Click to Visit
Hip-Hop - RAP KÖNYV
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

thamole e-mail | 2004-01-29 23:10:08 | 8.
és igen emily ha kell írj nyugodtan az email címemre és megy a könyv ........THAMOLEvFREEMAIL.hu a könyv ára 1000 Ft + Postaköltség kb.600 Ft tehát össz:1600 Ft mely ezért a remek könnyvért egyáltalán nem sok!!!!!!!!! + lehet 2Pac életéről szoló könyvet is rendelni tőlem ugyanannyit kostal mint az elözö........hali Thamole

Előzmény: Emily1977 (6.)
dr.dre* e-mail | 2004-01-26 18:11:15 | 7.
Nagyon vártam ezt a könyvet hisz ilyen még nem sok jelenet meg nem is hiszem, hogy itthon igen... Elöször azt hittem,hogy egy ismert talán valamiféle fejes 40 éves emberke irt valami könyvet hozzá nem értö módon csak hát a fiatalok rapszarságárol valamit összekovácsolt -de nem...
egy hétköznapi 30 éves srác aki a rapen nött fel és igazi WESTSIDE fun (HELYES mint én) :DDDD teljesen sajátos módon irja le a kezdetekröl napjainkig a raphistoryt ugymond. Kezdve a nagy amcsi DJ-ktöl a mai hazai underground elöadókig.
Ajánlom neked Emily és mindenkinek aki töbet akar megtudni a stilus(á)ról!






Előzmény: Emily1977 (6.)
Emily1977 e-mail | 2004-01-26 11:29:34 | 6.
sziasztok pontosabban mik vannak ebben a könyvben?nagyon érdekel!!!!!!!!!
thamole e-mail | 2004-01-12 15:11:48 | 5.
maximálisan egyetértek veled dre az ő stilusa mélto a könyvhöz

Előzmény: dr.dre (4.)
dr.dre e-mail | 2004-01-11 18:04:44 | 4.
Baszott yoo könyv nekem tetszik nagyon! minden tiszteletem Gánóczié! Ehhez a stilushoz ilyen stliusu szövegirás kell mint ahogy ö megirta a könyvet!

Előzmény: thamole (3.)
thamole e-mail | 2003-11-27 18:17:54 | 3.
Egy pici hibája tényleg van...de egyébként PRO.......úgy hogy ha kell valakinek írjon...THAMOLE@freemail.hu.+ ha tudjátok ajánlhatnátok másoknak is...előre is THX!!!by Thamole

Előzmény: opium (2.)
opium e-mail | 2003-11-20 16:10:58 | 2.
én olvastam, jó könyv, szóval annyi pénzt tényleg megér..
mondjuk kicsit "amatőr" a kiadása, meg kimaradt pár általam fontosnak tartott csapat (pl. Pharcyde), de egyébként meg tényleg jó

vegyétek:))

opa

thamole e-mail | 2003-11-19 14:43:13 | 1.
Hi Everybody!
Ha valaki szeretné megrendelni Gánóczi Gábor:RAP című könyvét az írjon nekem THAMOLE@FREEMAIL:HU címre és postai utánvételel megoldhatjuk!Fontos:pontos cím,Város,település neve,Utca,házszám,írányítószám!!!A könyv ára 1000 Ft+Postaköltség kb.600 Ft azaz összesen 1600 Ft.A rapzene történetét vesézi ki a '70-es évektől napjainkig,megtalálható benne mindenki akinek csak egy kicsit is köze volt a RAPZENE kialakulásáért, fejlődéséért pl:Kool Moe Dee,Kool Herz, Dj Pete Jones,Kurtis Blow........Gang Starr,ONY-X,Wu-Tang,2pac,Mobb Deep,Capone-N-Noreaga(CNN),Snoop,.......és még sokan mások!Ha érdekel valakit ez a nagysikerű könyv írjon!!!!Peace THAMOLE


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.