Click to Visit
Rock - Placebo
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  

deepfreeze e-mail | 2003-12-30 16:40:47 | 986.
MEGHÍVÓ
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Köszönjük, hogy eddig hűséges és gondviselő használója volt a Föld bolygónak.
Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját, ismerőseit, kollégáit az elkövetkező 365 napon megrendezésre kerülő 2004-es esztendőre.
A rendezvényre a belépés minimális költségekkel jár.

Kiemelt programok
Január 1. Nyitás pezsgővel
Január: Téli móka hókotrók részvételével
Február: A fagyott világ varázsa
Március 15.: Ünnepi megemlékezés
Április 11-12.: Tojáskalandok (szervező Mr Nyúl, locsolófelelős: Tűzoltóság)
Május 1.: Szünet
Május 30-31.: Pünkösd
Nyár közép: Fakultatív tengerparty
Augusztus 20.: Fénytüneménnyel járó látványos műsor
Október 23.: Kávészünet ünnepi hangulatban
November 1.: Kísértetjárás
December 6: Puttonyos zsibvásár (sztárvendég: Mikulás)
December 24-25.: A fenyőfa és csomagolópapír csodái (énekel: az egész család)
December 31.: Záróra pezsgő hangulatban

Dumalady e-mail | 2003-12-30 10:29:16 | 985.
mostmár mind1, mint az elmúlt év, szar lesz a vége is, minden rossz, ha a vége rossz;)
de hogy mér nevetek, azt nem tudom...jah, a leb@szás miatt hehe...az jó lezs:) ott lesz egy fiú is, akivel a múltkor összefutottam, majdnem a szomszédom, és kiderült, hogy placebo-őrült:))))))))))))))))))))))))))))
hát igen, aznap hálát is adtam mindennek, hogy vannak emberek akik nem rapbuzik!!!juhéjj!!!
de a beolvasást is elmondtam neki, és azt mondta jól teszem hehe...bármit is golndolnak, ott leszek, heheheeeeeee!!!

az a jóízű ordítás...egészségedre...engem jól meghúznának, ha ezt csinálnám eh...

a buli kilőve...mármint a tied, de jó szórakozást...most takarítottam ki a szobámat, aztán ki is takarodtam:) nem bírom a rendet!!!

de gondoltam, meglátogatlak titeket...

az ájulás meg lehetett vérnyomás csökkenés is, nekem egyszer nagyon szar, tartalmas, gyűléses napom volt, csak morzsákon éltem, nyár volt már, vmi átszervezés vot, aztán lefújták...nem, nem az euro szakközép hehe...lényeg az, hogy nem ettem, aztán másnap reggel meg hangyás lett a kép, zúgott a fülem, mint a rosszul behangolt rádió, azt hittem elvesztettem a látásom, de ettem egy falatot és minden jó vot, aznap jól teletápláltam magam...hehe, jó nap volt csak emiatt lógtam hácc ja...
holnap, jót égnek a ribik!!!nem, nem kell semmire gondolni, nem olyan lesz, hogy én égjek:) majd elmesélem:)))


Előzmény: Lullaby (971.)
Lullaby e-mail | 2003-12-30 10:08:47 | 984.
Köszönjük deepfreeze! =)))))))))
Vega:ESZEL TE RENDESEN???Annyira megijedtem,de komolyan.Tom,h voltál orvosnál,de sztem vizsgáltasd ki magad!(tom bagoly mondja verébnek,de akkoris)
Holnap szilveszter,ma meg Vészhelyzet!


deepfreeze e-mail | 2003-12-30 08:06:53 | 983.
vega fűzzétek meg vmelyik szülőpárost, menjen át a másikhoz, így egy lakás felszabadul. Vagy kérdezzétek meg otthon, hogy lehetne e otthon a buli, mert meghiúsult a terv. Erre ha rá kérdeznek szülőtől függően ködösítsetek, vagy mondjátok meg hogy mi a helyzet. Mondjuk amelyiknek meg lehet mondani, az esetleg meg is engedi, hogy odacsődüljetek zajongani. Ja és ígérjétek meg, edényt nem törtök és nemhagytok koszosan. Vagy vegyetek papírcuccot az nemolyan vészesen drága. Azt csak besöpröd a szemetesbe, visszatologatod a bútort, felporszívózol és kész a lakás. Másik előnye, rá lehet firkálni, melyik kié és nem keveritek össze a poharakat. Ja és ne tépjetek le függönyt, néha menet közben szellőztessetek (cigifüst) és lehetőleg ne kerítésszaggató pálinkával és kannás borral kínáljátok a háziakat, hanem vmilyen normálisabb itallal. Ja és ne rúgjon be lehetőleg senkiannyira, hogy te4lirókázza a perzsát.
Ha idén szépen és jól viselkedtek, esetleg jófej szülő egy óvatlan mondattal így endedi ki a társaságot reggel: Milyen jók voltatok, jövőre is jöhettek ha nincs hova menni.
Tehát érdemes otthon érdeklődni. Anyum erre azt mondja szilveszter csak egyszer van az évben, pedig mi hajnalig szoktunk zajongani, bár számítógépes a party lényege. Képzeljetek el itt ül 5 felnőtt pacák (25 és 35 között) és hajnalig játszik. Na ezt én meguntam, beszerveztem magam egy máhol levőbe. Az egy igen előnyös helyen van. Egy teljesen kiürített lakásban. Aki le akar ülni, az vigyen magával párnát. Pá drágáim, még jövök és hintem az igét. ;DDDD

deepfreeze e-mail | 2003-12-29 21:05:42 | 982.
Sajnos van az, hogy a szülők azt figyelik, milyen a másik kölke, én nem arra figyelnek, milyen az övék. Az az figyelnek, csak vhogy nem ilyennek szeretnék amilyen és még az orra alá is dörgölik. Na az gáz igencsak. Azzal nem tudom mit lehetne tenni.
Nem akarok felvágni, de az én anyám ilyen téren volt a csúcs, idézem: Engem nem érdekel az a gyerek, csak te. Csak annyit kért tanuljak. Én épp ezért azt sem kapkodtam el. Na ilyent kívánok minden gyereknek, és akkor kiegyensúlyozottan nő föl. Én a mai napig nem költöztem el. Nem érdemes, én itthon még gyerek vagyok. Vicc az egészben, megmondtam itthoin, ha egyszer összekűöltözöm vkivel az is ide jön lakni. Erre anyu: akkor én költözöm.
Dumalady kívánok neked kedves és jó szülőket a következő 10 évre, onnam megy mindegy, mert már valószínű önállósíthatod magad.
Lullaby te pedig ne nagyon mászkálj a Média Marktba. Mint a neve is mutatja, olyan mint a piac. Csak az a tiéd, amit meg bírsz fogni. Addig amíg ki nem fizeted, else engedd. Kolléganő úgy járt, hogy még a banki khitelt is elintézték neki, mire visszament az üzleten belül, már másnbak eladták az utolsó darabot. Engem is szivattak, de nekem szerencsém volt, én Pesten vagyok, mentem a Westendben 20 métert és ott volt a Sony boltja, kedves eladófiúkkal teli. Sokkal jobb volt ott vásárolni. :DDD
vega te meg nézz utánna, hogy mitől ájulhattál el, mert az nem vicc.
Te jó ég én mennyit írtam?
Ja és az Abba nem is olyan szörnyű, bár a Placi sokkal sokkal jobb, azért azt hallgatom.

Lullaby e-mail | 2003-12-29 20:24:12 | 981.
ELÁJULTÁL?????
Ázzze az komoly,akkor pihizz!Pusszantlak!

Lullaby e-mail | 2003-12-29 20:23:21 | 980.
Ja,so Balázs.Tényleg csak haver v magad sem tod?
Nekem is tetszik egy srác..ázze nem lesznek mérgesek ha itt tárgyaljuk ki a dolgokat? =)

vega713 e-mail | 2003-12-29 20:23:13 | 979.
Andi ez most nem fog menni. Asszem az előbb elájultam. Lefekszem, bocs.
Lullaby e-mail | 2003-12-29 20:21:55 | 978.
Elolvastam! =))))
Jól vok,már a fejem se fáj!
Figy csicsa,töltsd le a messengert!
http://messenger.msn.com/download/Default.aspx?client=1
JA és JAVA: http://www.java.com/en/download/windows_manual.jsp

vega713 e-mail | 2003-12-29 20:17:22 | 977.
Itt vagyok! Mi van veled? Ja, most írtam emailt, olvasd el!
Lullaby e-mail | 2003-12-29 19:58:50 | 976.
Gyalogló,Inda szoba,Sci-fi Lullaby!!!
Na,ott vagy már??? =)))))))

Lullaby e-mail | 2003-12-29 19:53:47 | 975.
Jaj,Juli ázze ne csináld ezt,még mindig nem vagy ott!
Lullaby e-mail | 2003-12-29 19:51:39 | 974.
oks ot vok!
Te még nem! =))))

vega713 e-mail | 2003-12-29 19:50:26 | 973.
andi, chat.hu? vega713 néven most megyek oda!
vega713 e-mail | 2003-12-29 19:50:24 | 973.
andi, chat.hu? vega713 néven most megyek oda!
Lullaby e-mail | 2003-12-29 19:49:48 | 972.
Vega!MÁR ELHÚZTÁL????
Ne már!!!
Gyere chat.hu-ra!!!!(csak az jön be)
Sci-fi Lullaby leszek,ok?

Lullaby e-mail | 2003-12-29 19:45:04 | 971.
Kiemelném ezt a mondatod:,,NEM AZT KELL LÁTNI, HOGY LEHETNE ROSSZABB IS, HANEM AZT, HOGY LEHETNE JOBB IS. " Na igen,ezzel a dumával vagyok én is kussba tarva.H Afrikában + éheznek.Jaj,elhiszem,de lehet van az éhezésnél szarabb dolog is.(Én pl nem éhezek,hanem éheztetem magam,hogy megfeleljek)És gyötrődés ez is,és mellette még sok más.(Vega ezt vágja.Tényleg Zsüli,még a legutóbbi sztorit nem is tudod,mert személyesen akartam.)Nem csak az ilyen apró dolgok.A kamaszok nehezen veszik az élet dolgait,főleg ha még tesznek is egy lapáttal.Mindenki mindent jobban tud,mindenki jófej...ma kra kiborultam.Kiabáltam az utcán,anya rámszólt h fejezzem be,mindenki minket néz.Erre én:
MI????Jaj,dehogyis,ezek azt sem vennék észre ha meghalna valaki!Itt vagyunk,szarnak az emberek egymásra,ez a mai világ!
Mindezt üvöltve....érdekes volt,de jólesett!
Nem tudtam ma discmant venni,és a paraszt media marktos pasi is!!!!!!Odamegyek,kérdeztem h van-e samsung discman!Erre ilyen flegmán,felemelve a hangját:CSAK AZ VAN,AMI KI VAN RAKVA!
MAjdnem mondtam,h elnézést h megszülettem!!!
Kibaszott discman,mióta várok rá és nem elég h NINCS,még az a paraszt is tesz rá egy lapáttal!Hát fantasztikus!
Úgyhogy erről ennyit,imádok itt éni,EGYRE JOBBAN!Pfff! =/
Ja,Dumalady,akkor abba a buliba jössz,amit mondtam v máshova?Me nem igazán vágom.


Előzmény: Dumalady (969.)
vega713 e-mail | 2003-12-29 19:33:23 | 970.
Sziasztok! Nagyon régen jértam erre, de mindegy.
Deeepfreeze: tök igazad van, én imádom az idősebbeket, (két 20 feletti nővérem van) főleg ha megértik a fiatalabbakat, és te is ezt tetted. Meg a te korosztályod képes épkézláb tanácsot adni. Szal igazad van.
Ja, és az én "lázadó" kamaszlelkemnek tökéletes Brian, brühühühü.
Kurva jó, hogy egyik ismerősömmel összetrombitáltunk egy csomó embert szilveszeteri partyra, és amikor ma megkérdeztem, hogy hol leszünk közölte hogy nálam! Mondom nem, nálad. Mire ő: szüleim enm mennek el. Mondtam neki, hogy az enyémek se, szal k. jó. Ja és senkinek nincs pénze, hogy belevesse magát az éjszakai életbe. Szal holnap haditanács. Á.ÁÁÁÁ! 29edike van és én nemtudom hogy hol szilveszterezek!

Ja, amúgy jó hogy vége lesz ennek az évnek. Ausztusban nagyon elromlott, aztzán szept. 4én egy napra tökéletes lett minden, hogy utána mégjobban elromolhasson. AZ év első fele meg úgy ahogy van kiesett. nem emlékszem semmire. Furi.

Gondolom nagyon érdekel titeket, hogy járatom a pofámat szal, bocs, j'éjt!

Dumalady e-mail | 2003-12-29 18:40:13 | 969.
jah, ma is detto, ugyanolyan szar, a buli meg kilőve, csináltak programot nekem, de akkor is elmegyek arra a kurva bulira, v mire, aztán megint jól lecseszem azokat a kurvákat...jah, még nem mondtam, kb 2 hete volt...hehe...
de, a buli, nemtom hogy lesz, ELKÉPZELHETŐ, HOGY MEGYEK!!!de nem tudom, olyan kevés idő van addig...jah, félig vágjátok, miről van szó, de a lényeg, hogy tele van a tököm, azzal, hogy NEM AZT KELL LÁTNI, HOGY LEHETNE ROSSZABB IS, HANEM AZT, HOGY LEHETNE JOBB IS.
megmondják, mit csináljak, és az még nagyobb gond, hogy nem fogadnak el, amilyen vagyok!ha már nem hordok félvállas"love britney" rózsaszín pólót, nem is vagyok jó...és nem az álmok a céljaim, hanem, hogy a normális "szintet" el tudjam érni...persze ez nem azt jelenti, hogy elhanyagolom a külsőm, csak nem csillogok a seggemen pillangóformában hehe...;)jah, a vén nyanya kifejezés...nem a 25 évesekre értettem, csak magamat hasonlítottam volna, hogy ha annyi vagyok, és csak a placebot hallgatom akkor az annyi, mind most az abba-t nyomatni a max hangerőn...értitek, jah, és a megasztárban az a rockos közönségdíjas, nagyon jó volt, ez az ami hiányzik a magyar rockból, mert nálunk, ha megnézitek, csak keménykedős egykangú szarok vannak/nem akarok megsérteni senkit ha.../, de a plcebo is, meg minden ilyesmi, az ilyen "dark"-osabb formátum...valahogy más.más, de jobb!
tehát...a bulira megpróbálok elmenni, de a szilveszteri fogvatartás sock egy kicsit!!!


Előzmény: Lullaby (966.)
Lullaby e-mail | 2003-12-29 17:28:20 | 968.
Sziasztok!
Itt csücsükélek és gondolkozom,néztem a Vonzás szabályait...és tiszta durva.Láttátok?
Jaj,gyerekek,ne legyetek álmodozva szerelmesek,ne fojtsátok el az érzéseiteket!Beszéljetek róla,mind1 kinek.Lehet napló,kutya,macska,TELJESEN MIND1!Mert ha nem beszélsz,akkor felörlődsz,ezt eddig is tudtam,de ma tudatosult bennem!
Asszem London lefújva,mert az állóhej sold out,én + csak első sorba VAGY SEHOVA!
PeCsába is +döglöttem volna hátul!

deepfreeze e-mail | 2003-12-28 22:39:45 | 967.
Dumalady fel a fejjel, ki lehet bírni elég sok mindent. Álmodni én is szerettem egy időben, de most már nem annyira, mert ha felébredek, ugyanott vagyok és akkor aztán igazán nehéz elviselni a dolgokat. Igaza van Lullaby-nek, ne az alvásban levő álmaidra építs, azok csak ideiglenesen lazítanak el. Próbálj meg először valami olyant "álmodni" magadnak először, amit el is tudsz érni kis erőfeszítéssel, de ébren. Majd egy másikat. Azután kis lépésekkel haladj előre, mindig sorban a következőig. Nem azt mondom, hogy a nagy álmokról le kell mondani, azokat meg ki kell találni, hogy hogyan lehet kis lépésekben elérni és azokon át haladni. Tudod mindenkinek van valami, ami agyonnyomja az életét. Nekem is van, mégpedig olyan, amire lassan talán találok megoldást, pedig már vagy 10 éve gondolkodom rajat. Lehet hogy egyszer megoldom. Tudom inkább hagyjalak békén a pszichológus dumával és a hülye jótanácsokkal, mert azzal tele van a hócipőd, de esetleg gondold végig ha egyszer lesz kedved rá.
Ó igen és kérlek ne vén tatázd a 25 éveseket, mert a végén még megsértődöm, tudod én a 28 éves vagyok. Na jó, nem szoktam megsértődmni, nyugodj meg, méga legjobb barátnőm is időnként vén tyúkoz, bár ő csak 2 évvel fiatalabb nálam, és így hív a középiskola óta. Arról, hogy öregszünk nem tehetünk. Brian pedig nem csak neked elérhetetlen, pedig egész jó lenne egy ilyen helyes srác itthonra. Bár egy kissé szelídebb kiadásban. :DDDD

Lullaby e-mail | 2003-12-28 19:25:20 | 966.
Dumalady:Debrecenben laksz,igaz?Na figy kisszívem...az egyik barátnőm csinál bulit,és én vok a másik szervező!!!!So,ha gondolod és nem szeretnél Destiny's Child-ot hallgatni,akkor szeretettel várunk!Na? ;) Én azt hittem h lesz egy fákkking szilveszterem,de nem,me áhhh nem is tom h jött össze!És tényleg,gyere el!Nem bánod meg!Nekem is a faszom tele van MINDENNEL!
És az igazság az,h:
,,Rossz úton jár az,aki álmokból épít fel várat magának és közben elfelejt élni."
Na ez az egyik kedvenc mondásom.És ugyanezt csinálom.Nemtok ellene tenni.Utálom,mit utálom?GYŰLÖLÖM!!!!De azé próbálok kicsit lazítani!
Tényleg!KÉPZELJÉTEK!!!!!
Lehet Márc.1.(01.03.04 London, Brixton Academy UK) az nekem Angliában lesz és hallgathatom&érezhetem kedvenc együttesemet.ÁHHHHH!!!!Hát nem fasza???? =)))
Csak jönne össze!De ha én nem is,akkor a szisztör megy és.....élvezi helyettünk is.(Hüppp-hüppp)
Na,csók! =)

Dumalady e-mail | 2003-12-28 17:10:39 | 965.
jahj, gyerekek, olyan szar napom volt, meg kellett néznem azt a kurvaszar, csipafikkaki egri faszságot...ha már nem jönne rá az egri "csillagokat" úúúúúú, milyen szívmelengető cím!döglött volna meg az a kurva gézuka, akkor, amikor írni tanult, a kis fika...lehet, hogy hazaárulás, de büszke vagyok arra, ha el tudom valamikor is mondani, hogy mennyire szar itt!!!áhhh...

másodszor leordított az apám, és ez csak az a bizonyos utolsó csepp volt a pohárban, GYŰLÖLÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiírtam a dearh feliratot a körmeimre, de beszáradt a fekete lakk, kékkel van...

olyan k...yoot álmodtam, de már 2 hete, csak az van, hogy nem akarok felébredni, szeretek aludni, de az álmok miatt, rémálom is jó, de nem akarok ébren lenni!!!nem akarom, hogy teljen az idő, csak nekem...16 vagyok, mire eljutok teljesen érvényesülve egy koncertre, addigra mindenki aki jó, megvénül és én nem akarok sláger rádiót hallgató tata lenni 25 évesen!!!
brian már 31, mit csináljak ilyenkor???
csak azon tudok tanakodni, mi lenne ha...
mostmár nem igaz, tököm tele van mindennel, csak ti vagytok itt nekem, amíg ide is betör a kurva haska, és elkezd megint itt baromkodni...ez is örül, ha másnak szart kever...
pont most...hah...ez van, mostmár tényleg nincs kedvem a szilveszterhez, lemondtam a bulit a haverokkal, mert a desztinisz csájld szólna végik meg az a kirva eminem, hogy a amajka "papát" már ne is elmlítsük!a fórumtalival mi legyen???
ez is szépeneltűnik, a témából...nah, mind1, csak jólesik leírni a gondolataimat, nem kell rámfigyelni, nah ,egyek, placebo forever...legyetek rosszak, mert én már nem tudok smile-t...

deepfreeze e-mail | 2003-12-27 23:08:30 | 964.
Én ennél egyszerűbb ajándékokat kaptam. Pl az új monitoromat meghitelezte anyu. Lesz még azzal nekem bajom. Ki kell fizetnem amivel tartozom és még vacakolhatok az adózással a Sulinet miatt. Viszont ha azt nézzük, összesen 45e Ft volt az egész ha már leadóztam és visszaadták a moneyt az állambácsiék. Egy 105e Ft-os monitornál az nem rossz arány.
vega713 e-mail | 2003-12-27 12:03:05 | 963.
Dumalady azt nyilatkozta, hogy rájött a biszexualitásnak nem (feltétlenül) a külsőségekben kell megmutatkoznia, hanem a gondolkodámódban, a hozzáállásban. Szal nézhet ki fiúnak, ő attól még biszex.

JA, jó volt a karácsony. kapőtam négy csíkos combzoknit, a Gyűrűk Ura (Két torony) díszdobozos változatát, HP 5 (amit éjjel aznap éjjel kiolvastam), kedven parfümömet, meg még sok mindent. De már vége az ünnepnek, és a családom ugyanolyan idegbajos, mit volt:(

Dumalady e-mail | 2003-12-27 11:09:12 | 962.
nah, egészséggel nyűjétek az ajándékokat;)
lullaby, az oldalatokra fel van téve az every me every you klipje?csak mert úgy emlékeztem...megnézem, hátha

jah, meg ezúton szeretnék közkívánatos kérést tennei:)-erre-

én már leírtam miket kaptam, a cipőm elég mansonos hehe...de lekopott a sarka, és most kicsit furcsa...

egyébként brian miért vágta le a haját???már rég meg akartam kérdezni, de mindig elfelejtettem, pedig régen yoobb volt...de ne ragadjunk le ilyen baromságoknál, PLACEBO FOREVER, boldog szilvesztert előre is...legyetek rosszak addig is

Lullaby e-mail | 2003-12-26 19:48:33 | 961.
Hát én sokmindent és tökre örültem!
NAGYONAGY gyűrtpofájú plüsskutyut,uv fényben világító pink karkötőt,pink és türkiz harisnyát,DVD lejátszót és holnap kaok oylat,amire NAGYON-NAGYON régóta vágyok: D I S C M A N -t!!! =)))))
Annyira jó.A karácsony egyébként békésen telik,így kellene minden napnak eltelnie...
Na,mind1!
Pusszancs!

Casey e-mail | 2003-12-26 17:58:48 | 960.
Amugy remélem mindenki kapott sok szép ajándékot..én megkaptam az első Placi albumot...mer nem vót meg eredetibe aztán illene ugyebár ha meglenne szal...tökre örültem neki.....nem a kedvenc albumom ugyan de az az o.k. ha az összes megvan eredetibe..ti miket kaptatok?
Casey e-mail | 2003-12-26 17:54:26 | 959.
Csá csajos..SZÓJJÁL MAJDAN ÉN TUTI MEGYEK!!!!!!!

Előzmény: Lullaby (932.)
Kovika e-mail | 2003-12-26 17:16:41 | 958.
Nekem már megvan a Harry Potter 5.-ik része.
Már elkezdtem olvasni és elég érdekes.


Előzmény: Lullaby (881.)
Dumalady e-mail | 2003-12-26 16:15:08 | 957.
Hahó, van itt valaki?na, karácsony van, látom...=)
Dumalady e-mail | 2003-12-25 15:03:35 | 956.
Nah, itt vagyok, boldog karácsonyt...huhhh...
szal, azt álmodtam, hogy nah...várjatok, nem tudom elmondani, lényeg, hogy mellettem játszották el az lp egy új dalt, de még emlékszem is rá!!!
és fel tudom idézni, nah, majd meglátjuk a köv albumban, de közben üldöztek meg minden...ez kb annyi, mintha együtt laknátok 1 hétig briannel:)))bár annak is nagyon örültem volna...hát...boldog karácsonyt!

vega713 e-mail | 2003-12-24 12:41:07 | 955.
Boldog karit mindenkinek! Én semtom hol szilveszterezek, vsz bnőmnél, de leszarom pááááá------
deepfreeze e-mail | 2003-12-24 11:26:24 | 954.
Mindenkinek Boldog Karácsonyozást kívánok!!!!
Dumalady e-mail | 2003-12-24 08:09:12 | 953.
JAJ GYEREKEK OLYAN JÓT ÁLMODTAM, de a többit majd 26-án!!!addig is boldog karácsonyt, bár én csak rá"kényszerítem" magam a hangulatra, de annyira elvette az eszemet az álom hogy nem érdekel semmi, na megyek "nagyi"hoz, de addig is legyetek rosszak, és PLACEBO FOREVER!
Lullaby e-mail | 2003-12-23 17:58:40 | 952.
Zsüli:NEMTOM HOL SZILVESZTEREZZEK!!!!!!!!!!!Segíts!!!Nem akarok ALUDNI!!!
Jaj,gyerekek,ne mááááááá!Be vok fordulva...
Azaz még nem!De ha ez lesz!
Nekünk még nincs fa feldíszitve,nem érdekel a karácsony!Na pusssz!

vega713 e-mail | 2003-12-23 15:36:17 | 951.
Andi! Vazze! Pesten voltál!!!!! Elcsesződött a telefonom ( akijelző ripityára tört) ma javították meg..... vazze..... Na mindegy. Levelder még nem válaszoltam, apámnak agyáéra ment a karácsony, amint lesz időm, írok, ezer boccs.... VAZZE, HOLNAP KARÁCSONY?!?! én eldobom az agyam, nincs karácsonyi hangulatom:((((((
Dumalady e-mail | 2003-12-23 12:15:43 | 950.
végre fel van díszítve a fa, HALELUJA, HALELUJA!!!
de olyan alacsony!!!affranc...
boldog karácsonyt, remélem mindenki ferrarit kapott és adott, persze kapni mégiscsak jobb, akármit is mondanak;)
kabát, szájfény, cipő...már csak a hp kellene...tudom, hogy hülyeség, DE NEKEM KEEEELLL!!!

Dumalady e-mail | 2003-12-23 12:12:43 | 949.
végre fel van díszítve a fa, HALELUJA, HALELUJA!!!
KN e-mail | 2003-12-23 09:28:16 | 948.
Engem inkább a karácsonyi lassúság készített ki. Anyumék levonszoltak a lakásból "karácsonyi bevásárlás" címén, de rá kellett jönnöm, hogy az idő múlásával már ők sem lesznek gyorsabbak.:-)Hjaj...de végre itthon vagyok.
Ki mit szeretne karácsonyra? (nem feltétlenül tárgyi dologra gondolok)
Valószínű,hogy egy darabig nem jutok géphez, úgyhogy most kívánok BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

Lullaby e-mail | 2003-12-22 18:55:57 | 947.
Na hali!
Kikészített már benneteket a karácsonyi sürgés-forgás????
Én már paff vagyok!Csak nem sárkány...vagy mégis,talán hárpia!
Zsülbaba: Aggódom,írj már smst,e-mailt,elég pár sor is. =))))) +hogy téli szünetbe talizunk,v szilveszter,ilyesmik!
Jaj,gyerekek....HOLOCAUST MEGY!!!Tiszta hüléye vagyok!
Akartok röhögni?Kedvenc karácsonyi számom:
BRITNEY SPEARS: ONLY WISH!!! =)
Annyira kis karácsonyi szám...én + lökött vagyok!
Úgyhogy pussssszantás!

KN e-mail | 2003-12-22 10:33:19 | 946.
Aha, köszi!:-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem rettenetesen hiányzik az a közeg, amit eddig egész életemben csak a koncerten tapasztaltam,az az igazán értékes társaság. Gondolom, nektek is, azért rendezitek a bulit.
Dumalady e-mail | 2003-12-22 10:19:07 | 945.
vagy használd a keresőket, hogy képeket keressen.www.google.co.hu, itt minden baromság megvan, és gondolom találsz művészfotókat is:)remélem segítettem

Előzmény: KN (943.)
Dumalady e-mail | 2003-12-22 10:17:39 | 944.
a placebo.lap.hu-n biztos van

Előzmény: KN (943.)
KN e-mail | 2003-12-22 06:56:59 | 943.
Helló! Először is hagy gratuláljak a buli-ötlethez! Állati jó!:-)) Másrészt érdekelne, hogy nem talált-e vki olyan Placebo-oldalt,ahol jó kis művészképek vannak? Mert én találtam párat, de nem az igaziak. Meg egyébként is: minél több,annál jobb!
Dumalady e-mail | 2003-12-21 09:43:38 | 942.
Hát igen, túl szép hogy igaz legyen...de igaz!!!!!!!!!=))))
vega713 e-mail | 2003-12-20 21:06:48 | 941.
Andi, ez kurva jó lenne! És végig csak Placebo szólna!!!!! Nem akarok földhözragadtnak tűnni/lenni de ez túl szép (lenne) ahhoz hogy igaz legyen!
Lullaby e-mail | 2003-12-20 08:49:21 | 940.
Csak januárban valamikor asszem! =))))
De majd szólok mindenkinek pontosan!

Dumalady e-mail | 2003-12-19 18:16:02 | 939.
Jajj de jó lenne, de sajnos karácsony alkalmából megyek már ide oda, mikor lenne?hátha el tudok menni=)))))))
Lullaby e-mail | 2003-12-19 09:04:21 | 938.
Jajjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!
Jó reggelt!
Hidd el el fogunk férni,és nem is leszünk szerintem sokan,de KÚÚVAJÓ LESZ!
Every me every you! =))))


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.