Click to Visit
Rock - miert halgatunk rockot?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Jackal e-mail | 2002-11-01 15:13:09 | 14.
En mikor utojara rockot halgatam az a temetobe volt a haverokal es nagyon jo volt azota sokat halagtunk rockot es jarunk ilyen helyekre.A rock az elet zeneje az az igazi (nem a house es a techno)

Előzmény: ck (13.)
ck e-mail | 2002-10-29 14:41:58 | 13.
Nem csodálom. Utoljára Szilveszterkor hallottam ilyen zenéket - egymás után töményen. De sikerült megoldanunk: annyit ittunk, hogy pár óra múlva alig hallottam a zenét. Na azóta nem iszom annyit és nem megyek ilyen helyre... (a jóból is megárt a SOKK) - csak ahol zenét lehet hallani!
Jó lehet walkmannel lődörögni otthon :) Én biztos kivágtam volna a "zenéjével" együtt, de legalábbis megmutattam volna hová dugja a kazettáit vagy cd-it :)


Előzmény: Lee (12.)
Lee e-mail | 2002-10-29 14:03:02 | 12.
Hát ja. Én néhány nap után majdnem rángógörcsöt kaptam a junior dózistól. Az milyen, hogy otthon, főzés közben is walkman volt rajtam és még úgy is hallottam azt a szutykot. Ő kapott utána egy kis Korn-Slipknot dózist. Olyan hatásos volt, hogy többet nem rakta be. HE HE HE.

Előzmény: ck (11.)
ck e-mail | 2002-10-29 13:13:01 | 11.
De lehet,az IQ szint magyarázza, hogy olyan sok kokós van közöttük...nekik ártani már nem árt és legalább érezheti magát valakinek! Bár ha ilyen zenét kellene hallgatnom nap mint nap, lehet, hogy én is rászoknék!
Ilyet már én is hallottam: A hülye-gyerek azt mondta a rockra, hogy az csak hörgés össze-vissza, nincs is szövege, és zenélni sem kell tudni hozzá - ez a legegyszerűbb! Erre még válaszolni sem nagyon tudtam: ha ennyire állat valaki az megérdemli, hogy sötétben maradjon egész életére...


Előzmény: Lee (10.)
Lee e-mail | 2002-10-29 12:45:54 | 10.
Ez így van. Bár nekem elég néhány pohár sör. A kokó magyarázhatja, hogy olyan sok "IQ harcos" akad a potkányok között. Mindegy is, hogy mit mondanak erre, mert úgysincs igazuk. Volt egy lakótársam, aki rendszeresen azzal a csumpi dj juniorral pusztította az agysejtjeimet. Vele is megejtettünk egy ilyen vitát és ő is azt mondta, hogy az a kretén zenész. Már mitől lenne az? És a legjobb, amitől sírógörcsöm támadt: a rock abból áll szerinte, hogy zajt csapnak a gitárral és ráüvöltöznek. Ez még életében nem hallott ZENÉT. Persze ezt igen "értelmesen" adta elő, gondolom nem kell bemutatni. Itt be is fejeztük a beszélgetést a hátralévő életünkre. Nem is az a bajom, hogy hallgatja, ennyit tud, de miért kell csumára venni, hogy zengjen az egész ház? Én hülye meg toleranciából csak akkor hallgattam ZENÉT, amikor nem volt otthon. Hát ezek után képzelhetitek, hogy megkapta az adagját.

Előzmény: ck (9.)
ck e-mail | 2002-10-29 08:35:51 | 9.
Sajnos el kell, hogy szomorítsalak! Erre a diszkópatkány azt mondaná: "Te hüje vagy me' az is zene, me' a számitógép és a szinti is hangszer, és külömben is igazzi hangszerek vannak besamplerezveezé' igazi zenét lehhet velük csináni - és a rock sem igazi zene, me' hasznának elektronikus kütyüket: torzitó, elektromos gitár stb..." Sajnos ez a vita már párszor lezajlott az életben is!!! Még mindíg nem érti szerintem ez a banda(diszkó+stb), hogy mi is az a zene. De ezeknek nincs is szükség a zenére, mivel a kokótól igazán csak az ilyen monoton szarra lehet beállni...
(Berúgni azért sokkal jobb jó zenére, nem? :))


Előzmény: Lee (8.)
Lee e-mail | 2002-10-28 17:05:23 | 8.
Ezt szépen irtad. Pontosan ezért. Vizsgáljuk meg a szót: ZENE. Ez elvileg olyan dolog, amit zenészek művelnek, HANGSZEREKKEL! A zenének azért van szövege, hogy a ZENÉSZ kifejezze a SAJÁT gondolatait, s mint ilyen, kell legyen értelme is. A számitógépen való tückölés, nem zene. Aki tátogit játszik, nem zenész. Az, hogy igy szeretlek,úgy szeretlek, elhagytál, gyere vissza, 100 000 alkalom után már nem szöveg. Hát ezért is szeretjük a rockot. Ajánlom szerény kis véleményemet a diszkópotkányok figyelmébe.

Előzmény: Shrine (5.)
Grizon e-mail | 2002-10-21 17:36:10 | 7.
Azé mert a hallgatunk nem egy l-el van,hanem kettővel!Aztán még azért mert ha kurva ideges vagy,akkor kurva jó levezetni a feszültséget!Ha depis vagy akkor beteszel egy lassú számot,ami 1általán nem mű mint mondjuk a pop csapatok szívszaggató balladái.Azé mert a koncertek a világ legnagyobb bulijai.Azért mert jól néznek ki a rocker csajok és így könnyebb őket felszedni q:-)))))))
ck e-mail | 2002-10-21 16:14:47 | 6.
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez az egyetlen amit hallgatni, lehet ! Mondjuk, a komoly zene sem rossz - főleg az aktuális slágerlista végig hallgatása után... :)

Előzmény: Shrine (5.)
Shrine e-mail | 2002-10-21 12:10:56 | 5.
mert a rock az egyetlen olyan műfaj, amit ha meghallgat az ember előítéletek nélkül, akkor hihetetlen sok indulat, érzés, gondolat és óriási hangulat van benne.. energiát sugároz, tele életerővel, mégha depi is a vizsgált szám...nem a jaj de szeretlek nyálcimborám-sémára épül mind..változatos, eszméletlen...ezt nem lehet szavakba önteni, ezt érezni kell.
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-20 19:08:54 | 4.
na jó még frissében megmondom hogy csak vicc volt mielQtt elküldtök anyámba:))
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-20 19:08:14 | 3.
hogy kemény csávónak nézzenek
Garfield e-mail | 2002-10-20 19:05:11 | 2.
mert hozzátartozik az életemhez és ha nem hallgatok akkor kibaszottúl hiányzik és ezt nem igazán tudja pótolja semmi! erőt ad, elgondolkodtat és kibaszottúl sokat segít!
ilyen egyszerű

Marque e-mail | 2002-10-20 15:02:23 | 1.
há'mer'... csak... :-)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.