Click to Visit
Hip-Hop - Szerintem Eminem a király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Jacquelin e-mail | 2005-03-24 09:34:20 | 113.
ja értem!!én se élvezem hallod-e!!!a suzli kurvája meg elhuszhat a PICSÁba utálom a csajt!!ja irtam a füzetbe!!BITCH!!!

Előzmény: *e*** (112.)
*e*** e-mail | 2005-03-23 18:25:52 | 112.
Csak eszembe jutott tetü!
Mé de most komolyan!
Ok nem jön a témához, de én amúgy is unom a mi kettőnk fikázása témát valahogy tudod nem élvezem annyira mint azt hiszik!
BITCH!
Te...te suli kurvája!


Előzmény: eminem csaj (111.)
eminem csaj e-mail | 2005-03-20 20:08:22 | 111.
Baszki hogy yön ez a Témához???*e*** itt most másrol van szó!!!
*e*** e-mail | 2005-03-19 10:32:10 | 110.
Egyetértek! Hé Eminem csaj mikor jöttök már végre össze a ....-al? Tök jó lenne, nem látsz a szemedtől hogy tök beléd van zúgva???

Előzmény: eminem csaj (109.)
eminem csaj e-mail | 2005-03-19 10:17:39 | 109.
itt is utálják Eminemet mert mindenhova mek emet fikázzák orba-szájba
Sheezy e-mail | 2005-03-17 11:04:48 | 108.
Nah látom megtaláltad az összes eminem topicot:))
Ami nem gond,csak azt látom h' heminet szeretem a legjobban imádom mint pasit tök yo fej nah meg a haja hááát ammeg szőőke olyan aríííí...SZERETLEK Em:DDDD
Ne vedd fel Haili csak egy kicsit szorakoztato a fellángolásod.
De azért egy szöke néger hapsival kikezdenél?:DD
Na yo télleg bocs:D


Előzmény: Haili32 (107.)
Haili32 e-mail | 2005-03-17 09:46:55 | 107.
EM A KIRÁLY!!!!!!!!Naon bírom mint pasi meg mint rapper is! :)
A Like toy soldiers naon jól sikerült!!!!!!!!!!
Kibaszott jó szám mint a régiek habár..............

Vaskez e-mail | 2005-03-14 01:56:15 | 106.
Hej Diesel nem lattam a nevedet nalunk (www.rapmagyarul.tk) mar regota. Hol bujkaltal haver? Csak azert kerdem mert keves ertelmes ember ir oda (sok az Eminem buzi - ezt csak azokra mondom, akik nem tudjak felfogni hogy mas jo is van). Amugy addig szerintem senki se dontson, hogy ki a kiraly amig meg nem ertette teljesen a szovegeket, vagy mert tud angolul, vagy mert jo forditast olvasott)
*e*** e-mail | 2005-03-12 22:24:03 | 105.
Hogy jöttem rá? Olyan egyszerű volt! Jaj bárhonnan felismerem a szövegeidet!

Van itt pár jó arc de ez tok poén!

Nekem is megvan az Encore! Tök jó!
Hé emcsaj majd találkozunk!

pylu e-mail | 2005-03-05 16:45:07 | 104.
Kádves diesel

írjá má valamit vazze, olyan rég baszogattuk má egymást

Down By Low e-mail | 2005-03-04 07:51:45 | 103.
ha egy flekiáltójelet raksz, akkor is érezni fogjuk h mennyire jó az enkór..


BrittanyMurphy e-mail | 2005-03-03 22:54:34 | 102.
Szerintem Is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Albi (101.)
Albi e-mail | 2005-03-02 17:58:54 | 101.
Nekem is megvan!
És kibaszott jó!


Előzmény: noods (100.)
noods e-mail | 2005-02-24 23:57:06 | 100.
Nekem az egész encore megvan!!!! Egyszerüen király! Nincs vta

Előzmény: karoly68 (51.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-20 11:21:42 | 99.
ennyi teknősagyút bakker
eminem csaj e-mail | 2005-02-19 14:08:41 | 98.
Mi van???de én vok az és kész!!!!
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-19 13:18:49 | 97.
az is lehet hogy ő pont az akiről te pont azt hiszed nem is az aki, nem? :DD lol

Előzmény: *e*** (95.)
eminem csaj e-mail | 2005-02-15 19:24:42 | 96.
Igen ismersz!!
de honnan vetted hogy én vok az???

*e*** e-mail | 2005-02-13 19:14:13 | 95.
szerintem te az vagy akire gondolok de nem biztos....

Előzmény: *e*** (94.)
*e*** e-mail | 2005-02-13 19:12:27 | 94.
hé eminem csaj én ismerlek!
Tutkó ember!
Fogadok!
Honnan?
Találd ki!
:))))))


Előzmény: eminem csaj (93.)
eminem csaj e-mail | 2005-02-12 15:41:02 | 93.
Azt mondta hogy egyenlőre még nem vonul vissza addig amíg a "pályatársai"nem kezdik el "rágalmazni" ésállítolag enyhíteni fog a stilusán tehát eltemeti a rosszfiút!!!!
*e*** e-mail | 2005-02-11 19:15:14 | 92.
elegem van a sok hülye pletykából ki tud nekem reális infót mondani arról hogy most Eminem tényleg visszavonul vagy csak kamu ez az egész híresztelés?!

Előzmény: eminem csaj (91.)
eminem csaj e-mail | 2005-02-11 18:45:38 | 91.
igen ebbe igazad van mivel 1csomo hülyeség topicot létrehoztak elég lett volna 2 és nem itt 50-et mindenhol ugyan az a szöveg van csak azzzal van füszerezve hogy pl:király,isten meg még sorolhatnám!!!tehát ez tényleg szar ötlet volt
Diesel e-mail | 2005-02-10 07:31:06 | 90.
aha...

Előzmény: MsMixmastermike (89.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-05 15:50:28 | 89.
hagyjad már, végre megélte élete első sikerélményének az illúzióját, már tök beleélte magát te meg elrontod....olyan csúúúnya gonosz vagy :)

pylu, te vagy álmaim pasija, tényleg, én egész életemben ilyen csávóra vártam.... (mert ugye nem rohangál belőle több ezer másik az utcán naponta, de mind1..) höhööhö :DDDD

pacsi


Előzmény: Diesel (84.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-05 15:46:56 | 88.
tellljesen totálisan végtelenül egyetérek :)

Előzmény: Kovda (81.)
Down By Low e-mail | 2005-02-04 22:28:02 | 87.
ha walaki meg szereti az irjon abba a kibaszott egy régi Eminem topicba ami létre lett hozwa a király a császár a gyönyörű a felejthetetlen az améjzingli bjutiful emienem számára...ne nyisson száz hasonlót...

ennyi..


Előzmény: eminem csaj (86.)
eminem csaj e-mail | 2005-02-04 17:52:25 | 86.
Faszom ki van már hogy minden oldalon felbukkannak olyan emberek akik utálják Eminemet és mégis azon az oldalon vannak hogy pl.:Eminem the king,eminem a király meg még srolhatnám!!ha vki nem szereti akko elhuzhat nem muszáj oda menni!!!
Down By Low e-mail | 2005-02-03 16:54:43 | 85.
jójó lewágtam...
pacsi


Előzmény: Kovda (83.)
Diesel e-mail | 2005-02-03 14:36:59 | 84.
Tisztelt Fasszopó Pylu !

Te most mi a faszér fényezed magad?
Legalább lenne rajtad mit fényezni. De ezt ilyen méretek mellett kétlem. És még le is írod ...
Hát ez szánalmas és nevetséges is. Csak nemtom melyik jobban.

Leütöttél egy dagadt részeg fickót?
Te vagy mán a férfi !!!!
Ezt megírathatnád a blikkben. Úgyis mindíg azt reklámozod, mennyi zsetonod van. Akkor tellik is rá. És kb. olyan szinten is vagy, mint az az "ÚJSÁG".

Ettől az akciófilmbe illő szilveszteri sztoritól meg nemtom mit vársz?
Mit akarsz bizonyítani?
Hogy milyen hótkemíny vagy?
Jobb, ha mindenki szarik tőled?
Vagy mi?
Nem vagy te se kemény, se erős, még férfi sem. Mert nem attól lesz v.ki férfi, hogy fasza van.
Terribleknek is van, és mégsem férfi. Érted mit mondok.
Amúgy már értem, honnan ered az agresszív kissebbségi komplexusod.

U.i.: Még jó, hogy a farokméretedet kifelejtetted a felsorolásból. Biztos 30 felett lenne. Több, mint az iq-d.


Előzmény: pylu (78.)
Kovda e-mail | 2005-02-03 12:02:09 | 83.
Rosszul értelemzted tes'!

Msmix Diesel, MEG a többi régi fórumos. Vagy én írtam rosszul? Mindegy... a lényeget értette mindenki.

(amúgy ez az ánuszos hülyeség a Jay és Néma Bob Visszavágból van...)

Béke!

Kovda


Előzmény: Down By Low (82.)
Down By Low e-mail | 2005-02-01 20:16:00 | 82.
látom nagyon bejön az ánusz szó...fűz hozzá walami?q:D
majd kigyűjtök még neked hasonló "köznyelwbekewésbéhasználatos" fogalamakat...q:D
például ilyesmi a kloáka csak azugye kcsit máshol mást jelent..q:D

(zárójelbe...msmix meg diesel miért régi fórumosok bro'? wagy én wagyok kép-telenségbe?q:D --- ezt csak te látod azért irtam zárójelbe...q:)) )

pacsi

éjjen eminem mert jó és mert akárki akármit mond a legkiráályabb ...Albi és Pylu, ugye?



Előzmény: Kovda (81.)
Kovda e-mail | 2005-02-01 19:11:07 | 81.
Idáig azt gondoltam hogy a Batman papánál nem találkozok butább emberekkel itt a fórumon...
Hát te meg Albi bebizonyítottátok hogy a nagyok is tévednek:-DDD(Ego)

Namármost ha te 173cm és 60 Kg vagy akkor az a tag aki 3X nagyobb nálad legalább, 190cm és 130-140kg. Mondjuk szilveszter volt szóval szerintem elég illuminált állapotban lehetett ha lezúztad...

amúgy meg msmix, diesel, meg a többi régi fórumos nevében eggyöntetűen és bátran kijelenthetem: LE VAGYTOK SZARVA!

Egész egyszerűen azért mert buták vagytok, és kész (Itt egy kurva nagy pont lenne ha lehetne olyat írni a fórumon.)

Béke mindenkinek aki megérdemli!
Aki nem az meg cuccolja szét az ánuszom egy holdfényes éjszakán a 19:03-as IC tetején.

Kovda


Előzmény: pylu (78.)
NMI e-mail | 2005-02-01 08:39:47 | 80.
te meg a legszarabb

Előzmény: Emi g (42.)
Albi e-mail | 2005-01-25 18:11:05 | 79.
Így van nagyon helyes az a sor hogy:"Bazd meg a jó kurva anyád"

Előzmény: pylu (78.)
pylu e-mail | 2005-01-06 12:32:01 | 78.
Kedves diesel!!! Bazd meg azt a jó kurva anyád, hogy pisiltessen meg a remegőkezű szakállas nagymama! Elemezzük mit is írtál te kis menőgép!

Én az életben is najon erős, meg kemény, meg agyfelbaszó vagyok, nem csak "képernyőn keresztül". VÁLSZOM: ERŐS VAGY BAZZEG ÉN 174 MAGAS 60 KG VAGYOK ÉS AMIKOR SZILVESZTERKOR A SZENTLÉLEKTÉREK KIFEKÜDT A NÁLAM 3X AKKORA BENGA ÁLLAT AZT EGYEDÜL CSINÁLTAM BAZZEG!

Csak szóltam... ÉNIS

Amúgy meg ha ennyi neked ilyen iszonyat felbassza az agyad, akkor szedjél Xanaxot. ÉN FELBASZNÁLAK ÉLŐBEN TE HALFEJŰ UBORKA ÚGY, HOGY OLY HATALMAS GONDOLKODÁSBA KEZDENÉL, HOGY MI A FASZNAK KELLET MEGSZÜLETNED... Egy jó marékkal. EGYESÍTELEK EGY ADAG SZARRAL KEZEDBEN EGY JÓ MARÉKKAL

Ha rám hallgatsz, akkor ráiszol még egy üveg vodkát, és aztán volán mellé ülsz. TE MEG NÉZD MEG AZÖKLÖM VAGYIS A HALÁL ARCÁT ÉS ÉN MEGVÁROM MÍG KIHÜLSZ
Ja, persze... 14 éveseknek nem adnak jogsit. JAVASLOK VALAMIT!... NYALJ NYUGDÍJAS GENNYES POPSIT


Előzmény: Diesel (77.)
Diesel e-mail | 2004-11-24 09:37:59 | 77.
Én az életben is najon erős, meg kemény, meg agyfelbaszó vagyok, nem csak "képernyőn keresztül".

Csak szóltam...

Amúgy meg ha ennyi neked ilyen iszonyat felbassza az agyad, akkor szedjél Xanaxot. Egy jó marékkal.

Ha rám hallgatsz, akkor ráiszol még egy üveg vodkát, és aztán volán mellé ülsz.
Ja, persze... 14 éveseknek nem adnak jogsit.


Előzmény: Yo3X 100-as (75.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-11-23 21:10:03 | 76.
na te yo3szorszázas, te felbaszod az agyad, egészségedre, én meg yokat röhögök Diesel-lel rajtad meg rajtatok :DDDDDDDDD

amúgy kedves milky, erre a szövegedre reagáltam azt h IGENIS ismerem a pici édó eminemkd számat: " aki nem rajong emért, nem hiszem, hogy annyira ismerné, hogy meg tudná ítélni" (67.) tehát én ismerem a ZENÉJÉT és ezért megítélhetem a ZENÉJÉT, ugyebár...

na ennyit rólatok, fórum fogalmát nem ismerő passzív hiphoposok :DDDDDDDDDDD

csááá

Yo3X 100-as e-mail | 2004-11-22 14:51:59 | 75.
Hűű de kemény vagy így hogy sosem fogunk találkozni, én azt mondtam hogy eminem mellett rengeteg mást is hallgatok, és nem szoktam eredeti CD-t venni 5000 Ft-ok ért, mikor itt van a DC++ meg a WinMX. Én azé nem pofázok senkinek mert akkor keményen vissza ugatnak így képernyőn keresztül, "nagyon erősek" és akkor nagyon felbasszák az agyamat...

Előzmény: Diesel (73.)
Yo3X 100-as e-mail | 2004-11-22 14:47:56 | 74.
Ja én csak a veszekedésre értettem, nincs harag.

Előzmény: Milky (72.)
Diesel e-mail | 2004-11-22 08:54:08 | 73.

Mi az, hogy ITT nem mondhatom amit akarok ?

Ez itt egy FÓRUM basszátokmeg !!!

Azt vakerok, amit akarok, és Msmixmastermike is azt mond, amit akar, mert ez egy ilyen virtuális világ.

Amúgy nemtom mi a faszér vagytok ennyire el magatoktól, mikor ti is bejöttök más topicba, és mondjátok a saját hülyeségeiteket, attól függetlenül, hogy kinek tetszik, és kinek nem.

Jaaaaj, csak nehogy az eminemeteket bántsuk....
Óvjátok, védjétek....

És vegyétek a cd-it eredetibe.

Azt biztos értékelni fogja.

Milky e-mail | 2004-11-21 20:16:20 | 72.
hy!!
Bocsi...akkkor sztem félre értettük vmiben egymást v. én olvastam félre vmit...!!! Én is zseretem Eminem-et...nagyon is!!! Szóval bocsi hogy téged szidtalak..bármiért is! nem neked akartam sztem cimezni!!:-)) Ugye nincs harag..??


Előzmény: Yo3X 100-as (70.)
Yo3X 100-as e-mail | 2004-11-21 14:42:53 | 71.
Ja, kedvenc előadóim: NWA,Nas,Mobb Deep,Eminem.
magyarok közül: Interfunk,Fluorid,Origi,A srácok...stb
LEGJOBB trekk(szerintem):Ice Cube,Dr.Dre,Mc Ren - HELLO vagy mostanában hallottam egy számot Nas-tő állítólag van videója is ez a Thief's Theme............................peace

Yo3X 100-as e-mail | 2004-11-21 14:35:25 | 70.
Sok gyökér itt szídja egymást, mért nem nevezik át az oldalt -Eminem miatt szát szídjuk egymást-topicra. Én enm tom mért kell így szídni, Eminem-et, én szeretem amit csinál, de mellette hallgatok rengeteg mást, és nincs olyan rapper akit utálnék, mert aki szerintem nem jól csinálja vegy nekem nem tetszik azzal nem foglalkozom, de nincs sok ilyen. Nem tom mért van ilyewn hogy a rap-et szeretők, szídják a másik rap kedvelőt, inkább szídjátok a tekkknóót vagy a rokkereket, mondjuk én ezeket nem szídom mert nem nagyon izgatnak, leszarom őket. Ha már Eminemes topic-ban vagyok akkor elmondom hogy szerintem Eminem-től az első két albuma volt a legjobb, az Eminem Show meg az Encore is tetszik, de mint egy másik topicbe olvastam, és igaza volt, hogy ezek már nem igazán a legnagyobb hip hop albumok közé tartoznak, henem ezek ilyen modernebb cuccok, amik kiváltak már az igazi hip hop stílusból. De szerintem Eminemnek ez az Encore zárásnak épp megfelelő.

PÁ...

Milky e-mail | 2004-11-17 22:25:48 | 69.
Na ekkora egy gyökeret... ki a faszom mondta hogy nem hallotok EM számokat?? Ilyet én nem írtam...!!
A véleményedet elmondhatod..de akkor ted meg egy olyan témánál ahová a hozzád hasonlók járnak.
Egybk. meg kinek mi az igénytelen zene..!! Ha utálod hát utáld nem tud érdekelni..de ha annyira fikázod akkor máshol tedd meg..!!! Vagy direkt az Em rajongókat akarod hergelni...?? HÁt engem evvel nem fogsz felidegesíteni...!! Na mind1 todmit???? LESZAROM AZ EGÉSZET CSINÁLJ AMIT AKARSZ TE PÖCS!!!!!!!!!


Előzmény: MsMixmastermike (68.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-11-17 17:41:27 | 68.
hát vazze.. Mi az h ha vmi nem teccik ne mondjuk el a véleményünket? Kommunista vagy, vagymi??

a másik. Hogy a lófaxba ne hallottunk volna már eminem számokat, mikor a RÁDIÓBAN, TVBEN, KÁVÉZÓBAN, BEVÁSÁRLÓKÖZPONTBAN, SZÓRAKOZÓHELYEN, MOZIBAN A FILM KEZDÉSE ELŐTT, PARTYKON szal MINDENHOL az igénytelen zenéjét nyomják. Amúgy meg sztd hogy alkottunk volna róla ilyen összetett képet? a bravoból? :DDDDD hülyegyerek..


Előzmény: Milky (67.)
Milky e-mail | 2004-11-16 22:28:49 | 67.
Hali!!!

Nem értem mit veszekseztek itt........ha vki nemszereti EM-et az fogja be vagy be se jöjjön.......!!!!!!!!!
Különbenis aki nem rajong EM-ért nem hiszem hogy annyira ismerné hogy megtudná itélni...!Miért mert a bulvár lapokban olvasol minden szart azt már komlyan veszitek...??!!! NEM KELL ŐT FIKÁZNI!!!!!!!HA UTLOD NE SZÓLJ HOZZÁ A TÉMÁHOZ!!!!
ÉN MINDEN ESETRE IMÁDOM ŐT ÉS LESZAROM HA VKI EZÉRT LEUGAT !!!!!!!!!!!!!!!!
NA helló

MsMixmastermike e-mail | 2004-11-15 19:21:59 | 66.
bazdmeg, ne alázd le a csajokat önmagaddal!

IGEN - ÉN IS CSAJ VAGYOK, húúúha, bocs h nem jelentettem még be eddig, mert sztm ez qrvára nem számít

amúgy örvendenék ha a rap szót legalább rendesen használni, ugyanis ez h "rapet" pl. azt jelentené h megeröszakolást, vágod, rape=nemi eröszak, szal eleve nincs értelme az egésznek amit írtál...gratula...

hja és ez "te az ő szájából saját füleddel hallottad, mi????" , szal te hetente randizol vele vagymiafax? :DDDD höhö, vicces vagyám, de nem baj, ha nem lennél, most egy emberrel kevesebben röhögnék ;)

yoooo, akkor nem pusszogok, a cup yöhet? :DDD

csáá


Előzmény: stylem (63.)
Coolmander e-mail | 2004-11-15 17:22:42 | 65.
Hát erre csak ezt tudom mondani ... majd kinövitek..vagy nem...:D
stylem e-mail | 2004-11-15 15:55:03 | 64.
Igen! SZERINTEM is EMINEM A KIRÁLY!!!!! Mondhattok ti akármit!!!!! Amit ő alkot,ahhoz semmi sem fogható,MINDENKI lemarad a háta mögött!!! Ő az egész föld,világ,univerzum első számú embere!!! Mondjátok csak a negatívot róla,leszarom!!!! Nálam ő az első!!!!!! Csá!

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.