Click to Visit
Rock - Miért van ennyi rózsaszín dísz-peecsa??? Hol vanna
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  

csuporka e-mail | 2006-03-19 15:29:49 | 65.
nem baj az ha valaki idegbeteg... (ha ilyen szmájlis szinten...) itt van példának az angoltanárom( rossz példának).... olyan egy idegbeteg állat, hogy ha meglátom a folyosón inkább beugrok valami cserép mögé.... ő aztán télleg idegbeteg,de az nem baj ha valaki vigyorgó pofákat írogat, csak jó kedve van....

Előzmény: Vicy (62.)
Vicy e-mail | 2006-03-19 14:26:55 | 64.
de észrevettem.:-P
Noncs e-mail | 2006-03-19 11:08:25 | 63.
mér lennék idegbeteg?
hogy lehet már ilyen hülyeséget írni?
mindenki olyat ír,ha nem vetted volna észre!:)


Előzmény: Vicy (62.)
Vicy e-mail | 2006-03-18 22:33:02 | 62.
nem akarlak szekálni Noncs,de te idegbeteg vagy hogy nem irsz mást csak röhögő fejeket?:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
Noncs e-mail | 2006-03-18 21:21:53 | 61.
sztem senkit sem érdekelnek...................
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: kérész (60.)
kérész e-mail | 2006-03-18 21:10:54 | 60.
Engem se érdekelnek, nyugi. :P

Előzmény: Noncs (59.)
Noncs e-mail | 2006-03-18 11:18:17 | 59.
lehet hoy már láttam!de annyira nem érdekelnek
engem ezek a buta műkurvák!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: kérész (56.)
Noncs e-mail | 2006-03-18 11:16:29 | 58.
onnan,hogy mindenki+keféli...........
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: kérész (57.)
kérész e-mail | 2006-03-18 09:28:33 | 57.
Ja és havonta egymilliót költ magára. Honnan van ennyije?:P
kérész e-mail | 2006-03-18 09:28:03 | 56.
Kelemen Anna a Playboynyuszik második helyezete lett, mert 8000 szilikon van a melleiben, fel van töltve a szája, hat kiló smink van rajta, és buta... Fura, hogy nem ismered, a csapból is ő folyik.

Előzmény: Noncs (55.)
Noncs e-mail | 2006-03-17 18:47:00 | 55.
ki az a Kelemen Anna??

Előzmény: kérész (53.)
Noncs e-mail | 2006-03-17 18:45:15 | 54.
húúúú,az nem semmi!sztem télleg nem a stílus számít a szerelemben!
hanem az hogy jól kijöjjetek!


Előzmény: Morrisongirl (50.)
kérész e-mail | 2006-03-17 17:49:35 | 53.
Gondolom, akik ide írnak, nagyjából mind lányok, mert általában csak nekik szólnak be az említett cicababák. Szerintem is szép a rózsaszín, de az már tényleg sok, hogy rózsaszín tűsarkú, nadrág, kabát, meg táska és stb... De amúgy egy jótanács: le kell őket szarni, mert rajtuk csak nevetni lehet, amiért ilyen szánalmasak. Szóval nem is érdemlik meg, hogy külön téma nyíljon róluk. :)
Viky, amúgy Kelemen Anna szerintem is egy hülye ribi... Nem értem, hogy lehet ilyen brutálisan buta...

Vicy e-mail | 2006-03-17 17:15:12 | 52.
Ja és a kedcenc szinem a rózsaszin.csomó ruhám olyan szinű.Mert szerintem a rózsaszin a szerelem szine és szerelem nélkül élni BORZALMAS!
Egyépként nem hinném hogy úgy fogom eldönteni hogy kivel járok hogy a pasi milyen zenét hallgat.Tőlem aztán Mozartot is hallgathat,csak nekem ne keljen.:-)))

Vicy e-mail | 2006-03-17 17:12:18 | 51.
Én nem vok rocker,de ettől még szeretem a rock zenét.Nem nagyon szeretem a feketét,én inkább szinesen öltözködöm.De ettől még más szeretheti és nem fogom őt azért utálni mert veketében jár.Hagy járjon ha az az ő stilusa.
Olyat meg ne irjatok hogy pusztuljon minden plázacica,mert szerintem mindenkit lehet vmiért szeretni.Igy hát én nem kivánom senkinek hogy pusztuljon el.Egyépként tudjátok hogy ki az a Kelemen Anna?Na attól a csajtól tényleg falra mászok!Ő TÉNYLEG EGY HÜLYE PICSA.WGY BÜDÖS RIBANC.NEM INKÁBB EGY MŰNŐ VAGY ROBOT.MERT MINDEN MŰ RAJTA.De őt sem utálom mert nem ismerem.Csak ne keljen a tv-ben néznem azt pici okos fejét.:-)

Morrisongirl e-mail | 2006-03-17 12:24:50 | 50.
örülök hogy végre vki mellettem áll:) Sokan azt is furcsálják, hogy barátom nem rocker (rap-et, mulatóst, meg mittom én mit hallgat:). Sztem nem a stílus a fontos, hanem az hogy szeressük egymást, és elfogadjuk egymást olyannak, amilyen.
És már 3 éve együtt vagyunk és már 2 éve el vagyok jegyezve!


Előzmény: Noncs (49.)
Noncs e-mail | 2006-03-17 12:02:06 | 49.
én is nagyon szeretem a rockot!
nem mondom azt hogy rocker vagyok,de azt sem,hogy
nem vagyok!
de én nem járok rózsaszín picsa ruhában!:DDDDD
különben is tök jó a rocker stílus!
nem tudom hogy mér kell fikázni!


Előzmény: Morrisongirl (48.)
Morrisongirl e-mail | 2006-03-17 11:34:27 | 48.
köszike:)De tényleg! Mi közük van hozzá, hogy rocker vok! Én nem fikázom a más stílust kedvelőket, akkor ők se fikázzanak engem!!!(meg a rockereket)! ha meg nekik tetszik a rózsaszín, akkor hordják (én fel nem venném) :)

Előzmény: Noncs (47.)
Noncs e-mail | 2006-03-17 11:05:39 | 47.
egyet értek veled!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Morrisongirl (46.)
Morrisongirl e-mail | 2006-03-17 07:47:01 | 46.
A plázacicákkal az a baj, hogy túl nagy a pofájuk. És aki nem olyan szép mint ők, az már nem is létezik!!! Úgyhogy pusztuljanak a hülye libák!!! Ha nekem sem ugatnának, nem lenne semmi bajom velük!
Noncs e-mail | 2006-03-16 20:04:56 | 45.
igazad van teljesen,de az a szar,hogy a cicababák
lehurrogják a rockereket!és mindenkinek beszólogatnak,+imádják önmagukat mutogatni!


Előzmény: Vicy (44.)
Vicy e-mail | 2006-03-16 19:26:52 | 44.
Én nem akarok beszólni senkinek meg nem is ismerlek titeket.Csak egyszerűen nézegettem hogy milyen topicok vannak és gondoltam ide benézek.
Szóval nem nagyon értem hogy miért szidjátok össze-vissza a plázacicákat?!Én nem vagyok az nem ezért védem őket.Némelyik nekem sem a szivem csücske de nem kezdem el szekálni őket.Nekik ez a stilusok és én ezt elfogadom.Sőt mindenki stilusát elfogadom.Merthát milyen lenne ha mindenki egyforma lenne.Mindenki rockker vagy punk vagy hippi lenne.Igy szép a világ hogy mindenki más.Én például hippi vok,de ezért nem kezdem el az anarchistákat bántani.Én a békét szeretem ők meg pont az ellentétét.De ez igy jó.Szóval ha nem voltam paraszt mert igy beledumáltam a topicotokba akkor gondolkodjatok el azon hogy tényleg nincs jobb téma a világon csak hogy ki milyen ruhát visel és hogy hogy néz ki?!

Morrisongirl e-mail | 2006-03-16 09:54:13 | 43.
Hát nem csípálom őket! Főleg hogy messziről beszólogatnak a másiknak(de csak messziről meg ha többen vannak). Undorító szín a rózsaszín!! Na meg azok az orrmótlan hegyesorrú, magassarkú csizmák... Nevetséges.... De hordják, ha nekik kényelmes!
Noncs e-mail | 2006-03-13 20:55:30 | 42.
hát egyértelmű!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: csuporka (41.)
csuporka e-mail | 2006-03-13 15:47:57 | 41.
áááááááááááááááá! kitört a rózsaszín lakkcsízmám tűsarka!!! neeeeeeeeee!!! erről is csak beácska tehet! ki más! :D
Noncs e-mail | 2006-03-08 11:46:22 | 40.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ádriáná e-mail | 2006-03-07 20:08:03 | 39.
úristen!!! L vagy, vagy B??

Előzmény: bionic33 (30.)
Ádriáná e-mail | 2006-03-07 20:05:57 | 38.
ez kurva jó duma!!!!!:)

Előzmény: dr_feelgood (31.)
Noncs e-mail | 2006-03-07 18:51:56 | 37.
ne má.....
hogy mik vannak....
ezek csak divatból hallgattják ezt!
:DDD


Előzmény: csuporka (36.)
csuporka e-mail | 2006-03-07 16:52:22 | 36.
én azt bírtam, amikor a kis tűsarkú rózsaszín kis plázacicától megkérdezték mien együtteseket szeret, azt mondta green day, tokio hotel és tankcsapda (de csak az örökké tart!) és h ő rocker... :D

Előzmény: Noncs (35.)
Noncs e-mail | 2006-03-06 13:36:10 | 35.
de utálom a csitri féle picsákat...
de jó hogy nem vagyok ilyen..........
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: csuporka (32.)
csuporka e-mail | 2006-03-06 12:53:45 | 34.
egyet értek...

Előzmény: ArG (33.)
ArG e-mail | 2006-03-03 17:03:09 | 33.
hehehe... csak eszembe jutottak a hosszú, fekete, csipkézett szoknyáim...kár, hogy nem az abroncs korában élek...pont, mint egy bányász:P... egyébként meg teljesen igaz, hogy fekete "dísz-peecsák" is vannak. Nem a ruha teszi az embert! Habár sokmindenre lehet következtetni. De általánosítani nem szabad...

Előzmény: dr_feelgood (31.)
csuporka e-mail | 2006-03-03 16:55:28 | 32.
attól h fekete cuccok vannak rajtunk, még ugyanúgy lehetünk nőiesek.... ez mondjuk rám nem jellemző, mert hozzám nőtt a bakancsom...
de a vonaglós, kis nyafogós divatpicsák sokkal rosszabbak nálunk...


Előzmény: dr_feelgood (31.)
dr_feelgood e-mail | 2006-03-03 15:26:34 | 31.
Ti tényleg ilyen buták vagytok?:D Létre kéne hozni a konkurens 'miért van ennyi sötétlelkű fekete liba' topic-ot. Mért zavar titeket, hogy egy lány úgy öltözködik, mint egy lány és nem, mint egy bányász?
bionic33 e-mail | 2006-03-03 13:31:08 | 30.
"aki meg kurválkodik az annyit is ér mint nő"
engem százszor jobban izgatna fel PJ Harvey a frekete 'dress'-eiben mint az amerikai szőkített picsák fehérneműben, vagy anélkül tologatva a seggüket és egyéb testrészeiket a kamerába.nem tudok neveket mondani.

(hmmm pj harvey-t elfogadnám...)


Előzmény: stevie (24.)
bionic33 e-mail | 2006-03-03 13:24:32 | 29.
hát...mondjuk egy kispálos, vagy ilyesmi zenéket hallgató emberke is felvehet egy rózsaszín valamit, mindjárt máshogy néz ki, mint pl egy rózsaszín kis top, egy nadrágnak nem nevezhető farmerbugyival, meg 10centis magassarkúval.(ezt jól megmondtam...remélem értitek majd)
skalala e-mail | 2006-03-02 18:18:42 | 28.
DE van normális ki nem kúrva rozsaszínben is(DE buzi is)
poczok e-mail | 2005-10-23 09:12:58 | 27.
Hát sztem stevienek teljes mértékben igaza van ezzel sokan egyetértünk. Én most mentem elsöbe és az a rengeteg pláza-picsa... de szerencsére nem az én osztályomba vannak, igaz mi rockerek is cs 5-en vunk de még mindig jobb mintha ellepnének a nyomi rózsaszin ribizlik, mer azokból naon sok errefelé - sajnos.

Nightqueen e-mail | 2005-10-13 07:24:48 | 26.
"van kurva rózsaszínben
van kurva feketében
és úgy általában minden színben"

Ez elég ütős szöveg, de igazad van! :)))
Szerintem a discosoknál az van, hogy ők már ránézésre is inkább ribancnak tűnnek, míg egy "feketeruhást" előbb meg kell ismerned, hogy kiderüljön róla, milyen valójában. Vagy valami ilyesmi... :)


Előzmény: stevie (24.)
mariann666 e-mail | 2005-10-13 07:06:10 | 25.
Ezért szerintem senki sem fog neked esni, talán ha nem lenne igazad...
Igen, nem a színek függvénye, minden ember más. Én is ismerek olyan rocker csajszit aki 1 nagy ribanc, de ez a kis diszkós libákra mifelénk jobban jellemző. Na mindegy, így is mi leszünk a rossz példa:)
Pasikban meg csak sajnálni tudom az ilyeneket. Így soha nem is lesz egy normális kapcsolatuk, pedig titkon erre vágynak. Kis idő múlva majd rájönnek, h nem arra vágynak, h mindenkit ágyba vigyenek, hanem valami másra. Akkor viszont már késő lesz......


Előzmény: stevie (24.)
stevie e-mail | 2005-10-11 16:06:15 | 24.
most fog mindenki nekem esni, de...

van kurva rózsaszínben
van kurva feketében
és úgy általában minden színben.

aki divatból csinál valamit, nem azért mert tetszik neki, az valahol fos. aki meg kurválkodik az annyit is ér mint nő - ez nem
színek függvénye.

És köztünk faszik közt is hány ilyen össze-vissza kefélős divatköcsög van...és bizony a rockerek se kivételek. Ismerek 30 körüli rocker arcokat akik tizenéves rocker kiscsajokat szédítenek és húznak meg...oltári, nem?!

Nightqueen e-mail | 2005-10-03 13:52:16 | 23.
Na, azért nem csak a csajok pletykálnak! A pasik sem különbbek! Van egy-két srác ismerősöm, akik bőven túltesznek a lányokon!

Igen, észrevettem. De hát rajtunk kívül szinte senki sem jár erre. Sajnos. Jó lenne, ha megint sokan lennénk, mert nagyon beszélgethetnékem van! :)


Előzmény: mariann666 (22.)
mariann666 e-mail | 2005-09-30 05:50:18 | 22.
:))
Ez fordítva is igaz. Az "itteni" csajokban nem lehet megbízni, alig várják, hogy kipletykálják valakinek. Hát iegn, női nem:))
Észrevetted, hogy szinte csak mi beszélgetünk? Szegény többiek, majd jól létrehoznak nekünk 1 topicot és oda leszünk száműzve:))))


Előzmény: Nightqueen (21.)
Nightqueen e-mail | 2005-09-29 09:58:02 | 21.
Ha bajom van a világgal, és Kalapácstól hallgatom a Nincs baj-t. Meg az Alvinéknak is van egy jó száma ilyenkorra, de nem tudom a címét. "Na, és ha fáj, és ha egy percig is vissza kell tartanod a lélegzeted..." Valami ilyesmi. Gondolom, nem sikerült szó szerint idéznem.

Még jó, hogy nem akarnád letagadni! ;) Kapnál érte rendesen!
Örülök, hogy bejöttek a tippek, és jó látni, hogy ilyen boldogok vagytok!
Én is nagyon örülök, hogy megismertelek! Te vagy az egyetlen csajszi, akinek el merem mondani a dolgaimat! :)


Előzmény: mariann666 (20.)
mariann666 e-mail | 2005-09-29 07:26:11 | 20.
Látos, én mondtam, hogy az a szám nagyon szupi:))) Úgy imádom, ha nagyon hiányzik Zolim, vagy bajom van a világgal mindig azt hallagtom:) Erőt ad vagy nem is tudom.
Hogy bírom? Nehezen, ahogy közeledik a hétvége egyre rosszabb, mert nincs tudom, hogy nem lehetek vele:( De azért reménykedek hátha haza tud jönni hozzám, annyira hiányzik:((( De próbálok pozitívan gondolkozni, és kitartani a végsőkig. Meg tudom, hogy neki sem jobb a helyzet és vágyik haza, de a munkahely az munkahely. Most azt várom, hogy vége legyen ennek az évnek, levizsgázzak és végre összeköltözhessünk:))

Igen, de nem is akárnám letgadni, hogy ilyen régóta ismerlek:)) Emlékszek még kb 2,5 éve mennyit álmodoztam róla, te bíztattál meg adtál tippeket. Látod, bejöttek és azóta is együtt vagyunk:) Tök jó, hogy megismertelek!


Előzmény: Nightqueen (18.)
Nightqueen e-mail | 2005-09-28 10:57:05 | 19.
Én is örültem volna neki, ha visszaír, ha már egyszer ide pofátlankodott!
Kezdtem komolyan kíváncsi lenni, és akartam vele értelmesen beszélgetni a témáról. De úgy néz ki, nem képes rá...


Előzmény: mariann666 (16.)
Nightqueen e-mail | 2005-09-28 10:54:58 | 18.
Én pedig kb. 2 hete kaptam meg Csabitól egy pár Junkies albumot. És neki pont megvolt a Maszk. Eddig még nem hallottam, csak Rockmaratonon a koncertjükön. Meg akartam szerezni, mert te állandóan dicsérted azt a számot. Most be kell vallanom: húgommal együtt annyira rákattantunk, hogy naponta legalább 3x meghallgatjuk óránként! :)))
.......... Hogy bírod ezt ki???????????????????? Jó, tudom, muszáj. Mást nem tehetsz. De én már ebbe a 3,5 napba is beleőrülök! Amikor tudom, hogy másnap jön, egyre nehezebben telnek a percek, és örökké az órámat nézem. De mikor ott van velem, akkor meg vágtatnak az órák; hiába töltjük együtt az egész napot, alig tűnik pár percnek!
Amúgy minden elismerésem a Tiéd! Kitartó vagy...
Autogramot? Csabitól? Vagy a Kúszóbabtól?? :))))
Én szeretnék 14 éves lenni. Talán máshogy lehetne alakítani az életet, és akkor még előbb megismerheted!

(Na, tessék! Látszik, megint mi érzelgősködünk! Le sem tudnánk tagadni, hogy évek óta ismerjük egymást, és ennek a fórumnak köszönhetjük! :))))


Előzmény: mariann666 (15.)
Nightqueen e-mail | 2005-09-28 10:48:41 | 17.
Szerintem nem feltétlenül néznek ki minden társaságból.
Pl. középiskolában az osztályomban én voltam egyedül rocker. Eleinte furcsának találták a dolgot, de mikor megismertek a többiek, elfodadtak, megszerettek.
Sőt, 4. év végén az osztályfőnököm ezt mondta: "Niki tipikusan az a rocker, aki összetartja a társaságot, nagy szíve van, és ezért én őt tisztelen." A tanárnő (27 éves) discos, és egy discostól ilyent hallani szerintem remek érzés. Nem mintha meg akarnék neki felelni, de jól esett, hogy nem az alapján ítélt el, amit hallgatok, hanem hagyott nekem időt, hogy megismerjen.


Előzmény: Wicked Girl 666 (14.)
mariann666 e-mail | 2005-09-28 06:37:48 | 16.
Engem teljesen hidegen hagy mit gondolnak rólam az emberek, már megtanultam nem foglalkozni velük. Elhiheted, elég sokat kaptam már az élettől, de ez csak erősebbé tett.
A kiscsajt sem fogja padlóra vágni amit visszaírtunk neki, talán végiggondolja és tanul is belőle. Amúgyis, hol van előírva, hogy csak ők alázhatnak porig minket? Néha - néha nekünk is kell egy kis szórakozás. Bár jobban élveztem volna ha legalább kicsit megvédte volna magát, de ha nem hát nem:)


Előzmény: Wicked Girl 666 (14.)

1  2  3  4  5  6  7  8  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.