Click to Visit
Hip-Hop - Van getto Mo-n? Irjátok le véleményeteket!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Mali-G e-mail | 2006-02-05 11:23:17 | 82.
Vésztő!!!?????
DIKK!!!
ÉN AZT HITTEM PEST MEGYE BAZZ!!!!!
BÉKÉS????mármint megye?????

Peace out


Előzmény: GGK (79.)
b-ron e-mail | 2006-02-05 09:13:17 | 81.
zsír te is gangszta vagy?

Előzmény: GGK (80.)
GGK e-mail | 2006-02-04 20:49:30 | 80.
???
GGK e-mail | 2006-02-04 20:29:47 | 79.
VÉSZTŐ-nek a BABYLON részeé-ben te

Előzmény: b-ron (78.)
b-ron e-mail | 2006-02-04 19:57:40 | 78.
na melyik város bazz??

Előzmény: GGK (77.)
GGK e-mail | 2006-02-04 15:04:24 | 77.
az énn városm kicsi de nagy getto.Szerntem van Magyar országon gettó sőt tudom

béke






















b-ron e-mail | 2006-02-04 10:14:45 | 76.
ahova én járok suliba az elég gettó :)... minden szünetben minden körben egy spangli..

GGK e-mail | 2006-02-02 13:00:36 | 75.
iagazad van káposzta amugy és is ilyen helyen lakok
és itt is mindennapos a verekedés
(tudom hogy rég irtad de attól még olvasd el)

peace.


Előzmény: káposzta (10.)
Mali-G e-mail | 2006-02-01 09:40:16 | 74.
Hol lehet magyar zene letöltő programot letölteni????????????????????????
Mali-G e-mail | 2006-01-30 17:27:11 | 73.
amugy király lenne, ha erre az oldalra is írnának egyből nem csak a szövegírás stb.stb.!

Előzmény: Mali-G (72.)
Mali-G e-mail | 2006-01-30 11:24:50 | 72.
KÁPOSZTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Régen írtál!!!!!!:D

Mali-G e-mail | 2006-01-29 16:40:41 | 71.
Ez most nem volt annyira yo, de mind1 éas amugy komcsin te hol laksz?


Előzmény: GGK (70.)
GGK e-mail | 2006-01-29 13:53:51 | 70.
csá te buzi
nem adom meg egy ilyen kis nyomoréknak
az a kibaszott msn címem
folyton ezzel zaglatsz öregem
biztosan azé mer egy büdös kuva vagy
aki himringyonkén arujja magát



Előzmény: The Dop Dealler (66.)
Mali-G e-mail | 2006-01-28 19:06:08 | 69.
eddig a Békébe és a Szőlőbe rohadtam most talán nem visznek vissza!!!!!Remélem!!!!
Mali-G e-mail | 2006-01-28 19:05:31 | 68.
BASZKI LEBUKTAM!!!!!!!
HAVEROM!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
MUSZÁLY VOLT KÖPNI A ZSARUKNAK BASZKI!!!!!
ANYÁM CSAK UGY MONDOM VISZIK TÖKÖLRE, én is lehet hogy mek ma voltam a rendőrségen kiderűltek az utóbbi geciségeim!!!!
nem lett ráadás tisztázva az útlevelem, mert horvát vok, nem magyar, ki akarnak lakoltatni őrízetbe akartak venni, de vannak rokonaim kik gondolnak rám + spanok kihúztak a szarból, de még nincs lezárva a téma:(!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mali-G e-mail | 2006-01-28 09:32:28 | 67.
GGK!!!!!TE HOL LAKSZ?
The Dop Dealler e-mail | 2006-01-28 09:01:10 | 66.
TE NAGYON SZERENCSÉTLEN FASZ!!!!!
TE GECI!!!!!!ITT NEM RÍMEKET KELL ÍRNI TE NAGYON HÜLYE!!!!!!ÉS TALÁN MAJD EGYSZER ÉN IS IROGÁLOK ________TALÁN!!!!!!ÉS NEM ÁLL JÓL????PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD!!!!!!!TE AKARSZ VMIVEL KITÜNNI!!!!!!!ENNYIT ERRŐL!!!!!!ÉS AZT A BASZOTT M S N CÍMEDET ADD MEG TE FASZKALAP GECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: GGK (65.)
GGK e-mail | 2006-01-27 23:07:39 | 65.
te dumálsz öcsém aki még egy rím párt sem tud irni
te akrsz engem oktatni te büdüs rohadtfogú kis pöcs
amugy milyen kurva címről beszélsz
amugy a lakcímem CS Pepito U. 345
ja és ne akarj menő éenni mer egyáltalán nem áll
jól egy ilyen kis buzinak

The Dop Dealler e-mail | 2006-01-27 22:12:25 | 64.
BEKÉPZELT hárlemi pöcs? te ugatsz mindig mindenhol milyen kemény helyen nöttttté fel
meg pénzt lopsz megilyesmik
pfffffffffffffffffffffff
szánalmas vagy öreg
add meg azt a kibaszott címet:D
ÉS MIÉRT ÍRSZ PEACE-t ha támadó jellegű volt a te frísztájlod?????????ÉS ÉN VOK NAGY ARCÚ????PFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!ÚJJAT!!!!!!!!!!



Előzmény: GGK (63.)
GGK e-mail | 2006-01-27 20:23:36 | 63.
most láttam és azért irtam ilyen későn.de amugy
ez freestylaban ment és ha te ilyet tudnál írni biztosan lenne két nap.te kis beképzelt hárlami pöcs

GGK e-mail | 2006-01-27 20:21:09 | 62.
ide figyelj rám te kis köcsög tróger
ahová beraknának téged az max az esti showder
én freestylaban is tudom nyomni
a szöveget bárhol,és bármikor ontani
itt az utcán és itt a gép elött
gyerek vagyok de szövegem már felnőtt
a te szinteden 6éves koromba voltam
már akkor is a nagyok között nyomtam
ez megáláss nékül jött belőlem
de te kételkedhetsz felőlem
na ha neked ez két napig tartott
akor nem, vagy más mint egy romlott álapotban lévő rothadt halott.

peace.

The Dop Dealler e-mail | 2006-01-27 20:01:01 | 61.
Mindjárt +baszom azt a redvás, baszott román bevándorló kurva anyádat, te szarházi csicska majom!!!!!!Apád hátán baszlak + anyáddal együtt te csira geci!!!!!!Mi az msn-ed ott +vakeráljuk te kis köcsög!!!!!!!!!És azért nem írtam mert nem itt lógok minden nap, mint te te kis fars geci!!!!!!!

És ha +beszéljük , akkor neked segítsen az isten ott nem a rap dönt, amit +írsz 2 nap alatt !!!!!MERT KB. annyi idő alatt írod +! freestyleban nem megy!!!!!MERT NEKEM SE!!!!!!DE AKKOR MIT POFÁZOL? mint ha B.I.G. 2 lennél, azt hiszed szarod a rímeket!!!!!!!!AKKOR ADD +!!!!!!!


Előzmény: GGK (60.)
GGK e-mail | 2006-01-27 19:26:35 | 60.
hallottam hogy
te buzi és egy kuva nagy fasszopó vagy
hogy képzeled hogy csak igy besazolsz
ilyen beszolásokat csak egy csicska irhat
na mindegy amugy múltkor hallottam hogy anyád kurva és itt állt
az utca sarkán
amugy ugy le rap-eltem nem is m,ert visszairni a kis csicska
nézzétek meg a szövegírásban a 3.szobába
ugy baszart a kis csicskam

MOST MEGKAPOD:

pusztuully innen te kis csika
mert kinnyillik kezembe a bicska
és csöpögni fog róla a véred
és az úly esélyed kéred
de nem kegyelmezünk neked
s lesúlyt rád a WANTED
úgyhogy inkább imádkozz Istenhez
kiméjjen meg téged s mond neki:kegyelmezz
de akkor is elkapunk
s addid basztatunk
amíg fel nem dobod a talpad
ezt a szöveget órdítva mondom hogy hajjad


Előzmény: The Dop Dealler (53.)
beatz e-mail | 2006-01-27 12:04:25 | 59.
gettó:"zsidók lakta,elkülönített városrész a középkori városokban...""Tágabb,mai értelemben:más nemzetiségű vagy fajtájú emberek kényszerűségből elkülönült lakónegyede."

Nincs

ae52 e-mail | 2006-01-25 14:17:35 | 58.
...abszolute nincs... régebben volt called 8. ker. de azt nem tudták karbantartani... így szétszéledt a gettó... :)
Young Buck e-mail | 2006-01-24 16:34:51 | 57.
Értettem tesó!!:):):)

Előzmény: The Dop Dealler (56.)
The Dop Dealler e-mail | 2006-01-24 14:37:13 | 56.
GGK-t hurrogtam le!!!!!Mali-G-t + nem is ismerem!
És ő szentem is nagy arc lehet, márcsak azért is, mert Délszláv:D:D:D:):):)
Szóval tartsunk össze Mali:D!


Előzmény: Young Buck (55.)
Young Buck e-mail | 2006-01-24 10:23:33 | 55.
Te télleg nagy fasz vagy!!A Mali-G az jó fej lehet te meg itt lehurrogod!TE TE szarházi kis geci!

Előzmény: The Dop Dealler (53.)
The Dop Dealler e-mail | 2006-01-21 14:00:06 | 54.
Ki a faszom vagy te?????Halgassad már el mi a geciről beszélt az Igor a Mali-G vagy a többség!!!!!!!!!!Te is csak fel akarsz vágni ta faszkalap, hogy te gecire kemény vagy, mert van a környékeden rablás, betörés stb. sorolhatnám!!!!DE MO-N NINCS 1-ETLEN 1 baszott getto
Fogd fel törődj bele!!!kész ennyi!!!!!!
És amugy Mali-G én Bosnyák vok, de szláv boszniai, nem 1 mocskos arab muzulmán

The Dop Dealler e-mail | 2006-01-21 13:56:54 | 53.
Pusztulj Te szarházi GGK
Mali-G e-mail | 2006-01-20 22:36:06 | 52.
Fiúk okokok!!!!!!!!Ez mind szar naon én tudom, de mégis ugy tűnik , mint ha ezzel kékednétel, mert az egyik ezt mondja a másik azt IGAZ MIND!!!!!!!!!!De kurvára olyan mint ha geci faszák vagytok mer itt lakom, te ott laksz ő ott laki!!!!!!Ne csesszetek le, de ez így jön vissza!!!!!!!!De tényleg ne sértődjetek meg ezen, és ne basztassatok ezért kérlek!!!!!!!Csak 1 vélemény a sok közül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És mondtam 1 vélemény a sok közül én is mondok egyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:1. szentem ugyanugy nincsen ghetto mo-on!!!!!Legfeljebb gecire veszélyes helyek pl: Amiket halhattunk amik elhangzottak!!!!!!!2: Én 1 Horvát ember vok!!!!!25 éves!!!!!!!!Mikor feljöttem ide elötte sajnos végig estem 1 írtózatosan szörnyű. és kegyetlen háborún!!!!( 2. Balkán háború (Jugoszlávia) )!!!!!Én nekem az őseim mindigis eredetileg Horvátok!!!!!!!MINDIGIS ANNAK FOGOM MAGAMAT TARTANI!!!!!!!!.....stb. sorolhatnám a kegyetlenség változásait!!!!Annyi, hogy testvér ölte a testvért!!!!Ez az igazi háború!!!!!( Lopott szlogen :) )!!!90-92-ig tartott ez a kibebaszott háború!!!!Utána, ahogy mindent lebombáztak nem maradt semmi tisztelet a kivételnek, mert ma vannak amihez nem nyultak hozzá, de van ami ugy maradt, lerombolva, és van amit felujítottak!!!!!!!!!!!!Utána kialakult 1 olyas fajta körülmény a Dél-Dalmát régiókba ami veszélyessé vált...És Az lett 1 iszonyatos szegény negyed!!!!Durvább volt , mint a 70 es 80 as 90 es és a mostani Kispest, Csepel, Joci city, Erzsi city, Pesterzsi, Ute, Angelföld!!!!Csak rövidítettem, de aki itt laki ne vegye kérem zokon!!!!!!!!Utána 1 kicsit feljebb húzódott, ami elérte Split és környéke Helyeit!!!!
Észak Dalmáciában is található, de az nem olyan mint ahonnan kiindult!!!!Akkor ........
Karlovac helyén szintén található, ilyen helyek fent a hegyekben!!!!!!De ami az egyik legkeményebb a Zagrebi szegény negyed!!!!Ezek az igazi Közép-Európai Úgy nevezett ghettók ( Szegénynegyed )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De tom ezt teljesen leszarjátok, ha nem akkor is nem néztek jó szemmel, mert azt fogjátok hinni, hogy kóstolgattalak titeket!!!!DE NEM!!!!!!!!!!!!!
Akkor...Csak felvágok ezzel!!!!!NEM!!!!!!!!!!!!LÁTTAM HALÁLT 5-6-7 évesen ÉS EZ GECIRE SZAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:'( Mert ha valakit +fenyítenek elveszik a mobilját a pénzét + is verik az nem olyan, mint amikor kis gyermek korodban kisért ez a mentális gondolat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉS NEM FEL VÁGOK VELE!!!!!!CSAK MONDOM:(!!!!!!!!!És ezek után alakultak ki rapp, de komoly!!!!Az hogy jobb a magyarnál nem mondanám, talán nem is rapp. hip-hop arembi vagy vmi ilyesmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EZT AKARTAM ELMONDANI!!!!!!ÉÁS REMÉLEM ELOLVASTÁTOK:(:)!!!!!!!!!!!!!

ui: És ha már olvastátok, nem tudjátok, hogy a Tupac Shakur dokumentum filmjét hol vehetném + vagy találhatnám +????????A rapfilmek.uw.hu-n vannak!!!!!!!!!!!!!!

Peace out!!!

thamole e-mail | 2006-01-20 20:18:14 | 51.
csak egy foszlányit tudnál az életemröl kiakadnál.....de hagyjuk is ezt ,ha nem ismersz valakit ne vadaskodjál kérlek!
én magárol a fogalomrol beszéltem én ne állitottam h nincs nálatok bunyo meg rendorok én azt állitottam és Álitom MO-n nincs getto.
tartom ezt!
peace!


Előzmény: GGK (50.)
GGK e-mail | 2006-01-02 12:47:47 | 50.
nem tudod mi az a getto.Vasárnap banda háború volt megverték a zsarukat és utána a roham rendőrök se tudták meg állítani.Nem ez az első est hanem a sokadik. Úgyhogy ne mond azt hogy nincs getto.Te biztos apuka kedvence vagy. bujj el

GGK e-mail | 2006-01-02 12:46:28 | 49.
nem tudod mi az a getto.Vasárnap banda háború volt megverték a zsarukat és utána a roham rendőrök se tudták meg állítani.Nem ez az első est hanem a sokadik. Úgyhogy ne mond azt hogy nincs getto.Te biztos apuka kedvence vagy.
thamole e-mail | 2006-01-01 02:08:10 | 48.
Ja és BUÉK minden topic látogato Hip Hop fannak
thamole e-mail | 2006-01-01 02:05:58 | 47.
a gettot nem mi rámondás alapján hozzuk léte hanem az egy társadalmi problémának az egyik sulyos következménye ,és mindenki aki nem érti ezt kérem ne akarjon ilyen hülyeségekkel jönni h vannak luvnyák és kocsi verseny ez nem getto ...........Karfiol szélesen tájékozott ezért helyes amit megfogalmazott !! respekt mindenkinek és persze Karfiolnak,....learn more&initiatives more usefully things!


Előzmény: karfiol (36.)
GGK e-mail | 2005-12-31 01:48:38 | 46.
Csumi niggerek.vésztő getto, ha nem hiszed gyere el.Este égő hordók,iskolába kölykök késsekkel.fegyverek,drogok,és bőr luvnyák.
sok banda háború ököllel,és fegyverrel.Tuning verdák,évente 2-3-szor verseny.Itt kemény az élet azt hiszed az utcán nincs reményed.
A belváros durvább mint a kül város.Vagyis van
getto,ami a mi otthonunk.

Just e-mail | 2004-02-20 11:59:03 | 45.
Nálam jó a szöveged ! Igazad van! ennyi

Előzmény: karfiol (36.)
Batman Papa e-mail | 2004-02-14 00:39:13 | 44.
ja es meg annyit hogy ahol en lakok meg korulottem sok az europai,azsia,meg iraqi es sok a szegeny drogos canadai ugyhogy szerintem lehett gettonak nevezni mert a korulvevo varosokba nincs meg ilyenegy kicsi tulzasssal
Batman Papa e-mail | 2004-02-14 00:28:32 | 43.
Magyarorszagon nem tudom hogy letezik igazi getto,de vannak kemeny teruletek/keruletek
ahol en lakok az Surrey,Vancouver,canada es ott is eleg kemeny a kerulet ahol en lakok a spanoknak legpisztly,machete(amivel a jason olt a pentek 13 ba) meg samuraii kard az egyik kis canadai faszt kiraboltak 2 hettel ezelot beraktak egy autoba es leszetetk a cipot meg pulovert rola utana meg kinyomtak a kocsibol,szamtalan verekedes van

Igor e-mail | 2003-10-24 21:35:31 | 42.
Hozzászólnék, ha lenne mihez. Egyébként ez a téma is végülis lezárult, csak azért írok bele, hogy a sok felesleges üres eminem topikot eltüntessem az első oldalról... :-)

Békavan. Brekk.
Priest

káposzta e-mail | 2003-10-20 05:46:52 | 41.
Már megint te?

Takarodj a picsába?

Milyen hozzászolásokat vársz te ?

LEgfeljebb én várhatnám te kakikábel mivel én nyitottam a kurva topicot!


Előzmény: Jamalpapa (40.)
Jamalpapa e-mail | 2003-10-20 00:38:51 | 40.
Ez most vicc babák?
Tudjátok ti mi a gettó.
Ne viccelj már.
Dopeman-t szeretem, de ez akkor is vicc.
MAGYARORSZÁGON IGENIS NINCS GETTÓ.
Várom a hozzászólásokat.

Bill e-mail | 2003-10-19 20:59:21 | 39.
Én meg felvér lengyel.Peace

Előzmény: Igor (37.)
Igor e-mail | 2003-10-19 20:23:16 | 38.
REspect ya'!

Végre aki vágja mi a szituáció!

Békavan.


Előzmény: karfiol (36.)
Igor e-mail | 2003-10-19 20:22:29 | 37.
Bro'.

Félvér, kéremszépen. :-)

Békavan. Brekk.

Priest


Előzmény: káposzta (35.)
karfiol e-mail | 2003-10-19 18:35:57 | 36.
Getto! Sajnos azt vettem észre, hogy elég tudatlan emberek vagytok. Tisztelet a kivételnek. Getto magyarországon. Nincs. És nagy valószínűséggel nem is lesz. Nem attól lesz a getto getto, hogy füveznek, bűnöznek, lövöldöznek stb. a hülyegyerekek. Attól az még nem getto. Ennyi erőből akkor azt is mondhatnánk, hogy az egész világ egy marha nagy getto, mert mindenhol van bűnözés. Bizony. A getto az a hely ahol az emberkéket tartották a világháború idején. Nem a zsidóktól lett a getto getto. Hanem az elnyomottaktól. Ez a nagy büdös helyzet.
káposzta e-mail | 2003-10-16 16:32:24 | 35.
Faszom nincs GEttto azt csá hülye voltam hogy létrehoztam ezt a fos topicot geci!

NINCS GETTO CSAK LESZ MAJD ValAMIKOR BAZZ!

Igor teso te orosz lenni?

Dras Wujtje
Tavarisi


Előzmény: Igor (34.)
Igor e-mail | 2003-10-16 16:05:28 | 34.
Elnézést kérek...

Mi itt gettóról beszélünk. Egy környék, ahol kisebbségek élnek, neeeeem gettó. Eeeeelveszünk a részletekben.

Gettó az ahol nem kisebbségEK, hanem EGY kisebbség él. Megint csak a magánvéleményem. Szal felejtsük el a gettót, mint olyant. Veszélyes helyek voltak, s lesznek.

De a kettő nem ugyanaz.

Na pá.
Priest

Csíkos e-mail | 2003-10-15 18:00:07 | 33.
Na NEEEEEEEEEEEEEEE! Snoopot + X to da Z-t ne oszd le VAZZZZ!!!!

Előzmény: káposzta (32.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.