Click to Visit
Hip-Hop - Lumidee,az RnB királynöje
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

opium e-mail | 2003-10-06 16:30:44 | 4.
Busabus télleg elég érdekesen nyomja, de ehhez a zenéhez azért illik [bár a saját stílusa jobban bejön]

egyébként szerintem nem Lumidee az rnb királynője, mert pl. én még sohasem hallotam róla, de ezen ne vitatkozzunk, én Aliyah-ot preferálom, csak a nevét nem tudom leírni, de az egy nagyon jó csaj volt [sajna csak volt:(((((]


pisz

Darksun e-mail | 2003-10-05 18:34:15 | 3.
yeah, legkomolyabb:
megyünk Poggival a vesztendsziticenter alsó szintjén, valami zeneüzlet kirakatában megy a tv-ben megy az MTV, benne Lumindee...
...egymásra nézünk, és tök egyszerre: "Oh, oh o-oooh!"
nagyon kemény volt, mellettünk a nő nem nézett ám nagyot...ááááá nem!
:DDDDDD
Fabolous szövege tetszik benne, Busta elég gázul nyomja... (<--- ez MAGÁNVÉLEMÉNY!!!!!!!!!!!)
DS!

Rapbaby00 e-mail | 2003-10-05 15:40:29 | 2.
Szerintem is Lumidee nagyon jol nyomja én már több számát is hallottam és azok is nagyon jok!! sőőt!! Lumidee te már hallottál töle más számokat? ha nem szerezd be nagyon jok!
Lumidee e-mail | 2003-09-26 18:06:54 | 1.
Tök jó! Egy téma beírás nélkül. De így én lehetek az első!
Nekem nagyon tetszik a Never leave you. Amióta először meghallottam, csak ezt dúdolgatom. Szerintem nagyon jó, nekem tetszik, ez a lényeg.
Kedves skinhead! Megkérdezhetem mi alapján hoztad létre ezt a témát? Miért nem írtál bele?
Tudsz valami infot Lumidee-ről, mert az én tudásom csak nagyon minimális?


1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.