Click to Visit
Rock - Placebo
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  

mo-nica e-mail | 2003-10-01 20:14:18 | 341.
Sziasztok!!
Dorothyi régen én is odavoltam értük,de most már nem igazán hallgatnám meg:))Van egy két jó számuk aztán annyi, de igazad van nem kell senkit se bántani!!!


Előzmény: dorothyi (340.)
dorothyi e-mail | 2003-10-01 19:40:08 | 340.
mo-ni ne bántsd a beksztrítbojszos fiúkat!!! Én odavoltam értük kiskoromban!!!!!!!!!!!!!!:)))) Főleg Nickkkkkér az a szőke!!!!!!
dorothyi e-mail | 2003-10-01 19:36:50 | 339.
Szegény Brian!!!!!!
úúúúúúúúú nekem lenne a pasim, 100% nem dobnám ki soha!! Akkor majd 1ütt innék vele, koncertre járnék, aludnék vele..........igaz hogy többszázezervagy öbb csaj (és pasi) utálna, de azér biztos kibírnám valahogy..........


Előzmény: Lullaby (337.)
dorothyi e-mail | 2003-10-01 19:32:17 | 338.
szal dorothyi@freemail.hu
Én volt má hogy elfelejtettem bnőm szülnapját, azt hozzámenet vettem neki 1doboz cigit, és örült neki!!!!Nem az a fontóóóóós hogy mit adunk, hanem hogy szívből aggyuk!!!!! vagy vmi ilyesmi........
Szegény Stef!!!! Azt nem akarta az a csaj +kérdezni hogy vane csaja?? Érdemes lett volna.
Én nem láttam Taste In Men-t!!:(((


Előzmény: vega713 (334.)
Lullaby e-mail | 2003-10-01 16:35:42 | 337.
Briannek se gyereke,se felesége.Sok gondja van a barátnőivel,mind1ik kidobja....me Bri problémás.Koncertezik,iszik,alszik....ezt nemm mindenki tudja elviselni.
Van egy bátyja,aki bankár és a szülei Brianből is azt akartak csinálni.(No comment)
Stef még mindig nagy Abba rajongó,ők a kedvencei.Ez tök aranyos szerintem.
Az ilyen riporterek + 90%ban nem normálisak.


Előzmény: vega713 (334.)
Lullaby e-mail | 2003-10-01 16:31:48 | 336.
Na,lényeget mondok!
Jól vagyok--->üzenem mindenkinek!
Musztázs:no comment. Kinek a pap,kinek a paplan!
Pure Morning,Vega,Moni-ca,Casey:TÉLI SZÜNETBEN OK!!!!DE akkor mindenki összejön,ok?Ja,és Debrecenben legyen a találka,mert Casey és én debreceniek vagyunk.(2 az többség!!!) =)
Musztázsról nem nyilatkozom,mer ő szerintem éppen Angliába lesz,és ezzel nem a kilétét akartam felfesni!(ő is debreceni)
Na,tanuljatok keveset,hallgasatok sok zenét(PLACEBO-t),aludjatok,igyatok,egyetek,táncoljatok rengeteget!
Pusssz!

vega713 e-mail | 2003-10-01 15:33:09 | 335.
Robbie williams fórumra meg úgy kerültem, hogy az origo fórumán kerestem a Placebo-ról, és az r.w. fórumot jelenítette meg a csak hozzászólása miatt...
vega713 e-mail | 2003-10-01 13:55:38 | 334.
Dorothi! Mi lenne, ha megadnád az email címed???

Brianről annyit, hogy ténleg a zenéjükért szeretjük, de azért nem bj, hogy nem egy Quasimodo. Tény hogy "ragyás" lett, de így is imádjuk. És az is tény, hogy a Taste in men-ben élte fénykorát, bár a Pure morningban is gyönyörű!!!! A betépvét elkezdtem, de sajna közbejött barátnőm szülinapja, és mivel nem vettem neki semmit, odaajándékoztam a könyvet.... hát istenem, elfelejtettem hogy szülinapja van:)))

hallottátok már a Jackie című számot? Nagggyon jó!!!

tregnp volt a Placebo a német MTV-n, a TRL-ben: Briannek olyan a haja, mint ha bilit raktak volna a fejére, és körbevágátk volna. Ujjatlan, fekete-szürke rombuszmintás felsőben volt, és nem tűnt ragyásnak a feje.Ja, és nagyon édesen mosolyog! csak egy hülye picsa volt a riporter, és ilyet kédezett: szereted Christina Aguilerát? -Ööö.... - Mint énekest, vagy mint előadót? -... nem, nem igazán. Ilyen kérdéseket!....

Ugye Briannek nincs felesége? Se gyereke? És testvérei? Amúgy hablatyoltak vmit arról is, hogy ők örökké tinédzserek (szeretnének) maradni. Ja és a picsa riporter ilyet kérdezett a Steftől (előtte megkérdezte, kivel találkozna szívesen? erre Stef: Az abbából az egyik csajjal [nemtom a nevét] mertr kiskorában imádta az Abbát) és szerelmes voltál belé? Jajj de hülye, igazán elolvashatta volna a tagok rövid életrajzát! Stef erre vmit elkezdett magyarázni, hogy hát ő ugye meleg, erre a riporter belevágott, és szart a fejére! Nme baj megvan videón a felvétel, és 3x felvettem a Special Needs-t.... nem tudom miért kellett 3x, de legalább megvan!:)))

Casey e-mail | 2003-10-01 12:20:17 | 333.
Amugy nem ertem minek ennyit rizsazni..nemjovok vagy nemtudom meddig azt..alig gyozok olvasni raadasul tökre érdektelen dolgokat..a lenyeget...engem nem erdekel kinek mi a kedvenc filmje :DDD az erdekel jol vagytok e meg minden a Placeborol..Lullaby drága neked meg annyit, hogy vannak dolgok amikhez nagy bátorság kell és szerintem érezz bárhogy most...nembaj ha fáj...de legalább tudni fogod.. TE megtetted...MENJ! Hm..nameg arra gondoltam egy meeting jól jönne teli szunetbe vagy valamikor hetvegen, en siman bevallalnam :) azt mindenki hozna valamit...ha mast nem, hatalmas tudását :DDDDD
Casey e-mail | 2003-10-01 12:02:21 | 332.
Nem szamit arca, szamit neki szep farka! Ennyi :DDDD

Előzmény: musztázs:) (312.)
Casey e-mail | 2003-10-01 11:52:37 | 331.
ÉN VOLTAM ÉN VOLTAM ÉN VOLTAM ÉN VOLTAM :DDDDDDDD

Előzmény: Lullaby (308.)
Casey e-mail | 2003-10-01 11:50:57 | 330.
Jówan Jóvan írd má ki nekem CD re akkomá! :DDDDD

Előzmény: vega713 (304.)
musztázs:) e-mail | 2003-10-01 11:16:12 | 329.
höhöhööö
nem tudom kedves lullaby miről beszélsz. ugyanis én qrvára nem arról ugattam, hogy molko nem dolgozik vagy nem ő írja a zenéket, stb. csak +említettem hogy hullámos az arca. ami különösebben nem érdekel, mivel én stefet figyelem.:)) szal qrvára nem értem mit témáztok itt pure morninggal.:))) de mind1! tipikus fanatikok. rögtön ráugranak és +lovagolják az általuk nem kedvelt jelzőt amivel kedvencüket illetjük.:)) nah de így van ez rendjén.
vega itt a legszimpibb arc 1ébként.:) ő legalább veszi az adást.:) amúgy a rekviem télleg kib jó film.:) a betépvét olvastad? sztem qrvajó.:) a fuldokló ifjúságot láttad? azt feltétlen nézd+!:))
nah üdv nektek!:))))

mo-nica e-mail | 2003-09-30 21:18:27 | 328.
Sziasztok!
Na mi a helyzet,Hogy vagytok?Éppen Placebot hallgattam és most olyan jó minden!!Mondjuk szerintem az egész csapatról el lehet mondani hogy különös de ők így jók...milyen lenne már ha ilyen nyálas Backstreet Boys-os fiúk lennének:))Na mondjuk amíg a zene jó addig még azt is meglehetne szokni valahogy!!!Mondja már meg valaki hogy a WAN2-ben hol van az az iciri-piciri rész a Placeboról ,mert már 4szer megnéztem és nem találom!!Ennyire vak lennék???Jó film a Szétcsúszva?Szerintetek a Kegyetlen Játékok 1.vagy 2.része volt a jobb, vagy esetleg az eredeti????
Vigyázzatok magatokra!!
Amúgy én 20 éves vagyok!!
Puszilok mindenkit...

pure morning e-mail | 2003-09-30 19:07:13 | 327.
hahóóóóóóó ittjön pure morninggggg
hey kicccsákó húúzzadelabeledet.szeretné te ugy kinézni mint brian he.egyébkénmeg a hullámos arc akor lesz ha összekócolom a fejedet bazzeg.

dorothyi e-mail | 2003-09-30 18:43:06 | 326.
Hogy kerültél Robbie Williams fórumra????????? Annak a ribancnak üzenem, hogy előbb fogom felvagdosni az ereimet, mint Robbie-t istenítsem!!
Tényleg találkoz6nánk vmkor!!!Én bkivel, bhol, bmikor tal.nék, mer élőben azér jobb.
Én 14 vok, koncerten még csak 13 vtam és azon paráztunk bnőmmel, h beengedneke majd. De aztán tök símán bejutottunk. Koncert végén még secusokkal leálltunk dumálni!!!!!!!!!!!!! Ennyit az ellenőrzésekről!!!


Előzmény: vega713 (321.)
Lullaby e-mail | 2003-09-30 17:16:46 | 325.
Húha!
Akko megyek!Figyi!NEM IDEGESÍT BENNETEKET EZ A MUSZTÁZS NEVŰ ,,ROSSZ" ARC????Mer engem igen...Nem Brian ragyáit,kell nézni(és én is tele vagyok pattanásokkal....16 év után kijöttek) hanem a PLACEBO zenéjét.És Brian,Stef és Steve nem külön-külön értendő,hanem 3AN,azaz hárman alkotják a csapatot.Ez az amitől ilyen csodálatos zenét kreálnak!Összeülnek és összerakják amiük van!!!! =)
Kinek ragyái,kinek 2mes magassága,ki pedig cak bújik a dobok mögött,DE ugyanúgy kiveszik a részüket a munkából.Bár az igaz hogy Brian nyilatkozik a legtöbbet,de hát ő tud nagyon jól franciául!!!! =)
Ennek hatására tanulok franciát,mámint belevetettem magam a tanulásba,mint állat!
A Veszedelmes viszonyok könyvben is + van,OLVASD EL AZT IS! =)

stuntgirl e-mail | 2003-09-30 14:38:09 | 324.
hát persze...brian fénykorát a taste in manben élte, hihetetlenül jól nézett ki akkor!de azt nem mondanám hogy csunya, a böre egy kicsit ragyásabb lett, de ahogy ott állt szeptember 4-én 2 méterre elöttem a hangfalon, egyszerűen gyönyörűnek tünt...persze smink nélkül nappali fényben biztos mást gondolnék...
Lullaby, tudom hogy semmi közöm hozzá, de én a helyedben mindenképp kimennék!nekem egyik jó barátom volt kint egy évre és amellett, hogy nagyon nagyon jól beszél angolul, nagyon sok nagyon jófej barátja lett.egy párral már én is találkoztam, de szerintem nem kéne általánosítani, nem mind felszines , viszont a legtöbbjük nagyon közvetlen és jóindulatú.
egy barátnöm meg szintén vonakodva ment ki,középiskolában és azóta egyetemre is ott ragadt, sőt valszeg ott is fog maradni még egyetem után is.pedig ő is kb ilyen hozzáállással ment ki.

vega713 e-mail | 2003-09-30 07:46:26 | 323.
tény hogy brian öergedett.... iletve van pár kép, ahol - helyes, meg minden- de aszemei olyanok, mintha már 50 éves lenne, illetve a tekintete. tök furcsa. na mind1. amúgy nekem "hullámosarccal" is bejön:)) de stefet is imádom, a koncert óta. :))
musztázs:) e-mail | 2003-09-29 20:39:51 | 322.
nah..sztem stefke a széMbör:DD blian az blian...régen szép volt pl a taste in men klipben:) de mosmá öreg és az arcával télleg van vmi.:)) de van aki a hullámos arcú embereket szereti.:)) ez van!:) lullaby mész az usába?:) mijafasznak?:)) mennyél inglendbe ott még talizhatsz is hullámosarccal:))
a Wan2 amúgy 1 rakat szar. Pl a múltokr is lehordták az oasis frontemberét "hülyegyerek frizurás alkoholistá"-nak....hát én szeretnék olyan hülyegyerek frizkós alkesz lenni + sztem a cikk írója is.:) szarni bele hogy nem cikkezett róluk 1 ilyen fos újság. aki ott volt a koncin tudja mi volt ott:))) és ez a lényeg! az élmény!:) és ne azt nézzétek vége, hanem hogy milyen volt.:)

vega713 e-mail | 2003-09-29 20:00:19 | 321.
Imádom ezt a fórmuot!
Tényleg találkozni kellene! Aki szeretne talizni, írjon: vega713@freemail.hu

Más:
Kedvenc filmjeim még: Veszedelmes viszonyok ( a Kegyetlen játékok eredeti változata - hihetetlen jó, csak a Placebo hiányzik belőle, amúgy meg Glenn Close, John malkovich, Uma Thurman, Michelle Pfeiffer, Keanu reeves játszanak benne... hm:) Rekviem egy álomért. Én is az olyan filmeket szeretem, amiken lehet rágódni. Mondjuk én olvasi is imádok (sajan olyan emberekkel vagyok [nagyrészt] körülvéve, akiknek magyarázni kell, mi az hogy könyv), kedvenceim a Képes Poéma, Száz év magány, Gyűrűk Ura, Üvöltő szelek, Gólyakalifa stb.
Ma egész nap szar kedvem volt, főleg fizika előtt (jájájáj), de meghallgattam a 36 Degrees-t, és rögtön jobban lettem.
Érdekes, hogy a koncert után bennem nem volt hiányérzet, és azóta is csak csütörtökön vagyok rosszul, de akkor nagyon. ugyanis 2 barátnőmmel mi, együtt mentünk, meg készülődtünk.... és minden csütörtökön újra átsimételjük mikor mit csináltunk, melyik számra hogyan miért stb. Na az kurva szar. Minden csütörtökön egyedül érzem magam mint a kisujjam, annak ellenére, hogy van egy hozzám hasonló mániákus barátnőm.
Amúgy lehet hogy hülyeség, de mi minden csütörtökön megemlékezünk a koncertrő: ezen a héten lesz hónapforduló. Olyan régen volt, annyira távolinak tűnik, nem?
Amúgy találtam vmi Robbie Williams fórumot, ahol egy picsa a Placebot érfelvágós zenének titulálja.... hát nemtom. Szerintem kurvára nem az!!! Jó, tény hogy meghallgatom a Lenit, és tényleg rámjön a világvége hangulat, de a többi.... Szal a Placebo egy ajándék. Ez hülyén hangzik de az.

Lullaby: szerintem menj ki. Persze én nem dönthteek helyetted, de ha meg lehet oldani, hogy bármikor visszagyere, akkor menj ki. Hidd ell, többet tanulnál belőle, mint amennyit veszítenél. ja, tényleg, amúgy itt hány évesek vannak? Meg tennétek nekem, hogy mindenki leírja a korát? Pusztán kíváncsiságból:)
Köszi
Puszi
ja, amúgy 15 vagyok:)))))
na megyek aludni, már tényleg nagyon fáradok

Lullaby e-mail | 2003-09-29 17:39:41 | 320.
Mit jelente?Nem is t'om.Valahogy nincs kedvem a folyton mosolygó,felszínes országba kimenni.Bár már az emberek nagy része felszínes,de Amerika viszi el a pálmát.
Nővérem most megy ki Angliába,1 hónap alatt el lehet intézni.Lehetőség van,csak nyelvvizsga kell.So,nem tudom.
Bár jót tenne nekem ott egy év.Csak az az üresség,amit ott éreznék.Persze van net + ilyenek,de a barátaim ölelésénél és szereteténél semmi sem fontosabb.
Télleg én döntök,na mind1.
Filmek....
Amelié csodálatos élete,Betty Blue(mikor megnéztem és kijöttem a moziból nem bírtam megszólalni...befordított,de csodálatos),Amerikai szépség,KEGYETLEN JÁTÉKOK....
Imádom a filmeket....
Egyébként Jonny Depp jó,nagyon.Szeretem a Leonardo DiCaprios filmeket is,még az életrajzi könyvét is elolvastam.Csak túl kell látni azon a nyálas imidzsen,mert ő közel sem olyan.
Pl.Part,Egy kosaras naplója,Rómeo és Júlia
Aztán drogos filmek:Transepotting,Sorted(Szétcsúszva),Fuldokló ifjúság
Azok a filmek,amelyek nem 1-2 percig hatnak rám,hanem több napig 'emésztem' őket.


Előzmény: Elena (318.)
stuntgirl e-mail | 2003-09-29 17:26:10 | 319.
ne haragudj lullaby, bocs hogy a multkor seggfej voltam,veled is szivesen taliznék
de komolyan
persze ha csak te is akarod...


Előzmény: Lullaby (317.)
Elena e-mail | 2003-09-29 14:35:54 | 318.
Lullaby, sztem te tudod mit jelentene neked 1 év usa-ban. Bár én 100% nem mennék, meert totál kikészülök amerikától és az ottani rendszertől.
Az én haverjaim közül ismerik néhányan a placebot, de 1ikük se szereti, "az a buzi énekes bandája, fúj!" na, kb ilyen stílusban. De nem érdekel, már +szoktam, hogy mindennel kilógok a sorból. Ja, és én is olvastam azt a bravo cikket, és a szövege nagyon undorító. ok, lehet nem 1 színvonalas újság, de azért ott is ujságírók golgoznak, nem? Ilyen szöveget meg 1 kétéves is ír... Az én kedvenc filmem(1ik) a "Halott ember", 1 johnny depp film, nemtom ismeritek-e. Meg még van eccsomó spanyol, francia,angol művészfilm, amiket szeretek.


Előzmény: Lullaby (297.)
Lullaby e-mail | 2003-09-29 13:40:34 | 317.
Jaj,annyira nehéz a döntés,de annyira szeretek erre a fórumra jönni.Lelki megnyugvás.
ÉN TALÁLKOZOK BÁRKIVEL BÁRMIKOR!!!!! =)
Bár t'om,hogy stuntgirl nem talizik velem,mert szerinte unalmas vagyok,de a többieknek FELAJÁNLOM!!!
Most jöttem haza suliból és holnap 2 dogát is írok.(TÖRI + MATEK!!!)Utálom.....
Nem vagyok befordulva és ti se legyetek!!!Hülyeség lenne azzal jönnöm,hogy VEGYÉTEK ÉSZRE AZ ÉLET APRÓ ÖRÖMEIT,mert ez a leggázabb duma,amit valaha hallottam.
Inkább nézzétek meg a 36degrees videóját és teljen jól a napotok!
A rásióról + annyit,hogy 20Ftot megér a boldogságom.(annnyi egy sms a kívánság műsorba)Egyébként a rádiók nagy része S.Z.A.R.,de nem lényeg.Bár itt a Friss rádió elég jó... =)
Csak ott meg az van,hogy SOK a zúzós zene,amit GYŰLÖLÖK!!!Nem az én ,,gyermeki'' lelkivilágomnak való!
Casey,Pure Morning!!!Hol vagytok????Hiányoztok nagyon!Írok nektek e-mailt!Találkozni kellene!!!! =)
Én nem láttam a Velvet Goldmine-t,mer 1.nehéz +szerezni,2.asszem itt nem is adták + még időm sem volt...DE HA ÜGYES VAGY AKKOR KI TUDOD KÖLCSÖNÖZNI,sőt neten + is veheted! =)
Na jók legyetek!

dorothyi e-mail | 2003-09-29 12:31:14 | 316.
Úgy bírom, hogy itt mindenki olyan NORMÁLIS!!! Bármiről lehet írni, és nem röhögik ki az embert ha arról dumál, hogy teljesen befelé fordul néha, és már majdnem sír.:)))
WAN2-ben csalódtam nagyon, főleg, hogy még a Bravo is írt a koncertről, Wan2 meg nem.........
Én találkoznék bárkivel innen, ha vki Bp8ker környékén lakik, vagy máshol.
Lullaby, mázlid van!! Vki vmi jó rádiót tud?? Anyám szokta a 98.6-ot, asszem radioCaffe vagy mi és már HÁROMSZOR volt rajta Placebo. De amióta azt hallgatom én is, egyszer nem volt:((

dorothyi e-mail | 2003-09-29 12:23:31 | 315.
:))))) Brian szép!!!

Előzmény: musztázs:) (312.)
black-eyed e-mail | 2003-09-29 10:39:45 | 314.
Látta vki a Velvet Goldmine c. filmet?Mi a véleményetek róla?
black-eyed e-mail | 2003-09-29 10:30:13 | 313.
én is depis vok!(szerintem itt mnki az)
Tökre kiakadtam,h 1 ilyen kulturális és alter újság,mint a Wan2,nem hozta címlapra a Placit,a szept.4-i koncert után!
Nem volt jobb a 2001-es koncert,csak hangulatában különbözött tőle!
Mikor lesz már okt.1?:))))
Honnan lehet b side-os számokat letölteni?
Egyébként már főiskolára járok,én most nem érek rá ilyeneken rágódni,h elmegyek-e Mo-ról...esetleg Pestre költöznék,a suli elvégzése után!
Pécsiek nincsenek itt a Fórumon?

musztázs:) e-mail | 2003-09-28 22:56:16 | 312.
hájj!:)

jéé sok-sok rájongó from hángöri.:) én szeretni plászíbó cos lenni very jók.:) bár én nem szertni molko nátyon mer lenni nem szép ember de hangja lenni nátyon szép.:) olyán szép mint ámennyi rücsök lenni ő árcá.:))
plászíbó lenni pörfikt except frontemer külső.:))

mo-nica e-mail | 2003-09-28 20:14:03 | 311.
Amúgy ti milyen filmeket szerettek?
Az az igazság az én ismerőseim is állandóan azt mondják jaj ilyen nyálas,fúj és buzi is na meg még festi is magát....hát ezt elég egyszer meghallgatni, ezért én nekik nem is nagyon beszélek a Placeboról.Próbáltam egyszer-kétszer elmagyarázni, hogy miért jó a Placebo,de ha már magyarázni kell valakinek ezt, az már rég baj,amúgyis csak röhögtek az egészen na meg rajtam is!!
De a lényeg a PLACEBO szinte már egy fogalom és aki nem érti ezt az egészet az nagyon sokat veszít!!
Gondolom akkor nektek sincs bajotok azzal ha valaki más "beállítottságú"!Szerintem attól hogy valaki a másik nemet szereti még ugyanolyan jó vagy esetleg rossz ember mintha nem lenne az!!
Na puszilok mindenkit........

mo-nica e-mail | 2003-09-28 20:02:46 | 310.
Sziasztok!
Hát Lullaby mit is mondjak ,az az igazság nehéz döntés előtt állsz!Én most könnyen mondom, hogy menj mert ilyen lehetőséged nem biztos, hogy mégegyszer lesz,viszont én amennyire ismerem magam tuti, hogy nem mennék!Ugyanis én eléggé érzelmi ember vagyok csak a barátokra gondolok,akik hát mit is mondjak minden ember életében fontos szerepet játszanak és hát eléggé "félős"is vagyok ilyen téren ,nem szeretem a bizonytalanságot!!Tehát ez csak rajtad múlik!!Eltudod képzelni magad egyedül,család és barátok nélkül 1 évig vagy nem!Jól gondold meg,mert nagyon vonzó az ajánlat!!
Köszi az ötletet majd próbálkozok a poszterrel!
Amúgy utoljára én is a Fülkét láttam:))

stuntgirl e-mail | 2003-09-28 19:49:56 | 309.
én is szivesen találkoznék innen emberekkel, mert nincs (még...)egy placis haverom se, és rohadtul elegem van a barátnőim fintorgó fejéböl, és a "fuuj aza buuziiii" dumából.
szal ha vki még szintén akar talizni szóljon

Lullaby e-mail | 2003-09-28 17:48:57 | 308.
JAJJJJJ!
Tudjátok mi történt???
Hallgatjuk hazafele az FM95-öt(debreceni rádió) és nyomatjáj a szar magyar számokat és má ott tartottam,hogy kikapcsolom,de mégsem....
Bemöondják,hogy utcai kívánság jön...ÉS....ÉS....ÉS:
SPECIAL NEEDS!!!!!!!!!!!!! =)))))
Tökre koncert feelingem lett,de nagyon,felbasztam a hangerőt és végigénekeltem és NINCS SZAR KEDVEM!!!!
Értitek???Nagyon kész vagyok!!!
Egyébként szerintem Casey küldte,de nem 100!
Casey te voltál???? =)

dorothyi e-mail | 2003-09-28 17:17:23 | 307.
Nemtom, hogy a többiek találkoztak-e már, én is új vok itt. De ÉN SZERETNÉK VKIVEL INNEN TALÁLKOZNI!!!:)))sztem tök jó lenne.
Briannel kapcsolatban igazad van, nem tud6juk, milyen igazából, jó lenne +tudni.........:))
Én 1hónapot voltam LA-ben, igaz akkor még csak 11 éves vtam, nem tudtam igazán értékelni, de 1 hét után akartam már hazajönni, szal nem élveztem nagyon.
Ez nem hegyibeszéd volt, hanem "értelmes gondolatok", amiket pár ember (sajnos) nem tud +érteni!!! De szerencsére akik fórumon vannak, mind értik.sztem


Előzmény: vega713 (299.)
dorothyi e-mail | 2003-09-28 17:06:28 | 306.
Aszta má!!!! Csak most veszem észre azt, hogy mit írtak a képhez!!!!!!!!!!!Nőies frontember????? Menjenek a picsába!!!boccs
dorothyi e-mail | 2003-09-28 17:04:51 | 305.
Nekem szerencsém van, mert a legjobb bnőm is ugyanannyira imádja Placebot, mint én. Vele voltam koncerten és most utána szinte mindig erről beszélünk!!!!! Ő is teljesen ki van bukva, hogy vége a koncertnek és vígasztaljuk egymást. Elgondolkoztam azon, hogy ha Brian mondjuk egy jazz-zenekarban énekelne, vagy vmi szar zenét játszana, akkor biztos nem tetszene, és én ebből arra következtettem, hogy nem Brianért szeretem a Placebot!!!!
A Bravot megnéztem én is, attól az újságtól már az is nagy szám, hogy berakta a Placebot a lapba. Asszem egy régebbiben írt 2 mondatot a koncertről és volt benne egy kép is!!!! Ez azért nagy dolog!!! Nem volt keserű vég........ úristen!!!!
Sztem a Placebo szövegeit csak akkor tudja az ember megérteni, ha olyan hangulata van. Pl ha tökre fel vok dobva, lehet hogy azt mondom pár szám szövegére hogy baromság, és ha szomorú vok akkor ugyanerre azt, hogy milyen jó szövege van.
Mostanában nem szoktam filmeket nézni, inkább zenét hallgatok. Utoljára moziban láttam a Fülkét. Háááááát akkor nagyon tetszett, mert Colin tetszett benne.
Nem tom, ti hány évesek vtok, de sztem bőven vtok 16-17, midjárt 18ak lesztek (vagy már vtok)........mázlitok van!!! Bármit csinál6tok majd, amit akartok, én meg még csak áltisk8oszt vok. Pár év múlva, amikor ti majd elköltözhettek otthonról én azon fogok görcsölni, hogy milyen jegyeim vannak a gimiben!!! Szal..... szerencsések vtok!!!
Sztem minden ember aki kint volt koncerten most lelkibeteg egy kicsit!! Belegondolsz, hogy lehet, hogy életedben nem lát6od őket többé!!!!! És ez olyan ROSSSSSZ!!!!:(((

vega713 e-mail | 2003-09-28 16:38:34 | 304.
KURVA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
A GYŰLÖLET A KEDVENC FILMEM!
MUSZÁJ MEGNÉZNETEK! NAGYON DURVA! IMÁÁÁÁÁDDDOOOOM! TÖK JÓÓÓÓ! :)))

Lullaby e-mail | 2003-09-28 12:32:37 | 303.
Muszáj még vmit mondanom!
Annyira jó ez a fórum!Visszaolvastam az eljétől kezdve és eszembe jutott,hogy hogy lebaszot Casey mikor úgy nézett ki,hogy nem megyek koncertre....Jaj,és aztán tök jóba lettünk.Azért ennek örülök.Ma már tom,hogy MINDENT megér az,hogy elmehess egy ilyen koncertre!
Mondjak vmit?Tudjátok mi miatt paráztam?Azért,hogyha nem megyek koncertre és meghal Brian,akkor SOHA nem láthatom őket zenélni együtt és tök szar érzésem volt.
Na,ennyi!Jók legyetek!

Lullaby e-mail | 2003-09-28 12:07:00 | 302.
Nem küldöm el!Figyeljetek,itt megtaláljátok,mert egy csaj felrakta! =)
http://www.eszti.com/placebo/PLACEBO%20KONCERT%20CIKK.jpg
Na,hajrá! =)

Lullaby e-mail | 2003-09-28 12:02:42 | 301.
Ezt jól kiírtad! =)
Egyébként félek,hogy divatzene lesz,bár az üresfejű emberek nem igazán rajonganak az ilyen zenéért és szövegekért!(Hál' Istennek!)
So,hülyeség!!!Na,mind1.Megvan a Bravos cikkem.Majd küldöm nektek,ok? =)
Ha nem kell valakinek az szóljon!Elég kis bugyuta,de a semminél jobb.Ez van.
Mondjuk pont egy ilyen kis butyuta újságtól nem vártam volna,hogy megemlíti a koncertet!!! =)
Kellemes csalódás...bár a szöveg.
Tudjátok mit hallgattam?
Black eyed Peas: Where is the Love?
Ismeritek?Majdnem sírtam,nagyon jó szövege van.
Csakúgy eszembe jutott.
Milyen filmeket szoktatok nézni?Brian kedvence(ÁLLÍTÓLAG) a Le Heine(Gyűlölet) és én még nem láttam,de biztos jó.A francia filmek jók.
A sorozatokat nem bírom...és az amerikai filmeket se.(Mámint az ilyen Freddie Prinze Jr.osokat + taársait)
És ti?

vega713 e-mail | 2003-09-28 11:17:36 | 300.
helyesbítés: 17 emberből 10
vega713 e-mail | 2003-09-28 11:13:22 | 299.
Sziasztok!
Tök jó tudni, hogy nem csak én vagyok lelkibeteg. Szal. Az országból való elhúzásról annyit, hogy nekem nem adatott meg egy év Amerikában, de kurvára tanulok, angolt meg amhez még van agyam, és igyekezni fogok, hogy akár érettségi után minimum egy középfokúval kimehessek Angliába, vagy Amerikába.Utána ráérek eldönteni, hogy Mo-n, vagy Amerikában akarok-e továbtanulni. Szerintem inkább Mo-n, mert itt erősebb a képzés, és az itt megszerzett tudás 10x annyi, mint amit Amerikában tanulhatunk. De akkor aztán sprintelek. Szerintem ez egy elég reális jövőkép, jobb mint a "holnap pakolok és megyek" ötlet.
Brian: nekem már nagyjából sikerült magamban tisztáznom és tudatosítanom, hogy Brian - ahogy én, illetve mi elképzeljük- nem létezik. Mert egyszerűen lehetetlen hogy én egy külső, és pár mondat alapján ki tudjam találni milyen lehet belülről. És próbálok arra koncentrálni, hogy mennyi örömet szerzett/szerez/fog szerezni a zenéjük, és ez mennyivel többet ér, mint hogy ismerem-e őket vagy sem, vagy hozzámértek-e vagy sem satöbbi. Meg arra, hogy én itt vagyok Mo-n, ők meg valahol turnéznak, teljesen máshogy nevelkedtek, vsz., ha beszélnék velük, akkor is csak egy lennék a százezerből, az meg hogy barátok legyünk... szal az ilyen képzelgések pár másodpercig jók, de az ember sajna nem költözhet el az általakitalált világba. (pedig milyen jó lenne...)
A szófosáom lényege végülis az, hogy Brian, és a Placebo ott vannak én meg itt, ők is élik az életüket, meg én is, és hálás lehetek nekik a zenéjükért amit nem kell dicsérnem tudjtáok milyen jó, pont. Élnünk kell a saját életünket, és le kell mondanunk róluk, olyan értelemben hogy valaha a "mieink" lesznek, vagy hogy voltak, mert nem voltak ésnem is lesznek soha a mieink, csak a zenéjük miatt érezzük így, és ezért csodálatos az egész Placeo úgy ahogy van.

Bocs hogy rátok zúdítottam egy ki hegyibeszédet, de ez most "kijött". Amúgy ti szoktatok élőben is találkozni? Mert mint látjátok eléggé új vagyok a Fórumon.

nekem az osztálytársaim nem is ismerik a Placebot, kivéve 2 embert, de mivel egész nap ezt énekelem, kezdik megsmerni. Kár hogy 7 emberből 10 picsa jár az osztályunkba. Rájuk nem pazarolom a Placebot:) ja, és szerintem jó hogy (még) nem divatzene a Placebo, nem zavar hogy nem látom őket soha a TV-ben, mert leszedem a netről a klipeket, a dalok meg folyamatosan mennek a fejemben.

Tényleg befejezem.

dorothyi e-mail | 2003-09-28 09:50:19 | 298.
Az tényleg jó, hogy a Placebo nem divat. Akkor igaz, hogy menne sokat a TVben, de sokan csak azért szeretnék, mert az a menő!!! És akkor én sem lennék benne biztos, hogy a PLACEBOt szeretem, vagy csak gizdulni akarok a CDvel stb.
Mikiegeres póló!!!! Jajj, de édes:)))és mosolygott is közben!!!!!!Istenem de aranyos!!


Előzmény: Casey (293.)
Lullaby e-mail | 2003-09-28 07:23:52 | 297.
Vannak-e olyan barátaim?IGEN!A legjobb barátnőm nem bírja őket,és tudjátok ez a legszarabb.Egyszerűen az is kiakasztja,hogy Brian biszex és jó hapsinak tarom.Aztán közölte,hogy kurvára nem érdekli,hogy mi volt a koncerten....Szarul esett-e?,,EGY CSÖPETT"!!!

Erről ennyit.Nagyon szarul érzem magam!Igen a suliból még sok van hátra,NAGYON!Főleg ha arra gondolok,hogy jövőre mehetek 1 évre Amerikába.(akko még +1 év)Nem akarok menni,de mégis.So,itthagyni a barátaimat: SZAR!De itthagyni a bajokat,problémákat,gondokat:JÓÓÓ!!!Nehéz döntés,eddig minden vágyam az volt hogy menjek!De most...nem t'om.Ti mit gondoltok?

Poszter???Miért nem nyomtatsz egyet magadnak???Mármint nyomtattatsz...Keresel/kerestek egy helyet ahol lehet és csináltatsz!Ilyen egyszerű!És olyan kép van rajta,amit TE akarsz,és még Briannek sem lesz fél feje+ilyenek!
Nekem egyébként apám csináltat,so örülhetek magamnak!De azé kihasználni nem akarom.De megpróbálhatok szerezni,de NEM ÍGÉREK SEMMIT!!!Ő eléggé megbízhatatlan ugyanis...

Egyébként szerintem nyugodtan felhozhatunk más témákat is,me az is lehet érdekes!

mo-nica e-mail | 2003-09-27 20:17:46 | 296.
Sziasztok!
Csatlakozok a véleményhez,az országból minél hamarabb el!!
Lullaby szerintem itt a fórumon nekünk kiöntheted a szíved,hiszen mindannyian egy dologért vagyunk szomorúak:((Ha egymásnak elmondjuk mit érzünk talán akkor jobb lesz!!!
Elena örülök hogy jobban vagy!!
Kellene nekem egy nagy Placebos poszter de honnét?Szerintetek CD üzletekben nem lehet kapni?
Vannak olyan barátaitok akik nagyon nem bírják a Placebot és ezáltal vita van köztetek,vagy elfogadnak titeket úgy ahogy vagytok?
Nektek még sok van hátra a suliból? Tudom egy kicsit eltértem a témától,de ha nem akartok akkor egyszerűen ne válaszoljatok!!
Puszilok mindenkit.....

Elena e-mail | 2003-09-27 18:09:31 | 295.
Horvátországba! Van 1 kis sziget, ami gyönyörű, nincs 1 luxusszálloda vagy hasonló undorító hely, és kurvajófej alakok vannak ott. Imádtam ott lenni. Ott értettem med igazából a placebo zenéjének a jelentését.

Előzmény: dorothyi (290.)
Lullaby e-mail | 2003-09-27 17:40:29 | 294.
A Micky egeres pólót én is ismerem...
A koncert miatt én is befordultam,de van ez így...
Megvettem a Bravot...,égő dolog,mi?Placeboért mindent! =)
Mit vigyorgok???Kurvára nincs jó kedvem!Elegem van mindenből és senki nem figyel rám!Senkienk nem mondhatom el,hogy mennyire rosszul esik,hogy nincs koncert!
És igen itt várjuk és egyszerűen eltelik....eltelt és nem jönnek újra,csak sokára...nagyon sokára!
Miért nem ad +nyugvást a zenéjük?Szar...
És má nem vagyok odáig Brianért..ahogy ő fogalmaz:
,,I know You love the song,but not the singer..."
Ezt eleinte nem értettem,de aztán megértettem.Tényleg a zenét szeretjük,nem őt.Csak a zenéjüket ismerjük és nem őket.
Nem mondok mást!Jók legyetek!

Casey e-mail | 2003-09-27 17:04:09 | 293.
EH Ugy látom fasza voltam :DDDD 1 ébbként pont ez tetszik, nem érdekel, hogy nem játsza a TV.. Örülök, hogy nem rakják a számba ezt a zenét és nem azért szeretem mert mindenki szereti!....Én azt szeretem magamba a legjobban, hogy Placebos vagyok :DDDDDD És egy pár Info: Lengyelországban szeptember 6 án..Brian Molko mosolyogva énekelte a WyIn-t. És ha ez nem lenne elég Mikiegeres pólót viselt! :DDD egyszerüen imádom...nem lehet rajta eligazodni...www.odyssey.pl/placebo/placebo2003.html
Casey e-mail | 2003-09-27 16:57:22 | 292.
Igazat szóltál :DDDDD Ehehe mostanában nemnagyon van időm netezni! A black-eyed..hm durva leszek ISTENKIRÁLYKIBASZOTTJÓKLIPP!

Előzmény: dorothyi (290.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.