Click to Visit
Rock - Greenday
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Zene Isten e-mail | 2006-09-13 13:42:34 | 147.
a tokio hotelnek az új száma hihetetlenül szar.
jemo69 e-mail | 2006-08-30 15:47:18 | 146.
nekem monnyuk bejön a homecoming kezdő akkordjai...elsőre eljáccottam de hááát yó az összhatás...
misamaci e-mail | 2006-08-30 15:45:31 | 145.
Na igen, ezek elég lightos dalok, és az idősebb generációnak is bejönnek...

Előzmény: jemo69 (144.)
jemo69 e-mail | 2006-08-30 15:37:28 | 144.
MISERY!!!muahahaha...még anyámnak is teccik az a szám:|...am nagy szám a fashion victim,nice guyz finish last(ki ismeri?:P),too much too soon,do da da:D,hold on,good riddance satöbbi satöbbi...
misamaci e-mail | 2006-08-12 13:35:30 | 143.
Azért ahhoz tényleg nagy fannak kell lenni, hogy valaki 100 ezret költsön egy banda koncerjeire és bejárja értük Európát. Igaz, én is ott voltam mindkét hazai Depeche Mode koncerten az idén...
misamaci e-mail | 2006-08-11 14:55:00 | 142.
Dehát, egy fórum azért fórum, hogy mindenki beírhassa a véleményét. Akkor is, ha esetleg hülyeséget ír, vagy kérdez. Szabályzatokkal sztem nem sokat lehet elérni, persze, honlapja válogatja... Itt, a Zeneneten belül se szabályoz senki, ha valaki szidja a kedvenc zenémet, nem reagálok rá, vagy ha igen, akkor is visszafogottan, nem küldöm az anyjába...
Anno én is beírogattam a Castaway-fórumra, de, a kimoderálások és egyes taplók okoskodó beszólásai elvette a kedvemet / nemcsak nekem, hanem egyik havernőmét is, akivel ott barátkoztam össze /. Na, mindegy.
Amúgy a honlap maga nagyon jó, és tényleg naprakész.


Előzmény: htlecso (137.)
gyonor e-mail | 2006-08-06 08:20:03 | 141.
Kihaltak innen az emberek. Ez igy nem jó irjatok minnél többbet ide is. De nekem is irhattok az e-mail cimem: gyonor@c2.hu
Gangsta6 e-mail | 2006-08-01 11:02:34 | 140.
HAHAHA Igen en is szeretem azokat a green faszokat igen .Hip-Hop 4ever
DrususNero e-mail | 2006-07-26 12:29:29 | 139.
Szerintem úgy, hogy ezegy Green Day-es topic!!!


Előzmény: tifi (138.)
tifi e-mail | 2006-07-26 11:16:54 | 138.
hogy jön ide a green day ???!!
htlecso e-mail | 2006-07-25 13:59:40 | 137.
pedig nem vagyok Green Day ellenes :)

Amúgy a fórumozással kapcsolatban annyit, hogy érdemes elolvasni a szabályzatot, un. moderálási alapelveket, nehéz ám egy több mint 500 fős fórumot úgy egyenesben tartanim hogy mindenkinél fasza legyél, mindemellett ne süllyedjen géportál színvonalra a társalgás. Nem is célom, hogy megfeleljek mindenkinél, én nem kérek többet, minthogy a szabályokat tartsuk be. Én részben ennek tudom be az oldal sikerét, és hogy ennyi jó arc kovácsolódott össze. A Green Day ellenességemre nem kivánok reagálni, elmebetegség. Biztos azért költöttem tavaly úgy 120 ezret a 3 koncertre utazásokra, és passzióból tartom fent az oldalat..

misamaci e-mail | 2006-07-25 12:26:11 | 136.
Castawaynek, a te kedvenceidet azt olvastam, bár, úgy látom, ő csak futólag tért be ide.
A német bandákat illetőleg sztem is a Rammstein viszi el a pálmát, elég eredetiek, de a Toten Hosen se rossz.


Előzmény: pAnk (132.)
888888 e-mail | 2006-07-23 10:52:18 | 135.
Orális sex 4 ever
pAnk e-mail | 2006-07-22 20:54:38 | 134.
Igaz!
de nem uccsó a Rammstein.
és attól hogy bejött a hangháj motel nem kell rossz véleménnyel lenni a német rockról.......se vélményt alkotni oktalanul!


Előzmény: The Baron (133.)
The Baron e-mail | 2006-07-22 09:02:46 | 133.
"És a német rocknál nincs sz.rabb"
Azér ezt nem mondanám az Accept az nagyon jó


Előzmény: castaway (128.)
pAnk e-mail | 2006-07-21 20:22:32 | 132.
Nekem vagy Castawaynek.........ha nem nekem akkor szorri hogy bepofáztam,csak nem volt egyértelmű!

Előzmény: misamaci (131.)
misamaci e-mail | 2006-07-13 09:08:27 | 131.
Billie: mennyből az angyal...:-)
Szerintem is, a régi lemezeik kissé zúzósabbak, punkosabbak voltak, és az AI-n több a mondanivaló, mint a korábbiakon, viszont a zene slágeresebb lett rajta. Persze, azért a korábbi zenéjük is könnyen emészthető, legalábbis a 80 éves nagyimat se zavarja... :-))
Nekem 4 lemezem van tőlük:
American Idiot: erről minden dal nagyon tetszik, talán csak a Szt. Jimmy nem. De a legszebb rajta a Wake Me Up..., végre írtak egy igazi, szomorú rockballadát, és jól áll nekik ez a stílus is. Kedvencem még róla az Extraordinary Girl, mert kicsit olyan 70-es évekbeli a zenéje, A Boulvard Of Broken Dreams és a Holliday.
Shenanigans: nagyon jók rajta a feldolgozások és a B-oldalas dalok, pl. You Lied, Suffocate.
Dookie: kedvencem a Welcome To Paradise és a Basket Case és a Longview.
Warning: ez a leglightosabb, ellazulós dalokkal, kedvencem a Blood, Sex, Booze, és a Waiting, a Misery pedig olyan bizzarr, mintha nem is GD lenne...
A többi lemezüket is meghallgattam, nem rosszak, de valahogy nem jönnek be annyira, ezeket nem is szereztem be.
És neked?


Előzmény: castaway (127.)
pAnk e-mail | 2006-07-12 19:34:57 | 130.
Hmmmm viszont azon vitatkoznék hogy a német rock szar!ez anonim faszság,a Rammstein is kurva jó!pl.........de ez csak egy a sok közül.......

Előzmény: castaway (128.)
pAnk e-mail | 2006-07-11 17:57:59 | 129.
Nekem is jobban bejön a régebbi hangzás,ma már inkább a dalok mondanivalójára fektetik a hangsúlyt.
Mike Dirnt azt nyilatkozta hogy 2007es album street punkos lesz és egy kis rock n roll lesz a koronálya....kíváncsian várom.

Kedvenc
albumom:(mind)Warning
számaim:Ha ha you are dead,Castaway,Blood sex and booze,Jackass,Minority,Warning,Jesus Of Suburbia,Homecomeing,Whatsername,Take Back,At the library,Knowledge,Sassafras Roots,Basket Case,When i come around,Longview meg még hagyne soroljam.Igazából nekem minden számra Mike gityózása teszi a pecsétet........isteni.


Előzmény: castaway (127.)
castaway e-mail | 2006-07-11 17:34:06 | 128.
A Tokio Hotelesek divatrockerek! És a német rocknál nincs sz.rabb!!!!
Le a lúzerekkel!
Éljen a Green Day!!!!

castaway e-mail | 2006-07-11 17:29:21 | 127.
Billie Joe: leszállt az Isten a mennyből!!!!!
Immmádom! És titeket is! Tök jó, h. rátaláltam erre az oldalra! Mi a kedvenc számotok???? És album???? Szerintem a régebbieknek jobb hangzásuk van, az újabbak meg olyaaaaan.... slágeresek!

Viva Green Day, viva la rock!!!!

1csaj

pAnk e-mail | 2006-07-10 18:03:49 | 126.
okok

Előzmény: misamaci (125.)
misamaci e-mail | 2006-07-10 14:37:26 | 125.
Oké, nincs gond! :-)

Előzmény: pAnk (124.)
pAnk e-mail | 2006-07-06 12:45:08 | 124.
Ez sztem nem ígyvan....de ezt már elmondtam és nem is Billieről volt szó hanem Mikeról aki felejthetetlen basszusgitáros!
Az igénytelenre valamelyik előttedszólónak válaszoltam,az nem neked szólt!

misamaci e-mail | 2006-07-04 15:01:16 | 123.
Hát, azért akkora fenomenális gitárszólók azért nincsenek benne, merthogy ez egy punk-rock csapat és Billieből sose lesz Eddie Van Halen. Ez tény.
Azt viszont én nem mondtam, hogy igénytelenek, csak azt, hogy egyszerű zenét nyomnak. Viszont, hogy jelenleg ők a legjobb punk-rock banda, az kétségtelen.


Előzmény: pAnk (121.)
888888 e-mail | 2006-07-02 16:46:45 | 122.
Green day az meg mi a loszar
pAnk e-mail | 2006-06-30 09:19:40 | 121.
Szerintem meg pont a gitárszólok a jók benne!És igenis sok van belőle!Nézd meg Mike Dirnt mennyire jól nyomja a basszusgitáron,szinte énekel az a gitár pölö a Longviewnél....sztem fantasztikus amit csinálnak!Amásik meg az hogy a GD ha nem igényes punk akkor mi??Igenis az!Én személy szerint szeretem de Picsát,Katétert de azok a kevésbé igényes zenekarok....erről ennyit.

Előzmény: misamaci (120.)
misamaci e-mail | 2006-06-29 15:00:37 | 120.
Az biztos, hogy a GD zenéjében nem sok raffináltság van, nemigen hallani náluk trükkös és érdekes gitáreffektezéseket, de attól függetlenül, hogy olyan egyszerű a zenéjük, azért jó zenét csinálnak. Végül is, az egyszerű zene is lehet jó.
Persze, azért nem valami virtuóz zenészek, az tuti. Ugye, az AI-koncertturnén pl. Billie már nem is gitározott annyit, mint régen, a segédgitáros Jason többször is átvette a szólóit, amit pedig Billie is el tudna játszani. És, nem ő az első énekes-gitáros a történelemben, sztem többet kellene adnia a gitártudásából, ha már az American Idioton ő gitározott / állítólag /.

misamaci e-mail | 2006-06-29 14:49:47 | 119.
888888 egy egyszerű fórumcsibész, semmi több, direkt szórakozik. Arról még nem hallott, hogy lehet külön topicot is nyitni....mert nyilván olyat nem tud.
DrususNero e-mail | 2006-06-29 08:22:43 | 118.
Én sem vagyok oda a Green Dayért, bár meghallgatom. Régebben szerettem, úgyhogy nekem ez kicsit nosztalgia is.

Előzmény: The Baron (116.)
DrususNero e-mail | 2006-06-29 08:19:47 | 117.

Ne foglalkozz vele, mert csak elmérgesíti a helyzetet. Egy másik zenei fórumot is teljesen tönkrebaszott az idétlen poszter árusításával.

Üdv: Drusus Nero


Előzmény: pAnk (115.)
The Baron e-mail | 2006-06-28 19:50:03 | 116.
Na most elég negativ leszek, de kulturáltan irom le a véleményem:
Én személy szerínt nem birom a Green Day-t, és nem azért mert "divat" hanem azért mert "igénytelen" a
zene maga, amugy nagyra becsülöm öket, hogy kb.15
éve müködnek, és nagy befolyást tettek a punk zenére.

pAnk e-mail | 2006-06-28 19:38:47 | 115.
8888888888888 szerinted ki a f*szom fogja megvenni víájpí,desztiniszcsálodos,bojzón meg a sok kis divatos köcsög poszerét???Húzzál haza,ha nincs péz akkormeg nyiss magadnak fórumot ahol reklámozhacc!hülye jenki fasz...............


punks not dead
ahoj pAnk

888888 e-mail | 2006-06-28 08:35:37 | 114.
Ne má, köcsög barmok
DrususNero e-mail | 2006-06-28 06:39:32 | 113.

Szia Baron!

Yeah!! Lám itt is megjelent ez a szemét 888888-as
köcsög. Remélem itt nem barmolja szét a fórumot.
További szép napot!

Drusus Nero

The Baron e-mail | 2006-06-27 20:14:45 | 112.
Szia Néro!
jó itt is összefutni !


Előzmény: DrususNero (111.)
DrususNero e-mail | 2006-06-23 07:29:58 | 111.
Vazzeg 888888! Te mindenhol hirdeted a kurva posztereidet??? Igazán elhúzhatnád a beled, mielőtt totál szétbarmolod ezt e fórumot is!

Előzmény: 888888 (108.)
cnet e-mail | 2006-06-22 08:14:35 | 110.
jaja tuti így lesz 1-2 év és vége a TH-nak , az american idiot megfilmesítéséről már én is hallottam jó kis film lenne mert a sztori jo...
REmélem a green day uj lemeze után leszállnak azok a kis divat GD-sek...

misamaci e-mail | 2006-06-11 09:33:55 | 109.
Az nem lehet kétséges. És míg a GD már több mint 15 éve megvan, és biztos meglesz még évekig, addig a TH 1-2 éven belül eltűnik a süllyesztőben.


Előzmény: Summer41 (107.)
888888 e-mail | 2006-06-10 05:18:34 | 108.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos,

Summer41 e-mail | 2006-06-09 18:51:51 | 107.
A GD 1000x jobb mint az a TH
Egylbként Billie Joe ismét szőke lett


Előzmény: misamaci (58.)
misamaci e-mail | 2006-06-07 08:44:57 | 106.
Egyébként tényleg meg akarják filmesíteni az American Idiotot, igaz, ezt már tavalyóta emlegetik. Kíváncsi lennék rá. Amúgy állati jó filmet lehetne belőle készíteni, ha feldolgozzák a srác történetét, akiről a lemez is szól.
misamaci e-mail | 2006-06-07 08:20:55 | 105.
Na, igen, ismernek egy-két számot egy előadótól, aztán már ők lesznek a legnagyobb rajongók.

Előzmény: cnet (103.)
misamaci e-mail | 2006-06-07 07:27:53 | 104.
Hát,kevés jó műsor megy manapság a tv-csatornákon, az biztos, főleg az RTL-en és társain, csupa ismétlés ill. igénytelen filmek, kevés a jó film és sorozat. Én legtöbbet a National Geographicot és a hasonló kaliberű adókat nézem, meg az Music Tv-t. A hírek manipulálóak, a reklámoktól meg rosszul vagyok.

Előzmény: rihi (102.)
cnet e-mail | 2006-06-06 15:19:55 | 103.
Hát pedig vannak olyanok akik télleg utánozzák a másikat, vagy pedig ugye a DIVAT... Nem bírom azokat se akik meg hallgatják a green day-től mondjuk az american idiotot meg tetszik nekik és akkor már "huuh de én vagyok a legnagyobb green day rajongó"
rihi e-mail | 2006-06-06 13:19:27 | 102.
Én már ott tartok hogy legalább 2 éve egyálltalán nem nézek TV-t... És tök jó...
Ha filmet akarok nézni akkor azt ugyanúgy megtehetem
a számítógépen keresztül is.
Reklámok nélkül és ráadásul én szabom meg hogy mikor
mit akarok megnézni és ha közbeszól 1 telefon,
akkor sem maradok le semmiről...
A TV-ben elhangzott hírek meg úgyis csak figyelemelterelés a fontosabb dolgokról
hazugságok és mes-mese-mese-mese
meg amúgyis leszarok minden hírt :P
És a zenetáram is csak növekszik,:))
attól függetlenül hogy a legtöbb bandát amit hallgatok, a media nem kapta fel...


Előzmény: misamaci (101.)
misamaci e-mail | 2006-06-06 13:09:11 | 101.
Így igaz, az igaz ember tényleg nem utánoz senkit. Én is csak olyan előadókat hallgatok, amik nekem tetszenek, attól függetlenül, hogy játszák-e a rádiók vagy sem, belefér-e az úgynevezett tömegízlésbe vagy sem.
Az is szomorú, hogy a média egyes előadókat felkap, másokat viszont szinte teljesen mellőz, mert úgymond, úgysem érdekelne sok embert. A médiának nagy a hatalma, ez egyrészt sajnos nem jó. És a hallgatóság is sokat tesz.
Viszont, az idő eldönti, hogy melyik előadó az igazi. Pl. a kilenvenes években nagyon ment a Nirvana, a Metallica és a Guns 'N Roses. Boldog-boldogtalan hallgatta / "utálom a rockot, de GNR-t szeretem" jellegű, buta szövegek /.Akkoriban ezek is vmilyen szinten "divat"-ok voltak, de az idő bebizonyította, hogy maradandóak, még sok mai fiatalnak is tetszenek, a Nirvna meg ugye legenda lett, Kurt halálával. Én a Nirvanát és a GNR-t még most is csípem, akárcsak azokban az időkben, kár, hogy az egykori GNR-ből mára "Axl Roses" lett...


Előzmény: rihi (100.)
rihi e-mail | 2006-06-06 12:42:23 | 100.
Na igen, kinek a pap, kinek a papné...
Pont ez a szép benne hogy mindenkinek más tetszik...
[az igaz emberek nem utánoznak senkit sem]
Az egyéniség és a jellem... fontos dolgok!
Valóban, a Green Day az nagy divat lett mára,
mint sok-sok rock zenébe tartozó banda...
De amit egyszer megalkotott egy banda és jó,
azt a divat nem tudja elrontani..
és semmi sem...
pl.: Junkies: - Káros
- Tabu
- Nihil
A Junkies is nagy divat lett, akárcsak az énekes... :( Sokszor lefujjolnak ha Junikesos pulcsiba megyek hogy pfff DIVAT!
ha bazzz!!! Semmit sem változott a zene, csak a hallgatóság!
Ezeknek szeretek belelépni a pofájába!
TankcsaPda: - Baj Van
- Punk&Roll
- A Legjobb Méreg
Tele van kopasz kondigecivel az összes koncert, akik basznak felsegíteni a másikat, inkább kötekednek...
Pont őket szidja a banda, de őket nem is érdekli... Mert az ilyeneknek nem ér el a zene az eszükig meg a szívükig... Csak a fülük hallja meg..
Green Day: - Smooth
- Kerplunk
- Dookie
Szerintem egy alvin és a mókusok [jézusnak volt-e szakálla, pont jókor, máshol jársz], Blink 182 CD között a gördeszka melletti polcon tökéletes helye van, egy 10-éves srác számára...
De akár már az összes rock vagy punk műfajba tartozó bandát is felsorolhatnám...
...ez is csak a hallgatóságon múlik
Már divatozni is divat...
a 80-as évek végén már divat volt a rock zene
aztán elnyomta a disco
és most újra...
majd elmúlik...
Egyébként az első disco-k németországban voltak
és ott ilyen rock zenéket adtak...




Előzmény: misamaci (99.)
misamaci e-mail | 2006-06-06 12:12:32 | 99.
Pedig épp az AI a legjobb lemezük, márcsak zeneileg és szövegileg is, és még a kritikusok is elismerték...dehát, kinek a pap, kinek a papné! :-))
Én csak azt utálom, hogy vannak, akik csak divatból szeretik őket, mert menő most őket hallgatni. Talán nem is tudják, miről szólnak a dalok, csak a külsejük számít nekik...A tiniknek szóló zenei/?/ lapok is teli vannak velük. Az ilyenek pár év múlva valószínűleg elfelejtik a GD-t. Én ezt nem is tartom rajongásnak, inkább csak fellángolásnak.


Előzmény: rihi (98.)
rihi e-mail | 2006-06-06 11:47:52 | 98.
Hát úgy 2 éve még elég sokat hallgattam őket, de inkább csak a régebbi albumokat...
Aztán a válogatás albumra is elég jó számokat dobtak fel. [International Superhits]
Egyre többet szerepeltek a TV-ben, és elkészült az American Idiot album...
Nahát az annyira hányás hogy véletlenül ki sem írtam a Green Day CD-mre... :) Azért majd egyszer megszerzem, mert szeretem a minél bővebb discográfiákat...
DVD-k, kiadatlan számok, koncertfelvételek stb...
Hát igen, jó kis dallamos banda volt, egy 10-en éves gyereknek való banda! Szerintem szuper! De már nem hallgatok ilyesmit önszántamból! :P





Előzmény: misamaci (97.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.