Click to Visit
Hip-Hop - Majka megérdemli a rap lemezt?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

A Túlontúli e-mail | 2004-04-14 13:49:10 | 52.
a téma kérdésére a válasz: kurvára nem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Túlontúli e-mail | 2004-04-14 13:46:35 | 51.
Jajaj HiphopM@n sajnálom hogy ilyen buta vagy és sajnálom Mo.t hogy ilyen emberekkel vagyunk tele akik tényleg ezt a gané műmájer faszt meg a haverjait mint a dopeman mohaman(mennyi man)ganxtaman dolgokat egyáltalán a hiphoppal egy lapon meri említeni amit ezek csinálnak az nem rap hanem vicc.
ja ha majka a semmiből lett RAPPER akkor a kedves flówersz meg a semmiből lett POPPER, györgyusszal a főszerepben. nagyon rossz fele haladunk ezzel A szutyok rtlszarral
majkaegyrongybabaakivelazrtljátszikszabadidejében

foldalatti_rap e-mail | 2004-04-11 14:08:17 | 50.
szegény snoop hogy nézett ki :DD

Előzmény: Fura (49.)
Fura e-mail | 2004-04-11 08:22:46 | 49.
Most nem akarok megin' beszállni egy vitába, de a Majka sosem tagadta, hogy az a Nuthin' But A G Thang alapja. Különben az egy kurva jó szám (mármint az eredeti). Akkor még rövid volt Snoop haja :)

Előzmény: nils holgerson (47.)
casreb e-mail | 2004-04-10 19:24:35 | 48.
a Magyar Rap pel kapcsolatban 100%ban igazad van. De Majka... Én elismerem, mert télleg tehetséges, de a lemeze.. télleg sok a koppintás, és tuti, hogy kb 2 honap alatt (amig kijott a villabol es kijott a lemeze) nem irhatott nemtom, talan 20 szamot..


Előzmény: HipHopM@n (45.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-10 16:33:42 | 47.
Figyelj hop nem a rappet blamálom.Máskor olvasd el figyelmesen mit ir a másik.És a gagyi majka húzza la magát a retyon a koppintott számaival eggyüt,PL:Dolgok Snoop és Dre.És kicsit tájékozódj a témával kapcsolatban.

Előzmény: HipHopM@n (46.)
HipHopM@n e-mail | 2004-04-10 16:27:09 | 46.
Nils Holgerson te mit keresel ezen a forumon ha blamalod a rappereket !!!! HMMMMMMMMMMMMM
RRRAAAPPP es magyar :))))))))

:PPPPPPPP

HipHopM@n e-mail | 2004-04-10 16:19:34 | 45.
Szerintem van magyar rap es lesz is mindig!!!
Es MajkaPappa a semibol RAPER lett ezertmeg erdemli a RAPLEMEZT!!!!!!!!

nils holgerson e-mail | 2004-04-10 16:10:23 | 44.
Na jóvan fura mi sose jutunk dülőre.Lefárasztasz.

Előzmény: Fura (43.)
Fura e-mail | 2004-04-10 16:06:07 | 43.
Nem. Sokan vannak azon a véleményen, hogy a magyar rap szar. És nem azt mondják, hogy nem is létezik.

Előzmény: nils holgerson (42.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-10 15:58:57 | 42.
Elmondom neked fura hogy nagyon sokan vannak az én véleményemen.A te véleményedel sincs bajom mint mondtam mindenki maga dönti el.És ugy látom nem értesz, neked tény hogy van itthon rap.Nekem nem mert nem ismerem el a zenéjüket rap-nek.Hiába van Sub bas monster stb.Nekem ők nem rapperek.

Előzmény: Fura (41.)
Fura e-mail | 2004-04-10 07:46:51 | 41.
Megin hülyeségeket beszélsz. Én ebbe nem megyek bele, hogy itthon van-e gettó (mer' nekem a gettóhoz semmi közöm, de szerintem van), mer' eleve nem attól függ a tehetség, hogy vki gettóból jön vagy sem.
"Nem vagy az én szintemen". Hát, ha ezt szintnek lehet nevezni, hogy megkérdőjelezel olyan tényt, hogy Magyarországon van-e rap, akkor nem is akarok a te szinteden lenni. Figyelj. Neked nem tetszik az, amit a magyarok csinálnak, jó. Emberek vagyunk. Ízlések és pofonok. De egyszerűen baromság azt állítani, hogy magyar rap nincs, mert ez nem igaz. Itthon is egyre virágzik a kultúra, és ezt nem a Dopeman, Ganxsta Zolee meg az ilyenekre értem, hanem az underground előadók sokaságára.
De tudod mit, próbálj meghazuttolni több ezer magyar embert, és azt állítani, hogy nincs magyar rap.


Előzmény: nils holgerson (37.)
Batman Papa e-mail | 2004-04-10 04:25:09 | 40.
ja szerintem is tulzasba viszik,hogyhogy nincsen?hulyek,hogyne lenne.Es szerintem nincs nagy tehetseguk de igazad van ez az en velemenyem,de meghallgatom egy par szamait!

Előzmény: -=Haok=- (39.)
-=Haok=- e-mail | 2004-04-09 22:50:17 | 39.
Kicsit sztem egyesek túlzásba viszik ezt a " nincs magyar rap" dolgot...azért ha elmész egy két jó buliba, ahol magyarok lépnek fel, nem is olyan rossz a hangulat ...sőt! Nah persze ha tényleg olyaok lépnek fel, akik értenek is a "szakmához " valamit.

Aki meg nem ért, de szeretné csinálni, gyakoroljon, had csinálja...

És tényleg sok yoo hazai csapat.

Azzal, meg hogy az AC nem tehetséges (ez a közvetlenül előttem szólóhoz szól), azzal nagyon nem értek egyet, de hát ez a Te véleményed!



Előzmény: nils holgerson (31.)
Batman Papa e-mail | 2004-04-09 21:26:57 | 38.
az animal cannibals tehetseges?hahahaha

Előzmény: Fura (33.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 19:20:48 | 37.
Kedves fura nem beszélek hülyeségeket.Elmondom neked hogy értem az amcsik szövegeit ugyanis középfoku angol vizsgám van testvérem.És 3 évig Newyorkban éltem a családomal.Ugyhogy én tudom hogy mit beszélek és neked kéne utánanézned a szövegeknek.PL:Magyarországon nincs getto és még a többi hülyeséggel egyetemben.Szerintem te nem vagy az én szintemen ebben a műfajban ugyhogy tanulni,tanulni,tanulni.

Előzmény: Fura (36.)
Fura e-mail | 2004-04-09 18:20:56 | 36.
De fogd már fel, hogy itt mindenki tudja, hogy az egész az USA-ból indult. És fogd már fel, hogy hülyeségeket beszélsz, mert ez egy nemzetközi stílus. Nincs határhoz és nemzetiséghez kötve. A magyar rapperek nem kopizzák az amcsi feka rappereket. Csak azért mondod, hogy itthon a "dalolászó" rapperek faszságokat hadarnak (ami nem igaz), mert nem érted az amcsi mc-k szövegeit. Különben rájönnél arra, hogy ott is ugyanaz a helyzet van, mint itthon (na jó, azér' nem teljesen), és őkis ugyanarról rappelnek, amiről itthon, csak más formában, más nyelven.

Előzmény: nils holgerson (34.)
Cápa e-mail | 2004-04-09 18:13:26 | 35.
azé az hogy tehetségesek,egy kicsit túlzás.vagyis nagy túlzás.

Előzmény: Fura (33.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 18:09:41 | 34.
Most felsoroltál itt egy pár magyar csapatot,akik rap cimén dalolásznak.De fogd már fel az őshaza az USA,innen indul és nem érdemes utánozni.Mert ezek idétlenségeket énekelnek kajak szar.Nem mondtam hogy ne szeresd őket,csak ez nem rap.Egyfolytában hadarni faszságokat én is tudok ettöl még nem vagyok rapper.Tudom nehéz de fogjátok fel magyar rap nincs!!!! R:I:P 2PAC (szegény forog a sirjában)

Előzmény: Fura (33.)
Fura e-mail | 2004-04-09 17:55:00 | 33.
Méghogy magyar rap nem létezik??? Hát te teljesen meghülyültél. Ezt a baromságot honnan szoptad, bazmeg? Az egy dolog, hogy szereted Tupacot, Ice Cube-ot meg Snoop Dogg-ot, ahogyan én is, de egyszerűen hülyeség azt állítani, hogy nincsen magyar rap! Gondolkodj már el azon, hogy miket beszélsz!

Sub Bass Mosnter, Hősök, Feenoochiz, Az Idő Urai, ARTos Csaba, ART, Animal Cannibals, Hybrid, Minimal Project, Jossa, PLUSIDE...és még sorolhatnám hazánk tehetséges rappereit.


Előzmény: nils holgerson (31.)
casreb e-mail | 2004-04-09 17:38:55 | 32.
hát te teljesen hülye vagy! Méghogy MAGYAR RAP nem létezik! ki baszott már ilyet?! te fasz
Hősök, Interfunk, SBM, MC Gőz, Idő Urai, Kriptha Face, nem lehet felsorolni!

RRRRRRRAAAAAAAAAAPPPPPPP


Előzmény: nils holgerson (31.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 16:11:39 | 31.
Majka egy nyálas tehetségtelen kis buzi gyerek.Dopeman felkarolta a kis hálátlan pondrót.Nevetséges amit rap cimén előad,az összes számát lopták a feka rapperektől.És jegyezze meg mindenki magyar rap nem létezik és nincsenek magyar rapperek.2PAC,ICE CUBE,SNOOP-stb.Ők nyomják az igazi rap zenét,tőlük lopják a magyarok a szövegeket és a zenét.Sajnos sok buta ember meg elhiszi hogy saját ötlet.
Mr.MG e-mail | 2004-04-09 08:43:14 | 30.
Teljesen igazad van,úgy van ahogy írod és én is így gondolom és azt hiszem ezzel én is kifejtettem a véleményem hiszen ezt írtam volna én is!Hali!MG

Előzmény: -=Haok=- (29.)
-=Haok=- e-mail | 2004-04-08 20:38:34 | 29.
Majkának már akkor megvolt a lemeze, mikor még kisem jött a villából...jópár lopott szám (de hát dopeman től már megszokhattuk volna), mint pl . a dolgok is DRE szám.

Szövegekbe sem hiszem, hogy kurva sok köze lenne.

De sztem, hogy megérdemli, vagy nem érdemlio meg, azt nem nekünk kell eldönteni, mert nincs jelentőssége...

Manapság úgylesznek milliomosok emberek, hogy bemennek egy valóságshowba, kikell nézni vhogy (akár szépen, akár extrémen, csak a fő, hogy ne átlagosan, ) , és játszani kell az eszüket...máris megvan alapozva a jövő, és a "sztárság".

Az olyan ember, aki egész életében keményen küzdött, és tanult, hogy szolgálni tudja a közönséget, az már ilyenkor háttérbe szorul. Példa erre Antal Imre...

szal ezvan...eltelik pár év, más mizéria lesz MOn, és letűnnek az ilyen "csillagok", és lesznek mások, hasonló baromságok miatt...szal ezen nemlehet változtatni...nah mind1

Rahska e-mail | 2004-04-06 08:47:52 | 28.
majka egy hatalmas néger faszt érdemelne meg a picsájába én meg a nőjét dugnám!na róla ennyit!
ZOLE e-mail | 2004-04-02 16:43:00 | 27.
Szentem zeneileg is gagyik hát szövegilek meg nem is elemezném egyiket sem.
Frísztájlban jobbat nyomok náluk

Batman Papa e-mail | 2004-04-01 23:54:51 | 26.
meg olyat is hallotam hogy elment valami talkshowba es azt mondta hogy az interneten talalt egy "belevalos" gangster oldal aminek o is a tgja!!!Milyen kemny maffia nem?Internetes,hahahah

Előzmény: ZOLE (24.)
foldalatti_rap e-mail | 2004-04-01 17:58:21 | 25.
én is ezen a véleményen vagyok

Előzmény: ZOLE (24.)
ZOLE e-mail | 2004-04-01 17:22:20 | 24.
ehhh
na láccik milyen nyomorék banda ez a lámáffiá...


Előzmény: Batman Papa (23.)
Batman Papa e-mail | 2004-04-01 02:36:20 | 23.
Na itt egy nagyon vicces valasza az egyik kerdesre,en elrohogtem magam.
na itt van:

Papa, neked mi közöd az igazi maffiózókhoz?
- Ezt inkább nem taglalnám az interneten.


Batman Papa e-mail | 2004-04-01 02:34:19 | 22.
na azt olvastam hogy Dope dolgozik az uj lemezen de mar nem "Az Utolso Vacsora" lesz a cime hanem "Feltamadas" hogy visszaterjen a Bibliahoz,hahahah,es annak a Ketarc gyereknek is dolgoznak az albuman(na az egy dolog amit megfogok venni!!) es azt is olvastam hogy a nagy Majkanak adosagai voltak Ozdon amit a cd eladasbol fizetett ki!Na itt az oldal ha nem hiszitek,ott van 4 oldal elbeszelgetes Dopi Macival,na szega

http://www.mindenki.net/vendegszoba/20030929dopeman.html?pIdx=3

casreb e-mail | 2004-03-30 20:00:23 | 21.
Dopemant nem nehéz "elárulni", foleg, ha abbol all az egesz, hogy.. mindegy, ugyis ismeritek a storyt. lehet, hogy csak media kitalalas az egesz, de mindegy. Most bocs mindenkitol aki nem igy latja, de en ilyen temaban Majka mellett vagyok

cas


Előzmény: veRYHARD(wier) (1.)
ZOLE e-mail | 2004-03-30 18:46:18 | 20.
"nem rappel rosszul a Majka"
Mehemehehehe


Előzmény: Fura (19.)
Fura e-mail | 2004-03-30 12:58:08 | 19.
Ezt már valahol írtam, hogy ez igaz, és sok ember ezért utálja Majkát, mert tényleg, bement, kijött, eltelt két hónap, és kijött a lemeze. Igazából semmit nem csinált, és mégis minden összejött neki, míg mások esélyt sem kapnak. Ebben teljesen igazad van, viszont szerintem nem rappel rosszul a Majka.

A véleményedet én is tiszteletben tartom. Igazából azon húztam fel magam, hogy "csak szar hallgat ilyen szart" meg...stb.

Viszont örülök, hogy sikerült tisztázni a dolgokat, és sok sikert az álmaidhoz...


Előzmény: Mr.MG (15.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-29 23:48:14 | 18.
meg meg ennyit hogy en ramentem arra a szarra es kertem egy par szamot aztan mindenki elkezdte a magaet mert en nem underground-os Deego-t vagy ilyesmit akartam,na mindegy nem nagyon erdekel se te,se a spanjaid,se deego es se az a szarsag

Előzmény: ZOLE (16.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-29 23:40:39 | 17.
milyen turorudi?mennyel es rohogj az "igazi underground-ossal"

Előzmény: ZOLE (16.)
ZOLE e-mail | 2004-03-29 18:33:24 | 16.
Milyen menő vót a topicod meg a beszólásaid a hiphop.hun! Csinálj még 1-2 ilyet plíz, had nevessek a haverokkal!
A TÚRÓRUDI felháborodott LOL


Előzmény: Batman Papa (7.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-29 17:54:59 | 15.
Rendben van,igazad van,tiszteletben tartom ki mit szeret de vannak dolgok mik felidegesítenek.Álmaim vannak mit remélem mindenkinek,gondolom neked is és felidegesít,hogy a Majka egy villa szereplés által "megkapja" a lemezt ami sokaknak egy élet munka és így se lesz belőle senki vagy nem akkora mint Majka,pedig ezerszer jobb mint ő.Tudom,jó kor,jó helyen,kihasználta,jól csinálta ki ne tette volna nem igaz?De igazsgágtalannak tartom az ő "sikerét" és az utánna való sztrárolást a jóformán semmivel.Örülök,hogy korrektül megírtuk egymásnak a véleményünket remélem a jövőben sikerül egy-egy írásra megtartani e jó "szokásunkat".Szia!Mr.MG

Előzmény: Fura (13.)
Master G e-mail | 2004-03-29 16:15:17 | 14.
"Szócsatázni meg senkivel nem akarok indokolatlanul."
De én igen! Shoot me! :)


Előzmény: Fura (13.)
Fura e-mail | 2004-03-29 15:25:14 | 13.
A magyar helyírás szabályaival tisztában vagyok, és azt is tudom, hogy néhány helyen még volt egy két fogalmazási és helyesírási hiba (a hallgacc-ot meg direkt írtam így).
Nekem sincs (igazából) semmi bajom veled, de attól még, hogy vki szereti mondjuk a Majkának a zenéjét, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy egy divatrapper kis köcsög. Én pl. ugyanúgy hallgatok mainstreamet, mint undergroundot (bár mostanában inkább ez utóbbit).
Szócsatázni meg senkivel nem akarok indokolatlanul.


Előzmény: Mr.MG (12.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-29 15:12:41 | 12.
Nézd.Épít a negatív kritika,nem sértődöm meg rajtad,van igazság az írásodban mit nekem szántál.Nem nyalás,hanem kérte G-Dog,hogy írjak egy keményebbet ha van.Én írtam neki egyet,hogy véleményt mondjon róla.Rapelek ahogy nekem tetszik és nyomom ahogy nekem jó nem érdekell más,csak gondoltam nem neki a világba rapelek,hanem előtte azért véleményeket és kritikákat gyűjtök a szövegeimről olyanoktól akik szintén ezt csinálják,vagyis "szakmabelik".Semmi bajom veled,ne is legyen gondolom te sem akarsz "szöveg háborúzni,meg egymásnak fasszságokat írni."Higgattan,normálisan,civilizáltan is ellehet intézni egymás között ha van valami bajunk.A másik,meghogy csak a gépen keresztül tudunk egymásnak "okoskodni" élőben úgysem fogunk találkozni,feleslegesnek és idő pazarlásnak tartom ezt.A harmadik,hogy senki nem kérdezett téged és ne ugass bele paraszt módon a dolgaimba mással.A nyolc év meg nem csak rap zene hallgatással,hanem kemény munkával telt és teli el.Szövegírás,zeneszerzés,tanulás,gyakorlás.A hallgacc meg úgy írják kedves magyarul írni tudó barátom,hogy: hallgatsz!Nos azt hiszem egyenes,őszinte és korrekt voltam veled.Megkérlek,a a jövőben ne írj nekem semmilyen üzenetet,feleslegesnek tartom bármiféle kompromitálásodat személyemmel szemben.Légy csendes és inkább okosodj.Sok szerencsét neked mindenhez.De ugye nincs harag?Tanulok abból amit írtál,hiszen ez a lényege számomra e oldal felkeresésének és hozzászólásainak.Szia!MG

Előzmény: Fura (11.)
Fura e-mail | 2004-03-29 13:38:34 | 11.
1; Kevés az igazi sztár. Manapság mindenkire, aki szerepel a TV-ben, rámondják, hogy sztár, pedig az egy olyan folyamat, ami nem egyetlen TV-s szereplés v. egyetlen lemez. Mondjuk a Public Enemy tagjait (csak a példa kedvéért) már lehet sztárnak nevezni, mer' hosszú évek során töretlen sikert tudtak felmutatni, és mindig hitelesek maradtak. Magyarországon kevés az igazi sztár, és ők sem egyik napról a másikra lettek azok...

2; Te mi jogon szólsz le másokat??? Akkor én is elmondom, mi a véleményem rólad:
Egy hülye kis nyalógép faszfej vagy. Ezt most a Szövegírásban topicban való írásaid mondom. "Hú, DOG, nagyon yo a szöveged (ami igaz is). Figya, majd ha te nagy "sztár" leszel, akkor ugye segíteni fogsz nekem, és ha én leszek az, akkor majd én fogok neked segíteni." Ezt a nyalást öcsém. Fogadok, hogy magasról szarnál rá, hogy mi a fasz van vele. Meg amikor azt mondja, hogy neki túl lightos a te szöveged, akkor egyből írtál egyet, amit te keményebbnek mondtál, pedig egyáltalán nem volt az. Ezek szerint még befolyásolható is vagy. Rappelj úgy (ha már rappelsz), ahogy neked jó, ahogy neked teccik. Nehogy már más mondja meg neked, hogyan rappelj (ez most nem fika akart lenni DOG-nak). És még a végére egy valami. Ki nem szarja le, hogy 8 éve halgacc rappet? Ismerek embereket, akik régebb óta hallgatnak rappet, mint te, és még sem ezzel tűnnek ki a többiek közül. Most hova szarjak???

Te, hülye szerencsétlen...


Előzmény: Mr.MG (10.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-29 13:05:33 | 10.
Szia!Teljesen igazad van Zole!Szar és fos az összes!Undorító igénytelen hulladékok és a sok hülye tudatlan kis pöcs az alja nép miatt "sztárok" mert ők az igénytelenek sztárolják őket!Fújj!Csak a szaroknak jön be a szar!MG

Előzmény: ZOLE (8.)
Fura e-mail | 2004-03-29 12:22:07 | 9.
Ja, tényleg, ezt el is felejtettem, hogy az MC Ducky is a Dopeman "növendéke"...
Ez azér' már jelent vmit, hogy mindenki otthagyta...

A Kétarcról nem tudok semmit, de yo a szövege (nekem teccik)...

Nekem az nem teccik igazán a Majka lemezén, hogy egyik számában sem rappel egyedül. Különben yo a lemez (szerintem), de remélem, hogy a következő még jobb lesz, ugyanis Tysonnal dolgoznak már a következőn...

ZOLE e-mail | 2004-03-29 12:08:43 | 8.
az összes szar
Majka, Dopeman meg a többi pöcs

Batman Papa e-mail | 2004-03-29 02:57:15 | 7.
na jolvan igen eszre vettem hogy a majkat ketszer irtam es az utolso mondatba azt kerdeztem hogy ki az a Ketarc a Kiszavazo Show cimu szambol?Es hogy van valami info rola?na szeva

Előzmény: casreb (6.)
casreb e-mail | 2004-03-28 19:14:48 | 6.
hu de ertelmisegi lehetsz! mostmar normalisan hozzad nem szolok soha, de most tenyleg a sajat hulyesegedet bizonyitod. Majka-t hanyszor akarod még leirni?! Dopemant en is utalom, Majkat en is birom, de tod az a gaz, hogy kijott a villabol es 2 honapot aldozott a CDjere. aztan ki is jott. A szovegeinek tobb mint a felet tuti hogy nem o irta. és tanulj meg magyarul is, mert nem volt tul ertelmes az uccso 2 mondatod.
na szeva


Előzmény: Batman Papa (5.)
Batman Papa e-mail | 2004-03-28 18:19:56 | 5.
Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de nekem tetszik a zeneje.Szerintem megerdemli a lemezt,es nem arulta el Dope-ot hanem Dopemannel nem lehet hosszu tavon dolgozni csak nezd meg a Fekete Vonatot,Majkat,Mc Duckyt,Kicsi Tysont vagy Majkat.Menny marad meg Dopemannel?Egy sem.

es van egy kerdesem ki az a Ketarc a majka cd-rol?Azt hisszem a Fasz KiVan meg A Kiszavazo Showban van benne?Az Majka Occse lenne vagy ki?Jon Ki Cd-je?

Fura e-mail | 2004-03-28 17:40:28 | 4.
Nem balhét akarok, csak véleményt nyilvánítok...

A Majka jól rappel (szerintem), és sokaknak inkább az bassza a csőrét, hogy tényleg, csak bement a villába, és mikor kijött, csináltak neki egy lemezt. (Különben meg tényleg sok a tehetséges fiatal Magyarországon...)

A Majka a késő esti műsort vezeti, amihez nem kell túl nagy műsorvezetői képesség. Gondolom a csatorna meg ő sem gondolt arra, hogy a Fókuszt vagy a Híradót vezesse. Abba a műsorba pedig tényleg az a "lazaság" kell, amit ott mutat.

Na, csak ennyit akartam...


Előzmény: Mr.MG (3.)
Mr.MG e-mail | 2004-03-28 17:12:01 | 3.
Szia!Szerintem rohadtul nem érdemli meg a lemezt Majka,mert nem tett le semmit az asztalra és a fiatal tehetséges raperek és zenészek meg tanulhatnak,gyakorolhatnak,nem viszik semmire,aki mint például a Majka geci be megy a Való Világba és a semmit tevés sztárrá teszi és az ölébe hull a lemez!Sokan küzdenek de semmi.Ő meg küzdés nélkül sikerrel járt.Hol az igazság?Dopeman meg egy szar mert csinált neki lemezt!Mindketten szarok!Játszák az eszüket!Majka miért ismert sztár?Egy senki!Nem színész,nem műsorvezető,nem is tanulta.Aki meg tanulja és izzad,küzd elmehet a picsába!Ez undorító nem?És ezt szeretik az emberek?Undorító igénytelen Magyarország közönsége!Fújj!Szia!MG

Előzmény: veRYHARD(wier) (1.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.