Click to Visit
Hip-Hop - Utcai élet
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Freak e-mail | 2006-09-07 19:50:24 | 34.
Fuu gecc...lesz ám itt utcai élet,ha ezek ketten találkoznak...skacok,nem hozzuk őket össze?!
:D:D:D[térdcsapkodás,hahota]

Iglo e-mail | 2006-09-06 21:15:10 | 33.
amig elolvastam ezeket majdnem leestem a széékrőől bazz:D most is a hatásotok alatt vok,de télleg nagyon komolyak vagytok,de azért rimekben is küddhetétek volna akor naon faya let volna,de azért az anyázás csicskázás az már naon megy:Dde azért még oszatok egyet de télleg naon jót szorakoztam ugyis szar napom volt peecet feldobtátok köszee:D:D:D:D::D:D
nah csecs

Daniboj e-mail | 2006-08-24 22:38:32 | 32.
MEGNYÍLT!!!

USA STYLEZ
Szekesfehervar Suto u 6
hiphop és sportruházat
Sean John, G-Unit, k1x, Phat Farm, Urban Classics, Lugz etc...
nyitva h-p 11-18
sz 11-14
30 / 2121579
www.rapcity.hu

ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:20:22 | 31.
hatalmas geci abba ne hagyjátok ;DD
rég röhögtem ennyit jézusom és pliz haggyátok már öket békén elbasszátok a csoportterápiát hehe
inkábbb probáljunk mindannyian megérteni a kurvaanyád alatt rejlö érzelmeket hehehe

Thug Nigga e-mail | 2006-08-19 13:12:35 | 30.
Zolee te akarsz békülni mikkor az anyámatt a családtagjaimat szidod a kis szopos szádra veszed???Gondolkozzál már ell,a valo életbe is igy adod??veszekszel vlakivel anyázzol és még sorolhattnám,uttána meg kibékülttök??? kemény vagy baszod kemény
zolee.street e-mail | 2006-08-19 11:15:35 | 29.
Tenk nézd má vissza h én akartam békülni de ő nem akart úgylátszik mert megint vissza írt!! Erről ennyit !!
Thug Nigga e-mail | 2006-08-19 10:33:21 | 28.
Tenk irttam h én szivesen összefuttok ezzel a Zolee gyerekel.Nézdd már visszáb ki keverte bele a másik szüleitt.Zolee-nak ezekbböl ál a szókincse h: Anyád,Csicska,Kurva anyád,Anyád.Hülyeségeket irkálnak ide én kijavittom erre rezegnek h ne okoskodja.Tudom vannak és lesznekis ilyen nyomi szarok akik szart se tudnak de azé menözznek.Nemértik amiket irok mert degenerálttak,és hidd el Tenk Zolee és ez a köcsög nyulszáju rabbit egyikse jönne el semmien találkára.ennyit érnek egy Nagy NULLÁK mind a ketten.
Tenk e-mail | 2006-08-19 10:14:09 | 27.
"Láttod én káromkodás nélkül oltalak le"

Olvasd már vissza a saját hozzászólásaidat :DD (pl:22.), félreértés ne essék mer nem emelett a zolee gyerek mellet vagyok! Mindketten szánalmasak vagytok ezzel a beteg szövegekkel... Ha mind a ketten olyan kemények vagytok akkor ne a monitor előtt izomkodjatok, hanem valahogy beszéljétek meg mi a probléma és zárjátok le a témát értelmesen (de sztem ez nem fog menni), úgyhogy akkor személyesen intézzétek el...

Nem kötekedésként mondtam ezeket, csak zavart hogy már egymás anyját meg apját is beleviszitek (nem is akármilyen módon), ezekbe a vitákba...

Nah Peace


Előzmény: Thug Nigga (25.)
Tiya e-mail | 2006-08-19 09:56:18 | 26.
ez utcai elet?
hol van itt az ertelem...könnyu anyazni azt mindenki tud...
rimekbe faragva szidjatok egymast komolyabb ervekkel akkor talan izgisebb is lenne es ez amugy is 1 hip hop forum...

peace

Thug Nigga e-mail | 2006-08-19 08:00:05 | 25.
HEhehe ezt várttam többet nemis tudsz szánalmas pisis geci.Láttod én káromkodás nélkül oltalak le senkiházzi.Anyázzál csak majd vlaki 1x ugyis megbaszkodja a kis szopos szádatt.
zolee.street e-mail | 2006-08-19 07:12:55 | 24.
Ja és kifelejtettem h CSICSKAAA vagy!!!érted??CSICSKA!!!És az is maradsz :D:D
zolee.street e-mail | 2006-08-19 06:59:59 | 23.
Te mekkora egy szánalmas faszkalap vagy !!!!! Amúgy az anyádat most láttam nem rég ahogy a tévébe 6 cigány megerőszakolja de olyan kegyetlen módon h rossz volt nézni.Sztem többet nem fog lábra állni!!:D:D Van barátnőd?( nem hiszem mert én is sejtem te hogy nézhetsz ki te fasztarisznya) Ha meg van (amit nem hiszek) akkor mond meg neki h szarjon gecit és h a kisszekrényen hagytam neki a múltkoriért a pénzt!!!Ja és az anyád egy kurva de sztem te már tudod!!!

Thug Nigga e-mail | 2006-08-19 06:47:50 | 22.
Rájöttem Zolee.Téged Apád kiskorodba Molesztált,a kis popsidba raktta a kárját.Azé vagy ilyen feszült.Megint anyád meg csicska.Wheheheheh.Gondolom a lányok is odavannak érted,szépgyerek lehetsz,meg sok a szókincsed. :DD Anyám nem kurva netéveszd össze a tiedével akit multkor 5 oláh román menekült kömüves kurt szarrá.Rajoskodsz békét szeretnél nembirja már a kis szived a feszültségett mi???Vidéki gyökér,ha gondolod összefuthattunk azt megláttod hányéves vagyok.Nemunod még a sirást??mindig csak baszogatt ez a Thug Nigga :DDDD Majd eljön 1x a te idöd is mikkor bekeményithetsz.vagy nem.kitudja.Lejárattad magad ezzekel az anyázásokal egy kis szaros vagy.
zolee.street e-mail | 2006-08-18 19:38:46 | 21.
Leszarom má mit fogsz írni erre én csak röhögök rajtad h ha télleg 23 éves vagy és nem tudod abba hagyni mások baszogatását egyszerűen nevetséges..Sztem haggyuk ...
zolee.street e-mail | 2006-08-18 19:23:51 | 20.
Én má próbáltam békülni de te nem vetted a lapot de ha neked így jó hát akkor legyen!!!
BÉKE

zolee.street e-mail | 2006-08-18 19:23:03 | 19.
Huhhh de beszólt most ez a thug fiú nekem azt a kurva eget mindjárt sírva fakadok:D:D:D:D:DŁoŁ nagyon kemény fiú lehetsz !! a TE apád meg anyád sztem meg egy munka nélküli(bocs az anyádnak van állása mint már mondottamhiszen kurva) aki egymást bassza és ebből élnek és véletlenül egyszer besikerültek de sztem ezt te nem is tudod mert állami gondozásban élhetsz mert a helyükben biztos beadtalam volna ha ilyen kis csicska faszkalap gyerekem lenne. CSICSKAAA!!!:D:DCSICSKA!!!!
Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 19:01:24 | 18.
Mr Csak az alapvettö dolgokatt vágom amit szrintem minden "Rappernek" kéne.Nem szerettem ha valaki hülyeségeket beszél,legalább ha már ir vlamiröl nézzen,járjon uttána,és akkor nem lenne ez.
$ Mr. Man $ e-mail | 2006-08-18 18:55:10 | 17.
egyépként most nem tom de minden fórum erről fog szólni h Thug Nigga kioszt mindenkit mert az mondjuk meglehet h többet tud mindanjiuknál de azért ennyire nem kéne meg most akinek írta az elkezdi szidni az anyját aztán ő az övét és megy ez tovább és minden fórum ezzel baszódik el nincs is olyan fórum ahol nem szidja seni senki anyját se csak ennyit
Béke

Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 16:35:02 | 16.
Uristen,most a frenket megmondva Zolee többet várttam tölled,csicska kurva anyád csicska anyád.BRAVÓ. Mondtam te pubertálos faszkalap ne itt lázzadjál.Rájöttél már h a Postás vagy egy kömüves román az apád??igazi korcsa vagy.Menözzöl az 50centedel de mást nemismersz,szar zenét hallgatsz szar szöveged van,gondolom igénytelen helyeken is bulizol és iszod a 100forintos koccintos borodatt,és azt hiszed h igy vagy valaki,de tévedsz,ahogy apádis egy csöves postás vagy kitudja tese leszel sokkal több,megint jöhett az anyázásod,mert mást ugyse tudsz.
B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 15:16:55 | 15.
Ezzigen kiváncsian várom a folytatást......:P

(sz.tem ezek má nagyon durva és BUTA szövegek)

Tiya e-mail | 2006-08-18 15:13:28 | 14.
ertelem...

Előzmény: zolee.street (13.)
zolee.street e-mail | 2006-08-18 15:08:17 | 13.
::DDDDDDD mekkora egy kis fasszopó vagy azt a kurva eget ! Kis CSICSKA!!!!CSICSKA!!!Engem a faterom nem hagyott ott de sztem téged az anyád meg az apád is ha már itt tartunk!! faszopó CSICSKA!!!Ja és az anyád egy kurva ha eddig nem mondtam volna!!!:D:D:D:D:D:DD
Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 12:58:37 | 12.
Zolee de szerettem amikor ideges vagy.hehhehehehe.Én nem vagyok Gangsta.Nemezt mondttam.De láttom olvasni se tudsz,de szidni más anyát azt igen.Ki a gecinek képzeled magad áruld már ell??Rajoskodsz bassza a csöröd h nekem van fogalmam egy két dologrol.Anyádnak szologassál be aki villágra hozott,te kis kurva.Felidegesited magad egy forumon??:D Apád yoltette hogy még a születésed elött lelépett nekem se kéne egy dankoros torz szülött
zolee.street e-mail | 2006-08-18 10:25:58 | 11.
és sztem inkább te bujjál el!!:D:D:D
zolee.street e-mail | 2006-08-18 10:25:05 | 10.
a Jó kurva anyádat de Thug fasz kalap úgylátom nem tudod befogni a retkes pofádat!! Sztem nem nagyon érted amit írtam de te ezt azért írtad mert te magad nagy gangsának képzeled magad és közbe neted is van :D:D:D:faszopó gecija és a kurva anyádat:D:D:DD:D:
hip hopper e-mail | 2006-08-18 08:25:23 | 9.
he he .....most minden topikba levezeted a monológodat "hiphopper nagy tupaces"

a 6. beírásba én nem azér írtam mer én tudok vaalmiti róla.....itt senki se tud.....az tud aki az utcán élt..........meg mer neked mindenkinek be kell szólnod mi ????

Véleménye nem lehet az embernek bazz ???????

És én csak másoltam a 7. teóriát.....nem az én véleményem ...... hallani akarod az én véleményem ??????? remélem nem :DDDDDDD


Előzmény: Thug Nigga (8.)
Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 07:34:09 | 8.
Hiphopper te sokat tudsz gondolom az utcai életröl :DDDD Mint ahogy Tupac teroriáját is levezetted. HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁH. :DDDD
BUJ ELL.

Zolee mért akki gangsterkedik meg aki utcai életett él azoknak nem lehet netjüj??azok nem irkálhatnak a forumra vagy mi??komoly kijelentésed volt faszkalap

zolee.street e-mail | 2006-08-17 20:53:24 | 7.
Sztem itt senki se lehet nagy ucca gyerek mert az nem ülne a net előtt .. ENNYI
BÉKE

hip hopper e-mail | 2006-08-17 19:33:57 | 6.
Utcai élet .....

Mi a faszt tudtok ti az utcai életről he ??

SEMMIT.

Bocs kicsit pipa vok ma este.

Bigg Campanella e-mail | 2006-07-25 23:09:23 | 5.
"mint a filmekeen, mosté n vagyok a stáár.." XDDDDDDDDDD
fluor8 e-mail | 2006-07-25 08:51:37 | 4.
Utcai élet he-he holéltek? ez nem gettó ez ugysem lessz olyan mint a filmekbe
Diesel e-mail | 2005-01-07 06:53:17 | 3.
ehe-ehe....

te kis ostoba...


Előzmény: pylu (2.)
pylu e-mail | 2005-01-06 21:04:07 | 2.
Diesel!!!
BAZZZZD MMMMMEEEEGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Diesel (1.)
Diesel e-mail | 2004-09-03 08:07:00 | 1.
Ezt a topicot meg mi a vérnek hoztad létre?
Mit gondoltál, ide mit fognak írni?
Azt, hogy az uccai élet télleg milyen kemény, meghogy mindenki, mennyi mindent tud róla, meg ilyenek, vagy mi ????
Remélem kedves létrehozó, hogy ezt legalább tudod.

Válaszodat előre is kössz.
(Ha nem válaszolsz, akkor nem kössz)


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.