Click to Visit
Hip-Hop - M O H A M A N FUN
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

STIZOO e-mail | 2004-03-31 06:16:33 | 5.
IGAZ!!!De a Happy G. pénzszerzésnek nagyin is jól jött MOHA tesónknak!:)Meg most legalább meg mutatja milyen is tud lenni valójában!Itt Magyarba meg kit lep meg ha valaki beválalja, hogy bele szokott szaladni 1-2 cigibe!:)
Csak a gond hogy nem sokat hallgattat magárol mert engem kiváncsivá tett, MILYEN IS MOHAMAN????

Márky-PaPa e-mail | 2004-03-25 06:58:20 | 4.
Csumi! Én szerintem jó dolog az amit Mohaman csinál! Csak tényleg az a baj, hogy mindig a múltjával csesztetik! És e miatt sokan nem kamázzák. Ha ez nem lett volna az életében, akkor sokkal nagyobb sikereket el tudna érni. Nekem a mai magyar hip-hop alakjai közöztt ő az egyik kedvencem, Na Peace: Márky-PaPa from D$f
Miss Cannabis e-mail | 2004-03-23 16:42:27 | 3.
Én nagyon bírom Mohát meg a csapatát, és nem kéne állandoan a múltjával(Happy Gang) cseszegetni.Szerintem sem lehet egy kalap alá venni dopemannal és ganxsátval, legalább nem majmol senkit, egyedi style-ban rappel. És aki nem vágja hogy mi is az a Ganja az ne szídja a Füvet tépni tilos?! című albumot oké?
ReSpEcT

Batman Papa e-mail | 2004-03-18 23:02:30 | 2.
Nekem nagyon tetszik,csak az a Mezar vagy ki nem tetszik!A kazaa-rol meg ha szerencses vagy akkor letudsz szedni egy par szamot,nekem onnan van a Huanita,Funky,Itt Jon Mohaman es az Emberek Vagyunk feat:Dopeman

Előzmény: STIZOO (1.)
STIZOO e-mail | 2004-03-18 23:00:36 | 1.
Hali mindenkinet!!!
Irjátok meg MOHAMAN-ről alkotott véleményeteket meg hogy honnan lehet a zenéit letölteni!!!!
Nagy pörgéseket, sok fly-t meg mindent!!!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.