Click to Visit
Rock - 1956 Október 23.
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

szpa e-mail | 2002-11-01 19:46:43 | 21.
na mesélj, miből látod hogy elmebeteg?
mer az irásodból láccik hogy te az vagy, na de a mécs...
miér?


Előzmény: max_lead (20.)
max_lead e-mail | 2002-11-01 00:10:31 | 20.
A Mécs az egy elmebeteg, csak rá kell nézni. Ami azt illeti, én sem vagyok oda az ilyen fütyülős megmozdulásokért, dehát akinek ez jó, az csinálja. Az az igazság, hogy ezek ellen már nincs mit tenni, már minden téren átvették az irányítást. Megyünk a szocializmusba!
És az SZDSZ télleg kártékony. (Elég csak a Demszky tevékenykedésére gondolni a fővárosban...) Ott pattognak azzal a minimális 5 százalékukkal. Dehát ez van gyerekek. Csak azt kívánom, hogy Máté1 lakása előtt az elkövetkező 4 évben megjelenjen egy fekete kocsi, és a fekete öltönyösök vigyék be koholt vádakkal államellenes szervezkedésért...

slip e-mail | 2002-10-25 19:10:55 | 19.
a fórumra (Előbb kihagytam).
slip e-mail | 2002-10-25 19:10:25 | 18.
Hogy jön ide '56?????????
Thomas e-mail | 2002-10-25 12:18:16 | 17.
Egyébként is, a kifütyülők ezzel nem a politikusokat gyalázták meg, hanem azokat a mártírokat, akikről a szerdai nap szólt. Ha pedig egyet tudsz érteni a tahókkal, akkor csak azt bizonyítod, hogy a halottak iránt nem mutatsz túl sok tiszteletet...

Előzmény: Vlad (12.)
Thomas e-mail | 2002-10-25 12:15:01 | 16.
"a legkártékonyabb párt a jelenlegi politikai palettán"

ezt kifejtenéd? Kíváncsi vagyok...


Előzmény: Vlad (12.)
Thomas e-mail | 2002-10-25 12:12:30 | 15.
Hát nézd, ez bonyolult. A kommunizmus, mint eszme távol állt mindenféle gyűlölködéstől, az meg már más tészta, hogy a politika mit csinált belőle. Mielőtt minősítesz egy "ideológiát" előbb vizsgáld meg önmagában, majd csak utána azt a formáját, amit a hatalmon lévők kreáltak belőle.

A kommunizmusról az a véleményem, hogy eszmeként nem gonosz, emellett viszont túl naiv.
Mint rendszer sajnos már gonosz volt, mert hát tudjuk, mi történt...
Ettől függetlenül ma, ha egy hétköznapi emberrel (aki komcsinak vallja magát) elbeszélgetsz, rájössz, hogy senkinek sem kívánja a halálát.
Ismétlem: ne keverd össze a politikával!


Előzmény: Khamen (10.)
Thomas e-mail | 2002-10-25 12:04:09 | 14.
Nem mocskolódtam, csak minősítettem azokat az embereket.

Előzmény: lzsolt (8.)
ck e-mail | 2002-10-25 11:28:08 | 13.
Mostanában minden tirpák a "Kommunista" kifejezéssel dobálózik. Tudják, egyáltalán az ilyen kis pöcsök, hogy az mit jelent? Mert a 10-17 éves nem hiszem, hogy olyan sokat élt volna kommunizmusban... (Én sem sokat, bár addig is volt mit enni és semmivel sem éreztem sokkal rosszabbul magam mint most )
De jól hangzik mert "a haverom is és az ő haverja is ezt mondja, és mivel ő már Fideszes (persze a nyolcvanas években tele volt írva dícséretekkel a kis piros könyve) - tehát értelmiségi. Az Orbán pedig cigány vagy roma (vagy amit akartok) marad, akárhogyan is próbálja tagadni!

Vlad e-mail | 2002-10-25 11:23:48 | 12.
Én meg tudom érteni a kifütyülőket, Mécs ugyanis valószínűleg feldobta néhány társát, valamint SZDSZ-es, amit szerintem fölösleges kommentálni (talán a legkártékonyabb párt a jelenlegi politikai palettán). Amúgy az anno nagy botrányt kavart Horn féle koszorúzásnál megesett kifütyülésről mi a véleményetek?
Máté1 e-mail | 2002-10-24 20:52:11 | 11.
láttál te már mszp-s tüntetést?érdekes módon nem.
Csak a fideszes/miépes csürhe ilyen tahó hogy másokon gyalázkodjanak.Orbán kinevelte a tetveket.
Ezek után már azt sem hiszem hogy 56 úgy volt teljesen ahogy leírták.
Nem baj,minél több tüntetés,annál gyengébb lesz a fidesz:)sok paraszt pusztítja el saját pártját,ez a legtisztább dolog a világon.
Ja, és inkább gyalázkodjunk a neten mi baloldaliak,mint hogy kimenjünk utcára habzószájjal üvöltözni,gyalázkodni,ahogy ezt a jobboldaltól megszokhattuk.
És itt is,mint mindig az iq szint mutatkozik meg,ez minősíti a jobbboldali szavazótábort.


Előzmény: lzsolt (8.)
Khamen e-mail | 2002-10-24 20:11:50 | 10.
Thomas: Miért a kommunisták nem gyilkosok?:)
lzsolt e-mail | 2002-10-24 19:33:51 | 9.
bocs, modern-t akartam írni

Előzmény: lzsolt (8.)
lzsolt e-mail | 2002-10-24 19:31:07 | 8.
Aláírom, hogy ez a kifütyülős eset undorító volt, én sem örülök neki, sőt. Viszont ti mennyivel vagytok különbek, hiszen itt ti is ugyanolyan undorítóan mocskolódtok? Az Orbán lenácizása meg lecigányozása pedig már lejárt lemez, a primitívség magasiskolája. Ez a medern, haladó baloldal? Akkor én nem kérek belőle!
Marque e-mail | 2002-10-24 19:29:17 | 7.
hát igen. no ccmment a történethez.
mélységesen 1etértek.

De nekem okt 23-án van ám a szülinapom!!

Thomas e-mail | 2002-10-24 19:05:23 | 6.
Engem egy kisgyerek akasztott ki! Ott volt egy família: papa, mama, gyerekek, kissrác volt max. 10 éves és osztotta az igazságot...
"KOOOOOOMMMMUNISTÁÁÁÁÁÁÁÁK!!!!
GYIIIIIIIIIILKOSOOOOOOOOOK!!!!"

Hihetetlen... Azért ehhez kell IQ...

Grizon e-mail | 2002-10-24 18:12:16 | 5.
Bunkóság felsőfokon.Értelmiségi jobboldal,mi?Persze!Érdekes hogy csak a Fideszes és Miépesek csinálnak ilyen balhékat...miért kell ez?Hja és a magyarság érzése...az bezzeg kurvára meg van hogy egy nemzeti ünnepen egy beszédet nem hallgatnak végig hanem azzalm ünneplik meg hogy kifütyülik azt aki börtönbe volt nem kevés ideig az országért!
Máté1 e-mail | 2002-10-24 16:49:45 | 4.
én a vízágyúra esküszöm,kapjon belőle mindenki.

Előzmény: ck (3.)
ck e-mail | 2002-10-24 15:28:06 | 3.
Ha jól emlékszem még halálra is ítélték, nem?
Az ilyen füttyösökre szemrezzenés nélkül ráküldeném a lovas rendőrőket...


Előzmény: szpa (2.)
szpa e-mail | 2002-10-24 15:13:53 | 2.
B+ KIFÜTYÜLTÁK MÉCS IMRÉT AKI ASSZEM 6 ÉVET ÜLT 56 MIATT !!!
erre télleg nincs jobb szó: primitívek.
orbán meg 1 köcsög cezarománás cigány náci.
/ már ezért érdemes volt elindítani a big bradat :o))) /


Előzmény: Máté1 (1.)
Máté1 e-mail | 2002-10-23 18:49:58 | 1.
Gyerekek,láttátok/hallottátok mi volt az SZDSZ megemlékezésén?Iszonyú dühös lettem.Ilyen primitív bagázst akik ott összegyűltek a temetőbe szítkozodni...már 56 "áldozatai"(Kertész,Mécs)
is kommunistának számítanak,annyi tiszteletet
nem kapnak hogy szóhoz jussanak...
Mécs azt mondta hogy Orbán Viktor a felelős,és igaza van.
Amióta Orbán feltünt a színen azóta van gyűlölködés.Anyám is átvette a stílust.Köszönöm Viktor!Én Orbánt bíróság elé állítanám,nemzetellenes tevékenysége miatt.Ez nem magyar,ez egy rosszindulatú szardarab.
Magyar ember saját országot nem érdemel!Tűnt volna el a picsába.Nem csodálkozom hogy álítólag Isten minket büntet évszázadok óta...





1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.