Click to Visit
Rock - Rocker és nem rocker szerelmi kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

mariann666 e-mail | 2003-05-16 08:23:55 | 45.
Köszi mindenkinek!!!!!
Megvolt a randi szerdán, bár először úgy nézett ki, hogy lehet nem lesz belőle semmi, mert be kellett neki jönni gyakszira. Ez nem volt a legjobb hír, mivel már annyira beleéltem magam az egészbe. De mivel az osztálytársai nem jöttek be, és nekem is elmaradt a két utolsó órám elmentünk kólázni a Steel-be. Sokat beszélgettünk, kértünk számot a Slipknot-tól (őket nem igazán ismerte, csak 1-2 számot tőlük ezért most átmásolom neki az Iowa-t), a Junkies-tól és a Tankcsapdától. Egész délután együtt voltunk, de csak beszélgettünk, aztán kikísért a buszhoz. Tegnap már az egész osztály ezt beszélte (egy kicsit leoltottam néhány osztálytársamat, mert olyanokat mondtak róla ami nekem nem igazán tetszett). Ma reggel korábban jöttem be a suliba (nem volt 2 első órám) és ő megvárt az állomáson. Most gyakszin van, nemsokára vizsgázik. Megígérem, hogy minden tőlem tellhetőt megteszek, és megpróbálom megszerezni. Remélem sikerül, de már nem sok időm van rá. A fejébe vette, hogy bevonul katonának. Már megkapta a behívóját.

Máté1 e-mail | 2003-05-15 21:02:11 | 44.
Hajrá Mariann!!Szerezd meg a srácot!!:)
Nightqueen e-mail | 2003-05-15 14:58:00 | 43.
Szíjjja!!!!!

Mariann, megvan a srác?
Látod, mindenki neked szurkol, veled vagyunk!


Előzmény: ember_ke (42.)
ember_ke e-mail | 2003-05-15 14:36:05 | 42.
szia Nightqueen.
+ mindenkinek sziasztok!
(Máté1-nek is!)
Mariann! hajrá! szerezd + a pasit!!!:)))

Nightqueen e-mail | 2003-05-15 14:13:11 | 41.
Igen!
Miért, baj??


Előzmény: Cali Tee (40.)
Cali Tee e-mail | 2003-05-15 13:16:04 | 40.
ooo....engem? :D

Előzmény: Nightqueen (39.)
Nightqueen e-mail | 2003-05-14 20:29:52 | 39.
De megszerettelek!

Előzmény: Cali Tee (33.)
mariann666 e-mail | 2003-05-13 10:27:19 | 38.
Köszi, majd leírom mi volt. Remélem nem jön közbe semmi. Már annyira várom, hogy láthassam. Elmegyünk a Steel-be, vagy a Koktélba és megiszunk valamit, közben rockzenét hallgatunk. (Ide járnak össze a rockerek, meg a Red Rockba koncertre.)

Előzmény: Cali Tee (36.)
Máté1 e-mail | 2003-05-12 20:13:10 | 37.
az én barátném alteros,én meg teljesen más zenét hallgatok.Ígyis kijövünk egymással, és elmegyünk az általunk favorizált banda koncertjére.
Cali Tee e-mail | 2003-05-12 15:05:35 | 36.
szoritok ... majd ird mi volt :)

Előzmény: mariann666 (34.)
ck e-mail | 2003-05-12 11:12:48 | 35.
Rocker és nem rocker kapcsolat szerintem működik! Csak el kell fogadni, hogy ő mást szeret, mást hallgat - és nem kell benne korlátozni (oda-vissza igaz)...
mariann666 e-mail | 2003-05-12 10:25:27 | 34.
Szerintem az nem baj, ha egy rocker 1 nem rockerrel, ha megértik és szeretik egymást. Ez nem attól függ, hogy ki milyen zenét hallgat. Mndjuk most én is egy rockerbe vagyok belezúgva. Szerdán randim lesz vele. Drukkoljatok!
Cali Tee e-mail | 2003-05-11 23:54:05 | 33.
minden ok nem kell aggodni egy ismeretlen miatt ;)

Előzmény: Nightqueen (32.)
Nightqueen e-mail | 2003-05-09 12:26:59 | 32.
Te tudod! :)
Csak fel a fejjel!


Előzmény: Cali Tee (31.)
Cali Tee e-mail | 2003-05-08 23:00:54 | 31.
te nem tudod milyet csalodtam, kulomben nem mondanal ilyet...igaz ez kb 3 honapja volt de akkor is. Nem kell az nekem folleg most mar nem eri meg h mar csak 3 hetet vagyok itt ... szoval addig pasimentes vagyok. Ooo...hogy jobban ertsd: Nem kedvelem az amcsi pasikat. Az otthoniakkal semmi bajom (vagy majd meglassuk?)

Előzmény: Nightqueen (30.)
Nightqueen e-mail | 2003-05-08 16:36:29 | 30.
Persze, jó az, ha óvatos vagy, de ennyire?
Annyi örömtől fosztod meg így magad! Ne tedd ezt! Kell egy kis kockázatot vállalni! Ráadásul ettől még az élet is érdekesebb!
(Gondolom, hülyén néz ki, hogy egy 17 éves ad neked tanácsot, de hidd el, én is elég sokat tapasztaltam.)
Csalódásban nekem is volt részem bőven. Családi téren nem panaszkodhatok, itt biztos alapokon állok.
De "barátokban", "szerelmekben" és tanárokban már nagyon sokat csalódtam.
Voltam annyira padlón, hogy az életemet legszívesebben eldobtam volna. De tudtam, tovább kell lépni.
És tudod mit? Inkább csalódok még egy párat, de boldogan akarom leélni az életemet!
(Mikor volt a csalódásod? Nem lehet, hogy még "elég friss" és azért vagy ennyire magad alatt?)


Előzmény: Cali Tee (29.)
Cali Tee e-mail | 2003-05-07 21:22:13 | 29.
hehe...most erre mit mondjak. Olyat csalodtam amilyet meg soha sem, mondhatni megutaltam minden pasit, de nem ugy h megy egy pasi az utcan es fejbevagom, vannak pasi haverjaim is, de kozelebbi kapcsolatba csak akkor megyek bele ja 1000%ra biztos leszek benne hogy megeri es nem fogok csalodni ... szoval lehet soha nem lesz ilyen ami pedig nagy kar. Azert jol megvagyok pasi nelkul senki sem konrollal mind1 hova es kivel megyek bulizni stb ... szal erted ... na leptem ibolyat szedni a mezore :)
Nightqueen e-mail | 2003-05-07 17:12:15 | 28.
Kösz!
Hogy lehet egy ember ennyire naiv és pesszimista egyszerre?
Én is azt hittem, soha többé senki nem kell, nem is lesz, de ő váratlanul rám talált, és többé nem engedett el...
Türelem, kitartás, jókedv!
Persze, naiv emberként azért már megtanultam távolságot tartani. Óvatosabb vagyok, de mégis hiszek!


Előzmény: Cali Tee (26.)
lukino1 e-mail | 2003-05-07 11:04:04 | 27.
Én zeneileg vagyok csak rocker.Öltözködésem az inkább deszkás.
Nem egy rocker csávónak bejöttem.
Szerintem jó fejek és helyesek általában.

Cali Tee e-mail | 2003-05-07 01:01:30 | 26.
hat ja ... en is meg abban a hitben vagyok hogy minden ember jo es csak jot akar nekem ... sajnos ... talan csak majd egyszer annyira pofara esek hogy tobbet fel sem alok ... esetleg mehetek majd plasztikara, de mind1 ... sok sikert a pasiddal, nekem maradnak a fekete hetkoznapok amig a vilag vege el nem jon vagy amig a fekete lyuk meg nem zabal vacsorara

Előzmény: Nightqueen (25.)
Nightqueen e-mail | 2003-05-06 17:18:34 | 25.
Az ő hűségében tényleg biztos lehetek. 2.5 éve vagyunk együtt, átvészeltünk már közösen elég gázos dolgokat is, és ahogy múlnak a napok, egyre jobban szeretjük egymást.
(Tudod, ez a dolog kissé összetettebb, nem akarom így egy "világ" előtt kifejteni erről a nézeteimet, de a lényeg: ő tényleg megbízható.)

Ja, és annál jobban semmit sem utálok, mint mikor játszanak velem.
Nagyon naiv vagyok, rengeteget csalódok.
Mindmáig hiszek a szép világban, és ettől senki sem tántoríthat el, pedig az igazságot is ismerem.


Előzmény: Cali Tee (23.)
Nightqueen e-mail | 2003-05-06 17:14:13 | 24.
Hmmm... kb. 2 hónapja (annyi sincs), hogy itt fórumolok. Ez idő alatt se kedvem, se energiám nem volt mindent végigolvasni.

Előzmény: Cali Tee (22.)
Cali Tee e-mail | 2003-05-06 16:00:20 | 23.
soha ne legyel benne biztos ... neha rajossz h az akirol soha soha nem hitted volna es vakon bizol benne, ugy vagja at a fejedet hogy eszre sem veszed csak amikor mar keso ... hallottam a multkor egy dalt, ilyesmi van benne:

shame on you if you fool me once,
shame on me if you fool me twice

bar kitudja neha ugy nez ki h a csajok elvezik amikor a pasi jatszik veluk


Előzmény: Nightqueen (21.)
Cali Tee e-mail | 2003-05-06 15:57:22 | 22.
hat igen az ember ide jon kibeszelni magat kozben a faxt sem erdekli h mi van vele (majdnem 2 eve irtam rola a 'hol elsz tee' topicba

Előzmény: Nightqueen (18.)
Nightqueen e-mail | 2003-05-06 06:55:51 | 21.
Bizonyos emberektől nagy kérés. Van, aki sosem fog megváltozni!
Én most nagyon jól vagyok, a mostani barátom a hűség mintaképe!


Előzmény: Bloody_Razor (20.)
Bloody_Razor e-mail | 2003-05-05 22:30:06 | 20.
Én szeretném már, hogy legyen vkim:)...egy komolyabb kapcsolat mint pár nap aztán csá. Egy pasit szerettem az is úgy átvágta a fejem ,hogy az csak na. Pedi csak 2 alapvető kis dolgocskát kérek, hűséget és kedvességet. Olyan nagy kérés?..mindent megadnék ezekért..na de elég belőlem.
Marque e-mail | 2003-05-05 21:41:38 | 19.
Ok legtöbbször a pasik.
De (mivel én is srác volnék) engem eddig majd' az összes lány, akit (teljes szívemből) szerettem, csúnyán megszivatott...

Nightqueen e-mail | 2003-05-05 19:13:15 | 18.
Azért a pasik jól meg tudják szivatni az embert...
Az én szitum is így néz ki vhogy. Itt nem akartam mindent részletről részletre leírni, mert kit érdekel az ember nyomora!!! :)))
(Mióta vagy kint Amerikában?)


Előzmény: Cali Tee (17.)
Cali Tee e-mail | 2003-05-05 18:49:03 | 17.
velem ez egy picit forditva volt ... szilveszterkor az akkori pasim lebetegedett es nem tudott a buliba jonni es egy haverjaval elegge kozel kerultunk ... kozben szakitottunk az akkori pasimmal es osszejottem a szilveszterivel, egy evet voltunk egyutt, bar ki tudja valojaban mennyit, mert kozben szakitottunk egy parszor es ismet osszejottunk ... amikor o szakitott velem oktoberben total kivoltam suliba sem jartam aztan szepen lassan kiszerettem belole. Aztan jott a kovetkezo szilveszteri buli. Kerdezte nincs e kedvem dumalni mondom ok. Bementunk a furdoszobaba es megkerdezte mi lenne ha ismet osszejonnenk. Ez kb. 5 percel ejfel elott volt. Es en nemet mondtam. Faradt voltam a folytonos szakitas-osszejovesektol. Aztan heten probalt velem beszeli, mondta mennyire szeret, hogy nem dobhassuk el mindezt csak ugy, hogy menjek vissza hozza ... de nem tudott meggyozni. Kerdezte valaha is osszejovunk-e meg. Mondom nem tudom. Lehet. Hogy mondhattam volna neki hogy soha tobbe? Aztan valahogy okes lett az egesz dolog es jo haverok lettunk. Amiota kijottem amcsiba, volt egy pasim, de ezt inkabb majd maskor. Szomoru es hosszu a tortenet ... hehe. Na addig c-ya
Nightqueen e-mail | 2003-05-03 09:47:15 | 16.
Persze, hogy nincs harag, de a képet várom!

Előzmény: valentin (14.)
Lee e-mail | 2003-05-02 18:13:24 | 15.
Nahát! Akkor nekem mázlim volt! Az első nekem is szemét volt és tényleg szerettem. Több, mint egy évig együtt voltunk, és ahogy folyamatosan szemétkedett velem, úgy szépen kiszerettem belőle. Több, mint két éve szakított velem, még örültem is neki. Azóta nem érzek semmit iránta. Teljes közöny. Vajon miért? Talán túlzásba vitte lelki terrort.:)))))))))))

Előzmény: Nightqueen (13.)
valentin e-mail | 2003-05-01 22:12:44 | 14.
Igazából ehhez a témához egyáltalán nem tudok hozzászólni, de remélem nincs harag, hogy még mindig nem küldtem képet. Kb. 2 héten belül küldöm.
Nightqueen e-mail | 2003-05-01 14:26:20 | 13.
Nekem is ő volt az első...
Sosem gondoltam, hogy valakit ennyire tudok szeretni!
(A poén az, hogy vmennyire szeretett, ezért kb. félévente mindig felbukkan, és felkavar. Mindig újra akarja kezdeni, de nemet mondok, mert tudom, sosem lesz belőle normális ember, és szeretem a barátomat!)


Előzmény: nihilfeeling (12.)
nihilfeeling e-mail | 2003-04-30 19:06:46 | 12.
Sosem fogod.Én is hasonló helyzetben vagyok,már 2 éve szakítottunk azzal a sráccal,de,ha meglátom vagy csak hallom a nevét kész vagyok teljesen és én is képes vagyok sírni,ha azokra a hónapokra gondolok,amíg együtt voltunk,de nem részletezem,mert érted.Nálam valószínűleg azért van ez,mert ő volt az 1. igazi szerelmem,és lehet,hogy nem fogok többé beleszeretni,de soha nem fogom elfelejteni

Előzmény: Nightqueen (9.)
Nightqueen e-mail | 2003-04-30 16:27:15 | 11.
De miért nem???
Még most is képes vagyok órákig sírni, hacsak eszembe jut...


Előzmény: Bloody_Razor (10.)
Bloody_Razor e-mail | 2003-04-29 20:12:21 | 10.
Sose fogod.

Előzmény: Nightqueen (9.)
Nightqueen e-mail | 2003-04-29 19:17:39 | 9.
Akkor megértesz...
Tudod, az a szörnyű, hogy már több, mint két és fél éve van egy barátom, akit nagyon szeretek, de ha meghallom annak a rockersrácnak a nevét, a szívem majdnem kiugrik a helyéről. Nem tudom, miért, de valamilyen szinten még mindig sokat jelent nekem, pedig ésszel tudom, mennyire hiábavaló volt a vele töltött idő...
Vajon mikor felejtem el teljesen? Vagy talán sosem fogom???


Előzmény: stevie (8.)
stevie e-mail | 2003-04-29 16:07:06 | 8.
Velem is történt hasonló.

Még elsős voltam gimiben, és nagyon belezúgtam egyik osztálytársamba (nagy diszkós, főleg később lett az). Olyan tiszta és elsöprő, nemes szerelmet még nem sokszor éreztem, előtte és utána sem. Sajnos nemet mondott, ezzel a szívem darabokra törte.

Egész nyáron szenvedtem miatta, de bíztam a következő évben belém szeret. Egész ősszel a névnapjára készültem, hogy adok neki valami szép ajándékot. December 8-án küldtem neki egy számot a sulirádióban (Europe: Carrie) - meg se hallgatta, az eleje után kiment a teremből. Ennek ellenére vettem neki egy gyönyörű csokor virágot. Személyesen vittem el neki szombat este, a zuhogó esőben, a város másik végére. Becsöngettem, kijött és azt mondtam: - Boldog névnapot!, majd átadtam neki a csokrot. De nem fogadta el. Sőt ezt mondta: - Ezt már megbeszéltük, nem?. Akkor elgondolkodtam: a fejéhez vágjam a virágot, vagy feldobjam a háza tetejére. Ehelyett annyit mondtam: - Akkor helló.
Megfordultam és hazamentem.
Persze ezután kinyílt a szemem és gyorsan kiszerettem belőle. Utána hallottam, hogy óriási kurva lett, összevissza kefélt nála 2 évvel fiatalabb srácokkal.

Ez volt életem első nagy szerelme. Még most is rossz rágondolni, fájt, azt kell mondjam.

Persze voltam már azóta is szerelmes, sőt valamelyest most is az vagyok. Remélem összejövök azzal, akire gondolok. Olyan normális és kedves csajt, mint ő, nem sokat ismerek.


Előzmény: Nightqueen (2.)
Marque e-mail | 2003-04-26 20:27:36 | 7.
Grozon, Ritára emléxel?? ;-)))))))))))))

tudod: nosztalgia...


Előzmény: Grizon (6.)
Grizon e-mail | 2003-04-26 13:26:31 | 6.
Rocker és ne rocker szerelmi kapcsolata?Miért ne?Mondjuk néha kcisit gáz, hogy hová menjünk el bulizni, de teljesen okésan meglehet beszélni ezeket a dolgokat, vannak ennél nagyobb ellentétek is...
Nightqueen e-mail | 2003-04-25 16:55:43 | 5.
Ennyi?! :)

Előzmény: csaptelep (4.)
csaptelep e-mail | 2003-04-25 16:24:11 | 4.
Szép történet...

Előzmény: Nightqueen (3.)
Nightqueen e-mail | 2003-04-24 15:37:17 | 3.
Ja, ez a történet kb. 3 éve zajlott le.
És hogy miért ez a téma címe?
Mert ő volt az, aki megismertetett engem a metallal, ő szerettette meg az ilyen stílusú zenét!

Nightqueen e-mail | 2003-04-24 15:36:01 | 2.
Ezt a témát egy személyes élményem ihlette meg... Az első nagy szerelmem egy rockersrác volt. A lila ködtől semmit sem láttam. Nagyon elvakult voltam, ott vert át, ahol csak tudott. Szinte csak kudarcom volt ebben a kapcsoltaban, de nem adtam fel, mert annyira szerettem azt a fiút. Igaz, már két és fél éve van egy barátom, akit nagyon szeretek, de még ma is beleborzongok, ha csak a nevét meghallom. Sosem lesz közömbös számomra. Vajon miért?
Szemét volt, rengeteget hazudtam miatta, szüleimmel örökös veszekedésnek voltam kitéve miatta, és egyre rosszabb irányba húzott el az életem.
Ennek mára vége, minden visszaállt a helyes kerékvágásba!
Ha hasonlók történtek Veletek is, osszátok meg velem élményeiteket!!!

Nightqueen e-mail | 2003-04-24 15:13:36 | 1.
Nos, mindjárt leírom, hogy is képzeltem ezt az egészet!
Vegyük pl., hogy van egy rocker srác, és annak a barátnője nem rocker. Milyen konfliktusokat okozhat ez? Vagy minden teljesen rendben működik egy ilyen kapcsolatban? A szülők mit szólnak? Sok ilyen létezik-e? stb.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.