Click to Visit
Hip-Hop - Ki a jobb keleti vagy nyugati oldal .
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Fura e-mail | 2004-04-09 18:26:34 | 12.
Ez mióta a te oldalad??? Te nyitottál egy tök felesleges topicot egy olyan témának, ami már van. Legyél csak büszke erre. Egyébként meg hallgatok amerikai rappet is, tudnám sorolni az előadókat...

Előzmény: nils holgerson (9.)
Cápa e-mail | 2004-04-09 18:21:15 | 11.
ezen kurva jót röhögtem...hiba hibára...

megjegyzés:sztem nagy szar a magyar rap.de ki hogy érzi


Előzmény: nils holgerson (10.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 18:16:17 | 10.
Te húzz innét te faszfej,neked ki a faszom osztott lapot.Cápifasz.Egyenlöre te vagy az én oldalamon.A Továbiakban a gayit halgatók kiméljék meg az oldalt.Kopás!!!!

Előzmény: Cápa (8.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 18:12:56 | 9.
Akkor halgasátok csak a kis magyar szarjaitokat és tipli az oldalamról buzikáim.

Előzmény: Fura (7.)
Cápa e-mail | 2004-04-09 18:09:30 | 8.
húzz innen a redves picsába te köcsög.szart se érdekelsz.

Előzmény: nils holgerson (6.)
Fura e-mail | 2004-04-09 18:02:09 | 7.
Tökmind1 honnan jön vki, ha jó a dumája és jól nyomja.
Tényleg van már ilyen topic, és ha már idejössz, akkor előtte picit körül kéne nézni.
Te kezted. Nem Casreb szidott téged, csak a topicra tett megjegyzést. És még te mondod neki, hogy moderálja magát? Gondolkodj már akkor el azon, hogy te hogy beszélsz. Ki a fasz vagy te??? Idejössz, és elvárod, hogy mindenki kinyalja a segged, mer' olyan hülyeségeket beszélsz össze-vissza, hogy magyar rap nem létezik??? Na bazd már meg...

nils holgerson e-mail | 2004-04-09 17:57:33 | 6.
Na idefigyelj kisfiam,nagyon neveletlen vagy.És te nem vagy rapper te mümájer kis majomparádé.Tanulj meg helyesen irni és viselkedni,mert kiporolom a picsád kis szarházi.Nekem egy félnyolc éves kis faszkalap ne irkáljon vissza.Te vagy a buzi már az irásodból is kiderül,kis homi.Szeretnél már faszt szopni mi kis ratyi.Az enyém leszophatod bőnyálal,te szar.

Előzmény: casreb (5.)
casreb e-mail | 2004-04-09 17:46:17 | 5.
te kussolj te faszkalap kis geci. hogy a faszba mersz ilyesmiket mondani?! te fasz!!!! anyámrol kuss, mert nem tehet rola, hogy megszulettel, es ha engem akarsz megbaszni, akkor vegkepp kuss, mert nem vagy mas csak egy kis BUZI! és itt a rapperek kozott BUZIKNAK nincs helyük.
TE MOCSKOS BUZI!


Előzmény: nils holgerson (4.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 17:36:26 | 4.
Ezt hogy már van ilyen topic nem tudtam.Te kis szarházi takony.És ne irj ilyen csunyákat kisfiam mert megbaszlak apád hátán.UI:A Te anyádat te kis köcsög.

Előzmény: casreb (3.)
casreb e-mail | 2004-04-09 17:14:47 | 3.
anyád, ribanc. csak annyit akartam kifejteni, te gyikarcu kis spermanyelo dakoslukkolo fasz, hogy nekem galy mindegy, hogy honnan a faszbol jott egy rapper, ha yol rappel,+ mar van 2 ilyen topic, te FASZ

Előzmény: nils holgerson (2.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 17:04:22 | 2.
Kedves kis pöcs Casreb.Ha nem tetszik az oldal témája akkor mi a bánatos gyikomnak nézed meg? Egyébként mindegy hol lakik a rapper,de ha nem haragszol kiváncsi vagyok a véleményekre.ÜDV az oldal szerzője.

Előzmény: casreb (1.)
casreb e-mail | 2004-04-09 16:52:39 | 1.
hány ilyen kibaszott topic kell még?!
egyébként is, nem mindegy, hogy hol a faszba lakik egy RAPPER ha jol nyomja?!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.