Click to Visit
Rock - Rocker és nem rocker szerelmi kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

mini-manson e-mail | 2003-11-26 19:06:32 | 145.
egyet értek :)
neutron e-mail | 2003-11-26 18:32:27 | 144.
Nem tudom mire alapoztad, de lehet hogy tényleg rád férne! :)

Előzmény: valentin (143.)
valentin e-mail | 2003-11-25 22:47:15 | 143.
Dead soulra azt hittem faszi, rád meg, hogy csaj vagy... kiveszek egy pár hét szabadságot!

Előzmény: neutron (140.)
mini-manson e-mail | 2003-11-25 20:20:47 | 142.
na de FIÚK! :) ne durvuljatok
Necro: szerintem nem is baj, hogy így alakult. én egyébként máshogy látom, nem "szerethetett annyira nagyon" ha ilyeneket mondott neked annak ellenére, hogy szerintem pontosan tudta, hogy rossz neked ilyet hallani. bocs, hogy ezt mondom. de tudod egy szerelmi kapcsolat legfőbb alapja, hogy elfogadjuk a párunkat. de gondolom ezt nem kell magyaráznom. ha a volt kedvesed ennyire utája a rockereket, akkor valamilyen szinten téged is... (bocsi)nem? jobb, hogy vége

neutron e-mail | 2003-11-25 17:50:01 | 141.
Én nemrég ezeket és még sok egyebet olvastam:

Kéne már pucót cipőni.
Már megint meg van sertésedve!
Bim-bamm, elfogyott a Bambim.
Mondd el az elejét, mert nem hallottam a végét
Veszítőfas
Kikardomat rántom, elnyakadat vágom, kivéren a buggy!
Van-e élet az Oráng után?
Mi a különbség és a hal között? - Minél mélyebb annál úszik
Legyetek jók ha dugtok. 20. Eltörköm a vágodat... véred mondja buggy...


Előzmény: dead soul (138.)
neutron e-mail | 2003-11-25 17:45:47 | 140.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!

FIÚ VAGYOK!!!!!

Ez erős volt, hallod! :)


Előzmény: valentin (137.)
neutron e-mail | 2003-11-25 17:43:33 | 139.
Ja, akkor már nem is angódom többet! :))) Nem szoktam meg a környezetemben az ILYEN párváltásokat! Bocs, hogy kicsit faggatóztam. :)

Előzmény: Necro (136.)
dead soul e-mail | 2003-11-25 13:46:35 | 138.
ja. egész jó.
jáksólaci nevü honfitársam (szegedi embör) mondta a múltkori heti hetesbe:

'mi az, öt betü és sárga?

sárga.'

ezen halálra röhögtem magam, baszki:)


Előzmény: neutron (135.)
valentin e-mail | 2003-11-24 23:14:55 | 137.
JUJJJJJ!!! Végre egy érdemleges hozzászóló:DDDDD, hamár ebbe a topicba írkálunk: nem jössz hozzám feleségül?

Előzmény: neutron (135.)
Necro e-mail | 2003-11-24 19:50:16 | 136.
elvileg majdnem 2hónapja vagyunk 1ütt(és nekem eddig ez a leghosszabb:)),de már jó rég taliztunk,úgyh asszem ennyi volt...de nem bánom!
mondjuk annyira nem volt vészes,végülis jól elvoltunk,csak kicsit zavart.de azt hiszem ennek ellenére ő jobban szeretett engem,mint én őt.


Előzmény: neutron (134.)
neutron e-mail | 2003-11-24 18:36:30 | 135.
Ez jó vót! :)))

Nyuszika és a róka mennek az erdőben. Nyuszika a folyóhoz ért. A róka a villanyszereléshez, de nem nagyon.

Azt hiszem - ez is vicces!


Előzmény: valentin (133.)
neutron e-mail | 2003-11-24 18:31:47 | 134.
Ez tényleg vicces... (rossz értelmében)! Nem értem a kapcsolatotokat! Miért vagytok együtt, ha ekkora az ellentét, vagy nem is olyan vészes? Vagy még az elején vagytok? Mert ez így elsőre nagyon durván hangzik: "állandóan kritizál hogy hogyan öltözködöm"!! Na mindegy, csak meglepődtem! Ha szeretitek egymást, akkor nincs nagy baj, nincs igazam?

Előzmény: Necro (131.)
valentin e-mail | 2003-11-23 22:25:02 | 133.
Nem, ez nem vicces, hanem inkább szomorú.
-Megy a nyuszika a sivatagban és már majdnem éhenhal, amikor szomjanhal. - na, ez vicces!


Előzmény: Necro (131.)
haska e-mail | 2003-11-23 19:41:26 | 132.
tök lényegtelen h ki milyen zenét szeret
Necro e-mail | 2003-11-23 19:22:28 | 131.
persze,az öltözködés nem számít,de a stílus néha igen!legalábbis a barátommal úgy vagyunk,h ő diszkós és utálja a rockeret és ezt mindig el is mondja.állandóan kritizál,h hogy öltözködöm + nem hiszi el,h nem vagyok sátánista...azért ez így vicces...

Előzmény: picoor (126.)
neutron e-mail | 2003-11-23 17:32:58 | 130.
Ezzel teljes mértékben 1etértek!!!!

Még így, pár hónap elteltével is így van!!! :)))))


Előzmény: picoor (126.)
Chey e-mail | 2003-08-13 14:12:10 | 129.
Drakulálok!!:)
Ha meg seregből is igy járkál hozzád,akkor azt komolyan is gondolja...nem lesz semmi gond igy!


Előzmény: mariann666 (128.)
mariann666 e-mail | 2003-08-09 16:33:33 | 128.
Képzeld összejöttem vele! Végre valahára. Csak azt nem tudom, hogy miért merészebb telefonon keresztűl. Csütörtökön írt SMS-t, hogy szeretne velem járni. Ma eltávon volt és bejött velem fűrdőre. Szinte egész nap együtt voltunk. Szépen összemelegedtünk, plyan jó volt vele. Azt hiszem szerelmes vagyok. Most írt SMS-t. Holnap megy vissza. Már teljesen bele vagyok betegedve, de túlélem. Nemsokára majd jön haza és bentmaradunk éjszaka is bulizni egyet a Steelbe. Bár most nem sokat isok, mert a múltkor is tiszta beteg volta utána.:-) Na jó, szióka.

Előzmény: Nightqueen (117.)
Chey e-mail | 2003-07-23 14:46:48 | 127.
Jaja...csak mert feketében rohangálsz,biztso valami elvetemült tömeggyilkos vagy sokak szemében..pedig sokszor NAGYON NAGYON messz áll ez az igazságtól...


Előzmény: picoor (126.)
picoor e-mail | 2003-07-16 12:14:28 | 126.
Szeretni valakit nem az öltözködése miatt fogsz.Ez a társadalom túl sokat hagyatkozik a szemére.
valentin e-mail | 2003-07-15 21:49:06 | 125.
2 pingvin találkozik. Az egyik azt mondja:
- Te! Frakk van rajtad? Mert pont úgy nézel ki, mintha abban lennél!
Mire a másik:
- Meglehet!

Chey e-mail | 2003-07-15 21:07:24 | 124.
:)Na igen...katonaság...stb..

Előzmény: Yeti (123.)
Yeti e-mail | 2003-07-12 20:29:05 | 123.
Bár ahogy a hozzászólásokat olvastam nekem nem úgy tűnik, hogy a problémák a discós vs rocker mentalitásból származnak :).
Yeti e-mail | 2003-07-12 20:27:33 | 122.
Huj kedves Mindenki!

Az egész arról szól, hogy ki a normális és ki a 'buta' ember. A normális nincs előítéletekkel a másik fél iránt, bár az más kérdés hogy én aprócskát lenézem a diszkósok nagy részét (tisztelet a kivételnek) az értékrendjük és magatartásuk miatt.

Ha egy lánynak, fiúnak azért nem jössz be, mert diesel cuccokkban jársz és náksi meg effajta szörnyűségeket hallgatsz, akkor hagyd a fenébe. Rengeteg normális ember van a világon.

Chey e-mail | 2003-07-12 15:22:15 | 121.
de gondoljatok bele...az viszont pozitiv dolog,hogy egy nem rockker egyénnek szimpatikus egy rockker..magyrul nem itéli el...nem nézi le..stb..csak azért mert az aki...
Nightqueen e-mail | 2003-07-09 16:23:38 | 120.
:) Jó étvágyat!

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (118.)
Chey e-mail | 2003-07-07 14:17:48 | 119.
Na,hátha nála is ez lesz a helyzet..ha más nem azt irja majd vissza,hogy ideiglenesen dolgozik,és tovább akar tanulni..:)
Mariann:ha igy áll a helyzet akkor nem lesz gond...elvégre van telefon...vagy levél...
Én is szurkolok Nektek!:)


Előzmény: Nightqueen (116.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-06 10:34:41 | 118.
én megyek kajolni, mindenkinej jüó étvágyat:)

Nightqueen e-mail | 2003-07-06 10:12:22 | 117.
Ok, ok!
Gratulálok! Gondoltam, hogy összejön! Bíztatóak a jelek!
Most már akkor hajrá! ;)


Előzmény: mariann666 (114.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-06 10:09:14 | 116.
Igen, igen! Eddig úgy tűnik, ez van a barátommal is: "elfelejtkeztek" róla.
Éppen ezért reménykedek még, hogy ez így is marad 2005-ig!


Előzmény: Chey (112.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-06 10:05:54 | 115.
22 múlt. Szerintem már nem lesz katona, de örülök neki! :)
Eddig tanult, most kezdett el április közepén dolgozni.


Előzmény: mini-manson (111.)
mariann666 e-mail | 2003-07-05 14:09:55 | 114.
Na ma újra itt vagyok. Ha tényleg bevonúl, majd tarthatjuk egymásban a lelket ha gondolod. Joxert már smmi sem mentheti meg a katonaságtól. Neki mániája, hogy bevonul. Bár az igaz, hogy mostanában már nem igazán vágyik. Új emberek, új környezet. Hát nem ez amire vágyik. Szegény most meggyet szed. Telefonon és SMS-en tartjuk a kapcsolatot. Még nem járunk, de azt hiszem több vagyok neki, mint szimpla barát. Hát remélem, hogy összejön valami. Na jó nyarat!!!!!!!!!!!! :-))))))))

Előzmény: Nightqueen (109.)
mini-manson e-mail | 2003-07-04 18:38:20 | 113.
Úgy tűnik a fiúknak még jobban érdeküket szolgálja a tanulás. :)))))))))))))))

Előzmény: Chey (112.)
Chey e-mail | 2003-07-04 14:52:17 | 112.
Na igen...ez a másik ha tanulással el tudja huzni az időt 2005 től elméletileg már meg is usszák.Meg 25 éves kortól azthiszem már nem is sorozhatják be...bár hallottam olyanról is,aki nem tanul,de eddig ugy tünik,megfeletkeztek róla...:)

Előzmény: mini-manson (111.)
mini-manson e-mail | 2003-07-03 16:25:17 | 111.
Szia. Bocs, hogy közbesszólok, hány éves a barátod? Mert ha még tanul és durván 17-22 év között van nem sorozhatják be. Az én páromat is behívták ,de megúszta mert még csak 17 és egyetemre készül. Elvileg 2005-től csak önkénteseket fogadnak el. Ez a párom szerencséje. Remélem a tiedé is. PÁÁÁÁÁÁÁÁ

Előzmény: Nightqueen (109.)
Chey e-mail | 2003-07-03 14:17:25 | 110.
Bizzunk benne,hogy megussza,ha pedig mégis...akkor meg lehet intézkedni,hogy ne vigyék tőled 400km re...bár az alap kiképzés az mindig messze van,de az csak másfél hónap kb.utána a "választott" helyen a többi idő.

Előzmény: Nightqueen (109.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-02 18:21:40 | 109.
Köszi a bíztatást, de amilyen mázlista a barátom, remélem, ezt is megússza!
Ha nem, az sem baj. Ha két ember szereti egymást, ez nem állhat közéjük!


Előzmény: Chey (108.)
Chey e-mail | 2003-07-01 14:18:47 | 108.
Huha...a katonaság az tényleg gáz...de néha elkerülhetetlen...nálam speciel ez is beleszólt a dologba...
bár az eset forditott... volt...én metálos,barátom,azaz már exem,meg néhány számot ismert.Ettől eltekintve inkább más műfajt kedvelt...én meg mutattam neki az ujdonságot...és hát jóidő után már szinte csak a Children of Bodomot,Nightwisht,In Flamest és társait hallgatta/ja.Pedig nem volt semmi ilyen nevelési szándék,de igy alakult,és nem is volt különösebb baj,addig amig ugy eléggé hirtelen és látszólag minden ok nélkül szakitott.Ami hát tény- jobban megviselt,sokkal jobban,mint gondoltam volna,hogy fog...pedig tény,hogy szeret...tem/em...
De mivel még mindig katona,és eléggé messze...

A katonaság meg tulélhető,tény,hogy gond,mivel sokkal kevesebbet találkoztok,és ha előtte minden naposak voltak a randik,akkor ez nehezebb...de ha távkapcsolathoz vagy "szokva" akkor valamivel könnyebb...főleg ha általános volt,hogy hetente egyszer tali.Nightqueen te meg végképp ne aggódj...két és fél év hosszu idő,és ha szeretitek egymást,akkor gond nemigen lehet...kevesebbet találkoztok,de hétvégékre kiengedik őket..néha ugyan van ilyen két hétig bent akció...de ezt leszámitva a hétvége a tietek!


Előzmény: Nightqueen (106.)
mini-manson e-mail | 2003-06-30 19:00:45 | 107.
Nem az az átnevelődős fajta... de... olyan tényleg, mintha kezdene átalakulni a véleménye a rock zenéről. Tetszik neki a Metallica. Ahogy Ő fogalmazott: "...tök jó a zenéjük és normálisan néznek ki, nem kapok hideglelést tőlük, mint Mansontól..." Heroltja van az én kis AntiKrisztusomtól. De semmi sem tökéletes, mint tudjuk. Az az érdekes, hogy csak a cselekedetei és a külseje nem tetszik neki, viszont a zenéjét érdekes módon szereti.

Előzmény: Nightqueen (106.)
Nightqueen e-mail | 2003-06-29 19:15:39 | 106.
És nem nevelődött át a metalra?
Az én barátom sem hallgatott a kapcsolatunk előtt rockzenét, de egyszer valaki meghallgattatta vele a Nightwisht. Az bejött neki, de nem akartam ráerőltetni azt a zenét, amit hallgatok.
Később alakult a dolog, most már ő is a heavy metal nagy rajongója. :) Pedig tényleg nem erőltettem semmit.


Előzmény: mini-manson (105.)
mini-manson e-mail | 2003-06-25 18:32:39 | 105.
Azt hiszem én a szerencsés kivételek közé tartozom. A páromnak köze nincs a rockerekhez (rajtam kívül nincs is tartós kapcsolata velük), mégis már alig több, mint 1 éve tökéletes békességben elvagyunk. Azért ez haladás, nem?
MANSON FOREVER skacok!!!

Nightqueen e-mail | 2003-06-13 11:40:29 | 104.
Vigyázz magadra!
A katonaság miatt nem irigyellek... :(


Előzmény: mariann666 (103.)
mariann666 e-mail | 2003-06-13 06:10:32 | 103.
Szívesen, meglessz a pihi. Szeretnék sok időt tölteni nyáron Joxerrel, amíg el nem megy katonának. Júliusban be kell mennie, de még nem biztos, hogy marad. Valószínü, hogy csak szeptembertől vonul be. Most minden időt kihasználok, amit vele tölthetek. Na még egyszer szia és sok pihenést. :)

Előzmény: Nightqueen (101.)
mariann666 e-mail | 2003-06-13 06:05:16 | 102.
Köszi, ez jól esett. Ma vagyok fenn utójára, de szeptembertől újra itt fogok lógni a fórumon. És igen. Szokszor menekülök a zenéhez. Az megnyugtat. Ez persze nem igaz a családtagjaimra, ők frászt kapnak a kedvenceimtől. :)

Előzmény: Vampire (100.)
Nightqueen e-mail | 2003-06-12 09:36:22 | 101.
Akkor gratulálok! Most tényleg egy ennyire megértő srácra van szükséged!
Majd gondolok rád a nyáron is!
Neked is kellemes pihenést!
Amúgy meg köszi! :)


Előzmény: mariann666 (99.)
Vampire e-mail | 2003-06-12 09:17:59 | 100.
mariann666-nak
Vigasztalásul gondolom zenét is szoktál hallgatni. Az ilyen "élet-megpróbáltatások" alkalmával én ilyensmi zenével szoktam nyugtatni lelkem tengerének hullámait és neked is melegen ajánlom a köv. szöveget:

LACRIMOSA
Not Every Pain Hurts

When you have the will
You learn to forgive and to forget
You have to -
Collect the broken pieces and
Humble hearted
Stand up from the place you hide
If I wouldn't know to miss anything
It couldn't hurt me no more
Mistakes tought to build life
From the ashes, that fell down to ground

Without any pain it wouldn't be the same
Experiences made me strong -
Not every pain hurts
Deep inside
When you learn to devide
Don't fear the danger
Follow your heart to the light
Live your dream and breath

When you listen to yourself
Don't always expect
To find understanding
It takes time
You may loose your faith
But don't be afraid
To find the solution

That heavy wasn't my load
That I wouldn't also try
To carry yours
My burning heart - unbearable!
My optimistic mind - collapsed!

Without any pain it wouldn't be the same
Experiences made me strong -
Not every pain hurts
Deep inside
When you learn to devide
Don't fear the danger
Follow your heart to the light
Live your dream and breath

Ezek a szavak után az én bármily nemű bátorításom satnya próbálkozásnak tünne, ezért csak optimizmusodért könyörgöm. Bocs, hogy eddig az árnyékból követtem lépéseid...

mariann666 e-mail | 2003-06-12 06:40:16 | 99.
Köszi mindent. Tegnap eljött velem a srtandra, kiderült, hogy ő is ismerte Zsoltit. Hozott nekem egy kis jó kedvet. Egész délelőtt a hátát kenegettem naptejjel. Kiderült, hoggy utálja a hideg vizet. Nagyon rendes és megértő volt egész nap. Azt hiszem, erre volt szükségem. Egy kis megértésre attól aki nagyon fontos nekem. Péntekenvalószínű bejön hozzám a suliba. Remélem lesz köztünk valami.
Lehet, hogy már szeptemberig, nem írok be, vége a sulinak. Lehet, hogy még holnap lesz időm fellépni, de nem biztos. Ha nem szeretnék elbúcsúzni. Te vagy a legrendesebb csaj a fórumon, szerencsés lehet aki ismer és a barátjának tarthat. Amúgy mindenki hiányozni fog egy kicsit. Garfield te is. Még egyszer köszi mindent. Jó szünidőt. :))))))))))


Előzmény: Nightqueen (98.)
Nightqueen e-mail | 2003-06-06 13:35:14 | 98.
Szent ég! Ez tényleg nagyon szörnyű. Nem is tudok mit mondani rá...
A barátnődnek elég furcsán jár az agya... Hogy lehetne valakinek a halálából hasznot húzni??? Ennél nagyobb szemétséget el sem lehet képzelni! Förtelmes!
Abban, hogy csalódtál barátokban a nehéz helyzetben, egyáltalán nem vagy egyedül. Velem is megtörtént már. Én azóta vagyok kevésbé optimista és mégkevésbé naiv.
Az, hogy most nem vagy optimista, teljesen érthető. Ugyan, ki várná el most tőled? Elhiszem, mennyire nehéz most, de később talán ez a dolog inkább megerősít. Mindig fájni fog, ott lesz a gondolataidban, de talán a visszájára tudod fordítani a fájdalmat. Optimizmusod később visszatér! És maradj is olyan! Te úgy vagy az igazi!
Ugyan már! Ez is nagy erőre vall, hogy ilyen kevéssel utána így le merted/tudtad írni. Nem nyaggatál vele senkit!
Ahhoz pedig gratulálok, hogy a sráccal előrébb jutottál! Azért próbáld meg magad jól érezni, és egy kicsit felvidulni!


Előzmény: mariann666 (97.)
mariann666 e-mail | 2003-06-06 10:52:30 | 97.
Már sikerült rávennem,de nem biztos, hogy most jó társaság lennék neki. Tegnap előtt az egyik gyerekkori jóbarátom megakarta ünnepelni azt, hogy sikerült neki a vizsgája. Lementek a Tiszára, buliztak, ő sokat ivott és bement a vízbe. A többiek már csak akkor figyeltek fel rá amikor már késő volt. Megpróbálták kimenteni, de elkapta egy örvény így a srác is majdnem meghalt amikor megpróbálta kimenteni őt. Én ezt tegnap reggel tudtam, meg amikor suliba indultam és még nem fogtam föl rögtön azt, hogy mi is történt. Amikor beértem az osztályba állítólag nagyon sápadt voltam. Mikor megkérdezték, ,hogy mi bbajom van nem tudtam válaszolni, csak sírtam, persze akkorra már mindenki ezt beszélte. Annyira hiányzik és olyan rossz,mert még kedden beszéltem vele és tök jó kedve volt.
Ugyebár a bajban látszik meg, hogy ki aaz igazbarát. Olyanok jöttek oda vigasztalni akikről álmomban sem gondoltam volna, akiről meg azt hittem, hogy igazi barátnő, csak hülye megjegyzéseket kaptam. Képzeld képes volt azt mondani, hogy használjam ki az alkalmat, keressem meg Joxert így közelebb kerülhetek hozzá. Ez olyan undorító volt. Jól összevesztem vele. Hogy gondolja, hogy ilyen célokra használom ki Zsolti halálát. még meg sem találták, a búvárok még mindíg keresik.
Nightqueen: vége, nem vagyok többé az az optimista csajszi aki eddig voltam! Túl gyorsan zuhantam le az álomvilágból amiben éltem, csak mivel nem volt nálam ejtőernyő igen nagyon nagyot eshettem, mert belül valami nagyon fáj! Gondoltad volna, hogy ilyen depressziós is tudok lenni? Egész éjszaka miatta sírtam. Olyan tehetetlennek érzem magam. Reggelre szépen néztem ki, a szemem szépen fel volt dagadva. Na jó, elég a kisregényből. Bocs, hogy ezekkel nyaggatlak. Most megpróbálok szép dolgokra gondolni mielőtt teljesen eláztatom a billentyűt. :(((((((((((((
Ja kedden megyek vele a strandra. Hátha fölvidít. Egy kicsit előrébb jutottam vele.


Előzmény: Nightqueen (89.)
nihilfeeling e-mail | 2003-06-05 16:11:16 | 96.
Köszönöm szépen,akkor várom,majd küldesz,neke is lesznek újak majd hamarosan,remélem azok jól sikerültek

Előzmény: Grizon (95.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.