Click to Visit
Hip-Hop - Gangstarr
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Darksun e-mail | 2003-09-28 21:06:25 | 59.
én nem azt mondtam, hogy csak a Moment Of Truth, hanem azt, hogy nekem az a személyes kedvencem!
Step In The Arena is nagoyn kész, meg a JAZZMATAZZOK IS!
Imádom!
DS!


Előzmény: Method (58.)
Method e-mail | 2003-09-25 21:49:44 | 58.
Na, azért a Full Clip albumuk is nagyon ott van, nemcsak a Moment Of Truth

Előzmény: Darksun (57.)
Darksun e-mail | 2003-09-25 19:09:01 | 57.
Holla Gibbon!
:D
frankó név...
:DDDDD
Amikor megláttam a hozzászólásaidat kb az jutott az eszembe:
"Primo visszatért más testben!"
:D
Naf-r-e-s-p-e-k-t!
Végre még egy arc, aki normálisan látja a dolgokat!
Peace dogg!
Moment of Truth a legkomolyabb album a GS-től...
...szerintem.
Annyira változatos, hogy nem az van, hogy találsz pár számot, amiket sokszor meghallgatsz és rögződik benned, hanem elkezded hallgatni és nem bírod leállítani!
Minden track nagoyn egyedi és az album egyszerűen megunhatatlan!
DS!


Előzmény: Gibi (56.)
Gibi e-mail | 2003-09-23 22:35:57 | 56.
Sziasztok!
Nem ismerik sokan. Baj ez? Szerintem pont ez a jó bennük, hogy nem minen fiatal kis 2Pac rajongó hallgatja őket. A Gang Starr ennél sokkal többet tett le az asztalra: Hét klasszikust.
Szerintem mindegyik alap album azoknak, akik kicsit is behatóbban foglalkoznak a hip-hoppal. Az új koronggal csak az a problémám, hogy túl rövid. Nektek nem tűnik kicsit rövidnek? A Moment Of Truth 80 pecéhez képest... Pláne, hogy 5 évet vártunk rá (nem számítva a Full Clippet). Meg hiányoltam Afut róla, holott ő is a GS Foundation tagja és az első albumán Primo csodákat művelt. Ajánlom mindenki figyelmébe.
Kicsit tartottam tőle, hogy Primo új hangzása is annyira fog-e ütni és nem csalódtam, ütött. A Zonon'-tól pedig egyszerűen libabőrös lett a hátam, mikor eleinte hallgattam.
Azért megérdemli a klasszikus minősítést nálam.
Újabb kérdés: Valaki mondja már meg, hogy Gurut miért nem ismerik el annyira, mint megérdemelné? Sok külföldi topikban olvastam, hogy lehúzzák és a VH1 top 50 reppere közt sem láttam, holott mögötte van 4 nem is akármilyen szóló lemez + a Gang Starr lemezek...
Reélem, hogy nem kell újabb 5 év a következő albumig. Azt igérték még régebben, hogy idén jön az új Jazzmatazz... Bár szerintem az Ownerz miatt az is csúszik majd.
Béke.

gonzales7 e-mail | 2003-09-16 15:17:46 | 55.
Biztos vágod a Full Clip-nek azt a verzióját amiben Sticky Fingaz is nyomja, nem rég töltöttem le, nekem bejön!!!!!

Előzmény: Darksun (53.)
Pro Lee e-mail | 2003-07-23 21:39:32 | 54.
Most kinn vagyok kulfoldon es talaltam egy jo kis lemezboltot. kb 3000 Ft-ert (16E) meg lehet venni a Full Clip Dupla CD-t es ugyanennyiert a The Ownerzt is. Ti melyiket ajanljatok inkabb? Talan a Full Clip, mert az M.O.-n dragabb...
Elore is kossz a Help-et

Darksun e-mail | 2003-06-28 22:32:11 | 53.
PEACE PREEEEEEEM!!!!
:)))))))))))))))
Whutup my wigga?!
Jó, hogy újra itt vagy köztünk!
várom a mailt...
:)
Peace BRO'!
DS!


Előzmény: primo (52.)
primo e-mail | 2003-06-28 14:31:34 | 52.
Yo! I'm back like my man Guru and Preem with Tha Ownerz!!!!

Végre kijött az új album!!! Egyszerűen kurrrva jóóóóóóóóó!!!

This shit is hot,son. Ya know what i'm sayin???

Just listen to it,It is the essence of hip-hop.

No,man THIS IS HIP-HOP!

DS,doblak a maillel nemsokára.

Peace

The Ownerz are back!!!!

"You fuck, you didn't listen when I told you before
When it comes to dope tracks, we be holdin the raw
Do somethin stupid, and you'll be left holdin your jaw
Put you punks on blast for not knowin the law
Don't deny yourself, learn to apply yourself
Or end up by yourself, I multiply the wealth
I got the titles, deeds, licenses and policies
Complete ownership, Don Gurizzu they call me
Primo said that we should just, lock it all down
See the bigger picture, so we can profit all around
Now everybody's ridin the dick, once I spit again
And since we didn't finish the job, you gettin hit again"

GURU


Előzmény: Darksun (51.)
Darksun e-mail | 2003-05-22 15:43:02 | 51.
Peace my brother!
Keep it real!
De azért néha nézz be!
És ne felejts el minket!
Hiányozni fogsz!
Kösz az Ownerz topicot!
Majd mailben kommunikálunk tovább!
RESPEKT!!!!!


Előzmény: primo (50.)
primo e-mail | 2003-05-22 12:47:46 | 50.
+ 2 zene lesz még rajta,tehát összesen 17 szám.

Ha valaki egy normális fórumon akar beszélgetni,és normális témákról(igaz hogy angolul),akkor az nézzen be a www.gangstarronline.com-on a fórum részbe(asszem bboards). Ott megtaláltok "the illest brother" néven. Én ezzel befejeztem zene.net-es pályafutásom.(Belefáradtan a harcba ezzel a sok bohóccal).

PErsze email-ben elértek,akik akartok(Darksun...).

Na Peace mindenkinek.

I'm Out.

Primo


Előzmény: unkle (49.)
unkle e-mail | 2003-05-11 00:25:45 | 49.
Gang Starr - The Ownerz
Virgin / Noo Trybe Records
June 24th 2003

[01] Intro, [02] Skills, [03] Deadly habits, [04] The Natural, [05] Put up or shut up (ft. Krumb Snatcha), [06] Sabotage, [07] Rite where U stand (ft. Jadakiss), [08] Same team no games (ft. NYG'z & Hannibal Stax), [09] Capture (Militia II) (ft. Freddie Foxxx & Big Shug), [10] Riot akt, [11] Who got guns (featuring M.O.P. & Fat Joe), [12] Nice girl, wrong place (ft. Boi Big), [13] In this life (ft. Snoop Dogg), [14] Ownerz, [15] Zoning.

A végleges tracklista és megjelenés dátuma.


Előzmény: Pro Lee (48.)
Pro Lee e-mail | 2003-03-14 10:46:05 | 48.
Nem tudja valaki CD-re felírni a No More Mr. Nice Guyt/ Step In The Arena-t??????????
????????????????????????
Megfizetem......
JÖN AZ ÚJ ALBUM!!!!
GAngStarr : The Ownerz

primo e-mail | 2003-02-14 21:07:30 | 47.
a DJ Premier in deep concentration folytatására nagyon kíváncsi vagyok,az eredeti nem gyenge,igaz hogy 89-es,de a mai napig az egyik legjobb inst. amit hallottam.

Előzmény: unkle (46.)
unkle e-mail | 2003-02-13 23:24:49 | 46.
* uncompleted tracklisting

[01] Intro / [02] Skills / [03] Deadly habits / [04] The Natural / [05] Put up or shut up (ft. Krumb Snatcha) / [06] Sabotage / [07] Rite where U stand (ft. Jadakiss) / [08] DJ Premier in Deep Concentration II / [09] Same team no games (ft. NYG'z & Hannibal Stax) / [10] Capture (Militia II) (ft. Freddie Foxxx & Big Shug), / [11] Riot akt / [12] Who got guns (featuring M.O.P. & Fat Joe) / [13] Nice girl, wrong place (ft. Big Boi) / [14] In this life (ft. Snoop Dogg).

Hát ime hölgyeim és uraim az egyenlőre tervezett és nem végleges album számcimei.


Előzmény: primo (45.)
primo e-mail | 2003-01-22 19:45:55 | 45.
Full Clip remix? NEmtom... hogy rajta van-e vmelyik mixtape-en. Mixtapet itt mo-on nem hiszem be tudsz szerezni. Próbáld az ebay-en. Én már vettem ott 2-őt.

Peace

Angel_17 e-mail | 2003-01-20 14:15:56 | 44.
Látta valaki a DunaTV-n Szombat este a Mo' Better Blues-t? A film egy jazzbandáról szól és a Gang Starr is csinált hozzá zenét: Jazz Thing.
Én sajnos elfelejtettem megnézni, de majd bepótlom valahogy.

Angel_17 e-mail | 2003-01-20 14:05:22 | 43.
Meg van a Full Clip (amerikai kiadás)!!!
Valami baszott jó, főleg az első CD.
Majd ha lesz időm megírom a kedvenc beatet, kedvenc szöveget meg a kedvenc számot.

P.S.: A Full Clip Remixet hol találom???

unkle e-mail | 2003-01-19 02:04:19 | 42.
legujabb kislemez : gang starr - sabotage. meghallgathato: http://members.tripod.com/~gangstarr3/index.html itt kell keresgélni az oldalso kis ablakban primo szerzeményei közt!

Előzmény: fagyisrobi (37.)
primo e-mail | 2003-01-17 09:39:39 | 41.
Ha jól tudom idén:)))

Mindenesetre 2 single már kijött(Natural,Skillz), és valami eszméletlen jók!(Nem mintha nem erre számítottam volna:))


Előzmény: Angel_17 (40.)
Angel_17 e-mail | 2003-01-16 14:45:07 | 40.
Nem mondod :)))
Amúgy mikor jön már az új LP-jük???

djharlem e-mail | 2003-01-15 21:12:14 | 39.
Nagyon jo a Gangstarr együtes!!!

Ejen a DJ Premier Guru Jeru tha Damaja !!!

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

WWW.DJHARLEM.DE.VU

primo e-mail | 2003-01-15 18:18:43 | 38.
direct connect nevű progi, hip-hop zone hub
www.neomodus.com ahonnan a progit le tudod szedni

fagyisrobi e-mail | 2003-01-15 14:34:47 | 37.
Csákko!!!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy honnan tudnék Gangstarr-t leszedni a netről...

Remélem tudtok segíteni.
Előre is kösz!

H.I.P.-H.O.P.
4
L.I.F.E.

unkle e-mail | 2003-01-08 22:20:29 | 36.
Mi sem egyszerübb, hiphop.at ! Ránézek. Premier tényleg durva, ha nem a legdurvább. De a zene szerintem csak akkor válik igazán izletessé ha vki rányomja a szöveget. Csak Primo instrumentalokat nem tudnék hallgatni tisztán, szöveg nélkül, leszámitva mikor húz az ütemre. Ha lehetőséged nyilik rá akkor hallgasd meg a legutolso Large Professor albumot - 1st class a cime - Nagyon hozza azt az igazi New York dolgot amiről Gangstrarrék beszélnek annak ellenére hogy kanadai az emberünk. Na take two and pass...

Előzmény: Gyepes (35.)
Gyepes e-mail | 2003-01-07 22:16:16 | 35.
Haverom volt Bécsbe. azt mondta nagyon durva volt.
A www.hip-hop.at oldalt figyeld ott leszokták írni hogy ki lép fel ausztriába. egyébbként nekem is nagyon bejön a Gangstarr főleg a zene miatt Dj Premier áhhh.
Akárkinek csinál zenét mindegyik faszlesz és öröm hallgatni.
Van tehetssége hozzá :)

unkle e-mail | 2003-01-07 00:02:21 | 34.
Köszönet érte, már rajta is vagyok a témán! Gang Starr - t bootleggelni nem szép dolog, az eredetit kell beszerezni, lehetőleg amerikai kiadást! Én lemaradtam 30-án Group Home-ról Bécsben. Ha járt valaki arrafelé ezen a bizonyos eseményen irhatna egy élménybeszámolót róla... Remélem uj lemez uj turné , ha Guruék is igy gondolják ellátogathatnának akár ide a szomszédba is! Nyitva tartom a füleimet, nem akarok lemaradni még egy Gang Starr Foundation okosságról. Olyan jo volna ha valaki egyszer időben szolna ha ilyet hall. Szoval ha infotok van hasonlo megmozdulásról jelezzétek!!! De már egy break találkozó is jól esne... Stay Tuned!!!!

Előzmény: Gyepes (33.)
Gyepes e-mail | 2002-12-29 12:41:16 | 33.
Csá unkle egy két számot beírok
Clifford Brown:Yesterdays
Isaac Hayes: Breakthrough
Joe Simon: Drowning in the sea of love
Monk Higins: Little green apples
nah egyenlőre ennyi
:))

Angel_17 e-mail | 2002-12-28 23:12:17 | 32.
Igazad van, mégis csak megveszem eredetiben, hisz tényleg színvonal feletti zenét csinálnak:)

Na, peace

primo e-mail | 2002-12-27 09:37:43 | 31.
Hát persze hogy megéri az árát! Mint az összes töbi Gangstarr LP! Ha teheted(van rá zsetonod) mindenképp eredetiben vedd meg, ezzel támogatod az előadót is! NEm felvágásképpen mondom, de nekem megvan az összes Gangstarr és Jazzmatazz album eredetiben, mert én úgy gondolom, ha valakinek a zenéje tényleg annyira tetszik, akkor honorálom a munkáját annyival hogy megveszem eredetiben. Ráadásul a Full Clip 2cd,tehát kb 4500-ra jön ki 1, amit ha összehasonlítasz a mostani lemezek árával, kb. ugyanott vagy. A színvonal különbségről meg ugye nem kell beszélnem...

Peace


Előzmény: Angel_17 (28.)
Angel_17 e-mail | 2002-12-25 03:14:25 | 30.
Érdekelne a dolog. Ha kitaláltad az árát írj e-mailt (Angel_17@freemail.hu)!
Holo e-mail | 2002-12-24 13:17:03 | 29.
semmiképpen sem
inkább irasd át valakivel,
mondjuk velem:) majd kitalalom az árát:)

Angel_17 e-mail | 2002-12-23 00:45:40 | 28.
Csá mindenki!
Szerintetek megéri az árát a Full Clip: A Decade Of (9390- a Folionál)???

unkle e-mail | 2002-12-11 20:51:17 | 27.
Kedves Gyepes! Ha megtennéd nekem hogy beirod ide a forumba azon számok cimét melyek azon a bizonyos "alaplemezen" szerepelnek sokat segitenél Unkle-nek hogy kibővitse Gang Starr kollekcioját! (ide is küldheted a playlistet: unkle@freemail.hu ) Amugy decemberi Source mag-ban egyoldalas hirdetés 2003-as dátummal és semmi több. Nem nagyon lettünk kisegitve... De legalább az oldalnyi fekete fehér logo gyönyörködtet! Néhány uj számcim az albumról: Natural és gangstarr_and_krumbsnatcha-incredible . Krumbsnatcha album igen durva , természetesen néhány szám produced by Primo, de G.U.R.U bá is szerepet kap néhány perc erejéig. Végül ahol elég sok mindent megtalálhattok GangStarr támában (kiadatlan számok, legujabb Primo közremüködös számok, stb... ) http://members.tripod.com/~gangstarr3/index.html

Előzmény: Gyepes (13.)
chrome e-mail | 2002-12-07 13:47:30 | 26.
Hello mindenkinek!
A GangStarr a hip-hop egyik legnagyobb együttese, mondhat bárki bármit.A suliban van egy haverom, annyira nem szerette a hip-hop-ot, csak Busta Rhymes-t ismerte meg ilyen rock micsodákat hallgatott.Megmutattam neki a GangStarr:Full Clip-et és azóta egy rap-buzi.Például kinn volt Párizsban, és meg vette a Big-l:Lifestylez ov da pour & dangerous-t.Egyszerűen imádja ezt a zenét.Egyszóval aki még nem hallott GangStarr-t az még nem hallott hip-hop-ot.
Tisztelet!!!!!

cerka e-mail | 2002-11-21 17:53:21 | 25.
hi preem irtam mailt kb 2 hete, de semmi reakcio! most akkor mi van?
Darksun e-mail | 2002-11-19 14:22:45 | 24.
nekem a Full Clip, feat. Sticky Fingaz from ONYXXXXXXXXXXXXXXXAH!
a kedvencem...

Rapboy e-mail | 2002-11-16 14:21:03 | 23.
Sziasztok!
Sajnos csak egy számot ismerek tőlük: az 1/2 & 1/2. Nagyon király, az egyik kedvenc számom.

primo e-mail | 2002-11-06 14:08:49 | 22.
Hi Bro!

Na végre egy normális hozzászólás. Nekem az első amit hallottam tőlük a Step in the arena, után egy év alatt beszereztem mindet. Nekem ők az etalon, ha hip-hop akkor gangstarr. Guru és Premier, a legjobb páros ezen a sárgolyón... Kedvenc zene??? Ha lehet ilyet mondani(nem hiszem, mert az összes kedvenc) talán a massappeal, de a Full Clip is nagyon ütős, ja és az Illest Brother. Én letöltöttem az összes dalszöveget, amit fel leltem a neten(nem semmi mennyiség), és azt mondhatom , rengeteget tanultam belőlük. Kedvenc album? Nekem talán a Daily Operation. Tényleg, írja le mindenki : 1. Kedvenc Beat
2. Kedvenc szöveg
3. kedvenc album
4. kedvenc szám
Nálam: 1.Massappeal
2. Moment of truth
3. Daily Operation
4. Illest brother

p.s.:Hogy állsz a jazzmatazzekkel? Azok is mind nagyon jók(van 1 pár zene amit Premier producerelt pl. Watch what you say). Az új album pedig ha jól tudom 2003 elejére lett csúsztatva, legalábbis a gangstarrhq-n ezt olvastam.

NA PEACE MINDENKINEK

I'M OUT

Primo


Előzmény: cerka (21.)
cerka e-mail | 2002-11-05 22:50:03 | 21.
gangstarr rockin that shit
G.ified
U.nlimumted
R.hyme
U.niversal

DJ PREMIER

hat igen gangstarr... mit lehet mondani az elso albumtol (No More Mr. Nice Guy)mind az 5 albumon at talan a legegyenletesebben es megbithatoan mukodo crew. ok az amit nyugodt szivvel real hiphopnak hivhatunk, es nem a szo mai, klisse jellego, leragott csont ertelmeben hasznalva.
talan a legjobb lombinacioja a 'bangin' beats'nek es a 'hard lyrics'. guru - velemeny szerint - egyike azoknak, akiknek szovegere minden alkalommal erdemes odafigyelni(mellesleg angolul meg nem magas szinten ertoknek ajanlom az www.ohhla.com-ot, ahhol gyakorlatilag mindenki szovege fenttalahato, mellesleg csak eros idegzetueknek ajanlom, eleg nagy dozis megnezni a szazas listakat megnezni, raadasul KEZDOBETTUKENT!!!) szoval kis kalandozasom utan visszaterve a szovegek nagyon komolyak. valoszinuleg sokat segit, hogy mindketten foiskolat vegzettek, es - nem ugy mint a maiak- az egesz rap shittet mar korahuszoneves fejjel indult be karrierjuk. guru egyebkent ekkor egy group home ban(arvahaz) dolgozott. mar ez az anyag is nagyon komoly, a manifest volt elso kiugro szamuk, videojaban guru egy szoszekrol predikal a la malcolm x style!
de nem akarok tobb oldalas hozaszolast irni, valoszinuleg ezt ti is tudjatok.
egyebkent nekem tavaly lett teljes a gyujtemenyem, amikoris sikerult megszereznem az ominozus bebutalo lp-t.
dj premier... preemo nem hiszem hogy tudnek itt vmi okosat mondani, mellyel egy szoban jellemezni tudnam!

mas: nem tudjatok mi van az uj albummal?
a squeeze mar nagyon reg kijott, igertek mar tobbszor is az uj albumot, de se hire se hamva vki info?

remelem aza 4-5ember latogatja ezt az oldalt, esetleg megbeszelhetnenk kinek kinek a kedvenc szamat ilyesmi. nekem egyebkent talan az ex girl to next girl, de hat szinte lehetetlenseg egyet kivalsztani
peace next time...
cerka kaka jurij ganjov

primo e-mail | 2002-10-28 08:02:30 | 20.
Az a még egy szám a Natural, és kurva jó! Még amíg létezett, le lehetett tölteni a rapmp3z-ről.
Venom e-mail | 2002-10-27 19:01:33 | 19.
Hi! Hallottátok hogy jön az új GangStarr LP? A címe The Ownerz és 2003 elején kerül a boltokba. Tony Toca barátunk már felrakott egy tracket róla a legutóbbi mixtapejére, a címe Skillz. Az új tapején pedig még egy szám lesz a Nature. Kár hogy nálunk az ilyen mixeket nem lehet beszerezni...
Holo e-mail | 2002-10-27 17:25:52 | 18.
szerintem mindenki aki belevág a témába először a 3 alap albumot hallgassa meg:
nas - illmatic
wu-tang: enter the wu-tang (36 chambers)
fugees- score

mondjuk ez az én véleményem

primo e-mail | 2002-10-27 00:41:10 | 17.
Szal jó zenét szeretnél???

Ajánlom ezeket: Gangstarr
A tribe called quest
Jeru tha damaja
Rakim
Guru's Jazzmatazz
DJ Premier
Das EFX
Pete Rock&CL Smooth


Előzmény: gangster bitch (15.)
zee36th e-mail | 2002-10-26 11:02:52 | 16.
i need a gangsta bitch!
:)

gangster bitch e-mail | 2002-10-26 09:10:26 | 15.
na szoval ti itt szeretitek a hip-hop-ot!?! vmi jo cd-t javasolhatnátok nekem is!

Előzmény: Murdoc69 (9.)
primo e-mail | 2002-10-22 08:51:04 | 14.
Just remember, the illest brother takes respect...
Gyepes e-mail | 2002-10-12 11:35:00 | 13.
Üdv!! Most kapatam egy olyan cd-t amin olyan számok vannak amiből Primo haverunk :) szedte ki a hangmintákat a Gangstarr zenékhez!!! 60 70-es ével beli zenék
NAGYON DURVA!!!!!

Szendo e-mail | 2002-10-12 09:13:39 | 12.
Nekem kb egy hét mulva lesz meg ha minden igaz egy Cd-je.
Murdoc69 e-mail | 2002-10-08 13:40:41 | 11.
Kösz szépen!!!

Nem tudom hogy melyik városba laksz meg hogy, hogy gondoltad, de itt az e-mail címem:

murdoc69@freemail.hu



Előzmény: primo (10.)
primo e-mail | 2002-10-08 07:18:03 | 10.
Tényleg király az a zene. Nekem megvan mindegyik albumuk, ha gondolod , megboltolhatjuk...

Peace


Előzmény: Murdoc69 (9.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.