Click to Visit
Hip-Hop - Hiphop boltok itt Mo-n (Amerikai cuccok)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  

nerdwrecker e-mail | 2008-07-26 01:03:27 | 2507.
Yezzir!
Montana e-mail | 2008-07-23 14:15:35 | 2506.
háhá xd lol

Előzmény: Stash Money (2505.)
Stash Money e-mail | 2008-07-23 13:44:45 | 2505.
Jövőhéten már lediplomázol!

Előzmény: Stash Money (2504.)
Stash Money e-mail | 2008-07-23 13:44:15 | 2504.
Mivan papa? Megtanultál írni?
Baszki ilyen gyorsan tanulsz?


Előzmény: montana47 (2501.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-23 05:55:25 | 2503.
mindettől függetlenül hip hop shopokban vásárlom a gönceimet new era sapka van a burámon csak AF1,dunk,meg jordan csukákat hordok mer tetszik ez a stílus.birom amikor az emberek hülyén néznek amikor nagyba urban göncbe ülök a buszmegbe és Q,Mojo,meg Wan2 magazint olvasok.

Előzmény: nerdwrecker (2502.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-23 05:50:15 | 2502.
há báttya én nem vagyok se rapper se rokker én zenebuzi vagyok.én az ég világon minden zenei stilust hallgatok.állandoan hangulatomtol függően más zenére váltok.nekem lehet hip hop,punk,rock,metál,indie,blues,jazz,soul,R&B,pop baszok én rá ha észreveszem hogy van benne valami akkor én hallgatom és én szart nem hallgatok,az ilyen limonádé magyar koppintások kerüljenek nagyivben pl hooligans,back 2 black stb az ilyenek menjenek el ácsnak vagy fasztudja mer lehet tudnak hangszaron jáccani de ha nem érzik a zenét akkor huzzanak a halál faszára és ne bántsák a fülem a szarjaikkal.a kurva anyjukat!!!
szoval zenebuzi mivoltombol kiindulva nem tudom megérteni az embereket igy egyáltalán hogy lehet csak egy zenei stilust hallgatni, hogy lehet valaki
csak "rapper"??
nekem ugyanugy libabőröm lesz pl raekwon incarcerated scarfaces-tol meg az arctic monkeys nevü brit indie zenekar when the sun goes down c. számátol mer egyszerüen mesterművek és én ezt recognize-olom(RIP ODB)is magyarul elismerem és respectelem.
hallgassatok ti is sokféle DE jó minőségű zenét ÉS minnél kevesebb magyar kommerz szart.had éhezzen a Majka meg a többi tróger köcsög aki a fos zenéjével tompitja az amugy is tompa agyu csürhe birka magyar népet.


Előzmény: Sicko (2499.)
montana47 e-mail | 2008-07-22 18:38:53 | 2501.
hallod igazad van ember!!!!tech n9ne zenei stilusa nagyon király nekem még kicsit szokatlan!!!
az hogy van 1-2 rockosabbb zenéje kit érdekel!!!egy rohadt jo ellőadotol minden jo!!!!!
ez olyan mint az onyx feat biohazard-Judgement Night szám kicsit rap kicsit rock !!
de akkor is 1 kurva jo szám volt részem ről annno!!!de azzért most is itt ott megállja a heyét!!!!


Előzmény: Sicko (2500.)
Sicko e-mail | 2008-07-22 18:14:29 | 2500.
http://rapidshare.com/files/87293723/faXcooL.blogspot.com_B.G.__Knocc__Out_n_Dresta-Real_Brothas-1995.rar

Én ezt találtam...


Előzmény: tookie (2498.)
Sicko e-mail | 2008-07-22 18:07:19 | 2499.
Nem akarok nagyon beleavatkozni a témába, hisz mindent elmondtatok már, mit én is akartam :)
Most csak egyvalamire térnék ki...
" rocker haverjaim-al jobban elbeszélgetek adott esetben Tech N9ne-ról mint az ún" rap arcokkal" "

Teljesen igazad van! :D
Pontosan ez zavar engem is! Most vegyük csak Tech N9ne-t...
Mint nem sokan tudják ugye ő egy jó öreg underground rapper, kinek sajátos zenei sítlusa van!
Sokáig csúfoltak azzal, hogy rapper cuccban járok, de ugyan akkor ezt hallgatom... mintha Darkos lennék! (ugye mikor még Tech keményen tüsi volt és koncerteken még mai napig kifesti az arcát)
Több rocker haverom ismerte őt, mint rapper! De nem izgatott, hiszen sokkal jobb mind zenében, mind mondanivalóban a legtöbb MC-nél!
Folyton tournézik, benne van a top 50 koncertjegyeladő listáján (hol rajta kívül mindössze 2 rapper van, Jay-Z és Kanye West) és ez meg is látszik a show-ján...
Tech tudja, mi a zene, és teszek rá, hogy rapcore számai is vannak, mert jól csinálja azt is! Pl a hamarosan kijövő Kabosh (Tech & Krizz Kaliko) album sztem az egyik legjobb Rock album lesz, és rapper létemre megveszem... :D

Eljutottunk odáig, hogy szégyen más stílust is hallgatni... de úgy gondolom, aki szereti az igazi zenét, ebben a dologban nem hallgat másra!
Nagy Pacsi! :)
Béke!


Előzmény: thamole (2481.)
tookie e-mail | 2008-07-22 18:06:42 | 2498.
Olvazsgatom itt a befirkálásokat, hogy ki szegény ki gazdag. Ki miből és hogyan öltözködik.Ki ért a rap-hez ki nem. Egy vicc az egész. Ha mindenki csak saját magával foglalkozna és nem azzal ütné el azt a rövid időt, ami az életéből hátra van, hogy másokat agyongyalázzon és megsértsen, akkor ez a kúltúra(bár ezt a szót sokan nem szeretik, de aki átérzi ezt, az eggyetért velem)sőt az egész társadalom előbre tartana. Azt javaslom ,hogy élje mindenki a saját maga kis életét és ne oktasson ki senkit, hogy-hogyan kellene ezt meg azt csinálnia. Ja és amiért végűl is beírtam: nem tudná valaki megmondani, hogy a Dresta & BG Knocc Out Real Brotherz albumát honnan tudnám letölteni?
nerdwrecker e-mail | 2008-07-22 17:32:55 | 2497.
werd up!

Előzmény: Stash Money (2493.)
Tette.T e-mail | 2008-07-22 16:49:16 | 2496.
grat!
ez életcél!a javábo de te tudod
könnyeb igy mintha küzdesz is érte!


Előzmény: nerdwrecker (2492.)
Bence23 e-mail | 2008-07-22 16:26:45 | 2495.
Valaki tud vmi jó hip-hop boltot Bécs vagy Salzburg környékén?
phlegma e-mail | 2008-07-22 15:52:56 | 2494.
Ha ezt komolyan írtad,akkor csak gratulálni tudok xD
Ha nem,akkor felejtsd el,hogy írtam xD


Előzmény: nerdwrecker (2492.)
Stash Money e-mail | 2008-07-22 15:03:35 | 2493.
The BOSS!

Előzmény: nerdwrecker (2492.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-22 14:15:59 | 2492.
tudod ki dolgozik.everyday im hustlin.haha
Tette.T e-mail | 2008-07-22 05:44:13 | 2491.
Jah... ennyi!
Csak az a baj, hogy ezt az ennyit átlagosan is ennyien érik fel ésszel,100ból úgy 3an:)
mert a maradék 97 vagy irigykedik a másik életkörülményeire vagy pont arra veri a nyálát!
érdekes egy helyzet persze megértetni hogy ez lehet másként is megsem probálom mert úgysem tudja befogadni a dolgokat a társadalom nagy része!
Hogy ha valami kell akkor igen is elkell menni lekell érettségizni szerezni hozzá egy szakmát,aztán vagy dolgozni vagy ha kitartóbb az illető tovább tanulni...mert sík hülyén és mindent leszarva csak a mának élve senki nem várhatja el azt hogy megtollasodjon!!!!!!
peace
Tette


Előzmény: thamole (2489.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-22 05:17:44 | 2490.
Payce!
thamole e-mail | 2008-07-22 03:34:13 | 2489.
ennyi...phlegmának is Big Uo amugy!peace

Előzmény: Tette.T (2482.)
phlegma e-mail | 2008-07-21 21:01:05 | 2488.
TISZTELET!

Előzmény: thamole (2481.)
Stash Money e-mail | 2008-07-21 19:40:29 | 2487.
Hát igen, ha megbuzulok feltehetően Én is így fogok nyomulni a street-en!


Előzmény: nerdwrecker (2486.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-21 16:49:13 | 2486.
az semmi ez az oldal sokkal zsirabb hahaha.
http://saggersgonewild.com


Előzmény: Stanleyy (2485.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-21 16:48:27 | 2485.
Ez tényleg ritka hulladék.

Előzmény: rap27 (2483.)
Stash Money e-mail | 2008-07-21 15:33:13 | 2484.
Úristen! Mi ez a baromság?
Remélem ez valami vicc...

Égne az arcom ha így járnék kelnék
az utcán! Te jó Isten...

Beteg egy szarság!!!


Előzmény: rap27 (2483.)
rap27 e-mail | 2008-07-21 07:52:37 | 2483.
www.baggysagging.com
Tette.T e-mail | 2008-07-21 05:43:03 | 2482.
HMMM....bocsi, hogy ide tolakszom és beleszólok az úgy mond vitátokba!
De ahogy mindenek úgy pengének is 2éle és 2 oldala van, nem mindegy melyikre születik az ember!
Én sosem értettem azt a dologt miért kell elitélni valakit azalapján hogy hogyan öltözködik vagy adott esetben hogy nem!
Hiszen lehet valaki újgazdag vagy egy egyszerű ember az emberi mivoltunkat nem az határozza meg hogy raggel mit húzunk magunkra!
Lehet valaki újgazdag és ettől még úgyanolyn mint más nem él visza ezzel és saját maga is tesz azért hogy legyen valamilye ezt arra értem hogy nyaranta dolgozik tanul és nem várja el azt hogy a szülei egyengessék ki elötte az utat, az én barátom is újgazdag és nem önző nem nagyképü EZEN A FÖLDÖN JÁR, én se új nem vagyok se gazdag mégis együt járunk mert nem érdekli az hogy én nem vagyok milliómos! Persz van aki nem ilyen. Viszont azok akik nem ezüst kanálal a szájukban születnek általánosítanak, talán a féltékenységis közrejátszik ebben egy kicsit, érdekes én miért nem teszem ezt?
Emberek nem kell ennyire egy oldalról nézni az életet, azért vagyunk emberek hogy ne legyünk egyformák mindennek van jó meg rossz oldala is csak ezt meg kell látni bár erre nagyon kevesen képesek!

thamole e-mail | 2008-07-21 04:09:45 | 2481.
hi!szinte az oldal létezése óta itt vagyok és egyszer sem szóltak be a 5-6 év alatt Nekem és se regényt nem írtam se novellát csak, ha nagyon dűhített az emberi butaság!Kőkeményen benne vagyok mind a zenékben mind az öltözködésben(spec. kosaras) és amint láttam itt a szegényembert senki nem szólta le, mert ha valaki azt tette volna akkor én is reflektáltam volna, hisz aki ismer engem az tudja se szép ház se egy hónap alatt összekeresett "vagyonom" bulizni nincs, csak ügyeskedem és eddig elég jól...rocker haverjaim-al jobban elbeszélgetek adott esetben Tech N9ne-ról mint az ún" rap arcokkal"....vicces nem?!és mi a konkluzió? az, hogy az értelmet és gondolkodás képességét nem boltban és márkákban mérjük, emberekben-egyénekben-individuális lényekben és a nem a ruha teszi az embert az mindig helytálló kijelentés, de aki munkával és kitartással beszerezz egy exklúziv cuccot azt ne nézze le senki, hanem , talán előtte mondjuk elegyedjen Vele beszélgetésbe, hogy " Hé, haver hogyan és honnan szerezted ezt meg ezt?" ez egy egyszerű kérdő mondat és az adott személy, ha igazán figyelnek rá és nem közömbös neki a téma úgyis elmondja mennyire keményen dolgozott meg az adott pulcsiért vagy cípőért!(higgyünk egymásban)Nekem a város leggazdagabb vállalkozojának az egyik fia elég jó haverom és emberileg sokkal több mint azok akik csak az édesapja miatt lenézik, tudjátok, mert nem is beszélgetnének vele vagy hasonló csak le újgazdagozzák és akkor már szemét is, csak mint mondtam néha egy pár szó és rájössz, hogy az az újgazdag gyerek sokkal több emberileg mint az a srác aki egész nap iszik meg cigizik és nagyban méltatja Tupacet a telepi padok árnyékában, tanulni minek ugye?azt hallotta tuti, hogy Tupac is csak füvezett meg ivott meg börtönbe volt....na ja, de akik csak ennyit tudnak pl. Róla azok SEMMIT sem tudnak valójában a 20.század egyik legnagyobb poétájáról!!Meg azt a 300 rappert/csapatot akiket ismerek nem sorolom fel, mert a nagy rapper gyereke ugyse ismerik őket...az igazából annak szól akik trágárul írogatnak ide be és azt hiszik az menő, mert Dmx is ordibál so én majd trágárul írogatok és mocskos szavakat használok, kemény és repperes hajrá így tovább, tanulj és képezd magad, hogy minél több trágár szót tudj majd itt pl. felhasználni...szégyen.
most azért írtam ennyit, mert láttam olyan orbitális dolgokat amelyektől a Hip Hop mint műfajt szeretném elhatárolni, mint egy jóhiszemű rap fan már vagy 13 éve...
Mindenkinek joga van itt bármit írni és szerintem úgyis elolvassuk egymás reakcióit, hiszen azért írkálunk, azonban amikor édesanákat meg édesapákat meg már mindenkit szidunk ott plízzzzzzz gondolkozzunk már el, hogy azt most miért is???!!!akinek nincs ennyi szürkeagysejtje amelynek egyébként is csupán 10%-át használjuk életünk során az ugyse fogja fel amit írtam, aki már 1%-ot használ az nyerő, mert érezni fogja az elkeseredetséget bizonyos emberek miatt!
Stash nek meg Mobby nak meg Nerd nek a szokásos Big Up!
és Mindenkinek szép napot és annyi jó album van azokat hallgasátok és ne itt east meg west, mert valaki itt írta, hogy tényleg sokan még ezt sem vágják, hogy ki merre meddig(east,west,north,south), ha dobálozik valaki ezekkel kellő háttér tudás legyen mögötte, ha kérhetem.....de majd kiderül ugyebár, ha beborul!
peace

www.raphirek.hu thamole admin

Shady313 e-mail | 2008-07-21 00:04:46 | 2480.
""Csak az öltözködjön akinek kell!"

Ezen jót röhögtem, ne haragudj.
Mellékesen egy kérdés: neked kell? "

Mivel én írtam úgy gondolom nem kell, de sztem te félreértelmezted. Tudod van az az inges szöveg... Akinek inge vegye magára... Nah lehet öltözködni...

Ha két mondatot írok akkor meg nem ért meg senki... aki meg leszarja a fejem az nem olvassa el a sok szöveget. Erről ennyit. Hagyom békében a topikot, nem kell itt a feszkó!
Béke!


Előzmény: Stanleyy (2478.)
Stash Money e-mail | 2008-07-20 21:07:52 | 2479.
Minden termékre -40%...
Ha -80% lenne se menne el!

Stash


Előzmény: a.lovacic (2472.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-20 11:43:28 | 2478.
"...milyen cuccokkal foglalkoztok, milyen árakban és honnan rendelhető. Hisz erre való a topic..."

Akkor ezentúl akár abba is hagyhatod az offolást, személyeskedést, szerelmi ügyeket stb.

Engem konkrétan nem fikáztál, ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy nem tőlünk eredt az egész. Montanaval márpedig egy helyen említettelek, mert ugyanúgy szólt az a post mindkettőtöknek.

"Csak az öltözködjön akinek kell!"

Ezen jót röhögtem, ne haragudj.
Mellékesen egy kérdés: neked kell?

"Van értelme itt vitázni, vagy tényleg csak postokat pörgetjük?"

Ezzel tényleg csak a hsz növekszik.

Összességében van igazság abban, amit leírtál, de nem attól lesz tartalma a szövegednek, ha regényt írsz. Tudod a kevesebb néha több.


Előzmény: Shady313 (2477.)
Shady313 e-mail | 2008-07-20 02:14:37 | 2477.
Én nem mondtam h konkrétan fikáztatok engem vagy bárkit is, csak annyit akartam valahogy kihozni h ne tegyetek utalásokat arra h valaki csóró és nektek meg van. Tehát leginkább a csóróság ne szerepeljen.

Zenei "oldal": valamit mondok én erről a coast side baromságról. Sztem ha valaki vágja h miről szövegel egy adott illető az döntse el h van-e értelme számára. Ha van akkor nem tök mindegy hova tartozik? Istenem ne a média baromságai alapján éljetek mert rajtatok röhögnek!!!!! Egyébként meg amondó vagyok h a magyar kemény "rapperek" akik külföldi zenét hallgatnak azok 80%a azt sem tudja mit hallgat... Tehát angol nuku nyista. Olvastam itt valakitól h az írás meg a számolás meg tudom is én mi (pl kultúrált megnyilvánulás) nem megy neki és akkor rákérdez h milyen oldal. Sztem fogalma sincs az egészről nah mindegy.

Ruhákra visszatérve: Lehet h félreértettük egymást. Frankón azt akarom látni h milyen cuccokkal foglalkoztok, milyen árakban és honnan rendelhető. Hisz erre való a topic és én ezért is járok ide h ezt checkoljam. Még régebbi időkről hangzott el valakinek egy csórókról való megnyilvánulás nem is ez a lényeg. Én ne mutogattam senkire, mint látjátok nem is válaszoltam, hanem csak szimplán beírtam. Akinek inge magára veszi ennyit tudok hozzáfűzni a többi nem is számít.

Stanleyy: Fikáztalak téged? :) Ha igen akkor boccs, nem rémlik, montana-val meg ne említs egy helyen köszi.

Én kül. nem lázadtam hogyha valaki azt vette le :S Véleményt nyilvánítottam arról h majd mit ne. Kész slussz.

Stash Money: Köszi szépen, de a kilátások elkeserítőek... :(

montana47: gondolkozz, aztán írj

nerdwrecker: gyorsan durransz, de megvan a stílusod, tetszik, csak vigyázz nehogy te is abba a hibába keveredj, hogy valaki feltéved ide és egy kommented alapján véleményt tudnak rólad nyilvánítani (aztán nem is olvasnak el... de akkor mi értelme írni? :) Semmi... azért írunk h olvassák)

Mc Blackmate: Nyugi. Én is a te hatásodra írtam ide, csak h kicsit megfogalmazzam másként a dolgot de az alap mondanivaló ugyanaz volt. Tisztelet, de ne általánosíts, vannak itt tényleg nagy arcok, csak kövesd figyelemmel a fórumokat! Egyébként meg te is figyelj oda a fikázásra... nem kell más stílusát leírnod azért mert neked nem tetszik... még akkor is hogyha majom érte az illető, ez van, ezen változtatni úgysem tudsz aki hülyének született úgyis fog meghalni.

Még valami: írtátok h általánosítok... NEM!!! Csak az öltözködjön akinek kell! Mellesleg meg sajnos elég gyakori eset h semmibe nézik azt aki csóró, deháát ez van, a fő az h nyugodtan és egészségesen tudok lefeküdni minden éjjel :) Van egy szerelmem aki mellett boldog vagyok és mit számít a ruha ha úgyis lekell venni ;)

Nem a ruha teszi az embert hanem a barátja, meg a stílusa.... nem mondom vannak furcsa dolgok a világban...

Még valami más: mi a francért írtam én le ezeket nektek? :) Sokan átugorják és leszarják mások kiröhögnek, akiknek szól azok bemutatnak vagy leugatnak, akik meg ugyanígy gondolkoznak azok meg csak bólogatnak és tovább mennek...

Kérdezem én: Van értelme itt vitázni, vagy tényleg csak postokat pörgetjük? :)

Nah Béke van arcok, én húzok mert már összecsuklok
csak hülyeséget írogatok, aztán belefulladok
abba h nem hallgatnak, nem, csak kinevetnek
de mellé hátbaszúrnak, golyókat lődöznek
de elfeledtek valamit: én golyóálló vagyok
úgy teszem h hallgatok, többet nem írogatok
békesség és tisztelet, e szavak hangzanak el
de mind csak képmutatás, semmit nem érek el
velük, mert csak szidtok és nem is látjátok
h mutatok egy utat minek végén fényt láthattok
a kiútra, a messzeségbe hol semmi sem számít már
csak az h ki vagy és ki leszel és melyik oldalon állsz
mert egyszer a döntés nálad, a kezedbe tár
csak találd meg a fegyvert mely töltésre vár
és kirobbanóan, de gyorsan lődd ki a töltényt
mert minden fontos döntés gyorsan megtörtént
mint száll a golyó, te is menj háát utána
de szálljon a golyó, egyszerű, jó irányba
találja el a céltudatot és h ki is vagy te
lássa h valójában honnan jöhettél el
mert mindenki a nulláról a semmiből kezdi
de gondoljatok a forrásra ahonnan megkezdik
aztán oltsatok persze gyerünk támadjatok
mert senki vagyok és tán leszek, elmarasztalhattok
de ne feledjétek: hiába is lőttök rám
hiába is támadtok mert golyóálló vagyok ám
csak jusson eszedbe h senkiből is lehet valaki
az igaz embert, személyiséget, nem a ruha teszi
lehetek én is nagy tán egyszer felnövök
de a drága menő cuccokra akkor is nagyot kopok
nem kell a divat, nem kell a reklám
BLANK CUCCOT NEKEM!! Ez kell igazán!
tán már késő van és a nem tudom átadni
az ajándékcsomagot amit később fogtok kibontani
nem más az mint a mondanivaló
de a szavaim tán mind átlátható
fáradt vagyok már régen is írtam
líra, rím, mike már nem is tudom hol van
de valamit idehánytam nesze egyétek háát meg
az eredmény legyen: béke, szeretet, tisztelet!

pls. ne oltsátok egymást... inkább valami jó bótot kűggyetek!!!! :D

Stanleyy e-mail | 2008-07-19 19:41:43 | 2476.
Nem a hazánkban. Én a drjays.com-ról szoktam hozni ruhákat, ha megnézed, látod, hogy itt nem hamis termékek vannak. Viszont sokkal nagyobb a választék, és rengeteg olyan márka/cucc van, ami ide el sem jut.

Előzmény: a.lovacic (2475.)
a.lovacic e-mail | 2008-07-19 18:29:09 | 2475.
Segíts légyszi 1 kicsit az ilyen pórnépnek mint én. Hol tudom én is olyan áron megvenni? Nyilván hamis/gagyi termék kizárva.

Köszi
Lovacic


Előzmény: Stanleyy (2474.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-19 16:06:50 | 2474.
Én azokat a cuccokat olyan árban tudom megvenni, mintha mindig 40%-os akció lenne.

Előzmény: a.lovacic (2472.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-19 15:56:54 | 2473.
Azért úgylátom mégsem volt pocsékolt idő amikor ide írtam...legalább elgondolkozott egy kicsit mindenki,már ez is valami eredménytől függetlenül.
a.lovacic e-mail | 2008-07-19 15:15:43 | 2472.
Én is mot vettem pulóvert őszre... elég vicces...
De a minden termékre 40%-os akciót nem tudtam kihagyni...


Előzmény: Stanleyy (2471.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-19 13:56:40 | 2471.
Nálam is így van most, vicc, hogy nyáron gyűjtöm be a pulóvereket, de ha egyszer valami megfog, azt muszáj birtokolnom függetlenül az évszakoktól.

Előzmény: Stash Money (2470.)
Stash Money e-mail | 2008-07-19 10:39:16 | 2470.
1000%! Elég érdekes helyzet ez. Beteg dolog az biztos... Na mindegy!

Azért megosztom veletek a jó hírt: rendeltem egy csodaszép 10DEEP pulóvert!

Big Up shiny clothes


Előzmény: Stanleyy (2453.)
Zem e-mail | 2008-07-19 06:39:56 | 2469.
Mi az h nem szenvedzs hiányt?Van biztos otthon kaja,szállás,fűtés,tv,meg amint látom internet,hát akkor meg ha ez megvan akkor jól élsz.Nemtom hány éves vagy én 17.Van egy nagyon szép házunk jósokat keres fater mindenem meglenne ha kérném, de nem kérem és nem is adja meg ezt a pár dolgot biztosítja ami pluszba kell azért én dolgozok meg a nyáron meg suliidőbe is.Minden hétvégén 16órát dolgozok nyáron meg egy hónapot.Ebből futja kosárlabda tagdíj mert univeres vagyok, meg a ruhák.Bármilyet megtudok venni de minek költsem 20rongyos pulcsikra ha 7ből kapok nagyon pengét??Nincs olyan most h rosszul álsz,max h nem akarsz tenni ellene....nem tom én így gondolom ezernyi lehetőség van..jah lehet h szarba kell tenned a kezed h legyen pénzed de még midnig jobb mint siránkozni nem??én is magamnak iskolázok,ruházok,sportolok,bulizok stb és egyátalán nem érzem úgy h nemígy kéne lennie

Előzmény: montana47 (2461.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-19 01:36:33 | 2468.
*különb

Előzmény: nerdwrecker (2467.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-19 01:35:55 | 2467.
testvérem! Én senkit nem nézek le az ég világon.én semmivel nem vagyok külömb senkinél.azonban amint már említettem korábban a véleménynyilvánitáshoz viszont joga van mindenkinek.

Előzmény: montana47 (2463.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-19 01:33:20 | 2466.
fúú, kösz a dicséretet báttya, de picsa kész vagyok fúhúúú.haha.montanaxy barátom hahaha na bujj el west coast east coast bratyi előbb mosd ki a pofádat mer kiáll belőle a kapa tesó.vidéki man hahaha country ass ni66a hahaha.

Előzmény: Stash Money (2464.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 21:51:02 | 2465.
ja/álltalába!

Előzmény: Stash Money (2464.)
Stash Money e-mail | 2008-07-18 21:48:10 | 2464.
neeem! Ő jó arc, de mindenkinek vannak rossz pillanatai!

Előzmény: montana47 (2463.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 21:18:43 | 2463.
ja van benne valami!!!!az a nerwecker vagy ki azt is az irásábbol igy vettem ki hogy mindenkit lennéz!

Előzmény: Stash Money (2462.)
Stash Money e-mail | 2008-07-18 21:16:25 | 2462.
Azokat sajnáld akik lenézik azt akinek nincsen pénze!

Előzmény: montana47 (2461.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 21:09:59 | 2461.
én meg anyagilag nem szenvedek nagyon hiányt de azzé nem futja olyan sok mindenre!de nagyo átérzem mások helyzetét akkiknek még sokkal kevesebb van!
nagyon sokk barátomnak és ismerősőmnek ennyire semmm telik!nagyon zavar az hogy nagyon sokkan lenézzik őket sőt még engem is!
pedig jo arcok!


Előzmény: montana47 (2460.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 21:06:50 | 2460.
amugy ti hogy álltok zeneileg?westcoast vagy eastcoast?

Előzmény: Stash Money (2459.)
Stash Money e-mail | 2008-07-18 21:03:34 | 2459.
Rendben.

Előzmény: montana47 (2458.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 20:48:30 | 2458.
ember leszarom nyelv tanilag meg matekilag hallod nagyon szarul állok evel ne zaklass kérlek!kőssz!

Előzmény: Stash Money (2457.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.