leginkább saját számokat akarok.
Szóval……könyörgöm……ha nem vagy még 18 éves és tudod hogy hogy nyúlj hozzá a hangszeredhez ( már az is jó ha a dobütőket nem fordítva fogod meg, és nem suttogsz a mikrofonba éneklés címen, és tudod hogy a basszusgitáron hány húr van és hogy a zongorán vagy a szintin mik azok a kis fekete-fehér micsodák amiket ha lenyomsz hangot adnak ki), akkor jelentkezz! Elsősorban fiúk jelentkezését várom. Budapesti vagyok. Próbára van hely, dob van, zongora van, erősítők vannak.
Írj a sozo@enternet.hu e-mail címre.

Referenciaként ha gondolod üsd be a nevem a youtoubon és kiad pár videót.

Üdv.: Somogyi Remig



JICMUSIC e-mail | 2011-06-02 19:21:35 | 341.
A budapesti JUST IN CASE zenekar második gitárost keres. Korosztály: 19-25
Stílus: Muse, Vanilla Sky, Paramore, The Almost, The Fray, One Republic és ezekhez hasonlók.
Fiatalos, mindenki által szerethető, eladható zenét játszunk.
Van saját dalunk is a pár feldolgozás mellett. Nyáron megyünk stúdiózni, hogy felvegyük a saját dalokat.
Komoly elképzeléseink, terveink vannak a zenével kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik szintén így gondolják.
info.justincase@gmail.com

standupnscream e-mail | 2011-05-24 19:20:22 | 340.
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Hetente legalább 1 próba, eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com

Szólógitár e-mail | 2011-05-22 22:40:42 | 339.
21 éves szólógitárosként csatlakoznék rendszeres fellépésekkel rendelkező budapesti zenekarhoz. Főleg a hard rock és a progressive metal műfajok érdekelnek, de szívesen játszom ezekhez hasonló, igényes zenét is. Kérésre tudok referencia-anyagot küldeni és ilyet az engem megkeresőktől is kérek. 7 éve gitározom, rendelkezem színpadképes felszereléssel és stúdióztam is már. Kérlek Titeket, ha nincs anyagotok, vagy új zenekarról van szó, illetve ha hörgés található zenétekben, ne keressetek meg. Érdeklődjetek itt: szologitar kukac hotmail pont com
Hat e-mail | 2011-05-21 19:41:44 | 338.
Sziasztok!
15 éves, budapesti gitáros vagyok. Ha visszaemlékszünk a 80as, 90es évekre(Mötley Crew,Kiss,guns n roses,Nirvana) azok voltak a szép idők rock szempontból. ha úgy érzed,hogy fel kéne újra támasztani a rock n roll-t, ha elég tökös rockernek érzed magad,ahhoz ,h összehozzunk egy lázadó,tökös rockbandát,akkor jelentkezz: sexdrugrocknroll@citromail.hu írj bátran,ha énekelsz vagy játszol valamilyen hangszeren, stúdió és egyben próbaterem adott, lemezcég adott, a Bikini frontembere szivesen segítene,igazgatná az utunkat, egyszóval minden adott,hogy feltámasszuk a rockot! írjatok,írjatok,szóljon a rock!!!

PKacc6 e-mail | 2011-05-21 12:19:20 | 337.
sziasztok,
20 éves lány vagyok aki bandatagokat keress, dobos már van. gitárosokat keresnénk. kezdők vagyunk mind a ketten, kezdőket illetve haladókat keresünk, Budapest környékéről.
először feldolgozásokra gondoltam, Jack Jack illetve The pretty reckless együttesektől..
ezen az emailen el tudtok érni..
katalinpotyi@hotmail.com
jelentkezésetek várjuk! :)

stoned raider e-mail | 2011-05-18 20:16:52 | 336.
Helló!

Induló pesti pszichedelikus rock banda keresi (16-22 ÉV KÖZTI!) basszgitárosát.
Előny ha jazz kedvelő vagy, és minnél rugalmasabb zenei ízléssel rendelkezel.
Gitáros, billentyűs és dobos már van.
Főbb irányvonalak: Pink Floyd, Doors
Érdeklődni lehet: mexicola0115@windowslive.com e-mail címen, és tel.:06706063375

Lyon e-mail | 2011-05-16 00:36:55 | 335.
23 éves énekes keress zenekart..numetal vagy trash metal fajtát..! éve énekelek,budapest majdnem minden neves helyén felléptem már,és főleg Linkin park,Red,papa roach,Rammstein slipknot,tipusú zenekart keresnék:)
Koko_empt@yahoo.com az elérhetőségem:)

ziir e-mail | 2011-05-09 13:42:53 | 334.
Hy.Miskolci dobos vagyok.Már meglévő zenekarba szeretnék játszani.pop-rock-metal.Cuccom van
hardcoredani@hotmail.com.msn ugyanez!

Holló871220 e-mail | 2011-05-09 11:13:08 | 333.
23 éves lány vagyok, zenekart keresek, akik női énekest keresnek! Hangom az megvan, már csak zenekar kéne, akikkel együtt csinálunk vmi jót! Amire mindenki emlékezni fog! ÉLJEN A ROCK!!!
schwarzeherzen@windowslive.com

szegovia1 e-mail | 2011-03-14 18:17:53 | 332.
Üdv szeretnék egy metallica tribut zenekart csinálni:D
ha nem vagy kezdő akkor jelentkezz nem kell hogy profi légy csak szeresd csinálni és tudjál is játszani a hangszeren:D
Én egy gitáros vagyok 8 éve játszok aránylag jól van zenekari tapasztalatom .
Ezekre a posztra várok jelentkezőket:
Ének
Solo gitár
Dob
Bassus gitár
:D
itten érhető vagyok el :
szegovia11@citromail.hu
és
pappbalazs93@hotmail.com
előre is kösszi:D

Bial e-mail | 2011-03-14 17:01:00 | 331.
Sziasztok!

Induló tatabányai metál zenekarba keresünk dobost, basszert, valamint lány énekest!
Nem vagyunk profik és ezt tőled sem várjuk el. Néhány követelmény azonban van:
Szeresd amit csinálsz és legyen legalább 1-2év gyakorlatod. Valamint legyen saját cuccod.
Ha énekesnek jelentkezel akkor pedig tudj is énekelni ne csak zuhany alatt dalolássz:)
18 évesek vagyunk tehát hasonló korúak jelentkezését várjuk.

Ha szeretnél jelentkezni ide írj: heidta@freemail.hu

tommorello e-mail | 2011-02-23 12:37:03 | 330.
Szia!

Budapesti modern rock/metal- zenekar új DOBOST keres.
Saját fullextrás próbaterem a Dürer-kert fölött a „Blokk”-ban.
Jó kapcsolatok zenei körökben, gyakori, bejáratott koncertezés, fesztiválokon, klubokban....stb
Több éve összeszokott csapat vagyunk, komoly felszereléssel, nagyon jó baráti viszonyban, aminek természetesen te is részese lennél :)
Hívj bátran!
tel: 70 3644327

SaveAndDelete e-mail | 2011-02-19 19:30:23 | 329.
GITÁROS KERESTETIK!
Budapest környékén tevékenykedő, jól összeszokott, de nemrégiben megcsonkult zenekar szólógitárost keres.
Sok saját dalunk van, feldolgozásokat nem is nagyon szoktunk játszani.
Ha érdekel a világmegváltás, akkor írj nekünk a saveanddelete@gmail.com címre.
ments és törölj
Ha a stílusra vagy kíváncsi, az számunkra meghatározhatatlan, de íme egy felvétel az előző felállástól:
http://www.youtube.com/watch?v=4kM2-vztTfo

dune e-mail | 2011-02-15 13:14:53 | 328.
Stoner Rock együttes keres basszus és szóló gitárost!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Nem kifejezetten profi zenészek jelentkezését várjuk, tehát ha úgy érzed nem rendelkezel magas szintű zenei ismeretekkel, de van érzéked a hangszered megszólaltatásához akkor már megéri jelentkezned!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, (Queens of the Stone Age), Slo Burn, Sasquatch, (Clutch),
Cowboys & Aliens…

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

dunezenekar@gmail.com

Singer Needed e-mail | 2011-02-09 07:37:31 | 327.
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest és ritmusgitárost hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a singerneeded2011@hotmail.com címre írhatnak "énekes" vagy "gitáros" tárggyal.
Bial e-mail | 2011-02-03 04:38:13 | 326.
Üdv!

17 éves Környei srác vagyok, 3 éve gitározok (elektormoson kb.1,5 éve). Zeneiskolába járok és amikor tehetem zenélek, fejesztem magam. A közelben (pl:tatabánya, tata) keresek metál vagy rock bandát akik bevennének. Van saját gitárom.

email/msn: heidta@freemail.hu
tel:30/532 5553

Rob93 e-mail | 2011-01-31 11:30:49 | 325.
Sziasztok!!
Egy egri 17 éves Gitáros srác vagyok 4 éve gitározom, bármit meg tudok tanulni. Banda alapítási szándékaim vannak, vagy szívesen társulnék olyan bandákhoz akik gitárost keresnek eger környékén. Stílusomat tekintve a metálon, rockon belül bármit eljátszom, dalokat, dalszövegeket írok. Saját cuccal rendelkezem. Ha gitárost kerestek itt az emberetek. Bandám már volt,a színpaddal jó viszonyban vagyok, nem vagyok lámpalázas izgulós. fellépési lehetőséget tudok szervezni és stúdiót is.

E-mail cím: Robin93@index.hu

mmbv e-mail | 2011-01-30 13:29:11 | 324.
Üdv!

Bpesti zenekar keresi elhivatott és kreatív dobosát. Irányvonal: alap a szimfonikus metal, ez összekeverve bármivel, ami jó - amolyan Therionos-Kamelotos-és-minden-ami-belefér dolog. Játszunk feldolgozásokat is, de a jövőben a saját számoké lesz a főszerep. Próbák hétvégente, Pesten. Abszolút kezdők és linkek kíméljenek!
Ha érdekel, egyéb részletek e-mailben: mmbv11@gmail.com

Daemona e-mail | 2011-01-28 13:03:30 | 323.
Hell!


Az Edge Of Heaven zenekar géppuska kezű DOBOST és white fülű SZINTIST/SAMPLEREST keres!
Fontos, hogy jól érezzük magunkat, de a szándékaink komolyak, így tőled is elvárjuk a megfelelő hozzáállást. A próbáink hétvégén, Pesten vannak, stílusunkat tekintve dallamos goth-metalt játszanánk, mint pl. Flowing Tears – Sistersun, vagy Beautiful Sin – Spark Of Ignation.
Ha felkeltettük érdeklődésedet, akkor várom emailed a daemona91@gmail.com ra vagy rám írhatsz MSN-en is: vi-ki@freemail.hu

Üdv:
Daemona

koppi e-mail | 2011-01-12 17:45:48 | 322.
Sziasztok !

Énekest keresünk zenekarunkba, Budapesten.
Csak komoly hozzáállású emberek jelentkezését várjuk
( csak énekelni tudók jelentkezzenek és NEM ÉNEKELNI VÁGYÓK !! )
A stílus, igazából vegyes nagyon. pop- rock- blues.
Deák Bill, KISS, Deep Purple, Ákos,LGT, Doobie Brothers, The Doors, És a többi klasszikus örökzöldek :):)
Életkor 17 - egészen ameddig gondoljátok.
Mi 19-20 évesek vagyunk.
Eddigi felállás : Dob,gitár,basszus,zongora.

Jelentkezéseteket várjuk a : koppi14@freemail.hu címen vagy 0630/640-1150

georgea e-mail | 2011-01-07 09:13:07 | 321.
Alakuló beat zenekar basszusgitárost, dobost és szólógitáros keres.
irányvonal: beat, rock, alternatív
Kor: 28-36

saját dalok: http://www.goodday.hu/
Tel: 06 20 3975308

Szabobakter e-mail | 2011-01-05 20:59:13 | 320.
Az Electric Eyes zenekar metal-gitárost keres!

A maglódi székhelyű metál banda tapasztalt és komoly szándékú ritmus/szóló gitárost keres. Feldolgozásokat (In Flames, Sepultura, Arh Enemy, Iced Earth, Cradle Of Filth, stb) és saját számokat is játszunk, a demónk készítése folyamatban. Egy kis ízelítő:

http://www.youtube.com/watch?v=qWRIfdwNwPs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=I1y04jmaYik&feature=mfu_in_order&list=UL

szantai.sanyi@gmail.com
tel: 0620-808-4006

Daemona e-mail | 2011-01-05 12:48:10 | 319.
Hell!

Keressük zenekarunk 20-35 év közötti GITÁROSÁT, BILLENTYŰSÉT és/vagy SAMPLERESÉT! Goth-metál zenét játszanánk, amint lehet saját számokkal, egy pár pl: Lullacry:

http://www.youtube.com/watch?v=wsjqrbpGwX4
Beautiful Sin:

http://www.youtube.com/watch?v=dd5TmX5SgoY
Basszer, dob és ének már van.
Fontos, hogy jól érezzük magunkat a próbákon, de azért elvárjuk a pontosságot és a komoly hozzáállást! :) Saját számok már készülőben, illetve tervezünk egy Christina Aguilera feldolgozást.
A próbák PESTEN vannak, úgyhogy budapestiek, illetve Pest környékiek jelentkezését várjuk!
E-mail: daemona91@gmail.com
MSN: vi-ki@freemail.hu


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.