Click to Visit
Hip-Hop - Hiphop boltok itt Mo-n (Amerikai cuccok)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  

akademiks e-mail | 2008-02-20 18:35:06 | 1607.
ok kösz megvarom persze


Stash Money e-mail | 2008-02-20 18:34:02 | 1606.
Rendben mindjárt!! várj egy kicsit

Előzmény: akademiks (1605.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 18:31:00 | 1605.
msn-ba gere mond a cimed

Stash Money e-mail | 2008-02-20 18:29:22 | 1604.
hova menjek?

Előzmény: akademiks (1603.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 18:28:26 | 1603.
majd ha bejosz elmondom ne itt legyél a kiraly


Stash Money e-mail | 2008-02-20 18:26:49 | 1602.
Írd le itt, ne szégyeld!!! Nem msnezek, de itt nyugodtan elmondhatod azt a pár dolgot! Megvárom.
Szóval?


Előzmény: Stash Money (1601.)
Stash Money e-mail | 2008-02-20 18:23:12 | 1601.
OK haver:)))
Te meg ne kapd fel a vizet!
Ez csak fórum...


Előzmény: akademiks (1599.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 18:22:34 | 1600.
csak mondanam neked egykétt dolgot
tuti kiakadc nem verek én senkit
és nem vagyok izom agyu. nincs egy msn cimed? mond nekem azt majd ott írok neked nem és te vagy a lég nagyob oltogatto szerintem



Előzmény: Stash Money (1598.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 18:17:07 | 1599.
többet írsz mint én az tuti :))))))))))))
ne pofazall hulységeket



Előzmény: Stash Money (1598.)
Stash Money e-mail | 2008-02-20 18:14:02 | 1598.
És ha találkoznánk az utcán és pofán vágnál? Mi lenne? Hmmm... miben lenne más? Oltogattál mindenkit és most fáj ha neked is mondanak valamit oltást!!!?? Öreg lehet hogy tanult vagyok nem tagadom sőt büszke vagyok rá! Te meg nagyon erős... Akkor Én elkezdek edzeni, Te meg járjál korrepetálásra nyelvtanból, szerintem nekem könnyebb a dolgom...

Előzmény: Stash Money (1597.)
Stash Money e-mail | 2008-02-20 18:05:07 | 1597.
G-nuit meg az Ecko a jó, szóval te a starz.hu-tól vagy???? Megkértek, hogy írjál be ide is. Elég gyenge lett! Egyébként Én is vásárolok onnan, mint már mondtam, de reklám nélkül is jó volt!!! Idáig...

Előzmény: Stash Money (1594.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 17:54:50 | 1596.
örulok hogy te ilyen kibaszot okos vagy de semmi rosszat nem írtam még utobbiakban. nem tom minek kellet nekem sutjozni te faszfej ( olvasd el kicsit vissza feli és ra fogsz junni hogy miröl is beszélek)tanult faszfej



Előzmény: Stash Money (1594.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 17:52:04 | 1595.
baszot kar hogy egy cer nem talalkozunk azt mondanam neked hogy ki vagyok csak innen nagy a pofad


Előzmény: Stash Money (1594.)
Stash Money e-mail | 2008-02-20 17:48:31 | 1594.
Egy igazi úriember írt a fórumba!!! Köszönjük szépen! Mr. akademiks... miért kiabálsz és fenyegetsz mindenkit??? Ki ártott neked??? És miért is az Anyám te primitiv, írástudatlan vidéki "sutjó"... cucciert, mitt, teccik??? haver te honnan jöttél és mik a terveid??? Öregem elég durván problémás lehet az életed, ha egy fórumtól így kiakadsz!!! Tudod honnan veszem a ruhákat????
Nem nehéz megtudni, mivel leírtam!!!! Gangstával már megbeszéltük, Wild Wild west-be nem járok, hiphop shop-ot meg szeretem... Akkor most mi a baj? Az hogy írunk a fórumban egymásnak. Nevetséges vagy és mi ez a téma, hogy mindent neked köszönhetünk???? Ezt fejtsd már ki bővebben légyszíves, de úgy hogy eltudjuk olvasni!!! Én mit köszönjünk neked a vicces beírásodon kívül??? Mondjuk elég szigorú lehetsz, az biztos... megölsz mindenkit a fórumozás miatt!!! wahhahahaha


Előzmény: akademiks (1593.)
akademiks e-mail | 2008-02-20 17:11:36 | 1593.
ja és mondok neked még valamitt stajk maney sutjo az anyad haver te se okoskody . én vagyok akinek köszönni lehet az egész magyarorszagi hiphop cucciert én hoztam az egész cuccot még egy ideje (most mar nem mer sok a rossz indulatu ) ugy hogy nagyon jo tudom hogy ki honnan mitt vesz.kedves hiphop shop (Ákos)ne okoskody ha akarsz még hiphop-al foglalkozni.ugyan az üzenem a gangztanak is. wild-wild-west neked is vonatkozik. akinek nem teccik (a sok hiba) az írasom az kinyalhatya a seggemet SUTJO


akademiks e-mail | 2008-02-20 16:50:55 | 1592.
és szerintem senki ne reklamozon itt magat, mer kurvara nem vagjatok semmit hogy kinek milyen cuccai vannak GANGSTA semmi közöt hozza szerintem lehet az is hogy te jarkalsz a lég nagyob gagyi cuccba.ruhej ez a forum itt vagytok 30-vagy 40-en azt össze vissza reklamozatok ezt azt azt vegyetek ami teccik kurva kevés magyarorszagon a kamu . 2 szazolék az esély hogy kamut vettél tök mindegy hol vettétek piacon vagy üzletba mer hogy tudok olyan helyet piacon , hogy eredetiebbek mint mondyunk hiphop shop web oldalan ennyi
többet nem írok ebbe szarba

akademiks e-mail | 2008-02-20 16:43:40 | 1591.
stash maneynak szolnam
figy ha azthiszed hogy kurva okos vagy, akkor nagyon tévedc.
akkor elmondom neked egy par dolgot
ha mar sokkat jartal kölfödre akkor tudnot kéne
hogy a g unit és ecko outlet itt a törökbalinton igazi szar, ugy nevezet europai colekcio semmi köze nincs az eredeti gunit és ecko hoz aziert néha kell nézni az amerikai web oldalat is. ott van a kampona egy cer nézd be ha azt mondot hogy kamu akkor te szerintem ne oltogas itt senkit ami a hip hop shop -ot életi egy nagy szar a csavo még 2 ével ezelöbb energie még még olyan diskos cuccokat árult és ö is egy disko patkany ennyi az egész jo hogy levagta a hoszu szüke tincseit a csavo na erröl ennyi.hiddel a lég jobb a kampona nézd a cuccokat azt markan kint nézda web oldalakat
na csusz

Stash Money e-mail | 2008-02-20 15:03:09 | 1590.
Na látod Gangstar barátom, tudsz Te ha akarsz! Kezdesz összeszedetten fogalmazni... Ennek örülök!
Szóval akkor én is normális leszek, figyelj!!!
Én elsősorban azért írtam ebbe a fórumba, mert nem tetszett, a lekezelő stílusod a többi "laikus"
fórumozóval szemben... Valamint a fikázásod a hazai oldalakkal és termékekkel szemben! Azt írod, hogy ami ilyen olcsó az gagyi, szar, hamis, ratyi, ócska stb., stb., akkor amit Tőled rendelnek az tuti hamis, mivel ennyire olcsó!!!
Ezt az alapján gondolom, amiket leírtál, "ha valami ilyen olcsó, akkor az csak hamis lehet"!!!
Szóval kérésem annyi lenne Feléd és a többi ruhaprofesszor felé, hogy átgondoltan, logikusan írogassatok arról, ami nem a tiétek mert lehet hogy Másokat rossz színben tűntettek fel, igazságtalanul!!! Én nem vagyok az igazságos János
de függetlenül attól, hogy nem az Én cuccaim (SAJNOS), mégis rosszul esik ez a fajta lehurrogása a dolgoknak!!! Csinálj boltot és majd mi is mondunk róla véleményt... nem biztos hogy boldog lennél... Na szóval remélem befejezhetjük a levelezgetésünket és ha valmi nem tetszik kérlek kultúrált formában adj neki hangot és ne SZAROZZ be senkit, akinek más a véleménye! A könyvek pedig tényleg hasznosak, hidd el Nekem!

Üdvözlettel Kósa Péter


Előzmény: Gangstar (1589.)
Gangstar e-mail | 2008-02-20 14:29:45 | 1589.
Es nem feltetlenul Jordan poloert azt csak pelda-nak irtam oda! Jah es visssza tudodm cserelni is ha nem jo a meret! Csak van egy hatranya hogy sokat kell varjal mig megkapod a masikat kb masfel honap! a Lesallitasi ido az 3-4het! De te csak rendelgess magyar oldalakrol en nem szolok bele!

Előzmény: Gangstar (1588.)
Gangstar e-mail | 2008-02-20 14:26:24 | 1588.
BAzdmeg hanyszor mondjam hogy nem en tanaltam ki az "ERGO"-t!!!??? "NEM FELTÉTLENÜL MENŐBB, MEG JOBB KÜLFÖLDRŐL HOZATNI, AMIKOR ITTHON IS MEGKAPHATOD ÉS CSERÉLNI IS TUDOD"! Hat ocsem "itthon" nem mindent tanalsz meg amit kulfoldon!!! Peldaul amit en onnan rendeltem semmit nem kaphatsz meg MO-n! Kiveve a Puloveremet azt megkaphatod a Starz-osoktol de 16000ert en meg 9000ert vettem(postaval,vam-al mindennel eggyutt) es most gondolkodj el rajta hogy meg eri vagy nem..........! Jordan polokat amit a starz-on kapsz 9-10-11ezerert en 6-7ert hozom el neked+ magyar posta! En azert irtam ide be hogy rendelek cuccokat Amerikabol. hogy aki nem ad 11000ft-ot egy Jordan poloert az nalam kaphat 12000ert 2-t! Es hidd el akadt jelentkezo boven!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Stash Money (1587.)
Stash Money e-mail | 2008-02-19 14:29:17 | 1587.
OK FŐNÖK ELHISSZÜK... ERGO AZT JELENTI EREDETI!!!
ÉS HA NEKED AZT MONDJÁK, HOGY AZ OSTOBA AZT JELENTI JÓFEJ VAGY, AKKOR ELHISZED??? OK!!! OSTOBA...
ÉN OKOSTOJÁS VAGYOK??? MIÉRT IS??? MERT KÖNYVEKET OLVASOK??? ISMÉT KEVERED A SZEZONT A FAZONNAL... NEM BASZOGATTAM SENKIT, ELLENBEN VELED, CSAK ANNYIT MONDTAM, HOGY NEM FELTÉTLENÜL MENŐBB, MEG JOBB KÜLFÖLDRŐL HOZATNI, AMIKOR ITTHON IS MEGKAPHATOD ÉS CSERÉLNI IS TUDOD. DO YOU UNDERSTEAND?


Előzmény: Gangstar (1586.)
Gangstar e-mail | 2008-02-19 14:17:05 | 1586.
Az ergo'-t egy magyar forumrol szedtem ha erdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahol pont olyan okostojasok voltak mint te!
"Nekem sajnos nincsen ismerősöm aki ruhát árul, bárcsak lenne" es azt is baszogatnad ha Amerikabol hozatna oket hogy a magyar webshop-ok mien jok es szemetseg amit csinal?


Előzmény: Stash Money (1582.)
Stash Money e-mail | 2008-02-18 18:49:05 | 1585.
Fedor. Ha jobban átolvasod meglátod, igenis sok köze van a témához, sőt... de igazad van abban, hogy nem másokra tartozik a kis afférunk. Ugye nem gondolod komolyan, hogy felveszem msn-re!? Majd ha megbarátkozott a betűkkel és tudja őket mire használni... akkor és akkor is csak TALÁN!!!

Ismeri valaki az 'aka Stash House' nevű márkát?
Vagy az 'Artful Dodger'-t!? Ha igen várom róluk a véleményeket. BIG UP


Előzmény: Fedor (1583.)
nerdwrecker e-mail | 2008-02-18 18:15:04 | 1584.
én sem vágom honnan vette a pali az ergo szot amugy.+ igy upgrade-el hetnéd a kommunikácios készséged mer tényleg egy kiscsoportos szintjén fogalmazol.

Előzmény: Stash Money (1582.)
Fedor e-mail | 2008-02-18 17:28:12 | 1583.
Srácok milenne ha felvenétek egymást msn-re vagy tudja a faszom és ott intéznétek el mert ennek nem tul sok köze van a témához...
Stash Money e-mail | 2008-02-18 17:00:00 | 1582.
Olvasom amiket írsz kedves gangstar, de nem tudom őket összerakni, mert kissé összevissza az egész! Biztosan izgulsz miközben írod... ne izgulj cimbi, nem gáz 10 évesen az ember még nem minden esetben tud jól megfogalmazni egy mondatot! Az ergo-t ki találta ki? (ez rímel) Anyukád? vagy Édesapád? na mindegy is mert itt Magyarországon még nem hallottam senkitől, hogy az eredeti szóra az ergo-t használta volna! Figyelj csak a könyveket pedig előszeretettel használd, mert úgytűnik rád fér és ezt már nem először mondom... Csakis a Te érdekedben ismételgetem! Nekem sajnos nincsen ismerősöm aki ruhát árul, bárcsak lenne, de a hiphopshop.hu akkor is MEGA NAGY KIRÁLY, mert nem a tömeg szart lökik a pofádba és mert van stílusuk és megjelenésük!!!! Nézted már az aktuális menüpontot...???? ATOM minden, képek zenék, partyk amit akarsz... hol látsz még ilyet??? EZEN GONDOLKOZZ és a könyveken!!!

Előzmény: Gangstar (1580.)
MobbyD e-mail | 2008-02-18 16:05:08 | 1581.
én a wild-wild west-be szoktam vásárolni, meg a starz-on.
A Wild-al télleg az a baj hogy vanak kamu cuccok, de már egyre kevesebb, szerencsére.Amúgy én még nem fogtam ki onnan kamu cuccot, mer' azé' jól megnézem hogy mit veszek...
Cipőket azokat Adidas márkakereskedésekbe meg a Basketball World-be szoktam venni.Mezek azok amerikából vannak...

Gangstar e-mail | 2008-02-18 14:58:04 | 1580.
Bounce az kurva yo bolt volt!!! Bazdmeg akarhova mentel volt 2-3 polo de azok is egy meretben! na meg a new era cap-eknel ott meg volt valasztek csak hat az arak azok is szepek VOLTAK! Lemerem fogadni hogy neked is van egy magyar hip-hop boltos hogy ennyire istenited oket!


Előzmény: Stash Money (1578.)
Gangstar e-mail | 2008-02-18 14:55:22 | 1579.
Az "ergo" szot ha nem tudnad azt hasznaljak "eredeti" helyett is!!!! Ezt nem en tanaltam ki!!!!
Jah es a konyvek a konyvmolyoknak valok mint te! Es mi a fasz bajod van aval hogy en rendelek amerikabol ruhakat bazze? Ha nem eri meg Magyarbol vagy Romaniabol Amerikabol sokkal nagyobb a valasztek es alacsonyabbak az arak!!! De En nem szolok bele rendelgesd a sok gagyi szarokat dragan te tudod! En nem mondom hogy nincsennek yo hiphop shop-ok magyarba csak hat a hiphopshop.hu az egy nagy darab szar a rapcity meg a starz az yo!


Előzmény: Stash Money (1569.)
Stash Money e-mail | 2008-02-17 21:36:09 | 1578.
Fedor! Sajnos van egy rossz hírem. A BOUNCE bezárt! Köszönhetően a fikázós, okoskodós nagymenőknek, akiknek nem jó a Magyar boltokból a cucc, hanem AMERIKÁBÓÓÓL rendelgetnek! Nagyon kár érte mert jó bolt volt... VOLT
holdfenyteam.hu
hiphopshop.hu

Minden jót!


Előzmény: Fedor (1577.)
Fedor e-mail | 2008-02-17 21:19:27 | 1577.
Meg az office shoes boltok is yok ha az ember keres elég sok yo márkát talál:)

Előzmény: Fedor (1576.)
Fedor e-mail | 2008-02-17 21:18:14 | 1576.
Fura én eszt a topicot ugy képzeltem el hogy mindenki leirja aszt a boltot amit ismer és akinek kedve van utánna jár és SAJÁT maga dönti el hogy megveszi e a cuccot....egyes emberek ugyveszem le nem tudják mi a topic és a chat közt a különbség...
nah de elég az offbol én ezeket a boltokot vágom:
Starz ( ez fain yo cuccok vannak de már más is irta)
Rapcity( nem nagyon van tapasztalatom de többen mondták hogy yo)
Bouncestore ( nah itt minden eredeti de megis kérik az árát:))
WildWild-West ( Hát itt azért akad néhány kamu cucc de elmegy)
60mph (Itt kurva sok zsir deszkás cucc van és megis éri:))
Ecko-Gunit-Zooyork shop a Premierben outletben ( nah eszt szeretem ott minden eredeti és yo áron van)
és a westendben van egy bolt a földszinten ahol nagyon zsr ruhák vannak csak szerintem kevés:)

black star e-mail | 2008-02-17 21:07:23 | 1575.
miért? van olyan téma itt ahol ontopic lenne ez a kérdés? nem találtam :((((((((

Előzmény: nerdwrecker (1574.)
nerdwrecker e-mail | 2008-02-17 20:24:48 | 1574.
ay bratyi, topicot tévesztettél.

Előzmény: black star (1573.)
black star e-mail | 2008-02-17 19:29:22 | 1573.
te figyelj, én 1 kibaszott nagy nerd vagyok, szódásszifon szemüveg, 40 kiló, görbe hát, de ha lehet ne verj meg légyszíves

Előzmény: nerdwrecker (1570.)
Stash Money e-mail | 2008-02-17 18:23:19 | 1572.
A helyzet a következő! A starz.hu (ahogy kedves gangstar barátunk majdnem beletrafálat) a G-unit és az Ecko EGYIK forgalmazója itthon, a Premier outlet után, nem előttük-utánuk, így természetes, hogy rohadt sok áru van náluk, mivel a kereskedőknek is Ők adják az árut. Míg a rapcity.hu-t csak Daniboj küldi EGYEDÜL , ami nem túl könnyű műsor! Viszont igazad van Nála legalább van New Era... én jobban is szeretem az oldalát... (de ez lényegtelen) A hiphopshop.hu-val a helyzet a következő, igen elég "olcsó" náluk ez az amaz, hála Istennek, aminek több oka is van. az egyik hogy 1-2 éves darabokat árulnak, amihez nagy mennyiségben elég olcsón hozzá lehet jutni, ha kiterjedt kapcsolatokkal rendelkezik egy egy cég! (én így tudom) A New Era capek amiket rendeltem ugyanazok, mind a két webshoppon!!!Valamint vannak az úgynevezett "replikák", amik a nagyon drága darabokról készülnek, mint például az Ice Cream, BBC, ezek nem gagyik, hanem másolatok, amik rendszerint ugyan olyan minőségüek, de jóval olcsóbbak!!! Nekem szerencsém volt és megfordultam több országban és láttam sok ruhát, hivatalos márkaboltokban, ahol vásároltam is persze szerényen:))) Itthon rendeltem minden hazai webshopról és a ruhák minősége számomra kifogástalan volt mindig. Természetesen mindenkiben van félsz, bennem is volt, de valamiről akkor tudsz véleményt mondani, ha megtapasztaltad... Szóval az Én általam rendelt "gyanúsan olcsó" ruhák nagyon bejöttek, amúgy szerintem abszolút nem olcsóak, mert külföldi lapokról sokkal alacsonyabb áron lehet rendelni, de hogy küldöm vissza, ha nem OK a stuff??? Ilyennel már szívtam hatalmasat!!!

Előzmény: nerdwrecker (1571.)
nerdwrecker e-mail | 2008-02-17 17:57:25 | 1571.
a rapcity sem rossz de ugy vettem észre hogy alig alig bővül a választék míg a starz-on hetente jönnek a cuccok és szarásig van az oldal gönccel sztem simán 3 szor annyi gönc van a starz on mint a rapcity-n de lehet tévedek.Viszon a rapcity-n van new era a starz-on pedig nincs nem vágom mér amugy.
nerdwrecker e-mail | 2008-02-17 17:53:31 | 1570.
nekem is tetszenek a göncök a hip hop shopon néztem is cuccokat csak láttam egy két darabot(pl ice cream felsö hosszuujju fehér)ami nekem picit gyanus volt, lehet hogy kamu, nem láttam olyat a hivatalos oldalon meg sehun szal nemtom, meg egy-két ár kicsit gyanusan alacsonynak tunt szoval kicsit tartok tőle.neked mik a tapasztalataid?milyenek a cuccok?

Előzmény: Stash Money (1564.)
Stash Money e-mail | 2008-02-17 17:36:20 | 1569.
Na köszi! Ennyi lenne az egész...??? ilyen könnyen levágod??? húúú Te valóban tudsz valamit!!! A szádat jártatni feleslegesen!!!
Szerintem kicsit járj a dolgok után részletesebben, aztán oszd az észt két kézzel, mert már mint mondottam anno, komolyabb helyen kellemetlenül kínos szituációkba fogsz keveredni... Komolyan azt hiszed szánok időt arra, hogy képet küldjek neked... még ezt is sajnálom, hogy rádpazarolom, mert Te tényleg elhiszed ezt a sok ostoba fecsegést, amit ontasz magadból!!! Örülnék, ha leállnál, mert ellenem hiába készülődsz felvenni a kesztyűt, nagyon kevés vagy Te még ahhoz aranypofa... Olvasgass szépen otthon, csendben!!! u.i.: az "ergo" Nálad mit jelent, mert nálam és a latinban "tehát"-ot jelent, ergo helytelen szövegkörnyezetben használod, ellenben ha szleng akar lenni akkor tényleg csiszolgasd a szókincsed! A leírásod alapján a mindegyik cap átment a harmatgyenge vizsgán, még az általad ratyi szarnak titulált hiphopshop.hu-s is!!! na erre varj gombot!!!
Jótanács: indulj egy ismeretlen fórumon tiszta lappal, ITT BEÉGTÉL apám, mint a BS... Jó éjt kicsim.


Előzmény: Gangstar (1568.)
Gangstar e-mail | 2008-02-17 17:04:58 | 1568.
Hat elosszor is anyagban meg szabasban van a kulonbseg de ha tenyleg barom vagy akkor ezt nem veszed eszre! jah es belol 3 cimke kell legyen egy NEW ERA caps vagy fitted felirattal egy amin a mertet irjak es a masik az amin a style (Xtreme, King vagy ha baseball csapat akkor authentic) es abba az aranyszinu pecsetbe az iras bele kell legyen nyomva ami a hiphopshop-os capeknel csak egy szar celofant van ra ragasztva amire ranyomtatttak a new era 59fifty feliratot(pont ugy mint az ergoknal csak azoknal nem nyomtatjak bele hanem bele nyomjak es ezert nem sima!)
Hidd el egy haverom vett onnan egy Bape-est es onnan tudom hogy hamis mert megneztem (elso ranezesre lesut rolla hogy hamis!!!)! Es meg1 elol ahol van a jel (NY vagy mittomen!) ha belol latszik a varas akkor hamis mert a new era a varast a szita hatuljahoz varja a tobbi gagyi szar cegek nem tudjak igy megoldani! de tudodmit kuldjel kepet a belsejerol! a cimkekrol es a jelrol hogy belol hogy laccik es megmondom hogy ergo vagy hamis a kepeket a gangstar4ewah@yahoo.com-ra varom!


Előzmény: Stash Money (1567.)
Stash Money e-mail | 2008-02-17 16:45:59 | 1567.
Kedves gangstar! Nem tartom meg, inkább átadom neked is... az okoskodásodra nincs szükség! Milyen barmokról beszélsz, te Istenverte szerencsétlen. Kérlek mond el mitől igazi egy cap?
Ugyanis én rendeltem már innen is onnan is sőt vásároltam már magamnak külföldön is és nem látom a különbséget? Ezek szerint én is barom vagyok? Mond hogy nem... Kérlek!! vagy küldjek fotót ????wahhahah vicces gyerek vagy annyi biztos!!!


Előzmény: Gangstar (1565.)
Gangstar e-mail | 2008-02-17 16:29:25 | 1566.
Az LRg tenyleg yo marka egyedi dolgokat csinal. A starz.hu-n azert nagy a szavazas a g-unit-ra mert a legtobben a ecko&g-unit shop-nak ismerik Mert ok a beszallitoi MO-i ecko es g-unit-nak
Es errolo beszeltem "hozok amerikabol hip-hop cuccokat olcson" Azt a jordant en 28000be tudom neked elhozni+ magyar posta.


Előzmény: nerdwrecker (1563.)
Gangstar e-mail | 2008-02-17 16:19:34 | 1565.
Hat ezt azert megtarthattad volna magadnak!
En nem hordtam le a starz.hu-t meg a magyar wabshopok-at Csak azt mondtam hogy olcsobban tudok nekik hozatni amerikabol! "Egyébként ti tervezők vagytok a NEW ERA-nál, a G-unit-nál és minden ruhacégnél, hogy ilyen profin tudjátok, melyik az "eredeti" és melyik a "gagyi"!" nem kell ahoz tervezonek lenni hogy meg tudd kulonboztetni az eredetit a hamistol(csak kell legyen szemed amivel latol is)! a rapcity.hu-n meg a holdfenyteam-en eredeti cap-ek vannak de a hiphopshop-on mar nem! es ez meg a kepen is laccik! barkit megkerdezhetsz megmondja neked hogy hamis (kiveve ha oket (hiphopshopteam) kerded vagy par barmot akik szart se ertenek hozza!).


Előzmény: Stash Money (1557.)
Stash Money e-mail | 2008-02-16 18:08:34 | 1564.
Igen valóban jó a starz.hu én is a vásárlóik körébe tartozom, de nekem most a hiphopshop.hu a kedvencem. Szeretem hogy nem az átlagos webáruház hangulatát adják, hanem számomra egy baráti légkört sugallnak, természetesen több levelezésen vagyunk túl a srácokkal és úgy érzem elégedett vagyok velük és főleg a cuccaikkal. Király zenék vannak az oldalon az aktuális menüpontban /én is ajánlottam nekik párat - fel is rakták :)))/, jók a képek és az ajánlók is... na de jaja starz.hu is karaj, Bár ha választanom kéne Nekem a rapcity.hu jobban bejön, mert igyekszik Daniboj más irányokba is kitekinteni. G - unit kár hogy elrontja mindkét webshopot, egyébként meg is szűnt zárójelben, hiszen Marc Ecko nem viszi tovább a márkát és szerintem nem sokan tudják, de az Ő tervezőgárdája nélkül elég nehéz helyztbe kerülhet a GÉ-JUNIT, de majd meglátjuk...

Előzmény: nerdwrecker (1563.)
nerdwrecker e-mail | 2008-02-16 17:07:12 | 1563.
aaa a starz jol nyomja folyamatosan érkeznek a zsirabbnál zsirabb cuccok mint pl most kerult fel a AJ spiz'ike amire nagyon fájt már a fogam és kiváncsi voltam hogy kapható lesz é és ittvan de nemhiszm hogy lesz nekem egy ideig me most rendeltem egy af1-t és rádásul vagy 40 rugó a csuka.
MobbyD e-mail | 2008-02-15 14:59:41 | 1562.
nerdwrecker, ez a szavazás télleg szomorú :S, de én is mindent megtettem:D egy nap többször is szavaztam a Jordan-re (annak volt a legnagyobb esélye a G-Unit melett a szavazásban),meg az LRG-re is szavaztam párszor...
nerdwrecker e-mail | 2008-02-15 00:45:50 | 1561.
má mondtam hogy szomoru hogy a starz.hu szavazáson bazze 1000 ember szavazott a kurva Gay Unit cuccokra az atompenge Lrg-re meg vagy 40.Na mind1 azé rendetem magamnak má onnét egy Lrg gatyát ami le volt árazva mer a sok birka inkább 50 cent fejjel vasalt gatyát rendel tonnaszámra minthogy tényleg egy szép igényesen kidolgozott Lrg-t, és mondanom sem kell hogy az a legmenöbb gatyám pedig nékem van rocawear meg ecko(szintén starz-os) is.

Előzmény: Stash Money (1560.)
Stash Money e-mail | 2008-02-14 20:28:51 | 1560.
Thamole neked is nagy pacsi...Big Up

Előzmény: Stash Money (1559.)
Stash Money e-mail | 2008-02-14 20:26:31 | 1559.
Hello!
Ebben biztos lehetsz! Ki is fogok, mert ez tűrhetetetlen, ennyi ostobaságot, esztelenséget...
"AMCSIBÓL HOZOK" szöveg, jaaaaaj neeeee, ez fááááj!!! Most komolyan, miért itt okoskodik az ilyen NAGYPÁLYÁS dealer. Megmondjam... mert máshol kiröhögik, azért! Nekem jó lesz innen, Magyarországról ahol kitudom cserélni, ha tré az áru mérete. New Era??? Ratyi? huuuha, tényleg!!?
most komolyan??? jaj de kár, mert én rendeltem párat itthoni oldaról, mindegy honnan, nem téma de fogadok jobb minőség mint a Ti full- frankó- zsírkirály- pengefaintos mindenttudó Capjeitek!!!
Hidd el nekem barátom... és nem volt 8000.-ft, ugyanis nem az ár dönti el az eredetiséget, RUHADOKTOR bácsi! Szóval várom az okosságokat, szívesen segítek nektek mindenben Mr. Gangstar & Akademiks...chchch


Előzmény: thamole (1558.)
thamole e-mail | 2008-02-14 19:47:42 | 1558.
ööhhmmm mintha én is ezekt írtam colna le csak nem ilyen részletesen, télleg nem tudom h itt minden miért van a feje tetején......lrg, bape, jordan, akademiks, evisu , tyra......vazz ezek itt szinte mind elnézett dolgok azt veszem én is észre , hát igen annyira magyarok vagyunk h azt már tagadni se lehet......nyugge Stash money amíg léteznek olyan arcok mint te is addig szemléljük pozitivan a dolgokat, mert mi tudjuk mitől döglik a légy XD , de téélegg itt nem lehet okosat mondani hisz mindenki okosabb mint egy ötödikes sőt nálam , nálad is....ez logikus nem
nagy pacsi a a beírásodért talán én sem írhattam volna szebben és sztem fakdj ki még ha ilyet látsz kellenek az olyan arcok mint te!!!
még egyszer nagy pacsi és respect for your opinion!!!!!!!!


Előzmény: Stash Money (1557.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.