Click to Visit
Hip-Hop - Ki divatrapper, és ki nem?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Gerync e-mail | 2005-03-28 13:43:16 | 67.
Ice Cube akkor is a legnagyobbak között van!
És mi az hogy a Message-re rappel?
Kérlek az eredeti Check Yo self-nek teljesen más a zenéje és a ritmusa is. Amire te gondolsz az a remix és oda is van írva: Check Yo Self (Message Remix)
Szal Yobb lesz ha befogod a szád, mert olyanokat írsz amikkel nem is vagy tisztába...
Az ilyen embereket csak sajnálni tudom.


Előzmény: MsMixmastermike (65.)
Márky-PaPa e-mail | 2005-03-27 22:46:21 | 66.
Hello gyerekek! Szerintem fölöslegesen basztatjátok egymást! Az a rapper, aki érzi a stílust, tudja, hogy ez egy önkifejező műfaj, egy életforma. Az már kurvára mindegy, hogy milyen ruhát vesz fel, és hogy melyik előadót hallgatja! Hallgathat valaki Majkát, vagy Eminemet, Ice Cube-ot, Mc Gőzt, Defarit, mindegy! Ha tudja, hogy mit takar ez a stílus, és érzi, az rapper! Erről a témáról ez a véleményem! Na béke veletek!
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-27 22:09:24 | 65.
"1.2pac" tudodmit legyen úgy. Ha szerinted ő a legjobb, hát legyen. A 4. meg icecube, aki bazdmeg a "the message" alapjára "rappel". Sztm ezek után húzd meg magad egy sötét csatornában, mert a szarra senki sem kíváncsi. Tudod sztm az a primitív amikor látatlanba leribancolsz olyasvalakit, akit nem is ismersz. Még yo h nem az a típus vagyok, aki az iet felveszi :DD Én viszont nem foglak leparasztozni téged, ez magától értetődő az Aranykapa díjad után..

Előzmény: Tejföl (64.)
Tejföl e-mail | 2005-03-27 18:27:02 | 64.
Inkább neked kéne feliratkoznod egy kezelésre MsRibanc!!!!
Teljesen igazat adok Killah-nak! Olyan sok szánalmas faszfej van ezen a retkes topicon hogy az már felháborít! Divatrapperek! Nálad nagyobb bohocot még rajzolni sem lehetne! Az első 10 legnagyobb Mc: 1.2pac,2.Sticky Fingaz,3.Kurupt,4.Ice Cube,5.B Real,6.Redman,7.ODB,8.Methodman,9.Krs One,10.Nas


Előzmény: MsMixmastermike (63.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-27 15:43:13 | 63.
szégyeld is magad, mert ennyi faszságot rég hordott itt össze ember :DDDDD

az első idézeted tőlem származott te nyomott és teljesen félreértelmezted :DDD

figyuzz csak, éééén azt írtam hogy a sok TUDATLAN (!!!!!!!!!!) ember hiszi azt h eminem meg nelly a hiphop, oksapaksa? éééééééén nem hiszem azt, mert nem vagyok droid, vááágod?

már nem is tudom mit reagáljak. Az uccsó bekezdésed meg igaz (kivételesen) bocccsss. De nem is tűnt fel senkinek ... :DDD pedig hát 2 év a különbség a 2 csapat között... ugyebár.... na de mind1... ugyebár...

de ez h szégyelled magad mert fehér vagy, ez azért igazán odabasz h ien rondán feyezzem ki magam... szerintem sürgősssssen fordulj pszichiáterhez, az állapotod tarthatatlan... én csak yot akarok, ugye tudod?


Előzmény: Fuckin Killah (62.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-03-27 11:47:49 | 62.
"nelly, eminem, d12, 50cennnnt és itt abba is hagyom mer hányingerem támadt... Annyira gáz h ezek "képviselik" a hiphopot a sok tudatlan ember elott...."

Gáz az, hogy benne van a listádban Eminem és gáz az, hogy neked ezek a Hip-Hop képviselõi. Mert ha nekem valaki azt mondja, hogy hmm... mondj egy pár olyan embert, aki a Hip-Hop-ot képviseli, akkor mindenképpen KRS meg Pac meg akár Eminem neve jut eszembe. Az elsõ flow-val megtömött számod után szidd Eminem nevét kis balfasz! (Uff) Az elsõ saját gondolatod után, amivel a világot megrázod és a sárba tiprod!

"igen, igen!!! ez felháborító, hogy a sok takony köcsög mind felveszi az ÉN gatyámhoz hasonlót, meg az ÉN pulcsimhoz hasonlót és ezért ÉN nem lehetek önmagam mert akkor OK is ÉN leszek!! "

Nem tudom, ez miért zavar valakit... Azért nem szeretik itt sokan Eminem-et mert annyira divatrapperek, hogy divat lett Eminemet nem szeretni? Ássam el magam miatta? Mert mindenki egy irányba megy? És akkor valaki téged megszól mert olyan gatyád van, mint a másiknak? És ez zavar?

" egy wajszínu öltöny fekete inggel és cipowel...de persze mikor ezt hordom akkor nem érzem magam igazi reppesnek...e"

Mér', Puffy is... :) Ja o nem is rapper, elnézést...

"nem te fogod megmondani hogy ki a meno meg ki nem az!!! odb meg a spanom, tegnap is együtt toltunk szal kuss majom!!! "

Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy aki ilyen tiszteletlenül ír az - ha nem is divatrapper - , de idióta. Vagy utánozzalak le? "A múltkor Puffy baszta 2Pac hulláját, höhö, ríl vagyok, építem a hipháp kultúrát és csinálom a számokat!" Tetszik?

"REAL voltam,vagyok,leszek. De már nem tudom, mien cuccal fejezzem ki."

Te csak cuccal tudod kifejezni? Te ki kell fejezd magad másoknak?

Na, én mentem. Megyek Dopemant hallgatni, milyen a gettó, milyen nevetséges is a magyar ugé meg a kurvák hogy szopják, aztán visszanézek ide kijelenteni, hogy én igazán ríl vagyok de ti csak csicska divatrapperek, holott nem is ismerlek majd beszólok Ricsinek, hogy én építem a kultúrát, ö biztos nem anélkül, hogy belegondolnék abba, milyen sajátos, amit ök csinálnak stb. stb. a lényeg az, hogy adtok munkát eleget.

Ja és mi az, hogy a Beastie Boys volt az elso rapcsapat? Ekkora idiótákat a Föld még nem látott! Megnyugató, hogy a külföldi fórumok közt is vannak szarok, de ami itt megy... Mocsok mocsok hátán. Mi az, hogy a Beastie Boys volt az elso? Az elso csapat, legalábbis a médiában a Sugarhill Gang volt, bakker, ennyit nem tudni, de ríl vagyok! És igenis egy csomó mindent átvettünk fekete barátainktól, azután, hogy bõrszínben rokon emberek baszogatták eleget oket. Néha szégyellem, hogy fehér vagyom és fekete zenét hallgatok, de ez már csak az én lelkiismeretem. És szégyellem magam miattatok is, tisztelet a kivételnek.


Előzmény: keopz (61.)
keopz e-mail | 2005-03-23 21:24:53 | 61.
hát beszarás ami itt van:DDDD, kb olyan mint a hiphophu 3 évvel ezelött..
egyébként divatilletverílrepperek nem léteznek, csak nyomott meg igényes emberek...

Master G e-mail | 2005-03-23 08:30:52 | 60.
"HALLOD MASTER G MILYEN ZOKNID VAN?"

ehehe höhöhö

és megint csak hehehheeheheeeeehíííííhíhíhíhííí
háhhááháháhháháááááááááááááááááá

kösz ez kellett mára...


Előzmény: Tejföl (58.)
Sheezy e-mail | 2005-03-22 20:35:28 | 59.
Csajon bőőő puucsi?Nem gáz az egy kicsit?:)))
Inkább ne legyen rajtad semmi:D


Előzmény: stylem (53.)
Tejföl e-mail | 2005-03-22 19:19:54 | 58.
TE JÉZUS ATYA ÚR ISTEN! MIKRŐL VAN ITT SZÓ! UHHHHHHHHH BAZZZZZZZZZ EZ EZ EZ MÁR NEM IS TUDOM.........! MILYEN RUHÁT HORDANAK AZ EMBEREK EZEN A FORUMON?! HAHAHAHAHAHAHA ERRŐL VAN ITT SZÓ?
eMBEREK NEM VAGYUNK OVODÁSOK! HALLOD MASTER G MILYEN ZOKNID VAN?:DDDDDDDDDDDDDDDD Nekem van eg yeredeti damani dada meg egy nájkíííí tutko kis surranooom! kúúúúúl mi?
Tisztára mint ha devatemberekk között beszélgetnék!

MsMixmastermike e-mail | 2005-03-20 11:04:57 | 57.
hallod Cápa, bakker, pont annál a résznél kapcsoltam be előőőőőször ezt a műsort.. Az a kiscsávó..wáááááááááá........neeeeeeeee........ én azt néztem h ki volt az a 4 40éves fasz aki mozdulatlanul állt mögötte? a személyes biztonságára felügyelők?:DDDDDDD "hihi-haha itt hiphop szóól" vagynemígyvolt a szöveg? :DD amúgy a hajós andrás tök yo arc nem úgy mint az a 3 dinnye a "zsűri"ben :)

Előzmény: Cápa (56.)
Cápa e-mail | 2005-03-19 08:47:50 | 56.
miket nem találok:))
ki nézte a hajós andrásos műsort szombaton?nagyon kész.még annyi oltást,beszólást,saját magukat égető hülye embert 1 rakáson...végig röhögtem az egészet.ezt nézni kéne mindenkinek:)))
aszonta hajós,h a rap az amcsi műfaj,mégis PRÓBÁLKOZNAK vele itthon is.mien jól monta.próbálkoznak.többet úgyse érnek el még v 20 évig.

Down By Low e-mail | 2004-11-12 15:22:18 | 55.
nekem wan bőwebb fubu gatyóm ugyhogy én rílebb wagyok...ez egyértelmű

Masta G-wel meg ne érts egyet mert ő aztán wégképp nem tudja feldolgozni h a hiphop az ua. mit a rep csak plusz 3 betű...
q:)

pacsi G


Előzmény: stylem (51.)
dr.dre e-mail | 2004-11-12 10:15:38 | 54.
pifffffffff

Előzmény: stylem (53.)
stylem e-mail | 2004-11-12 09:26:25 | 53.
"Mi van ha nincs rajtad?" Az elég gáz,ha nincs rajtad a cucc! Vagy legalább valami -például vastag ezüstlánc,vagy nem tom- ami arra utal hogy rapper vagy. Én csaj vagyok,de minimum pl.most: egy ilyen vastag lánc, meg bő pulcsi minimum van rajtam...
Master G meg abba megy temetésre,amibe akar!!!


Előzmény: dr.dre (50.)
stylem e-mail | 2004-11-12 09:17:09 | 52.
Master G! Igazad van. Amúgy figyeled?Csak én értek veled egyet itt! Ez kész...


Előzmény: Master G (46.)
stylem e-mail | 2004-11-12 08:52:51 | 51.
Ugye? Mondtam én. Úgy van,a ruha teszi az embert, vagy úgy is mondhatnám A RUHA A LÉLEK TÜKRE! -Ah.de szép..:) De így van! Annyit tudok, hogy én REAL voltam,vagyok,leszek. De már nem tudom, mien cuccal fejezzem ki. Ez kész... És innen üzenem MINDENKINEK: Ha utálod a rapet, Ne hordj bő cuccot!!!Mondom Ne!hordj bő cuccot!!!

Előzmény: Master G (42.)
dr.dre e-mail | 2004-11-11 18:21:32 | 50.
Yoo yoo ember leszarom ki vagy az én du-ragemre meg nincs semmi irva vazze, mégis yoo van az! A basebal capemre meg az van irva, hogy 76ers meg new era, ugyhogy kibaszott nagymenő full ízig-vérig divatteremtő pödört bajszu hip hopper vagyok- höhö de mi van ha nincs rajtad ember? Akkor meg egy szarrágo faszjanko vagy, vagy mi?


Előzmény: Master G (46.)
Cápa e-mail | 2004-11-11 17:52:36 | 49.
nekem má néha fáj h ennyi hülyegyerek nevezi magát rappernek.eljutottak addig h olvasás és kész.értelmezni,meg ilyenek..minek?
szal Masta G sztem ne fáradozz,a küldetés lehetetlen:)))de kurva jót röhögtem-"megnézlek temetésen fubu cuccba"apám.ennyi hülyét egyrakáson.
1ébként meg szeretem az öltönyt.sztem tök király.ha tudtok mondani 1 rappert,akit még nem láttatok öltönyben,lécci írjátok meg.nem valószínű h találtok.(magyarokat nemér)

Down By Low e-mail | 2004-11-11 16:40:03 | 48.
NMI : dede...q:))

ez sértő wolt...mi az h wágom? már az első hozzászólástól tudom h a fubu gatyámtól nem szabad megwálnom mert az bő és reppes...q:)

q:))
pacsi


Előzmény: Master G (46.)
NMI e-mail | 2004-11-11 16:00:49 | 47.
Látom hozod a formád G!

Csak így tovább...
Bár ahogy elnézem itt rajtad kívül senki nem fogja az iróniát...



Előzmény: Master G (46.)
Master G e-mail | 2004-11-11 15:15:51 | 46.
MsMixmastermike: de én akkor is real-ebb vagyok mint ők!!! nekem eredeti ecko pulcsim van meg egy dada duregem is van!!!

dr.dre: nem te fogod megmondani hogy ki a menő meg ki nem az!!! odb meg a spanom, tegnap is együtt toltunk szal kuss majom!!!

down by low: gyűlnek, gyűlnek a népek... vágod, te kis piájempí? :)))


Előzmény: dr.dre (45.)
dr.dre e-mail | 2004-11-11 13:08:43 | 45.
Ebben az az igazság, hogy véleményem szerint, és sokak szerint is biztos vagyok benne ugy gondolják, és ez biztos igy is van, hogy amcsiban legyen bárki, jelen esetben a Wu-Tang tagjai, de csak nézzük meg csak OL Dirty-t, aki nem épp yoo magasviseletü gyerek, hogy kurva igényesen öltözködnek, kurvára nem mennek temetésre, bármilyne partira bő cuccban vagy nem tudom. Ök ott kibaszottul adnak magukra, nagyon figyelnek az öltözködésükre. Erre én is azt mondom, hogy Ghostface vagy épp Method is szét röhögné magát, hogy vannak ekkora pöcsök is. Höhöööhhö!
respekt


Előzmény: MsMixmastermike (44.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-11-10 19:42:19 | 44.
nemtom, én csomó olyan (nálad real-ebb) haverom van (sőt majdnem mind), akik fubu- meg wu-tang nélkül is megélnek, mégse néznek úgy ki, mint azok, akik a bankba járnak, vagy örgdögöt űznek naponta... ugyanolyan bő cuccaik vannak, csak olyanok, amik egyediek, vagy csak 1cerűen yol néznek ki.

egyébként ha lesz esküvőd, hívj meg, látnom kell egy akkora bunkót, aki wu-tangbe esküszik, ha ghostface/method man (hadd ne soroljam) ezt hallaná, szarrá röhögné magát, meg mindenki más is sztm...pl én :DDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Master G (26.)
Down By Low e-mail | 2004-11-10 19:05:05 | 43.
az öltöny dolog egyre jobban bejön...pl a mostani szerkóm (alkalomszerűen persze) egy wajszínű öltöny fekete inggel és cipőwel...de persze mikor ezt hordom akkor nem érzem magam igazi reppesnek...egyértelműen nonszensz....
csak egy wajszínű keménykalap fekete csíkkal körbe és egy sétálópálca disznó gyémánttal a tetjén meg természetesen egy 100% pamut térdigérő fekete sál hiányzik

ejde akkor lennék a gengsztermaffia legalább mint az ugly dzsíí és throw ya gunz...q:)

pacsi

Master G e-mail | 2004-11-10 16:57:37 | 42.
"Ezért hiszik azt az igazi raperekről, hogy csak divatraperek"

igen, igen!!! ez felháborító, hogy a sok takony köcsög mind felveszi az ÉN gatyámhoz hasonlót, meg az ÉN pulcsimhoz hasonlót és ezért ÉN nem lehetek önmagam mert akkor ŐK is ÉN leszek!!
a qrva száját a sok köcsögnek!!! szerintem a ruha teszi az embert!!! éljenek az real-ek!!!! a fake-ek meg takarodjanak vissza az annyukba!!!


Előzmény: stylem (41.)
stylem e-mail | 2004-11-10 11:35:23 | 41.
He. Még Öltönyt hord valaki? Meg koptatott farmert? Bazmeg az olyan,mintha festékbe ült volna az ember,minimum.Mindegy, ez aztán a stílus,gyerekek. Hogy elmondjam,nem az a királyság,ha ugynazt a szart hordod mint a többi csicska,mer én midig próbálok olyan cuccot hordani,amit még nemsok emberen láttam,és télleg az én stílusom. Eláshatja magát,aki felvesz egy Fubu gatyát,meg egy piros Ecko pulcsit,hogy lássák mennyire vagány,otthon meg átöltözik. Ezért hiszik azt az igazi raperekről, hogy csak divatraperek,mert ezek elszarják az egészet.Tiszta szégyen...
Diesel e-mail | 2004-11-10 08:11:45 | 40.
Hey Fickók !

Én má nem is tok új dógot írni, me má mindent elslagoltatok előttem.

De azér az tecccett, hogy 1 picsa azér vót "repper", hogy felszedjen egy tökit.
Mire nem képesek a csajok...
Ugyi ?

Diesel e-mail | 2004-11-10 08:04:25 | 39.
Mester Gé !

Én akkorát röhögtem az írásodon !!!

El is olvastam, vagy 4-szer.

Az a lényeg, hogy sz.tem jó vaker vót !



Előzmény: Master G (36.)
Down By Low e-mail | 2004-11-09 21:11:08 | 38.
én értettem... q:D
kiwáncsi leszek hány ember botránkozik meg még ezután a soraidon...
te bunkó pföjj...q:)

pacsi


Előzmény: Master G (36.)
dr.dre e-mail | 2004-11-09 18:43:26 | 37.
Masta G man, arra hogy temetésre is Wu-Tanges cuccban mész egy dolgot lehet mondani...
Vannak bunkó meg igényes rapperek!
Hiszen nem a ruha teszi a rappert nem?
yoo csö


Előzmény: Master G (26.)
Master G e-mail | 2004-11-08 16:41:26 | 36.
"Master g viszont önmaga paródiája ahogy válaszolt."

ne bánts! kérlek! wáááááá... :D
irónia, ember! irónia... még ha szarul is írtam.
legalább az irányát vehetted volna...

na most megyek oszt írok egy fikaszámot neked a zííídzséééjtizenöttel hogy beszarsz...


Előzmény: platinum (30.)
Chizman e-mail | 2004-11-07 12:50:58 | 35.
Én divatrepper vagyok!
dr.dre e-mail | 2004-11-03 19:13:21 | 34.
Naggyonnn tévedsz! Höhö!
A hip hop.hu mellett az egyik legyobb magyar oldal szerintme és biztos vagyok benne, hogy mások is támogatnak ebben a RAPNET! BIZONY!
TOM D munkája nagyon is figyelemre méltó és yoo hogy ezt csinálja!
peace


Előzmény: Juha (28.)
casreb e-mail | 2004-11-02 19:16:36 | 33.
Az a divatrapper, aki leginkább annak nevez másokat - ezt már megfigyeltem.
Elég humoros, hogy sokan innen a netről próbálják megítélni, hogy ki az említett divatrapper, és ki nem. Ehhez ugyanis tudni kellene a divatrappernek titulált személy TELJES zenei ismeretét, plusz tudni kellene, hogy mióta, és milyen mélyen
- csinálja
- hallgatja
-stb.
a stílust. Ez pedig még jelentős internetes hatalommal bíró "egyéniségeknek" is problémát okoz, ugyanis még a gépe sem fogja tudni elárulni, hogy a srác valójában ki.
Nem tudom, mennyire voltam érthető, majd pár nap múlva jövök megint, max. leírom tisztábban. Mostmár nem megy. (28 órája vagyok ébren)
...jó éjt, puszi csajok, stb.
csáááááá

Individ MC e-mail | 2004-11-02 11:47:18 | 32.
Szerintem azok akiket slágerként raknak be a ráadióba és a tv-be az a rap műfaj legallját teremti meg.hiába szeretik őket a gyerekek, fiúk-lányok egyaránt.ezeket hallgatják a romantik és az l.l.juniorka mellett.
egyszóval ugyanolyan mocskos médiasztárok mint a többi kis geci.

sajna most az eminem és a fekái meg pár híresebb produccerguru képviseli a ,,hiphoppot".
és l.l.juniorka volt az év ,,rappere".

hát ez a média.a kurva annyukat!


Előzmény: MsMixmastermike (31.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-11-01 16:39:41 | 31.
Nayo, baszki olyan gáz szövegeik vannak itt 1eseknek, h mingyá elbőgöm magam. Először is mi a fax az h aki rappernek mondja magát az fekák tulajdonságait veszi fel és ezáltal már nem is rapper?! A BEASTIE BOYS volt baszki az első hiphopos csapat és ők olyan fehérek mint anyád mosópora... Amúgy meg szívesen megemlítenék 1pár nevet: Tapaszos (már tapasztalan) nelly, eminem, d12, 50cennnnt és itt abba is hagyom mer hányingerem támadt... Annyira gáz h ezek "képviselik" a hiphopot a sok tudatlan ember előtt.... gááááááááz a négyzeten.....


platinum e-mail | 2004-10-29 20:52:57 | 30.
Hát, Rich, asszem, akiről írtál, az N-E-M divatrapper. Master g viszont önmaga paródiája ahogy válaszolt. jó hogy nem csak csőlátású, közhelypufogtató, félig inglisülkurvalazánbeszélő manuszok írnak ide. Nekem ők a divatrapperek. írhatnál többet ide, hogy kicsit a másik oldal is képviselve legyen. csá!

Előzmény: Rich79 (25.)
Individ MC e-mail | 2004-10-28 18:04:49 | 29.
hát ja

Előzmény: Juha (28.)
Juha e-mail | 2004-10-28 06:54:42 | 28.
úristen:D

"véleményem szerint ami képes egy óceánon átjönni és a nyugati országokat túléli és a mi kis hazánba beférkőzik az csak a leggusztustalanabb pénzmédia zene lehet"

szerintem meg az internet nyújtott lehetőségeknek hála manapság már bármilyen óceánon túli zenét meghallgathatunk, nem csak azt ami bejön a tévébe-rádióba. minőségi zene is ugyanúgy átjöhet csak nem épp a magyar tévékbe rádiókba kéne keresgélni.


"én azzal büszkélkedhetek hogy miután már 4 hiphophonlapot csináltam, 4 lemezt, reklámoztam, szerkesztettem sok lapot és most meg csapatokat támogatok és tanítok rappelni"

ez a durva
:DD
szóval,
milyen 4 hiphop honlapot csináltál? tudod egy ideje már ilyen zenét hallgatok, és egy ideje már internetezek is, mégse nagyon volt normális hiphop lap a hh.hu-n kivül. (kiv. a miénk:D)
milyen lemezeket csináltál?:D

és ami leginkább zavaró számomra...

"tanítok rappelni" ?????
Te?
mire fel?
azért mert MC van a nevedben? vagy mégis mire? különben meg a reppelés nem olyan mint a gitározás vagy a zongora, nem tanítani kell hanem gyakorolni, érezni, stb.

"szerintem rá kell a kisköcsög divatosokat vezetni a jó útra"

szépen megmondtad.
aki "kisköcsög divatos" az úgyse fog rátérni a "jó útra" akit meg érdekel az meg úgyis megragad, ahogy eddig is.

Te valami prófétának képzeled magad?:D



Előzmény: Individ MC (27.)
Individ MC e-mail | 2004-10-27 19:04:49 | 27.
én külföldi médiát nem hallgatok.

véleményem szerint ami képes egy óceánon átjönni és a nyugati országokat túléli és a mi kis hazánba beférkőzik az csak a leggusztustalanabb pénzmédia zene lehet.az ilyet meg nem támogatom.sőt rühellem és megvetem-
magyarból szintúgy.

de néha elmegyek amcsi és német francia underground lapokra és ott hallgatgatok.
az értékes.nem pénzért csinálták.

én azzal büszkélkedhetek hogy miután már 4 hiphophonlapot csináltam, 4 lemezt, reklámoztam, szerkesztettem sok lapot és most meg csapatokat támogatok és tanítok rappelni.

főleg divatrappereketde vannak olyanok is akik keresik a kultúrájukat.szóval az ilyeneket nevelem.
szerintem rá kell a kisköcsög divatosokat vezetni a jó útra.


Előzmény: marshall_lt (23.)
Master G e-mail | 2004-10-27 17:57:29 | 26.
te akkor szar tücimaci vagy!!! takarogggyá innen, itt riöl repperek vannak!
méghogy nájki... mi itten épícsük a kultúrát! te itten ne zavarogjál a anti-bő cuccaiddal...
öltöny?! minek? én egyéniség vagyok! temetésre, esküvőre és más hülyeségekre sem járok másban mint vuteng-fúbú-stb cuccban, mert ezzel kifejezhetem magam - a repp az életem!!! különben is, öltönyben nem tudom rendesen emelgetni a jobb karomat az ütemre, köcsög!!! sőt a brét sem tudom állandóan fogdosni...
szal huzz a rákba innen te divatrepper!!!


Előzmény: Rich79 (25.)
Rich79 e-mail | 2004-10-27 02:24:18 | 25.
És mi van azzal, aki sima Levi's gatyát, Nike cipőt, Nike kabátot, Foo Fighter felsőt, NY-s baseball sapkát (egyik sem olyan hejj-de-bő), és alkalomadtán öltönyt is hord? :D
Csíkos e-mail | 2004-10-26 07:51:53 | 24.
Én azt nem értem srácok, h az a fing LL Cool J másolat, mármint névügyileg, hangügyileg 1 segberakott buzi, amúgy zeneileg meg SHIT!!! Nah az a lényeg srácok, h azért nem teljesen mind1 h miket hordasz, azért ha vmi kibebaszott feszülős qrva agressor cuccban feszítesz, én akkoris lenézlek a föld alá! Régebben csak bőgatyában jártam, ma melegítők, meg nem az a full bőgatya style, de azért deszkás cuccok...
Peace

marshall_lt e-mail | 2004-10-20 17:07:05 | 23.
Te miket hallgatsz?
Eminemet,50 Centet?Vagy vmi mást?
Ha eljönnél Cibakra lenne kibe belerugnod bőven!


Előzmény: Individ MC (21.)
scorpiovenom e-mail | 2004-10-18 20:54:56 | 22.
písz, dízel.
Nem az első és nem is az utolsó dolog amit nem értesz. Nem kötözködtem, de nem csodálnám ha ezt sem értenéd. Én egyszerűen azt gondolom, hogy a "divatrappereket" szidni ugyanakkora értelmetlen baromság mint divatrappernek lenni. ha most elkezdesz anyázni vagy ilyesmi mint az a repboj15 akkor lepattanok erről a témáról -is. A halál zsibbadt faszának van szüksége a kötekedésre! De ha értelmesen meg tudod indokolni amit írtál, lehet hogy el is érsz vele valamit. csá.

Individ MC e-mail | 2004-10-18 18:24:43 | 21.
nem szerintem hanem ez az igazság!
az mondhatja magát rappernek aki rappet hallgat vagy akár még a műfajt műveli is.
az már mindegy hogy hogy öltözködik.

de aki életében nem hallott az l.l.junioron és a majkán kívül semmit az egy divatrapper kis köcsög, hiába öltözik deszkásan.

én nem vagyok és reélem ti sem.

vsziont aki rappernek nevezi magát és nem az az gyaláza a hiphoppot és a hiphoptársadalmat.
én az ilyenekbe belerúgok ha nem nagyobbak nállam.

marshall_lt e-mail | 2004-10-18 18:05:13 | 20.
Nyugodj meg én is ismerek pár divatrappert!De most,hogy elérte az egyik a célját vele(Jár egy sráccal)már szarik az egészre nagyívből.
Ha jól tudom most Marlyn Mansont hallgat.
Na erről ennyit!
Csocsi!


Előzmény: eszt-r (4.)
Cápa e-mail | 2004-10-14 13:08:31 | 19.
peace,Diesel

Előzmény: Diesel (18.)
Diesel e-mail | 2004-10-14 12:59:43 | 18.
Te figyeljé má skorpióakármi !!!

Mi a rákér kötözködsz bazzeg ?
Ha ilyeneket mondasz, az csak azt mutatja, hogy fogalmad sincs a témáról.
Cápa mondta az igazat.
Te meg inkább verd ki a farkad, és nyugizzá.

Nem értelek baszki....

Na Hella !



1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.