Click to Visit
Hip-Hop - Foci
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Bill e-mail | 2003-10-19 11:11:04 | 136.
Olyan biztos nem lesz,h Cúper az olasz válogatott kapitánya legyen.
Hogy is mondjam,"nem igazán" népszerű.
Úgy tudom ,h Zaccheroni a legesélyesebb az Inter kispadjára.
Ennek én nem örülnék,hisz volt már Milan-mester is,bajnokit nyertünk.Igencsak a szivünkbe zártuk.
És hát az Inter,az nem a kedvenc csapatom finoman szólva.

A Barca-t egyszerűen nem tudom hova tenni.Spanyolhonban értük szoritok,de most mélyponton vannak.
A Real-t meg rühellem mint a szart.A legutálatosabb csapat a szememben.Amiket művelnek egy Hierro-val,Del Bosque-val,gusztustalan.CSAK A PÉNZ számit nekik.sajnos megint nyertek.

Chelsea-nek szurkoltam,mivel Angliában ők a kedvenceim,tehát no comment.


Előzmény: Method (135.)
Method e-mail | 2003-10-19 10:55:39 | 135.
Krúgták Cúpert?
Erről még nem is hallottam. Sajnálom kicsit, mert örökvesztes "alkat". Mindent elvesztett már amit lehet a Valenciaval és az Interrel is.
De magának is köszönheti a "kudarcot". Nagyon ráerőltette a sok "latin focit" játszó játékosra a védekező játékot. Ennek pedig ez lett a vége.
Ki lesz az utódja? Én azt olvastam, hogyha Trappatoninak lejár a válogatottban a szerződése (2004. 06.31.) akkor (lehet) átveszi az Intert, Cúper pedig a talján válogatott vezetőedzője lesz.
De ez csak pletyka, ugyanezt eljátszották Cappellóval (bocs ha rosszul írom) is. Majd meglátjuk mi lesz.
A Juve 3-2-re nyert Anconában, így továbbra sem lőtt ebben a szezonban 2 gólnál kevesebbet tétmeccsen. (csak a Milan elleni szuperkupa mérkőzésen, de azt nem számítom annak). Miccoli 2 góljával bebizonyította: jó igazolás volt. Az Inter Vieri 11-esével pontot mentett, A Stuttgart a 9. fordulóban először kapott gólt(!). Habár emiatt nem bánkódhattak, mert 3-1-re verték a Brement idegenben (Szabics lőtte az első gólt). A Leverkusen 4-1-re verte a Hertát (Berlinben!) aminek következtében az első helyen áll. A Bayern csak egy 0-0-át ért el.
Az Arsenal -hála az égnek- megverte a Chelseat, így az első helyet átvette az MU-tól. A Newcastle idegenben nyert, ami azt mutatja egyre jobb formába lendülnek Sherearék.
Egy kis spanyol foci:
A Real 2-0-ra nyert Vigóban (Ronaldo és Carlos góljainak köszönhetően), a Barcelona ismét hazai pályán kapott ki, bebizonyítva, hogy hiába van új edző, Ronaldinho jövőre is az UEFA-kupa vár a tengerparti városra. Ja és a Soceidad is kikapott:( az Albacetétől.
A Milan-Lazio meccsre a tippjeim: 0-0, 2-2, vagy 1-0
Más eredmény nem születhet:). Igazából a döntetlennek örülnék a legjobban.


Előzmény: Bill (134.)
Bill e-mail | 2003-10-19 08:51:20 | 134.
Interesek:
Kirúgták Cúper-t.

Mit szóltok?


Este Milan-Lazio.MILAN!!!!MILAN!!!MILAN!!!!!!!!!!!!!!!

Mr. X to tha Z e-mail | 2003-10-18 13:58:31 | 133.
A Manchester megverte a Leeds-t és most első! :D
Ha a Chealsea + az Arsenal xel akkor ott is mard.

Method e-mail | 2003-10-17 22:14:37 | 132.
Habár utálom a Fradit, de a nemzetközi porondon minden magyar csapatért szorítok. A szerdai játékához -csak- gratulálni tudok. A bíró nagyon kibaszott a Fradival: a második 11-es nem volt jogos, a 92.percben pedig nem nagyon szoktak megadni kétes szituáció(k)ban büntetőt. Főleg ekkora tétnél.
-Szerintem- viszont ha az első meccsen jobban játszik a Fradi nem lett volna gond, tehát nemcsak a bírót kell hibáztatni. Mindenesetre a játékhoz gratulálok!
Az MTK megtanította a világnak, hogy kell 0-0-át "kiharcolni" fáradtság nélkül.
A LOKI VISZONT A MÁSODIK FORDULÓBAN! Szép volt fiúk! Kettős győzelemmel megverni a horvátokat, nem semmi. Annak külön örülök, hogy a PAOK Szaloniki "személyében" egy verhető csapatot kaptunk. A 3. fordulóban pedig jöhet a Barca, vagy a Roma. ( feltéve, ha eljut odáig a spanyol és az olasz gárda:) )
Hétvégén ismét beindul a "meccsdömping" Nyugat, Dél-Európában. A Juventus az Anconához látogat. Mit mondjak? Kötelező a sereghajtó elleni győzelem!!!


Előzmény: Bill (127.)
Down By Low e-mail | 2003-10-16 19:59:58 | 131.
hat ennyire newekre nem elexek de az ilyesmi dolgok remlenek........
elegge felbassza az agyam az effele meccs......
annyira elrontja a futball szepseget........shit..


Előzmény: Bill (130.)
Bill e-mail | 2003-10-16 16:25:07 | 130.
Kb.oda került nálam ez a pöcsfej mint a Byron Moreno(az olaszokat ejtette ki a VB-ről)

Előzmény: Down By Low (129.)
Down By Low e-mail | 2003-10-16 15:08:49 | 129.
Hat AAAAAAAZ nem semmi meccs wolt.....
Bar fociztam egy jopar evet ewet es azota is szeretem a dolgot de ekkora alibi meccset nem lattam regen..........h lehet ekkora fasz bolgar cigany biro.......aztakkurwa......
a masodik 11 es .........pfffff bazze....
G U S Z T U S T A L A N !!!!!!!!!!!!
szegeny Szucs nek h ment be az a 11 es.....a laba alatt........

Debrecen legalabb megcsinalta de az MTK 0-0 - t okozott igy ok se ballagnak towabb......


Előzmény: Bill (127.)
gonzales7 e-mail | 2003-10-16 14:55:14 | 128.
Jaja cirkusz volt a meccs,szépen ki ejtették a fradit!!!Szemét "munka"volt!!

Előzmény: Bill (127.)
Bill e-mail | 2003-10-15 21:01:49 | 127.
LÁTTA VKI A FRADIMECCSET?ROHADT GECILÁDA
MOTHERFUCKIN ASSHOLE BOLGÁR BIRÓ!!!!!!!!
KORRUPT GECI FASZKALAP!!!!!!!ELCSALTAD TE SZEMÉT A MECCSET!!!!2 11-ES???PIROSLAP?????A DÁN KAPUS NEM A GÓLVONALON ÁLL A 11-ESEKNÉL???????VÉGIG ELLENÜNK FÚJSZ????MENNYIVEL SZÚRTÁK KI A TETVES SZEMEDET MI????HÁNYOK AZ ILYEN TRÓGER SZARDARAB EMBEREKTŐL!!!!!
NEM BAJ FRADI,SZÉP VOLT!!!!!!!


ÉN FRADISTA VAGYOK,VISZONT A KUPÁKBAN MINDEN MAGYAR CSAPATNAK DRUKKOLOK,SZÉP VOLT DEBRECEN!!!!

Mr. X to tha Z e-mail | 2003-10-04 08:44:45 | 126.
Forza Inter!
Szerintem meg Rivaldo spanyolországba való ahol ha cselez egyet nem rúgják föl.


Előzmény: Bill (124.)
Csíkos e-mail | 2003-10-03 20:47:24 | 125.
Hi!
Qrva nagy mosoly van az arcomon :)))))))!!!
Kiszopott a MU & ki szopatta???? Szabics
A Mi Szabicsunk!!! 1 GOAL & 1 GOALPASS!!!!
P!


Előzmény: gonzales7 (121.)
Bill e-mail | 2003-10-03 17:59:04 | 124.
Hallod mikor olvastam az olasz teletexten,h
Riva mégis marad,akkorát üvöltöttem, ahogy a torkomon kifért.Ne tudd meg,ne gondold,h a szomszédnéni örültnek hisz,ÁÁÁÁÁ!!!Mondjuk leszarom,hetente 1szer 2szer mindig átcsönget,h túl hangos a zene blablabla...
Nagyon szurkolok,h jól érezze magát a Milan-ban.
A Vigo ellen Ancelotti is elismerte,h igencsak nem nyomtuk jól.

VASÁRNAP ESTE DERBY!!!!!!!!
FORZA MILAN!!!!!!!!!
MALDINI O SHEVCHENKO A PALLONE D'ORO!!!!!!!


Előzmény: Method (120.)
Method e-mail | 2003-10-03 13:10:11 | 123.
Teljesen igazad van. Ha a kedvenc csapatod persze, hogy nekik drukkolsz. Amikor 2001-ben ( ha jól emlékszem:) ) Olasz-magyar vb.-selejtezőn,
Del Piero szabadrúgásból gólt lőtt majdnem szétszedtem a szobámat örömömben. Nem érdekelt túlzottan, hogy a magyarok ellen lőtte.
És ha a Juve Debrecenbe játszana biztos az olaszok szektorában szurkolnék. A kedvencekért mindent!
Viszont a Stuttgart meccsen több okból is a németeknek szurkoltam:1. utálom a Manchestert
2. a Stuttgart a német csapatok közül különösen szimpatikus. Nem összevásárolt sztárjátékosokból áll, viszont: a szervezettségükkel, jó védekezésükkel, nagy kitartásukkal tudják egyensúlyozni "tudásbeli különbségüket" a nagycsapatokkal szemben, és mindenkire veszélyesek. Ezt az MU -a védelmének is köszönhetően- megtapasztalta.
3. Így a továbbjutás is nyitottabb. Mind a négy csapatnak van esélye, és az MU legalább az utolsó két meccsen játszani is fog, nem úgy, mint tavaly.
4. És nagyon kis részt Szabics miatt is. Aki góljával, illetve gólpasszával kiemelkedett a mezőnyből. Óriási játékos, főleg a magyarok közül.

Gonzales7!
Jaja, én is szorítok Nedvednek. Mint mondtam már nagyon megérdemli.
Egyébként a Juve 2008-ig meghosszabbította Del Piero szerződését. Hőséges az emba a csapathoz. Hála az égnek.


Előzmény: Mr. X to tha Z (122.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-10-02 18:07:36 | 122.
Őszintén szólva én az MU-nak szurkoltam. Most biztos jöttök a "szeressük a magyrokat" dumávol és, h mé nem az Imiért szorítottam.
Azért mert nekem az MU a kedvenc csapatom, ott játszik pár kivétellel az összes kedvencem.
Annak örülök, h Imre betalált, de jobban örültem volna egy X-nek.

gonzales7 e-mail | 2003-10-02 17:44:22 | 121.
Nedved remélem meg is kapja az aranylabdát!!!!

Stuttgart+Manchester=2-1...hááát ez kééész!A mi "Imink"is bőven kivette a részét a győzelemből!!!!
Az volt a nagy szám hogy a meccs közben elaludtam,majd fölébredtem,és nem hittem el az eredményt!!!:))))))


Előzmény: Method (120.)
Method e-mail | 2003-10-01 00:22:22 | 120.
Heeyy, Yeahh!
Ismét 2-1-re nyert a Juve. Ezúttal az Olimpiakoszt "kényszerítette térdre" a legjobb olasz gárda:). Nedved 2 góljával ismét bebizonyította, hogy érdemes az aranylabdára.
Egyéb BL eredmények:
A csoport:
Anderlecht-Bayern 1:1
A müncheni csapatnak nyernie kellene az ilyen meccseket, ha ismét Európa élvonalában szeretne tartozni. De talán magyarázat a döntetlenre, hogy már a 35.percben emberhátrányba kerültek.
Celtic-Lyon 2:0
B csoport:
Lokomotiv Moszkva-Arsenal 0:0
Az már elég gáz, ha a Moszkvának se képesek gólt lőni az ágyúsok.
Inter-Dinamo Kijev 2:1
Vieri győztesgóllal tért vissza "kisebb" sérülése után.
-Egyébként érdekes, hogy az olaszok továbbra is folytatják a jó sorozatukat: 6 meccs-6 győzelem. Nem semmi. Kíváncsi vagyok, kik fogják megállítani őket.-
C csoport:
Deportivo-PSV 2:0
Pandiani nagyon érzi a kaput ebben a szezonban. Ismét betalált, igaz 11-esből. Azt viszont furcsállom, hogy Makaay távozása után Diego Tristan csak a cserepadon ül.
Monaco-AEK 4:0
Morientes 2 gólt lőtt! Bebizonyítva ezzel, hogy a Real után is van élet. A PSV ellen is gólt lőtt és -ha jól emlékszem- a hétvégén is a francia bajnokságban. Egyre jobb formába lendül.
Azt viszont nem értettem, hogy Cissé miért csak a csere volt?! Mind1.
D csoport:
Galatasaray-Soceidad 1:2
Részben örülök a Soceidad sikerének, részbe nem...
így legalább még valószínűbb a Juve-Soc. befutó a csoportban, viszont nem biztos, hogy Juve csoportelsőséggel. Talán a "remi" jobb lett volna.

Bill!
Rivaldo mégse igazolt el!
Ugyanis Európában -szinte- már mindenhol bezárult az átigazolási piac. Az igazgató pedig meggyőzte a brazilt a maradásról. Így Rivaldo januárig biztosan a Milan játékosa lesz. El is utazott Vigóba a Celta elleni meccsre.
Egyébként valószínű, hogy utána a Chelseaben folytatja, legalábbis nagyon oda szeretne szerződni. Majd meglátjuk.
Forza Juve!

skinhead e-mail | 2003-09-30 07:47:28 | 119.
A mostani német bajnoksagban a Stuttgart a legjobb csapat és szentem ök nyerik a Bundesligát és év végén Szabicsot leigazolja a Real Madrid raul hrlyére :DDD ....( ' _ ' )....

peacekavas


Előzmény: Method (118.)
Method e-mail | 2003-09-28 01:59:24 | 118.
Hidd el jobb lesz neki. Az olasz játékstílus nem megy -és nem is fog menni- Rivaldonak. Egy aranylabdást pedig luxus a cserepadon játszatni.
...
Na, de rossz hírek után jöjjenek a jók:
Nyert a Juve 2-0-ra a Reggina otthonában.
Ha a "cserecsapat" is képes ilyen eredményesen játszani, akkor az "A-csapatot" ki fogja megállítani? ( Senki :) )
Egyéb bajnokságok:
A Real "elvérzett" Valenciaban, az MU kiütéssel nyert, az Arsenal és a Chelsea megszenvedett, de végül nyert, a Stuttgart pedig 7 forduló után sem kapott gólt(!). Ezúttal 3-0-ra nyertek Szabicsék.
7 forduló alatt nem rossz a 9-0-ás gólarány.
A Deportivo és a Soceidad -sajnos- kikapott (pedig a Depor megléphetett volna a Real előtt, kár érte)


Előzmény: Bill (117.)
Bill e-mail | 2003-09-26 16:48:56 | 117.
Rivaldo elhagyta a Milan-t.Nem tdok most mit mondani.Rohadtul sajnálom.Ohh shit...
Én még mindig biztam benne.

Mindenesetre:GRAZIE TUTTO RIVA!!!!!!!!

Method e-mail | 2003-09-24 22:10:53 | 116.
Heeeyyyyy, yeahhh!
A Loki nyert az Uefa-kupában idegenben. Nem túlzottan szeretem a magyar focit, de -debreceniként- ennek örülök. + ez Uefa, nem bunkó, Arany-Ászok alkesz Liga.

Method e-mail | 2003-09-23 20:52:28 | 115.
Ejjj, de szar. Csak döntetlen a Roma ellen, pedig a 87.percig vezettünk. Ráadásul Del Piero -legalább- 1,5 hónapig kidőlt a sorból:(...Fuck!
Nagyon balszerencsés egy ember.
Olyan szar meccset még nem láttam, mint amit a Real játszott (a 4 gól ellenére). Annak viszont örülök, hogy Ronaldo betalált.
Az Arsenal -hála az égnek- nem kapott ki. Manchesterben jó a döntetlen, szerintem a végelszámolásnál sokat fog érni.
megj.: bocs, hogy vasárnapi eredményekről írok, de nem tudtam a fórumra írni az elmúlt pár napon.

Bill e-mail | 2003-09-19 20:08:52 | 114.
Én is ezen a meccsen az Arsenal-nak drukkolok.
Nem szeretem a MU-t.
Angliában mondjuk én Chelsea - párti vagyok.
Még mielőtt bárkitől megkapnám,h ja mert most bevásárolt az Abramovic,nem azért,hanem már kurva régóta birom a Chelsea-t a sok olasz miatt.


Előzmény: Csíkos (113.)
Csíkos e-mail | 2003-09-19 17:08:41 | 113.
Háj everibodri!!
Nagyon remélem h az a qrva MU kiszopik az Ágyúsoktól!!!! Nistelroy (nemtom h yol írom e), de qrvára nem bírom! Mindig csak befejező ember, odarúgják neki, csak annyi a dolga h beletegye a lábát, nem is kell céloznia, úgyis úgy fog pattanni h bem1, na yo vannak másféle góljai is!!!!
Peace

Method e-mail | 2003-09-18 21:55:54 | 112.
Még egyszer elmondom: Meg kell verni a Rómát!
Habár Totti jó formában van, de szerintem nem lesz gond. Főleg ha villan egyet Trezeguet, vagy Del Piero. Remélem Davids kezdő lesz, kár lenne elpazarolni egy ilyen szintű játékost a kispadon.
Elég korai még az EB-ről beszélni, habár én is bízok a sikerükben. Megis érdemlik az elmúlt évek szerencsétlenségei miatt.
A cseheknek én is örülök.

Mr. X to Tha Z!
Nem tudom mit mondjak az Arsenal-MU meccsről. Az MU esélyesebb, még idegenben is, de az Arsenalnak szurkolok. Kiváncsi vagyok, hogy tudják Henry-ék megemészteni a BL-vereséget.
Az MU pedig nagyon magabiztosnak tünik. Látszik eligazolt Beckham:).

Bill!
Erről én is olvastam. Ferrara is azt nyilatkozta, hogy Del Piero lőtte, de még hivatalosan nem adták meg neki, remélem ez is -hamarosan- megtörténik. Azért nem mind1: 1 vagy 2 gólos:).

ashanti!
Hála az égnek, hogy az Inter nyert!
Azért érdekes nincs Vieri egyből jó játék, három gól. Nem azt mondom, hogy rossz csatár. De olyan játékos aki alig ér labdába, de minden meccsen begyötőr valahogy egy gólt -habár így nem szép a játék, de eredményes-
Egyébként érdemes lesz ezt a Martins gyereket figyelni Nagyon tehetséges, fiatal (ha jól tudom 18 éves) még sok siker vár rá.


Előzmény: gonzales7 (109.)
Bill e-mail | 2003-09-18 19:02:53 | 111.
Úgy tudom végül Del Piero-nak adták a másodikat is.

Előzmény: Method (107.)
ashanti e-mail | 2003-09-18 17:40:57 | 110.
Arsenal-Inter:0-3!!!!!Tök gáz!Pedig én bíztam bennük!
gonzales7 e-mail | 2003-09-18 17:07:50 | 109.
Így van tesó a Rómát le kell gyűrni....!!!!Sztem le is fogják!!!
Jaja az olaszok nyomulnak,de ez yo is van így,végre.....EB-címre is esélyesek a "digók":((
Bár most én annak örülök a legjobban hogy a Csehek megint EB-résztvevők...


Előzmény: Method (107.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-09-18 16:13:47 | 108.
Vasárnap Arsenal-Manchester United.
Az év derbijének első felvonása.
Szerintetek ki nyer?

Method e-mail | 2003-09-17 21:43:40 | 107.
Lenyomtuk őket egy góllal (2-1). Del Piero: egy gól, egy gólpassz -a másik gólt Ferrara lőtte-.
Hú, de kellett ez a jó kezdés. Vasárnap pedig el kell páholni a Roma-t( mármint a Rómát:) )!
Eddig 100%-osak az olaszok a BL-ben: 4 meccs, 4 győzelem. De azt nem hittem volna, hogy 3 góllal megveri az Inter az Arsenalt -nem semmi-
Remélem megismétlődik a tavalyi "olasz" elődöntő:).
Ja és még a tippmixen is nyertem:) (a Juvénak is köszönhetően)!
Hajrá Juve!


Előzmény: gonzales7 (101.)
Darksun e-mail | 2003-09-17 19:15:47 | 106.
GAttuso hogy pofánbaszta már a köcsög zlatananyabaszót!
:DDDDDD
Kemény volt!
:D
DIDA odabaszott!
DS!

gonzales7 e-mail | 2003-09-17 17:32:21 | 105.
Ja tényleg, a meccs hőse volt,ki vétte az Ajax "szemét"!!!!

Előzmény: Bill (104.)
Bill e-mail | 2003-09-17 17:21:51 | 104.
Ja volt pár helyzet amit berúghattunk volna még.
De Dida a 95. percben mekkora állat nagyot védett!!!!Hihetetlen!

GRAZIE DIDA!!!


Előzmény: gonzales7 (103.)
gonzales7 e-mail | 2003-09-17 17:15:15 | 103.
:DDDDDD

ja ja komoly volt Pippo begyílkolta megint a lasztit....rengeteget ki hagyott a Milan!!!!


Előzmény: Bill (102.)
Bill e-mail | 2003-09-17 16:23:10 | 102.
ÁÁÁ jóhogy néztem. Mikor Pippo bevágta,majdnem felboritottam a TV-t!!!:))

MILAN!!


Előzmény: gonzales7 (98.)
gonzales7 e-mail | 2003-09-17 14:29:10 | 101.
A törököket le kéne, ma nyomni, egy-két góllal!!!!!
Kezdésnek nem lenne rossz!!!!!.....hát a Rómát meg kell verni, nincs mese!!!!!

Yo kis meccs volt a kedd esti!!!!!Gattuso nagyon kemény volt......
Ma meg Inter-Arsenal nem rossz,nem rossz....


Előzmény: Method (100.)
Method e-mail | 2003-09-16 22:21:10 | 100.
Nem baj a 11-esért, a lényeg, hogy győztünk. Azért is fontos ez a győzelem, mert nem hiszem, hogy sokan megvernék a Chievot idegenben (főleg a szezon első-őszi- szakaszában).
A Roma vezet, viszont pont vasárnap játszik a Juvéval Torinóban, úgyhogy meg kell verni Tuttiékat:D minél több góllal.
Jaj persze előtte a Galatasaray-t holnap, illetve ma.
BL-ről jut eszembe:
A Real nyert 4-2-re, ami nem érdekelne, de Roni 2 gólt lőtt:). A Milan 1-0-ra. A tippmixen pont arra fogadtam, hogy egy góllal fognak győzni (hendikepp).
Viszont a Celta nem tudta megverni a Bruges-t (1-1), ami miatt több rugótol estem el:( (a többi meccs bejött, ez is 7-8 percen múlott)
A Lazio, Chelsea idegenben nyert; az MU kiütötte a Panathinaikoszt -de legalább Nisterroy nem lőtt gólt:)-
A Rangers fordítani tudott a Stutgart ellen, a Porto csak 1-1-et ért el belgrádban. Nagyjából ennyi...
Hajrá Juve!


Előzmény: gonzales7 (98.)
rapszil e-mail | 2003-09-16 18:38:31 | 99.
Ide volt pofááád jönni!!!!!MI??????

Most haraxom,mélt nem írsz,mi?????

Jóvan...:(((((Pedig lett volna mondani valom,de akkor nem mondom!!!!!!!!!!!!


Előzmény: gonzales7 (98.)
gonzales7 e-mail | 2003-09-16 15:04:05 | 98.
Hát elég érdekesen indult 11-es meg ilyenek........sztem nem is kellett volna büntetőt adni de hát mind1.......Trezeguet megint villant és a Juve győzött!!!!!!!!!!
Remélem a bajnokság végéig ez így lesz meccsről-meccsre.....mindenesetre most 2-dik-ok Roma csak jobb gól aránnyal vezet....yo kis bajnokság lesz ez!!!!!

Bill:Este Milan-Ajax sztem yo meccs lesz......Andrij remélem bevág egy-két GÓÓÓÓÓÓlt......Na peace!!!!


Előzmény: Method (97.)
Method e-mail | 2003-09-14 18:36:12 | 97.
Jaja, durva volt. Csak Ronaldo lőhetett volna több gólt:). Remélem a Chievo-Juventus meccs is durva lesz.

Előzmény: Laczka (95.)
Bill e-mail | 2003-09-14 14:52:41 | 96.
Nem mondom nem volt rossz a Real.
Ezzel együtt nevetséges,h mennyire nem akart semennyire sem ellenállni a Valladolid.


Előzmény: Laczka (95.)
Laczka e-mail | 2003-09-14 13:38:35 | 95.
Kurvára tetszett a tegnap esti Real meccs.
Method e-mail | 2003-09-10 21:30:18 | 94.
Bassza meg, csak 1-1-et játszottak az olaszok. De mind1, Wales is döntetlent játszott, úgyhogy ha otthon megverik Azerbajdzsánt továbbjutottak.
A magyarok ismét beégtek -ezen már nem is csodálkozok, hozzászoktam-
A svájciakat viszont sajnálom. Azért a ruszkiktól kikapni 3 góllal.

Bill e-mail | 2003-09-10 16:08:18 | 93.
Hát igen én is igy vagyok vele.

Előzmény: vcarter (92.)
vcarter e-mail | 2003-09-10 14:54:53 | 92.
Argentinában leáll 15 napra az első osztályú foci! És még nálunk vannak szurolói rendbontások.. :-)))

Mit szóltok hozzá?

Ja, nézi vki a ma esti magyar meccset? Nem szeretem a magyar focit, de én hülye mindig bizakodom, hogy talán majd most!

Mr. X to tha Z e-mail | 2003-09-09 16:36:53 | 91.
Szerintem is.
De erről nem ők tehetnek igazából.
Szerintem a FIFA elnöke.
Ő ígérte meg a kis országoknak, h a bíróik nagy mecceket kapnak VB-n, csak, hogy újraválasszák.


Előzmény: Bill (90.)
Bill e-mail | 2003-09-08 17:27:36 | 90.
Semmi bajom a koreai néppel,de ez
gusztustalan.


Előzmény: Mr. X to tha Z (89.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-09-08 16:47:20 | 89.
Délkorea 1 okból nem lett érmes, az olasz és spanyol meccs után már nem mertek semmit sem csinálni ami segít nakik.

Előzmény: Bill (88.)
Bill e-mail | 2003-09-07 13:40:18 | 88.
A Korea meccset inkább ne emlegessük...

ROHADJ SZÉT TE KORRUPT BYRON MORENO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sokan követeleték egyébként Baggio-t a VB-re Olaszországban is .


Előzmény: Mr. X to tha Z (87.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-09-07 08:51:39 | 87.
Az igaz, h Trap-nak vannak furcsa húzásai. Én egy miatt nagyon útálom.
Ez az, h nem vitte ki Baggiot a VB-re, hanem vmi fiatalt akit tuti nem állít be.
Pedig Coffocska rutinja talán továbbjutást ért volna Korea ellen.


Előzmény: Method (86.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.