Click to Visit
Hip-Hop - ----- Rap,Hip Hop Filmek -----
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

West Side e-mail | 2005-08-17 19:20:12 | 9.
írok egy két fímet:balhé a mosodában(snoop dog, dr.dre)Hé necsináld haver 1.2.3.(coolio)végre péntek(ice cube)nyeretlenek(ice cube)hosszu lé(2pac)harlemi történet, jason, rap-halál, tor-tura(ice cube)utolso belövés (pac)

ugyhogy csá niga-k

u.i.:akinek nem tetszik hogy van már ilyen topic, vagy a nigazás nem tetszik az az... szoval nem tom.

Szuji33 e-mail | 2005-08-17 13:16:13 | 8.
Belly meg a Könnyű Pénz az egy és ugyan az??? Mert ha igen akkor jó. Nem tud valaki a Bellyhez feliratot szerválni??? A state Property filmmet azt meg honnan a geciból lehet előtúrni???? MEg rohadtul kő!!!!!!!!!!!!!!!!NA segítsetek Lécccci
Seky Bone e-mail | 2004-05-25 08:43:39 | 7.
Cut Throat Alley : Bizzy Bone +Mack 10 játszik benne..ilyen hororr film ilyen sikoly szerű :) csak a gettóban játszódik.
Jacked Up : Bizzy bone játszik benne.... ez nagyon jó!!!

Thicker Than Water: Fat Joe+Mack 10+ Krayzie bone+Flesh-N-Bon,B-real,Bad Ass,Big Pun, játszik benne ..

ezek elég jó filmek szerintem

Seky Bone e-mail | 2004-05-25 08:42:59 | 6.
Cut Throat Alley : Bizzy Bone +Mack 10 játszik benne..ilyen hororr film ilyen sikoly szerű :) csak a gettóban játszódik.
Jacked Up : Bizzy bone játszik benne.... ez nagyon jó!!!

Thicker Than Water: Fat Joe+Mack 10+ Krayzie bone+Flesh-N-Bon,B-real,Bad Ass,Big Pun, játszik benne ..

ezek elég jó filmek szerintem

Thug Nigga e-mail | 2004-05-22 11:15:56 | 5.
Neked nem mind 1 hogy ki vagy mi vagyok????
rasco e-mail | 2004-05-21 09:26:17 | 4.
miért kell niggázni?tallán az vagy?

Előzmény: Thug Nigga (1.)
key02 e-mail | 2004-05-19 14:49:30 | 3.
Ilyen topic má van!
Thug Nigga e-mail | 2004-05-19 07:53:31 | 2.
Help!!Megszeretnék két filmet szerezni de sehol nem találom öket!!Akinek megvan az Kérem irjon mert már nagyon kiváncsi lennék rájuk!! Ezek Lennének azok!! AZ ÉSZAKA RITMUSA, és a HARLEMI ZICCER!!! Elöre is Thanks!!West Coast Niggak!!
Thug Nigga e-mail | 2004-05-19 07:45:58 | 1.
Nah West Coast Niggak!!Szerintem van egy két komoly rap,hip hop film!!Itthon Magyarországon nagyon keveset játszanak,vagy mutatnak be!! Amiket érdemes megnézni szerintem azok a:Könnyü Pénz (dmx),Juice (2pac),Barbershop 1,2,(Ice Cube,Eve)Utolso Belövés,(2pac)Füre Tépni...,(Method Man,Redman) Péntek Esti Gáz (Ice Cube) Már Megint Péntek (Ice Cube)!!!! Most egyenlöre ennyi jutott eszembe!Pedig Van egy pár!!Nah majd még jelentkezem!! Irjátok le nektek melyik film jött be igazán,vagy megyik nem!! Nah West Coast,Thug Life, Biach, meg minden

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.