Click to Visit
Hip-Hop - Mit tehetnénk a magyar hiphopért?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

D-WiTh e-mail | 2003-08-24 20:50:17 | 40.
nemtom mi a véleményetek de amit majka és dope csináltak Dr. Dre és Snoop számával az szentségtörés az az egyik kedvencem a cannabisleveles CD-n volt rajta (Ain't nothing but a G thang)
Tschöppy e-mail | 2003-08-24 17:18:09 | 39.
ja és még ennyi:
2003.09.12. - Dj Honda & PMD - Kultiplex
2003.09.20. - Killa Kela - Szájhős fesztivál, A38
2003.11.15. - Dj Vadim & Dj Set - A38

és még egykét dátum érkezik hamarosan...

Tschöppy e-mail | 2003-08-24 17:16:07 | 38.
Darksun örülök hogy találkoztunk.
amugy nem kell engem megvédeni, megoldom én azt...de azért köszönöm.
legjobbakat


Előzmény: Darksun (34.)
Tschöppy e-mail | 2003-08-24 17:14:21 | 37.
ami 100% (és remélhetőleg nem basznak át minket, mint anno Remedy a szervezőket) az a Honda koncert, szervezés alatt van egy Das EFX koncert, valamint a Massive Töne is meglátogat minket, bár ezt még nem tudom, hogy idén, vagy már csak jövőre.
2004-ben pedig még több koncert lesz, de erről majd akkor amikor aktuális lesz.


Előzmény: skinhead (36.)
skinhead e-mail | 2003-08-24 14:16:40 | 36.
Hy Tschoppy!!
Az RZA show ténleg nagyon állat volt és azt szeeretném kérdezni hogy a közekjövöben tudsz-e konkrétumot mondani arra kik látogatnak el kis hazánkba mert érdekelne ez a DJ Honda is nagyon jo tuti meek de én szivessen látnám Mo-n pl a Wu-tang-böl ODB-t vagy GZA-t vagy pl a német AZAD-ot vagy KRS-One de még sorolhatnám szal tudsz valami konkrétummmal szolgálni?


Előzmény: Tschöppy (33.)
hausAIR e-mail | 2003-08-24 14:06:42 | 35.
na jó ember!!!
igazat adok neked....
de:ha figyelmesen elolvasod azt, amit káposzta írt:"A fekáK is..."
én nem azt mondtam hogy nincs olyan feka ug-s aki ne lenne gazdag, de nem mind1ik csinál ug-t...

na szal érted mire gondolok...

béke & tisztelet


Előzmény: Papadzsó (32.)
Darksun e-mail | 2003-08-24 13:20:31 | 34.
hélyhó!
Mia?
Ezt nem is láttam!
Peace T!
Jó, hogy újra itt vagy köztünk!
Amit mondtam parádén, az egy másik topic volt, de h aelolvasom zöldségeket beszélő barátom hpzzászólását rendesen, akkor itt is szóltam volna pár jó szót az érdekedben!
mind1!
Azért neked jár a respekt ezerrel!
DS!

respect 2 da realz!
disrespect 2 da fakez!

Tschöppy e-mail | 2003-08-24 12:17:04 | 33.
káposzta: dagadt vagyok, és?
nem lengettem sosem a zászlót, sosem mondtam hogy csak én vagyok a frankó srác, de amit eddig csináltam, azt hadd ne szégyelljem már... köszönöm

sajnálom hogyha neked nem tetszik, amit csinálok, de sokak elégedettek vele. talán ezért vagyok a hiphop.hu egyik szerkesztője, és ezért kértek fel, hogy dolgozzak a Phat Entertainment-nek.
hadd ne kérjek ezért elnézést. és engedelmeddel szervezném tovább a bulikat, mert lesz még itt Mo-n olyan buli, mint amilyen pl a RZA show volt márciusban.
tisztelettel


Előzmény: káposzta (4.)
Papadzsó e-mail | 2003-08-23 16:30:17 | 32.
Bocs de én tok egy fekarappert aki UG rapper és hires na meg gazdag és hogy ki ö hát Method Man

Előzmény: hausAIR (12.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-08-22 15:27:55 | 31.
Aza baj az underground csapetokkal, h mindig azt nézik, h más miért sikeres, meg ki a sikeres, nem azt, h ők miért nem sikeresek, azt csak fikázzák a rádiókat meg TV-ket, h őket nem nyomják.
Nézzenk má egy kicsit magukba! Van vmi oka annak, h a rádióban sem nyomják a zenéjüket.

Darksun e-mail | 2003-08-22 14:41:35 | 30.
hát ezaz, Imi próbál tenni a magyar rap előre haladásáért, csakúgy, mint Tom D, de ahelyett, hogy az UNDERGROUND MC-k összetartanának inkább megy a fika a másikra, mert az kisebb!
Inkább az összetartásról kellenne szólni, nem pedig arról, amiről kezd szólni mostanában!


Előzmény: Papadzsó (29.)
Papadzsó e-mail | 2003-08-22 07:33:54 | 29.
Na jo nekem tetszik ez a HIHOP GÁLA dolog,az meg hogy Phreek mc mennyire lát rá a dolgokra az nem a mi dolgunk nagypofáju rapper? lehet de igaza van (általában,nem mindig)de igazi van!! Szal nekem van egy ismerösöm aki ismer egy emberkét akit ugy hivnak Imi LN a patkány szal ö tett valamit a hiphoop-ért bár ezért öt sokan fikázzták mostanában nagyon sok ilyen "társulat"
alakult pl Verdonrecords,Night Child,Dope Beatz Entertainment ,Phat Entertainment,Home records stb és itt akik benne vannak rapperek azok segitik egymász szal ez is jo lenne na ennyi

Darksun e-mail | 2003-08-21 16:11:21 | 28.
Mire lát rá frík emszí?
Semmire bazz, mert akkora a pofája, hogy eltakarja a szemét!
nagyképű mc lenne rá a találó név!
DS!


Előzmény: skinhead (27.)
skinhead e-mail | 2003-08-20 09:48:49 | 27.
Tegnap volt Fankadeli az interaktivban !!!!! Elég gáz vot!!

Előzmény: Killer (26.)
Killer e-mail | 2003-08-19 18:28:12 | 26.
na igen,a Rhyme Project jó,de azt is csak a viva hip-ben nyomják néha,viszont dopemant meg majkát minden szerda este látni lehet..abban igazad van,hogy ha játszanák a klipjeiket(+ még pár jó bandának)akkor az már haladás lenne,mert az emberek tudnák h nem csak majka papi létezik..csak attól félek h a Rhyme P is eltűnik majd,és ezután a klip után már nem lesz folytatás,csak UG szinten.
hausair:nem a zene zavar fankadelinél mert ízlések és pofonok,tudod!de azt kurvára utálom,mikor behívnak pár "rappert" a "híresebbek" közül mondjuk az interaktívba(amit 3-szor láttam kb mióta tart..)és bár +folytanák 1mást,mégis elkezdenek jópofizni...a legújabb divat szerinti trapézgatyóban..szánalmas!és tök faszságokról dumálnak velük,mert már nem tudnak mit kérdezni,de mégsem jut eszükbe,hogy helyettük esetleg meghívják pl a pluside-ot,rhyme p-t..stb


Előzmény: skinhead (17.)
skinhead e-mail | 2003-08-19 17:16:37 | 25.
Bocs,de Fankaadeli nem UG rapper ecsém ö MAIN STREAM-es értted ö maga is megmondta hogy ö nem akar UG rappet csinálni hanem öö MAIn s.-et szall ennyi arrol meg hogy fikázzák Fankát azzal nincs probléma a rap az ilyen mindenki fikáz mindenkit nem csak a magyar hiphop-ban szal a Fankának nemes egyszerüseéggel szar a zenéje,bár nagyon jo fej egy ember de a muzsikája enyhén szar de ha igazi fikát akarsz látni ajánlom a hiphop.hut ott is a Hinozis és a Dun.fiai topicot peace

Előzmény: hausAIR (24.)
hausAIR e-mail | 2003-08-19 16:38:44 | 24.
hi!nem értek 1-2 emberkét...
pl.:itt van ez a fankadeli-ugye-ő elvileg ug-t csinál(t).most meg egyre több ún. "real"-es fikázza, hogy ez már nem ug és ez már szar, meg minden.ha a viva 1 időben nem nyomatja annyit a klipjét akkor még most is ug lenne - és akkor is fikáznátok? /akinek nem inge ne vegye magára/
Ez itt a nagy gond emberek!ha vki feljebb jut, ismertebb lesz, akkor azt 1ből le kell húzni!?
ha nem tetszik vkinek a zenéje, azért le húzhatják, az nem zavar, de így ez 1 nagy faszság!
Ezért nem jutunk 1ről a 2re...

respect&peace

skinhead e-mail | 2003-08-19 11:38:12 | 23.
Szerintem ez valahogy elkezdödött ez az átalakulás hiszen pl a hiphop.hu forumon a szar mc-ket vagy épp csapatokat gőzerövel fikázzák és a jobbak lépnek elötérbe a nagy fikázogépek : Phreek mc ( aki egy kurva tehtséges mc és a Dope beatz entertainment tagja) és Landi ( az fürkésző eelemek volt tagja és szintén a DBE tagja) ök aztán ténleg rálátnak erre a dologra és tolják kifele a kakikat mint pl :Imi Ln,Hipnozis,Pluside,Dun.fiai(Tomka,Mc Szepy,Grouse,Crash,Hopka,Spike,Warrior,Nosferatum,Dexter,) szal ezt igy kell na meg a HIPHOP gála


Előzmény: ashley (22.)
ashley e-mail | 2003-08-19 09:49:59 | 22.
hat ilyen nincs muszaj mindent masolni??? ha mindenki mindent uyg csinal mint vki mas .. az masolas ,semmi eredetiseg nincs benne.. ha a MAGYAR hiphop ANGOL nyelvu lenne akkor az mitol lenne magyar??? he?
ha mondjuk ezt a naon eszleny otletet valositana meg vki.. akkor az lenne hoyg a vilagon mindenki akihez eljut a te otleted alapjan gyartott "magyar hip hop" .. azon a velemenyen lenne hoyg "ezek a hulye magyarok milyen faszlamak hoyg csak majmolni tudjak azt amit mar egyszer mindenki latott"
szal ezt vehetitek "masolasrol szolo eszrevelemenynek" vagy mit en tudom..annak aminek akarjatok.. a lenyeg hoyg sztem ez lenne kaposzta otletevel..
amuyg az mar haladas hyog elgalabb otletek vannak.. szal egyreszrol elismeresem kaposzta ,masreszrol emg nem valaositanam meg..
!magyar hip hop maradjon magyar!


Előzmény: káposzta (7.)
ashley e-mail | 2003-08-19 09:38:46 | 21.
hausAIR! asszem szivembol beszeltel:) ezzel a beszolasoddal iyg teljes mertekben egyetertek es ezen a velemenyen vagyok..


Előzmény: hausAIR (10.)
Aseph e-mail | 2003-08-18 16:26:21 | 20.
Káposzta!
Tegyük fel, hogy kiszűrik a szar csapatokat, amik egyébként is kiesnek, pontosan azért, mert a közönség dönt. Ha lenne egy kiadó, akkor már csak egy kis csapat ember döntené el, hogy kit "sztároljanak".És még, ha ez meg is történne,és a hip hop így terjedne el Mo.-on, az emberek többsége azért hallgatná, mert ez populáris éppen.Szerintem addig jó, amíg a közönség csak olyan emberekből áll, akik igaz-szívből szeretik a hip hop-ot.És lehet, hogy a folyamat (mármint a hip hop elterjedése) így lassúbb,viszont hosszú távon ez lesz jó.Hidd el, attól, hogy valami könnyebb,egyáltalán nem biztos, hogy jobb.


Előzmény: káposzta (4.)
adryrap e-mail | 2003-08-17 17:42:48 | 19.
Mindenki túl naívan áll hozzá a témához! Mivel ebben az országban nincs összetartás és kellő szeretet...így persze, hogy nem jutunk 1-ről a 2-re! A Hip-Hop gála frankó ötlet. Én már gondolkoztam hasonlón, de tudod a csajokat nem fogadják be annyira, főleg ha bő gatyába jár. Én szoktam bulit szervezni Békésen és a célom, hogy egyre jobban feljebb jussak. Jövőre Békéscsabát akarom meghódítani, és beakarok indítani egy Jam-et.Ha minden jól megy pár év és pesten leszek. Igen, M.O.-gon az underground a jó,és ez így is jó. Most senkinek nem szabad előtörni egy pár évig mert elzüllösödik a kép. Nekeik is a pénz fog dominálni. Ez majd elmúlik, csak harcolni kell! És ezt egyedül nem megy! Összekéne tartanunk, hisz olyan kevesen vagyunk. A baj, hogy mindenki fikázza a másikat,és mindenki útál mindenkit. Első lépésként ezt kéne megszüntetni. Utána léphetünk tovább, party-k ahol rengeteg igazi arc van...de amikor buli van akkor nem mennek el, mert... nemtom. Összetartás. kitartás, szeretet, és a RAP! Nem kell más, hidd el!
skinhead e-mail | 2003-08-17 17:20:33 | 18.
Talán vagy még egy ami talán emelné egy kicsit a szinvonalat kéne egy olyat Hiphop gálát ha dijaznák a kurva csapatokat és mc-ket fasz se tudja lenne legjonn mc,legjobb csapat,az év felfedezettje,az év klipje,az év vezetöje,az év száma,az év albuma stb és ez már ugy tom több országban igy amerikában,németországban,franciaoszágban,angliában,hollandiában,lengyelben és ez szentem emelné a szintet de nem tom ki rendezné ezt meg ugy itt is a támogatás na mind1 lehet ezt is roszul gondolom na skinhead voltam peace all

Előzmény: skinhead (17.)
skinhead e-mail | 2003-08-17 10:13:23 | 17.
Teljes mértékben osztom amit mondtál killer ez igy van Dopemané és a LA maffiá-é a hiphop és ott vannak ezezk az ugymondd még "reflektorfényben" lévö emberkék mint az AC,Sub bass,Mohaman a zsido haverjaival gangxsta és mostmár fankadeli de szerintem akkor se ilyen siralmas a helyzet hiszen itt az élö példa a Rhyme Proyect senki se ismerte öket az UG körökön kivül azt csináltak egy klippet amit hála istennek többször leadott a VIVA és az ország megismerte öket aki hallotta annak tetszett és mindeki erröl beszélt szal nekik sikerült és mindenhol Rhyme Proyect forumok és aránylog jo vélemlny még annak a dagadt különangoltanárnömnek is tetszett aki utálja a magyar rappet szal egy megoldás van szentem a klipp de lehet hogy nem igy van

Előzmény: Killer (16.)
Killer e-mail | 2003-08-16 18:43:51 | 16.
és hogy akarsz szubkultúrát ha senki nem vevő rá?a magyar hiphop-nak csak az UG része jó,a többi 1 kalap szar.régebben voltak kivételek(Sub Bass..)de mára szerintem már korántsem olyan színvonalas mint régen.talán fankadeli még elmegy..
mo-on szerintem nem beszélhetünk igazán hiphopkultúráról,bár mondom,vannak jó bandák,de nem adnak nekik annyi figyelmet,amennyit megérdemelnének..és ez ellen nem sok mindent tehetsz,mer 1 szűk körön kívűl senkit nem érdekel,ahogy Stan mondta,nem nyomják,mer nem eladható.na a lényeg:mi semmit nem tehetünk,max UG bandaként hozzáathatunk valamit,de nem fog rá figyelni szinte senki..ez van.Mo-on majkáké a "hiphop"..


Előzmény: adryrap (14.)
skinhead e-mail | 2003-08-16 12:51:37 | 15.
na akkor mondjad mit tegyünk ennek érdekében mert ha csak egy szaros forumba van leirva az ne mtul jo ,román rap? annak van hangzása szentem tul szar ahhoz de azért felvilágosithatnál!!!!4

Előzmény: adryrap (14.)
adryrap e-mail | 2003-08-16 12:10:17 | 14.
Itt minden vita fölösleges! Nekünk csak egy dologra kéne mostmár odafigyelni és minden erőnket csak arra öszpontosítani: aZ IGAZI MAGYAR HIP-HOP-ra! Nem kell nekünk külföldi szöveg, nem kell utánozni senkit.Meg kell teremtenünk a magyar subkulturát, egy olyan kulturát amit még az USA-ban is megirigyelnek. Amerikának megvan a maga sajátos hangzása, ha belegebbedünk mi akkor se fogunk tudni olyan zenét csinálni.A német és a román hip-Hop-nak is van jellegzetes hangzása, a magyarnak nincs!! Ezt kellene fejleszteni és nem azon veszekedni, hogy ki a szar és ki nem! Mindenkinek jónak kell lenni és egy sajátos hangzást kell kialakítanunk!Ezen törjük az agyunkat, ne a hülyeségen! Végszóként egy mottóval búcsúznék és mindenkinek ez legyen a jelmondata:
MAGYAR NEMZETI HIP-HOP-OT!!!!!!!!!

Mc Balage e-mail | 2003-08-15 12:51:48 | 13.
De nem érted meg, hogy ez MAGARORSZÁG és nem USA!?
annyira nehéz ezt felfogni?


Előzmény: káposzta (9.)
hausAIR e-mail | 2003-08-13 14:12:30 | 12.
biztos van olyan feka, aki ug rappet csinál...
mi nem hallunk róla, pont azért, mert ug-t csinál, nem keresi halálra magát és Mo.-n fel se figyelnek rá.

peace


Előzmény: EazyE (11.)
EazyE e-mail | 2003-08-13 09:49:58 | 11.
Melyik feka is csinál underground rappet?

Előzmény: hausAIR (10.)
hausAIR e-mail | 2003-08-12 17:27:43 | 10.
káposzta te gyökér!!! a magyar hip-hop nem csak azért magyar, mert magyarok csinálják, hanem azért, mert a szöveg magyar...
pl.:ott van Bebi, aki Mohával kavar, meg Pepita az Árral szembenből, hogy ne is mondjak mást...
különben meg mire mennénk olyan csapattal, ami angolul vakerál???
verhetnénk a mellünket, hogy van egy nemzeti csapatunk, oszt' azt se tudjuk, hogy mit szövegel.
a másik:
öcsém ha mondsz nekem egy olyan fekát, aki az UNDERGROUND zenéjével millák akasztott, akkor fasza gyerek vagy tesó..

peace foreva'

káposzta e-mail | 2003-08-12 16:57:13 | 9.
A fekák is underground rappet játszanak ök még se az elismerésért csinálják mert hisz multomillomosazok közül mind!!!!!
Mc Balage e-mail | 2003-08-12 15:24:18 | 8.
hát te tényleg nem érted itt a témát!
az underground az underground és nem akarják pénzért csinálni, csak az elismerésért és hogy magyarországon elismertek legyenek!!!!!!4
ez egész más!
a magyar Hip-Hop ilyen és nem pont te fogsz változtatni rajta!!!!!!!!!!4


Előzmény: káposzta (7.)
káposzta e-mail | 2003-08-11 08:36:56 | 7.
Lehet hogy Main stream de akkor is ha csak igy lehet akkor igy lehet a fankadeli is Mainstream mégis eljutott odáig hogy egy idöben agyonjátszotta a VIVa és országos ismeretségre tett szert,müsorkba hivták stb és azért kell angolul csinálni a dolgokat mert más nyelvebn nem lehet boldogulni ha megnézed pl a más országok hirességeit akkor világszinten ismertek nem anyanyelvükön hanem angolul nyomják ez a siker mert a magyar rockbandák akik ismertek külföldön azok is angolul csinálják ( Freshfabrik,Superbutt stb) ezért kell az angol remélem érted és ha lenne pénzem és támogatoim tuti megprobálnám megvalositani de igy nem megy pár suttyoval akik unják a sok szart mostanában ramélem vágod a témát de tölem még nyugodtan vitatkozhatunk!%!!!!
Mc Balage e-mail | 2003-08-10 21:09:27 | 6.
Naná barátom, csak amit te itt most leírtál azt már nem UNDERGROUND-nak hanem MAIN STREAM-nek hívják! Ne is haragudj, de tudod te mit beszélsz?
Magyar vagyok, magyarul írok szöveget! Na persze megspékelem egy-két külföldi szóval is, de a nagyrésze magyar!
Ez így nagyon yo ahogy van!
A szar csapatokról meg annyit, hogy ami neked szar az lehet, hogy nekem yo és ebböl megint csak egy újabb értelmetlen vita születne!!!!!!!!4


Előzmény: káposzta (4.)
Stan e-mail | 2003-08-10 19:57:23 | 5.
ja,ebben igaza van a csávónak,ezt kéne csinálni.de ezt sosem fogják +csinálni,mer hiába vannak tehetséges UG bandák stb,sosem fognak(legalábbis mostanában tuti nem)ekkora figyelmet fordítani a hip-hopra.bár az igaz h már jobban elfogadják,de soha nem lesz igazi konkurense a popnak vagy a kibaszott techno zenéknek.mindenhol azokat nyomatják.azok a "rapperek" akikre figyelnek(majka.tyson..stb)nagy szarok,hirtelen felkapott amcsi utánzó balfaszok,sosem fognak igazi hip-hop kultúrát hirdetni.de őket nyomatják,a tehetséges tagokra meg szar se figyel.nem nyomják őket a zenecsatornák se,mer feleannyi embert se érdekelnek,mint amennyit pl a popbaromságok.kevésbé elad6ók.akármit mondanak,a hip-hop rétegzene,és itt mo-on nincs igazi jövője.vannak próbálkozások,tehetségkutatók..stb,de ennél sokkal több kéne.

Előzmény: káposzta (4.)
káposzta e-mail | 2003-08-10 19:29:56 | 4.
Elmondom én nektek elöször is kéne egy ugymondd szürést csinálni és a szar csapatokat leszarni jo magasrol 40 fokos szögben azután kéne egy támogato aki tele van zsével utánna kéne alapitani egy köcsög kiadot amely leszerzödteti a egjobb csapatokat és azokat akikben fantáziát lát majd megegyezik a zenecstornákkal hogy vetitsék a kurva UG klipeket mert a társadalom nagyrésze igy ismerné meg öket majd szert kéne tenni pár jo külföldi kapcsolatra és a zenéket angolul kezdeni el írni majd folyamatosan kitolni azokat külföldre és lenne az egésznek értelme mert ugye csak ennyi szükséges a hírnévhez ugyanezt csinálták más kurva ismereetlen zenészek is mint pl ( Panjabi MC, Good Charlotte,50Cent stb stb) és azokra akikre most asszondják hogy ök tettek valamit a magyar HIPHOP-ért mint az a paraszt geci fankadeli vagy az a dagadt Tschoppy vagy még jo páran akik lengetik a zászlot hogy ök aztán frankok ( Phreek Mc,Falcon az a kis pöcs meg még nagyon sokan szal egyenlöre ennyi Písz
Darksun e-mail | 2003-08-08 11:51:23 | 3.
Én még mindig IU és TRIBE felé hajlok...
na meg persze BOBAKROME! :D
DS!

Mc Balage e-mail | 2003-08-07 20:40:23 | 2.
Deegonak nagy respect az arcába, mert olyan ragga feelingje nincs másnak. Valamint respect Tibbah-nak,Riskey-nek és az egész kibaszott Connections-nek mert ők a legjobbak!Valamint persze a Hősök!
adryrap e-mail | 2003-08-07 19:40:57 | 1.
Miért nem írtok ebbe a fórumba? Itt pedig ki lehetne vesézni a dolgokat. Milyen emberek vagytok ti? Szerintem a magyar Hip-Hop-nál nincs jobb! Persze csak akkor, ha igényesen van megcsinálva! Ajánlom Deego-t V. a Rebelliot! A Rebellio Békés megye legjobb bandája! Kár, hogy Pesten lakik Tengely!
Písz!


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.