Click to Visit
Hip-Hop - G Unit
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

rasco e-mail | 2004-05-23 15:47:29 | 21.
key02:

fogalmazunk úgy:snoop nekem nem tetszik.:)
régen nem volt rossz,de most..
egyébként egyetértek veled!

key02 e-mail | 2004-05-23 14:46:35 | 20.
rasco: Snoop Dogg semmit nem ér...? Mibe vagy te?
tugniga:Hát ha te csak ezeket hallgatod, akkor sz.tem divatrapper vagy.(ezt a 4 előadót mindenki hallgatja, mivel alap)+(Method nem Methode). GANGSTARR egy nagy kalap szar? ez is azt bizonyítja, hogy divat vagy +++ a neved is elég divat(Thug Nigga=hehe)!
Hány éves vagy?


Előzmény: Thug Nigga (19.)
Thug Nigga e-mail | 2004-05-23 12:50:43 | 19.
Nah West Coast!!Te most fagatni akkarsz hogy kik ök??Nevetséges vagy!!Szerinted a Divat rapperek,Snoop,2pac,Methode,Ice Cube,ott hallgatnak!!Te tényleg hülye vagy!!Szerintem az a Divat rapper aki olyanokat hallgat mint a G-unit,50cent,eminem,stb!!Ezekhez sorolhatnánk téged is!!Most mit válaszolgasak a te hülye kérdéseidre!!Hid ell tudom,és én is tudnék egy két dolgot kérdezni töled de nem teszem!!Minek??Kit érdekel hogy tudod vagy sem!!!Büszke lehetsz rá hogy ilyeneket tudsz!!!Nagyon nevetséges vagy!!A végén mért irtad hogy Cápa??Ö talán a spanod,és ö majd leirja milyen franko csávo vagy,meg hogy neked van igazad??Hm.ahogy te mondanád. LOL.Nah majd még jövök megnézni mit válaszoltál!!!West coast,Thug Life Long Beach,Biatch,meg minden
rasco e-mail | 2004-05-22 12:40:42 | 18.
nah,akkor sorolj albumokat,tagokat vagy számokat.
fix,h nem ismered.
ha télleg ismernéd nem hiném,h a sok elkurválodot előadót hallgatnád.

persze,h divat repper vagyok!!!!
szted ha divatrepper lennék ilyeneket hallgatnék?
hát kétlem..a divatrepperek pont olyanokat hallgatnak mint te!érdekes nem?

enyit erről!


cápa: ???

Thug Nigga e-mail | 2004-05-22 11:30:09 | 17.
Nah West Coast!!!Rasco!!Te Röhögsz rajtam?hm!!Szerintem meg ép te vagy a nevetséges!!Aszt mondod hogy nem ismerem a Little Brother-t,meg a Gang Starr-t??Hát tévedsz,képzeld ismerem!!Mind a kettö egy nagy kalap szar!!Ezekel akkarod összehasonlitani Snoop Dogg-ot??Szép gyerek vagy!!Egy kis hülye vagy!!Snoop szerinted szar mi??mégis jobb zenéket csinál mint ezek!!!És neki van az elsö sorozata az mtv-n!!Te gondolom ilyen divat Rapper vagy!!Jasmine te meg baszd meg a G-unitot!!!A Legjobb Rapperek:2Pac,Method Man,Snoop Dogg,Westside Connection,Ice Cube,Xzibit!!Ti meg hallgasátok a sok divat Rappert!!Ja és képzeld Rasco ebben élek,és akkor mivan??? Lol mi?Te vagy LOL!! Nah West coast,Biatch,Thug Life,meg minden!!
Cápa e-mail | 2004-05-22 07:49:04 | 16.
kurva jót röhögtem rajtatok.egytől egyig hülyék vagytok.nem tudtok ti szart se.
Jasmine1988 e-mail | 2004-05-21 14:42:48 | 15.
rasco igazad van!!!
rasco e-mail | 2004-05-21 09:22:09 | 14.
mi az,h aki nem szeretti a Snoop Dogg-ot az nem igazi repper!:DDmár a neved is lol!
gondolkozzál már mielőtt írsz!
snoop dogg semmit nem ér!jön az 5 forintos bounceos alapoka,és arra vinyogja a kb. 10 éve lerágot csont "gengszter vagyok,van pénzem,meg ribancokat dugok" szövegét.nem értem,h lehet olyan aki ezt még tudja hallgatni!
ismered a Little Brother-t?a Gang Starr-t?nem!
akkor nem vagy igazi repper!:DD(fújj,de ocsmány szó,repper)
"Na West Coast,Thug Life,Biatch,meg minden "
ebben élsz?mert nem híszem!

think,befoe ya' speak!


Előzmény: Thug Nigga (9.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-20 16:12:52 | 13.
csak nem ide, hanem a pop oldalra kellet volna!

Előzmény: Jasmine1988 (12.)
Jasmine1988 e-mail | 2004-05-19 19:10:46 | 12.
ha nem szereted a G Unitot ne írj ide. Ezt a topicot azoknak csináltam akik szeretik!!
dr.dre e-mail | 2004-05-19 18:30:47 | 11.
Büdös gyerek takarodjá innen ne is lássunk itt vazze, miért csipod te a G-Unitot fasszopókám?
Heeeee?
Köcsög!
Aszitted öcsém, hogy felkapták ezt a 50 gyereket akkor már istenitheted a bandáját?
Attól hogy most bejött neki nem nagyobb ö mint a NAGY ÖREGEK, fasz!
Az hogy van pár albuma az egy dolog.
Csak nézd meg Snoop-ot ecsém, attól, mert megcsinálták a kibaszott STRICI cimű számot és te láttad klippjét meg hallottad a haverod cd-jén avyg mittudom én a lényeg hogy NE szidjál ember olyat akit nem is ,,ismersz", seggfej!
Majd ha akkora m,últjuk lesz mint Snoopnak akkor nyalhatod a seggüket FIFTI SZENÉKNEK pöcsös!
Csö!


Előzmény: dbalassa819 (7.)
Fura e-mail | 2004-05-19 15:01:33 | 10.
Már bocs, de hova tűnt a tisztelet a régi nagyok iránt??? Most nem akarok beszállni a vitába, de most komolyan! Itt néhányan a legnagyobb neveket szidják, és szerintem csak azért, mert akivel nem értenek egyet, az meg szereti...
Ezen azért érdemes lenne elgondolkodni...


Előzmény: dbalassa819 (7.)
Thug Nigga e-mail | 2004-05-19 14:59:53 | 9.
Nah West Coast!!Láttom mindegyik forumban fojik a vita!!Mért kell lefikázni a G-unitot??Szerintem hitelesek,és jol is nyomják!!Van egy pár jo számuk!!Snoop Dogg,rol meg ne is beszéljünk!!Aki nem szereti Snoop-ot az nem igazi Rapper!!Szerintem!!Snoop Dogg az alap zene!!Olyan ez mintha a Rock-nál leszolnátok a Guns N Roses-t,vagy a Pink Floyd-ot!!hm..Aki meg aszt irta hogy Snoop ugy néz ki mint egy kutya az teljesen hülye!!Azér Dogg a neve nem???Nevetséges vagy!!Na West Coast,Thug Life,Biatch,meg minden

Chloe Pr. e-mail | 2004-05-19 14:36:03 | 8.
öhöm öhöm! újabb veszekedés kialakulóban! szeretem az ilyen embereket! nem mondtam semmi rosszat, de rögtön okoskodnak! éjjen!...és azt se mondtam, h szeretem snoop-ot, csak h nem bírom a g-unitot, meg az ilyen gumiarcokat! snoop-ot eccerüen tisztelem!...bár neked ez a fogalom látom nem mondd semmit!

Előzmény: dbalassa819 (7.)
dbalassa819 e-mail | 2004-05-18 19:00:34 | 7.
En szeretem 50 centet!Szoval te meg maradj annal a fasszopo snoop gecinel!Az a srac ugy nez ki mint egy mocskos kutya!Bocs!! Nem akartam merserteni a kutyakat!!!!

Előzmény: Chloe Pr. (6.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-18 17:35:53 | 6.
Laczka, sztem igazad van! 50 meg a nyomorult G-unit, meg az egész bagázs(Snoop-ot kivéve) menjen a fa***mba! meg az is, aki ezeket a nyomorult topicokat étrehozza! menjetek a pop oldalra! oda való ez a gumirap!...
Jasmine1988 e-mail | 2004-05-18 16:51:20 | 5.
Nem mert a 50 cent nem= G Unit!!!!!!!!!!
Laczka e-mail | 2004-02-20 19:41:22 | 4.
Attól félek,hogy nem fogok unatkozni mostanában.:D
Most megmondom,hogy a következő 3 napban lesz legalább egy olyan ember,aki leszól a felesleges topicokkal szembeni viselkedésemért,de ez mondjuk különösebben nem zavar.


Előzmény: dr.dre (3.)
dr.dre e-mail | 2004-02-20 18:23:44 | 3.
TE vagy a felelös hogy leszold az uj szart se érö topicokat :DDDD

Előzmény: Laczka (2.)
Laczka e-mail | 2004-02-20 16:05:54 | 2.
Baszdmeg!Minekezatopic?!
A két 50 topic valamelyikébe nem tudtál volna a G-Unit-ról írni?Tele van a tököm ezekkel az idióta topicokkal.Most megin jönni fog valaki,azt majd mondja milyen fasz vagyok,mer leszóltam egy új topicot.


Előzmény: Jasmine1988 (1.)
Jasmine1988 e-mail | 2004-02-20 14:53:27 | 1.
Szeretitek?

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.