Click to Visit
Hip-Hop - Mohaman
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Batman Papa e-mail | 2004-03-24 00:33:43 | 48.
Mar nem a game-el meg a tobbievel van ugye?a Fuvet Tepni Tilos-ba egyedul volt nem?Szerintem a Da Flava album jobb volt
Miss Cannabis e-mail | 2004-03-23 16:44:57 | 47.
Én nagyon bírom Mohát meg a csapatát, és nem kéne állandoan a múltjával(Happy Gang) cseszegetni.Szerintem sem lehet egy kalap alá venni dopemannal és ganxsátval, legalább nem majmol senkit, egyedi style-ban rappel. És aki nem vágja hogy mi is az a Ganja az ne szídja a Füvet tépni tilos?! című albumot oké?
ReSpEcT
Adryka

raziel e-mail | 2004-03-23 11:18:05 | 46.
CSá!!

Multkor láttam a balázs sóba az akis potkányt. Nagy beképzelt faszkalap azt hiszi hogy nagy kemény gengszter gyerek közbe meg nem mert én vgyok az (KAMÚ). A dafleva albuma az jó.

deepside e-mail | 2004-03-19 23:54:20 | 45.
Nox!

Biztos olvastad már de ha nem:

51 dal került a Mikrofon Mánia középdöntőjébe, íme a lista:
Beat Ryders, Túri Nagy Gatyások Klubja, C.O.N.E.R., Keleti Főcsatorna, Athome, Spine, Da Press Crew, Knyght Ry'drs (közr. Landi és TM), Háborgató Maszkura, Szókimondó, Sun City?, A.M.P.S., Zoo DeLuxe, Origo, 64 Rekordz, Fluorid, Tibbah (közr. Osi és DJ Majestic), Különvélemény, G-Za MC, Bélamester, Yo 8-K, Kontraszt, Helyszínelők, Kicsi G, 44es Körzet, Tudat and Preface, Buku Cru, Földalatti Szekció, Víziváros Posse, Snail MC, Dynasztija, Atka, Csajok, Naonkomoi Crew, Sündör, Madher & Pier, DSP Bradaz, Wolfie & Stephco, Flegmadogs, Másik Oldal, Connections Ragga Project, Rapszodik közr. Community&Háborgató Maszkura, !!!!!!V.S.O.P!!!!!! Naonkész, Born 2 Do It, Jossa és Chilla, Skillz, Addamz feat. Noryka, BGL, Dark$ide.

igazad volt!

A menetrend ezek után a következő lesz: minden héten vasárnap 13:00 után lejátszunk (RADIO DEEJAY) három dalt (hogy melyik három dalt, azt előző héten a rádióműsorban elmondjuk, de az adott héten a honlapunkon is olvasható lesz). A dalokra a harmadik dal megszólalása után 14:45-ig lehet szavazni sms-ben. Az sms-ben a dal címét vagy előadóját kérjük. A döntőbe került dalt a műsor végén 14:45 és 15:00 között élő műsorban elmondjuk.

!!!!A döntőbe került előadót meghívjuk a következő vasárnapi rádióműsorunkba egy beszélgetésre!!!
Terveink szerint a rádiós interjú után a VIVA Hip stábja készít vele riportot, amely a riportot követő szerdán kerül képernyőre. A középdöntő vége 2004. nyarán várható, akkor minden középdöntőst és döntőst értesítünk postai levélben a verseny állásáról. A 17 döntős dalt egy 20 fős zsűri rangsorolja majd. A végső eredményt egy őszi nagy bulin (OTT LESZÜNK) (minden döntős fellépése után) hozzuk nyilvánosságra. Természetesen, ezen a bulin találnak gazdára a nyeremények is!

RÁDIÓMŰSOR:MINDEN VASÁRNAP 13:00-15:00
Radio DEEJAY 92.9
www.deejay.hu

Remélem bejutnak és majd hallunk felőlük valamit!

Cápa e-mail | 2004-03-19 07:59:46 | 44.
hát persze.úgy van ahogy mondod.......faszkalap

Előzmény: STIZOO (43.)
STIZOO e-mail | 2004-03-18 22:56:19 | 43.
Mit lázadsz te cápának nevezett naphal!!!
azt sem tudod ki az a Mohaman meg hogy mit nyomatnak!!!

Nox e-mail | 2004-03-18 10:10:46 | 42.
Végre valaki akinek hiányzik a vsop!

Én úgy láttam hogy a mikrofon mánia versenyen bejutottak a legjobb 50? közé!

Kíváncsi vagyok rájuk!

Amúgy nekem a da flava 2001 az teccik mert van benne span meg hát én is eléggé családcentrikus vagyok!


Előzmény: deepside (37.)
niggaz e-mail | 2004-03-16 05:47:58 | 41.
Amúgy Moha nem azt mondja el hogy milyen az a város ahol élünk, hanem azt hogy milyen az a város ahol "Ő" él. Vagyis hogy ő milyennek látja. Ha ezt valaki magára veszi, istenem, megérdemli.
dr.dre e-mail | 2004-03-14 18:48:04 | 40.
ya

Előzmény: Cápa (39.)
Cápa e-mail | 2004-03-14 16:24:12 | 39.
csak ők eljutottak arra a szintre h megtehetik.mer ha lekoppintaná moha a rapülők vmelyik számát nem háborodna fel senki.vágod?

Előzmény: Batman Papa (38.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-13 21:43:54 | 38.
Es figyelj mar szerinted az amerikaiak is koppintanak te barom

Előzmény: Diesel (35.)
deepside e-mail | 2004-03-13 13:10:42 | 37.
A Da Flava nagyon cool volt 2000 ben mert újat adott. A Füvet tépni tilos viszont full szar!
Moha összebaszott a V.S.O.P val és ez meg is látszott a 2. albumon. A V.S.O.P. viszont nagyon fasza mind az első, mind a második album.
Egyébként tudtok vmit róluk? Már nagyon eltüntek
+ a honlapok sem működnek.

Diesel e-mail | 2004-03-08 11:50:01 | 36.
Hát Tesa, én is végigröhögtem az egészet. De nem csak ez 1.-t,de a többit is. Szánalmas. Márky, te meg ha télleg ezt gondolod,akkor télleg ostoba vagy (hogy mást ne mondjak). Na nehogy már ez a kisstílű mohaakárki mondja már el nekem,hogy mi megy az utcán,meg milyen az élet (Város ahol élek),mikor köztudott, hogy egy nyálas kis kertvárosi gyerek. Az ilyeneket nálunk Debrecenben, a Tóciban szétszednék. És ez tényleg így van.

Előzmény: Cápa (30.)
Diesel e-mail | 2004-03-08 11:36:21 | 35.
Az a szám, amelyikbe az a MÉZÁR is benne van (de minek?), az meg 1 Nate Dogg számnak a koppintása. Ezek télleg azt hiszik, hogy csak ők tudnak ezekről a zenékről, amiket 1 az 1-be lemásolnak?Meg sem próbálnak változtatni v.mit rajtuk. Mindenkit hülyének néznek, pedig ők a hülyék.
De kínos...


Előzmény: -=Haok=- (11.)
niggaz e-mail | 2004-03-04 16:20:56 | 34.
Nincs vele baj, jól csinálja...
casreb e-mail | 2004-02-14 19:25:52 | 33.
Mohaman egy füves állat, de jo számai vannak. Habár én akkor inkább Interfuck- ot hallgatnék
Batman Papa e-mail | 2004-02-13 23:40:03 | 32.
az igaz,jol szoltal teso,a csavonak van egy par jo szovege de nem ertem hogy lett egy getto gangsta egy buzibol aki egy pop csapatba nyavogott hogy milyenek a csajok meg miluyen hawaii most meg egy gangsta,ugyanaz mint Fieldyvel a Kornbol az is bazdmeg rappes lett gitarosbol

Előzmény: Taochild (23.)
Manitu e-mail | 2004-01-31 00:19:13 | 31.
nem tudom, szerintem Moha visszafejlődött úgy mc-zés tekintetében mint zeneileg. Nagyon gyengék a szövegek formailag és sajnos tartalmilag is elég közhelyesek. Azért hallgathatóak az albumai mert rendes stúdióminőségben tálalja őket és egy bizonyos igényességel készülnek ami szerintem respektálható. Csak hát az eredetiség meg ilyenek. Hát...

Előzmény: Cápa (30.)
Cápa e-mail | 2004-01-30 18:16:39 | 30.
kösz Nox.
én végighallgattam az elsőt,és végig röhögtem.a daflava az nem rossz,a 2.úgy szar ahogy van.meghallgattam.sajnos.

Taochild e-mail | 2004-01-30 09:51:09 | 29.
dehogy ülök le hallgatni.amit hallottam tőle, meg amit láttam belőle, BŐVEN elég. amúgyis is kevés időm van zenét hallgatni. hadd hallgassam már az igazi kedvenceimet, minek győzködjem magam arról, hogy "nem is olyan rossz ez a MOhaman" Ha nem tartom hitelesnek (nem érzem annak), akkor leszarom. Nem kötelező egy rappernek, hogy játssza a kemény, menő fasza rappercsávót. De ha egyszer játssza, akkor legyen hiteles, máskülönben csak nevetséges lesz. MInt ahogy MOhaman is azzá vált. :)

Előzmény: Márky-PaPa (26.)
dr.dre e-mail | 2004-01-29 17:51:56 | 28.
Figya Márky én végighalgattam az elsö albumát ritka szarnak találtam ugyhogy nekem nem kell a duma hogy aki nem hallgatja végig
peace


Előzmény: Nox (27.)
Nox e-mail | 2004-01-29 09:42:38 | 27.
Nem mondtam hogy nem jó!azt mondtam hogy szar!

A három albumon mindig segítettek neki!(JAH ÉS A BUSTÁÉK TANÍTOTTÁK MEG ÜTEMRE RAPPELNI!)


Előzmény: Márky-PaPa (26.)
Márky-PaPa e-mail | 2004-01-29 08:10:44 | 26.
Csumi mindenkinek!
Nem értem, Mohamant minek kell fikázni? Szerintem aki fikázza, még nem ült le és hallgatta végig egy albumát sem! Sokan csak abból ítélnek, hogy a HappyGangből jött! Na és akkor mi van? Ő annak idején olyan lehetőséget kapott, ebből tudott lépt csinálni. Azt meg, hogy valaki milyen zenét hallgat, vagy csinál, az nem igazán jellemzi az embert! Egy kemény G. is hallgathat nyálzenéket! De mindegy... Moha Fűre Tépni Tilos?! albuma bár az eddigi 3 album között nem a legjobb, de viszont meg kell hallgatni a mondanivalóját. Nem csak a szívásról szól, ír a családjáról, az utcán élő emberekről, stb. Itt van meg a dolog hitele, ő nem adja a G., elmondja, mit gondol, mi veszi körbe és kész! Én szeretem Mohaman zenéjét, aki meg nem az szerintem üljön le és halgasson végig egyet! Na Peace Márky-PaPa (yah, ezt nem azért írtam, hogy itt beszólogassanak nekem, milyen csicsaka vagyok, nem állok itt le senkivel vitatkozni)


Előzmény: csak magyar... (1.)
dr.dre e-mail | 2004-01-28 18:00:03 | 25.
csicska az arc azé van lemeze mert van pénze ha van neki ugy gondolja hogy olyan zenét csinál amit akar az aktuális idöben rohadjon meg

Előzmény: Nox (24.)
Nox e-mail | 2004-01-28 07:09:48 | 24.
Fasszópó a spanomat fenyegeted?Akkor én is itt vagyok csicska mohabuzi!
A moha egy lehúzós faszkalap!
Cápa írhatnál már az ownerzbe vagy a mixtapbe plíízzz!


Előzmény: Matiz (21.)
Taochild e-mail | 2004-01-23 12:28:28 | 23.
Mohaman tényleg egy vicc. Nem értem hogy van pofája valakinek nyomni a nagy kemény dumát, mikor pár éve még egy nyálinger hominger bandában vigyorgott meg nyávogott,mint akit seggberaktak. MOst meg azt hiszi hiteles? ehh ...vicc....rossz vicc...és nyomja ezt a zöldet szívok, fasza gyerek vagyok dumát meg feelinget. Szánalmas. Akinek tetszik hallgassa, egyéni szocprobléma, de könyörgöm, aki MOhaman-t hallgat, az vegye már le a szemellenzőt és ne állítsa már azt, hogy ő mekkora hiphop rajongó, mert 1. MOhamannek köze nicns a hiteles hiphop-hoz, 2. annyi jó rapzene van, miért éppen ő?????
Akkor már inkább a Will Smith :))))))))))))))))

Cápa e-mail | 2004-01-23 12:22:43 | 22.
hát igen.az igaszság néha fáj.

Előzmény: Matiz (21.)
Matiz e-mail | 2004-01-23 11:51:05 | 21.
Reménykedj benne,hogy nem talállak meg te kis szartakony!

Előzmény: Cápa (17.)
ehe e-mail | 2004-01-08 21:50:34 | 20.
én birom mohát, szerintem elég sok igazság van a szövegeiben, saját életemen is tapasztalom :) mind1.. amit tv-ben adnak klippet nem tudja senki a címét? (az van kiírva h "legalizálni kell") vagy az egy új albumon lesz? nem vágom..
Drrap e-mail | 2004-01-08 06:26:16 | 19.
óóóó jeee béjbeeeeeeee
kérek egy kulcsot a szivemhez:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hepisegg:D

fogoUS e-mail | 2004-01-08 02:17:48 | 18.
Látod erről beszélek én is!
Mohát csak az olyanok szeretik, akik lófaszt sem tudnak róla, vagy a HipHopról.


Előzmény: Nox (16.)
Cápa e-mail | 2004-01-07 17:58:02 | 17.
ja moha 1 geci.Copy Con a 2.albumán szerepelt és semmi lóvét nem kapott.amikor kérdeztük (poénból)h van moha,azt felelte:remélem megdöglött!
erről ennyit.


Előzmény: Nox (16.)
Nox e-mail | 2004-01-07 07:50:59 | 16.
Nah!
Én tudok egyetsmást a mohageciről!

A bustával köszönő viszonyba vagyok és szoktam beszélgetni vele a moháról!
Nah először is azt tudni kell hogy a Moha szinte semmit sem tudott!kifejtem:
A bustáék írták meg neki az alapokat!Mivel a fantasztik Crew Az 1. lemez után kivált nem tudtak kire támaszkodni alapok terén!
Ekkor lépett be a képbe Funk aki vitte magával Bustát akire már alapból is felfigyelt!A kamikaze megtanította mOHÁt ritmikailag rendes szövegeket írni stb.!

Nah egy kurva RESpect szó sem volt az albumon A kamikaze felé!

Ekkor a pénzek is eltűntek!(lásd TYson Dopemanről a raplife-ban szindróma)
Akkor telt be a pohár amikor egy fellépés után a pénzkiosztásnál Busta megütötte MOhát és akkor a Game és a Funk(A busta féle oldal) brigád kapta őket szét!

A békülés sikertelen volt!
A jogdíjak ezek után sem jöttek meg!

A kamikaze ekkor dobta ki az győrieket is fikázó DEMO-t!

Új Kamikaze album februártól megvehető!!!!!!!!!!


fogoUS e-mail | 2004-01-06 22:49:36 | 15.
Szóval itt csak az a fasza gyerek, aki szív?
Dejó! :)
Megint én vagyok kevesebben!

MOHA egy fasza RAPer? Akkor szar RAPerek nem is léteznek?
Amúgy ha Te ennyire vágod ezt a Moha témát, akkor mond már meg miért bassza át azokat a valóban jó RAPA'-kat, akik a segge alá rakták a világot? Vagy Game és a Kamikaze csak lehúzta a "nagymestert"?


Előzmény: RatFace (7.)
samone e-mail | 2004-01-05 15:53:49 | 14.
Moha csak egy megcsinált vitamingengszter.
"Látlak és belehalok..."-Happygang
He-he.
Kár, hogy nem halt bele.
De ne tépjük itt magunkat, inkább tépjünk egy jót!!!
Na! Tekerek egyet!


Előzmény: csak magyar... (1.)
samone e-mail | 2004-01-05 15:53:18 | 13.
Moha csak egy megcsinált vitamingengszter.
"Látlak és belehalok..."-Happygang
He-he.
Kár, hogy nem halt bele.
De ne tépjük itt magunkat, inkább tépjünk egy jót!!!
Na! Tekerek egyet!


Előzmény: csak magyar... (1.)
dr.dre e-mail | 2004-01-05 07:15:47 | 12.
Ratface faszarc te NEM szidod vcartert érthetö huzzá a genyoba patkányarcu...

Előzmény: RatFace (9.)
-=Haok=- e-mail | 2003-12-30 23:57:50 | 11.
moha +dopeman is egy kalap szar,

de engem nem is ez izgat,

Legalizálni kell, remix ami a tvben megy, az egy koppintás,

Hallottam egy mix mp3 ban, nemtudja valaki mi az eredeti címe annak a számnak???

megköszönném


Előzmény: csak magyar... (1.)
csöszi e-mail | 2003-12-06 21:41:43 | 10.
Szeva!!!
MOHA A KRÁLY!!!!!!!!!!


Előzmény: Cápa (3.)
RatFace e-mail | 2003-12-06 12:21:00 | 9.
Diiiiiiiik!Üjjél már meg te csirageci!Inkább nyomd seggbe a vcarter barátodat!

Előzmény: Cápa (8.)
Cápa e-mail | 2003-12-04 15:24:01 | 8.
nagy balfasz vagy de sztem te is tudod magadról.
te meg azért írsz ilyeneket mert a lónak a faszát szoktad szívni.hogy szoktam e zöldet nyomni kérdezd meg vcartert.


Előzmény: RatFace (7.)
RatFace e-mail | 2003-11-29 11:06:50 | 7.
Yaya,yólbeszélsz kéne már igazán legalizálni!
Cápa:látszik hogy nem szoktál szivni,mert akkor nem irnál ilyeneket amiket irtál.
Az igazat mondja(mármint Moha),ennyit erről.


Előzmény: RoTbAtmc (6.)
RoTbAtmc e-mail | 2003-11-28 05:55:40 | 6.
PACE from Munich to BUDAPEST. W..D for legalise!!!

Előzmény: Gibi (5.)
Gibi e-mail | 2003-11-28 00:41:12 | 5.
Hi!
Magyarországon sem vevők az efféle zenére, ezt be kell látni. És nem csak amiatt mondom, mert zuglói vagyok, de a V.S.O.P. zenéi(!) megállnák a helyüket Amerika országában is(A KO-KO számos leszámítva :) ).
Moha szövegelési "technikja" nem nagyon emlékeztet senkiére, egyedi, vagy talán mondjuk Viva bemondós szintű. :) Akkor már inkább Dopeman: Lopások a zenéi, de legalább jó az izlése és tényleg olyan, mint ahogy beszél, egy hiteles ember. Sokat számít. Hogy bunkó-e? Ettől lesz hiteles. De én kellemeset csalódtam, mikor hallottam beszélni néha.
De persze izélsek és pofonok. A Happy Gangre én is ugráltam annó!
Az a Bebi gyerek meg hunnan a viharból jött?

Kösz, G

thamole e-mail | 2003-11-27 19:07:01 | 4.
TRUE TRUE TRUE TRUE TRUE TRUE TRUE.....

Előzmény: Cápa (3.)
Cápa e-mail | 2003-11-27 17:10:37 | 3.
moha egy kalap szar.szégyen-gyalázat.és az emberei is szarok.
NMI e-mail | 2003-11-24 16:27:09 | 2.
És elmondanád, hogy mi az a dszó?? ehe-ehe....

Előzmény: csak magyar... (1.)
csak magyar... e-mail | 2003-11-22 21:02:18 | 1.
Csá!

Irjatok le a véleményeteket,mint ahogy most én teszem!

Nekem nagyon bejön a Füvet tépni tilos?! c. albuma,mindig meghozza a kedvet...a dszóra!Kellemesen caslódtam benne,mert a zenéjét,és a szövegét kell nézni.Nem tenném egy kalap alá Dopemanekkel.
Na peace!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.