Click to Visit
Hip-Hop - East Coast
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Lollermax e-mail | 2007-03-21 13:47:21 | 62.
Hát bazzeg akkor mi? Ragadj le ott hogy 50 cent west-side, mint a sok hülye. Amúgy sunfumittoménmi húzz innen a hülyeségeiddel, mert nem kellenek!

Előzmény: Cash Money (27.)
eastk e-mail | 2007-03-20 10:51:06 | 61.
East Coast fo life !

West Coast mehet a gyászba !

Afrika Bambaataa
Notorious B.I.G.
Public Enemy
Das EFX
Akrobatik
Rakim
Run-D.M.C.
KRS-One
Gang Starr
Capone-N-Noreaga
Naughty by Nature
Wu-Tang Clan
Fat joe
A Tribe Called Quest
Talib Kweli
Onyx
Big L
Big Pun
Nas
Chino XL
Kool G Rap
LL Cool J
Mobb Deep
Naughty by Nature
DMX
Immortal Technique
Fat joe
Big Noyd
50 cent
Busta Rhymes
Pharoahe Monch
Memphis Bleek

_KeN_ e-mail | 2007-03-18 10:08:07 | 60.
50 cent Southside Queens , ha már valaki ezt leírta akkor sorry...

Előzmény: Cash Money (41.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 20:29:28 | 59.
Ha bocsánatot kérek a kötekedésemért, akkor rózsaszín felhőkről meg réten legelésző bárányokról fogsz álmodni szájddal meg kószttal? XD

Előzmény: sunzofmen (58.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 20:25:30 | 58.
az adja meg. és? ti kötöttetek belém b+

Előzmény: Dead-End (55.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 20:24:50 | 57.
ice-t meg 2pac elmozdult a szülőhelyéről de snoop világéletében long beach-inek mondta magát, cypress meg south gate-inek

AMÚGY

sokan szidták anno 99 környkén az NWA-t, hogy hogy akarnak egy eastside-i gyereket bevenni mikor az nwa tősgyökeres westside


Előzmény: BasTard (54.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 20:23:03 | 56.
És egy ilyen topicban a sok hülyeség mellett nem kerülnek elő olyan nagy nevek, mint a Public Enemy? Vagy KRS-One? Vagy The Notorious B.I.G.? Vagy Big L?

Hát szégyellje el magát coastostul meg sideostul mindenki! :)

Dead-End e-mail | 2007-03-14 20:20:55 | 55.
Végülis ha most egyeseknek ez adja meg a lelki békéjét, hogy tudja címre pontosan a rapperek lakehyét, akkor legyen neki Karácsony...

Előzmény: BasTard (52.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 20:19:37 | 54.
Tudom ezt is, mind 2 Californiai, csak más zenét játszik a kettő.
Erre is egy példa: Ice-T Született: New Yersey - mégis West-Coast
2Pac: Született: New York - mégis West-Coast

A ZENE.


Előzmény: sunzofmen (53.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 20:17:56 | 53.
én csak annyit mondtam a 8-asban hogy snoop east sidei, nem állítottam hogy nem nyugati rapper, ennek ellenére rámtámadtál, másrészt magyarázd meg nekem légyszíves, hogy hogy lehet az hogy a snoop nyugati a cypress meg keleti? csak mert mindegyik ugyanazon város ugyanolyan oldalán van.

Előzmény: BasTard (49.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 20:15:55 | 52.
Pont ezt akartam mondani én is.
Ez épp olyan, hogy én pl: Magyarországon, Baranya megyében (Magyarország déli részén) Pécsen - Belvárosban lakok, ami Magyarország déli részének az északi városrészén fekszik...


Előzmény: Dead-End (48.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 20:14:35 | 51.
És is ezt beszélem. Nem értem minek 200 kategória... Lassan már maga Snoop Dogg se tudja hova tartozik ebben a sok side-ban meg coast-ban... :)

Előzmény: BasTard (49.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 20:14:11 | 50.
Szóval Snoop Dogg nyugati zenét játszik, Cypress Hill meg keleti-t.
Ezt a számaikból is ki lehet találni.
pl: Mikor volt az Westside Connect vs. Cypress Hill közötti rivalizálás, ott is kiderül a számban.


Előzmény: BasTard (49.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 20:12:44 | 49.
Jó ebben igazad van, ezt én sem cáfoltam, hogy L.A.-en belül vannak különböző blokkok, és van keleti,nyugati része.
De Snoop Dogg attól még West-Coast rapper marad, hiába származik Los Angeles keleti részéről, mivel egész Los Angeles-California az USA nyugati partján fekszik.
Szóval Snoop Dogg nyugati zenét játszik, Cypress Hill meg keleti-t.


Előzmény: sunzofmen (47.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 20:12:24 | 48.
Értem, amit beszélsz, de akkor baromság így felosztani... Akkor pl. Frost mi? West coast-i, east side-i, north hood-i és south crew-i rapper? Hülyeség. Van a west meg van az east és cső! Most ezeken belül minek még kategorizálni? Jaaaa mert a wikipedia azt írja... na és kit érdekel? West meg east, tök mindegy, hogy side vagy coast, west és east, ennyi.

Előzmény: sunzofmen (47.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 20:02:21 | 47.
úgy jövök, hogy most is baromságot írtál, 100x leírtam hogy az east side meg az east coast kurvára nem ugyanaz, tehát kid frost west coast-os rapper de emellett east side-i mivel los angeles keleti részéről származik, ha ebből sem érted meg, akkor bírlak sajnálni

Előzmény: Dead-End (46.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 19:17:03 | 46.
Attól függetlenül west. Pl. az általam példának felhozott Frost. Egyik legjobb példa, szövegeiben folyton az east side-ot emlegeti. De attól még nyugati rapper.

Sunzofman:
Amíg nem adod meg a tiszteletet, addig még ha igazad van, akkor se beszélek veled, mert hogy jössz te ahhoz, hogy szidj engem!?


Előzmény: Cash Money (41.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 17:00:51 | 45.
nézd öreg. annak örülj, hogy nem 14 vagyok. mivel elég szomorú lenne rád nézve, ha egy 14 éves gyerek is leoktatna rapben

Előzmény: BasTard (44.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 16:23:17 | 44.
és te mitől vagy ilyen baszottul okos és maga a HIP-HOP te vagy nem?
talán nem Compton-ban nőttél fel a feketék között kis buzi?

kurva okos 14 éves kis gyökér lehetsz


Előzmény: sunzofmen (40.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 16:21:01 | 43.
vigyázz a szádra kis buzi!
attól hogy faszozol meg buzizol, még nem lesz igazad köcsög!

CALIFORNIA WEST-COAST!!!!!!!!!!!


Előzmény: sunzofmen (39.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 16:03:34 | 42.
persze hogy így értem, mivel úgy kezdődött a vita hogy snoop eastside-i e vagy nem. east coast egy teljesen más műfaj, természetesen az meg usa keleti partját jelöli.

Előzmény: Cash Money (41.)
Cash Money e-mail | 2007-03-14 16:00:47 | 41.
amúgy télleg van ilyen hogy LA-s arcok East Sideosnak nevezik magukat
nemértem mi a probléma
az más hogy East Coast ,az a Keleti Partot jelenti
ha így érti Sunzofman akkor igaza van

sunzofmen e-mail | 2007-03-14 16:00:34 | 40.
mindaketten idióta értetlen beszűkült agyatlan majmok vagytok. értő olvasás csírája sincs meg bennetek. angolul sem tudtok, azt amit írok nem olvassátok el, csak mentek a fasz fejetek után. ahelyett hogy túllépnétek a saját hülyeségeiteken, mert mindegyikőtöknek fingja sincs a rapről, olvasnátok a wikipediás linkeket, tájékozódnátok, engem osztotok le, mert azt hiszitek hogy bármely fogalmatok is van a dolgokról. csírája sem. persze, boldogok a lelki szegények. aztán ha véletlen elmennétek egy hiphop koncertre és ott találkoznátok olyanokkal akiknek tudásuk van a hiphopról, akkor be fogtok égni rendesen a faszságaitokkal. itt nem, mert mondom ez egy ész nélküli fórum, veletekkel az élen.

és mégegyszer mondom, egyik dolgot sem sikerült megcáfolni az állításaimnak, semmit, esetleg várnék internetes oldalakat, amik az igazatokat bizonyítják, a wikipedián lehet találni rappel foglalkozó cumókat, de sajnos ilyen nem történt. nem csoda.

sunzofmen e-mail | 2007-03-14 15:54:43 | 39.
nem long beach keleti oldala hanem los angeles keleti oldala te faszarcú. igenis létezik a westside-eastside elnevezések los angelesben és eszerint van kategorizálva több rapper. pl ha nem tudod felfogni hogy snoop dogg eastside-i, akkor tudlak sajnálni. california az usa nyugati részén található és szerinted én mikor állítottam ennek ellenkezőjét te ostoba fasz?

Előzmény: BasTard (34.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 15:53:06 | 38.
jó. és hol a cáfolat te gyökér fasz?

Előzmény: Dead-End (33.)
bootsy e-mail | 2007-03-14 15:41:31 | 37.
Visszaolvasgatva a előzmenyéket csak ennyit tudok mondani...LOL!!!
bootsy e-mail | 2007-03-14 15:36:32 | 36.
Nem is tudtam hogy van east coast topic:D király! styles p-nek nyáron jön új albuma! Time Is Money=2006 legjobb east albuma!! alap!:D
Dead-End e-mail | 2007-03-14 15:32:25 | 35.
Arról nem is beszélve, hogy a topic neve east coast, de rohadtul nem esik só az east-ről. Hm, Long Beach a nyerő. XD
BasTard e-mail | 2007-03-14 14:46:12 | 34.
Persze, most jön az hogy Snoop east, mert Long Beach keleti oldaláról származik.
Te olyan hülye vagy mint a seggem.
Redman, meg west, mert New Yersey-n a nyugati oldalról jött.
pffffffffffffff

Akkor utoljára leírom, hogy tanulj is valamit, mert ezután én befejeztem veled ezt az értelmes "vitát":

CALIFORNIA az USA NYUGATI RÉSZÉN TALÁLHATÓ!!!

de ha nekem és rajtam kívül itt lévő "hülye seggeknek" nem hiszel, akkor nézz utána a térképen.


Előzmény: sunzofmen (29.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 14:45:56 | 33.
8. hsz.
Beidéztem. :D


Előzmény: sunzofmen (32.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 14:39:46 | 32.
mikor írtam hülyeséget te szerencsétlen? IDÉZD MÁR BE! és várom rá az érvet hogy miért hülyeség. eddig semmiféle cáfolat nem született, gyanítom nem is fog, szóval maximum magadon röhöghetsz, hameg nincs érdemi hozzászólnivalód a témához, akkor meg kussolj.

Előzmény: Dead-End (31.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 14:37:47 | 31.
Figyelj, másokra nem fogod ráerőltetni a hülyeségeid! Azért nem ért veeld egyet senki, mert rettenet nagy hülyeségeket irkálsz. Fura, hogy csak neked nem esik le... OK, védd csak a szavaid meg a fene nagy tudásod, csak ne csodálkozz rajta, ha mindenki hülyének fog tartani. Szóval hajrá, ontsd a hülyeséged, ne tartsd vissza. Örömmel vesszük, olyan jó rajtad röhögni! :D

Előzmény: sunzofmen (25.)
Cash Money e-mail | 2007-03-14 14:36:36 | 30.
semmi jelentősége sincs szinte ennek ma, hogy ki milyen coast meg side mivel a producerek kezdenek egyre szarabb alapokat csinálni , kommersz fost, ahol igazán kijön, hogy ki hol van az az UG, de nem Snoop meg Dr Dre és a többi fos
és aki mondjuk Westes az Ugba is Westet nyom nem Eastet, nemhogymár az mtvrap határozza meg hogy ki milyen.

sunzofmen e-mail | 2007-03-14 14:36:00 | 29.
akkor minek írod, hogy "sunzofmen szerint, Cypress is west, mivel Californiaiak." ? esetleg olvasd el a 8. hozzászólásomat. mindenesetre úgylátom hogy az előbbi vitánk után beismerted hogy baromságokat beszéltél azzal, hogy snoop nem eastside-i, tehát szerintem vedd észre hogy a vitánkban nem te vagy fölényben, de ahogy gondolod

Előzmény: BasTard (28.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 14:32:11 | 28.
TE esküszöm kééészen vagy baszd meg!
Az előbb mit mondtam már egy órája?????
CALIFORNIA = USA NYUGATI PARTJA

Ja, és arra hogy senki nem ért veled egyet, az csak azért van, mert mindenki hülye mint a segg, és csak te értesz a dolgokhoz, mert te szartad a spanyol viaszt...


Előzmény: sunzofmen (26.)
Cash Money e-mail | 2007-03-14 14:28:01 | 27.
áááá öcsém ez a topik készen van :)))
ez a legjobb:"50 South Sideos erre bizonyíték hogy a hátára South Side van tetoválva"
uhu :)

sunzofmen e-mail | 2007-03-14 14:26:40 | 26.
mert california nem usa nyugati részén van, igaz?

Előzmény: BasTard (23.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 14:25:46 | 25.
na másik okoska :D úristen ennyi baromságot egyhelyen, a viva fórumon nem olvasni, könyörgöm áh. tipikus esete annak amikor valaki felszínesen hallott elvétve pár fogalmat és azt hiszi hogy ő a jani. de te még annyit sem tudsz mint a kedves vitapartnerem az előbb. igen bazmeg kid frost eastside-i, pontosan, amire te gondolsz az az east coast. attól méghogy valami west coaston van, simán lehet east side-i. mellesleg los angeles raptérképen 2 részre van felosztva, westside és east, southside-ot new yorkban találsz. komolyan mondom itt mindenki hülye mint a segg? várok valakit akinek esetleg minimális rálátása van a dolgokra, és megerősít engem, deúgylátszik egyedül maradtam, ti meg higyjétek hogy igazatok van, hülyén haltok meg. szevasz

Előzmény: Dead-End (21.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 14:22:42 | 24.
Örülök, hogy így látod. De ezek miatt nem járok már ide, régen volt még értelme a fórumnak, bár ez a topic még tűrhető is, de az olyanoktól már rosszul vagyok, ahol 20 oldalon keresztül csak anyázzák egymást csak úgy.
PEACE


Előzmény: BasTard (22.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 14:19:04 | 23.
sunzofmen szerint, Cypress is west, mivel Californiaiak.


Előzmény: Dead-End (21.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 14:17:10 | 22.
na jó látni, hogy vannak itt még emberek, akik értenek a műfajhoz, és tudják miért vannak egy hip-hop fórumon.
PEACE


Előzmény: Dead-End (21.)
Dead-End e-mail | 2007-03-14 14:15:31 | 21.
Csak hogy legyen min vitázni:

(Kid) Frost: East Side Story (album), és East Side Rendezvous (szám)

Ezeket csak azért írtam be ide, hogy meglessem, ki fogja Frost-ot eastside rappernek kategorizálni... :)

Frost east los angeles-i, akkor ő már east side? Pfffffff, vannak itt eszmefuttatások. A South Central Cartel meg south side, mi? XD

Na szóval felesleges a Long Beach-en rágódni. West!!! És PONT

BasTard e-mail | 2007-03-14 14:15:22 | 20.
NYUGATI PART = WEST-CAOST (azaz, California nyugati-partja)

javítanék, nehogy ezt is féltreértsd!

NYUGATI PART = WEST-COAST (azaz, EGÉSZ California, az USA nyugati partja)

- Csak hogy tudd...


Előzmény: BasTard (19.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 14:09:18 | 19.
Hol írtam ilyet??

"Los Angeles és egész California, nyugati parton van az USA-ban, úgyhogy WEST-COAST (Nyugati-Part). "
Coast = Part (ha nem tudnád)
Side = Oldal

NYUGATI PART = WEST-CAOST (azaz, California nyugati-partja)

pfffffffffffff.....te mit olvasol ember?


Előzmény: sunzofmen (18.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 14:00:25 | 18.
ja és szerinted a west coast meg a west side ugyanazt jelenti? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Előzmény: BasTard (17.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 13:55:34 | 17.
Jó, gondolj amit akarsz! - hülyékkel nem fogok vitatkozni!
Los Angeles és egész California, nyugati parton van az USA-ban, úgyhogy WEST-COAST (Nyugati-Part).

Így nekem: Ice Cube, Snoop Dogg....mind west coast, leszarom, hogy azon a városrészen belül már melyik oldalon vekszik az otthonuk, mert California (South Central, Long Beach) mind a nyugati part!

De ez legyen a legnagyobb bajom az életben, hogy Long Beach, California keleti, nyugati, vagy déli része-e.


Előzmény: sunzofmen (16.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 13:43:00 | 16.
istenem :) kettőnk közül nemtudom ki nem tud angolul, úgyhogy mivel látom általános 5. osztályig sem jutottál el, lefordítanám: "Long Beach is a city located in southern Los Angeles County, California, USA, on the Pacific coast." <- Long Beach egy város, ami a Los Angeles MEGYE (és nem város te fasz) déli részén fekszik, Californiában, az Egyesült Államokban, a Csendes-óceán partján.

tehát ebből nem hiszem hogy kiderül, hogy east side vagy west side e a long beach. de abból amit én linkeltem be, egyértelműen, de nehogy véletlenül megnézd, miért is. persze alapból kár ekkora tudatlan gyökerekkel vitatkoznom, még véletlenül sem tudják belátni hogy nem a saját maguk által képzelt tézisek a valódiak


Előzmény: BasTard (15.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 13:12:40 | 15.
Ki nem tud semmit a rapről????
mennyi idős is vagy te??????????
Te meg tanulj meg olvasni faszfej!
http://en.wikipedia.org/wiki/Long_Beach%2C_California

"Long Beach is a city located in southern Los Angeles County, California, USA, on the Pacific coast."

Tudsz angolul??

Ja és az Eastsidaz-t meg leszarom! - én Snoop Dogg-ról beszélek, meg azokról a faszságokról, amit írsz!


Előzmény: sunzofmen (14.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-14 10:45:50 | 14.
te öreg, ha már semmit nem tudsz a rapről, legalább kussolnál el. nézdmár meg pl. ezt: http://en.wikipedia.org/wiki/Eastside,_Long_Beach,_California vagy akár ott a snoop dogg @ the eastsidaz project amiből tudni lehetne... ostoba

Előzmény: BasTard (12.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 00:11:25 | 13.
Te mégnagyobb faszságot írsz ember!
50cent New York-i (nem mintha annyira mérvadó lenne, mert szerintem 1 kalap szart nem ér, nem itt a helye a hip-hop-ban)
Eminem west?????????????????????? :D:D:D:D:D:D


Előzmény: P.Krisztián (6.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.