Click to Visit
Rock - Manapság túl sok a divatrocker!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Emo Girl e-mail | 2006-03-23 07:20:35 | 59.
Én is egyetértek...szánalmas...
mikor látok a bkv-n egy 12 éves kiscsajt, aki épp tegnap vett a hebendzsörben egy szegecses csuklószorítót, és vigyorog magán miközbe simogatja a szintén új tankcsapdás pólóját....hát röhöngni szokzam...és mikor megkérdezed tőle, h "Hé...ismered a NoFX-et?" csak anniyt mondd..."az mi?"
öcsémm...az ielyeneket irtani kéneeee

Atalla e-mail | 2005-12-10 14:11:15 | 58.
zizz: ki fog menni... ez a rohadt világ tisztára el van a discoval meg a dancel meg hip-hoppal meg rappel...
zizz e-mail | 2005-11-16 16:28:41 | 57.
hi mindenki!
tényleg nagyon igazatok van abba hogy a sok divatrockert egyszerűen ki kéne röhögni....de ez nekem nem megy. nagyon tud idegesíteni ha vki adja a rockert... ez olyan szánalmas... de idegesítő. pl ha vki most adja a nagy maiden-fant... és akkor azt mondja (idézek): " az én kedvenc együttesem az ájor mélyden...nah én már csak abban reménykedem hogy a divatrockerség is hamar ki megy a divatbol...
nah ennyi lett volna...

Rocker Pista e-mail | 2005-08-30 11:01:15 | 56.
pontosan

...es ha azt latod hogy a szived tiszta akkor jo az ut amin jarsz es tobbe ne is fordulj vissza


Előzmény: Badman (55.)
Badman e-mail | 2005-08-29 23:05:57 | 55.
Na énis gyarapítom a hozzászólók táborát!
Álltalában énis izlésem szerint öltözködök (deszkás style), de élek halok a rockért! Bár már nemtudom mi számít rocknak és divatrocknak! De nekemis vannak ilyen úgynevezett fekete cuccaim meg acélbetétesem is amit szintén szoktam néha hordani! Szóval én így érzem jól magam ebben a 2 végletben ha lehet így mondani! Ha valaki divatrockernek tart hát tegye azt! Egyébként szerintem ez a dolog belül kell hogy legyen, ha érzed belűröl hogy számodra ez jó akkor megtalálltad a helyed! Na ennyi! Lehet, hogy ezt már valaki elmondta másképp előttem!

Rocker Pista e-mail | 2005-08-22 11:30:12 | 54.
figyelj ha jol erzed magad a te kedvenc cuccaidban akkor minek kell szinlelj nem az a lenyeg hogy masnak bejosz e vagy se(mert ha nem josz be neki ugy amijen vagy valojaba akkor le van baszva keressen maganak mast) hanem hogy te egyszeruen jol erezd magad.
vegyunk egy peldat en a 12. et ugy vegeztem hogy egy agyonribolt kek farmerrel jartam amin 100+100 vagas es hasadas volt koztuk az erzekeny pontoknal is akkor nagyon jol megvoltam hogy en ijesmiben kulonc voltam es hogy mindenki szegyelt volna ijesmit felvenni inkabb lovagoltak a tiszta feketet meg mikor 100fok is volt.

hat nem tudom hogy van itt mindenki de en nem igazan szeretek megfoni a sajat levemben ugyhogy mostanaba(mivel eleg meleg van) az idojarashoz fuggoen oltozkodok ugyhogy akinek jol esik vegye nyugodtan fel a bordzsekiet 40 fokba de en inkabb felveszek egy vilagosabb polot.

maskulomben ez a divatrokerseg inkabb a csajok korebe terjed inkabb mivel hogy azok inkabb a divat utan hajlok

ja es stevie ne aggodj az egyik osztajtarsam is hasonloan oltozott es neki is hosszu haja volt es nem igazan torodott hogy mit mondanak rola es megmondhatom azt is hogy eggyik kedvenc szama a metallicatol volt.

Ramsteinsarkany: a manson az anyira nem hinnem hogy divatrock lenne legalabbis a velemenyem szerint


Előzmény: stevie (53.)
stevie e-mail | 2005-08-21 21:58:36 | 53.
hát ahogy én mostanában általában ki szoktam nézni

hosszúujjú Mustang póló
Mustang farmer, vagy Levi's
Mustang farmerdzseki (ha hűvös van)
fekete alkalmi-szerű cipő
eddig tehát én vagyok Mr. Márka

erre Pantera-t hallgatok, meg Testament-et.
van ám kontraszt. na jó, a hajam hosszú, de amúgy annyira nem egyértelmű hogy a rockért rajongok ha rám nézel.
A ruhadivatról annyit (ezekutám mondjuk úgyis trendi köcsögnek fog mindnyájótok nézni) hogy van egy közmondás, miszerint nem, a ruha teszi az embert. Pedig dehogynem. Mások szemében többnyire sajnos így van. Ha srácként lemész a diszkóba vagy egy klubba úgy ahogy az imént leírtam, vagy pedig szakadt farmer-kockás ing-bőrdzseki szerelésben elég másként néznek rád a csajok és a többi ember is. Elhihetitek, mert már kipróbáltam.

RammsteinSárkány e-mail | 2005-08-16 10:27:11 | 52.
Én is ebben bízom, hogy egyszer majd lecseng ez a dolog...
Divatrocker? Hmmm... most mesélek egy-két saját tapasztalatot:

1. Egyik osztálytársam 2 évig járt csini-bini trendi ruhákban és KoRn-t hallgatott, eljárt Tanlcsapda koncertekre... beszélgettem vele, és kiderült, hogy ő rockernek tartja magát, hiszen nem a ruha teszi az embert... OK
erre most: megismerte haverjaitól az Ossiant, a Kalapácsot, a Pokolgépet, az Akela-t és a Metallica-t... mostmár feketében jár, vett magának egyik napról a másikra bőrkabátot... nadrágján biztosítótű és kelta-kereszt... mondtam neki: ezt most komoylan gondolod? erre ő: én legalább igazi rocker vagyok, nem járok olyan hülye ruhákban, mint te! (mert én ugyebár nem járok mindig feketében)
BUMMM... szóval a csaj ha nagyon összeszámolom, szertintem ismer összesen 10 rockegyüttest és nagyra tartja magát olyan szimbólumokkal amikről halvány lila gőze sincs... ő nem divatrocker... nem is tudom... MI EZ? divatrocker? talán..., mert divatból öltözik így, de nem divatzenét hallgat, de nem ismeri igazán a rock zenét... MIND1, ez a csaj nekem nagy csalódás volt

2. Egyik ismerősöm: szilveszterkor trendi kis ruhában feszített a bulin, és mikor mutattam neki Tankcsapdát, leesett az álla, hogy ezek jobb számok, mint amiket a Viva-n adnak...
Később hallottam róla, hogy nagyon szereti a gúdsárlottot és a gríndéjt... aztán mikor legközelebb találkoztunk, mondta, hogy mostmár a KoRn a kedvence! És ő mostmár rocker!! ... tyűha! és mikor egyszer elvittem magammal bulizni a csajt, felhívott vagy 10X indulása előtt, hogy milyen "rocker rucit" vegyen fel... BUMMM
erre megjelent nekem hosszűszárú tornacipőben feketében és szegecsekkel... BUMMM
aztán mondtam neki, hogy ez így nekem nem stimmel... erre előadta nekem, hogy ő mostmár rocker, meg hogy fog venni acélbetétest is, nyugodjak meg és h akkor ő már tényleg az lesz! És hogy nem a zenei ízlés teszi a rockert, ha ő a viva-s rockot szereti, ő akkor is rocker!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... mentsetek meg!

most ez a csaj rámuszított egy 20onéves pasit, hogy égessen be minden hülyeséggel... erre most cikiznek a Rammstein, meg Manson miatt, hogy az divatzene... erre mit mondjak?! 12 éves korom óta (4 éve) hallgatom a Rammsteint! nem 2 hónapja, mióta adják a Viva-n! Mansontól megvan az összes albuma... őt kb. 2 és fél éve hallgatom...
TUDOM HOGY DIVATROCKER VAGYOK :D ezt a gyerek többször is a fejemhez vágta... az nem zavarta, hogy hallgatok Dimmu Borgir-t, Cradle of Filth-et, In Flames-t, Blind Guardian-t, Iron Maiden-t, Pantera-t, Sepultura-t... mind1

nekem őszintén szólva gyerekek a tököm kivan az egésszel!!

thelastmyself e-mail | 2003-09-04 21:45:23 | 51.
Lázadni?ÁÁ...azzal kell lázadni,hogy olyan vagy,amilyen vagy.És egy idő után kiszitálódik,hogy ki a rocker és ki nem.Hamarosan úgyis eljön az időszak,amikor a rock már nem a divat lesz,jön egy halom új Bicsni Spricc,akit szekálni tudunk,és kész.Hagyni kell a hülyéket,hogy leégessék magukat és ennyi.A divatnak nem az a fő tulajdonsága,hogy sokáig tart...
blackdingostar e-mail | 2003-08-31 13:22:37 | 50.
ha van valami új és azt ki akarod próbálni tedd meg! Ha bejön csináld tovább ha nem hagyd a francba,a próbálkozást nem szégyen felvállani,annál nagyobb szégyen a hülyeséget még bizonygatni is.

Előzmény: kaktuszkaka (48.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-08-30 20:25:04 | 49.
a piercing meg a tetoválás az mióta lázadás?

"minden csak divat, ha lázadni akarsz mit tegyél???"

ne lázadjá és kész. itt mo-n mi ellen akarsz lázadni?


Előzmény: kaktuszkaka (48.)
kaktuszkaka e-mail | 2003-08-30 19:47:16 | 48.
egyébként is. a rockerek fő célja a lázadás... rakásra rohangásznak asz utcán a divatból lázadók tetoválva piercingelve, hosszú hajjal, csak azért mert az a DIVAT!!! akkor ha mindenkinek hosszú a haja akkor lázadjunk fel vágjuk kopaszra, de hát nem vagyunk skeenheadek... szóval most mi lesz? minden csak divat, ha lázadni akarsz mit tegyél???
kaktuszkaka e-mail | 2003-08-30 19:39:43 | 47.
Most itt csask a hátuk megett tudjuk ki dumálni őket, mivel egy gumirockernek magától nincs annyi agya hogy idejusson, vagy nem tudja mi az a divatrocker vagy megjátsza az agyát mert bemagyarázták neki hogy mijen cikis dolog
haska e-mail | 2003-08-29 22:32:54 | 46.
bocsika, én pl arra gondoltam aki egyik évben rapper, fikázza a rockereket, következő évben rocker, de tagadja hogy valaha is rapet hallgatott volna, a harmadik évben pedig katter és ő életében se rockot se rapet nem hallgatott soha.

Előzmény: kitiara (44.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-08-29 19:53:34 | 45.
szerintem 1-2 tcs-s hülyegyereknek nem jut el a tudatáig az akinek látsz szövege
kitiara e-mail | 2003-08-29 19:23:15 | 44.
Egy dolgot szögezzünk le: Attól hogy valakinek több styleos poloja van az nem probléma. Szerethet több fajta metalt. Az az igazi divatrokker aki teli van poloval, feszít de közben folgalma sinc a banda hattereről és múltjáról. Aláírás: Belzebub, csak kitiara nevén írtam
haska e-mail | 2003-08-25 20:23:34 | 43.
nézzétek, tök fölösleges erről vitatkozni. én a zenét magáért szeretem, senki nem mondta, hogy hallgassak ezt vagy azt. a jellemtelen birkaszellemű divatembereknek se mondta senki, de az ilyen gyurmajeleműek azt hiszik hogy most akkor ők arcok. aki évente cseréli a ruháit, változtatja a stílusát egyéniségét, az egy senki. egy ócska kis roncs, akinek meg kéne látogatni egy pszichológust, vagy meg kéne ismernie értelmes embereket, hogy egyénisége legyen. nincs rosszabb annál, ha vkinek nincs önálló véleménye, mondta ofői órán hatodikban osztfő néni, már kezdem pedzegetni miért...
thelastmyself e-mail | 2003-08-25 20:08:38 | 42.
Persze,hogy nem az a baj,hogy valaki a kedvenc bandája feliratos pólójában feszít..a gond csak ott van,hogy még olyat nem nagyon pipált a világ,hogy mondjuk Dream Theater rajongóból lett volna mondjuk Linkines.Szntem az aki nem tudja megkülönböztetni a technót a death metáltól,vagy akár a blacktől,az nem nevezheti magát rockernek.Erre találta ki a világ azt a szót,hogy divatrocker aki nincs tisztában azzal,hogy mi a ROCK,csak teccik,és keménygyereknek a kar látszani.Ez olyan,mint mikor 3 éves korában felveszi a kislány anyucija magassarkú cipőjét.Attől még nem lesz nő.És a ruha itt is egy jel,nem csupán egy rongy ami eltakarja azt,ami nem kell láttszon.Tükrözi a gondolataidat,a bennsődet.nem te vagy de téged jelképez.Ezért nem mindegy,hogy mi van rajtad...

Előzmény: Elena (41.)
Elena e-mail | 2003-08-25 16:40:36 | 41.
Sztem teljesen mind1 hogy vki rocker vagy nem. Akit 1 kicsit is érdekel az, hogy ki hogyan öltözik, az már eleve divatrokker. Hülyeség külsö alapján ítélni vkit. Mindenki csak arról ír, hogy mennyi hülye kis buzi van aki kedvenc bandája feliratos polóban rohangál, de ez mért zavar titeket? Nekik ez teccik, és kész. Mindenki azt vesz fel, amit akar. És még jó, hogy nem öltözködik mindenki ugyanúgy...
thelastmyself e-mail | 2003-08-22 21:22:33 | 40.
Én egy olyan társaságba járok,amiről senki sem gondolná,hogy rockerek a tagjai.Najó van összesen 1 srác,akinek hosszú a haja,de rajta se láttam még fekete szerkót...Attól függetlenül az általunk legkevésbé rocknak nevezhető együttes,amit hallgatunk,az a U2.Egyszer megkérdezte valaki,hogy ROCKER VAGYOK-E?,erre azt feleltem,hogy ha a rocker az,aki a jó(rock) zenéket szereti,és jólérzi magát a barátaival,akkor AZ VAGYOK.A rock,egy életforma,és szerintem nem a fekete cucctól,vagy a szegecses karkötőtől lesz vki rocker.Csak ennyi...Aki meg azért csinálja,mert a Pista is meg a Marcsi is rocker,az ne nevezze magát annak...
Nightqueen e-mail | 2003-07-11 07:14:23 | 39.
Teljesen igazad van...

Előzmény: Chey (38.)
Chey e-mail | 2003-07-10 14:38:54 | 38.
Én sem mondhatnám hogy a Linkin parkért és társaiért rajongom,de ahogy sokmined másban ugy zene terén is izlések és pofonok,és ahogy valaki CoF-et,vagy CoB-ot hallgat ugy van akinek a Linkin tetszik...
Öltözködésben meg nem hiszem hogy állandóan feketét kellene hordaniuk a rockkereknek...tény,hogy én is soxor rohangálok igy...de attól még nem csak ilyen cuccaim vannak...és,hogy valaki nem igy megy mindenhová,attól még ugyan ugy azt a zenét hallgatja.

AMDFan e-mail | 2003-07-07 04:02:34 | 37.
Mondjuk aki Manson zenéjét szereti az inkább húzza meg magát...
Majdnem uo. szar meg divatzene mint a LP&LB&CT

Razorbladekiss e-mail | 2003-07-03 11:09:38 | 36.
Igen,a linkin zenéje is szörnyen szánalmas!!

Előzmény: kitiara (35.)
kitiara e-mail | 2003-07-02 17:49:16 | 35.
Egen. Valóban szörnyen szánalmasak! akárcsak a Linkin és a zenéje. :)

Előzmény: Razorbladekiss (34.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-02 14:54:22 | 34.
Igen,sajnos nagyon sok a divatrocker....ismerek is 1 párat és nagyon szánalmasak!!

fearzone e-mail | 2003-06-26 15:13:37 | 33.
Bocsi!!

Előzmény: fighterbunny (32.)
fighterbunny e-mail | 2003-06-25 10:35:06 | 32.
ebben teljesen egyetertek. utalom a depressziot, de ha mar "klasszikus" akkor idezzunk pontosan ,))))))))

Előzmény: fearzone (14.)
mini-manson e-mail | 2003-06-24 20:13:06 | 31.
Nem akarom megbántani, de az az emberke NORMÁLIS???? Mondjuk az is igaz, hogy engem se tartanak valami "normálisnak".
MARILYN MANSON FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Vérfarkas (20.)
fearzone e-mail | 2003-06-24 14:37:35 | 30.
Öltözködésemet leírtam már engem mondjuk így diszkósnak néznek, pont azért mert a rock zenét hallgatókat csak full feketében tudják elképzelni. A másik idegesítő dolog, hogy miért kell Magyarországon a zenei pólókat ennyire igénytelenre és nagyra venni?? Én egy 48kg-os lány vagyok és nem találtam még rám való KoRn pólót,( és ezt a felhozatalt + hagyjuk amit lehet kapni). Női felsőröl meg ne is állmodjak. Tiszta szar ez a " nesze paraszt nem kapsz mást" hozzáállás.

Előzmény: Dez (27.)
Gergő04 e-mail | 2003-06-24 11:12:49 | 29.
ez szép volt, de tényleg. én is ugyanezen az álásponton vagyok (csak nekem oldszkúlom van adidas)

Előzmény: Dez (27.)
Garfield e-mail | 2003-06-24 10:39:06 | 28.
ez így van! attól mert népszerű egy zenekar és a rajongótábora tele van köcsöggel még nem biztos hogy a tagok szar emberek, meg rossz a zene! tankcsapdás kisgyerekek tényleg égők! ezt aláírom!

Előzmény: Thomas (25.)
Dez e-mail | 2003-06-23 14:55:05 | 27.
Szerintem ezt az egész divatrockerséget azzal a régi igazsággal el lehet intézni, hogy: Nem a ruha teszi az embert!
Én nem öltözködök hülye gyerek módjára úgy, mint valami "lázadó" (mert ugye mi ellen lehet itt Mo.-n lázadni a zene erejével ? mert szerintem semmmi ellen, bár ebben a témában nem foglalok állást.). Szóval az öltözködésem normálisnak mondható ( vászonnadrág vagy farmer, superstar, lonsdale, converse, dockers póló stb.) Szóval nem vagyok szerintem egy nagyon feltűnő alak és mégis Kornt, Godsmacket, Coal Chambert, Snotot, Biohazardot, Slipknotot, Godsmacket hallgatok... pedig nem sokan mondanák meg rólam ezt szerintem.
Ja egy dolog viszont idegesít a "rocker"-ek öltözködésénél. Mégpedig az amikor valaki Bakancsba, Fekete cuccba, Szegecses lófaszba van felöltözve és rajta van egy KORN vagy egy Limp Bizkit pulcsi. Ha tényleg ezt hallgatja, akkor az rendben van, viszont akkor még egy büdös képet, vagy klipett nem látott ezektől a zenekaroktól. Látta már valaki Fred Durstot bakancsba ? Nem hiszem... ennyi lettem volna. Sziasztok

BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-06-23 13:27:36 | 26.
áruljátok már el ennek mi értelme???mi a faszért kell egymást fikázni???mostanában olyanokat hallok hogy mekkora égés meg milyen seggfej vok mert discosokkal is hülyülök.és akkor mi van???nem a zene teszi az embert ahogy a ruha se.itt az 1000000000000 éves példa:Bruce Dickinsont ha meglátnám az utcán vagy Heitfieldet akkor nem vágnám rá hogy egy óriási rockzenekarban játszik és ismeri az egész voilág!ezeket az embereket kéne követni, mert ők az igazi nagyok, és nem az a lényeg hoigy hány metalos pólód van stb...sajnos felvegyültek a rockerek, tudomásul kell venni kész. de hanyagoljuk ezt a témát mert rengeteg meddő vitát lehetne folytatni erről
Thomas e-mail | 2003-06-23 12:28:46 | 25.
Tankcsapdát azért nem kéne fikázni! Lehet, hogy népszerű, lehet hogy a rajongótábor többségben szararc, én is megmosolygok egy csomó fan-t, de attól még egy fasza rock&roll zenekar. Legalábbis az utolsó lemezzel meg a koncertjeikkel nagyot nőttek a szememben, szerintem ez a 3 ember tiszteletet érdemel.

Előzmény: lzsolt (24.)
lzsolt e-mail | 2003-06-22 20:06:57 | 24.
Teljesen egyetértek. Ők papolnak arról, hogy ki hogy követi a divatot, aztán ők a legnagyobb birkák a Tankcsapda, Ossian, Depresszió, Junkies cuccaikkal. Hányinger.

Előzmény: Máté1 (23.)
Máté1 e-mail | 2003-06-22 12:10:45 | 23.
rockernak lenni divat basszátok meg!meg igyénytelennek.Beszéltek itt mi a divat és ti is szerves részei vagytok,tankcsapda póló ossian felvarró:hánynom kell tőletek!Inkább a linkin park mint a tetü pankok,meg csapdás társai!
Nikkelbolha e-mail | 2003-06-21 19:32:26 | 22.
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Vérfarkas (20.)
Nightqueen e-mail | 2003-06-21 19:06:07 | 21.
Szerintem teljesen fölösleges azon vitatkozni, ki milyen zenét szeret. Minden ember külön egyéniség, és teljesen fölösleges bevállalni olyan együtteseket, amik nem jönnek be neki.
Persze, bárki szeretheti a nu-metalt is, az sem szégyen. Csak divat. Ez van, majd elmúlik.
És az sem ciki, ha valaki rocker, és bevállal olyan számot, ami kifejezettem metal, de tetszik neki. Ez "csak" egy stílus, nem olyan dolog, ami egyik embert a másik fölé helyezi.
Sosem értettem az olyant, hogy másokat lenéznek a zenei ízlésük miatt... Az alapvető intelligencia megköveteli az ilyen fokú toleranciát.

Vérfarkas e-mail | 2003-06-21 16:48:39 | 20.
Aki Avrilt szereti,az eláshatja magát a rockerek között. Van olyan ismerősöm,aki 'rocker',de olyanról még hallani sem hallott,hogy pl.Slipknot,Sepultura. Leragadt a Linkin Parknál

Előzmény: nihilfeeling (15.)
nihilfeeling e-mail | 2003-06-21 15:25:52 | 19.
Nálam meg olyan volt,hogy én volatm az 1. az iskolában és a városban is,aki nadrágra vett fel szoknyát,akkor mindenki furcsán nézett rám,rá egy évre meg divatba jött és mindenki nadrágon hordta a szoknyát,engem meg ez dühített fel.Ja meg nem is olyan rég a divat volt a punk stílus úgynevezett 21. századi punk divat vagy mi,és akkor mindenki úgy öltözködött,de szerencsére ez is elmúlt

Előzmény: fearzone (16.)
Nightqueen e-mail | 2003-06-20 20:52:54 | 18.
Engem már hidegen hagynak a divatrockerek. Vannak, és kész. Nem foglalkozok velük.
Aki igazi rocker, kapcsiból vágja, ki az, aki csak a divat miatt hallgatja, és jót röhög az ilyeneken.
Nem érdekel, ki mit csinál. Ilyen téren magammal foglalkozom.
Persze, ha látok egy pár túlságosan elvetemült arcot, én is kiröhögöm őket!

stuntgirl e-mail | 2003-06-20 07:22:12 | 17.
ha jól körülnézünk 1 általános iskolában, megfigyelhetjük, hogy a hetedikes lányok már nem britney spearsra, hanem avril lavignera akarnak hasonlítani.AL persze számomra is idegesítö, de én ugy vagyok vele, hogy inkább hallgassák őt, mint britneyt.és igy talán még van rá esély hogy később megjön az eszük és áttérnek normális zenékre.(viszont britney után szerintem ez elég lehetetlen)én több ilyennel is találkoztam.
fearzone e-mail | 2003-06-20 02:19:07 | 16.
Én nem vagyok rocker, mert az nem az én világom, én csak egy őrült KoRn fan vagyok, de az is idegesít, hogy "divatba jöttem". Ma nagy divat a Superstar, farmerszoknya, melegítő felső, és az elmebetegül befont haj, így tiszta jó, hogy amíg 1-2 éve rámnézésre mindenki vágta a zenei izlésemet, ma megkérdezik, hogy milyen gyakran járok discoba. Ez már nekem nagyon durva!!!!!

Előzmény: nihilfeeling (15.)
nihilfeeling e-mail | 2003-06-19 21:06:49 | 15.
Igen megfigyelhető,hogy ma már nem bsb ,spice girls van,hanem linkin park p.o.d. stb.ezek a zenéket lehet hallani mindenhol,ez lett a divat,és ugye vannak emberek,akik mindenben követik a divatot.De a divatrockerek időszaka is le fog járni,egyébként meg nem kell velük foglalkozni,szerintem mindenki tudja mi is az igazi rock.Avrilt hagyjuk,mert őt lehetne órákig szidni
fearzone e-mail | 2003-06-19 20:12:17 | 14.
Mindegy, de szerintem akkor is most divat a rock zenét szeretni!!!
Most is láttam a Fesztergomon 10 éves Metallicásokat, és divat utánozni azt a lavórvagány Avril Levridzs-et is, aki pl. egy tetoválást nem mer bevállalni, mert, hogy az fáj, és kicsit elegem van amikor 14 éves hülye picsák, azt hiszik, hogy ők kemények, mert fel mernek venni egy szegecselt karkötőt!!!!!!!!!!!!


Előzmény: fighterbunny (13.)
fighterbunny e-mail | 2003-06-19 11:40:46 | 13.
válság nem vadság.

Előzmény: fearzone (12.)
fearzone e-mail | 2003-06-19 02:02:58 | 12.
Én nem nagyon rajongok a Depresszióért, de van egy jó mondatuk.: "Divattá vált a vadság". Szerintem ezzel a téma le van zárva.
mini-manson e-mail | 2003-06-18 18:29:25 | 11.
Ámen, testvérem, Ámen! De mindörökké. Szivemből beszéltek mindketten. (zeika & picur) Nagyon elegem van azokból a fazonokból, akik csak játszák a rockert!
Valamelyiknap egy "kedves ismerősöm" bejött egy Depressziós pólóba, másnap már egy !!világoskék szivecskés!! póló volt rajta és nagyban hangoztatta, hogy ő mekkora rocker. Nem égő egy kicsit? Mert szerintem Nagyon.


Előzmény: zeika (8.)
fighterbunny e-mail | 2003-04-28 14:22:31 | 10.
csatlaxom.

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.