Click to Visit
Hip-Hop - Szövegírás
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  
151  152  153  154  155  156  157  

StreetGirl e-mail | 2004-03-28 13:08:04 | 664.
meltanyolom a tanacsod de mi van ha en ugy akarom csinalni hogy senki sem tudjon rolam semmit?es mi van ha en nem eroltetem hanem igy yon es tod hogy"mindenki maskep csinalja"!ez van ez vagyok en es kessz es ne mond meg nekem hogy mit irjak es hogyan es mirol es miert ?ok?nah kossz

Előzmény: Robesz (658.)
t-dog e-mail | 2004-03-28 12:46:59 | 663.
ya meg szep dre hogy visatertem hozatok
a ti segitssegetekel maradandot alkotok
nem tudjak az emberek hogy mi a yo nekunk
es nem ertik az elet szavat nelkulunk
mi vagyunk azok a nagyfaszok
akik nelkul ember a szarba maradtok
van valami ami boldoga tesz barkit
egy boldogito igen amivel mindenki velunk bulizik
ya sokan neki kezdtek hogy nalunk nincsen jobb alkoto
de ki mondta ezt egy csomo lepcsego mocskos gadzso
aki azt hite magarol hogy ove lesza vilag
de a rap szakma nem olyan mint egy virag
hogy ha szarokal van tele ugy is viragzik
az igazi utcaszo ami neki igazan hianyzik
de begurultunk ujra es megmutatjuk nekik
hogy a rap tehetseg nem mindenki laba elott fekszik
tetszik vagy nem tetszik veszik vagy nem veszik
mi maradunk azok akik ezt mindig megteszik


Előzmény: dr.dre (662.)
dr.dre e-mail | 2004-03-27 18:08:33 | 662.
Hej erre vártam borsozott a hátam hogy eljöjjek bátran
ujra vissza hol rég nem voltam és régen nem szoltam
sok minden szarság volt itt azota sok fasz idiota
ostoba ember beirogat ide és szart se ér a hite
ami nincs pedig nagy kincs ha nincs rajtad bilincs
szar dolog ember ha elötted a lincs
a sok pöcsöt látom naponta a sok faszfejt huznám karoba
vagy verném orrba sok barmot ki mit se tud a hoprol
a hiphoprol a stilusrol a yoorol a szórol
a WESTCOAST örökké és keletrol az ONYX meg az X
a sok édes rapper kik csajok is egyszer-
s mindenkorra ketten vannak nekem a két csoda
Monie Love és Mary J. nézd ember figya oda
a style virágzik a barmok művelnék ha tudnák
a sok műembertöl tele vannak a gatyák
de a Gangzta Mafya
a székely-alföldi rapperek fia
mindig alkot gyarapit
ontja a rimeket T-Dog és Kovda a régi NAGY csapat
van mibe aprit
fasza volt ismét irni mert csak régota nézem
mennyi sok balfasz ir faszságot és vérzem
mert érzem
és gondolom a rapet nyomom másikat leszarom
peace t-dog , kovda


Előzmény: t-dog (661.)
t-dog e-mail | 2004-03-27 17:50:01 | 661.
ha ha ha...itt vagyok ujra el voltam veszve
remelem meg gyerekek hogy melega hip hop helye
erre fele.....miota is hogy nem irtam ide?
hat szamitasaim szerint kurva reg ugyhogy ittt az ideje
nem tom bazdmeg ocsem mit rinyal mindenki
ha dilemaba estel hat rajtad mar nem segit senki
udvozlet minden regi ismerosnek dre-nek meg kowdanak
a kalozradiobol uzenek remelem halanak
el voltam foglalva minden nagy bulival
de egyutt rapeltem veletek minden alkalomal
elindult vegre amirol reg almodoztam
az a dolog amirol anyit halotam
hogy neked nem sikerul afszi nem vagy te nagymeno
de most kerdem en toluk kire borul majd ra a sotet felho
dre tessa megyunk nalatok majd a nyari idoszakba
es majd egyutt lepunk fel az utcan a szinpadra
bezorogtem vegre en is a szcenaba
az igazi hip hop vilagaba


csako minden kinek))) ujra itt vagyok

szaszapi e-mail | 2004-03-27 16:07:51 | 660.
Mi van?
nem mindegy hogy hogyírom a soraimat?Legyen már mindegy!Szerintem ez így is áttekinthető és remélem mindenki belevési a topa agyába!

Robesz e-mail | 2004-03-27 10:23:02 | 659.
A szöveged sorait jobb lenne egymás alá írni és átekinthetöbb lenne.Szerintem írd le,hogy pontosan melyik szövegekkel van bajod és miért.Így tudnánk benne javítani,hogy jobb legyen.
És fika itt nem volt szerintem most.


Előzmény: szaszapi (656.)
Robesz e-mail | 2004-03-27 10:16:58 | 658.
Szia Streetgirl!Én elhiszem ,hogy ebben élsz,de akkor sincs szükség arra,hogy trágár szavakat használj.Egy két bazmeg elmegy még.De más családjának a szidalmazása az már tullép mindenen.
És írhatnál olyan szöveget amivel egy kicsit körbeírod a környezeted vagy elárúlsz magadról valamit.Én azt javaslom,hogy ne lökd a freestylt hanem ragadj egy ceruzát és probálj meg úgy írni.
"tom hogy lazan mondtad de en ilyen vagyok mert egesz eletmben mast sem halottam csak azt hogy egy kis nulla senki vaggyok "
Attól nem leszel több,hogy csunya szavakat használsz és rappelsz.Ne azért rappelj,hogy legyél valaki,hanem azért,mert szereted ezt csinálni!Kicsit éreztem a szövegeidben ,hogy görcsösen akarsz keménynek és lazának tünni és ez nem jó.Azt írd le ami benned van és ne indulatok vezéreljenek.


Előzmény: StreetGirl (655.)
szaszapi e-mail | 2004-03-27 09:13:20 | 657.
hH STREETGIRL EZ NEM NEKED SZÓL!Nehogy magadra vedd megint!
szaszapi e-mail | 2004-03-27 09:09:24 | 656.
Megállt részemről a fika,de hát kezdődik újra,
nem vágjátok a lényeget és itt veritek nagy dobra?Szánalmas a dolog ha csak gondolok én arra,a kurva szar meséteket huzzátok csak faszra!
Virít itt a sok szar szöveg,de inkább versre hasonlít,gondolkoz már barátom erre az élet kényszerít,
nem láttok a szemetektől valami tehát elvakít,Nzim is megmondja a szövege elszenderít,Különvélemény ez vagy csak tömegeket búzdít,remélem a mondókám mindenkit megmozdít!
Nem vagyok én Mc de látok amit látok,leszarom hogy szövegemmel embereket bántok,
Balatonalmádi az élen és kiváncsian várom,értek e valamit a szavaim és hogy mia faszt reagáltok?

StreetGirl e-mail | 2004-03-27 08:43:25 | 655.
ok!tom hogy lazan mondtad de en ilyen vagyok mert egesz eletmben mast sem halottam csak azt hogy egy kis nulla senki vaggyok es az is leszek es vegre (mar eleg reg)rayoittem arra hogy en is tok valamikit csinalni ami nekem yo es ami bennem van es azert mondtam hopgy ne kotekedj azzal amit csinalok.erted ugye?azert szovegelek ezekrol a dolgokrol mert en ezt lattam es most is ezt latom!erted?ebgben elek!a gettoban elek!es ez nem csak szovegnah oi peace!ya........es szebben is fogom yo?

Előzmény: szaszapi (627.)
Robesz e-mail | 2004-03-27 08:14:22 | 654.
Nzim mondasz valamit
Nekem sem fekszik mikor valaki nagyít
Fegyveről és drogról regélnek végig
hangjuk így soha el nem ér az égig
Nem vagyunk négerek csak egyszerű magyarok
Értitek már ugye ,hogy mit is akarok
A szavak üresek ha nincs mögöttük tartalom
Az igazságról rappelni az igazi hatalom

Nem fekszik nekem ez a freestyle ,de remélem azért a lényeg kivehető.

Nzim e-mail | 2004-03-26 21:55:43 | 653.
túl sok a szégyen szöveg,nálatok rím is átlag,
ezek szarok voltak 6 éve is,mostmár jóvá váltak?
ne arról írj amit nem láttál és nemtudod mi az,
nem vagy néger csak egy paraszt marad a traktor meg a liaz.

szóval ne arcoskodjatok meg oltsatok.
mer az nevetséges.
na haj

Mr.MG e-mail | 2004-03-26 14:59:15 | 652.
Nagyon köszönöm mesterem!Na ezt figyeld ez remélem keményebb és elnyeri tetszésedet!
Címe: Az utca meg a tér

Verse egy

Ó ez az élet,hogy tönkre tett téged
Mondtam neked figyelj oda kérlek.
Migiri G neked nincsen más helyed
Megfolytanak az utcák meg a terek.
Én az vagyok akinek akarsz látni
És azé' leszek aki többet fog adni.
Nem érdekelnek a spanok és a haverok
Ha mindegyik kibaszik hát én is kibaszok
Velük.
Nekem a bosszú édes
Mindent megér nem vagyok kényes.
Elmondom,hogy mi az ami fáj
De utánna rögtön új golyó vár.
Jusson eszedbe: az enyém az utca
A RAP DOGS FAMILY és MG útja.
Nem szeretem ha átbasszák a fejem
Megkereslek erre mindenem felteszem.
Pakk,pakk,pakk erre megszólal a fegyver
Eljött a végzet,a bocsánat nem kell.
Az énkezem messzire elér
Akárki lehetsz a haragom utol ér.
Elveszem ami nekem is jár
Szarok rá,hogy mennyi az ár.
Nálam a pénz és enyém a hatalom
Hogy neked jobb legyen,azt sohasem akarom.
Felteszek mindent a fekete lóra
És megnézzük,hogy ki jut jobbra.
Én vagy te vagy az utca meg a tér
Melyikünk lesz aki élve célba ér?!


Előzmény: G-DOG (651.)
G-DOG e-mail | 2004-03-26 13:33:08 | 651.
Mg Father a szöveged nagyon jó bár nekem ez egy kicsit túl light de elnyomni nagyon jó lehet.
szeretném ha írnál egy keményebbet hogy adj egy kis ihletet.

Mr.MG e-mail | 2004-03-26 09:52:23 | 650.
Csak a véleményeteket szeretném ki kérni,a szövegemről!Előrre is köszönöm nektek!
VILÁG
Verse egy

Lehet,hogy a szakmában vak vagyok
De fél szemem nyitva és úgy járok.
Elfelejtek mindent ami fáj
Hiszen a vakok között a fél szemű a király.
Mereven nézek,hogy múlnak az évek
Én is sokszor (hm) tévesen ítélek.
De tegyünk félre mindent most a jelennek éljünk
Ha akarunk,ha nem, mindig reméljünk.
Mert nem tehetünk mást,oly mulandó az élet
A gödör felett minket sok százan néznek.
Az élet értelme kérdő jeles dolog
Azt nem tudja senki,ahoz meg kell hallni,tudod.
Gengszterkedünk meg játszuk Istent
Veszekedünk azon a rohadt sok kincsen.
Közben nem veszünk észre semmit ami fontos
És a háború az ami életeket ontott.

Verse kettő

Jó volna elmenni innen
Egy másik világban tán szebb lenne hinnem.
Hite vesztett emberek lakják ezt a Földet
Akár merre nézek csúnyák és szépek.
Örülünk,aminek örülni lehet
Amíg mások keresztbe nem teszik a tervünket.
Rohan a világ,hol fejlődik,hol süllyed
Hatalmi harcok de mindig újjak jönnek.
Nem szólunk a dolgokba mert kis emberek vagyunk
Észre sem vesszük de sok mindent elbaszunk.
Nehéz az élet erre rájöttem már én is
Az egész egy színpad csak játszani kell tudni.
Most tiéd a világ és hajts meg a "lovat"
Adj esélyt magadnak és jusson több falat.
Ne nézz hátra csak megfájdul a nyakad
Előrre nézz és látod nem minden oly' hanyag.

Verse három

De, de azért még maradt hátra
Az életnek van sötét oldala.
Nem szamít,hogy vékony vagy vagy kövér
Az emberek bosszúja téged is utolér.
Utálunk másokat mert szeretnek valakit
Beavatkozunk pedig az úgy jó nekik.
Nézünk jobbra-balra mert egyedül maradunk
Barátok nélkül bizony sokszor falat kaparunk.
Menekülünk a saját sorsunk elől
S pénzért veszünk halált ami lassan majd megöl.
Miattunk bűnös ez a hatalmas világ
S az alkohol meg drog ami megszüli a vitát...


Előzmény: Mr.MG (649.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-26 09:26:15 | 649.
Szió!Szerintem jól vissza vágtál a szövegeddel és teljesen rendben van!A Rap a helyzet szövegelés.Jó a szöveged,sok sikert!MG FATHER

Előzmény: StreetGirl (602.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-26 09:22:19 | 648.
Hali Robesz!Figyu,ne hogy valami hülyeséget csinálj magaddal a lány miatt nem éri meg!A lányok olyanok mint a busz.Megálló mindig van,busz is,ha jön és neked jó-és neki is mert fel enged szállni-felszálsz és elmész vele.Azt mag senki nem tudja meddig visz csak visz de nem a cél,hanem az addig tartó utazás a szép és jó,azt' úgyis lesz ami lesz hiszen a busz is lerobbanhat nem?Na ne add fel és pinázz be!MG

Előzmény: Robesz (645.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-26 09:19:14 | 647.
Halihó G-Dog father!Jó a szöveg,okés,megint jó csak a rímeket egymás alá kéne tenned mert egy kicsit így át tekinthetetlen és követhetetlen a szöveged ha olvassa az ember de ha rap eled tuti,hogy kurva jó és más hiszen nem olvasni kell hanem hallgatni nem?Na sok sikert és nyomjad míg feljebb nem jutsz!De a szövegedet tekintve már kicsit feljebb vagy azoknál akik erölködnek és egy rakás szar amit összehozznak de hisznek magukban.Higyj te is!Hali!MG Father!


Előzmény: G-DOG (646.)
G-DOG e-mail | 2004-03-25 19:24:41 | 646.
Gyűlölet vagy szeretet
Part 1
Egy fiú és egy lány hát mi lenne a témája,hát az bazdmeg hogy kinek volt a hibája,a fiúnak a lány volt a minden vak volt és nemérdekelte semmisem a szerelem tette azzá egy elvakult fasszá aki a szeme előtt nemlátott mást mint a csaját.ez volt neki az egyedüli baja,hoy csapdába ejtette egy szigidi-szőke picsa.de a kapcsolat szép volt és nemlehetett látni a végét,de az egyik fél mégis unta a másiknak aképét,igy ment ez egy darabig rózsaszín volt a felhő,de a kapcsolat később rosszabb lett mint a fertő.A fiú már a csapdában visszaút nincsen mégis megvett minden csiri-piri-kincsetegy külön világ volt az amiben a csaj élt és egy fiú volt az aki éppen oda nem fért.feszül már a hálló és azthiszi minden rendben de kúrvára tévedett ezen a téren.

Robesz e-mail | 2004-03-25 15:36:40 | 645.
Végső kiszállás
Egy hétfői nap teljesen átlagosnak tünt
Felkelt reggel az álma megszünt
Elkezdödnek megint a hétköznapi dolgok
A meglévő problémákat egyel megtoldod
Lefelé a lépcsön már az órát nézi
Fáradt lelkében a fájdalmat érzi
A konyhába érve ujabb trauma éri
Egyedül maradt ezt rögtön megérti
A teste már friss volt de belül még fáradt
A lelkére rögtön hatalmas nyomás áradt.
Zavarodott volt és nem tudta mit tegyen
folytassa életét vagy változás legyen.
Egy hirtelen ötlet és már a híd felé tartott
Tudta már,hogy elvesztett egy harcot
Az utcákat szelve észnélkül csak rohant
A fejében ujabb zavaros gondolat fogant
A hidhoz érve a korlátra mászott
lenézett és többet nem tétovázott
A zuhanás közben csak azt vette észre
hogy örül annak,hogy VÉGE már végre!






Mr.MG e-mail | 2004-03-25 11:10:03 | 644.
Szi R!Szerintem nagyon fasza a szöveged,ott van a szeren,én már nyolc éve írom a szövegeket,rap zenész vagyok és tudom m8i a jó s rossz szöveg,de én mondom neked frankó!Így tovább és tudod a raperek és a művészek a saját bánatukból és érzelmeikből profitálnak élnek s ez az alkotó elemük.Jó vagy!MG Father

Előzmény: Robesz (643.)
Robesz e-mail | 2004-03-24 21:07:45 | 643.
Lassan 3 hete,hogy ott hagyott egy csaj és azóta egy csomó hülyeség megfogalmazódott bennem.Megpróbáltam ezeket rímekbe önteni és leírok egyet.Ha nagyon gáz akkor írjátok meg és megkímélek mindenkit a folytatástól!
ÉSZVESZTŐ
Beteg ez a világ,betegek az álmok
Betegek fiúk és betegek lányok
Karierre törő mindenkit ledöfő
A másikat eltaposó akár meg is ölő
Elveszett évek láthatalan tények
Reklámoktól megfertőződött világban élek
Elveszett gondolatok nagyravágyó elmék
Nem kell más csupán pénz meg a kelmék
Eltaposott érzelmek megcsömörlött vágyak
Kőkemény szívek ,nem lágyak
Embereket nem csak zombikat látok
Nem akarok ilyen lenni,másra vágyok
Értelmetlen dolgok anyagias élet
Láttam már ezt és rettentően félek!
Félek!Félek!Félek!Félek!Félek!

Mr.MG e-mail | 2004-03-24 16:07:49 | 642.
Ha majd neked lesz előbb lemezed és én még a szarban rapelek te segítesz nekem,ha viszont nekem lesz előbb lemezem és te rapelsz még a "szarban" én segítek neked!Én nem felejtek és tartom a szavam.Halihó!And Biach!!MG the dogfather!

Előzmény: G-DOG (641.)
G-DOG e-mail | 2004-03-24 16:03:29 | 641.
No egy csaj nekem is kéne a refrénekhez de majd hőlészek.Az álmaink egyek mint még sok 100aknak a közös reppelést elfogadom:).Na akkor hajrá
Sze Mr.MG


Előzmény: G-DOG (639.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-24 15:53:49 | 640.
Köszönöm a bíztatást mester!Eléggé húzós lemezt készíteni,főleg így a magamfajta arcnak.Vannak zenész haverjaim és egy arany hangú lány énekesem aki már Jazz énekes és fellépései is voltak,Kern Andrással meg Vincze Lillával is énekelt.Jól nyomja az biztos.Én olyan Biggie Smallz és Tupacos rap-et játszom,csinálok és szeretek.De király és istenem Snoop Dogg is!Van vagy 117 rap lemezem!Na szóval remélem sikerülnek az álmaid és egyszer ha mindketten ott leszünk a topon,készítünk közös rap számokat,jóban leszünk és segítjük egymást.Így legyen nem?Na légy jó,majd írj még meg én is írok,bármi kérdésed van csak írj!Hali!MG

Előzmény: G-DOG (639.)
G-DOG e-mail | 2004-03-24 15:44:35 | 639.
Kössz szépen kb egy 70 számom van befejezve és befejezetlenül hagyva én demó albumot már csináltam magamnak a haveroknak és az ismerösöknek tetszett én inkább a kemény vonalon nyomulok de hogy kitörjek innen az lehetetlen.
Vajdaság Zenta ÉS 19-éves vagyok.
sok szarás lessz a lemez elkészítésével ugyhogy készülj a munkára és sok szerencsét hozzá.MR.MG


Előzmény: Mr.MG (637.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-24 15:36:11 | 638.
Tudod én már a nyolc év alatt rengeteg szöveget írtam.Erőset,nyugodtat,gyengét,idegeset,lassút,gyorsat.Jól hadarok,de én a lightos gangster rapet szeretem.Lassan elkészül az első várva várt otthoni "stúdiómon" a demó lemezem 12 számmal.XXI kerületi, Csepeli srác vagyok.20 éves. És te?


Előzmény: G-DOG (635.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-24 15:32:46 | 637.
Öreg,nagyon ott vagy a szeren,le a kalappal!Kitünő szöveged van tesóm!Büszke lehetsz magadra!Isten adott egy tehetséget,így vagy úgy de használd ki és élj vele!Ha nem tudnám,hogy te írtad és csak úgy elolvasom azt hiszem 2Pac magyar remekje!Tényleg okés!MG Father

Előzmény: G-DOG (635.)
G-DOG e-mail | 2004-03-24 15:27:19 | 636.
Én a street styl ejay-t használom itt nállunk a hip hop ejay 5-öt nemtudom megszerezni de próbálkozom.Az 5-ös ejay-vel lehet jó számokat összehozni?

Előzmény: G-DOG (631.)
G-DOG e-mail | 2004-03-24 15:23:07 | 635.
Itt az eggyik szövegem kérem a véleményetek.
Part 1. Még Mindig
-Még mindig nyomom ezt a nyomorult reppet,ami jobban üt mint mikor szívod a krekket,ütött bazdmeg az utolsó óra,még mindig én allok előtted a sorban.folytatom bazdmeg amit el kezdtem,és,hogy hogy lettem ilyen mert én megtettem,kinyitottam a kibaszott számat,hogy bazdmeg öcsi figyeld a hátad.Az jutott bazdmeg tudod az eszembe,hogy még mindig én vagyok itt hehehehhe.Egy ujabb lemez de még G-DOG a fényben és tudod bazmeg ez igy van rendben.tesóimmal jóideje dolgozunk azon,hogy kitörjünk végre ezen a jóvastag szaron,tudod a kűzdelem ez tartott életben,hogy aki erősebb nállam az nenézzen féregnek.Még mindig még mindig a toppon az 5-dik kerben a kibaszott fronton,töltöm a piát és szívom a füvet,haverokkal kibeszéjük a kibaszott nőket,Ha meglátnak mondják-még mindig te! Igen te fasz ugyhogy kotródj el.
Part 2.
Még mindig énvagyok aki basz a világra,és énvagyok a kutya aki ellen kűzdeni hiába,a város ahol élek,itten az élet de ha elérsz az 5-dik kerig kihunynak a fények.mert sötétben él az olyan fajta mint én,és a szegénység követ bennünket mint az árnyék,az egyedüli dolog amiben menekülést láttam, az a hip-hop és a migidi-mocskos szájam,De tudod egy nyitott szájj nem mindenkinek tetszik,mert aki már hibázott az 6-láb mélyen fekszik,vagy te ha felébred a mikrofon azért mert tesó most én nyomom.Ugyhogy vigyázz hogy mit mondasz és hogy mit teszel mert még mindig énvagyok az 5-keri veszett,a haverok már vágják hoy itt ki a szószátyár G-DOG még mindig baszottul a pályán,és nézem bazdmeg a kék eget,és még mindig énvagyok az aki jégre tesz.

Mr.MG e-mail | 2004-03-24 15:16:54 | 634.
Szar?S miért?Tudod mi a nem zene?A progressive és az undorító igénytelen ugrálós hyperspace!A Hip-Hop miért zene?Nem értelek.

Előzmény: Master G (633.)
Master G e-mail | 2004-03-24 14:55:13 | 633.
A rap szar... és remélem soha nem fogják az emberek "zene"-ként emlegetni...
Mr.MG e-mail | 2004-03-24 14:48:53 | 632.
Sza G-Dog father!Én a Hip-Hop eJay 2 vel és az Hip-Hop eJay 5-tel nyomom a zenét. Annyival könnyebb nekem,hogy apám és én is szintén zenészek vagyunk meg van egy pár haverja is akik szintén zenélnek.Na most ők nem rapet lakodalmas zenét de apám révén a véremben van a zene.Persze nem vagyok cigány nehogy azt hidd,csak vágom.Zongorázom,magamtól tanultam meg,elég okés vagyok benne de még van mit tanulnom!Szóval összekötöm a 3 vagy 4 szintimet a géppel,benyomom az eJay-t és had szóljon.

Előzmény: G-DOG (631.)
G-DOG e-mail | 2004-03-24 14:37:54 | 631.
Sza Mr.MG én még csak 4 éve nyomom ugyszint irom a szövegeket de baszhatom mikor nemtudok beszerezni normális zenecsináló programot ha te tudsz mondj egy jó program nevet vagy internetes oldalt ahol lelehet tölteni efekteket.

Előzmény: Mr.MG (629.)
stek e-mail | 2004-03-24 13:58:30 | 630.
Mogyi papa bevan sziva mint az álatt a jó büdös kurva anyádat!!!!!!!!!!!
Kocsma elött állok és közben telefonálok!!!
Mi van te köcsög kapd be a pöcsöm!!!!
Nyáron mikor vége a scholnak lemegyünk a duncsira és benyalunk pár puncsiba!!!!!!!!
és!!!!!!!!!!
mogyi papa..............

peace

szar nem srácok???????????

Mr.MG e-mail | 2004-03-24 10:11:46 | 629.
Halihó Master G!A nevem mint látod Mr.MG.Már nyolc éve rapben utazom,imádom főleg a gangster fekete rapet. Írom a szövegeimet és rap zenéket alkotok, zenét szerzek,egyszóval tervezem a jövőm. Remélem sikerül és ha nektek vagy neked is ez az álmod, kívánom,teljesüljön!Magyarországon sajnos nagyon a béka segge alatt van az igazi RAP zene. Nem a Hip-Hop, hanem a GANGSTA RAP.Nem?

Előzmény: Master G (563.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-24 10:03:08 | 628.
Szia!Nem akarlak zavarni, csak írom,hogy én is "nagy" raper vagyok és alkotok is. Rap zenéket szerzek, írom már nyolc éve a szövegeket és tervezem a jövőm. Te régóta nyomod?


Előzmény: Dustman (620.)
szaszapi e-mail | 2004-03-24 09:04:20 | 627.
Hé streetgirl!Nem fikázlak,de én először finoman mondtam hogy ne csináld ezt,erre te jöttél a nagy dumáddal.Erre én visszaírtam amint látom olvastad,és most nyomod tovább?Próbálj meg szerintem valami másról szép dolgokról írni,necsak mindíg a gettóról,öldöklésről!Aztán szerintem simán inulhatsz freestyle versenyeken.A hip-hop-ban meg szerintem régebben benne vagyok mint te! :)
De nem is vagy olyan rossz,csak szeretek kötözködni,sorry!Valami más támában írkálj,de ez csak egy tanács!Hány éves vagy?

StreetGirl e-mail | 2004-03-24 06:45:51 | 626.
igazad van chrys!ki a fasz erdekel?
hogy ez a szarragi mi a gazt enekel?
azt sem tudja mi az hogy hip-hop
ot allok elotte kip-kop
egy loveggel a kezemben es egy szoveggel a fejemben
o meg csak bamul me azt sem tudja mi az?
azt is elbassza hogy o ki az!
bebaszok neki egy ket rimet
es maris elszall az ihlet!
a faszom szopja mikozben csak lazitok
es meg doppal sem baszok!:)


Előzmény: chrys (609.)
StreetGirl e-mail | 2004-03-24 06:40:46 | 625.
szaszapi!amit most nyomok az neekd szol
es tudom hogy meghallod majd valahol!
nagy gaz van nallad hisz semmi sem igaz
amit te it rolam nyomatsz!
nem tudod hogy ki vagyok es hogyan elek
es azt sem hogy doppal sem kefelek
a pasim az meg nem csak egy cigany
te fasz!a kurva anyad!
te ki vagy?a paprika yancsi?
kit nagyon hamar szet lehet baszni?
ide yossz es maris pofazol!
pedig a hip-hop vilagban te meg fazol!
nekem kezemben a mikrofon
a lovegem meg maris a pofadba nyomom!
omlik belolem a szoveg,a rimek
es nem arol szol hogy milyen fasszal kefelek!
mi az?bant a gondolat?nehez elviselni
hogy egy ilyen lany is tudja mondani
hogy mi az a getto?mi az a nyomorgas?
semmi segitseg es csak a lopas?
az eletem it elem a nyomorult gettoban
hatul gombolos gatyaban cirgyaltam es mar ott volt az ujjamban
az.hogy miert kell igy elni
es az.hogy sosem kell felni
ha neked ne tetszik akko sorry!
neked is van yogod bvarmit mondani
de arra nincs hogy engem blamalj
meg az "eletemrol"(pasim)rolo dumalj!


na figyelj te kis spermamaradek buzi!azt sem tod hogy mirok szol ez az egsz es itt yar a szad?nyugodja meg!yo?ha meg nem akko vissza mehetsz a kurva anyadba me szetbaszom szad!

chrys e-mail | 2004-03-23 20:08:11 | 624.
ez valahogy igaz...

Előzmény: Master G (623.)
Master G e-mail | 2004-03-22 15:22:51 | 623.
"Te ki vagy?" gergő
"Mc vagy?" sosem voltam mc mégis reppeltem egy töppet...
"Írsz dalokat?" én zenét próbálok írni(komponálni) az ige konkrét értelmében, bár sokan azt mondják, hogy alapokat írok :)
"Hol lax?" szolnok
"Amúgy eddig csak mindíg osztani látlak" amikor unatkozik, sok mindenre vetemedik az ember... :)))


Előzmény: szaszapi (622.)
szaszapi e-mail | 2004-03-22 14:49:47 | 622.
Te Master G!Te ki vagy?Mc vagy?Írsz dalokat?Hol lax?Amúgy eddig csak mindíg osztani látlak,engem nem zavar!Na írjál!
Master G e-mail | 2004-03-22 09:30:45 | 621.
őhhh...
kritika:
kevés a kép; túl konkrét minden mondat, gondolat. az egészben találtam vagy 2 azaz kettő darab költői(bb) képet: "elfásult érzelmek" - ez nagyon gyenge, "hegyre küldte bánatát" - na ez már valami...
és ennyi; nincs több... ha már nem az "én-vagyok-a-nádzs-rappa-gengsztá-és-kinyírok-mindenkit" vonalban írsz szöveget, akkor SOKKAL több "sejtelmesség" kell...
bazmeg! egyszerűen NE beszélj semmiről konkrétan; csak utalások, metaforák... tudod, mint irodalomórán (ehh régi szép idők...)!

egyébként mi akart ez lenni? valami brazil sorozat egyik epizódja? ehe...


Előzmény: Dustman (620.)
Dustman e-mail | 2004-03-21 20:15:29 | 620.
Először is köszöntök mindenkit ez a 2. számom a 2000-ből
na jó ennyit azért nem írtam de van elég az biztos!

Cím: Tedd meg amit érzel!

Ha azt érzed hogy megölöd most tedd meg vagy soha...
Szereted vagy nem?
Nem!
Hát az lenne csoda. Bármiről szó van mindíg ő lép közbe lökd le az ágyra és vedd le az inged, meg lep téged a csábos tekintet, ahogy rád néz, ahogy csókol, ahogy bókol.
Mindíg csak rád gondol és élvezi a dolgot, mondod a gondod és azzal mindent rontott a szöveged fogd be mert beverek, legyetek csendben és érezdd a nődet, ő meg te csak ti vagytok ketten sok jó dolog van az érzelemben képzeletben elszáll az idő szép szemedben felszáradt könnycseppek az arcodon elfásult érzelmek.
Ne menj még kérlek!
De mennem kell értsd meg!
De nélküled félek rendben van maradok puszit kaphatok?
Adhatok!
A lány szexi teste minden este, tiéd lehet bármit vehet fel szexi teste minden este meglepődve érzelegve értelembe menekülve hegyre küldte bánatát, a fiú átverte a lány agyát!
Szeretetet tettetett veleremeg és rettegett az érzelem sok bajt hozott, átkozott legyen a srác kit mással látsz ne légy szomorú nem érdemli meg ez a szemét elvette a lány eszét!
Egy pillanat a lány a bánatát halálra váltaná ne kérlek ne tedd meg más ember szeret és ezt meg kell értened! Semmi baj nem lesz ha újra megpróbálod és bánatod már nem alkoholba mártod bántott a srác ártott a lányon túl tesz a vágyon és túl tesz a srácon, megáll az álom hogy vissza tér eszébejut hogy semmit nem ér nemsoká eljön az álom a fiú a lányon nem volt sok egydűl másfiú látom...

Ez egy részlet volt de szerintem elég! Megköszönném ha elmondanátok a véleményeteket!

Előre is köszi: Dustman

chrys e-mail | 2004-03-21 15:43:31 | 619.
a gáz alatt...?

yo
------------------------------------------------
.. sssssssss eeeeeeee aa kk kk ..
.. sssssssss eeeeeeee aaaa kk kk ..
.. sss sss ee aa aa kk kk ..
.. sss ee aa aa kk kk ..
.. sssssss eeeee aaaaaaaaaa kkkkk ..
.. ssss eeeee aaaaaaaaaa kkkk ..
.. sss ee aa aa kk kk ..
.. ssss ee aa aa kk kk ..
.. ssssssss eeeeeeee aa aa kk kk ..
.. sssssss eeeeeeee aa aa kk kk ..
------------------------------------------------

Új hozzászólás a te részed ezt nem félted
nem akartam semmi rosszat de te ezt nem érted
oltogatás ide oda kinyílt a yoda tanoda
intézkedő tetőfedő jenő, hajában a korpa
itt a rím, a sorba te is végre beállhatnál
eszméletlen mértékkel az égbe felszállhatnál, de
megragadt lelkednek én nem mondok már semmit
hiába is mondanék mert nem vágod a presztist
itt van inkább ez a szar! Mit írok?!Ez is jó lesz...!
Betámadnak a tatárok kezemben lesz két flex
Nem kell ehhez stex, csak egy kis őrült ész, a hajlam,
Ki itt a leg elborultabb gyerünk!gyerünk!HALLJAM!
Hibáztam, hát elismertem kést nem fentem neked
mégis azt hiszed hogy JÓL LEFIKÁZTAM A FEJED!!!
Ha akarod magadra veszed eszedbe elteszed, amíg
ott vagyok a gáz alatt és el is felejtheted.

Kaparom a falat mert nem bírom a gáz alatt
Kidöltek a kopár fák, a mókus is elszaladt
Vakarod a segged mert nem bírod a gáz alatt
Kidőltek a kopár fák, a szar a szarba tapad...

Durva ez a szar, megmar a képlet megint homály
"azt kívánod szálljak el? há' nem vagyok én sirály!"
Nem is mondtam azt hawer, hogy tanulj meg repülni
De ha már lefeküdtél akkor fel kéne már ülni
Kétlem nem vagy egész de azért ne legyél merész,
így csak a magad kisfilmjében lehetsz mellékszínész, aztán
gazodúba se leszel még sose fillérkertész, amíg
nem találja fel a fünyírót majd az a vegyész...

Megismernek, rájönnek hogy sose adom fel
Hiphop ez a style, amibe respect nagyon kell
Lehet egy ideig hawer nem ébredek fel, de
de utántöltés kell - hol van itt a shell?!


TÉSZTA VAN A LEVESBEN!!!
Respect n' Peace everybody!!!
Neked is szapi! Bizz magadban!!! Csum!


Előzmény: szaszapi (618.)
szaszapi e-mail | 2004-03-21 14:50:35 | 618.
én nem fikáztalak le,nem is akarlak.részemről oké ha meglapulsz a gaz alatt,azt nem ontod a hülyeséget rólam.na pá
chrys e-mail | 2004-03-21 14:49:35 | 617.
Errol szol
nem kell komolyan venni

Mellesleg kösz az elismerést!
Egybknt ha ennyire zavar street miért nem írsz nekivalami szépet?


Előzmény: szaszapi (613.)
chrys e-mail | 2004-03-21 14:46:21 | 616.
a fika meg ált.Te is ugyanugy fikázhatsz engem no problemo.Szerntm csak játék az egész.Vágod?

Előzmény: szaszapi (613.)
chrys e-mail | 2004-03-21 14:44:33 | 615.
és a tréé benne hogy tudna yot írny, ha nem a dopeman lenne példakép

Előzmény: szaszapi (613.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  
151  152  153  154  155  156  157  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.