Click to Visit
Rock - Rocker és nem rocker szerelmi kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

zst e-mail | 2006-03-26 18:47:24 | 345.
hát, ha nekem lenne lányom, biztos csak rokkerekkel engedném barátkozni. mást nem hallgathatna, csak Ossziánt meg Tankcsapdát meg Kornt meg Alvin és a mókusokat meg Himet meg Junkiest, és csak olyan pasikkal járhatna, akiknek hosszú a hajuk (és 2hetente legfeljebb 1szer mossák) képesek 2 órán át megállás nélkül HEADBANGELNI, és el tudják szavalni a Paksi Endre: Összest. továbbá illene tudnia meginni 6 krigli sört + 2 liter vbk-t, legföljebb 1 hányással kísérve.
H.Nóri e-mail | 2006-03-26 18:02:10 | 344.
Ugyanúgy lehet tartós és jó, mint rocker rocker kapcsolata.
jevgenyij e-mail | 2006-03-26 17:52:19 | 343.
anyád szája=kloáka=FOSOK

Előzmény: eperke (334.)
Angel_Mortua e-mail | 2006-03-20 14:24:41 | 342.
Nekem nem jött össze.
Előző barátom egyáltalán nem fogadta el a zenei izlésemet, sőt, a külsömön is változtatni akart, szóval 3hónap után vége is lett..
A mostani pasimmal közös a stílusunk, külsőre belsőre egyaránt, bár ő néha túlságosan vágyik a szabadságára, amit én nem értékelek túlságosan..:)
Szóval ha el tudják fogadni egymást akkor nincs gáz..

Morrisongirl e-mail | 2006-03-16 09:47:36 | 341.
Barátom mindent meghallgat, szereti a rappet is meg a mulatóst is... Szerintem meg mindenki azzal járjon és azzal kösse le az életét akit szeret, bármit is hallgat az illető. Nekem semmi bajom a más stílust kedvelőkkel!!
Noncs e-mail | 2006-03-15 11:38:03 | 340.
az hogy lehet????
én voltam így.......
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de nem sokáig tartott!


Előzmény: Morrisongirl (337.)
Noncs e-mail | 2006-03-15 11:37:23 | 339.
hát ja!azért durva lehetett!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
sztem mindenki járjon azzal,aki ugyanazt szereti
mint a másik!
:DDDDDDDDDDD


Előzmény: bakancs7 (336.)
F.D. e-mail | 2006-03-14 19:19:04 | 338.
És rapper is? Mert az nem mindegy hogy mit halgatt és hogy hogy viselkedik.

Előzmény: Morrisongirl (337.)
Morrisongirl e-mail | 2006-03-14 14:19:22 | 337.
Én rocker vok, barátom meg rap-et és mulatóst hallgat. És k*va jól megvagyunk már 3 éve!!!
bakancs7 e-mail | 2006-03-14 13:48:05 | 336.
Noncs,meg kell mondjam volt szerencsém látni szóról szóra ilyet Komárnóba...:DHát valóban elég mulatságos volt!!!!De komoly csávón deszkás gatya,XXXLpoló kézen fogva sétált barátnőjével aki mellesleg elég sátánista külsővel haladt előre az utcán.THEEND

Előzmény: Noncs (335.)
Noncs e-mail | 2006-03-14 11:08:43 | 335.
ez igaz!
hogy néz ki 1rapper,+1rocker kézenfogva???
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: eperke (334.)
eperke e-mail | 2006-03-14 11:02:05 | 334.
rock=szabadság=ELVEK
sztem hosszútávon nem működik ha két eltérő stílusú embert hoz össze a sors. Legalábbis én ezt tapsztalom. Tapasztaltam.

F.D. e-mail | 2006-03-09 16:12:26 | 333.
Vn benne igazság amit mondasz én se birnék járni egy rocker cájgal bár ki tudja nah mind1
kalács


Előzmény: PJ Orsi (332.)
PJ Orsi e-mail | 2006-03-03 19:13:45 | 332.
várjál 5 évet, amíg felnősz, és olvass kevesebb tinimagazint:P
és egyébként, sokan írtátok, hogy ah nagy a szerelem, akkor egy ideig lehet bírni a más zenei ízlést...de én már ott fennakadtam, hogy nem leszek más zenei ízlésű emberbe oly könnyedén szerelmes...nem, tom, biztos velem van a baj...:P


Előzmény: bubuka (331.)
bubuka e-mail | 2006-03-01 12:14:28 | 331.
Szia,van egy rocker fiú aki tetszik és annyit szemeztem vele az utóbbi időben hogy lehet hogy én is tetszek neki DE :én imádom az R'N'B-t és nem tom mit csináljak gyűlölöm a rockot (de a legjobb barátnőim is rockerek)és mi van ha ez zavarja őt? ja igen már tavaly is jártunk volna ha nincs anyári szünet de most úgy néz ki van barátnője bár mindenki azt mondja hogy haverok . Mit tegyek szerinted? Puszi:Bubuka(13)


Előzmény: agixa (310.)
haska e-mail | 2004-01-28 18:04:48 | 330.
öööö... értem mire gondolsz, én el tudnék viselni másmilyen ízlésű embert is, de ezt persze embere válogatja. celine diont spec rühellem, madonnának télleg vannak jó számai. személyes kedvencem a frozen.

Előzmény: Lenina (329.)
Lenina e-mail | 2004-01-28 14:37:37 | 329.
De azért más az, hogy "van olyan ismerősöm", meg, hogy "együttélek vele" ... sztem ...
Persze, segít a net. csak én mostanában elég ritkán (és csak pár percre) jutok idáig. Mivelhogy jelszóval védett a munkahelyemen a net. Meg kell kérnem a jelszóval rendelkező munkatársamat, hogy: "engedjen be"... és azokat a kis hagfalakat is elvitték innen ...
Pl. nekem bejönnek Celine Dion dalai, meg Madonna régebbi dalai (már úgy a 80-as, 90-es évekre gondolok leginkább), és mondtam már korábban TATU oroszul, pl. a TATU-tól különösen szeretem a "polcsasza" (=félóra) c. számot, és még egyet, csak most nem jut eszembe oroszul a címe, csak magyarul: "számolj el százig" ... de ezeket nem lehet meghallgatni a rádióban ... pedig a szövegük sem rossz.
Ha, egyszer nem felejtek el hozni fülhallgatót, akkor talán meg tudom hallgatni az ajánlott számokat így a netről.


Előzmény: haska (319.)
Lenina e-mail | 2004-01-28 14:24:48 | 328.
Hja, igen. Majd próbálok :)
Kaptunk egy jó kis játékot a múlt héten. A Tiger Woods 2004-et (asszem, így írják), az EA Games golfos játékát! :) A hétvégén azzal üdültünk :)))
De megint elkezdődött a hét ... sőt, most már a hét közepe van ...


Előzmény: dead soul (317.)
dead soul e-mail | 2004-01-27 21:06:34 | 327.
heheh:))))) a kátinká meg az zándiká:))

Előzmény: valentin (325.)
dead soul e-mail | 2004-01-27 21:05:30 | 326.
mittom, ezt még régebben csiripolták a madarak. akkor még talán nem volt courtney annyira szétstrapálva. hát, trent biztos tudja, de annak a nönek van egy kis ribancfílingje. pedig a hole, mint zkar qva jó volt.

Előzmény: haska (324.)
valentin e-mail | 2004-01-27 20:30:10 | 325.
A lyányok se semmik a 2 bandában! Mint a nádszál!

Előzmény: haska (322.)
haska e-mail | 2004-01-27 18:05:09 | 324.
reznor bá mostanság a kis hernyós körtnit tologatja?

Előzmény: dead soul (323.)
dead soul e-mail | 2004-01-27 17:45:37 | 323.
jóbarátok? ahogy reznor courtney love-val?:)

Előzmény: haska (322.)
haska e-mail | 2004-01-27 17:12:14 | 322.
háát... nemrossz:)
nemistudtam, h reznor énekel benne. ahogy emléxem sok más számban is van férfi háttérvokál. biztos jóbarátok.

váléntín: a romantik télleg dzsönörű, gáspár dzsőző ha'gját nadzson sívessen hágátom. ahodzsa a reppel, az külön nadzs öröm níkem. mássik meg a fekete vonyat. a' is sukár vót...


Előzmény: dead soul (320.)
valentin e-mail | 2004-01-26 22:34:32 | 321.
Azért mert valami mélynsztrím, még lehet jó, lásd: Romantik!
Minden műfajban vannak igényes és jó előadók, legyen az pop, hip-hop vagy trance. Ezeket megkeresi az ember és aztán persze nem hallgatja, mert az igénytelenség a menő.


Előzmény: haska (319.)
dead soul e-mail | 2004-01-23 09:37:39 | 320.
meg mondjuk a past the mission reznorral. rohadt szép dal.

Előzmény: haska (319.)
haska e-mail | 2004-01-22 22:41:49 | 319.
na az a lényeg, hogy pl van olyan ismerősöm akivel a zenei ízlésünk csak bizonyos pontokon kapcsolódik, vannak olyan cuccok, amiket ő szeret, én nem és fordítva. viszont mindkettőnknek poén felfedezni a másik új kedvenceit stb... én is mostanában kezdek felfedezni magamnak olyan zenéket, amiket régebben nem is hallgattam. a normális zenei ízlést arra értettem, hogy nem slágerlistás ócska tákolmány fostalicska zenét szereti valaki. pl popból is vannak igényes dolgok, sőt. csak kicsit mögé kell látni a dolgoknak, ebben segít a net. nem tudom, neked mennyire jönne be, próbáld meg tori amos-tól pl a winter c számot. zseniális.

Előzmény: Lenina (316.)
valentin e-mail | 2004-01-22 21:29:27 | 318.
Ki kéne neked is próbálnod a csöves módszert. Most találtam ki kb. 10 perce, az 'Ide mindent írhatsz!' topicban ki is fejtettem bővebben.



Előzmény: Lenina (316.)
dead soul e-mail | 2004-01-22 17:09:56 | 317.
kicsit túlhajszolod magad, nem? talán pihenned kéne:)

Előzmény: Lenina (316.)
Lenina e-mail | 2004-01-22 15:33:05 | 316.
De ott kezdődik, hogy: _nyitottabb emberek számára_, ez egy nagyon fontos feltétel ...
A tolerancia, az alkalmazkodóképesség, a büszkeség félretétele stbstb.

És azután a "normális, nagyjából kialakult zenei ízlés" is legyen tényleg _normális_. Mert (biztos én vagyok az abnormális, de) nem tartom normálisnak, ha valaki azért szeret egy zenét, mert az divatos, és, mert a csapból is az csöpög. És "romantikusnak" nevezik az olyan csöpögős egyhangnemű, változatlan ritmusképletű és bugyuta szövegű, zörejeket, amiket nap mint nap a tömegközlekedési eszközökön hallok (a buszsofőr miatt ...), néha esetleg otthon a rádión, ha eltekerem a Kossuthról akárhová (gyorsan vissza is tekerem utána!).

Szóval, egy ilyen zenét hallgató embert el nem tudnék képzelni életem párjának. Kövezzetek meg, de nekem ez nem menne!

Persze, bármennyire is nem tűnik fel olykor (a magyar média tesz róla, hogy ne tűnjön fel ...) elég széles a zenei paletta a válogatáshoz.
Pl. jómagam mostanában értem be a jazz-re. Igaz, nincs sok jazz zenei CD-nk, de azt a néhányat (négy Bach átirat Jazz-re, meg egy Barry White CD, ennyi...) egyre gyakrabban hallgatom.
És sajnálattal tapasztalom, hogy nagyon gyér az érdeklődés pl. a klasszikus zene iránt is. Ki hallgat manapság zongoraversenyeket, orgonaműveket stb. (Erről jut eszembe: most olvasom épp Bach életét, és egy-két munkatársam már ki is akadt azon, hogy mi vesz rá egy "normális" embert arra, hogy Bach életét olvassa ... szóval, nekem biztos valami beütésem van ...).
Mit is akartam kihozni ebből az egészből? Hja, hogy igazad van végülis, mert mind a jazz zenével, mint pedig az orgonával a párom által kerültem közelebbi kapcsolatba, de akár beszélhetek itt az Anathemáról, Death-ről, Obituary-ról stb. amit nem biztos, hogy ismertem volna, ha Őt meg nem ismerem (az én akkori baráti köröm ugyanis leszűkült a Moby Dicknél és az Akelánál, amiket én szeretek is, de az igazi fül mindig hallgatna újakat is, nemde?!)
Persze, igazad van, fujjogásnak semmi értelme. Én spec. sosem fujjogtam életemben senki zenéjére (max. kimentem a helyiségből, hogy: "bocs, ezt én inkább nem ..."), összeveszni? :)))) A jó kis Tiszai Bulikon mindig igyekszem összebékíteni a bandát, amikor elkezdik egymást marni, hogy: "már egy órája a te zenédet hallgatjuk, most már én jövök!" stb. :)))
De még mindig nem értem, hogy mit akarok ebből kihozni ... ill. kezdek belekavarodni a szálakba ... sőt: nem értem, hogy Te mit akartál konkrétan azzal amit írtál? Ill. értem a lényeget, csak az nem világos, hogy most akkor mi is a _vita_ ebben az egészben? Vagy nem vita volt, csak egy megjegyzés?

Hékás! Lehet, hogy magamban beszélek? Van egy olyan hülye érzésem, hogy én most akkkkkó magamban beszélek .............


Előzmény: haska (315.)
haska e-mail | 2004-01-14 20:25:26 | 315.
teljesen mind1 hogy ki milyen zenét szeret, ha mindkét embernek normális, nagyjábók kialakult zenei ízlése van, és nyitottabb emberek számára kifejezetten izgalmas is lehet egy ilyen kapcsolat. szerintem a fujjogásnak semmi értelme, ezen összeveszni baromság.

Előzmény: Lenina (314.)
Lenina e-mail | 2004-01-14 16:06:21 | 314.
A topicba eddig azért nem írtam, mert a legritkább esetben szoktam csak általánosságokra véleményt mondani, mert nem igazán hiszem el, hogy létezik az "átlagember", vagy az "átlagos rocker" a valóságban, hiszen annyira különböző emberek vagyunk, hogy ezek tulajdonképpen csak ideák.
Amire viszont már én is felkaptam a fejem, az egyrészt a Te egyik mondatod volt:

"Nem mehet rá egy kapcsolat arra, hogy különböző véleményetek, stílusotok van."

Másrészt pedig honfitársam beírása, miszerint a Te véleményed a "felvilágosult" vélemény :)

És Te ezzel a mondatoddal nem csupán a "rocker-nem rocker" viszonyra utaltál (az én olvasatomban), hanem valamennyi különböző véleményre, ill. stílusra. És számomra (aki úgy érzem, hogy elég tapasztalt és talán felvilágosult vagyok ezen a téren...) ez kissé erősnek tűnt.

Meglehet, hogy én is költői túlzásba estem a "két teljesen különböző ember szerelmi kapcsolatával", de én egyből erre asszociáltam.

Zárójelben (hogy valóban a topic tartalmára utaljak) megjegyzem, hogy van olyan ismerősöm, aki rocker (és basszusgitáros) létére egy diszkós lánnyal él együtt kb. egy éve, és legjobb tudomásom szerint egész jól megvannak. Az esethez azonban hozzá kell tennem, hogy a srác már elég ritkán hallgat rock zenét, és alapból sem egy túl intelligens típus ... és, hát, hogy is mondjam: megtalálta a zsák a foltját, mert a lány sem büszkélkedhet az észbeli képességeivel (amennyire én meg tudom ítélni ...), de a srác, ahogy elkezdett "idősödni" egyre inkább olyan nőt keresett, aki nála butább. Ez talán valami férfias szokás SZVSZ. Nem Ő az egyetlen, akin észrevettem, hogy zavarja, ha egy nő bizonyos dolgokban "okosabb", vagy biztosabb kézzel old meg egy problémát, netalántán "átlát" a fiú "szándékain", vagy "belelát" a fiú "lelkivilágába" és még ragozhatnám ...

Szóval: félreértés ne essék, én nem mondom, hogy lehetetlen egy életen át együtt élnie egy rockernek és egy nem rockernek, csak bizonyos dolgokról való lemondással jár ... attól függ, hogy ezek a "bizonyos dolgok" mennyire fontosak.

Próbáltam már én is hasonló kapcsolatot. Ill. ott nem is az volt a gáz, hogy rocker-nem rocker, mert mindketten azok voltunk, csak nem egészen ugyanazokat a dolgokat szerettük. Csak amíg én megpróbáltam megismerni az akkori barátom kedvenceit, addig ő végig fujjogott, ha az én egyik kedvenc számomat meg kellett hallgatnia (igaz, nem erre ment rá a kapcsolatunk, de ezzel is cseppentett egy kevesett abba a pohárba, ami azután megtelt, s ami miatt lapátra tettem).


Előzmény: acdc (309.)
dorothyi e-mail | 2004-01-13 16:58:34 | 313.
Én még nyáron jártam egy rapperrel! Kb másfél hétig bírtuk ki. Az volt a szar, hogy ha dumáltunk akkor kerülni kellett a zene témát, mert ha az szóba jött akkor ott vér folyt!!!Aztán ha valahova el akartunk menni akkor csak valami zenesemeges helyre mehettünk. Pl. koncertek meg klubok azok ki voltak lőve. De a legrosszabb az az volt hogy a haverjaink halálosan utálták egymást, gondol6játok! Én egyszer láttam a haverjait és akkor majdnem összeverekedtem egy csajjal, szal annyi elég is volt!
Nem is tudom hogy miért jártunk!!:)

Razorbladekiss e-mail | 2004-01-11 17:21:17 | 312.
Na igen. De mondjuk a párom a diszkó zenét szereti,és az a szörnyűség ér engem,hogy megkér hogy menjek el vele egy diszkóba,akkor én eskü inkább öngyilkos leszek,minthogy elmenjek vele...
És ez gondolom oda-vissza történne,mer ő meg nem repesne az örömtől ha egy Marilyn Manson koncertre ráncigálnám el.
Szóval nekem fontos hogy a párom hasonló zenei izlésekkel,életfelfogással rendelkezzen mint én.


Előzmény: Pandora88 (311.)
Pandora88 e-mail | 2004-01-11 15:42:57 | 311.
Szerintem azon múlik az egész, hogy mennyire toleráns a két fél, hogy mennyire hajlandóak alkalmazkodni a másikhoz. Meg mondjuk azon is, hogy mennyire ellentétes a két személyiség. Mert ha az egyikük odáig van a Bustedért, a másikuk pedig Nirvana-rajongó, akkor szerintem kizárt a dolog. De ha nincsenek köztük ilyen szakadékok életfelfogásban meg gondolodásmódban, akkor szerintem nem akadály, a rocker-nem rocker dolog.

Előzmény: agixa (310.)
agixa e-mail | 2004-01-01 00:40:12 | 310.
Ha igazán szeretsz valakit,ez nem érdekes.Hanem az hogy Ő van neked.Ilyen egyszerü.Amúgy hülyeség ezen vitatkozni:ilyen nincs!A rocker azt mondja:fúj,diszkópatkány!A diszkós pedig azt:fúj,igénytelen rocker!Én mindkét társaságban részt veszek,ugyanis nem öltözködök rockeresen(egyáltalán nem!),sőt bevallom:rohadt ruhabuzi vagyok.De rockot hallgatok.Így mindkettő világgal jól megvagyok.Bár inkább a rock,ott több az értelmes ember.Viszont egyfajta képpen előfordulhat,úgy,mint az én esetemben.Bár nem vagyok rocker,de azért valamennyire ténleg kedvelnem kell ezt a zenét ahhoz,hogy egy rocker fiúval kapcsolatom legyen.Vagy fordítva.Engem ténleg nem érdekel a zenestílus,csak zene legyen.Na jó,Baby Gabit&Lalát én sem tűröm el!!:)De az hogy két véglet találkozzon egymással(nagyon rockos&nagyon technós),az ki van zárva!!! Eleve rühelli a két banda egymást,nemhogy az első randiig,de még az első mondatig sem jutnak el a másik felé irányuló előítélet miatt!!!!Azért sok sikert mindenkinek.

Előzmény: Lenina (304.)
acdc e-mail | 2003-12-31 11:09:12 | 309.
Igazatok van. Belátom. Hosszútávon tényleg nem működik, ha mindenben különböznek a felek. De a topic neve nem az, hogy "Két teljesen különböző ember szerelmi kapcsolata", és én csak a zenei eltérésekről beszéltem. A rocker, nem rocker kapcsolatról.

Előzmény: coma (306.)
Grizon e-mail | 2003-12-30 14:06:50 | 308.
Hmmm...Aszem megint azonos véleményen vagyunk(mily meglepő...), bár Dzsonié sem rossz q;-)))

Előzmény: Lenina (304.)
Lenina e-mail | 2003-12-30 11:07:45 | 307.
Ja, és mindkettőnknek barna szeme van :))))))))))))

Előzmény: dead soul (286.)
coma e-mail | 2003-12-30 10:35:07 | 306.
DEHOGYNEM...nagyonis rámehet.Csak ez lehet a vége.Vagy egyfolytában ezen veszekednek a felek és egy mást hülyézzék a másik más véleménye és stilusa miatt,vagy nem törödnek a másikkal és mivel nincs közös témájuk ezért a veszekedés elkerülése végett egy büdös szot se szolnak egymáshoz.Ezek közül szerinted melyik a JO kapcsolat?Hagyni kell a fenébe az egészet és egy olyan partnert kell keresni aki hasonlo nézeteket vall.Van elég ember a földön,biztos akad egy;)

Előzmény: acdc (298.)
norrsken e-mail | 2003-12-30 09:02:52 | 305.
rémálom... :)

Előzmény: Lenina (304.)
Lenina e-mail | 2003-12-30 07:21:56 | 304.
Akkor jövök egy felvilágosulatlan véleménnyel ;)

Mennyi ideig lehet bírni valakivel, akinek homlokegyenest más a véleménye a dolgokról, mint nekem? Jó, nagy a szerelem, bírom néhány hónapig.
És, amikor az összeköltözésre kerül a sor? Kimegyek a konyhába főzni, és bömböl a "hevimetál", kijön a "kedves", és lehalkítja (jobb esetben ... ha kikapcsolja, neki annyi!), visszamegy a szobába, és elkezdi hallgatni a "diszkózenét", újfent feltekerem a "hevit" ...
A végén kiderül, hogy nem is szereti a főztömet.
Jó, eltelt a délelőtt. Mondjuk megoldottuk a problémát az ágyban. Oks. Nézzünk meg egy filmet. Mivel homlokegyenest más a véleményünk, és más fil meket szeretünk, nem jutunk dűlőre, tehát megnézünk két filmet. Az egyiket ő fikázza közben, a másikat én ... egyre jobban alakul a kapcsolat. De, tegyük fel, megoldjuk a vitát ismét az ágyban.
Nagy a szerelem, meg minden. Oks. Eldöcög a kapcsolat néhány évig. Egyszer csak kitaláljuk, hogy, nagyon szeretjük egymást, házasodjunk össze, vagy csináljunk gyereket, vagy mitttomén. Oks. Nézzünk egy házat. Én falun szeretnék lakni, ő a városban. Én házat szeretnék, ő lakást. Én az ódivatú bútorokat, gyertyatartókat, festményeket szeretem, ő a modern egyszerűséget, és a "gyorsanbomló" fogyasztói javakat.
És akkor még nem beszéltem a politikáról, a vallásról, a világnézetről, a könyvekről, a barátainkról stbstb.
És ötvenéves korunkban (amikor már tuti elmúlik a nagy láááv..)miről fogunk beszélgetni?

Még belegondolni is hátborzongató számomra!

Örülök, hogy egy olyan férjem van, aki olyan zenét szeret (többé-kevésbé), mint én, hasonló a világnézete, az én főztömet szereti a legjobban, azokat a filmeket szereti, amiket én, olyan házat szeretne, mint én, úgy szeretné berendezni, mint én, és még a politikai nézetünk is egyező.
Még így is előfordulhatnak kisebb viták!

Na, ez volna az én felvilágosulatlan véleményem ...


Előzmény: dead soul (299.)
acdc e-mail | 2003-12-29 15:02:00 | 303.
milyen volt beleszarni a sapkájába? :)))

Előzmény: johnny (302.)
johnny e-mail | 2003-12-29 13:52:12 | 302.
maajdén folytatom...
Belső okok:
5.Szájszag
6.Izzadtságszag
7.Véletlen beleszarsz a barátnőd sapkájába
8.Véletlen kikezdesz a barátnőd anyukájával
9.Véletlen hátbavágod egy lánccal és meghal
10.Rájössz,hogy a barátnője jobb az ágyban
Csak a tapasztalat beszél belőlem!


Előzmény: MaCHEk (301.)
MaCHEk e-mail | 2003-12-26 00:23:50 | 301.
Külső okok: 1.Politika
2.Tanulmányi út külföldre (1év)
3.Család
4.Haverok(nem a barátok mert azok ált. nem szólnak bele inkább segítenek)


Van még egy csomó de most hulla vagyok vki folytassa.


Előzmény: MaCHEk (300.)
MaCHEk e-mail | 2003-12-23 20:25:35 | 300.
Jó ez a vélemény és igazából én is ezt vallom. Csak nincsen olyan kapcsolat amibe külső okok ne szólnának bele.

Előzmény: acdc (298.)
dead soul e-mail | 2003-12-23 19:50:47 | 299.
végre egy felvilágosult vélemény.

Előzmény: acdc (298.)
acdc e-mail | 2003-12-23 19:36:57 | 298.
Szerintem nem lehet probléma a különböző stílus, ha nagyon szeretik egymást a felek. Nem mondom, nem árt, ha egy picit mindketten kedvelik a másik zenéjét, de ez ugyanolyan, mint a politika. Nem mehet rá egy kapcsolat arra, hogy különböző véleményetek, stílusotok van.

Előzmény: MaCHEk (297.)
MaCHEk e-mail | 2003-12-22 20:15:15 | 297.
Jó de nem mindenki reagál igy erre. pl. az illető mostmár hallgat junkies de magától kezdte egy barátunknál be lett rakva a nihil... és mondta /Ez jó, mi ez? /Mi:Junkies/Ő:az nem lehet. /de továbbra se jár junkiesra , miért ?

Szigeten más mert ,ha nem tetszik találsz elfoglaltságot.


Előzmény: Necro (296.)
Necro e-mail | 2003-12-22 19:42:19 | 296.
...az első mondatod annyira nem világos,de mind1...hát nem tom,én kocsmába nem járok,a haverjaim hiába rockerek nem azt szeretik,amit én,pasim nincs,a volt pasimat viszont én is "elrángattam" magammal,olyanra amit nem szeret,de az a szigeten volt,és ha nem volt jobb dolga jött magától is,ha már úgyis kint volt...én + elmentem vele Tcs-re + Kalapácsra...végülis kibírtuk...

Előzmény: MaCHEk (295.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.