Click to Visit
Rock - Bryan Adams
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Mancs e-mail | 2003-09-25 07:01:26 | 79.
Sziasztok!!!
Szerintem nagyon jól sikerült a duett.
Örülök, hogy Orsit fogta ki, legalább mi is élveztük, és úgy látszott ő is.

Freya e-mail | 2003-09-22 17:13:53 | 78.
:))) igen,igen, pont az volt a fura... mármint hogy nem volt izgatott egyáltalán... jaja, én sem így reagáltam volna, azt sem tudtam volna, mit mondjak:)))) szerintem az anyanyelvemen is elfelejtettem volna beszélni, nemhogy angolul:PPPP
Na igen.... azért illett volna tudni a szöveget... de így is jó volt:)))) Nekem Keith tetszett igazán, amikor odanyomta a gitár húrjait a mikrofontartóhoz, és "bőgette":)))) Nagyon cool az a pasi!:)))))))


Előzmény: Zsoofi_ (77.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-09-22 13:46:12 | 77.
Nekem tetszett amit csinált :) Nem látszott hogy megilletődött volna :)) Én nem hiszem hogy így reagáltam volna ilyen helyzetre...:) Mákja volt az bizti, de szerintem nagyon jól kezelte!! Az volt egy kicsit gáz csak hogy a szöveget nem tudta pontosan...

Előzmény: Freya (76.)
Freya e-mail | 2003-09-21 10:27:31 | 76.
Persze, voltam:)))) Isteni volt:))) én a barátnőmmel mentem:)))
Nem azért mondom de szerintem Bryan meglepődött hogy a magyar közönség mennyire tudja a szövegeket:)))) kívülről fújta mindenki:)))))
Mi a véleményed arról a nőciről (asszem Orsi volt) akit felhívott a színpadra?:)))


Előzmény: Zsoofi_ (75.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-09-20 22:53:37 | 75.
Látom Te is Bandfan-es vagy :)) a koncerten voltál áprilisban? mert ott a Badfan-en jött össze egy kis csapat, én velük voltam a koncerten :)

Előzmény: Freya (74.)
Freya e-mail | 2003-09-20 09:58:34 | 74.
:))) igen-igen.. szerencsére:)) Tényleg Te csináltad?:)) Tök klassz.. nem néztem még utána, hogy ki "alapította"..
De jó tudni:) És most visszatért:)))
Viszont sajnálattal látom hogy Bryan levette a honlapjáról azt az édi köszöntőoldalt, hogy "Make tea not war":((( pedig nagyon cuki volt :P


Előzmény: Zsoofi_ (73.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-09-19 07:53:36 | 73.
Ja, mostanában nem nagyon volt forgalom, most meg meglepve tapasztalom, hogy fellendült a dolog :))) Mint ez a Bryan topic :) Én csináltam, de eleinte nagyon akadozott...

Előzmény: Freya (72.)
Freya e-mail | 2003-09-19 06:47:26 | 72.
Köszy Zsoofi!:)

Ezek szerint itt csupa jóízlésű emberkék gyűltek össze:))) szerencsés egy fórum:)))
Téged már láttalak a HIM-esben is..:))) Gondolom régebb óta vagy ott mint én, csak kihagytál egy pár hetet:)


Előzmény: Zsoofi_ (71.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-09-18 10:10:07 | 71.
Freya, Neked is jó ízlésed van :) HIM, Nightwish, 69 Eyes :)) na meg Bryan :) én is imádom ezeket :)

Előzmény: Freya (70.)
Freya e-mail | 2003-09-16 11:02:31 | 70.
Szió Mancs!
:))) Neked is nagyon jó ízlésed van!:)))) Én kiskoromtól kezdve ismertem Bryant, mindig ment az MTV-n, az Everything I do, és már akkor imádtam:) A barátaim pedig mivel többségük hasonló stílusú mint én, ezért ők is imádják:) Ilyen szempontból szerencsés vagyok:))) Az jó, hogy Te jöttél rá, milyen zenét szeretsz!:) Aki divatból szeret valamilyen zenét, az nem teszi igazán magáévá.. nem érzi azt, hogy ez hiányzott az életéből eddig, és hogy mostmár nem tudna meglenni nélküle:))
Te egyéniség vagy:))) ez pedig ritka manapság...
A gothic rock nagyon jó műfaj...:) pontosan nem tudom elmondani, inkább csak érzem hogy magával sodor ez a zene:)) kicsit olyan Drakula-feelingje van, a sötét, monumentális, kísérteties hangzás keveredve romantikával és rock-kal:))) Amiket én szeretek az a HIM, Tristania, the69eyes, Nightwish...:)) még vannak páran, de nem tartok felsorolást:))) uncsi lenne:))
Egyszer próbáld ki, lehet, hogy megszereted:)))


Előzmény: Mancs (69.)
Mancs e-mail | 2003-09-15 14:53:19 | 69.
Hello Freya!
Sajnos nem tudom mit jelent az, hogy gothic rock, de biztos jó lehet. Én nagyon sok féle zenét szeretek. Elsősorban imádom a rockot (Metallicatól a U2-ig ), Szeretem Stinget, Santanat, A Pink Floydot...stb. De, persze, legjobban Bryant. Főleg azért, mert ÉN jöttem rá, hogy ezt a zenét szeretm. Ebből kifolyólag a baráti körömből, csak elvétve akad olyn ember, aki ugyanígy rajong érte, mint én. De hát. ez van.Ezért vagytok ti.


Előzmény: Freya (64.)
olibrada e-mail | 2003-09-09 02:25:30 | 68.
Üdv Mindenkinek! Én is nagyon csippantom az Adams Bryant meg is néztem áprilisban élőben. Hát valami nagyon fasza volt szerintem is, be is szereztem a koncert dvd-jét(live at Slane castle). Az is nagyon szuper. Úgy hallottam, hogy az új albuma legkorábban ez év végén jöhet ki, de legkésőbb jővő év elején. Mindenesetre a koncertek számának csökkenése arra utal, hogy most keményen stúdiózik. Vagy nem. Az is lehet, hogy csak lógatja a lábát... :) mindegy, én nagyon várom az új albumát. Ciao!
Pulipinty e-mail | 2003-09-05 13:28:30 | 67.
Spirit: Stallion of the Cimarron
Ezt!!!
Franciául:Spirit:l'etalon des plaines
Nekem +vannak a számok is.Kazaaról töltöötem le.


Előzmény: Mancs (63.)
Freya e-mail | 2003-09-04 08:59:00 | 66.
Úgytűnik mintha Bryan összes tehetségét bevetné amikor készít egy albumot, erre mindig kiderül valami, amire az ember még csak nem is gondolt:)) zseni egy pasas annyi szent:)))
Mégegyszer - legalább - szeretném látni!:))) És nem tv-ben:)


Előzmény: Pulipinty (62.)
Freya e-mail | 2003-09-04 08:56:35 | 65.
Mázlista....:(((

Előzmény: JETHRO (61.)
Freya e-mail | 2003-09-04 08:50:27 | 64.
kedves Mancs!:) Köszy!:))
Az én ízlésem elég széles skálán mozog:)) Mostanában rákaptam a gothic rockra, metálra és a keményebb műfajokra:))) De szeretem a régieket, Abbát, Queent, a discoslágerek némelyikét, Tori Amost, filmzenéket, főleg a Moulin Rouge-ét:)))) Néha rámjön az ötperc és csak olyan zenéket hallgatok amikben valami elsöprő szenvedélyt érzek:) Mindegy hogy milyen...
Neked mik a kedvenceid?


Előzmény: Mancs (60.)
Mancs e-mail | 2003-09-04 06:53:40 | 63.
Hello Pulipinty!!
Nem volt teljesen tiszta: Melyik utolsó albumát adta ki franciául?

Pulipinty e-mail | 2003-09-03 12:38:14 | 62.
Nekem is a nagy kedvencem az Every thing I do,de a KEDVENC számom a Can't stop lovin' you.Ez áll az első helyen nálam,MINDEN szám előtt.
Egyébként ezen kívül még a Let's make a night,Summer of '69 és még imádom azokat a számokat,amik franciául vannak.Mert a legutóbbi albumát kiadta francia változatban is és imádom!!!


Előzmény: Freya (59.)
JETHRO e-mail | 2003-09-02 22:14:17 | 61.
Bryan Adams ,láttam őt Londonba a parkos bulin,A LEGJOBB volt !!!!!!!!!!!
Mancs e-mail | 2003-09-02 20:34:31 | 60.
Jó az ízlésed Freya!! Milyen zenét szerettek még?
Freya e-mail | 2003-09-01 10:29:07 | 59.
:))) Te is jó kérdéseket tudsz feltenni:))))
Na jó, megerőltetem magam és választok közülük:)
hm... természetesen imádom az Everything I do-t, de őszintén szólva nem ismerek olyat aki nem.:)
Summer of '69, Run to you, Cuts like a knife, The only thing that looks good on me ;P ez nagyon cool szám:))) Ezekkel általában sikerül beindítani egy bulit:))) Még sok van, de ezek a kiemeltek:))
Neked mik a kedvenceid?:)


Előzmény: Pulipinty (58.)
Pulipinty e-mail | 2003-08-22 15:38:31 | 58.
Húúha,nagyon sajnálom,hogy kihagytam!!! :(
Azaz nem szándékosan!Neked mi a kedven számod tőle?


Előzmény: Freya (57.)
Freya e-mail | 2003-08-22 08:44:12 | 57.
Eszméletlenül energikus, klassz koncert volt:))))
Pedig Bryan már nem fiatal.
Aki még nagyon jó "arc" volt, Keith, a gitáros:)))
Hogy ő mit adott elő az szintén csúcs :))))




Előzmény: Pulipinty (56.)
Pulipinty e-mail | 2003-08-20 18:43:21 | 56.
Remélem,hogy ott leszek!Én is vele énekeltem volna!És nagyon jó volt?Kíváncsi vagyok rá élőben!!!

Előzmény: Pulipinty (54.)
Freya e-mail | 2003-08-17 15:22:22 | 55.
Pulipinty!:)

Én voltam a koncerten, a barátnőmtől tudtam meg, egyébként én sem tudtam volna róla:(((
Viszont a közönség annyira oda volt érte, hogy minden dalt vele énekelt, Bryan pedig teljesen odavolt emiatt:))) És a koncert végén azt mondta, hogy "Nem lesz tíz év mire újra visszajövök":)
Úgyhogy ne legyél elszöntyömpörödve!:))))))))
Legközelebb Te is ott leszel:)))


Előzmény: Pulipinty (54.)
Pulipinty e-mail | 2003-08-16 16:06:49 | 54.
Bryan Adams???
Nagy kedvencem!A koncertől csak annyit,hogy utána vagy 2 nappal halottam róla.NEM VOLTAM IDEGES,UGYANMÁR!!!
Imádom a zenéjét,és sehol nem hallottam a koncertről.Arról pedig nem is álmodhatok,hogy 10 éven belül +int jön...

Mancs e-mail | 2003-08-14 13:39:04 | 53.
Sziasztok!!!
Hát már ez az oldal is kihalt? Nagyon sajnálom, de én csak most találtam rá. Mindenki nyaral, vagy csak eddig tartott a rajongás? Remélem nem. Nem tudja valaki, hogy mikr jön ki új albuma? Remélem visszatér a rockhoz, vagy átvált valami notmálisabbra (blues, jazz ), mert nagyon kár lenne érte.


Előzmény: Sana (52.)
Sana e-mail | 2003-05-14 16:56:06 | 52.
Sziasztok!!
Nem rég találtam erre az oldalra. Figyelmesen végigolvastam a különböző élménybeszámolókat. Én nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni Bryan Adams koncertre, ugyanis osztálykiránduláson voltam. Pedig nagyon szeretem. De olasztanárom kint volt, és élőben közvetítette a Summer of '69-ot. Tök jó volt, csak egy kicsit el volt torzulva a hang. Remélem még jön ide, akkor biztos, hogy kimegyek. Nemrég a 3sat-on volt egy régebbi kondertje, nem tudom ki nézte. Meg most azt hallottam, hogy Mel C depressziós, és Bryan felajánlotta neki, hogy lakjon nála. Mit szóltok hozzá?


Előzmény: Don Brocco (48.)
Rauros e-mail | 2003-05-06 15:01:30 | 51.
Helloka!
Én egy 14 éves kamaszodó emberke vagyok, és mint ilyen, nem nagyon ismertem BA-t. Én édesanyámmal mentem ki, és bevallom, jó, ha három számát ismertem... De a koncert óta mást sem tudok hallgatni... Ez a koncert volt edddigi életem legcsodálatosabb élménye!


Előzmény: Don Brocco (48.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-04-28 08:28:51 | 50.
Örömmel látom, hogy megszaporodtunk :)))
Czuri: az index fórumon (www.index.hu) írta valaki, hogy egyik ismerőse rögzítette a koncertet, természeresen engem is nagggggggggyon érdekel!!! jó lenne megszerezni, de azóta nem írt semmit, remélem nem tűnik el csak úgy...


Előzmény: Czuri (49.)
Czuri e-mail | 2003-04-26 14:05:00 | 49.
Sziasztok!
Én is kint voltam az Arénában a koncerten, mondanom sem kell, hogy nagyon tetszett (bár csak a 3. számra értünk be, mivel vidékről utaztunk fel). A lényeg, hogy láttam ott egy lányt egy spéci kis állványos mini mikrofonnal, valószínűleg bootleggelte (felvette) a koncertet. Ha valaki ismeri, esetleg megvan neki a felvétel, vagy ha olvasod ezt a bejegyzést kedves Ismeretlen lány, akkor légyszi keress fel a czurigad@axelero.hu-n. Kösz!

Don Brocco e-mail | 2003-04-26 09:46:48 | 48.
Sziasztok!
Véletlenül találtam ezt az oldalt, miután kicsit keresgéltem a neten Bryan után, hátha van valami visszhang a héten történtekről. Mert természetesen ott voltam a "kocsertón", ami az utóbbi évek egyik legnagyobb élményét jelentette számomra.
Kb. 15 éve figyelem Bryan pályafutását, gyakorlatilag az 18 till I die és az első LP-je kivételével az összes nagylemeze megvan. Én még a Cuts Like a Knife és a Reckless lemezeken nevelkedtem úgymond, aki ezeket ismeri, azt hiszem nyugodtan mondhatja, rock zene az amit Bryan játszik. Számomra kicsit furán is hangzott, mikor olyan ajánlásokat hallottam a koncert előtt, hogy Budapestre jön Bryan Adams - a lírai rock nagyszerű előadója. Szerintem azért, mert valakinek ilyen dalai is vannak (az másik kérdés, hogy az embereket többségét ezek jobban megfogják)nem kellene félreinformáló jelzőket ráaggatni. Ráadásul én inkább sokrétűnek nevezném BA-t, hiszen ezek a "pop-osabb, líraibb" dalai is nem egy esetben filmhez készültek, és ha olyan a film amihez felkérték zenét írni, akkor azt hiszem egyértelmű a dolog.
Nagyon sajnáltam anno, hogy a Népstadionban nem tudtam részt venni az első magyarországi koncerjén. Ahogy hallottam, nagy bukás volt, bár ő állítólag remekül játszott még a gyér számú közönségnek is. Ezek után nem is igazán reméltem, hogy valaha még hazánk közelébe kerül, nagy meglepetés volt, mikor a plakátokat megláttam. Sajnos a marketing tevékenyésgre nem fordítottak kellő hangsúlyt, őszíntén szólva nem is csodálkoztam, mikor a sportcsarnokban negyed 8-kor még alig volt ember. Akkor berezelltem, hogy bukás lesz ismét a próbálkozásból, ezért különösen örültem, hogy fél kilenc felé már alig volt üres hely. Drágának éreztem a jegyárakat, bár az utóbbi években már ritkán járok kocertre, így nem tudom, mi az átlagos manapság. 30-hoz közeledvén nekem már csak nehány nagyágyú hiányzik a "skalpjaim" közül, az elmúlt 10-12 évben megnéztem szinte minden komoly előadót, aki Budapestre látogatott. Akikre még várok, azok egyhamar nem jönnek (Pink floyd, Dire Straits), talán Santana rövidesen megmutatja negyedszer talán Budapesten, mit is tud egy közel 60 éves zseni.
Visszatérve a koncertre. Nagyon kellemes csalódás volt BA, már a megjelenésével. Ismét rövid haj, ismét tele energiával, jókedvvel, osztom az előttem szólók véleményét, úgy tűnt tényleg jól érzi magát. Talán neki is kellemes csalódás volt a fantasztikus közönség, és épp ezért nem csak kiállt, ledarálta a kötelező két óráját, aztán szevasz tavasz, megy aludni, hanem beladott mindent, dagadtak is anyaki erek :-). Nagyon nagy ötlet volt a kisszinpad, óriási volt, ahogy basszerozott, és óriási volt a sok rajongó a színpadon. Jók voltak a poénjai, remélem ezek és az ajándék, amit kapott, és felovasott nem előre megrendezett momentum volt. És nagyon tetszett, hogy szinte minden számot másképp játszottak, mint korábban, tényleg az egész zenekar odatette magát annak ellenére, hogy nem mai csirkék már többségében.
A látottak alapján nem tudom elképzelni, azt a pár évvel ezelőtti Bryant, aki állítólag keményen kezdett elmerülni a drogok és a pia világában, egyszerűen nem tudom elhinni, dehát saját fülemmel is hallottam eféle híreket.
Ez a koncert meggyőzött arról, hogy (annyi múlttal ami neki van) is lehet szeretni azt amit csinál, lehet lelkesen, tiszta energiával játszani, és megadni mindent a publikumnak. Még egyszer a közönségről csak annyit, hogy fantasztikusak voltak, hatalmas tapsviharok, hatalmas csápolások, a legkisebb aggresszió nélkül.
Azt hiszem, aki látta 2003-ban Bryan Adamst, az visszakapott valamit az igazi rock zenébe vetett már-már kihalásra ítélt hitéből, és biztosan ott lesz 5, 8 vagy 10 év múlva ismét.

ms writer e-mail | 2003-04-25 14:54:31 | 47.
Sziasztok!Csak a koncerthez szeretnék hozzászólni, hogy HIHETETLEN KLASSZ volt! Mindenki sajnálhatja hogy kihagyta!!Nyíregyházáról kellett felvonatozni, duplametrózni és csütörtök kora reggel holtfáradatn értünk haza, de nagyon megérte!(ilyenkor sajnálom igazán hogy nem pestiek vagyunk, ennyit az esélyegyenlőségről).
Az anyukámat cipeltem magammal(tudni kell, hogy 3 Bryan Adams számot ismert),de rajongóvá vált:)Az ő új jelmondata is ez lett:18 til i die!
Baromi ötletesen voltak előadva a számok(Here i am,Best of me),szuper volt az unplugged everything i do, de a csúcspont számomra a kiskoncert volt(hátsó miniszínpadon).Hónapok óta nem buliztunk ekkorát. Hihetetlen, hogy egy 43 éves kanadai rocker így össze tudja hozni a teljesen különböző emberekből álló közönséget(nagymamák és kisunokák együtt).Tényleg közel kerültünk egymáshoz a koncertre kilátogatókkal( a végén a metrón ezt a gyakorlatban is tapasztalhattuk:))A lényeg, hogy életre szóló élmény volt és reméljük, Bryannel együtt, hogy a következő koncertre nem kell 10 évet várnunk!

Zsoofi_ e-mail | 2003-04-25 08:17:00 | 46.
A koncert 23-án volt, kicsit lekéstél róla, egyébként az állójegy 7700 volt az ülő meg 10e fölött...
Nagyon király volt egyébként!! :)) Bryan nagyon közvetlen, jófej, szóval nagy élmény volt!!


Előzmény: moncsikusz (44.)
valentin e-mail | 2003-04-24 22:20:59 | 45.
Na milyen volt a koncert? Egy ismerősöm a barátnőjével kiment, kb. 30 ezer forintért... legalább király volt?
moncsikusz e-mail | 2003-04-24 16:44:17 | 44.
Sziasztok!A barátomat szeretném meglepni egy Bryan koncert jeggyel,de semmit nem tudok, hogy mikor lesz,mennyibe kerül a jegy...Kérlek, ha tudtok vmi infót, segítsetek nekem.köszömöm

Előzmény: stevie (23.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-04-09 22:41:11 | 43.
ha megnézed az elejét a topicnak, látod, hogy ezt sem nézték jó szemmel a rock kategóriában...hát még a Cotton Club Singerst...

Előzmény: valentin (42.)
valentin e-mail | 2003-04-09 20:00:36 | 42.
Ilyen topic is van? Király! Vajon, ha csinálnék egy COTTON CLUB SINGERS-es topicot ide a rock kategória kellős közepére (merthogy én azt is nagyon kedvelem) lenne aki beírna? Tutira! De nem fogok ilyet tenni, elvégre ide olyan arcok írnak, akik rock zenét hallgatnak vagy mi...
Enelen e-mail | 2003-04-09 07:47:37 | 41.
Mi van, meghaltunk?
Zsoofi_ e-mail | 2003-03-14 15:40:26 | 40.
Nincs még jegyem, de nemsoká lesz pénzem és jegyem is :)
Hova lehet jegyet kapni? Nem csak annyi a különbség, hogy álló-e vagy ülő?
Annyi biztos hogy állót veszek.


Előzmény: Enelen (39.)
Enelen e-mail | 2003-03-14 10:11:38 | 39.
Köszi, egyenlőre úgy tűnik, hogy megoldódott!
A barátnőmre rájött a randizhatnék a Pesti barátjával, úgyhogy ma - remélhetőleg - vesz nekem jegyet..

Jaj, az aktivitás! :)
2000 oldalra vagyok bejelentkezve, oszt mindig ami pont eszembe jut :) oda írok :))
Valamelyik mindig kimarad :)

Van már jegyed? Ha igen, hova? (arénán belül hova)



Előzmény: Zsoofi_ (38.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-03-13 13:18:12 | 38.
Szija Nóra!
Üdv itt :) Láttam az indexen aktív vagy :)
Ha kell segítség jegyvásárláshoz szólj! Megoldjuk :)


Előzmény: Enelen (37.)
Enelen e-mail | 2003-03-13 12:32:28 | 37.
Szia Zsófika!

Nagyon bocs hogy nem írtam ide, pedig megigértem..

Szandi mondja, hogy már árulják a jegyeket Pesten, csak a neten nem.. Hát én nem tudom.. Nézd meg! Állítólag 7500 Ft az állóhely.. És hát melyikünk menne hátra ülni? :)

Nóra

Papai Miklos e-mail | 2003-03-13 10:19:16 | 36.
Szia!
Sajnos meg en sem lattam egy nyomorult plakatot se rola, csak a Slagerben mondtak be egyszer oszt slussz! Ugy tunik en nem leszek ott, az is nagyon gyanus!!!


Előzmény: Zsoofi_ (35.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-03-12 10:49:39 | 35.
Igen, tudom :) Április 23. :)
Csak gyanús, hogy még nem árulnak jegyeket, és nemtom hogy fognak elfogyni...De csápolok ezerrel, ha tudok :))


Előzmény: Papai Miklos (34.)
Papai Miklos e-mail | 2003-03-11 09:21:08 | 34.
Zsoofi! Van egy jo hirem a szamodra. Ha jol hallottam Husvet utan Bryan Adams koncert lesz az uj BS-ben. Sajnos ugy nez ki en abban az idopontban nem leszek idehaza ugyhogy csapolj helyettem is legyszives. Jo bulizast! En mindig kifogom!!!

Előzmény: Zsoofi_ (33.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-03-07 09:48:05 | 33.
Na csináltam egy másik nevet, mert az előző behalt..nemtom mért. Egyszerűen nem jelenítette meg a 25. beírástól a dolgokat...
Szóval a Placebo elektro-rockot játszik, most van egy új számuk The Bitter End, a zenecsatornákon gyakran játszák.


Előzmény: Papai Miklos (32.)
Papai Miklos e-mail | 2003-02-21 08:52:12 | 32.
Valami Placebot mintha lattam volna az egyik zenei csatornan, de nem remlik. Milyen stilusban utaznak?

Előzmény: Zsoofi (31.)
Zsoofi e-mail | 2003-02-19 14:01:31 | 31.
Nem rossz oldal, jól szétnéztem rajta :) Nálam is van még egy Brian: Brian Molko (Placebo)

Előzmény: Papai Miklos (30.)
Papai Miklos e-mail | 2003-02-17 09:05:01 | 30.
Az allmusicban mindent megtalalsz ami erdekel. Sajna angol es tele van zenesz szakmai kifejezesekkel. Igy hat elo a szotart!
Nalam meg ket Bryan erdekelt: Bryan Ferry, aki egy progressziv zenekarbol egy fantasztikusan jo new-wave egyuttest csinalt (Roxy Music) es Bryan May (Queen) O egy kisse a kemeny vonalat kepviseli.
Bryan A.-nak szerintem egyik leggyonyorubb lassu szama az Im ready. En amugy nem nagyon vagyok oda a lassu dalok dompingjetol. Van egy-ket ilyen lemez amit nehezen, de megemesztek (Annie Lennox - Medusa, Eurythmics - Peace)...de olyan is akad, aki akkusztikus hangszerekkel is jol elboldogul, ha kell (Red HCP - Californication).
Egy masik kapcsolodasom az All for love. Volt korszak, amikor a Police minden petrcem kitoltotte. Mara Sting csak egy jo emlekezes a regi szep idokre. S egy kedves csalodas Rod Stewi. Disco eloadokent emlegettuk, de kiderult nem az. Amit jatszik az csk dogos rythm and blues.


Előzmény: Zsoofi (29.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.