Click to Visit
Hip-Hop - Majka, a sztár?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Thalee e-mail | 2003-09-30 12:46:39 | 22.
Szevasztok!!!

Burn Mutherfuckin Majka and Dopeman, burn!!
Amugy Dopmannek is csomo száma koppintás.
Peace


Előzmény: skinhead (21.)
skinhead e-mail | 2003-09-30 08:01:04 | 21.
Hát bazz azok után hogy lenyulta Snoop Dog és DrDree egyik számát a Nothing but A G Thanget mit vársz töle,ebböl látszik hogy ö semmit nemtud ezekröl a dolgokrol és ö csak ugy tud jo musicot csinálna ha lenyul egy számot és nem koppint hanem lenyul mert ugyanaz az alap és a szöveg is csak épp magyarul szal SHIT és haljon ki a fajtája Snoop RulZZzzZZZz!

Előzmény: Kovda (20.)
Kovda e-mail | 2003-09-27 15:48:15 | 20.
Peace!

na figyeljetek!
Én úgy tudom a nap keltében annak a fasznak freestyl-ozni kellett volna de beégett mint a szar!!!
csak nevetgélt össze vissza!
amúgy a blikkben olvastam...

Kovda

Darksun e-mail | 2003-09-27 15:19:35 | 19.
:DDDDDDDD
olvastam mailt és most válaszolok éppen...
...sehova nem bírok belépni!
fukdat!


Előzmény: RAC (18.)
RAC e-mail | 2003-09-27 15:15:36 | 18.
igen?????????????????ha ezt tudom,akkor biztos kimentem volna TV-zni...bazzeg mérnem mondtad??????????????????????????
:)
na,olvass mélt,és mondom még 1x:ill kérdezem..mivan????nemtudsz jönni sehova?????????


Előzmény: Darksun (17.)
Darksun e-mail | 2003-09-27 15:12:02 | 17.
a vonat annyira nem, de amikor a NApkelte /:DDD/ volt, akkor mi még ágyban voltunk...
DS!


Előzmény: RAC (16.)
RAC e-mail | 2003-09-27 15:07:20 | 16.
ya igen..olyan yó,és kényelmes volt a vonaton,mi?:)
de olyan béna vagy,most nem tudsz belépni??


Előzmény: Darksun (15.)
Darksun e-mail | 2003-09-27 15:05:16 | 15.
nem, nem láttam...
...de valahogy nem is bánom, hogy lemaradtam róla:
jobb programom volt!
;)


Előzmény: RAC (14.)
RAC e-mail | 2003-09-27 14:31:28 | 14.
látta vki a napkeltét?:)))
mondjuk főleg G7-től kérdezem,mer ő mondta h benne lesz(ill. volt)majkácska,és elvileg rappelnie kellett benne...én persze nem láttam,bár azé kiváncsi lettem volna rá...
annyit tok,h DS nem látta.:)))
legalábbis remélem.:)


Előzmény: g_papa (13.)
g_papa e-mail | 2003-09-27 12:00:54 | 13.
Majka egy kalap szar meg kankó is.
opium e-mail | 2003-09-15 14:44:20 | 12.
Direct Connectel
skinhead e-mail | 2003-09-13 06:15:42 | 11.
Opium,pls mondd el honnan töltötteed le mert kiváncsi vok a hájdagály szövegére

Előzmény: opium (10.)
opium e-mail | 2003-09-11 17:38:20 | 10.
nah, gondoltam írok ide valamit...

letöltöttem az E.T. albumát, hát szánalmas, többre nem is futja hirtelen, nézzünk pár szöveget:

"pörgök itt lennt a városban
rádió ... az autóban
hallgatom az ajánlót
mikor egy jó csaj áll mellém magától" [bazz]

"elképzelem, elképzelem, mit művelhet ez a bomba nő az ágyamban, a karjaimban, megdöngetném azon nyomban"

"mia nevem: i.t.i., melyik a ház ahonnan jöttem big bratyi" [szánalmas faszom]

ekkora köcsögöt, lehúzza a műfajt, megont majd aszthiszik hogy ez "rap"

"várom hogy megtaláld
szívemnek kis ajtaját
a kulcsot elrejtettem néked
ha megtalálod engem ott találsz"


de a legérdekesebb, hogy egy szám "rap", egy trance, így követi egymást, talán nem véletlenül hogy minden diszkós meg divatrappbuzi is megvyge,

mindenkinek ajánlom ITI lemezét, nagyon jó :))))))))))))))))))))
tényleg
nem hazudok
miért is tenném
semmi értelme
faszom
opa

.Robi. e-mail | 2003-08-25 22:27:14 | 9.
Emberek, ez egy Hip-Hop fórum. Hogy jön ide a majka??????????? Ég és föld a kettő!
D-WiTh e-mail | 2003-08-25 20:52:52 | 8.
undorító az egyik kedvenc számom nagyon elbaszta pedig eddig nem volt vele sok bajom (találk vele Siófokon és ha nem ilyen szart nyomna normális lenne)

Előzmény: RatFace (6.)
Darksun e-mail | 2003-08-21 16:18:09 | 7.
Én csak azt az egyetlen egy dolgot nem értem, hogy ha VÉGRE KITAKARÍTJÁK A FÖLÖS TOPICOKAT ERRŐL A TEHERBEVERT FÓRUMRÓL, AKKOR MINEK KELL MEGINT TELEKÚRNI ILYEN SZAROKKAL????????
várom a választ!
és az indoklást!
DS!

RatFace e-mail | 2003-08-21 11:28:02 | 6.
Mekkora szar a majka uj száma!!!Az a cime hogy dolgok,és keményen másolja Dre és Snoop Nuthin but a g thang cimü számát!Esküszöm ez rosszabb mint a kiszavazó só...
ashley e-mail | 2003-08-19 09:21:53 | 5.
Majka egy SZAR! nem szeretek senkit fikazni.. mer ezzel masokat tuti megsertek.. ha mondjuk pl szereti a fikazott egyent.. de ezt nem lehetett kihagyni.. ha mar egyszer ez a topic:)))

Előzmény: rapzoli (3.)
skinhead e-mail | 2003-08-18 17:25:47 | 4.
Hülye divatgeci!!

Előzmény: rapzoli (3.)
rapzoli e-mail | 2003-08-18 17:20:15 | 3.
Majka Papa a legnagyobb rapper, akárki akármit mond!!!!!!!!!
Aki nem szereti kapja be!!!!!!!


Előzmény: Bill (2.)
Bill e-mail | 2003-08-16 17:42:10 | 2.
Hát figyelj,abban igaza van a Majkának,h ez dagadék E.T. így akarja felhívni magára a figyelmet.
Ilyen műbalhékat rendez,
h a köztudatban maradjon.Amúgy leszarom mi lesz a végeredmény a csatában.

skinhead e-mail | 2003-08-16 11:23:56 | 1.
Elnézést kérek hogy megnyitottam ezt a topicot tom majd jönnek itt hogy már van majka topic meg stb de ugy gondolom hogy ez nem a Majka,jo repper-e? topicba tartozik hisz most arrol számolok be nektek hogy egy igazi háboru robbbant ki persze ezt nem ugy értem hogy ez mekkora dolog én inkább szánalmasnak tartom na szal történt ugyanis hogy ITI a "nagy macko" KIADOTT valami iszonyatos szar lemezt "ITI a földönkivüli" cimmel és mint mondta "ezzel leakarom taszitani a ranglistákrol Majka papát" iti már a nevét is ITI bácsira keresztelte ogy még hatásosabb legyen és mostmár nyiltan hivta ki Majkát hogy küzdjenek meg "Ititnek ujabb ellenfele akadt Majka személyében,akit szeretne szócsatában lezúzni a porondrol és az egyik napilap cimoldalán már üzent is neki" Majka a "nagy" rapper mindezt szánalmasnak tartja és visszaüzent az UFONAK : "szánalmasnak tartom,hogy a testi erejével és ezzel a balhéval akarja a sikertelenségére felhivni a figyelmet. Eddig joban voltunk,három hete még gratulált is az aranylemezemhez. Az ujságbol értesültem arrol,hogy mit akar,de én nem az a tipus vagyok ,aki ilyen eszközökhöz nyul.Ha eléri azt az eladott 20ezer példányszomt a lemezével,AMIT ÉN,akkor majd adok a véleményére.Nem is értem ,hogy mit keres ebben a zenei stilusban.Scooter-feldolgozásokat kéne énekelnie a hidrogénezett hajával, és ha akarja irok neki szöveget is hozzá,reagálta Majka"Nekem ehhez a dologhoz lenne pár észrevételem 1.egyre nagyobb szégyen ami itt történik két fogyatékos műrapper háboruzik egymásssal ? szánalmas egyre jobban lejáratják ezt az ugymond magyar hiphopot és ezzel fogják azonositani a többi mc-t is. 2.Ez a majka gyerek már nagyon sztárolja magát a 20ezer példányszámával ami szintén szánalmas 3. a harmadik észrevétel az utolso mondtatokban fedezhetö fel "majd irok hozzá szöveget" röhögnöm kell bazdmeg még a saját cd-jének se ö irta a kibaszott szövegét akkor mit pattog itt ez a köcsög szeretném ha minnél többen szolnának hozzá a témához
peace


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.