Click to Visit
Rock - Apám kedvencei
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Grizon e-mail | 2002-05-22 16:20:09 | 19.
Ac/Dc nekem nagyon nem jön be, Black Sabbath jó, de nem szeretem Ozzy hangját.De az új Ozzy tetszik, bár a hangja még mindig szar, de a Down To Earth album naon királyos, baromi jó zenészeket gyüjtött maga köré...

Előzmény: Garfield (18.)
Garfield e-mail | 2002-05-21 21:06:59 | 18.
Led Zeppelin tényleg nagyon ott volt! de ha már az alapoknál tartunk akkor Black Sabbath, Priest, Ac/Dc! nem szabad kihagyni a sorból! a metál ősattyai!

Előzmény: Grizon (17.)
Grizon e-mail | 2002-05-21 18:04:20 | 17.
Led Zepelin szerintem nagyon ott van, ők a mai rock zenéknek az alapja.Aztán ott van még a Doors is, aminek a Nirvana az egyenes oldali reinkarnációja.Ja és persze az első és az egyik legjobb őspunk a Sex Pistols.Ők télleg punkok voltak és még ma is megbotránkoztatják az embereket q:-))

Előzmény: Garfield (15.)
Chicken e-mail | 2002-05-21 17:57:17 | 16.
Szerintem se bénák, legtöbb esetben jobbak mint az új, megcsinált együttesek, akiknek még a hangjuk se saját.

Előzmény: Borchee (12.)
Garfield e-mail | 2002-05-18 20:12:45 | 15.
én meg pont a régieket szeretem! te kiket tartassz nagyon jónak?

Előzmény: Grizon (14.)
Grizon e-mail | 2002-05-16 14:39:19 | 14.
Persze, egyáltalán nem bénák, de a mai füllnek soxor nehezen befogadható és soxor kezdetlegesnek is tünik az ős-rock...De vannak nagyon jók...

Előzmény: Borchee (12.)
hd e-mail | 2002-05-16 14:07:25 | 13.
Szerintem Borchee ha jó régi zenét akarsz halgatni akkor szerezd meg a Led Zeppelin
Early Days albumát ezen vannak rajta a legjobb Zeppelin számok!Én se ismertem volna meg soha például a Led Zeppelint ha apám nem szereti mert az én környezetemben nagyon kevesen hallottak rólla és még kevesebben szeretik az a baj hogy nagyon sokan úgy gondolkoznak hogy ami régi az sz*r is pedig egyáltalán nem!

Borchee e-mail | 2002-05-15 18:55:02 | 12.
ez nem igaz! miért lennének bénák a régi bandák? egyáltalán nem bénák! pedig én fiatal vagyok. de szerintem nem bénák. az a baj, hogy nem tudom, hogy honnan ismerjem meg ezeket úgy igazán.

Előzmény: daoldin (7.)
Grizon e-mail | 2002-05-15 18:36:26 | 11.
Hmmm...nem is olyan vészes ha belegondolsz...bár biztos belehalnék q:-)))De volt már rá példa hogy megittam kb fél liter 52 fokos erdélyi pálinkát...utána persze széthánytam az agyam, de az szerintem felér jó liter-másfél liter vodkeszal...

Előzmény: hd (9.)
Chicken e-mail | 2002-05-15 16:47:46 | 10.
Egyáltalán nem mondtam hogy az Aerosmith rossz zene, csak Steven Tylernek a szó szoros értelmében túl nagy a szája. A U2-nak a régebbi számai voltak jobbak, és a Beatles sem volt rossz. És a Deep Purple sem. A Rolling Stones pedig király! Tájékozott vagyok.
hd e-mail | 2002-05-14 15:12:30 | 9.
Szerintem ha megpróbálnád megdönteni akkor mennél utánna mert én azt hallottam hogy
8liter vodkát ivott!! de ez szerintem hülyeség
bár ezt már többen is mondták nekem.A neten is próbáltam rólla valami információt keresni de sehol nem találtam hogy mennyit ivott

Grizon e-mail | 2002-05-14 11:51:09 | 8.
Nem tudom, de meg kell dönteni!q:-)))

Előzmény: hd (6.)
daoldin e-mail | 2002-05-14 10:19:11 | 7.
naigem, nem ártana megismerkedni a régi nagy öregekkel is, Sabbath, Zeppelin, tényleg nagyon ott van, de azért én ettől még nem nézem le a mostani bandákat sem, hallgatok deftonest, staindet, linkint stb. is.
igazából csak az a szemlélet zavar, ami talán a topic inditót is jellemzi, hogy a régi bandák már automatikusan bénák.
dehát fiatalok még, majd benő a fejük lágya :o)


Előzmény: Garfield (5.)
hd e-mail | 2002-05-14 08:19:03 | 6.
Nem tudja valaki véletlenül hogy mennyit ivott a Led Zeppelin dobosa amikor meghalt alkoholmérgezésben??
Garfield e-mail | 2002-05-13 16:30:13 | 5.
mi kéne! Sabbath? Zeppelin? Judas? Purple? ezekről a mai gumirockereknek fogalmuk sincs! ezért ilyen fos a zenei ízlésük, ezért van igény a szemét újhullámos fosmetálra! amerikai együttesekről amúgy is megvan a véleményem! tegnap került a kezembe néhány nyugati rockmagazin és egy épkézláb bandát nem találtam bennük! AC/DC-ről volt az egyikben 2 oldal de amúgy csak a kimeszelt kertészgatyás balfaszok! sok nyomorék azt se tudja mi az a heavy metal! néhány szerintem értékes zenekarról mint Cradle of Filth, Amen, Emperor találtam kisebb nagyobb (de főleg kisebb) cikkeket de elenyésző volt! nyugaton Manson az isten, Papa róccs meg Mudvayne a menő! nevetséges!

Előzmény: daoldin (4.)
daoldin e-mail | 2002-05-13 11:10:43 | 4.
hány éves lehetsz? 15? 16?
gondolom te az mtv-ből "tanulod" a zenét, igaz?

nojó, kicsit visszaveszek, de hidd el, ezek nem annyira régi bandák (vagy én vagyok túl öreg :o)), és semmi baj sincs velük, bár a U2 régen sokkal jobb volt.


Előzmény: Chicken (1.)
Grizon e-mail | 2002-05-12 15:59:29 | 3.
Egyáltalán nem rossz zenék, sőt!

Előzmény: Chicken (1.)
Borchee e-mail | 2002-05-11 16:19:56 | 2.
az MTV-n azért van aerosmith, mert most nemmtomhány évesek, és vmi ünnepelést csinálnak nekik. U2 nekem fel se tűnt.

Előzmény: Chicken (1.)
Chicken e-mail | 2002-05-11 14:55:21 | 1.
Szeva, hallottátok hogy mostanában állandóan U2,
és Aerosmith megy az MTV-n? Hát... ezt nevezem, az MTV rájött az időutazás titkaira. De azért nem olyan rossz zene.


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.