Click to Visit
Rock - Placebo
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  

Demonic child e-mail | 2003-12-19 07:21:06 | 937.
Te Lullaby! Ez kurvajó ötlet! Csak az a gond, hogy akkora nagy hely kell, hogy minden soulmate elférjen. Ez a buli olyan lenne, mint egy gruppen szex! Mindenki egymást nyalná-falná hegyek hátán!
Mindenki: Every Me And Every You!!!! Szóval a buliról csak ennyit akarok mondani: JÖHET!!!! =)))P


Előzmény: Lullaby (932.)
Lullaby e-mail | 2003-12-18 21:41:25 | 936.
Szeretek inni! =))))))))))))))))))))))
Na,hol voltam és milyen állapotba vok most? =)

deepfreeze e-mail | 2003-12-18 19:54:19 | 935.
Lullaby rájöttem, és még sok más kedves néven is hívnak a többiek téged.
Dumalady e-mail | 2003-12-18 17:06:27 | 934.
na banyek...a barátnőm/már mondtam-ismeretlen rendes zene terén/azt mondta a placebo benne van a bravoban, közben meg a him...fárasztó...
stuntgirl e-mail | 2003-12-18 15:08:27 | 933.
enegm tök érdekelne, ez a buli!!!
majd ha tucc részleteket, akkor feltétlen szólj!


Előzmény: Lullaby (932.)
Lullaby e-mail | 2003-12-18 14:53:01 | 932.
Na,csövike!
Ja deeprfreeze én diakszigeten pulipinty vagyok! =)))
Ja tényleg most jut eszembe!
Beszéltük a másik fórmon,h lenne egy ilyen placebo-party.Tehát kizárólag placebosok lennének egy bulin.So,ez vmikor jövőre lenne,és jönne közületek vki?
Tehát kizárólag nekünk lesz nyitva egy hely,csak placebo fog szólni stbstb!És még MEG IS ISMERHETNÉNK EGYMÁST!!!!Na? =)))))

deepfreeze e-mail | 2003-12-17 18:56:13 | 931.
vega annak én is örülök, ha a barátok telefonálnak (na azok elég ritkán, mert nem túl sokan vannak), erről jut eszembe, megyek, felköszöntök vkit névnapja alkalmából. Ha ügyes vagyok, akkor vacsi közben hívom :)))
Ja igen leányzó vagyok, a szó szoros értelmében is. Vénlány! :(((

Dumalady e-mail | 2003-12-17 18:21:54 | 930.
hello, elena, hány éves vagy?
na vazzeg, megúsztam egy "karácspnyi ajándékot" a töri tanártól...huhhh...
nekünk olyan szar, hogy jönnek vmi kórus, osztán vmilyen haláluncsi baromságot énekelnek...aztán utána fel szoktuk dobni szünetben egy kis folyosón-happy day-jel:)
múltkor nálunk dominoban felbomlott a díszlet:)))))))))))))))na ez a show:)

vega713 e-mail | 2003-12-17 18:21:36 | 929.
Holocaust! Én is azon szoktam bőgni (többek közt).
Deepfreeze, fő az ünkritika! Viszont mi, diáknépség örülünk ha megcsörren a mobilunk mert a hülye szülőkön kívűl senki nem zaklat minket, illetve a többiek barátok. Legalábbis az én esetmben.


Elena e-mail | 2003-12-17 15:40:32 | 928.
Szasztok! már naon naon régen írtam ide, de azért még emlékszem rátok. Placeboék jönnek a szigetre?
Ugye igen??!!
Most voltam karácsonyi ünnepségen a suliba, mi is énekeltünk, a Piramistól az Ajándékot. De nagy leégés lett az egész, mert a srác, aki a mikrofonba énekelt elbaszta a szöveget és abba kellett hagyni az egészet. szegény srác, utána tök magába roskatt.
Gondolom ismeritek a placebotól a Holocaust-ot. Régebben amokor hallgattam, mindig sírni kezdtem, mert annyira +rázó, de nagyon szép.
Jaj, mennem kell, meert a köcsög tanárok még holnap is szivatni fognak.

pure morning e-mail | 2003-12-17 14:42:39 | 927.
nekem emgvan a rock am ring és aban is mondta hogy keep the peace de én a pecsára nem emléxem hogy mondta volna.mondta ezek szerint,??
deepfreeze e-mail | 2003-12-16 18:07:51 | 926.
vega713 én kérlek vén szatyor vagyok, kemény 28 évet tapostam már eddig. :)))
A telefonszámról annyit, hogy én nekem a munkaeszközöm a telefon is és ha meghallom a hangját, kapásból felfordul a gyomrom. Ez gáz, de már csak így maradok. Képzeld el azt, amikor otthon péntek este felhívnak valamiért és olyan dologra kell válaszolnod, amiről ha nem látod, fogalmad sincs és hogy oda menj kb 1 óra kellene.
Az eset óta a család be lett tanítva, hogy kapásból letagad, ha a munkahelyemről hívnak. A mobilszámomat pedig ezért nem híresztelem olyan nagyon. A közvetlen főnökömnek sem árultam el. Neki hivatalból van, hívogassák őt hülyeségekkel.

Cemonic child bocs' ha ezért megbántottalak volna.

Lullaby e-mail | 2003-12-16 17:30:06 | 925.
Eszembe jutott erről a ,,béke veled"ről ,mikor Brian a PeCsában mondta,h: KEEP THE PEACE!!! =)))
Nekem jó napom volt,fáj a fejem!
Jaj,Zsül..akkora szar!Írj nekem emailt v vmi,holnap taliznom kell barátnőmmel,HPt kell visszaadnom,és nem akarok! =((( De ez szar,na mind1.
Pussz mindenkinek!
Ja,a mobilszámról...HÁT ISTENEM!Barátkozó és nyílt ember,van ilyen!Most ez miért baj??? =))))) Mindenkinek szíve-joga ledönteni,h kivel milyen kapcsolatban van.Ő bízik bennünk,ez szimpi! =)

Demonic child e-mail | 2003-12-16 13:44:32 | 924.
Én 15 vagyok és csak úgy szórakozásból írtam be a mobil számomat. Szóval erről ennyit Deepfreeze.
De mondd csak: Hány éves vagy tulajdonképpen?
Ne legyél barátságtalan. Engem is sokan megbántottak már a durva "beszólásaikkal".

Béke Veled!


Előzmény: deepfreeze (922.)
vega713 e-mail | 2003-12-16 08:47:05 | 923.
Deepfreeze, te hány éves vagy? Sztem tök jó, hogy "bedobta a számát"!
Amíg ég lehet, ahgy legyen hülye!

deepfreeze e-mail | 2003-12-15 20:38:07 | 922.
Demonic child ezt kissé meredeknek tartom, hogy csak így az éterbe dobtad a mobilszámod.
Viszont ha ebűnnyire szeretsz csacsogni, akkor írj pl e-mailt. Az én címem deep-freeze@freemail.hu
A fizika 3-as klassz.
Bocs' hány éves is vagy??


Előzmény: Demonic child (919.)
vega713 e-mail | 2003-12-15 20:13:00 | 921.
Andi, még nem adtam fel!

Azt se tudom hol a fejem.... holnap felelek fizikából, egy büdös szót nem tanultam, nincs kedvem élni (nem nem akarok, NINCS KEDVEM) pedig már midenki abbahagyta a depressziózást, midnenki mosolygós, boldog, poraiból támadt főni, én meg nem várok semmire, csak avgyok és nem tudom miért.

Valaki tudja pontosan a Hwan's placebo oldal címét? előre is köszi...

Lullaby e-mail | 2003-12-15 17:57:16 | 920.
Áhhhhhhhhh!
Vega,egyetértek a karácsonyi hozzászólással kapcsolatban.Utálom,de írtam e-mailbe.
Nem adtad fel a levelet v pedig CSAK A POSTA?
Egyik legrosszabb napom volt,az 5 legrosszabb között van.
Na,sziasztok.

Demonic child e-mail | 2003-12-15 14:53:07 | 919.
Na szewasztok! Most kurvajó napom van!!!!!
Szombaton fel lett töltve a mobilom, új sz.gép, Andris próbálja kitalálni, hogy ki szokott írni neki szép smseket, a kutyám most békén hagyott, először van jójegyem fizikából (3-as ;)) ) !!!!
Szóval most elég hülyülős kedvemben találhattok!
Na most már megadom nektek a mobil számomat:

06 30 541 9887 Nem fogod megbánni! Hívd MOST!

VAGY SMS-T!!! Köszi!!!


PLACEBO MINDÖRÖKKÉ!!!!! :P

Dumalady e-mail | 2003-12-15 12:24:17 | 918.
aha, megkaptam, kinyomtattam, köszike, csakmár nem volt időm válaszolni...
deepfreeze e-mail | 2003-12-14 18:02:32 | 917.
Dumalady itt vagy?
Megkaptad az e-mailt amit küldtem? A te címed a doreka@freemail.hu ugye?

Dumalady e-mail | 2003-12-14 14:04:31 | 916.
hát pure, nem irigyellek...
azt a wc-n rágyújtós majdnemletartóztatást én is tudom...hát egen...nekem meg a "tiszteletbeli" keresztapám kint volt NY-ban és attól, hogy az étteremben csak a bárpultnál lehet dohányozni attól még ugye nem igazán jogos bevinni az embert.ehhh...


Előzmény: pure morning (911.)
Dumalady e-mail | 2003-12-14 14:01:07 | 915.
itt vagy?
vega713 e-mail | 2003-12-14 13:55:58 | 914.
Emberek! A sziget.hu-n már lehet szavazni hogy ki jöjjön 2004ben! szavazzatok a Placebora!
Ja és est.hu-n, legjobb albumnál is szavazzatok a Placeboras!
http://est.hu/rovat/konnyu/huizdobeszt.cfm

köszi:), közös érdek, nemde?

vega713 e-mail | 2003-12-14 13:48:16 | 913.
Sziasztok!
Karácsonyi dal? Szerintem nem épp a pozitív nyüsziról szólna, inkább a (lélekben) egyedül töltött karécsonyról, amikor hiába van körülötted a család, mégis kurvára egyedül érzed magad, mintha egfy lerakat idegen csoportusulna körülötted, vagy még rosszab. Meg arrról, hogy az ember hogy milyen marketing fogás lett a karácsonyból, és 12 fölött nem érzelmi feltöltôdést jelent, ha nem érzelmi leszívést, mert karácsony este lefekszel aludni, és komolyan felteszed magadnak a kérdést, hogy mi a faszt keresel a világon, és miért élsz, és miért nem vagy képes véget vetni az egésznek, hiszen a legtöbször em élvezed, és egyáltalán miért? Ha egész évben meg is úszod, hogy feltedd maghadnak ezt a kérést, karácsonykor mindig elôjön.
Sztem köbö errôl szóülna, bár most én leginkább a "saját" karácsonyi dalom témáját írtam le.
Brian börtönben? kinézem belôle:)) Már egyszer majdnem lecsukták, mert rágyújtott a repülô klotyójában (az én drága nikotinhiányos brájenem:) és a biztonságiak be akarták viini a rendôrségre. Aztzán megoldódott az ügy, és úgy búcsúzott a rendôröktôl, hogy "ha valakinek a seggébe akarjátok dugni az ujjatokat, akkor hívjatok!"
Egyem a szivét:))))

Gy?lölöm a számítógépeket! Az én gépemet apu eladta, vett egy újat, az kontakthibás, elvitték, visszahozták, most nem megy az internet, és nem tudom elküldeni A szemeket se! Apu gépérôl írok, amit utálok, mert szar, és négyszer fagyott eddig le, pedig csak 15 perce netezek!

Nem baj, ma vsz. kapok pénzt a telefonomra, mert már egy hónapja nem tudok telefonálni!!!!

dzsud e-mail | 2003-12-14 07:38:59 | 912.
Okos gondolat.
Sajnos én csak most tudtam meg hogy van fórum de amikor elolvastam ezt a hetet megdöbbentem!
MI AZ HOGY LETARTÓZTATTÁK??????????????
Kérlek meséljétek el hogy mi van mert mostanában nemigen szoktam PLACEBOS oldalakat nézni.
CSÁ


Előzmény: Lullaby (908.)
pure morning e-mail | 2003-12-13 20:19:21 | 911.
hi all!azt tudtátok hogy már majdnem ült brian börtönben?ő maga mondta.majd bemásolom.egyébként amikor voltam new yorkban akkor k este 10 körül sétáltunk az utcán és láttunk egy feka csávót(24-25)és ült egy sarokban halál bevólt állva a gayrek.aztán jött az anyja és azt mondta hogy"azonnal felállsz és hazajössz az anyáddal" de az arc csak ült és nézett mereven eőre az anyján keresztül.később megpróbált felállni de...alig állt a lábán.és kirántotta a karját az anyja kezéből és visszaült oda.az anyja pofonverte,de ugy hogy még az én szivem és akkorát dobbant mint az ő feje a betonon.ezután elhangzódott egy"oh god..."aztán az anyja felállt és hullatva könnyeit othagyta a fiát belőve az utcán.szaél vannak szar dolgok ám.meg olya is volt,hogy egy pasit fejbe lőttek és láttam ahogy fekszik a földön és folyik a vér a fejéből.aztán megláttam egy égi lemezboltot,bementem sé ott vettem meg a greenwichvillage sarkán a papirtokos david bowie-placebo wyin cédémet.képzelhetitek hogy örültem.és amikor kijöttem mosolyogva a lemezboltbol ismét megláttam a vérző embert.és arra gondoltam hogy amig egy cd-nek örülök és azon gondolkodom hogy miért nem vettem emg a dvd-t is addig egy msáik ember az alagútban van és döntenie kell melyik irányba megy.illetve..más dönt.de az a lényeg hogy meghalt.rakták be abba a..nehét kimondani de amibe a hullákat szállitják ilyen cipzáros..
szal agyon durva dolgok vannak.és briant is féltem.mert ugyérzem ha néha lenne pisztolyom még énis fejbelőném magam....nemhogy ő.ráadásul már ő volt is öngyilok.ha akartok karácsonyi dalt irjatok AMGOLUL erre a cimre:
thebsh@thebsh.com

deepfreeze e-mail | 2003-12-13 19:43:24 | 910.
Üdv mindenkinek. Új vagyok a terepen, de már egy ideje olvaslak benneteket és gondoltam írok nektek, csak eddig nem tudtam mihez hozzászólni, mert a hangulat belsőséges.
Most találtam. :)
A karácsonyi dalt nehezen tudom elképzelni, de ha egyszer kedvük és ihletük lesz, akkor biztos készítenek majd.
A letartóztatásról annyit, hogy USA-ban (két hete történt, ha jól olvastam, és akkor kb. ott voltak) minden apró hülyeségért letartóztathatják az embert. Pl. van olyan törvény is egyes államokban (de lehet hogy mindenhol), a közterületeken tilos alkoholt fogyasztani, ezért látni a filmekben, hogy papírzacskóban van az ital és abból isznak, így nem látszik, hogy mi is az.
Szóval, amilyen vad bulizós e fiú, nem csodálom hogy elkapták valami számunkra egyszerűnek tűnő "apró" marhaságért.

Dumalady e-mail | 2003-12-13 17:42:14 | 909.
heh...valószínű...
Hát...ha kifejezetten karácsonyi lenne akkor sokkal "testhezállóbb" lenne egy nyüzsgős dal...most menedzserek vagyonk vagy mi?:)
de akkor is, lehetne egy csendes, elhagyatott dal is ami sokat jelentene...jaj, mostmár tényleg MIÉRT NINCS KARÁCSONYI DALUK???
a francba...
letartóztatás???azt hallottam, de sztem nem igaz, miért mit csinálhatott brian, hogy ennyire súlyos lett volna?zavarta a kora???:)
hát...Lullaby, tetszik neked a srác?már így hogyismondjam...összeilletek, ez olyan meseszerű lehetett, ahogy leírtad...gratulációmat fogadd el, heh...:)


Előzmény: Lullaby (908.)
Lullaby e-mail | 2003-12-13 09:29:21 | 908.
Letartóztatták???Miért?Biztos vmelyik börtönőr kedvence..hehe,és talizni akart vele! =)))
Sztem ez hülyeség,miért tartoztatták volna le?És ezt honnan tudod?
Dehogy van + az egész PeCsa...jajjj jó is lenne.Kicsi töredékek,és hangfalonülős is van.És nincs hang!Fényképezőgéppel lett felvéve,ezért nincs hang,sztem örüljünk h ilyen is van! =)
Ja és mondom akinek kell az küldjön CD-t,nem tom honnan lehet leszedni.
Zsül:Nem jött kép,azaz szar,mert nekem a "továbbítottlevél" nem jó.Mert nem jó az e-mailemen,azaz ha letöltöm,akkor nem lesznek képek.Úgyhogy +kérhetlek,h normálisam,csatolással küldd el?Köszzzöm!Levél se jött,feladtad?Gondolom a posta +int hozza a formáját!
Képzeljétek!3kor keltem(hajnalban) és nem tudtam visszaaludni,hát igen,szép!Jajjj olyan jófej volt tegnap egyik évf.társam!
Ülök angolon,ő meg mellettem,mondja h mutat egy számot,bár lehet h nekem nem fog tetszeni,de azért megmutatja!ÉS MIT KELLETT MEGHALLGATNOM?????
P L A C E B O: Special Needs =)))))))))))))
Annyira ötültem,imádom!!!Tudja h szeretm őket,és ez annyira jólestett a lelkemnek!!!
Egyébként milyen durva már ez:
think of me stuck in my chair that has four wheels
Ezen a soron bőgni tudok...tiszta szar!Gyönyörű ez a szám.
Egyébként gondolkoztatok már h miért nincs a Placebonak karácsonyi száma???Annyira jó lenne!Nem?
És szerintetek milyennek kellene lennie?
Olyannak,ami az ideális karácsonyt írja le (szeretet,nyugalom stb.)?Vagy pedig amilyen (sajnos) most egy karácsony (nyüzsgés,idegessék,mozgás stb.)?

christaa e-mail | 2003-12-12 18:42:55 | 907.
Szijasztok.
Hát elég rég voltam itt és eleve a neten, de sajnos nem is tudtam feljönni.......és nem nagyok jó kedvemben...
Mi van eletek??
Milyen képekről vannak szók:)....hát küldétek nekem is el lécci ha tudjátok
mkriszti09@freemail.hu

Háh azt olvastam még 2 héete h brian letartóztatták....de még akkor ki is engedték....gondolom...sajna semmi extrát nem tudom mesélni..
igyekszek többször jönni...

Dumalady e-mail | 2003-12-12 16:28:03 | 906.
jah...gyerekek olyan beteg vagyok...fáj a fejem, algopirin hatás=0
ehhh...

Lullaby e-mail | 2003-12-12 15:37:35 | 905.
figy Pure!Kibaszott sok kép,nem akarom malbe küldeni...kúvvasok!!!Vagy 90 kép... =)))))
Na,küldj CDt!Gyerekek!Küldhettek újraírható CDt és akkor,még tudjátok hasznosítani.Rárakjátok a gépre és puszi! =))))
That's all!Á bientot!

Dumalady e-mail | 2003-12-11 16:21:38 | 904.
aha, deminic child ;)
Demonic child e-mail | 2003-12-11 15:07:11 | 903.
Nekem kell!
Légysziiii!!!!!
Tényleg! Küldjek egy jó pasi képet?
Nagyon állat!
Akkor légyszi küldj olyat!!!
tuncogo@freemail.hu-ra. Köszi Lulla!


Előzmény: Lullaby (900.)
Dumalady e-mail | 2003-12-11 12:29:30 | 902.
nekem kell, az e-mailemet, már leírtam, de doreka@freemail.hu
fáj a torkom, legalább itt ki tudok köhögés nélkül mondani sok sok dolgot...hát a szemek...nem is találok szavakat rá...
jah meg még nem voltam a rasmusos fórumon, gondoltam benézek, de...már megint le vagyok baszva!!!
kurva haska vagy ki a faszom!

pure morning e-mail | 2003-12-10 19:47:59 | 901.
lullabay.és jó minőségü?és az egész megvan?
talizzunk vazze.vagy nemtod megmonadi hogy honnan van?
képeket kűgyetek lécci.puszika

Lullaby e-mail | 2003-12-10 18:36:14 | 900.
Cső csajocskák!
Pure,nem álmodsz!!!! =))))))))
Igen,van video ÉS HANGFALON ÜLŐS IS VAN!!!!De nincs hang! =((((
Szivikék,kell vkinek???Me akkor megy CDn!
Vega:Lebaszlak.Nekem alanyi jogon járnak a képek!(a szemesek)És e-mail is.Bocs bébike de iszonyat szar nepom volt,a hetenm is az!Faszom,NEM JÖTT ÖSSZE SEMMI!
Utálom,na mind1!
CSináltam szülinapos Brian-képet!!!Kinek kell?
(Zsül neked küldöm most.)Akinek kell szóljon!
Pussz!

Dumalady e-mail | 2003-12-10 16:48:51 | 899.
BOLDOG SZÜLINAPOOOOOOOOOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
köszi, vega a képeket, már küldtek emilkét, új kabátom van, hiányoztak a tanárok, FASZÁUL NÉZEK KI, és igen, THIS IS ME.And nothing much.
de akkor is heheeeeee!!!!
ya meg a tonikos vmi...hehe, egészségetekre;)

pure morning e-mail | 2003-12-10 15:26:24 | 898.
sziasztok.a szemes képek nekemis köllenének ha eszel olyan szíves elküldöd?cserviola@freemail.hu
kösz.ja,pecsa videók?most ez komoly vagy megint csak álmodok?honnan???????bazeg.minnyá rosszul leszek.honan van melyik honlaprol?mond.
bécsbe vettem egy csomo mindent és 25eurót költöttem.vettem egy ekete övet amin piramisok vannak fémből és láncok lógnak rjta.meg egy kesztyűt ami ilyen necc anyagbol van.meg egy fülbevalót amilógós és egy fehér kör rajta eg egy fekete kör.szal tisztára hatvanas éves.na sziasztok.pusz.
brian 31 éves yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Demonic child e-mail | 2003-12-10 14:43:26 | 897.
Egy új nap. Egy új esemény. Egy felejthetettlen személy. Na ki az? Brian Molko.

BBRRRÁÁÁJJÖÖNNNNN MMMÓÓÓLLLKKÓÓÓÓÓ?????????

Igen. ÍÍÍÍÍGGGEEEEENNNNN????????

HEEPPPÍÍÍÍ BBBÖÖÖRRRRTTTDDDÉÉÉJJJJ BBBBBBBBRRRRÁÁÁJJJJEEEEENNNNN!!!!!!!!!!!

MOST PEDIG HAGY FÚJJA EL MIND A 31 ÉGŐ GYERTYÁT EZ A CSODA! Happy birthday 2 U !!!!!!!

vega713 e-mail | 2003-12-10 13:52:30 | 896.
Háhá ismét itt! Jó volt az első három óra:)) Körbejárt az osztályban beton, szal rendesen lehúztak, de megérte! Bnőmmel reggel Brian-áhitatot tartottunk, kábé:))))
vega713 e-mail | 2003-12-10 05:22:29 | 895.
Hájajjistenem! Ilyen korai órába csöppentem ide... most indulok suliba, táskámban egy jó kis Beherovka-tonik-citrom keverékkel, amit suli előtt fogunk elfogyasztani bnőmmel BRIAN SZÜLINAPJÁNAK ALKALMÁBÓL! és ti mit csináltok? Szal ma vicces lesz a suli, mivél fél litert viszek.... pusz:)))))
Lullaby e-mail | 2003-12-09 18:21:57 | 894.
Figy,Dumalady.Nekem nem hagyják,hogy az legyek,aki vagyok,de tudod mit?Rájöttem h egyetlen dolog van,amit nem ahygom h megakadájozzanak!Ez pedig az álmom megvalósítása!
Egem nem érdekel mások véleménye.NEm érdekel h mit gondolnak a Placebó(m)ról,a kinézetemről,a benézetemről stbstb.Ez vagyok és kész!
Ma találtam egy címkén ezt:
K E E P Y O U R S T Y L E
És igen...tök igaz!Ez vagyok én,és sokan szeretnek! Akik nem?Hát az ő dolguk...ez van!Az a lényeg h magadat szeresd!
Mióta rajzszakköre járok,levággatam a hajam,olyan cuccokat hordok,amik kifejeznek engem,azóta jobban érzem magam.ÉS ennek ahhoz is köze van,h a legjobb barátnőmmel végét járja a kapcsolatunk.Eleinte szar volt.De most látom,h EZ KELLETT NEKEM!T'od most magam vagyok és csak magamnak élek és SZERETEK ÉLNI!
JA,és don't forget to be the way you are!!!!
So,legyetek jók ha tudtok,a többi nem számít!
Jah,Zsül...UGYE JÖN A LEVELEM??? =)))) ME bé leszel baszva a Dunába..ehhhm

Dumalady e-mail | 2003-12-09 16:33:11 | 893.
^
l
l
ezen a néven futok mindenhol...
de...KÜLD EEEEEEEEEEL A SZEMES KÉPEKEEEET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
doreka@freemail.hu
rohatd szarul vagyok, már megint nincs beleszólásom semmibe, meg tök le vagyok eresztve, basszátok meg, úgy szétvernék de rohadtul itt mindent, aztán felvágnám az ereimet, de nem, előtte veszek egy kabátot és kimegyek englandbe!
kikáromkodhatom magam?
ezesetben ne vegyétek magatokra kérlek titeket!
A ROHADT ÉLETBE A KURVA ÉG SZAKADNA RÁ MINDENKIRE AKI NEM AKARJA HOGY AZ LEGYEK AKI VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
EZEK A KURVA REKLÁMOK MEG MI A FASZÉRT VANNAK ITT A KURVA ÉLETBE, HOGY BASSZÁK MEG MAGUKAT A FASZ ISMERŐSEIM, MEG AZOK A ROKONOK, AKIK NEM FOGADNAK EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEM VAGYOK LESZBI, NEM DROGOZOM, NEM BAGÓZOM, NEM TANULOK ROSSZUL, AZ EGYETLEN "HIBÁM" AZ, HOGY SZERETEM A PLACEBO-T, A HIM-ET, A LINKIN PARKOT, MEG ILYENEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉS EZT NEM FOGADJÁK EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és most van az, hogy...mindjárt tényleg kiugrom ebből a tetves lakásból a rohadt életbe, de még egy bajom van, hogy nem olvasok bibliát...WOW, komolyan mondom, én mindjárt felkötöm magammmkéfwdkzthkdtghgdkdktzkdfdzhdtzhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhffhfddddppppppppppppppppppppdttttttttzzzzzzrfghttttttttttttttttttttttttttthnnnnnnjkjmnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

és ezt nem viccnek szántam, csak azt kell eldöntenem, milyen zene járjon a fejemben, mert nem szeretném a nyakam aközben kitörni, hogy a sugárbébsznek a jeeezése csengjen a fejemben...

NEM, nem dramatizálom túl a helyzetet, még nem is tudjátok az életrajzomat, de ugyanaz detto, mint briannek a választás a jó és rossz között, leszámítva a wc-n riportot...
de még mindig rohadt szarul vagyok
elmondhatatatataanjksdagggggggggghzhjísssssshxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxy

Demonic child e-mail | 2003-12-09 14:11:01 | 892.
Csajok!
Nektek mi a nevetek a chat.hu-n?
Nekem @placegirl, de csak ritkán vagyok rajta.
Ja és tudnátok nekem még ajánlani valami jó PLACEBO-s honlapokat?
Előre is: Köszi!

vega713 e-mail | 2003-12-08 18:49:27 | 891.
Kezdem magam rosszul érezni, hogy nem tudom levedleni magamról a rosszkedvet, pedig közeledik a karácsony, és hát igen, drága egyetlenünk, Brian nemsokára 31 lesz, egyem a zuzáját.

Bnőmmel persze megyünk ünnepelni, nemtom hova, de bebaszunk!

Olyan kpéeket találtam Brian szemeiről, hogy majdnem bepisiltem! GYÖNYÖRŰ! HA KELL VKINEK ELKÜDÖM!!!!!!! AH.....

Andi, nincs messengerem, és ezen a gépen vsz. nem is lesz, szal marad a caht.hu, email, levél. A leveledet ezen a héten megírom, mert elment a hétvégém a szaros töri tz miatt, ja és egy büdös peták sincs a mobilomon! ÁÁÁÁ.... HEYA!:D

This lady of the flowers...

Lullaby e-mail | 2003-12-08 16:40:03 | 890.
Jaj,higgyétek el sok embernek hánytatott a múltja...

Múltkor épp néztem h mi van beírva dec.10-re emlékeztetőnek(telefonomba)...kinek a névnapja v ilyesmi,erre nézem,BRIAN SZÜLINAP!!!Áhh még nyáron írtam be,nem vagyok normális!!! =)))))))
Ti szoktátok tudni,h mit hoz a Jézuska????
Én a meglepi szeretem.

Jah gyerekek!Ti hány Pecsás képet láttatok???Mert nekem van csomó ÉS VIDEÓK IS!!!!!!!!!Nincs rajta hang,de áhhhhhhhhh ESZMÉLETLEN!!!!! =)))))))))))
Na,érdekel vkit????Me akkor rakom CDre és küldöm...HA ESETLEG KELL.
Zsül:neked mehet messengerbe!
ÁHHHH ÉS RAJTA VAGYOK TÖBB KÉPEN IS, értitek??? Briannel egy képen...áhhhh faszom.Igaz hogy csak a kezem,de ez őrület!!!
Nem,én nem kaptam Briantől pengetőt,se használt poharat stb.,én rajta vagyok azon a képen,amin ő!!!!Nem hiszem el!
Így indult a napom....MICSODA ÉRZÉS!!!
Na,nektek is kívánok hasonlókat!!!!

Dumalady e-mail | 2003-12-08 15:35:23 | 889.
hát ya...
tényleg olyan furcsa, hogy nem is gondoltam róla, az ismerőseim meg...noshát enyhén szólva "lenézik"...
ehhh...nem értem...

Demonic child e-mail | 2003-12-08 14:40:06 | 888.
Szegény Brian!
Amikor elolvastam azt a 2 fejezetet a könyvből, rögtön elsírtam magam. Milyen keserves múltja volt. :((((

Nem is gondoltam, hogy hogyan tud ennyire érzékeny lenni egy férfi! Igazi tehetség!

Na csumi!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.