Click to Visit
Rock - Eleven Hold
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

jonnYZMOS e-mail | 2003-01-04 12:44:52 | 16.
okkka. állandóan a honlapot bámulom, h lesz-é valami koncert észak-kelet Mo.-ban, mert Székesfehérvárra nincs kedvem lemenni Sárospatakról :). Báááárr, a szilvesztert majdnem Móron töltöttem :))

Előzmény: fishi (15.)
fishi e-mail | 2002-12-22 23:32:21 | 15.
Üdv! Gondoltam én is írnék ebben a témában... Szóval az egész együttes nekem nagyon bejön, ráadásul a koncertjeik is nagyon jók szoktak lenni! (ajánlom pl: dec. 27 Székesfehérvár) Ja, és mindenképp nézzétek meg a honlapjukat, elég jól meg van csinálva! (www.elevenhold.hu)
Grizon e-mail | 2002-12-22 21:19:20 | 14.
Köszi, azért kellett volna átírni nekem hogy meghallgassam és ha tetszik akkor megvegyem...de sztem megveszem őket(legalábbis az elsőt tuti) vmikor Februárban(névnapom,jön a lóvé!), mert azon fantasztikusan jó számok vannak!

Előzmény: jonnYZMOS (13.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-12-19 21:22:59 | 13.
Hát, ha kifizeted a nyers CDk árát, meg meg az átírás árát akkor ja. De szerintem meg is vehetnéd, mert nem annyira drága (asszem 3k). Legalább ezzel is támogatnád őket.

Előzmény: Grizon (12.)
Grizon e-mail | 2002-12-18 15:37:38 | 12.
Hát ez nem nyert!Öhm...megvan neked mindkét album?Nem tudnád nekem átírni őket?

Előzmény: jonnYZMOS (11.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-12-17 20:19:33 | 11.
háhá!!
megvan az új CD! és qrva jó! és még királyabb mint az előző. na mind1.

KI JÖN 20-ÁN NYÍREGYRE ELEVEN HOLD KONCERTRE???

Grizon e-mail | 2002-10-29 19:27:01 | 10.
Jucikám...sztem küldök neked 1 Nulladik Változat kazit...az énekes Fenes Tibinek ugyanis van verseskötete is és ez a szövegeiken is meglátszik...és a zene!Whuááááá!"Az álmokban élnek és az életről álmodnak"
Nulladik Változat rulez!!!!!!


Előzmény: judit1020 (9.)
judit1020 e-mail | 2002-10-28 11:54:33 | 9.
Sok hülje egyrakáson!:)
Na,sziasztok fiúkák,hogy lehet ilyen jo oldalt igy elkorcsosítani?:))))
Naszóval,nem volt időm,de most akkor én is hozzászólok ehhez az Eleven Hold-hoz.
Hát röviden:KURVA JÓ!!!!!
;)
Nem rég ismertem meg egy nagyon kedves barátom jóvoltából(innen is köszke:)és ahhhhh,nagyon jó!
A szövegei művészi szintűek es lehet rájuk asszociálni(ami ugyebar fontos ha vki szeret elvonatkoztatni:)pölö:))
Egyébkent erdekes módon nekem is a Kispálhoz sorolta a lelkem ezt a zenet..nemtommér..nem,nem azert mert vmi nagy közük is lenne egymáshoz,talán csak azért,mert nem sorolhatók be ebbe a nagy POPuláris katergoriába(amibe mar minden nagy rock+numetált is sorolnak..nevetséges,de a pop-kategoria alatt kell keresni a cd-üzletekben is az összeset!)
Tehát cask azért szimpatizálhatnak egymassal,mert MÁS-ok,és JÓ-k.Thats all!:)
"Sóhajts!Talán nem lesz több ilyen hajnal!Most még nevetsz kócos hajjal,ma még megvetsz a szavamért.."
ja..és a legfontosabb amit kihagytam...őszinték,és arról írnak,ami bennük van(nem pedig ami az elvárás..a Kispál is azt teszi,csak bennük nincs talán eleg józsefatilla-lelkületű-művészetszenvedély..ehhh..;)juc

jonnYZMOS e-mail | 2002-10-09 18:33:17 | 8.
Pankráció? 6 éves koromban mindig megnéztem a mikor a Cartoon Network adása TNT-re váltott :))

Előzmény: Máté1 (7.)
Máté1 e-mail | 2002-10-08 19:25:37 | 7.
igen,a Creed-nek vannak jó számai.A What if,My szekröfáj. Ki szereti a pankrációt?

Előzmény: jonnYZMOS (6.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-08 18:07:32 | 6.
mar eltelt legalább 3 nap azóta, hogy utoljára belehallgattam az EH CDmbe, most Creed-et hallgatok. Na az szerintem még egy jó banda.
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-08 18:01:01 | 5.
megaatomrulez! Bálnák ki a partra, meg Happy Borzday, ja meg Velőrózsák. Na ezek megaatomrulez!

Előzmény: Grizon (4.)
Grizon e-mail | 2002-10-08 15:21:04 | 4.
Kispál szerintem tök más kategória,Eleven Holdat én nem tartom alternatív zenének...Kispál atomrulez!!!

Előzmény: jonnYZMOS (3.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-07 17:41:55 | 3.
ja, es ez tok jo, kellene meg nehany zenekar ami hasonlo zenet csinal hasonlo IGENYES szoveggel. Nekem spec nagyon tetszik a Kispal, bar a szoveg tok hulyeseg nehol, csak a zene jo. Kar hogy errefele nem lesz most EH concert, tavaly amikor voltak akkor meg nem ismertem oket. hm. Kedvenc szam??

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-10-07 11:26:09 | 2.
Én is bírom őket,tök igényes zenét nyomnak tök jó szövegekkel.

Előzmény: jonnYZMOS (1.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-06 18:49:23 | 1.
hehe, en vagyok az elso beszolo... Nna. Szerintem nagyon kiraly zenekar ez itt. Hallotam az uj maxit is: a szamok jok rajta , bar kezdenek elhuzni a pop felé 8(, na mind1.

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.