Click to Visit
Rock - Backstreet Boys
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

gary14 e-mail | 2006-01-19 21:01:55 | 19.
A backstreet boys nem rock hanem valami myálas szar.

montoyáné e-mail | 2006-01-07 00:44:25 | 18.
Sziasztok!

Van két eladó BSB cd-m!

Black&Blue album 2500 Ft
BSB-Drowning maxi cd 1200 Ft

Akit érdekel valamelyik, az írjon a jpmontoya@tv2mail.hu címre!

Szabi017 e-mail | 2006-01-06 20:26:23 | 17.
Érdekel valakit magyar BSB oldal?? írjatok ide...
ThunderBoo e-mail | 2006-01-05 12:35:44 | 16.
Előrebocsátanám,hogy senkibe nem akarok belekötni.Nem értem: miért foglalkoztok egyáltalán a BSB-vel,ha utáljátok?Fel kéne már nőni arra a szintre,hogy tiszteletben tartsátok egymás izlését.Kinek ez tetszik,kinek az.Ezért még nem kell földbe döngölni senkit.

Előzmény: Sziquinho (15.)
Sziquinho e-mail | 2005-10-30 02:13:43 | 15.
Na, ez is egy értelmes fórum... szóval:
1) nézzétek meg azt a klipet egyszer, én is csak annyiszor bírtam, DE; ha nem vagytok tökéletes szellemi fogyatékosok, akkor le fog jönni hogy azzal a boyok csak parodizálni akarták a '80-as évekbeli rock/metal stílust, öltözködésben, viselkedésben és mindenhogyan. Erről ennyit.
2) én is 19 vagyok és soksok lányt ismerek (pl. mostani barátnőm is) aki valamikor kislány korában ezeket a nyálas arcokat hallgatta. sztem az ilyen dolgokat nem kell szégyellni, csak túl kell lépni rajta. a bsb vicces mert a 40 felé közelítenek és még mindig a 12-14 éves korosztálynak akarnak "zenélni". egyszer úgyis kiöregszenek a szépfiú szerepből, és jön helyettük valaki más, valaki fiatalabb és nyálasabb. ilyen a zeneipar. na csak ennyit akartam...

Nightqueen e-mail | 2005-10-27 14:02:09 | 14.
Én nem tartom magam korlátoltnak attól, hogy nem hallgatok BSB-t. :)
Szerintem az nagyon jó dolog, ha az ember tudja, mit szeret, megvan a stílusa. Nem csak úgy teng-leng, és éppen arra húz, amerre a divat.


Előzmény: Mrs Nick (10.)
mariann666 e-mail | 2005-10-21 05:31:42 | 13.
Semmi baj, úgyis kicsit unalmas mostanában a fórum, aminek az oka főleg az lehet, h nagyon levan lassulva és jó sokat kell várni míg bejön. Az adminok szerintem igazán rászánhatnának egy kis időt arra, h a régi beírásokat töröljék folyamatosan, vagy az olyan topicokat amikbe senki sem írt be már legalább 1 éve. Így lassan órákig kellessz várni arra, h betöltsön:(...
Nekem jót tesz ha punkrockot hallgatok mikor rossz kedvem van. Mondjuk attól függ milyen együttestől. Én az Aljas kúszóbabot a Junkiest és a Depressziót szoktam nyúzni ilyenkor. Beállítom kedvenc számaimat és egész nap azok mennek, bár van, h valami szomorú számok jobban megvígasztalnak (HIM, Paradise Lost, Sonata Artica...). Persze mindenki más, így nem mindenkinek jönnek be ilyenkor ezek...


Előzmény: Incomplete (12.)
Incomplete e-mail | 2005-10-20 16:32:37 | 12.
Sziasztok. Nos, egy vallomással-bocsánatkéréssel?-tartozom nektek. Ezt a topikot azért hoztam lérte, mert iszonyú kíváncsi voltam rá, milyen reakciókat vált majd ki éppen ezen a helyen.
Nem volt túl nagy aktivitás, ami persze megnyugtató. Azt hiszem, eléggé egyértelmű volt, hogy ez provokáció. És a rockerek általában gondolkodó embereknek tartják magukat...
Szerintem a bsb messze nem olyan veszedelmes, mint amilyennek ti leírtátok. Annyira meg egész biztosan nem, mint oglidzsilidzsilidzsí és bűntársai. Azt hiszem, ebben egyetértünk. Számomra megdöbbentő volt látni, hogy amikor tizenéves ogli rajongókat(!) kérdeztek arról, mi életük álma, gondolkodás nélkül rávágták, hogy csakis a pénz, és semmi más.
Azért Nick és a fiúkák nincsenek ilyen hatással senkire. Az meg szerintem nem olyan nagy baj, ha a tizenhárom évesek nem hallgatnak deathmetalt.
Persze kicsit sajnálom, hogy az én "időszakomban" nem volt igazi nagy banda (19 vagyok, szóval a bsb korszak kellős közepén nőttem fel). De ez nem igazán befolyásolta a zenei ízlésemet, maximum annyiban, hogy több stílust is képes vagyok befogadni. És ez jó dolog!!!
Az pedig szerintem nem igaz, hogy depresszió ellen ott van a punkrock. Én legalábbis valahogy nem tudok elvonatkoztatni a szövegétől. Általában inkább a halálvágy uralkodik el rajtam tőle, nem pedig a jókedv. Ellenben a bsb-tól röhögőgörcsöt kapok.

mariann666 e-mail | 2005-10-20 08:11:41 | 11.
1. én nem azt mondtam, h szeelmes vagy Nick-be!
2. nem rád céloztam a kicsivel
3. nem állítottam, h nem szereted a rock zenét
4. ha rossz kedvem van sem fogok backstreet boyts-t hallgatni és egyáltalán nem tekintem őket rock zenészeknek. Depresszió ellen meg van egy halom punk együttes amit lehet hallgatni és szerintem sokkal jobban felvidítanak, mint ezek....


Előzmény: Mrs Nick (10.)
Mrs Nick e-mail | 2005-10-19 19:50:46 | 10.
1.Nem vagyok szerelmes Nickbe.
2.Nem vagyok kicsi.
3.Én is szeretem a rockzenét, de nem vagyok korlátolt.
4.Ahogy olvastam a hozzászólásaitokat, igazán rátokférne egy jó kis Backstreet Boys, az mindig felvidít.

mariann666 e-mail | 2005-10-19 05:33:19 | 9.
Már túl vagyok a kezdeti kis depimen:), de attól még ugyanolyan rossz marad a hetem. Ezt majd kicsit részletezem, feltéve ha bejön az a r***dt freemail. Kb fél órája szórakozok vele:((
A problémákat beszéljétek meg, ha tudok segítek..


Előzmény: Nightqueen (8.)
Nightqueen e-mail | 2005-10-18 07:39:26 | 8.
:) Én is odáig vagyok az én szöszi, kék szemű barátomért! Csabimnak gyönyörű szeme van, és a hajáról nem is beszélek! Imádom fésülni!
De ettől még természetesen a rock a király!
Szegényem! Ne depizz! Legalább együtt vagytok, és szeretitek egymást!
Nálunk sincs minden éppen a legnagyobb rendben, de ezt majd elmesélem levélben.


Előzmény: mariann666 (7.)
mariann666 e-mail | 2005-10-18 06:42:06 | 7.
Had istenítsék csak őket ha akarják. Még kicsik és odáig vannak Nick-ért. Tudod, szöszi meg tán kék szemű... Ízlések és pofonok. Én inkább maradok a valódi rock zenénél, gondolom te is.
Tegnap hívott Jox, h nemtud hazajönni hétvégén, most is 12 óráznak. Olyan csalódott vagyok, főnöke megígérte nekem is hétvégén, h elintézi valahogy, h többet lehessünk együtt erre tessék. Pont az ellenkezőjét csinálta:( Most rossz kedvem van és nincs itt, h megvígasztaljon. Nagyon utálok élni!!!
Remélem nálatok minden rendben.

Puszi


Előzmény: Nightqueen (6.)
Nightqueen e-mail | 2005-10-17 17:06:20 | 6.
Ha komolyan veszi az ember a klipjüket, ha nem, akkor is nagyon szar!

Előzmény: Mrs Nick (4.)
Mrs Nick e-mail | 2005-10-15 08:56:19 | 5.
Igen, mariann666, biztos, hogy nagyon cukik!!!!!
Mrs Nick e-mail | 2005-10-13 20:32:10 | 4.
Te tényleg komolyan vetted az új klipjüket?
Sosem voltam Backstreet Boys rajongó, de az új számaik tényleg jók!!!!!!!! :D

Nightqueen e-mail | 2005-10-13 07:26:58 | 3.
Mikor megláttam az új klipjüket a TV-ben, azt hittem, lefordulok az ágyról a röhögéstől! Hát, ez iszonyata szánalmas és borzalmas! Kiakadtam tőle rendesen.
Azt persze mondanom sem kell, hogy mikor ezt elmeséltem a haveroknak, hülyének néztek, nem hitték el, hogy ilyen van. És mégis...

mariann666 e-mail | 2005-10-13 07:11:12 | 2.
Jajj, biztos nagyon cukik, csak sajnos nem értem mit keresnek ebben a fórumban. Új rock backsreet boys. Ugyanmár. Pénzéhes nyálgépek akik most hírtelen rájöttek, h milyen kemény csávók. Kb az a véleményem róluk, mint Britny-ről. Jobb lenne ha elásnák magukat!!

Tessék leugatni ha nincs igazam, de én nagyon utálom az ilyen pénzéhes embereket...


Előzmény: Incomplete (1.)
Incomplete e-mail | 2005-10-11 22:24:37 | 1.
Olyan jó az új rock Backstreet Boys!
Szeressétek, olyan cukik!


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.