Click to Visit
Hip-Hop - Onyx
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Down By Low e-mail | 2005-04-12 16:21:09 | 113.
megint hogy lesüllyedt...q:(

"Just to let you know this is recorded 9/11/2001
The day the World Trade Center blows up
Shit is real, son
Shit hit home, kid, word up
Hope you can feel this

[Chorus]
Hope you can feel me
(Hope you can feel me)
So much pain insii-ii-iide
Hope you can hear me
I'm crying through my heart..."

RR e-mail | 2004-05-30 20:10:02 | 112.
onyx: bacdafucup, bacdafucup2, shut'em down elég jó albumok én nagyon birom öket
Darksun e-mail | 2004-04-28 21:31:17 | 111.
nah ezen viszont kiakadtam rendesen...
ONYX TOPIC AZ UTOLSÓ ELŐTTI OLDALON??????!!!!!!
baszódjatok meg mind, de komolyan!
fukyallfukyallfukyall!

Csíkos, Te meg küldd már légyszíves azt a szájbateremtett mp3 cd-t!

nem hiszem el...

DS!

Laczka e-mail | 2003-11-07 17:18:04 | 110.
.
Bill e-mail | 2003-10-31 21:35:14 | 109.
Nekem meg már "csak" 4re volt kedve..
Darksun e-mail | 2003-10-31 21:25:59 | 108.
hát ma már elfáradt az emberünk, mert csak 7et, vagy mennyit kaptam...
Mind1, szarok bele, szarni látok!
:D
DS!

Bill e-mail | 2003-10-30 20:58:17 | 107.
Nekem is kb. annyi.ÁÁhh,na mindegy..

Előzmény: Darksun (106.)
Darksun e-mail | 2003-10-30 20:40:30 | 106.
Te mennyit kaptál tesó?
Én 11-et!
:DDDDDDD
mindet más címről.
de volt köztük sticky is...
jófej.
rapben az egység mi?
jó vicc!
DS!

Bill e-mail | 2003-10-29 21:54:41 | 105.
STICKY FINGAZ TE TOTÁL KÉSZ VAGY AGYILAG???

MI A FASZÉRT KÜLDÖZGETSZ NEKEM VIRUSOS E-MAILEKET????

ADJ MÁR VMI ÉRTELMES VÁLASZT.NEM VAGY NORMÁLIS ÁLLITOM.

sticky@freemail.hu nehéz volt kitalálni

RAC e-mail | 2003-10-21 09:04:27 | 104.
Az egykori Onyx talán legmeghatározóbb egyénisége a 2001-es The Autobiography of Kirk Jones után újra szólólemezzel jelentkezik. Reméljük, hogy az április 29-én megjelenő "Decade (But wait It Get Worse)" sikeresebb lesz, mint elődje, amelynek megjelenési dátumát addig halasztották, hogy a végén már rákellett írni a the Sourceban megjelent reklámra, hogy most tényleg! Az első maxi április 8-án debütál, a címe "Can't Call It". Az album produceri munkáit Sticky olyan nevekkel együtt végezte, mint Scott Storch, S-Man, Porky,Bird, DSP és Goldstein. Közreműködtek még: Myguan, EST, Fredro Starr és Omar Epps (!). Sticky a hip hop mellett színészi karrierjére is koncentrál. Hamarosan látható lesz egy Platinum című TV sorozatban, ami 2 testvér lemezkiadó alapításának történetét meséli el.
Down By Low e-mail | 2003-10-13 17:18:28 | 103.
Es ez ma megin mer wan ennyire majnem a legalul??????

Wki wmi infot..........

Darksun e-mail | 2003-10-05 18:31:13 | 102.
hehey! Századik voltam?!
BÁááááz!
nem is figyeltem!
BACDAFUCUP MAWFUCCAZ!
ONYX IZ STILL UP IN HERE!
ONYX FOR LIFE!
"...the end of your world is just beggining,
there's no winning in my inning!..."

DS! --- ONYX --- nr. 100!

RAC e-mail | 2003-10-05 15:11:10 | 101.
v1ük úgy,h DS nem írt semmit,és akkor én vok a 100.!:)
Darksun e-mail | 2003-10-05 14:56:06 | 100.
PEACE DAWG!!!!!
Jó újra itt látni a neved!
:DDD
DS!


Előzmény: Thomas (99.)
Thomas e-mail | 2003-10-05 14:09:30 | 99.
Ohh, régen jártam erre, és csak most vettem észre, itt egy kollégának szemet szúrt egy régi beírásom. Hát, elnézést. Ez az én véleményem. Bár ha ő a ciripelésekre izgul, egészségére. Azt le kell szögezni, nem voltam "rapper" és most se vagyok "rocker" mert nem volt olyan időszak, amikor csak kifejezetten 1 stílusra koncentráltam volna, csupán az arányok változtak.
Egyébként köszi, hogy voltak, akik kiálltak mellettem és helyettem is reagáltak! Amit írtak, abban minden lényegi benne volt.

sticky fingaz e-mail | 2003-09-30 18:02:17 | 98.
Peace! Érdekel ya.Cypress hogyne csak nem tudom árat megbeszéljük yoo... megbeszéljük és ha látsz oksa .. peace

Előzmény: vcarter (97.)
vcarter e-mail | 2003-09-30 07:33:20 | 97.
OK, ha látok vhol, akkor elhozom! A Cypress DVD érdekel még?
Szomszédasszonyommal beszéld meg mikor és hol, aztán összefuthatunk dumálni egyet.. :)) (T'od ő a titkárnőm!) hehehehe
Peace


Előzmény: dr.dre (96.)
dr.dre e-mail | 2003-09-29 17:01:04 | 96.
Szia!Rég hallottam rólad... mostanában nem is nagyon néztem.Tényleg ha pesten találsz hozzá már légyszi..a többit elintézzünk. amugy hogy vagy? majd össze kék futni oszt dumálni .. csákány

Előzmény: vcarter (95.)
vcarter e-mail | 2003-09-29 16:00:47 | 95.
hi sticky (icky icky)!
most látom, hogy te is itt vagy, meg, hogy szépen összeszólalkoztál pár emberkével... :-))))
szerztél már onyx-os fejkendőt?? nem igaz, hogy nem találsz!
na peace


Előzmény: sticky fingaz (92.)
Down By Low e-mail | 2003-09-29 14:23:53 | 94.
eddig két helyre irtam de odawalo wolt.....
Azt is soxor láttam h DS!....
q:)))
És amúgyis temondodamagadét.......
q:)))


Előzmény: Darksun (91.)
sabdog e-mail | 2003-09-29 14:01:46 | 93.
Nem tudom ki, hogy van vele, de Frodro eltért az Onyxos stylustól.Ezt az után írom, hogy hallottam a Firestarr albumot, de az újat csak jövőhéten kapom meg.
sticky fingaz e-mail | 2003-09-29 06:16:32 | 92.
Csíkos!Nem, tudom mi a faszé kell ezt.megvan a Trigonometry, meg a Live In Argentina is ...nomeg a többi nagyalbum is...meg Sticky két albuma meg Fredé is!Mondtam nem, szarok én rá hogy ki vagy öcsém...mondtam... és azt is hogy aki faszán télleg csipi az ONYX-ot és tiszteli és nem divatsegg arra nem vonatkozik..nincs joga senkinek elitélni öket igy nekem sincs jogom,de véleményt lehet nyilvánítani... szoval az vegye magára akit érint... én nem vitatkozom már... NA BYEZ TE MAJOM

Előzmény: Csíkos (88.)
Darksun e-mail | 2003-09-28 20:59:21 | 91.
sticky = bob-by!

amúgy most ezt a "temondodamagadét" szöveget mindenhová beírod?
:DDDDDDD
DS!


Előzmény: Down By Low (90.)
Down By Low e-mail | 2003-09-28 20:47:36 | 90.
weeeeheeeeheee.......itt ki witatkozott????HE??? bubi szarolt mi meg megkérdeztük mi a faszé kell!!!
Ő mondja a magáét mi meg az igazat!!!!!
pfff


Előzmény: sticky fingaz (87.)
Down By Low e-mail | 2003-09-28 20:39:49 | 89.
Sztem ONYX "izdabest" akko is ha nem köt.......
mind1......részemről wége


Előzmény: sticky fingaz (87.)
Csíkos e-mail | 2003-09-28 20:25:03 | 88.
Nah THX Bro's 4 Defending Me!!!!!!
Te elbaszott majom bobby!!!! Bem vagy te RZA, m ő pofáz6na nekem, DDEEE TEE NEEEM!!!! (Bobby!!!)
Nah mija fasz közöd van hozzám, sztem semmi!
Jah meg sztem azért szúrom én a TE szemed, m nekm már +van a Triggonometry már yopár hónapja!!!
Te még nem is hallottál róla, vagy csak szeretnéd, még1* SZERETNÉD beszerezni Te BIIITCH!!!
Bántottalak te kibebaszott nagy gettonigga!!! A válasz NEEEMM! EDDIG!!!
Most idetoltad a képed, elolvastad h miről szól ez a topic az elejétől, de fel sem fogtad!!
A lényeg az h 1 idióta vagy! Ha én fake vagyok, azaz hülyébbeknek divat, akkor TE még oda sem vagy sorol6ó!
Nah Byez Te Majom!
& Peace 2 Everybody else!!!!!

sticky fingaz e-mail | 2003-09-28 17:30:55 | 87.
Teljes nyugi van... nem is értem miért kellett vitatkozni... faszság volt.. szarok rá... de akkor nem kell a gettos szöveg a bobby kutyárol.oksa.? aszt kész... ONYX iz da bezt ...

Előzmény: Down By Low (86.)
Down By Low e-mail | 2003-09-28 17:16:32 | 86.
Látom a bobby kutya közkedwelt személyiség a forumon.......éljen sokáig a getto legnagyobb harcosa (kenyéren és wizen).....


Előzmény: Bill (84.)
sticky fingaz e-mail | 2003-09-28 17:04:25 | 85.
chka chka ONYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYX
Sticky
Fred
Sonsee 4 eva'


Előzmény: Bill (84.)
Bill e-mail | 2003-09-28 09:58:13 | 84.
Na jó erre muszáj reagálnom..

MI AZ,H EGY IGAZI RAPPER SOHA NEM LESZ ROCKER MI?ÉN IS IMÁDOM A HIPHOP-OT A HARDCORE-T MEG METAL-T.NYUGODTAN KÉRDŐJELEZD MEG EZEKUTÁN A RAP-HEZ VALÓ KÖTŐDÉSEMET,MERT NEM VAGY NEKEM SENKI.ÉN TUDOM MIT ÉRZEK NEM TE.HIDD EL,HIÁBA HALLGATOK MÁS ZENÉT IS HA NEM HALLGATHATNÉK TÖBBÉ HIPHOP-OT KAMPÓ LENNE NEKEM.
NÉZZÜK A TE KEDVENC BANDÁDAT MEG AZ ÉN KEDVENC BANDÁMAT.ONYX ÉS BIOHAZARD.A BIOHAZARD IS VEGYITI A METAL-T HIPHOP-OT MEG HARDCORE-T A ZENÉJÉBEN.ÉS???TUDOD MEKKORA SPANOK AZ ONYX TAGJAIVAL??KIBASZOTT NAGY HAVEROK.EGY CSOMÓ KÖZÖS DALUK VAN.A BIO '99-ES NEW WORLD DISORDER ALBUMÁN STICKY IS SZEREPELT PL.
BASZKI UTÁLOM MIKOR VALAKI MEGITÉL VALAKIT AZ ALAPJÁN,H RAP-ET HALLGAT,DE METAL-T IS.ÉS VISSZAFELE IS IGAZ EZ.OLYAN ZENE AMI RRRREEEAAAALLLLL MIND JÖHET.VÁGOD???????...........VÁGOD???????.......EZ A LÉNYEG NEM PEDIG A CIMKE!!!!!
ÉN IS KIBASZOTTUL TISZTELEM AZ ONYX-OT SOKAT HALLGATOM ŐKET.
MENNYIVEL TÖBBET ÉRTÉL EL VOLNA AZZAL,HA TÉNYLEG LEIROD,H MIÉRT BIROD AZ ONYX-OT(JÓ EZT MONDJUK NAGYJÁBÓL LEIRTAD)NEM PEDIG LEHÚZOL ITT MINDENKIT EGYBŐL.BULLSHIT ATTITUDE

Légyszi egy picit gondolkozz el ezen.


Előzmény: bob-by (79.)
Method e-mail | 2003-09-28 02:12:10 | 83.
Firestarr a címe? Ezt nem tudtam.
Egyébként nyugi, nem kell mindenkibe belekötni, főleg ha nem ismered őket. Egy embert nem nagyon lehet néhány beírásából megítélni/elítélni.
Jó lehet, hogy süket dumának hangzik, de -szerintem- van benne valami.


Előzmény: bob-by (73.)
Bill e-mail | 2003-09-27 19:03:49 | 82.
Bro ne idegesitsd fel magad.Én sem értem amúgy minek rögtön belekötnie
mindenkibe.

Ja:Zee-nek már elküldtem mailben,kedd jó lenne.


Előzmény: Darksun (81.)
Darksun e-mail | 2003-09-27 18:31:57 | 81.
Ecsém, amikor Thomas rapper korszakát élte, akkor még régen nem volt szó letöltögetésről...
Szóval először jó lenne gondolkodni és megismerni a másikat, mielőtt ok nélkül ugatnál, mint egy teherbebaszott kutya!
Nem tudunk mi semmit basszátok meg!
Tényleg.
Igaz...
Nem tudom, hogy egy Queensben található fodrászszalonban találkoztak először a srácok.
Nem tudom, hogy annál a borbélynál elkezdtek freestylozni és ez alapján kezdték el tisztelni egymást...
...nem tudok szart se!
yeaaaaaah!
mind1, nem akarok harcolni...
csak légyszi ne támadj már csak úgy ok?
DS!


Előzmény: bob-by (79.)
bob-by e-mail | 2003-09-27 17:53:35 | 80.
Bill:
fasza számok tényleg senki nem mondta hogy nem. de ezen forumon már sok divatbuzi irt már be az ONYX-rol okoskodásokat ezt el kell ismerni... szarok rá


Előzmény: Bill (78.)
bob-by e-mail | 2003-09-27 17:50:10 | 79.
na ez az gyerekek. az a srác is aszondod váltott rockra... hát igen ... kurva nagy rapper lehetett. átváltott rockra.röhögnöm kell.és másnak is aki igazán szívből rapper.ezt a nevetséges dolgot azt a mindenit.és még le is irod.az ilyet felesleges mondani.egy igazi rapper soha nem lesz rocker vagy más.Darksun azzal van gond aki divatköcsög.ki mondta hogy veletek van baj?senki nem szállt rá a Csikos gyerekre szarok rá... mit érdekel engem ... íme egy újabb rohadtnagygettórappos????faszfej. nem tudtok ti semmit az ONYX-ról.letöltötök pár albumot tőlük aztán meg rockerek lesztek.nevetséges.oszt még büszkék is vagytok rá... látod van akiben van összetartás.igazi rapperek közt nem pedig divatmajmok közt... rap4eva and chka chka Onyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyx


Előzmény: Darksun (77.)
Bill e-mail | 2003-09-27 17:41:14 | 78.
Bobby:
Most minek kell itt rögtön nekiesni mindenkinek heee???Főleg a Csíkosról meg Thomasról szállj le.

Én is nagyon birom az Onyx-ot.Főleg azokat a számokat amiket a Biohazard-dal csináltak.Mivel a Bio a kedvenc zenekarom.Slam Bionyx remix,Judgement Night,New World Disorder..

Darksun e-mail | 2003-09-27 15:03:54 | 77.
hölgyek és urak:
íme egy újabb rohadtnagygettórappos...
...bob-by my wigga:
nekem semmi bajom nincs veled, de kérdem: mija faszt tudsz Te Rólunk?
Honnan veszed, hogy egész nap, egész héten, egész hóban, egész évben a gép előtt ülünk és a billentyűket koptatjuk e, avagy próbáljuk terjesztenui az "igét" mindenhol, amerre járunk és emellett, mivel rohadtul távol lakunk egymástól, megbeszéljük egymással a dolgainkat a neten?!
Csíkosról tényleg leszállhatnál, nem tudsz róla annyit, hogy okod legyen elítélni!
Thomasról meg pláne leszállni, mert ő rohadtul ott van a témában!
Igaz, hogy már váltott rockra, de az Ő dolga és SENKI MÁSÉ!
Viszont rohadt nagy old-school arc!
És megérdemel egy minimális tiszteletet!
Ezt írnád inkább bele szövegedbe, ne a gettót...
DS!

Down By Low e-mail | 2003-09-27 09:52:56 | 76.
yayyayyay......nézzmá hogy kinyilt a csipája.....tudod, te nagy rapper, wan egy olyan fogalom h összetartás (ami még a gettoban is megwolt némely emberek között) és pont a te fajtádat nem igazán komálom aki beyon ide megnéz egy topicot, és aztán emberkedik, mindenkit leugat assziszi h ő a jani, nem ismer senkit de egyből wéleményt mond (ami nem baj)de mér kell ugatni???bár ismerek egy kutyát akit bobbynak híwnak és az is állandóan ugat......mind1.....Igy mostmár yobb h elmontad h te megvetted az összes létező albumot, rájuk wered, te wagy a legnagyobb ONYX rajongo,stb.

Ha többet tucc róluk mint amit ide irtak akkor inkább ird le ne azzal baszakodj aki nem ismeri őket annyira......EZÉR NYILT EZ A TOPIC!!!
És azzal mi bajod wan h némelyek a neten lognak(mint pl te is) h bebökjék az új infokat amit tudnak......ezt se igazán értem.....én elhiszem h te wagy a legnagyobb fanatikus ONYX rajongó de ezt mér nem tudod azzal bebizonyitani h leirod rola amit tucc és nem köcsögözöl....


Előzmény: bob-by (72.)
Cápa e-mail | 2003-09-27 08:06:34 | 75.
szakadjále Csíkosról de sürgősen.beszélsz itt össze-vissza.kussvan amíg nem tucc vmi értelmeset írni.

Előzmény: bob-by (74.)
bob-by e-mail | 2003-09-26 19:16:36 | 74.
Csíkos fasza legény vagy mi hogy hallottad a Trigot... piff ez itt a menö ki hallott mit .. nem pedig hogy mit jelent neked az ONYX... aki igazi ONYX-rajongo az a szivében hordozza öket...

Előzmény: Csíkos (63.)
bob-by e-mail | 2003-09-26 19:13:54 | 73.
Method Fred albumának cime Firestarr de mindegy.
A Decade baszott nagy! Meg a Live In Argentina! Az is ..


Előzmény: Method (68.)
bob-by e-mail | 2003-09-26 19:11:15 | 72.
Ki a fasz vagy te tomasz te fasz?Te köcsög.Szidod itt Dre-t az egyik legnagyobb rapperétMit tudtok ti az ONYX-rol seggfejek!!Mit tudtok ti a getto rapröl egész nap a neten logtok baromarcuak.A getto rap legnagyobb együtteséről van szo!Aztán meg irogatjátok itt az albumcimeket amiket leolvastatok netröl!Amiota csak voltak hallgatom öket!Minden pénzem arra sporoltam hogy megvegyem az albumaikat!A számaimban is emlitem öket mert ök a legnagyobb eastside rapperek!!!!Divatrapper faszarcuak!

Előzmény: Thomas (16.)
Method e-mail | 2003-09-25 21:45:16 | 71.
Most néztem, hogy van egy DECADE nevű albuma is (Sticky-nek), legalábbis a neten így van írva.

Előzmény: Csíkos (70.)
Csíkos e-mail | 2003-09-24 22:56:20 | 70.
Jaja! Sztem is csak ez a 2 van, de ha vki tud másikat, akkor írjon m kell!
Peace


Előzmény: Method (69.)
Method e-mail | 2003-09-24 22:33:55 | 69.
Elnézést, Black Trash:).

Előzmény: Method (68.)
Method e-mail | 2003-09-24 22:29:49 | 68.
Az Onyx-ok közül nekem is megvan mind.
Stickytől csak a Black Thrash. Egyébként Sticky-nek ugye csak ez a két albuma van(teljes)?
Fredro Starr: Ja az album címe is az.


Előzmény: Csíkos (65.)
Csíkos e-mail | 2003-09-24 20:42:29 | 67.
Szoktam tőteni vele, de most kissé gázos, majd +írom h mikor, hol m kis problemmatikák vannak vele (ADSL számlakifizetés)!!! emailem: csikos@maffia.hu
PEace


Előzmény: Down By Low (66.)
Down By Low e-mail | 2003-09-24 20:30:11 | 66.
béke.....
Figyu nem szoktáál tölteni dc ++ - al, mert ha igen akkor nem lenne baj ha letöltenék tőled 1-2 ONYX- albumot????????


Előzmény: Csíkos (65.)
Csíkos e-mail | 2003-09-24 20:24:21 | 65.
Ja de komolyan, nehogy azt higgyétek h csak azt hallottam!!! Megvan mind
All We Got Iz Us
Bacdafucup
Shut'Em Down
Bacdafucup 2
Triggonometry

Ja + Sticky - Domain + Black Trash
Fredro Starr - Don't Get Mad Get Money (lehet h csak 1 szám címe, de sztem ez az albumé is)

Onyx az 1 alap!!!!!!!!!!

Down By Low e-mail | 2003-09-24 19:17:08 | 64.
Hella all manz!!!
Hát ezek a figurák télleg ott wannak.....én csak 3 albumot hallottam de a bacdafucup wiszi a témát..... Throw ya gunz-----> "műalkotás"
A többiwel 1etemben


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.