Click to Visit
Hip-Hop - Night Child Records
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Diesel e-mail | 2004-11-08 13:04:45 | 79.
Na cső itteniek !

Meghallgattam a Srácok - Kemény ez a hely c. zenéjét.

Hát asszittem, hogy az ilyen "háborúsövezetgettóhalálgyilkos" féle zenéknek már lejárt az idejük, valahol gengszterzolzán és a tko között, de tévedtem.

Srácok, ezt hogy gondoltátok ?

Mi volt a koncepció, mikor ezt a szerzeményt kiműveltétek ?

Rich te is válaszolhatnál, mer látom tűzközelben vagy.

Előre is kösz.

Rich79 e-mail | 2004-10-30 04:05:21 | 78.
A Srácok: Falak..., ablakok... (veritaz shamandot.com remix)
http://sracok.fw.hu/falak.mp3


..."eléggé" elborult kis muzsika...

Rich79 e-mail | 2004-10-30 04:03:45 | 77.
Ja, igen... Tőlem ilyet Te nem fogsz sosem hallani, hogy "minőség". Ugyanolyan elcsépelt kaki szó, mint a "respekt".
Én inkább azt használom, hogy önkifejezés...

Rich79 e-mail | 2004-10-30 04:01:52 | 76.
PE Lord:
Én meg pont a régebbiek többségén mosolygom jókat, mert egyáltalán nem mi voltunk.

Talán csak a Sírhant művek c. sorozatban hallottakkal tudnám legtökéletesebben leírni, amit már nagyon régóta vélek, csak nem tudtam igazán megfogalmazni, amíg meg nem hallottam ezt a pár dialógust...


"...-Hmm... Írd le egy cetlire a kedvenc művészed nevét! A többiek is! Kandinsky, ugye?
Mutasd! Mert Kandinsky módszerét használod. Másolsz valakit, és ez a legtöbb rajzra igaz.
Annyira megvetjük magunkat, hogy a saját véleményünket banálisnak tartjuk.
Pedig ez baromság! Ez az apátok hangja! Vagy az engem megelőző, rossz tanáraitoké.
Te, vöröshajú, te kit írtál? Hoppert?

-Nem. Madilianit.

-Hazudtál?

-Nem, de leírtam Ned Goldent* is, mert jobban érdekel a fotózás.

-Mikor láttad Hopper kiállítását?

-A múlt héten.

-Rendben! Pont erről beszélek! Megnéz 50 Hopper képet, és rögtön úgy rajzol, mint Ő,
mert az könnyebb, mint a saját, belső szemével látni.

-De a művészeket is befolyásolja más. Ez természetes.

-Amíg meg nem találod a belső szemet. Addig minden alkotásod csak egy kifestőkönyv.
Minden egyes műveddel döbbentsd meg a világot. Olyan képet nyújts, amilyen nem volt még.
Mert ez történik akkor, amikor az, ami benned van konforntálódik azzal, ami kívül van.
_______________________


-Látjátok, hogy ez miért jó?

-Mert a saját szeme.

-Igen. De abból lehet látni, hogy valami jó, hogy... hányingert kapok-e tőle. Ez ösztönösen
undort kelt bennem. Abból látszik valamin, hogy igazi-e, akkor is ha nem érted, hogy hatással
van a szervezetre. Egy művésznek a mája és a gyomra fontosabb, mint a szeme, mert azok messzebb
vannak az agyától.

-Nem tudom... szerintem azért ez nem egyértelmű...

-Mert nem mered vállalni önmagad. Kezdetben, ha utálsz valamit, az jó. Mert még nem ismered
fel a saját igazad szépségét. Hozzá vagy szokva, hogy átlagember vagy, aki azt teszi, amit
mások akarnak, pedig a többiek igazából, csak át akarnak verni. Keresni rajtad. Beültetni a
riasztóval felszerelt nappaliba...
Itt van ez! Ezt kinek csináltad? Könyörgöm! Nekem? Az anyádnak? A fiúdnak? Van, aki ettől
rosszul lesz? Nincs. Úgyhogy szart se ér!..."


*megjegyzés: hallás alapján írtam le


Na, akkor ezt most szépen húzzuk rá a zenére...
Szerintem ennél többet nem is kell mondani.

PE Lord e-mail | 2004-10-29 12:06:07 | 75.
a régebbi számoaitok tetszettek még, azok tényleg jók lettek de az újak már nem igazán jönnek be

de néhány magukat minőségnek nevező csapaton is csak nevetni tudok


Előzmény: Rich79 (74.)
Rich79 e-mail | 2004-10-27 19:52:10 | 74.
PE Lord:
Teljes mértékben egyetértünk ebben is.
Lehet, nagyképű vagyok (nem tudom), vagy scak nincs önkritikám, de rettentő sok, magát UG-nak nevező csoportosulásra inkább azt mondanám, hogy "rossz minőségű mainstream", mintsem, hogy UG.
A szövegeik olyanok, mintha egy Carpe Diem dal lett volna, csak éppen "reppesebb". Plusz a "zenéjük" is inkább egy "rosszabb minőségű mainstream, mintsem UG".
Fura ez így...
Manapság örülök, hogy nem érzem magam "reppesnek"... ;)


Előzmény: PE Lord (72.)
PE Lord e-mail | 2004-10-27 12:22:30 | 73.
> 1részt mivel a night child hiphop-al
> foglalkozik így jön ide az hogy a belga nem
> hiphop. ennyi erővel írhatnám hogy az opeth
> jobb mint ők, és?
> nem 1 célközönség, nem 1 műfaj stb.

:D
hasonló célközönség meg ahogy animál kanibál is megmondta nem fér el ennyi csapat a mainstreamben...



Előzmény: Juha (50.)
PE Lord e-mail | 2004-10-27 12:02:17 | 72.
engem az idegesít igazán amikor sok agyilag fogyatékos balphass elkezdi leszólni a többit (általában mainstreamet) amikor ő is ugyanolyant szart csinál vagy szarabbat

békejel


Előzmény: Rich79 (70.)
Rich79 e-mail | 2004-10-27 02:34:33 | 71.
Egy kis exkluzív mp3: - A Srácok a próbateremben
http://www.fankadeli.hu/sracok/terem.mp3
http://www.fankadeli.hu/sracok/terem2.mp3

Rich79 e-mail | 2004-10-27 02:17:50 | 70.
PE Lord:
Ja, és utóiratként... Örülök, hogy el kezdtünk normális hangvételben beszélgetni. Szerintem ennek van igazán értelme.

Rich79 e-mail | 2004-10-27 02:16:26 | 69.
PE Lord:
Megmagyaráztam, hogy miért nem kedveltem eddig.
Method an - BKV-s dal alapzenéje ugyanaz (és még pár hasonló dal van az első albumon, aminek a zenéjét már hallottam valahol).
Ez ilyen egyszerű. Nem kedvelem, ha valaki más tollaival "ékeskedik". Mindenki csináljon csak a saját kútfőjéből zenét.
Jöhetsz azzal, hogy dehát a Még egy dal 2Pac-ért zenéjében meg van a Holló c. film zenéjéből kivágva. Igen. Ez így van. Az az egyetlen ilyen dalunk. De az már 1998-as dal, és azóta rengeteget változtam/tunk. Rájöttem/tünk, hogy az úgy elég gagyi, ha kivagdosunk ezt-azt innen-onnan.
Na, én ezért voltam a Belga ellen. És nem csak Őellenük, hanem akik hasonlóan vagdosnak...
Remélem, érthető voltam.
Köszönöm.

PE Lord e-mail | 2004-10-26 13:29:29 | 68.
gratulálok
csak eddig elég fura volt hogy fikázod a belgát most ... ne mind1
peace


Előzmény: Rich79 (67.)
Rich79 e-mail | 2004-10-26 10:11:07 | 67.
PE Lord:
Hát tudod, én tudom revidálni a nézeteimet, miután rájöttem dolgokra. A gond az, hogy ezt nem sokan mondhatják el viszont... szerintem.

PE Lord e-mail | 2004-10-25 15:09:56 | 66.
na végre :)

Előzmény: Rich79 (64.)
PE Lord e-mail | 2004-10-25 15:09:52 | 65.
na végre :)

Előzmény: Rich79 (64.)
Rich79 e-mail | 2004-10-25 01:51:02 | 64.
Coolmander:
Amúgy a Belga egy jó csapat.
Régebben nem nagyon kedveltem őket, mert volt pár olyan zenéjük, amit máshonnan "kölcsönöztek". Ha jól emlékszem, a BKV-s daluk zenéje Method Man Tical 2000: Judgement Day című albumán, a 4. dal -Dangerous Grounds- egy az egybeni felhasználása volt. (De volt jópár olyan dallam, amit már hallottam valamelyik külföldi cuccon).
Az az album ezért nem tetszett.
Most, hogy hallottam a 2. albumot, már nem állok úgy hozzájuk, ahogy mondjuk 1 éve.
Ez a 2. album már teljesen jó (legalábbis, amiket hallottam).
Szerintem nem kell skatulyázgatni. A lényeg, hogy zene legyen, ami "eredeti". A Belga pedig (főleg a 2. albumukon) igen csak eredeti egy társulat.
Az, hogy hip-hop, avgy nem hip-hop... Teljesen mindegy. Szerintem az, hiszen a hip-hopban nincsenek határok. Pontosan ezért a legtökéletesebb könnyűzenei műfaj (szerintem).
Üdvözlet.


www.nightchild.hu


Előzmény: Coolmander (58.)
Rich79 e-mail | 2004-10-24 20:59:38 | 63.
WherDee remix
http://www.nightchild.hu/mp3/wherdee/lastmanstandingmix.mp3


FankaDeli + Háborgató Maszkura: Kényszerrel viselem
http://www.nightchild.hu/mp3/haborgatom_kenyszerrelv.mp3


Nemsokára:
- Háborgató Maszkura album,
- Siska EP
- és Fankadeli album.

Rich79 e-mail | 2004-10-24 18:47:32 | 62.

A RAPLIFE-ból valamilyen okból kimaradt cikkek:






A SRÁCOK: A Srácok bemutatják… (79+81)2 (Night Child Records)

Idén március végén jelent meg Rich, Imi I, Rajmond és Lex, vagyis A Srácok legújabb albuma, mely a székesfehérvári csapat első kiadónál megjelent anyaga. A Night Child feje, FankaDeli nem mindennapi feladatra válalkozott a (79+81)2 terjesztésével, ez a lemez ugyanis csöppet sem könnyen emészthető. Alapvetően idegtépő zenék (engem nem egy az Arsonists Pyromaniaxjára emlékeztet) és kemény témák, ami pedig a szövegeket illeti, túlnyomórészt nyers, sőt brutális fogalmazás jellemző a korongra. Ugyanakkor nagyon sok költői eszközt – metaforát, ellentétet, szimbólumot - használnak A Srácok (pl. az első számban, a Keleti kommandóban). Összességében a lemez leginkább egy Franz Kafka-novellához hasonlítható: a nyomasztó hangulat és a bizarr témák ellenére (vagy pont az ebből eredeztethető újdonságértéke miatt) tetszést kelt a hallgatóban. Végezetül nem elhanyagolható az album koncepciója sem. Az első kilenc track nagyjából azonos hangulatú és ihletésű, míg a tizedik és tizenegyedik (Szeretet-kifejezés illetve Gyűlölet-kifejezés) képezi a lemez gerincét, amit újabb az első kilenchez hasonló szám követ. Persze mind zeneileg, mind szövegileg található jó pár kivétel. A legjobb számok: Szeretet-kifejezés, Gyűlölet-kifejezés, Hajnali közjáték és Kemény ez a hely.


10/8

- GRO -
-----------------------------------------



INSIDEYE – Instruduction II Eclectro-Hop


Napjainkban – szerencsére - egyre inkább elfogadottá válik az az elképzelés, mi szerint, ha valaki egy adott zenei stílusban szeretne próbálkozni, nem elég, ha csak abban az egy műfajban mozog otthonosan. Minél tájékozottabb ugyanis más zenei ágakban, annál gazdagabb lesz a személyisége, és ezáltal annál kevésbé beskatulyázható a produkciója. Így vélekedik a székesfehérvári A Srácok csapatának tagja, Rich is, akinek nemrégiben megjelent Insideye című instrumentális albumával kapcsolatban tettem fel pár kérdést a Királyok Városában.

- Mióta érlelődött benned a gondolat, hogy elkészítsd ezt a lemezt?
- Rich: Két éve elég komoly depresszióban szenvedtem. Akkori érzéseimet és gondolataimat, pontosabban azok hangulatát adtam ki magamból az Insideye-ban. Sokszor az utcán sétálva fogalmazódott meg bennem egy dallam, ilyenkor rohantam haza, hogy minél előbb megszerkeszthessem a számítógépemen, de még így is csak ezek töredékét sikerült lejegyeznem. Ez az anyag tulajdonképpen egy válogatás. Az említett kétéves periódus alatt ugyanis 23 albumra való zenét készítettem, melyek közül a kedvenceimet raktam fel az Insideye-ra.
- Maga a cím többszörös szóösszetétel, ezzel is utalva az album eklektikusságára.
- Rich: A cím jelentése belső szem, az angol inside (belül) és eye (szem) szavakból tevődik össze. E mögött az áll, hogy a már említett, 2002 és 2004 közötti korszakomban megváltoztam. Korábban sokat foglalkoztam azzal, hogy másoknak mennyire tetszik az, amit csinálok. Ez alatt a két év alatt viszont egyre inkább „autista” lettem, abban az értelemben, hogy csak az számított, nekem tetszik-e a zeném. Ami pedig az eklektikusságot illeti, nem szigorú értelemben vett HipHopról van szó, hanem annak triphoppal, szinti-poppal, jungle-lel, drum’n’bassel, török tablákkal, elektro- és távol-keleti hangzással való keverékéről.
- Mi a lemez koncepciója?
- Rich: Először elkészítettem a zenéket, majd interneten kerestem hozzájuk szabadon letölthető, vagyis jogtiszta film-samplereket, melyek analóg hangulatúak. Például a Mephisto című dalhoz A gyűrűk urából Gollam egyik szövegét vettem ki, mert a zenét is olyan alattomosnak érzem, mint az említett filmalakot. Ezek a samplerek, illetve a testvérem, Rajmond által készített alapok adják az átvezetést két track között.
- Egyedi a dalok címe is: egyszavas, idegennyelvű címek kivétel nélkül, nemegyszer komoly zenei művekre emlékeztető szóhasználattal, mint pl. a záró Conflicto esetében. Mennyire tudatos ez a címalkotás? Úgy értem, direkt törekedtél arra, hogy egy szóban add vissza a zenék hangulatát?
- Rich: Ez a dolog tudatos és ösztönös is. A Mephisto esetében egyértelműen ez a cím ugrott be, részben utalva az 1981-es Oscar-díjas Szabó István-filmre. Ugyanakkor vannak olyan számok is, mint pl. a Nagawa, amelyeknél egyszerűen beugrott a cím, anélkül, hogy tudnám, létezik-e ilyen japán szó.
- Tehát önmagában a szó hangzása párhuzamos a zenével?
- Rich: Igen.
- Úgy tudom, ezekre az alapokra szöveget is írsz, és rappelni is fogsz rájuk.
- Rich: Ezek A Srácok-albumok zenéi, vagyis mindannyian fogunk rájuk szövegelni.
- Végezetül honnan lehet letölteni az Insideye-t?
- Rich: www.insideye.tk

Rich79 e-mail | 2004-10-24 18:42:48 | 61.
Idézet:
"Aki a legkevesebbet tudja, aza leghangosabb."
(Ezt egy régi bölcs mondta.)

Rich79 e-mail | 2004-10-24 18:41:30 | 60.
PE Lord:
Ismételten köszönöm, amiket írtál.


Coolmaster:
Neked is köszönöm.


Előzmény: PE Lord (57.)
PE Lord e-mail | 2004-10-22 19:54:27 | 59.
ezért tart itt a magyar ug ahol tart (sehol)
nem lehet öszínte véleményt alkotni

de te mi vagy? ismered egyáltalán a rich-t vagy csak úgy unalomból véded


Előzmény: Coolmander (58.)
Coolmander e-mail | 2004-10-22 16:59:33 | 58.
Hete senkiházi lord,egy dolgot nemértek.Ha fogalmad sincs a témáról akkó minek ugacc bele?Má a tököm televan az ijen pöcsökkel mint te...azzal a szar belgáddal aminek ugyebár a raphez és a hiphophoz sincs köze elmehecc a jó any*dba...
PE Lord e-mail | 2004-10-22 14:41:42 | 57.
te nyálas képű fosgyerek mire vagy olyan nagyképű?
hogy a fanka haverodéknak tetszik a zenéd...

én a buzi haverjaiddal ellentétben nem fogom azt mondani hogy az új számaid jók amikor mindegyik fos

emberileg meg nem ismerlek


Előzmény: Rich79 (55.)
Rich79 e-mail | 2004-10-22 14:11:31 | 56.

FankaDeli + WherDee: 15 milla (veritaz remix)
http://www.fankadeli.hu/sracok/15rmx.mp3


ARTosCsaba: Tettre készen (veritaz remix)
http://www.fankadeli.hu/sracok/artosrmx.mp3




www.nightchild.hu

Rich79 e-mail | 2004-10-21 12:31:35 | 55.
PE Lord:
Köszönöm szépen.
Nehéz megfelelni az etalonnak. Én nem is akarok.
Azért tényleg kösz...


Előzmény: PE Lord (45.)
Rich79 e-mail | 2004-10-21 12:29:41 | 54.

Night Child Remix "verseny":
(letölthetők dalok akapellái)
http://www.nightchild.hu/remixcontest/remix.htm


A Srácok: Kemény ez a hely (Értsd meg) - veRitaZ remix
http://www.fankadeli.hu/sracok/helyrmx.mp3


http://www.nightchild.hu
http://www.sracok.tk
http://www.insideye.tk

PE Lord e-mail | 2004-10-07 16:27:42 | 53.
el nem hiszem hogy ennyi idő alatt olyan nehéz leszedni egy együttest egy weblapról

Előzmény: Juha (52.)
Juha e-mail | 2004-10-07 14:12:28 | 52.
mert aki szerkeszti az oldalt még nem vette le. hitted volna?
viszont az ilyen irtó kultúrált megszólalások alapján még mindig nem tünsz többnek 16nál;Đ


Előzmény: PE Lord (51.)
PE Lord e-mail | 2004-10-07 10:31:52 | 51.
akkor meg mi a faszért van ott a weboldalon?


Előzmény: Juha (50.)
Juha e-mail | 2004-10-07 10:03:23 | 50.
1részt mivel a night child hiphop-al foglalkozik így jön ide az hogy a belga nem hiphop. ennyi erővel írhatnám hogy az opeth jobb mint ők, és?
nem 1 célközönség, nem 1 műfaj stb.
másrészt meg nemhiszem hogy a Te ízlésvilágod határozná meg hogy mi jó és mi nem.
mellesleg a Punnany Massif már nem N.C. tag:P

PE Lord e-mail | 2004-10-07 08:41:51 | 49.
egyedül a punnany massif meg a zefil ami jó a többi gagyi

PE Lord e-mail | 2004-10-07 08:38:49 | 48.
egyáltalán nem 13 éves vagyok hanem 24, attól hogy a belga nem hiphop jobb mindnél

Előzmény: Juha (47.)
Juha e-mail | 2004-10-07 08:33:14 | 47.
:ĐĐ
tanítsd őket srác!:D
de a belga amúgy mióta hiphop?
és miből gondolod h nincs esélyük? szerintem nem pont a magadfajta szellemi fejlődésben elmaradt 13 éveseknek csinálják a zenéjük:)


Előzmény: PE Lord (45.)
PE Lord e-mail | 2004-10-07 08:12:30 | 46.
amúgy ilyen szarokkal nem sok esélyetek van
PE Lord e-mail | 2004-10-07 08:03:06 | 45.
te egy igazi balfasz vagy
a belga ezerszer jobb nálatok hülyegyerek


Előzmény: Rich79 (44.)
Rich79 e-mail | 2004-09-30 10:21:14 | 44.
MEGJELENT AZ MC GŐZ ALBUM.

www.nightchild.hu

Rich79 e-mail | 2004-09-23 11:23:42 | 43.
Feloszlott a Feennoocchiz.
Siska szólóban folytatja.
Dolgozik az EP-jén Redymmel.

Nemsokára MC Gőz albm.
www.nightchild.hu

Rich79 e-mail | 2004-08-25 14:59:28 | 42.
Új Night Child kiadványok:

- MC Gőz album
- FankaDeli: A legőszintébb dal
- A Srácok Gazdaságos CD (csak 279 Ft + postaköltség)


www.nightchild.hu

sn0w e-mail | 2004-08-05 20:43:51 | 41.
Köszönjük szépen Richard bácsi :)
Rich79 e-mail | 2004-07-31 15:49:52 | 40.
Ízelítő az augusztusi RAPLIFE-ból



A SRÁCOK: A Srácok bemutatják… (79+81)2 (Night Child Records)

Idén március végén jelent meg Rich, Imi I, Rajmond és Lex, vagyis A Srácok legújabb albuma, mely a székesfehérvári csapat első kiadónál megjelent anyaga. A Night Child feje, FankaDeli nem mindennapi feladatra válalkozott a (79+81)2 terjesztésével, ez a lemez ugyanis csöppet sem könnyen emészthető. Alapvetően idegtépő zenék (engem nem egy az Arsonists Pyromaniaxjára emlékeztet) és kemény témák, ami pedig a szövegeket illeti, túlnyomórészt nyers, sőt brutális fogalmazás jellemző a korongra...







INSIDEYE – Instruduction II Eclectro-Hop


Napjainkban – szerencsére - egyre inkább elfogadottá válik az az elképzelés, mi szerint, ha valaki egy adott zenei stílusban szeretne próbálkozni, nem elég, ha csak abban az egy műfajban mozog otthonosan. Minél tájékozottabb ugyanis más zenei ágakban, annál gazdagabb lesz a személyisége, és ezáltal annál kevésbé beskatulyázható a produkciója. Így vélekedik a székesfehérvári A Srácok csapatának tagja, Rich is, akinek nemrégiben megjelent Insedeye című instrumentális albumával kapcsolatban tettem fel pár kérdést a Királyok Városában...

Rich79 e-mail | 2004-07-31 15:47:54 | 39.
Ismét frissült a www.nightchild.hu

Feennoo bio
Fanka kiadatlan dalok
Háes Fam. galéria
Insideye demo
videoklippek

Rich79 e-mail | 2004-07-24 09:16:25 | 38.
Nekem a windows media player 9-cel csodálatosan működik.
A kodekekhez meg sajnos nem értek...
Na, majd akkor a VIVAHIP-ben.

:saian: e-mail | 2004-07-23 22:51:14 | 37.
nem m1 1ik veidejóklipp sem :(((
a night child.hu - n levő kodekekkel sem :((
winamp 5ben meg windows mediaplayerben próbáltam, de sikertelen :(((
kodeket nem tudnál belinkelni??


Előzmény: Rich79 (36.)
Rich79 e-mail | 2004-07-22 15:32:12 | 36.
Videoklipek:



FankaDeli + MC Gőz: Mese
http://www.nightchild.hu/video/fankadelimcgoz_mese.mpg




A Srácok: Kemény ez a hely (Értsd meg!)
http://www.nightchild.hu/video/asracok_kemenyezahely.mpg

Ez egy kis szeletke belőlünk a szimplicitás jegyében.
Nem kell keresni se koncepciót, se keménységet, se semmit.
Egyszerűen bemutatjuk ebben az első klipben, hogy hogyan élünk.
Hogy kb. miket szoktunk csinálni hétköznapjainkban: iszunk, gyakorlunk a próbateremben, és elmegyünk néha a stúdióba.
Bemutatjuk a helyeket, hogy hol élünk. Bemutatjuk azokat az embereket, akiket kedvelünk.
Ennyi. Semmi több.

Rich79 e-mail | 2004-07-21 10:00:02 | 35.
2 héten belül megjelenik az Insideye album limitált példányszámú (50 db.) kiadásban
Ára: 1000 Ft.- + postaköltség lesz


előzetes -> http://www.zenesznet.com/sracook/insideye/insideye.zip


Köszönöm azoknak, akik írtak emailt, mert ezt nekik köszönhetem.

Rich79 e-mail | 2004-07-19 15:01:13 | 34.

A honlapra felkerült A Srácok - Kemény ez a hely videkóklipp forgatásáról készült kisfilm.
http://www.nightchild.hu/video/sracokkeahpre.avi


www.nightchild.hu
www.sracok.tk

Rich79 e-mail | 2004-07-13 01:54:17 | 33.
Elkészült!!!

Insideye:
"Instruduction II Eclectro-Hop"
(2002-2004)


info:
| az album címe több szójátékból áll. ezen szavak összekeveréséből tevődik össze: instrumental, introduction, eclectic, electro, hip-hop. az album teljes címe éppen ezért így értendő: instrumental introduction to eclectic electro hip-hop.
| az album koncepciója az, hogy még inkább bevezesse az kissé elektronikusabb zenei hangzást a hip-hopba itthon (hiszen már voltak nagyon jó próbálkozások: Bobakrome). rettentő sok hatás ért az elmúlt 2 évben, és ezeknek kifejeződése az album.
| az album szerkezetéről szót ejtve csak annyit mondanék el, hogy az instrumentálokat hosszabb-rövidebb átkötések vezetik be. ezek hol zenei átvezetők, hol filmekből kivett samplerek. a filmekből kivett samplerek mondanivalója valahogy mindig kapcsolódik a következő, vagy éppen végződő alapzenékhez. egyszóval: lehet köztük összefüggést találni.
| június 23-a után fel fog kerülni egy kis egyveleg, ízelítő gyanánt a dalokból, jó minőségű mp3 formájában. ez az egyveleg azokat az instrumentálokat tartalmazza majd, melyek szerintem a legjobban meghatározzák az album struktúráját. de ugyanígy felkerül egy profibb honlap is, melyet a volkstudio készített a projekthez. http://www.insideye.tk
| a teljes albumnyi anyagra viszont még várni kell utána.
| addig is várom a hozzászólásokat a hiphop.hu fórumon.
| végezetül csak annyit, hogy remélem, jól sül el ez a kis partizánakció, viszont mondhatám azt is, hogy totális autizmusomnak "köszönhetően" már akkor is elégedett leszek, mikor a master példányt a kezemben foghatom...
÷÷÷/ üdvözlettel: rz


...dalok:
01.intro
02.mephisto
03.uruk
04.nautilus
05.simtu
06.sinistry
07.aero
08.progresso
09.argiletum
10.tallija
11.khinomera
12.menahjatva
13.psyche
14.upuaut
15.nagawa
16.conflicto
17.endtro

koprodukció: Rajmond (09., 12.)
keverés: Miegend Viktor, Otthon Stúdió, Székesfehérvár



az album letölthető innen http://www.insideye.tk borítóval együtt, CD-minőségben (320 kbit/s), 400 Ft.-os SMS-ért.


2004. Night Child Records.

Rich79 e-mail | 2004-07-12 13:29:39 | 32.
Ez van.
És se tudok többet, mint ahogy szerintem fanka sem.

::: e-mail | 2004-07-12 11:16:00 | 31.
hú de pontos :O
thx


Előzmény: Rich79 (30.)
Rich79 e-mail | 2004-07-12 10:06:47 | 30.
Ez az, amit nem igazán tudok.
Ahogy Rendben Man is mondta: "egyszer majd elkészül".


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.