Click to Visit
Hip-Hop - Ismered a Dark$ideot? Ha igen, ide írd le a vélemé
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Márky-PaPa e-mail | 2006-04-21 23:37:14 | 13.
Csáó!
Én egy szóval sem említettem, hogy én vagyok a "főmufti" ahogy te találóan fogalmaztad! A Dark$ide EP 2005 egy bemutatkozó lemez, itt legfőként magunkat akartut megmutatni, a következő lemezen leszenek komolyabb témák! Zazu a klipe magának csinálta, de most forgattuk a rendes videoklipe a CSak 1 marad6 c. dalunkhoz, ez már jóval mozgalmasabb és jó story is épül rá, 1-2 hónap kb. és látható lesz a weben és a tv-ben is! A vivás verseny az a mikrofon mánia volt, nem kaptunk helyezést, de a színpadon felspanoltuk a tömeget, és mi jól éreztük magunkat! Köszi a hozzászólást, hogy normális hangnemben tetted, nem kezdtél el anyázni, hanem kultúráltan leírtad mi a pálya! Na ennyi, minden jót testvérem: Márky-Papa from Dark$ide


Előzmény: Mascez (12.)
Mascez e-mail | 2006-04-20 13:19:28 | 12.
Csá Márky-PaPa!

Én is letöltöttem a zenéteket, meg a videókat!
Hát, figyelj!Tényleg nem olyan rossz amit csináltok, de nekem nagyon az az érzésem, mintha te lennél ott a főmufti, és te mondanád meg Zazunak, meg Norbnak, hogy miről nyomják!
Sok számotok hasonlónak tűnik szövegileg, meg amiről reppeltek, azt szerintem nem kell annyira agyonragozni!
Zazu klippje nem igazán tetszett, hisz simán magának csinálta!Nekünk, aki nem ismeri őt, nem sokat mond ez az egész!Szerintem egy klipp akkor jó, ha van története!
Az sem tetszett annyira, hogy nektek mennyire fontos a pénz, meg a hírnév!Szerintem az Underground-ból itt MO-n soha nem fogtok meggazdagodni, ezt jobb ha belátod...
A versennyel különben mi lett, amiről a vivában van szó?

Márky-PaPa e-mail | 2006-04-05 18:28:42 | 11.
Csumy mindenkinek!
Felfrissítettük a Dark$ide együttes honlapját, a darkside.dox.hu-t.! Letölthető a Márky-Papa – Bemutatkozó Ep lemezről 4 track, valamint a Dark$ide EP 2005 c. lemez teljes anyaga! Ezen kívül új képek is kerültek fel, valamint a Dark$ide Story is folytatódik a 2005-ös év történéseivel! Jó böngészést, töltögetést, zenehallgatást mindenkinek!

b-ron e-mail | 2006-02-06 08:43:24 | 10.
küldj e-mailt és "tárgyalhatunk"
b-ron@freemail.hu


Előzmény: Márky-PaPa (9.)
Márky-PaPa e-mail | 2006-02-05 14:09:21 | 9.
Én nem nézlek le, csak nem értem a miér támadsz ennyire? Ha nem tetszik, amit csinálunk, akkor nem tetszik! Te egyébként milyen bandába nyomod? Peace: márky
b-ron e-mail | 2006-02-05 08:45:29 | 8.
CSÁ TESÓ!!! MÁRKY PAPA!!!! NYALJUNK SEGGET TE KÖCSÖG FASSZOPÓ..A YÓ BÜDÖS QRVA ANYÁD TE SOHASE ÉRED EL A SZINTEMET... SOHA AZ ÉLETBEN NEM FOGTOK TALÁLNI KIADÓT MERT SZAR A FLOWTOK! GYERE A 13BA...MAJD DUMÁLUNK HA ANNYIRA LENÉZEL ;)
JAAAAA
ÉS MIÉRT LENNÉK SZERENCSÉTLEN??


Előzmény: Márky-PaPa (6.)
Mekten e-mail | 2006-02-01 10:57:26 | 7.
Hello! Nekem tetszik a Darkside egy-két száma. Nem tudom miért kell mindig mindenkit fikázni. Tény, hogy vannak jobbak nálunk, de nem rossz, amit csinálnak!
Márky-PaPa e-mail | 2006-01-31 16:21:21 | 6.
Ebből a pár mondatból nagyon értelmesnek látszol barátom, nem alacsonyodok le oda, hogy elkezdjek veled vitatkozni, na csumy te szerencsétlen
b-ron e-mail | 2006-01-30 17:11:28 | 5.
akkor is a ti zenétek az nagyon szar te kretén lúzer... és a fogszabályzós majom bekaphat egy nagy fasz
hahahahahahahahahaha

ki kéne ezt törölni úgy ahogy van

különben is...ti mi a faszt prezentáltok..?? semmit!


Előzmény: Márky-PaPa (4.)
Márky-PaPa e-mail | 2006-01-29 22:29:21 | 4.
Nem lehet olyat csinálni, ami mindenkinek tetszik! Csak ez egy elég ismert fórum, létrehoztam egy topicot, ha van valakinek rólunk véleménye, írjon valamit, ennyi. Nem azt akarom hallani mennyire királyok vagyunk, csak kíváncsi vagyok mit gondolnak rólunk, akik hallgatnak. Amúgy csinálj jobbat én ezt tudom mondani! Nem tudom, hogy zenélsz e egyáltatlán, de ha igen akkor... Na béke: márky
Fuckin Killah e-mail | 2005-10-19 08:09:43 | 3.
nekem nem tetszett... leszedtem szovegeitek es a balazs shows dolgot is lattam... hat nezd... olyan jok vannak moban hogy erre nincs szukseg. nem sertegetni akarlak, mert tudom hogy tag vagy, hanem egyszeruen egy Fanka... figyelj, Nightchils, Wacuum, DOpebeatz, Testament, Bloose es a tobbiek sokan... vannak olyan jok, hogy ez nem sok mellettuk. vagyis attol fuggetlenul lehet alkotni rappelni, mert nem kell mindenkinek mindent szeretnie de ez nem is muveszet, ez csak rappelgetes.

sorry. ne szolj be lehetoleg mert tokmindegy es nem is azert irtam hogy megsertodj vagy leszurjalak.

Márky-PaPa e-mail | 2005-10-18 22:34:09 | 2.
darkside.dox.hu-ra menjél fel ott van minden, ami fontos. e-mail: darkside@warrior.hu
37 $z e-mail | 2005-08-11 16:40:54 | 1.
Nem ismerem, nemtok róla véleményt írni, de kiváncsi lennék mi!

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.