Click to Visit
Rock - miert szereted a rockot ?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Lee e-mail | 2002-10-28 17:21:39 | 29.
Engem Ákos szoktatott rá, úgy 4 éve. Lehet, hogy furcsán hangzik, de koncerten mindig is zúzta a dalokat. Egyszercsak észrevettem, hogy csak a jó kis zúzások tetszenek. Nem is birok mást hallgatni. A System of a down nagyon király! Imádom az ilyen egyedi arcokat.
(Süni) e-mail | 2002-10-27 13:24:26 | 28.
Én se igazán járok koncertekre, ugyanaz a probléma: Nincs kivel/kikkel. Van pár olyan srác a baráti körömből akik rendszeresen járnak...d én velük ki nem merészkednék egy koncertre sem...csoda, h eddig nem verték meg őket...akkora divatmajmok,huuuhhu...a szájuk az nagy, meg tökre bírnak mindenkit heccelni miért nem jön ki erre meg arra a koncertre, egyébként nagy ívben kerülik a ,,kemény magot", vhol meghúzza magát, és másnap úgy jön:,, Voltam egy olyan fergeteges koncerten...szétzúztam az agyam a zenéjükön!" Persze...:-)))
Barátnőm egyáltalán nem öltözik rokkernek(sztem manapság már nem is számít ki hord bakkancsot vagy ki nem, mert már az is divat ha igen), d a zenét igazán szereti, és sokkal többet ér mint pár nagyszájú műgyerek!


Előzmény: Csótány (24.)
Grizon e-mail | 2002-10-24 18:18:16 | 27.
Dettó!Koncertek viszont azűtomrulez!Gyüjjön mindneki December 7-én Kispálra és 13-án Quimbyre!Addig meg Pesti Est és irány az éjszaka,Süssi meg Benczúr ház!!!!!!

Előzmény: Shrine (26.)
Shrine e-mail | 2002-10-24 15:49:26 | 26.
mansonból énis csak az első 3 lemezt imádom( POAAF, smells Like Children,Antichrist superstar) az utóbbi 2 lemeztől(mechanical animals, holy wood)tól viszont herótom van, a tainted love tol meg sírvafakadok ha csak hallom.
én a manson koncikon marha nagyokat őrjöngtem, imádok koncertre járni..

jaja, az a tipikus hétvégi gyerek. utálom az ilyet. pfuj.


Előzmény: Csótány (24.)
ck e-mail | 2002-10-24 15:25:22 | 25.
Már láttam olyan embert, aki feszített a fekete szerelésében a koncerteken, járt a szája: ez milyen kemény, az milyen kemény - mikor végre beindult a tömeg: kétségbe esetten rohant valami biztonságos helyre... Ez is biztos ilyen hétvégi kemény-gyerek volt.
Pedig, az ilyen zenék főleg a koncerteken érvényesülnek; aki nem volt még koncerten, nem tudja mit hagy ki!

Csótány e-mail | 2002-10-24 13:01:16 | 24.
Ja.Azért nem ítélek el senkit,mert nem jár koncertre,mert én sem,nincs kivel/kikkel.Egyedül vagyok ezzel a zenei ízléssel a barátaim között.:(
Nem mintha nem lenne kedvem menni,biztos nagyon jó kiőrjöngeni magad.
Á, ezek semmit sem tudnak a régebbi zenéről,Mansontól nekem inkább a régebbiek tetszenek,(nem túl sokat ismerek)pl.Fight Song,Disposable Teens.Ettől a Tainted Love-tól kezd divat lenni, és ez nem tetszik.


Előzmény: Shrine (23.)
Shrine e-mail | 2002-10-17 14:20:31 | 23.
hehe, és tod az a borzasztó, hogy a legtöbbjük amolyan "hétvégi rocker", merthogy suliba meg amugy de ciki, aztán ha jön valami hawer ajkko elő a surranót..wáááh, pfuj.és otthonülők, tuti nem járnak koncertre..ma pl. ugyanaz az ominózus személy meg tudta kérdezni hogy mi az a pogózás.... ;DDDDD
mosma csak kínomba röhögök mert igazából sírhatnékom van...
egyszer megmutattam nekik egy régi mansont(amiben aztán télleg ottvolt a halálfeeling), meg egy black sabbathot, és ugy paráztak hogy ott fikázták, merthogy milyen xar zene ez mintha gyilkolnák az embereke...pppfffff...


Előzmény: Csótány (22.)
Csótány e-mail | 2002-10-17 13:28:52 | 22.
Szerintem senki sem szereti, ha olyan ugat bele vmibe, amivel kapcsolatban semmit sem tud.A linkinesek kész életveszély, feszít a Parkos pólóban, mintha ő lenne a legrockerebb rocker.Amúgy meg a lényeg pont nincs meg bennük, szerintem a rockot v. metált(tök mindegy) érezni kell,belül az ember kiéli magát benne.Én ha zenét hallgatok, például ha szarul érzem magam, akkor begubózok a fotelba felhúzott lábakkal,és csukott szemmel meghallgatom az Issuest,és annyira hatással van rám,meg is nyugtat, oldja a bánatot, vagy nem is tudom elmagyarázni.Szóval ad vmi pluszt a lelkemnek,de van mikor üvöltetem, az más hangulat,:),a lényeg érezni kell.Aki csak gizdul vele saját magát vágja át, hiszen az nem áll a személyiségéhez közel,na meg ráadásul irritálják a többi embert(mellékhatásként).
Na elég ennyi baromság tőlem.:)


Előzmény: jonnYZMOS (21.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-10 17:11:19 | 21.
hm.. velem is volt már hasonló, linines/lb-s csajnak megmutattam egy linkin számot, amiről nem tudta hogy az, és leszarozta, amikor megmutattam neki a címét akkor azt mondta, "jaaa ez linkin, akkor tök király.."
Bár ez más téma, és a tiéd sokkal durvább. Én mondjuk az ilyeneket lelőném, vagy agyonverném, vagy csak egyserűen én is csak sírvafakadnék. Tököm kivan már a divatrockerekkel...


Előzmény: Shrine (17.)
Shrine e-mail | 2002-10-10 16:50:52 | 20.
de még mennyire..még annál is súlyosabb ;) guns n' roses deszkászene :DDDDD
még most sem fogom fel, hogy ha valaki gyilkol azt lecsukják, az ilyeneket meg futni hagyják ;DD


Előzmény: Grizon (19.)
Grizon e-mail | 2002-10-10 15:12:52 | 19.
uhh...ez súlyos!

Előzmény: Shrine (17.)
ck e-mail | 2002-10-10 08:04:05 | 18.
...

Előzmény: Shrine (17.)
Shrine e-mail | 2002-10-09 21:06:29 | 17.
ami szíven ütött ma:
ülünk a társalgóban a sulimban szünetben, 2 linkines picsával. épp az "én zeném" kontra linkin park vita folyt. hát ilyet szól az egyik:
-nézzé má körül! a manson meg a guns n' roses tipikus DESZKÁSZENE, a nirvana meg már kiment a divatból.
uuuristen, hová züllöttek ezek?!! ilyenkor van sírhatnékom!!!!! ;(

Jonathan Fey e-mail | 2002-10-09 19:33:36 | 16.
Na ja, a Korn nekem is ilyen volt, de én előtte sem igazán hallgattam ,,nyálzenét". Életem első Korn száma a Falling away from me volt. Még ma is hatalmas hatással van rám.

Előzmény: Grizon (4.)
ck e-mail | 2002-10-09 17:42:41 | 15.
Jó, hogy egyre több fiatal szereti a JÓ zenét - és nem csak azért, mert a haverjától azt hallott, hogy...

Előzmény: Shrine (14.)
Shrine e-mail | 2002-10-09 16:41:00 | 14.
hhm, végigolvastam itt a hozzászólásokat, és fijatal korom ellenére(15) merem állítani hogy a rockon nőttem fel. Édesapámnak zenekara volt, a tesóm meg otthon állandóan üvöltette guns n' rosest, a deep purple-t, nirvana-t, akelát,offspringet, szal mást nem is nagyon hallgattam. aztán kinőtte a rockerséget(nemtom a mai napig sem miért/hogy csinálta) aztán 10 éves lehettem mikor felkutattam a CDit, és onnantól teljesen elvesztem. 11 évesen voltam először TCskoncerten, akkor beidegződött a rock, de komolyabban 12- fél 13- évesen kezdtem "rockerkedni". anyám majd megölt... :)
a baj az hogy nálunk a suliban gyakorlatilag csak divatrockerek meg diszkópatkányok vannak, nameg a nagypofájú divatrepperek meg divatdeszkások. vagyunk vagy 3an szívrockerek. hát ez van. monnyuk eláshatom magam, mert életem legnagyobb hibája volt mikor képes vltam pénzt adni egy linkin park kaziért...;(

Grizon e-mail | 2002-10-09 15:56:38 | 13.
Hehe...az pont a szülinapom!Garfield ha állod a jegy árát(szülinapi ajándék),akkor én elmegyek rá!q:-))))))

Előzmény: Garfield (12.)
Garfield e-mail | 2002-10-08 21:01:17 | 12.
ne tudd meg hány embert hülyítettem be Akelával!
most lesz okt 31-én Csepelen koncert ha jól tudom! gyere fel!


Előzmény: Máté1 (11.)
Máté1 e-mail | 2002-10-08 19:31:58 | 11.
mondjuk az is gáz,hogy a mostani fiatal rockerek csak a csapdát,meg az ossiant ismerik,de Akeláról még életükben nem hallottak.Jut eszembe,csak úgy nosztalgiából el kéne menni egy Akela koncertra.

Előzmény: Garfield (8.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-08 19:29:53 | 10.
hmm hát én nem mondthatok ilyet hogy min nötem fel, mert kb. fél éve hallgatok komolyabban olyan zenét amit hallgatok, vagyis fél éve hogy el kezdtem foglalkozni olyan dolgokkal amik ehhez kapcsolódnak öltözködés stb. szal nem csak simán zenehallgatás.
én elQször kb. 2 éve hallgattam prosecturát, utánanéztem a neten új albumnak, láttam hogy azt írják róla hogy punk:) höhöhööö. akkor jött az alvin és a mókusok ami zeneileg nem nagy cucc meg nem olyan humorosra vett szövegeik vannak. ez nem tetszett mivel nem nagyon érdekelt az amirQl énekeltek. ehhez hozzá kell tenni hogy 12-13 éves voltam most vagyok 14 elöbb utóbb 15:). idQvel elkezdtem hallgatni az alvint ami egyik nagy kedvencemmé vált. jött a rózsaszín pitbull. kb 1 éve. elQször csak jókat röhögtünk a szövegeiken meg tetszett hogy pörgQs volt de mostanra ez is qrva nagy kedvencemmé lett. és akkor körvonalazódott igazán hogy punkot hallgatok (ezen lehet vitatkozni hogy alvin nem punk, de ezt most hagyjuk) és mivel tetszett utánajártam. találkoztam ienekkel pl. hogy picsa, auóra, hátsó szándék, bad religion, exploited, sex pistols, fürgerókalábak,hatóságilag tilos, Junkies, cpg, lenin körút, 88-as csoport,qss, stb stb. és itt estem csapdába mert azt hittem hogy a punk csak jó lehet, ezért hallgattam közben nem fogott meg annyira. rájöttem hogy exploited véleményem szerint nagyon gyenge amit sokat hallgattam mivel híres punk. asszem ebbQl az idQbQl is sikerült kinönöm. megismertem a SOAD-ot ami gyökeresen megváltoztatta a gondolkodásomat. most elkezdtem a rock, metál után járni, megismerkedni vele. jelenlegi kedvenceim, PRosectura, alvin ,pitbull, sex pistols, bad religion, SYSTEM OF A DOWN, Tankcsapda(eddig azé nem hallgattam mer divat de qrvára megtetszett, ez is kedvencem)
szal ennyi rólam meg a zenérQl körvonalakban:)

Máté1 e-mail | 2002-10-08 19:27:03 | 9.
a francokat,én Akelával kezdtem.Az Ossiant soha nem tudtam komolyan venni.

Előzmény: Garfield (8.)
Garfield e-mail | 2002-10-07 21:03:50 | 8.
nem mondod hogy Ossian-t hallgattál??!

Előzmény: Máté1 (7.)
Máté1 e-mail | 2002-10-07 20:45:41 | 7.
én Ossian
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-07 17:51:19 | 6.
En sosem serettem a discot, meg a gepzenet, es szerintem ezek utan se fogom.. Volt egy ido amikor classicus zenet hallgattam, utana vettem egy Offspring CD-t es nem volt "megallas". Mondjuk sok problemam adodott abbol, hogy rockot hallgatok. pl suli. Egy rocker, illetve divatrocker osztt-m van, a tobbi mind maxdiscos. Hat volt egy par szocsata a lanc-hosszuhajam miatt. Azota levagattm. Na mind1

Előzmény: Grizon (4.)
noname e-mail | 2002-10-07 11:27:25 | 5.
szerintem is belülről jön. nekem mindig a pillanatnyi hangulatomtol függ hogy mit hallgatok. néha elkalandozok a bluestól egészen a countriig is.

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-10-07 11:24:00 | 4.
Na hát én pont nem ezen nőttem fel...régen amikor kicsi voltam akkor minden szart össze hallgattam(szar csak idézőjelbe,mert Louis Amstrongtól kezdve Szandiig minden tetszett...Louis Amstrong azóta sem szar...),aztán amikor kicsit nagyobb lettem akkor a kurvaigénytelen popzenére voltam vevő.Aztán meg jött az elektronikus zenei korszakom,néha még most is hallgatok.Aztán kb 4 évvel ezelött megismertem a KoRn-t...Gyökeres változás volt az életemben,azóta szinte csak ilyeneket hallgatok...

Előzmény: jonnYZMOS (3.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-06 18:57:33 | 3.
jaja. én talán azér' mert azon nőttem fel (GNR) és tudat alatt beidegződött.... :))))) Vagy mittomén CSAK! Mert yoo..

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-10-06 13:13:35 | 2.
Ez egy elég hülje kérdés,nekem nincsenek okaim hogy miért...ez belülről jön,a legjobb válasz rá a:csak

Előzmény: vader (1.)
vader e-mail | 2002-10-06 11:50:58 | 1.
szasztok.azert szerkesztettem meg ezt mert kurvara kivanancsi vaggyok hogy mit gondolnalk masok errol a zenefajrol.en azt mondom jo es ennyi

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.