Click to Visit
Rock - Depresszió zenekar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

haska e-mail | 2003-11-30 21:26:42 | 116.
a korn olyan mint a pod?
apró képzavar, nemdebár?


Előzmény: Punks not dead (115.)
Punks not dead e-mail | 2003-11-30 20:16:01 | 115.
Szia Marque!
Nem azt mondtam, hogy én csak am Depit és a Tcs-t szeretem!Képzeld én is szeretm a Sepulturát, de ti tuti nem szeretitek pl.: a The Doorst, vagy a Dream theatret-t!Pedig ők aztán v.amik!
Mindent szeretek ami rock, metál vagy punk!
Csak azt akartam mindezzel mondani, hogy nem kell ócsárolni v.mit amit nem szerettek.Nincs értelme!És tudom létezik más zene, szerintem pl kurvajo a Korn is csak az a gáz h. olyan mint a P.o.d., mármint nekem.De attól még jók.
Necronak igaza van!

Thomas e-mail | 2003-11-30 19:57:39 | 114.
JAJ, BOCS! :o
Csak most vettem észre, hogy "párat" írtál, ne haragudj... Nem elég nekem ez a -1,5 dioptria... <:)


Előzmény: Marque (109.)
Thomas e-mail | 2003-11-30 19:54:10 | 113.
"csak egy pár példa: Slayer, Sepultura stb."

ez kettő volt ;))

LÁZADJATOK DEPRESSZIJÓSOK!!!
SOKKOLJÁTOK A RENDSZERT!!! :D


Előzmény: Marque (109.)
Necro e-mail | 2003-11-30 19:36:59 | 112.
Ne te döntsd már el,h mi a jó zene!majd mindenki eldönti saját magának,ezen kár összeveszni!
amúgy meg szerintem egyáltalán nem jogos...kár egy szón kiakadni,nem olyan vicces az,h "szenvedj",más bandák szövegei sem sokkal értelmesebbek...
a Depresszió szövegeinek van mondanivalója,csak legalább először nem úgy kéne hozzá állni,h ez úgyis szar + kamu...
amúgy kurva idegesítőek vagytok ezzel az állandó fikázással meg iróniával!nem értem miért kell rögtön a másiknan esni,azért mert nem azt szereti,amit ti?!


Előzmény: Marque (109.)
cucka e-mail | 2003-11-30 15:24:27 | 111.
"elmondanám h ami rock az minden jo!"
na ezen jót nevettem. miből vontad le ezt a következtetést? látva zenei ízlésedet biztos nagyon sok együttest ismersz. legalábbis 3-at biztos.
tényleg rengetegen embernek tetszik a depresszió. naés.
szerintem lagzi lajcsi nagyon jó zenét csinál. nemhiába adott el több százezer lemezt magyarországon. szóval magára vessen az aki nem érti meg a lényegét, és tényleg nem lagzi lajcsival van a baj, mert rengeteg ember megértette és szereti a zenéjét.

tehát lagzi lajcsi forevör!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Slippa (110.)
Slippa e-mail | 2003-11-30 14:21:50 | 110.
abszolut egyet értek veled! a Depresszió kibaszott jo,és a tcs is,és a korn,és elmondanám h ami rock az minden jo!
garfieldnek üzenném:
ki figyel oda egy macska véleményére?!
ja 1ébként aki azt mondja h a depresszió vicczenekar,az sajnos nem érti az üzenetét,pedig a szöveg kifogástalan.szóval az már csak magára vessen,aki nem érti meg,a lényeget,és hidd el nem a zenekarral van a baj,mert rengetegen megértettük!
tehát:
DEPRESSZIÓ 4EVER!!!!!!!!!!!!!
&
ROCK 4EVER!


Előzmény: Punks not dead (108.)
Marque e-mail | 2003-11-29 21:36:07 | 109.
Szia "pánk"!

Garfiled stílusa olyan, amilyen; ezt meg kell szokni. De nálad (szerintem!) klasszisokkal jobb zenéket hallgat.
csak egy pár példa: Slayer, Sepultura stb.

Amúgy - ha nem vetted volna észre - az írás nagy része iróniára épült, ami (Szerintem EZ nem csak az én álláspontom!) nagyon is jogos a Depresszióval szemben.

És a végére csak még annyit, hogy a TCS-n és a "Depi-n" kívül is létezik zene, bazze' :)))))
pl... a KoRn :-)))))))))))))


Előzmény: Punks not dead (108.)
Punks not dead e-mail | 2003-11-29 16:11:42 | 108.
Sziasztok!
Garfield Te egy seggfej vagy!
Jo nem szereted a Depit de akkor mi a fasznak ócsárolod őket?
Szerintem pedig kurva jók!Jobb mint a Tcs, habár őket is szeretem.És egyáltalán nem vicczenekar!űMiért szerinted melyik zenekar a legjobb???Te melyiket szereted?

lzsolt e-mail | 2003-11-25 22:11:18 | 107.
Az a röhej, hogy a SZENVEDJ! felkiáltás ott figyel a lemezen is. Amikor meghallottam, sírtam a röhögéstől! A Depresszió tényleg egy viccbanda, finoman szólva.
Thomas e-mail | 2003-11-25 21:34:53 | 106.
hooooooooooooooooooohohoooooooooooooooo!!!
:))))))))
nem is vettem észre! :D
Na, hát ennyit a Depresszijóról... ;)


Előzmény: haska (105.)
haska e-mail | 2003-11-25 21:26:48 | 105.
thomas, nem undorító dolog szted hogy egy ellen-fané a a 100adik beírás? :))

Előzmény: Thomas (100.)
haska e-mail | 2003-11-25 21:25:15 | 104.
garfield ez itten harcos-trúmetál!
szavad ne legyen a depire mer lehalászlak! és vigyázzál mer akkor jön az a rész amit szerénységem MÉSZÁRLÁSNAK hív!
és akkor fogsz SZENVEDNI!


Előzmény: Garfield (98.)
Garfield e-mail | 2003-11-25 21:12:47 | 103.
megszokás!

Előzmény: Marque (99.)
Thomas e-mail | 2003-11-25 19:40:16 | 102.
"Depis" vagy? De azért "öngyis" ne légy!

Előzmény: warheart (101.)
warheart e-mail | 2003-11-25 13:35:08 | 101.
HI! Sajna csak lélekben, de ott voltam Depresszión! Ádám be volt állva? Már csak azért, mert most ünnepelte a szülinapját!! Valaki mesélne részletesebben, h mi volt?? Mikor kezdtek, milyen számok voltak, ... A Policía tényleg marha jó Depisen is, de mégis original jobb! Tudja valaki, hogy a Caos Of Disordert honnan lehet megszerezni vagy olvasni róluk??Marha jó!!! Na üdv minden Depisnek!!!
Thomas e-mail | 2003-11-25 09:47:02 | 100.
Tehát, ti is sokkoltátok a rendszert. Nagyon helyes.
:D


Előzmény: Garfield (98.)
Marque e-mail | 2003-11-24 22:06:40 | 99.
Garfield! Miért írsz mindíg FELKIÁLTÓJELET(=) a mondataid végére?! Marque!

:-))))))))


Előzmény: Garfield (98.)
Garfield e-mail | 2003-11-24 20:23:37 | 98.
fostam már a röhögéstől szombaton! már régóta terveztük a csapattársammal h egyszer elmegyünk depire! komolyan! félelmetes volt! kígyózó sor a Wig-Wam előtt! mindenkin Corpse-os póló! :) meg Marduk-os! beállunk a sor elejére és látjuk ahogy egy fontos rajongót éppen elveszít a zenekar! 13 éves, hót részeg, aznap vette a Depi pólót a Headbangerben, három szekus hozza ki(165cm, 48Kg a srác)! ott már nem bírtam! beérünk, nu metal trágya a szinpadon! mindenki kib kemény! gyorsan fel az emeletre! menekülés! a hangos Depresszió skandálásra csak lemerészkedtünk! óvatosan megbújtunk a hátsó sorokban nehogy bekapjon minket a gépszíj! Megláttuk Halász Ferit, hangos visítás, üvöltés tapsvihar, ujjongás! torkunk szakadtából: Ha-lász-Feri, Ha-lász-Feri...! jöttek a durvábbnál durvább számok: Hagyjatok bízni, Utazó stb! A Skkold a Rendszernél már kifeküdtem! a dal végénél Feri: a szám ezt a részét csak úgy hívjuk, MÉSZÁRLÁÁÁS!!!! sírtam úgy röhögtem! Amikor az Utazó elején ilyet üvölt:SZENVEDJ!! kapartam a követ! a körülöttünk lévők egy része azt hitte mi vagyunk a rajongótáborban a hardcore, néhányan igen szigorúan néztek, de volt aki levette a dolgot és röhögött! legjobb volt odamenni a fanokhoz villát mutatni és együtt énekelni! előrementünk, nekemjön a gyerek, fájlalom a kezem, mondom vigyázzon már jobban!!:) láttátok volna azt a fejet! mint amikor az ötéves kisfiú leveri a vázát! majdnem elkezdett sírni úgy szégyelte magát! legjobb mikor ilyen helyen meglöksz valakit, megbosszulja! tényleg egy vicc! Lásd refrénje alatt mutatom Ferinek Mi a téma(testem megtöröd a lelkemet soha)! Rámnéz, mosolyog, én meg dőlök el a padlóra a röhögéstől! legjobb a Polícia volt! azt pogót!:) amikor látod h előre akar menni és megmutatni de bebarnult a Rocco Jeans! :) kib jól éreztem magam! rózsaszín PB. ehez képest egy érfelvágós black-death-doom! depresszió az ország elsőszámu vicczenekara! ezt bátran merem állítani!
Necro e-mail | 2003-11-23 19:40:06 | 97.
Hali!
nagyon jó volt a Depi,de rövid volt!az első kettőről lemaradtam,mer kicsit hosszú volt a sor kint:)+ tökjól éreztem magam reggelig,mer végig jó számok voltak,de aztán kicsit összebalhéztam azzal a faszkópé biztonságiőrrel,aki a ruhatárnál játszotta az eszét...kurvára felidegesített,állandóan az ezek a köcsög,kopasz seggfejek csinálják a balhét!
...de mind1 a koncert kurvajó volt!!!:)de szerintem a Lásdra bulizik a tömeg a legjobban,de a többire is...az a jó,h nincs olyan nagyon szar számuk:)


Előzmény: Slippa (95.)
Grizon e-mail | 2003-11-23 12:45:22 | 96.
Börtön Ablakában q:-DDDD

Előzmény: cucka (84.)
Slippa e-mail | 2003-11-23 12:11:23 | 95.
HELL'!
ki volt a nov. 22.-ei wigwamos depi koncerten?hatalmas buli volt!!!!mindenki az itt az én idömre mozdult meg legjobban!a chaos of disorder is jo volt,meg a coax pm is de a legjobb:DEPRESSZIÓ!
és az uj szám (rajtad áll) is kibaszott jo!meg a sepultura feldolgozás is!
magyarul minden!
na irjon aki volt meg az is aki szereti!
ÉLJETEK TISZTA ERÖBÖL,AMIG TART!

warheart e-mail | 2003-11-06 13:28:56 | 94.
Nekem már írt Feri erről a számról, tényleg az övé.
A Hullák és fegyverek tényleg jó szám, az egyik legjobb (nem tehetek róla, elfogult is vagyok kicsit!)Szolnokon marha jól szólt, a tömeg (már amennyi oda befért) nagyon megmozdult erre!!!
DEPRESSZIÓ 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!

Slippa e-mail | 2003-11-05 18:58:19 | 93.
jaj nem cucc a feri száma:
06203516376
a dávidé:
06202001208
mail cime:
depidadi@primposta.com

ilovemanson e-mail | 2003-11-04 20:58:08 | 92.
bnomnekm megvan a feri szama... vmi honlaprol szedte le, és télleg az ove.. majd elékerem tole,,és ha akarjatok leírom nektek... akarjátok?
haska e-mail | 2003-11-04 20:33:21 | 91.
annyi jó magyar zkar van még...

Előzmény: warheart (88.)
Necro e-mail | 2003-11-04 19:45:13 | 90.
hallgasd meg még a Hullák és fegyverek c. számot,szerintem az is nagyon jó,de nem emlékszem melyiken van...de azért hallgasd végig mindkét albumot,mert kurva jó:)

amúgy lehet,h van benne vmi kornos,de azért annyira nem hasonlít rá szerintem...


Előzmény: ilovemanson (86.)
Slippa e-mail | 2003-11-04 19:13:53 | 89.
hello!
szerintem ha az "Amig tart" cd van meg a bnödnek,akkor a 6-ost(amig tart),7-est(itt az én idöm),11-est(örökké),1-st(hagyjatok bizni) hallgasd meg!
ha esetleg a "Tiszta eröböl" van meg neki,akkor a 2-est (annyi év után),7est(valóság) ,8ast (sokkold a rendeszert),12-est(por és hamu)!


Előzmény: ilovemanson (86.)
warheart e-mail | 2003-11-04 14:38:08 | 88.
A egyik kedvenc külföldi bandám a BODOM, a magyar kedvenc a DEPRESSZIÓ!!! A BODOM szerintem úgy jó, ahogy van! Szerintem Alexi kib'szott jól gityózik, de mindenki ért a hangszeréhez a zenekarban! Mint már írtam Mo. legjobb zenekara (számomra tuti!!!) a DEPI! A tagokkal is volt már szerencsém dumálni, nagyon jó fejek! A zene nekem úgy jön be, ahogy van, ha koppintanak, ha nem! Valahol nekik is el kellett kezdeni a zenélést, és ők is, mint mindenki más valahonnan "lopott" egy keveset. Amúgy ha azt nézzük az EKTOMORF a magyar SOULFLY, tehát őket is lehetne csesztetni. Bár szerintem ők meg is kapják... Ettől függetlenül én mind2 bandát nagyon-nagyon szeretem, még ha az előbbi az utóbbi "mása" is. Tehát ha egyesek szerint, a DEPI=KOrN, akkor ne szidja össze-vissza a másikat. De ez az egész magánvélemény! Egy lényeg, a DEPRESSZIÓ kicsiny országunk legeslegjobb zenekara!!!!!!!!!!!!!!
AMDFan e-mail | 2003-11-04 05:24:41 | 87.
Csak a Depresszió esetében tettem közéjük egyenlőséget.
Éppen ezért hoztam fel a Bodomot példaként ahol Alexi elismerte, hogy kik a hatásai. Persze ezeket olyan szépen építi be a számokba, hogy nehéz észrevenni.
Akiket említ Alexi: Jeff Waters,Stone,Carcass

Egyébként meg összehasonlítani tényleg kár a CoB tagokat a KoRn zenészeivel, mert azért van egy kis különbség...


Előzmény: haska (82.)
ilovemanson e-mail | 2003-11-03 18:20:08 | 86.
én még csak 1 szamukat hallottam a Lásd-ot az teccet, de a héten maj a bnom bizti mutat nekem még jo szamokat.nektek mi a kedvenc szamotok? mit ajanlotok mit hallgassak meg?
Slippa e-mail | 2003-11-03 18:12:36 | 85.
nos valoban megtalálhato benne néhány korn dolog!és?!a szám maga nem ugyanaz,csak egy-két pici rész,és igen,olvastam már korn szövegeket,és angolul is tudok,de én szerintem a depresszió szövegei jobbak,mert a kornnak majdnem minden számának tárgya a szex,ami alapvetö téma,de tulzásokba se kell esni!a tcs és a depi szövegek még csak nem is hasonlitanak,ugyh ez má télleg alaptalan,ugyh én még mindig azt mondom:
DEPI RULEZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cucka e-mail | 2003-11-03 16:37:00 | 84.
jó, tényleg nem túl szerencsés őket összehasonlítani.

sajna még nem találkoztam olyan dallal, ami ilyen 3-4 akkordos és megfogott volna. mondjál már nekem ilyen dalokat, amik jók! hátha tényleg létezik ilyen és csak elkerülte a figyelmemet.


Előzmény: haska (83.)
haska e-mail | 2003-11-03 16:07:35 | 83.
nem azér mondom de én nem hasonlítanám össze munkyt meg headet alexivel, mert nem sok közük van egymáshoz.
persze a bodom tele van pakolva szólókkal, a kornról meg ez éppen nem mondható el:))
nem akarok beléd kötni de 3-4 akkordos nóták nem lehetnek jók? (ez költői kérdés volt, persze hogy jók lehetnek! :)))


Előzmény: cucka (81.)
haska e-mail | 2003-11-03 16:04:48 | 82.
sztem más zkarok hatása és a nyúlás közé nem lehet egyenlőségjelet tenni. pl lásd soad

Előzmény: AMDFan (80.)
cucka e-mail | 2003-11-03 11:29:48 | 81.
alexi laiho - érdekes, az ő zenéjükben nem vettem észre konkrét nyúlásokta egy-egy bandától, bár tény, hogy nem forradalmasították meg a metált. egyébként a csávó kurva nagy gitáros. a depresszió meg a korn gitárosai meg lehúzhatják magukat alexihoz képest. attól hogy valami súlyosan szól (pl korn) még lehet hallani, hogy 3-4 akkordból áll egy egész nóta.

Előzmény: AMDFan (80.)
AMDFan e-mail | 2003-11-03 05:29:28 | 80.
Most eg kis szőrszálhasogatás következik.

"Na most akik azt mondják,hogy koppintott a zenekar,szerintem ez hülyeség,MERT pl a korn is egy rockbanda,meg a depi is,és ezért ugyanazok a zenei motivumok jellemzöek,mind2re!"

Szerinted a rockban csak ilyen zenei motívumok vannak? Ne viccelj már. Azért mert mind a kettő rock, attól még nem törvényszerű, hogy ennyire hasonló.

Nyilvánvaló és a zenekar sem tagadta soha, hogy vannak hatásaik :)
Magyarul nyúlnak. De ki nem?
Tény, hogy megpróbálhatnák egy kicsit árnyaltabban is, de ha még így sem veszik észre sokan, akkor minek. Totálisan új dolgokra senki sem képes (vagy nagyon kevesen) már.
Slippa: megnyugtatásul annyit, hogy Alexi Laiho is szemrebbenés nélkül felsorolta azokat a gitárosokat egy interjúban, akiktől átvett néhány elemet. Mondjuk ő nem a Korntól nyúlt...
Annál kicsit -hogyan mondjam- komplexebb zenét csinál...


Előzmény: Slippa (75.)
fearzone1 e-mail | 2003-11-03 00:34:35 | 79.
Csatlakozva Haska kolegához:
Megnézdted már te a KoRn szövegeit? Kicsit mélyebbek, mint a depresszió szövegek.
Depressziór vélemény:
1 ének+ szöveg full tcs
2 Az gitáros túl sok KoRn klippet nézett végig.:)

Egyébként demokráciában élünk bakker tudod van olyan, hogy szólásszabadság!


Előzmény: Slippa (77.)
haska e-mail | 2003-11-02 21:40:12 | 78.
hű de komoly választ írt vki!
1 zene nyúlás,
2 a szövegek olyanok mintha lukács rosszabb pillanataiban írta volna őket. a korn nyomába se érhetnek...
azért vagyok itt, mert ahogy mondtad itt róluk szól minden.
ez nem basztatás hanem úgy hívják, hogy KRITIKA


Előzmény: Slippa (77.)
Slippa e-mail | 2003-11-02 21:11:09 | 77.
én pl szeretem,söt imádom a kornt is,és igenis egy sorba irom a depresszióval,mert mind2 ugyanolyan állat zenekar,szoval nem kell vmit basztatni csak azért mert nem tetszik!rz van,ezt kell szeretni!és nem értem,hogyha nem szereted a DEPRESSZIÓt,akkor mit keresel itt,ezen e helen ahol roluk szol minden!mért nem mész át,pl a korn szobába?!na erröl ennyit
haska e-mail | 2003-11-02 15:06:39 | 76.
a kornt légyszíves nem egy sorba írni
a depresszióval!


Előzmény: Slippa (75.)
Slippa e-mail | 2003-11-02 13:23:10 | 75.
HELL'!
Na most akik azt mondják,hogy koppintott a zenekar,szerintem ez hülyeség,MERT pl a korn is egy rockbanda,meg a depi is,és ezért ugyanazok a zenei motivumok jellemzöek,mind2re!a tagok télleg baromi arik,de személyesen még csak a Ferivel találkoztam,aki még kávézni is meghivott,szoval én személy szerint imádom öket!ez elözö hozzászolo irta,h olyan érzése volt a buszon h szétveti az energia,nos nekem is volt már ilyen,söt mindig az van,amikor DEPRESSZIÓ-t hallgatok!Az Amíg tart abbol a szempontbol jobb,h érezhetö és hallhato is,hogy Zoli jobb itáros mint a Roland,és sokat fejlödtek a Tiszta eröböl ota,meg mondjuk a Tiszta eröbölnél a Feri is csak 18.A Messiásrol annyit,h csak abbol szempontbol érdekel,hogyha kiderül,h télleg az ö albumuk,akkor megszerzem azt is!ja és még vmi:az emberek nagyon beskatulyázzá a rockegyüttesek,mert h ha ilyen "agrassziv" zenét játszanak,ök is azok,pedig ez nem igaz,legalább is a depinél biztos nem!
na jovan huztam,ja és legjobb számok:itt az én idöm,amig tart,sokkold a rendszert,annyi év után
na hell'
"ÉLJETEK TISZTA ERÖBÖL,AMIG TART!"

warheart e-mail | 2003-10-21 14:03:23 | 74.
Üdv mindenkinek!
Szerintem Magyarország egyik legjobb együttese a DEPRESSZIÓ!!!!!!!!!!!! Lehet, hogy vannak benne koppintott részek (nem kell az előző hozzászólónak megint leírni a véleményét, hogy ezt meg azt koppintotta) de szerintem nagyon sokan vannak kicsiny hazánkban akik nagggyon szeretik őket!!! Pl: én! Imádom azt amit csinálnak és ahogy csinálják! Érzett már itt valaki olyat, hogy mondjuk tele buszon ül, zenét hallgat és legszívesebben ordibálva "énekelte" volna azt, amit hallgat??!! Marha jó érzés én DEPIt hallgattam mikor ezt éreztem.Azt hittem, hogy szétvet az energia. Na ezt most nem tom miért írtam le... Már csak 4 nap és DEPI lesz Szolnokon!!!Gyertek el minél többen, tutira jó buli lesz!!! Addig is valósítsátok meg minden álmotokat,mert ha nem, a jövőtök egy űr lesz számotokra!!!!!!4

Necro e-mail | 2003-10-07 19:38:39 | 73.
Szerintem azért ennyire nem gáz a helyzet.Nem mondhatod azt,h szar,amit csinálnak,mert,ha Korn,Slipknot...jó,akkor ők se rosszabbak,ha ugyanaz.elég sok külföldi banda hasonlít egymásra...a legtöbb heavymetal banda dobja kurvára ugyanolyan,a death metalban a hörgés se túl egyéni...gondolom,aki ezeket a stílusokat szereti, nem csak azt hallgatja meg,ami a legelső volt(mer arra még nem hasonlít semmi)hanem a többit is....de amúgy meg kár ezen vitatkozni,úgyse győzzük meg 1mást!
Nem kell sajnálni senkit,aki szereti a Depressziót(vszínű azért hallagtjuk mer tetszik és ez nekünk nem rossz)!!!!!hál'istennek kurva sokan szeretik őket...
ha szerinted a Bubble Gum egyéni(+úgyis annyira képben vagy) hallgasd csak nyugodtan!Végülis kicsit se olyan,mint a Vb,se külsőre,se "zeneileg"...


Előzmény: xxxpunk (72.)
xxxpunk e-mail | 2003-10-05 21:19:00 | 72.
Kedves Praksi!!! Hogy lehetsz ennyire botfülü????? Az egy dolog ha egy új együttes hasinlít egy régebbire, és az is egy dolog, ha hangról hangra játsza el ugyanazt, amit már egy híres zenekar elötte eljátszott. Szerintem nem kéne ezt a két dolgot összekeverni!!! Amikor egy az egyben hallasz vissza Korn gitárt(aníg tart), slipknot éneket (csak magyarul(utazó)), sepultúra gitár sepuféle dobbal, Machine Head énekhangot, stb. akkor fel teszem neked a kérdést: TÉNYLEG OLYAN ZSENIÁLISAK A SRÁCOK????
Ami egyszer bevállt az be fog válni mégegyszer!!! És be is válik. Mert sok olyan igénytelen ember van kishazánkba mint TE!
Tankcsapdáról meg nem is beszéltem! egyszerűen hányinger hogy tudtok csorogni egy összelopott szarért! Egy rossz szót nem szolhattok a Bubble Gumra hogy ők koppintják a Vengaboyst. Mert még a magyar pop produkciókban is több az eredetiség mint a Depresszióban. De ha neked ez tetszik.... Hallgasd!! Csak sajnálni tudlak...


Előzmény: haska (69.)
Unodare e-mail | 2003-10-05 16:53:29 | 71.
csoka praksi !!!
majd honap mondok néked vmit !


Előzmény: praksi (68.)
FT0NES e-mail | 2003-10-05 16:37:09 | 70.
Mi lesz abból, ha a Soad-ot, a KoRn-t, a Tankcsapdát, a CDT-t összeadjuk?

...

haska e-mail | 2003-10-05 07:43:03 | 69.
"Minden új együttes hasonlít valamelyik régebbire, ezért mindenkire rámondhatjuk, hogy lop."

na ezen gondolkozz el még egyszer.


Előzmény: praksi (68.)
praksi e-mail | 2003-10-04 19:04:59 | 68.
Szerintem is kurva jók! Aki meg azért szidja őket, mert szerinte "lopnak", az hülye. Minden új együttes hasonlít valamelyik régebbire, ezért mindenkire rámondhatjuk, hogy lop.
dorothyi e-mail | 2003-10-02 13:19:18 | 67.
Sztem nagyon jók a szövegeik, mongyukk én csak 1 számot hallottam tőllük az kiráj volt naggyon!!!!!! Azér Placebo jobb, de Depresszió is az, csak nem annyira.
Szal mind1, nagyon jók, az a lényeg!!!!!:))


1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.