Click to Visit
Hip-Hop - Eminem nagy fasz
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  

dunpeal e-mail | 2005-11-26 14:01:08 | 93.
Nekem nem azzal van bajom h szereti.
azzal van bajom h aki azt írja h nem szereti
az már egyből faszopó hülye köcsög.
én utálom az ilyen seggfejeket.


Előzmény: Raulis (92.)
Raulis e-mail | 2005-11-24 19:10:59 | 92.
Fikázás az megy..........
Miért lenne szar ember az aki szereti Eminemet?
Valakinek tetszik az amit Eminem csinál.Szerintem nagyon proli dolog szídni egy olyan embert akit nem is ismertek....Eminem csak jót röhög rajtatok...és mindenkin aki fikázza őt.

Emnem15 e-mail | 2005-11-24 07:34:33 | 91.
Harcot akartok......hát legyen harc!
rímet akartok.......hát legyen rím!!
szöveget akartok....hát legyen szöveg!
de most szétbaszom a fasszopó fejetek!
kezdjük az elején hogy Eminem egy buzi!
hát egyből kinyalhatjátok a seggem bazki!
amúgy szarok rá hogy mit mondtok Emre!
és nyomhattok egy tisztelet csókot a seggemre!
és még ti ugattok nekem!ha röhögnöm kell!
nem foglalkozok ilyen fasszopó köcsögökkel!
de most mégis rátok szánom a szövegem!
és ha nem tetszik bekaphatjátok a lövegem!
pofáztok,pofáztok!mindegyőtök egy fasszopó!
annyit nem értek mint egy heregolyó!
és én v.ok az Eminemszerető kis szar ember!
te meg köcsög geci nyomorék kamurapper!
ja nem bocs inkább wanksta gengster!
ha meg pofázol rímekbe pofázzál!
nyald ki a seggem azt sírjá anyádnál!
mert a rapperek fegyvere a szó!
annyit ér mint egy sörétes golyó!
belédnyilal és odabasz téged!
csak egy dolog a rap ami éltet!
szarrá vernek Freestyle harcban!
bebújsz és meghúzod magad a sarokban!
hallgatod a zenét és nyeled a rímeket
hogy egyszer szarrá verhesd az ellenfeleket!
úgyhogy senki ne ugasson nekem a rapről!
én is sokat tudok a rapszövegekről!
és még többet az életről!
úgyhogy ne pattogjanak nekem dunpeal szarok!
mert magasról a fejede fosok!
ja meg itt van ez a public geci!
te meg leszophatod a farkamat bazdki!
na most már hülye buzik pattoghattok!
szarok rátok a kurva anyátok!
meg is verhettek nem érdekel!
mert ahogy már megmondtam egyszer!
hogy én is meghalok de a zeném fennmarad!
és megépítem a rapnek a 4 alapfalat!
harcot akartatok hát itt van bazki!
most ugassatok sok hülye geci!
és ha emiatt a szöveg miatt lesz az egész fórum ellenem!
szarok rá mert a rap az életem!
AKI MELLETTEM AZ MELLETTEM!!!!
AKI MEG NEM AZ KINYALHATJA A SEGGEM!!!!!!!!!!!!

Public Enemi e-mail | 2005-11-21 12:35:19 | 90.
Hali!

Ebben teljesen igazad van :-))))
Üdv!


Előzmény: dunpeal (89.)
dunpeal e-mail | 2005-11-21 12:12:27 | 89.
lehet:)))
mindenestre az a 15 mindent elárul
a gondolkodásáról.
peace

Public Enemi e-mail | 2005-11-20 23:40:47 | 88.
Hali Dunpeal!

Szerintem Em = Emese Nem = Neme :-)) lehet,hogy ennek a rővidítése :DDD
De amúgy igazad van :)
Üdv!


Előzmény: dunpeal (87.)
dunpeal e-mail | 2005-11-20 19:25:42 | 87.
hagyjad má
még a nevét se tudja leírni a kis gyökér.


Előzmény: Jimmy91 (86.)
Jimmy91 e-mail | 2005-11-19 17:33:22 | 86.
Szerintem turl többet tudhat a rap-ről mint te, bár még nem ismerem! De aki ilyen Eminem buzi szar ember lehet! Ja és messze nem Eminem a legjobb!

Előzmény: Emnem15 (84.)
Emnem15 e-mail | 2005-11-16 08:31:02 | 85.
kinyalhatod a seggem buzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: rapposbitch (60.)
Emnem15 e-mail | 2005-11-16 08:21:43 | 84.
asszondod hogy kis pöcs EminEm
hát jöhetsz bazki és kinyalhatod a seggem!!!!!!!
mert enyhén tiszteletre méltó az az emmber
a gettóból lett a világon a legjobb RAPPER!!!!!!
mit tudsz te a rapről kis buzi


Előzmény: trurl (83.)
trurl e-mail | 2005-11-16 00:20:57 | 83.
Eminem valóban nem nagy fasz. Inkább kis pöcs.
Conan e-mail | 2005-05-26 20:22:43 | 82.
Faszt fikázod a real arcokat te majom?
Húzzá el gerendának,ahoz elég tuskó vagy.
Falusi?Tudod mit jelent ez a szó te idióta?
Írd már le légyszi...
Inkább a hajadat gyújtsd be,nameg a talpadon a szőrt
Zsákos pylu.


Előzmény: pylu (74.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-05-24 14:42:30 | 81.
eminem nem nagy fasz vagy fasz.
DANICHECK e-mail | 2005-05-24 13:32:24 | 80.
szánalmas...

Rapro e-mail | 2005-01-13 15:47:14 | 79.
Azért nem semmi fazon ez az Eminem,ilyen indulatokat kiváltani?!

Jaj neee,ne bántsatok!

Diesel e-mail | 2005-01-10 06:52:26 | 78.
Nézzé má magadba te szarházi, jellemhiányos, idióta, majomszar !!!!
Kinek képzeled magad te öntelt patkány?
És amúgy is kit érdekel a nyomorod ?
Kit érdekel a kibaszott anyád, aki még egy csepp eszet sem tudott beléd gyömöszölni, az elbaszott buzi apáddal együtt. Csak teliverette magát, mint az állatok. Nézd meg, nem hasonlítasz-e a postásra te zsírparaszt.
Te vagy az "élő" példa, milyen selejtek kerülnek napvilágra, ha családon belül basznak agyba-főbe az emberek.
Te szánalmas vérfertőzött szarcsimbók.
A kurva anyád !


Előzmény: pylu (74.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-09 18:59:58 | 77.
T.O.N.Y. yooooo :))))

Előzmény: Cápa (76.)
Cápa e-mail | 2005-01-09 10:03:47 | 76.
it's the invisible untouchable CNN...

Előzmény: MsMixmastermike (75.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-08 14:19:19 | 75.
te tellljesen beteg ember, könyörgöm állítsd már le önmagad!

az okoskodásod, h rapposbitch így meg úgy, gratulálok, neked már tuti megvan az angol felsőfok, nem? áááá amúgy szerintem is marhahülyén hangzik meg nincs is olyan h rapposbitch, de legyen így yo.

Te viszont, nem vagy komplett.
Mindenkit leugatsz és semmit sem magyarázol meg. Vagy ha igen, akkor ezzel: "ÉN SZERETEM EMINEMET KURVASZÁTOKAT!!A RAPRŐL SEMMIT SEM TUDTOK!!BLÁBBLÁÁÁÁÁÁÁ"

úúúúgyni

te hiphoplexikon, teeee

hháháháháhááááá

amúgy CNN vágod mi? nem a tv-csatornára gondolok.... gondolom halvány lila gőzöd sincs..
ezt csak úgy írtam ide, kellett


Előzmény: pylu (74.)
pylu e-mail | 2005-01-07 14:19:56 | 74.
Szarházi a te anyukád kisfiam mert neked legalább van! Az én anyám már rég le se szar és a betűid közt érezni hogy kakás vagy! ""Ennek okaiért forduljál kezelőorvosodhoz, vagy gyógyszerészedhez."" micsoda szöveg hahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa!!! a blaha aluljárós csövesek jobb szöveget nyomnak a 4-es 6-os alatt!

Azt mondja nekem szarházi... ez télleg falusi

diesel mé nem gyújtod be magad isten bizony segítek ha nem megy bennem bízhatsz


Előzmény: Diesel (73.)
Diesel e-mail | 2005-01-07 07:10:06 | 73.
Inkább te mit szólsz bele szarházi ?
Lehet, hogy otthon, anyád értékeli a hülyegyereke röhejes, és szánalmas beszólásait, de ide azért több kell.
Nem véletlenül írtam azt, amit.

Persze, hogy tudd, mit-miért, ahhoz 1 kis IQ is kellene. Ja, hogy az neked egyszámjegyű?
Ennek okaiért forduljál kezelőorvosodhoz, vagy gyógyszerészedhez.


Előzmény: pylu (72.)
pylu e-mail | 2005-01-06 12:43:15 | 72.
Mit szósz bele hurkanyaku!!!???

Előzmény: Diesel (69.)
pylu e-mail | 2004-12-28 11:54:51 | 71.
Mielőtt valaki hülyén nézne akkor a &#8222 a macskakörmöt jelenti csak ezt a weboldalt nagyon hülyén csinálta meg valaki.

Előzmény: pylu (70.)
pylu e-mail | 2004-12-28 11:48:12 | 70.
Na figyuka te faszkalap! Először is döntsd el, hogy a rapposbitch nevet magyarul vagy angolul óhajtod írni. Ugyanis, ha magyarul írod, akkor reppesbitch vagy angolul rappesbitch de ha már a variálásnál tartunk, akkor egész pontosan magyarul úgy írjuk, hogy reppesribanc és angolul rapbitch. OKOSTÓNI!!!!
Amit pedig írtál a topicba az, hogy is van?
„Nem akarom fikázni, de”, aztán később „Amit ő csinál az már nem rap, hanem pop.”.
Hát kisfiam saját magadnak mondasz ellent ezekkel, vagyis saját magad hazudtolod meg. Mi lenne akkor, ha egy kicsit gondolkodnál, mielőtt beírsz ebbe a szarba? TE SZAR!!!


Előzmény: rapposbitch (60.)
Diesel e-mail | 2004-12-14 06:55:39 | 69.
Tipikus "fától az erdőt" effektus.


Előzmény: Fuckin Killah (63.)
Batman Papa e-mail | 2004-12-14 02:40:20 | 68.
itt is bekemenyitesz mi? bazd meg,de fel toled itt mindenki

Előzmény: casreb (67.)
casreb e-mail | 2004-12-12 17:34:47 | 67.
én meg a sírköved feliratával fogok egyetérteni

Előzmény: The Funky Child (64.)
casreb e-mail | 2004-12-12 17:33:29 | 66.
Tök igazad van, csak sajna a sok fasz nem fogja felfogni, amit írtál, mert valszeg nem tudnak 2 percnél hosszabb ideig olvasni, igyhat a te irasodat sem olvassak majd el...

Előzmény: Fuckin Killah (63.)
G-tard e-mail | 2004-12-10 17:42:36 | 65.
Leszögezem: Én nem szeretem Eminemet, de elismerem. Igenis tehetséges, és mindent nagyon tudatosan csinál. Botrányt, hülyét magából, idióta szövegeket+ számokat(élükön a without me... blöeeee). Mindent!!!

Ha az Eminemgyűlölő ősrepperek meghallgatnának tőle pár normális zenét, v. olyat amiben csak közreműködik, akkor rájönnének nem is olyan gáz a csávó!
Direkt olyan amilyen, mert minél szélesebb körben akarja terjeszteni a zenéjét => több pénz!!!
Az ő nevét mindenki ismeri, a diszkósok, rockerek, a szüleink, mindenki! Ő ezt akarta elérni, és sikerült neki! Ezért ismerem el.

Bocsi h ennyire 'diplomatikusan' fogalmaztam, de már nagyon unom az észnélküli fikázást!

The Funky Child e-mail | 2004-12-09 23:31:26 | 64.
Maximális mértékben egyetértek a topik címével...
Fuckin Killah e-mail | 2004-08-25 07:11:46 | 63.
Kedveseim!

Egyáltalán nem sértésképpen mondom, de ennyi baromságot már régen nem...
A mi kis erdélyi városunkban rengeteg fake van és úgy látom nálatok is, ami egyáltalán nem tesz
boldoggá (és nehogy valaki beszóljon azért nekem, mert erdélyi vagyok, mert szomorú lenne engem
lebüdösrománozni, én nem vagyok Schneider meg egyéb nem tudom milyen nevû - elnézést, ha meg-
sértettem valakit ezzel).
Eminem a téma... Sokan nem szeretik errefele, hát röhejes, halvány fogalmuk nincs azoknak a
Hip-Hop-ról és ezt bátran ki merem jelenteni. Eminemet általában a buzik és a nõk nem kéne sze-
ressék (vagy éppen a buzi szereti :)). Vagy mondjuk valaki innen az igazi Vanilla Ice, és
megtanult magyarul? Mondjátok már el, hogy miért nem szeretitek Eminemet, mert komolyan mondom,
hogy rendesen felidegesített a dolog. Olyan irigyek vagyok, hogy sárgultok bele!
Miért irigylitek õt? Mert jobb szövegeket ír, jobban felbassza a társadalom agyát, jobb a hangja,
jobb az elõadása, jobb minden-minden!
Eminemet Dre hozta ki a szarból, na hadd idézzek egy kis Eminemet:
"Fuck it, until I met Dre, the only one to look past,
gave me a chance, and I lit a fire up under his ass"

Mintha innen bárkit is kiemelt volna, mintha Eminem nem tette volna még híresebbé és gazdagabbá
Dre-t!
Nálunk is van ez a jelenség, hogy aki okosabbnak hiszi magát a többinél az azt mondja, hogy
Eminem szar, persze érvekkel nem tud senki jönni! Maximum azzal, hogy há' Em nem szereti a homo-
kosokat, itt meg biztosan vannak olyanok, akkor meg persze hogy azok nem szeretik.

Okos megjegyzés: "nem kell arrol enekelni hogy elassa az anyat meg megoli a feleseget!Ezzel
akkar hiresebb lenni" Igazán nem akarok csúfokat beírni ide, annál mûveltebb vagyok. Ne basszatok
má, elõtte és utána sem fogja senki így baszni az emberek fejét, ti meg itt idegeskedtek meg én
is miattatok, de hülyék vagyunk! Õ csinálja a zenéjét és meg sem bassza ha megdöglessz már az
anyád méhében és kurva jól teszi. Ezzel nem híresebb akar lenni (a szerzõ magából indult ki),
hanem egyszerûen tört magának egy saját utat, amit ti nem fogtok megtenni és nem csak ti, hanem
senki más többé. Több pénzt szedhetett volna össze talán, ha arról rappel, hogy milyen faszagye-
rek meg de jó neki, a gettóban õ a fõnök, mint pl. Dopeman, aki lófaszt nem ér. Ott van az under-
ground, na hát Eminem is az volt és milyen jó volt már akkor is, az Infinite-en.
"Amit o csinál az már nem rap, hanem pop." - akkor nem tudom mit csinál 50 Cent, LL Cool J vagy
néha akár Dre maga is, bár respect neki. És még sok példa van.
Szerintem a 'kommersz' azt jelenti, hogy valaki más útjait követve lesz híres, Eminem viszont a
maga útját járta és jól teszi!

Aki meg ott tart, hogy elsõsorban azt figyeli, hogy milyen egy rapper hangja meg elõadása, akkor
nagyon sajnálom, mert kedveseim, elsõ a SZÖVEG!!!

És nem kell szégyellni, ha elgondolkodsz azon, amit írtam és rájössz erre-arra. Mindenkinek vál-
tozhat a véleménye...

"You motherfuckas could never do it like I could do it, don't even try it, you'll look stupid,
do not pursue it/don't ever in your life, try to knock the truest, I spit the illest shit, ever
been dropped to two inch"

Ez esetben nem TISZTELETTEL: Fuckin Killah


Előzmény: casreb (62.)
casreb e-mail | 2004-08-22 19:10:58 | 62.
tökre igazad van, de rapposbitchnek is abban, hogy régebben mennyire jobb volt! Aki itt ismer, az tudhatja, h ha valaki, én nem utalom Eminemet! De ami régen volt (pl. a Bad Meets Evil a SlimShady LP megjelenese ota a kedvencem) azt sokkal jobban csinalta, mint amit most tesz. Ami most, az inkabb az eladhato kategoria. De ettol még hallgatom. Na csao

Előzmény: Face-ec (61.)
Face-ec e-mail | 2004-07-28 17:17:50 | 61.
Nem azért hogy védjem de a tisztelet akkor is kijár neki,mert amit ő elért azt kevés fekának sikerült,pedig Em' at fehér mégis nagyra nőtt egy fekete style.ban. Csá Face-ec/fészek/ voltam

Előzmény: rapposbitch (60.)
rapposbitch e-mail | 2004-07-18 23:04:56 | 60.
Eminem egy rossz csicska.NEm akarom fikázni, de az első és utolsó cdjét összehasonlítva ég és föld. Amit ő csinál az már nem rap, hanem pop.
BudhaLIGHT e-mail | 2004-07-18 19:25:41 | 59.
Én sem fogom csak azért fikázni Eminemet ,mert divat,ba'meg!!!Jó nem vagyok úgy oda érte mint valami "nagy rajongó",de én is szeretem hallgatni a számait.Most éppen a My band-et hallgatom és magasról leszarom,hogy ki hogy fikáz ezé'!!!!!!!!Ja,és azt sem bírom,hogy ha mások azé' fikázzák,mert hogy attól ő KURVA MENŐ lesz(hiszi ezt magárol az a szerencsétlen vadbarom).Az én szememben az a valaki csak szánalmas,mivel csak így tudja felhívni a figyelmet magára...inkább kiszállok ebből a témából,mert még a végén megsértek valakit...

Csáó!


Előzmény: Miss Cannabis (50.)
casreb e-mail | 2004-03-29 08:38:37 | 58.
neked meg (mint Eminem bizalmasa reven...) az a dolgod, hogy miutan Eminem elmondta neked, ooh, nagyhatalmu betmen papa akkor utana megosztod velunk, ohh, mily' kegyes vagy hozzank, gazdagok istene!!
Fuck batman!
robin


Előzmény: Batman Papa (56.)
casreb e-mail | 2004-03-28 19:17:33 | 57.
nem Vácról véletlenül?! :)

Előzmény: Miss Cannabis (50.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-27 20:54:03 | 56.
Vegre valaki meg mondta az igazat,nagyon tisztelek.Es igaz hogy attol mert egy par nyaklevest kapott meg elhagyta a fasz apja attol nem kell arrol enekelni hogy elassa az anyat meg megoli a feleseget!Ezzel akkar hiresebb lenni

Előzmény: Cápa (53.)
dr.dre e-mail | 2004-03-27 17:48:03 | 55.
Akarod mondani DRE KIEMELTE a szarbol ...
ugye?


Előzmény: Miss Cannabis (52.)
szaszapi e-mail | 2004-03-27 15:51:41 | 54.
E-mi-nem ezt hallgatjuk!Figyi azt se felejtsd el hogy kinek a segítségével jött egyenesbe?Ha Dr.Dre nincs az a kis fasz már rég halott!Amúgyis szerintem nemsokára kinyírják,nem sokat jósolok neki,mert kurva sok ellenséget szerzett.Erről ennyit,de mi a fasznak hoztátok létre ezt a topicot,ezen fogtok rágódni életetek végéig?
Cápa e-mail | 2004-03-27 15:45:57 | 53.
egy csomó rapper onnan emelékedett ki,de még le se szarják őket.állandóan ezta faszt majmolja mindenki h szegénynek milyen élete volt.Keith Murray-nek pl sokkal szarabb volt.a zenéje mégis bulizós,csajozós.csak ez a szardarab sajnáltatja magát.szánalmas.hol lehet az ilyet tisztelni???

Előzmény: Miss Cannabis (52.)
Miss Cannabis e-mail | 2004-03-27 15:32:06 | 52.
Mert kiemelkedett a szarból, egyrészt azért.


Előzmény: Cápa (51.)
Cápa e-mail | 2004-03-26 07:53:21 | 51.
és miért érdemli meg a tiszteletet?

Előzmény: Miss Cannabis (50.)
Miss Cannabis e-mail | 2004-03-25 20:28:42 | 50.
Szerintem meg az a nagy fasz aki létrehozta ezt a topicot. Én régebben hallgattam Em-et és nem fogom fikázni csak azért mert mindenki más azt csinálja tudniillik már divat az eminemfika..
"eminem? menj már lejárt lemez.."
"eminemet halgatsz? fújj az már nem is menő"
;úristen ez nagyon gáz nem gondoljátok? akkor nektek nem is tetszett eminem zenéje hanem csak azért hallgattátok mert D I V A T volt. Én még most is meghallgatom a régebbi albumait és nem oltom őt ,megérdemli a Tiszeteletet!!!!
Adry

dr.dre e-mail | 2004-03-21 17:57:13 | 49.
Thx!
Egyetértek veled HausAIR!
peace


Előzmény: hausAIR (42.)
casreb e-mail | 2004-03-21 08:15:37 | 48.
a csoroság nem cikizés tárgya (szerintem)
csak, hogy felvilágosítsalak, Hűdegazdag barátom:
a rap, amikor elkezdodott Harlem (és kornyeke)-n akkor ott is olyan kurva csorok voltak, hogy nem tellett dobra, meg ilyesmikre, figyu hallottál már a HumanBeatBox- rol? Remélem hogy igen(száj-dobolás gyengébbek kedvéért)
na mindegy, most kijott valami virusgeci hibauzenet, ugyhogy majd maskor folytatom. csá


Előzmény: Batman Papa (45.)
casreb e-mail | 2004-03-21 08:09:39 | 47.
mintha EMINEMet hallgatni égő lenne...

Előzmény: Batman Papa (44.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-21 05:16:24 | 46.
Na de elgondolkoztam magamon es bocsanatot szeretnek kerni mindanyiotoktol!Bocsanat,es remelem ilyen tobbe nem fordul elo
Batman Papa e-mail | 2004-03-21 05:15:16 | 45.
NAHAAKKORKITORSZMAGADBOL
nekem te ne kurva anyazal te csoro fasz,van penzed meg nemetorszagba is kimenni?nem hinnem,es en annak es amikor akarok akkor dumalok es nem erdekel hogy az alneve dre vagy 2pac vagy a faszom tudja.Le vagy te szarva jo magasrol meg az osszes ilyen fasz mint te.Es semmi nem fug attol hogy ki hol lakik te allat.Terjel mar magadhoz.



Előzmény: hausAIR (42.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-20 20:19:48 | 44.
OKAKKORTORJKIMAGADBOL

te kis barom arcu en nem hallgatok Eminemet te kis kreteny,elhuzhatok mind a jo budos picsaba


Előzmény: hausAIR (42.)

1  2  3  4  5  6  7  8  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.