Click to Visit
Rock - Rocker és nem rocker szerelmi kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

norrsken e-mail | 2003-12-03 11:08:37 | 195.
tudom, hogy direkt csinálod. de ha ezt élvezed, hát soha jobbat..

Előzmény: johnny (188.)
Thomas e-mail | 2003-12-03 10:40:32 | 194.
Szerinted egy rocker és egy nem rocker beírás a fórumba?

Előzmény: mariann666 (191.)
Thomas e-mail | 2003-12-03 10:38:51 | 193.
Szerintem azért neheztel Rád, mert seggbekúrtad a seggbekúrtad. Ráadásul még meg is ölted vagy valami...

Előzmény: johnny (190.)
mariann666 e-mail | 2003-12-03 09:18:22 | 192.
Mi csajok tartsunk össze! Már nekem is dúrva amit sokszor ezek ketten neked írkálnak. De ne hidd, hogy minden vidéki olyan szörnyű (én is vidéki vagyok). Ne foglalkozz velük.

Garfield: kitartás:). Szerintem is elég rendes vagy. Még mindíg kössem fel magam;)? Sok sikert a csajoknál!!! Több esélyed van náluk, mint a 2 nagyokosnak;)

Ja, és Nightqueen mindenkit üdvözöl!!!


Előzmény: mini-manson (178.)
mariann666 e-mail | 2003-12-03 09:04:11 | 191.
Na, amiért ilyen kis "rendes" voltál és rám külön pazaroltad azt a drága idődet, és külön bejegyzést írtál nekem, elmondom miért vagy ilyen ellenszenves nekem.
1 kérdés: te az életben is ilyen vagy? Mert ha igen, sajnállak.
'Rockot és Metalt hallgatok, mindenkinek beszólok, mindenkit leugatok. Hú de kemény srác vagyok. Jobb ha nem szólsz be semmit, úgyis visszakapod...'
Néha 1 kicsit elgondolkozhatnál azon amiket írsz (mondom én, mikor tegnap én sem gondolkoztam, ha kicsit dúrvára sikerúlt, bocs, de előtte jól felbaszták az agyamat.) Magadba szállhatnál.
Nincsenek előítéleteim. Na jó néha. Igaz, nem ismerlek személyesen, de ennyi is elég volt. Mennyi idős is vagy pontosan???
Az nem tetszik ha valaki közli veled, hogy "nem szeret". Legalábbis úgy veszem észre. Pedig te is pontosan ezt csinálod. Nem????????
Csak megnyugtatásul. Nem utállak, pontosan azért, mert nem ismerlek. De ha a valóságban is ilyen vagy akkor tényleg sajnállak. Na, azt hiszem, mostmár eléggé utálhatsz, de valahogy nem érdekel. Te sem ismersz, nem tudod milyen vagyok valójában. Nagyjából ennyit akartam mondani.
Jó tanács: ha tényleg nem vagy ilyen, akkor ne akard mindenkivel megutáltatni magad.


Előzmény: johnny (190.)
johnny e-mail | 2003-12-02 23:18:47 | 190.
Neked külön bejegyzést szántam,de csak mert az előbb kifelejtettelek.
Te ugye nem szeretsz engem?
Miért?
Előítéletek?hisz nem is ismersz!
Megöltelek vagy valami?
Seggbekúrtam az anyádat?
Seggbekúrtam az apádat?
Seggbekúrtam a nagyanyádat?
Seggbekúrtam a nagyapádat?
Seggbekúrtam a seggbekúrtam?
Akkor mér vagy ilyen izé?
Azt akarod seggbekúrjalak?
A kúr az ugye hosszú "ú"?
Több kérdésem nincs,megyek aludni!


Előzmény: mariann666 (175.)
Thomas e-mail | 2003-12-02 22:57:31 | 189.
Már elnézést, de ki viccelt? A hozzászólásaink 100% komolysággal íródtak.

Előzmény: johnny (188.)
johnny e-mail | 2003-12-02 22:46:32 | 188.
Ennyisokpöcsötegyrakáson!Naafaszom...menjünk szépen sorjában:
-mátépéter:egy közös nemierőszakban benne vagyok,szólok még pár srácnak.Ja,hozzál kamerákat is!
-norkszen:"sajnálak"
-mini-anyádpicsája:hogy eljusson a seggfejedbe:Garfield csak viccel te nagyonhülyeember és most jót röhög a többi szájbabaszott idiótával együtt (Tamás,Marci,Haska).
-valentin:téged utállak.
-tamásmarcihaska:titeket is.
-johnny:téged is.
-Junkieslány:téged meg aztán nagyon,mégha nem is írsz ide!!!!!

Thomas e-mail | 2003-12-02 21:53:22 | 187.
ijjj, elég könyörtelen vagy...
Látom, még csak meg sem próbáltad beleképzelni magad hasonló helyzetbe! De sebaj...
törvénybe iktatjuk.


Előzmény: haska (185.)
Marque e-mail | 2003-12-02 21:37:00 | 186.
marci, nem márk! >I:-))))))

de én is szeretlek!
puszi arra a kis porhanyós, kerek popidra!

haska e-mail | 2003-12-02 21:33:07 | 185.
a szeretet mindent legyőz Márk Testvérem!


thomas: az illetőnek bűnhődnie kell: nem hordhat pvc dzsekit. SOHA TÖBBÉ


Előzmény: Marque (182.)
Thomas e-mail | 2003-12-02 21:17:58 | 184.
No, akkor 1 kérdés:

Mi történik akkor, ha egy Ossian pólós fiú hozzáér egy nem Ossian pólós lányhoz?

Thomas e-mail | 2003-12-02 21:14:59 | 183.
:))

Előzmény: Marque (182.)
Marque e-mail | 2003-12-02 20:51:10 | 182.
Bizonybizony!
-------------

Man vs woman örökrangadó - helyzet:

A nép(=mi, "csendes" szemlélők) skandálja:

(Női szurkolótábor:)
"ELVERJÜK A JOHHNYT MINT BUZNYÁK A FA*ZÁT, HEJJ!"

"NEM VAGYUNK SOKAN, DE ITT MINDENKI FEMINISTA; ELLENSÉGÜNK A SOK KÖCS*G HÍMSOVINISZTA!

(férfi szurkolótábor:)

"MEGMUTATJUK KI A LEGÉNY A GÁTON, MÁTÉ GYEREK VISZI AZ EGÉSZ FÓRUMOT EGYVÁLLON!"

stb, stb.


Várjuk a flémvór újabb állomásait!!


(Na gyere Grizon, legalább mi szeretgéljük egy kicsit meg egymást!
Thomas, te is jöhetsz!
Sőőt, haska is!
Nnnnnnyammmmmmmmi!
:-)))))))))))))))))))))))))))



Thomas e-mail | 2003-12-02 20:37:06 | 181.
Nagyon jó! Írjatok még sokat! :D
haska e-mail | 2003-12-02 20:26:52 | 180.
jellemző pesti nagyarckodás
vidékiek
fuj
bp überalesz


Előzmény: mini-manson (178.)
Necro e-mail | 2003-12-02 20:00:40 | 179.
jó' van,akkor nem csak nekem volt gyanús:) arról van szó,h szegény félénk fiú nem is olyan ártatlan?!:))))

Előzmény: Marque (170.)
mini-manson e-mail | 2003-12-02 18:23:53 | 178.
kösz
ritkán kapok pozitív véleményt. főleg, ha olyan vidékiek is vannak ezen a fórumon, ugye máté gyerek & johnny!

garfield: ne is figyelj rájuk. rendes srácnak tűnsz. és már nem csak én "szurkolok" :) a rendes srácok hamarabb elkelnek.


Előzmény: mariann666 (175.)
norrsken e-mail | 2003-12-02 13:51:35 | 177.
johnny: baromi jól játszod ezt a legutolsó férget, bár az az érzésem ehhez elég csak önmagadat adni... sajnálak.

khm...garfield: csak egyet kérdeznék: jól esik???...na mindegy, nem mondok semmit... :)

dead soul e-mail | 2003-12-02 13:00:57 | 176.
bameg:DDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Marque (171.)
mariann666 e-mail | 2003-12-02 09:39:49 | 175.
johnny, te 1 akkora, nagy bunkó faszfej vagy, mint annak a rendje!!!!!!! Hogy lehet valaki ekkora tahó, mint te??? Ez már gusztustalan!!!!!!! Én nem hiszem, hogy ez bejönne a lányoknál! Nálam legalábbis elástad magad rendesen!!! Akkora túskó vagy! Már le sem köpnélek, nem pazarolnám rád a nyálamat!!!

mété(PE): te meg leszállhatnál már mini mansonról. Ennyire nem utálhatod. Szerintem 1 tök rendes csaj. Lehet most utálni fog ezért, de nem érdekel. Felőlem te elmehetsz a 2,5-3 éveddel a francba!!! Bocsi, ezt muszáj volt!

További kellemes és szép napot!


Előzmény: johnny (166.)
mariann666 e-mail | 2003-12-02 09:30:22 | 174.
Mindenkinek meg van a párja. Kitartás, meg fogod találni te is. Csak idő kérdése. Sok beszólásod alapján nekem nem tűnsz túl félénknek, de mindegy. Az a lényeg, hogy mindíg légy őszite, önmagadat add. Ha nem az úgyis kiderűl. Ne keresd görcsösen az igazit, lehet ő talál meg majd téged:)Amúgy hány éves vagy?
Kitartás...


Előzmény: Garfield (162.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-01 23:09:44 | 173.
Basszus, hogy én mekkora vitákból maradok ki:)
Nem is láttam, hogy itt mi zajlik.


Előzmény: Marque (171.)
valentin e-mail | 2003-12-01 22:27:46 | 172.
Legyél buzi! Én szeretem a félénk fiúkat. Junkies? Azt is nagyon szeretem. Jössz szobára?

(ezt komolyan gondoltam, mint te.)


Előzmény: Garfield (162.)
Marque e-mail | 2003-12-01 21:31:34 | 171.
MÁTÉ - JÁNOS EGYESÜLT KONFÖDERÁCIÓS ERŐK v.s. MINIMENZON:

1 : 0

:-)))))))))))))))
(ÁJLÁVFLÁMVÓR)

Marque e-mail | 2003-12-01 21:24:43 | 170.
De szemét vagy!
És nem vágják, nem vágjáááááák...:-))))))))

Nem baj, nyomasd, hadd' röhögjek egy jót!


Előzmény: Garfield (162.)
Garfield e-mail | 2003-12-01 20:59:22 | 169.
köszi!

Előzmény: mini-manson (168.)
mini-manson e-mail | 2003-12-01 20:48:14 | 168.
szállj má le rólam vazze!
csak úgy mondom, hogy ha egy csajjal tényleg megcsinálná ezt valaki szerintem úgy hányná le és húzná a fejébe, mint szkinhed a cigány fejébe a csákányt! ezért nincs sok f...nak barátnője!
kitartás Garfield, neked van esélyed a lányoknál, de nekik?!


Előzmény: (máté)PE (167.)
(máté)PE e-mail | 2003-12-01 12:26:57 | 167.
johnny fogjunk össze mini-mano ellen!

Előzmény: johnny (166.)
johnny e-mail | 2003-11-30 22:01:00 | 166.
A Garfield az a dagadtbüdös macska ugye?Az gusztustalan,de a csajok imádják:szerintem szarsz egy nagyot,becsomagolod és odaadod egy picsának,hótziher hogy beizgul és helyben leszop.

Előzmény: Garfield (162.)
haska e-mail | 2003-11-30 21:32:10 | 165.
garfield, depin is voltak jó csayszik ugye? :))
csak féltél odamenni hozzájuk, mi?


Előzmény: Garfield (162.)
mini-manson e-mail | 2003-11-30 20:20:57 | 164.
és mégis mit tudsz tenni ellenem ha? édes kevés vagy, mint kipufogógázban az oxigén vazzeg! perelj be, mert kimondom a véleményem egy olyan ritka parasztról, mint te!
pont te köpködsz rám Mr. Über Fasza Menő Gyerek! bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű. előbb magadat rázd gatyába, aztán, ha tökéletes lettél fikázhatsz reggeltől estig.


Előzmény: (máté)PE (161.)
mini-manson e-mail | 2003-11-30 20:11:55 | 163.
pedig nem harapnak a csajok, ha értelmesen beszégetsz velük. kitartás, mint már említettem. hidd el nem baj az ha egy kicsit félénk vagy eleinte, majd felbátorodsz ha már veled lesz a lányzó. az a lényeg, hogy ne legyél bunkó(mint egyesek, ugye máté gyerek!) vagy erőszakos. nem szereti a legtöbb komoly kapcsolatra váró lány. de egy valami fontos: légy önmagad, ne színészkedj. no és persze a türelem mindenek előtt! ne keresd lépten nyomon, csak éld az életed. hidd el hamarabb jön majd, mint várnád.

Előzmény: Garfield (162.)
Garfield e-mail | 2003-11-30 12:15:23 | 162.
de mikor? annyira rossz egyedül! csomószor próbálkoztam már! Junkieson is volt egy lány aki nagyon tetszett de nem jött össze! meg félek is odamenni! nem tom mitévő legyek!

Előzmény: mini-manson (153.)
(máté)PE e-mail | 2003-11-30 00:23:38 | 161.
ki a vidéki tahó?miaz hogy rokker mini-mano?miaz a rokker szerelem?te találtad ki ezt a szart?Egyesek túl sok bravót olvasnak és túl sok barátok köztöt néznek...vicces vagy,ahogy az egész topic.

Máté(józanul)


Előzmény: mini-manson (158.)
valentin e-mail | 2003-11-29 22:41:09 | 160.
Te nem szereted a Tankcsapdát, ugyebár?

Előzmény: (máté)PE (154.)
dead soul e-mail | 2003-11-29 22:35:10 | 159.
:)))))))
oly' mindegy.


Előzmény: Grizon (157.)
mini-manson e-mail | 2003-11-29 21:25:18 | 158.
itt a másik fele.
nézd az tény, hogy nekem alap elvem, hogy minden ember valamilyen szinten skizofrém, ne keverd bele! (mutatott én-eltitkolt én; nyugodt állapot-váratlan, veszélyes helyzet)
csak utálom azt, amikor valaki próbál segítséget kérni és egy vidéki tahó ilyeneket ír neki erre. ennyi az egész. ha csak fikázni tudja azt az ember inkább ne szóljon hozzá. te se örülnél neki, ha segítséget kérnél és helyette ilyet kapnál!


Előzmény: Grizon (157.)
Grizon e-mail | 2003-11-29 18:24:04 | 157.
"káronkodni"?
Először a "skizofrém"-nál kaptam szívbajt, de te jösz ezzel a "káronkodás"-sal...Gyerekek, az n és az m betű nem kompatibilis(vagy inkább konpatibilis?q:-)) ) egymással!!!!!


Előzmény: mini-manson (156.)
mini-manson e-mail | 2003-11-29 17:22:30 | 156.
tudod, hogy nem vagy vicces? ha így folytatod !előbb! vagy utóbb mindenki rühelleni fog. (mindig tudtam, hogy léteznek bunkók a világon, de, hogy ekkora is)
vegyél vissza az arcodból ha kérhetem! de most komolyan vazze, ha káronkodni akarsz nyiss egy topicot "káronkodjunk együtt" címmel, de ne azt bántsd, aki segítséget szeretne kérni!


Előzmény: (máté)PE (154.)
nihilfeeling e-mail | 2003-11-29 12:48:37 | 155.
Az én életemben új időszámítás kezdődött azt hiszem,végre van barátom(több,mint év után újra).Ő metal rajongó,ez külsőben is megjelenik nála.Én meg nem vagyok rocker sem semmi más,de nem zavarja,tetszik neki,ahogy kinézem.Mondjuk még nagyon friss ez a dolog,tegnap volt hete,de várom a folytatást.
(máté)PE e-mail | 2003-11-29 00:28:46 | 154.
bazdmeg de gyökér vagy te faz kis tankcsaPDÁS!!:))))))))))))eljegyeztétek egymást 13 évesen?mineka a fsznak bazdmeg te hulladék fasz?mivel jegsyeztétek el egymást?valmi szar kis beföttes gumival?a kurva anyádat te barom aálltast.takarojatok ti nevetséges kis gecik.hogy dugbana meg apád.írok neked olyan tabácsot hogy elnbedveisad

Előzmény: Sakura (151.)
mini-manson e-mail | 2003-11-28 21:29:57 | 153.
:)ezt nagyon eltaláltad.
hidd el mindenkinek megvan valahol a maga párja
nos én nem igazán a tied vagyok. kitartás, majd jön.


Előzmény: Garfield (149.)
mini-manson e-mail | 2003-11-28 21:26:44 | 152.
:)))) azért, a tudtával ugyan, de megnézem magamnak a rocker pasikat is, de sajna minduntalan megállapítom, hogy egyszerűen ő kell nekem :) ha engem kérdezel nem érdemes egy pasinál nyomulni. lásd az én példám: totál egymásba estünk első pillantásra, de csak éreztük, nem tudtuk biztosra eleinte, én inkább kicsit szelidebben kezdtem hozzá, aztán egyre jobban megismert és egyre jobban szerettük egymást, míg végül szerelmet vallottunk egymásnak...
én úgy voltam vele, hogy majd csak lesz valahogy és ameddig nem tudom biztosra, hogy ő, hogy áll hozzám, addig nem lovalom bele magam, hú de nehéz volt kibírni, hogy a nyakába ne ugorjak eleinte :)
a türelem rózsát terem ill. kedvest jelen topicban.
száz szónak is 1 a vége: légy türelmes, ha kicsit is viszonozza az illető előbb v. utóbb kiderülnek az érzések, de onnantól...? hagyd, hogy ész szerű határokon belül vigyen az ár. nekem bejött :)


Előzmény: Necro (150.)
Sakura e-mail | 2003-11-28 12:15:15 | 151.
Sziasztok! Új vagyok még ezen az oldalon, de ha tudtok segítsetek nekem! Mondjuk én nem az a fekete cuccba öltözött Rockerlány vagyok mint az átlag, hanem hol így, hol úgy öltözöm! Fél évet jártam egy sráccal, aki nagy disco fan! Sok nézeteltérésünk adódott ebbből a két stílusból, de ennek ellenére nagyon szerettük egymást! Viszont most mégis valami ismeretlen ok miatt vége lett! Pedig azt mondta, hogy még mindig szeret és tudja nagyon jól, hogy én is őt! Nem tudom mit tegyek! Nem fogom föladni érte a személyiségemet, de végleg elveszíteni sem akarom! Ami a legfurább, hogy jegyben jártunk és az eljegyzést felbontotta és szakított! Pedig mondta, hogy szeretne feleségül venni! Én már nem értem a psaikat! Ha valaki tud segíteni vagy tanácsot adni írjon erre a mélre: k.sakura@freemail.hu
Necro e-mail | 2003-11-27 19:57:26 | 150.
na,hát ez tök jó:)de azért,ha már nem lesz akkora háváj,akkor pasizz!!!:)egy kicsit azér irigyellek...velem mindig olyanok akarnak összejönni,akik utálják a rockeret(eddig kb 4 ilyen volt:))de nem értem mér,de mind1...végülis nekem se feltétel,h rocker v. punk legyen,de nekem ők tetszenek,szeretem a színes taréjt + a sötét,"sminkelt" pasikat:)...nem baj az érzelgős hangulat,+értem...én is tudok egy pasiról így beszélni,csak az viszonzatlan,de nem teljesen,de mind1!:)...

Előzmény: mini-manson (148.)
Garfield e-mail | 2003-11-27 00:34:57 | 149.
kár! akkor ezek szerint nincs nálad esélyem!

Előzmény: mini-manson (148.)
mini-manson e-mail | 2003-11-26 20:14:19 | 148.
nos igen csajszival van dolgod :)
én személyszerint még az első és egyetlen szerelmemet fogyasztom immár 1,5 éve. :) úgyis fogalmazhatnék, hogy egy 16 éves csitri vagyok még ilyen téren, de ennek ellenére érdekes tapasztalatokkal rendelkezem, úgyanis folyton tőlem! az osztály MansonBanyájától kérnek tanácsot :) ez azért vicces egy kicsit, na de most nem ez a lényeg.
én személy szerint egy abszolúte nem rocker sráccal vagyok együtt és ő úgy fogad el, amilyen vagyok. ezt bizonyítja az a tény is, hogy még nem kapott idegösszeomlást :) rendkívül szerencsének mondhatom magam a szerelem terén, mert a rockerségem még sose okozott efféle konfliktust közöttünk. ha volt is valami apróság azt rögtön megbeszéltük higgat fejjel. (de ezek mind elvi eltérések voltak) a külsőm kifejezetten tetszik neki. a zenei izlésemet nem kifogásolja, persze én se az övét. szóval kész háváj vele lenni. még az életkedvem is megjön, ha csak a fényképére nézek. sokan irigyelnek is, mert ilyen jól elvagyunk, de ez annak tudható be, hogy rendkívül alkalmazkodó és nyugodt és ez álltal én is az leszek ill. lettem a kapcsolatunkban. kölcsönösen bízunk a másikban. de jó is így szeretni valakit :)
tudom, hogy túl tökéletesnek hangzik. de ez az igazság.
egyébként ő teljesen vegyes izléssel rendelkezik a zene terén. nem tartozik sehova. egy teljesen egyszerű, aranyos, !lovagias!, kicsit gyagya, de vidám srác. talán pont ezért szerettem bele. :) mitagadás, beleestem, mint vak ló a szakadékban. és nem vizonzatlanul. :) asszem ezt hívják boldogságnak.
bocsi az érzelgős hangulatért :) de mindig ez van, ha rólunk beszélek.
egyébként még soha nem vonzódtam úgy igazán rocker sráchoz. nekem, mint pár nem jön be. mint haver vagy barát igen, de komolyabban? áh


Előzmény: Necro (146.)
Necro e-mail | 2003-11-26 19:55:26 | 147.
de most miért?!akár össze is házasodhatnátok:)
nekem is van feleségem,aki fiú(papírom is van róla!Valentin napon házasodtunk össze,olyan romantikus volt:))))+ férjem is van:)


Előzmény: neutron (140.)
Necro e-mail | 2003-11-26 19:49:28 | 146.
nemis azt mondtam,h olyan hú de nagyon szerelmes volt,de ő jobban akarta a dolgot,mint én,nem volt olyan vészes,mint ahogy hangzik...na jó,végülis én is a fejéhez vágtam,h utálom a diszkósokat:)+ nem is úgy álltam hozzá,ahogy kellett volna
amúgy azt kérdeztem,h akkor engem is utál-e,azt mondta,h nem,mer akkor nem hívott volna fel miután +ismerkedtünk...ezt elhiszem neki,mert nem hülye,h szivassa magát egy olyan csajjal,akit utál:)+ ott hagyta miattam az előző bnőjét:))))
de!jó,h vége!nekem úgyis más kell!:)
de te hogy állsz ezzel?neked eddig csak rocker pasid volt?(ugye lány vagy?!:))


Előzmény: mini-manson (142.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.