Click to Visit
Hip-Hop - Fekete bárány & Telepi senki Kamikaze
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

MirP e-mail | 2005-08-29 08:58:26 | 34.
De jó lenne ha újra éledne, mert itt a 2. nagylemez!

Már kapható a boltokban:
Kamikaze - Tragikomédia

Sneidig e-mail | 2005-03-04 10:37:21 | 33.
Amint látom meghóóót a fórum!

Sneidig e-mail | 2005-02-09 13:30:51 | 32.
Kerestem nektek a klippet de nem találtam!Pedig régebben kivolt rakva!Tehát maradnak az ismerősöktől való kunyerálás! nyóccker c. filmet ki látta?
giwer e-mail | 2005-01-22 16:14:45 | 31.
na picit túloztam.azért funk is vesz néha levegőt:)
giwer e-mail | 2005-01-20 20:13:24 | 30.
hol van a klipp ember?
mond már el légyszi.
funknál senki nem bírja jobban tödővel.
és mi a múltjáról beszélünk.
olyan mint ganxta.ő volt régen a legjobb, de most amit művel azon csak sírni tudok-

Sneidig e-mail | 2005-01-20 11:56:44 | 29.
Batmanpapa!Nem a külső a lényeg!Mo-on hány "rap"-er tádná azt végig mondani egy tüdővel mint a funk?Szerintem egy kezemen megszámolnám!Amúgy nézzétek meg az ltp klippet!!!Asszem aggyár honlapján találjátok,De a kereső biztos kiírja!
Na szerintem ez a legkafább amatour klipp! Amúgy vannak még Egomiak????

Batman Papa e-mail | 2005-01-20 00:27:49 | 28.
a funk a legjobb?hahhaah,es ne ciganyputrizzal te kis fasz.ebbol is latszik menyire eladta magat az a fasz fanka a 8rol rappel mikor nem is ott lakott,kis kocsog az is meg a masik barom is,emlekeztek 99be meg fankanak bevolt fonva a haja,hahha az is szep latvany volt!!!amikor meg a Da Flavaval volt a Mohaval amelyik fajtaja(mainstream)ellen enekelt

Előzmény: giwer (27.)
giwer e-mail | 2005-01-19 17:20:29 | 27.
funk a legjobb magyarországon!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az új klippről:

elbaszott szar.juniorkának funk írta a szövegét, be is vallották.ilyen felvételt az itthoni kamerával tudok csinálni.
ugynaz a 2 ember van mind kettő mögött, csak más ruhában.funk amíg rappel, addig juniorka csak mutogatni tud lassan, mint krisszrudi vagy kozsó.szörnyű.juniorka nem gettóban nőtt föl hanem egy vidéki cigányputriban.

funk meg kurvára tudja mi az a nyócker mert nem ott lakkott, ugyanis külvárosi, és mezőkövesdi.

Sneidig e-mail | 2005-01-18 09:53:18 | 26.
Igy van,nézzétek meg azt amit a juha mondott!Na és majd akkor mondjátok hogy a funk nem a legjobb ritmikus száj-gimnasztikus!Amúgy én is esztergom közeléből vagyok!De ott is (mint bárhol) vannak különbféle emberek (várostól,falutól független)!
Amúgy az új klipp hogy tetszik?

Diesel e-mail | 2005-01-03 07:04:08 | 25.
Azt télleg én sem értem, hogy mi van akkor, ha az a gizda is esztergomi. Attól még csinálhat szart.
Lehet, hogy jobban reppel, mint én, de az biztos, hogy nem hallatszik.
Ha meg eladta magát, és azzal spanol, aki ellen szólnak a szövegei, akkor nehogymá megértő legyek...
Mert lehet, hogy nem személy szerint lakatos lajos ellen vaker, de akkor is a típusa ellen. És akkor ők is olyanok lettek.
Komolytalan et at egész.
Szerintem...

giwer e-mail | 2005-01-02 16:19:32 | 24.
HELYRETÉTEL!!!!!!!!!!!!!!
mindenkinek elmondok mindent.(amit tudok)
,,Elöször is a kis csóró cigány gerek Esztergomi és én is onnan írok!!!!!!!!!

---ott is vannak pancserek---

Másodszor a kis gizda gyerek valószínüleg jobban rappel mint te!

---rappel?az csak énekelni tud.én meg csak röhögni rajta.az nem tudja mi a rap és életében egy rapszöveget nem mondott soha.

Jó egyben egyet értek veled az LL junior egy cigó! De egyet elmondok azért van benne a kilpbe mert egy kiadónál vannak és gondolom haverok. "

---a kamikazénak és l.l.jancsinak ugyanaz a produccere.eladták magukat.teljesen.kamikaze magától soha nem lett volna eggyütt ezzel a majommal, csak aláírták bután a szerződést és a produccer beszervezte a másik csincskát, juniort is hisz így lesz a pénz,.de ezt mindenki tudja már.


Előzmény: Flair (21.)
Juha e-mail | 2005-01-02 02:19:24 | 23.
Nem kötekedésképp, csak kis plusz infonak:)

Keress utána neten mondjuk a következő cuccoknak:

Kamikaze - Nomen Est Omen EP
Interfunk - LTP EP
Interfunk - Egy átlagos külvárosi történet

Amit a klippben láthattál az egyértelműen csak a kiadó miatt van, biztos kellett valaki LL mellé aki tud rappelni is;)


Előzmény: Diesel (19.)
Flair e-mail | 2004-12-30 18:36:21 | 22.
veled vagyok span!!!!

Előzmény: giwer (18.)
Flair e-mail | 2004-12-30 18:34:37 | 21.
Elöször is a kis csóró cigány gerek Esztergomi és én is onnan írok!!!!!!!!! Másodszor a kis gizda gyerek valószínüleg jobban rappel mint te!
Jó egyben egyet értek veled az LL junior egy cigó! De egyet elmondok azért van benne a kilpbe mert egy kiadónál vannak és gondolom haverok.


Előzmény: Diesel (19.)
giwer e-mail | 2004-12-28 17:38:59 | 20.
sej jancsi jancsi.
nagyon látszik, hogy mikor becsapja az ajtót meg is kell fognia mert lejön a festék.

jancsi mögött mindig ugyanaz a 2fiatal homi táncol.szerintem azok a fiúi.

Diesel e-mail | 2004-12-23 07:18:00 | 19.
Hella !

Azzal kezdeném, hogy én nem hallottam a Kamikazéról, se Interfunk-ról, meg a többiről, egészen addig, míg nem láttam az angyalos, sírós, Lakatos Lajos Junioros klippet.
Igazából most sem tudok róluk többet.

Szal, egyszer csak megjelenik a tv-ben ez a klipp.
- Nabazzeg ! e meg mi a vír ? - tettem fel magamnak rutinból a kérdést, mivel számomra új együttesről volt szó.

Megnéztem a klippet. És nem találtam benne semmi rendkívülit.
1 cigánygyerek, aki végig próbál csúnyán nézni, ezzel bizonygatva, hogy itt aztán nincs mese.
1 gizda fehér gyerek, aki beveti az összes sablonos, repper gesztikulációs kézmozgást, levegőbe csapkodást.
A zene, nem igazán fogott meg, mert nincs benne semmi energia, és attól függetlenül, hogy vonósok képzik a fő alapot, kibaszottul érződik a gépi hatás, a kiszámíthatóság, és az összedobottság.
A szövegben (amire legjobban figyeltem) aztán má télleg kibaszottul nem találtam semmi olyat, amit
e műfaj "nemes" képviselői el ne mondtak vón 1000-szer.
Maga a klipp, inkább hatott nevetségesnek, mint meghatónak (mer sz.tem roppant szívbemarkolónak készítették). Az öregasszony, aki idegrohamot kap, mikor egy csúnya fiúcska kitépi a gyöngyösfuxot a zsíros nyakából, a végén, a legördülő könnycsepp (ami úgy látom, itt másnak is feltűnt), a szkínhed (gondolom) banda verekedése, mind-mind hatásvadász, és eröltetett. De nagyon.
És a legkeményebb, mikor dzsunyior denszel a táncos haverjaival, és bebassza a budiajtót. Persze kizárólag dramaturgiai szempontból.
Mikor megláttam ezt a csííírát, tudtam, hogy ez sem egy komoly csapat. Nemtom, ki-hogy van vele, de én nem égetném magam ezzel a gyökérrel.
Az egész "produkció" elveszti a komolyságát, amint Lakatos Lajos feltűnik a közelében.

Tehát én ezt vettem le erről a bandáról. És sz.tem nem vagyok vele egyedül.
Asszem nem fognak a kedvenceim közé tartozni.

Na csak ennyi.

Diesel magánvéleményét olvashattátok.

Hella !




giwer e-mail | 2004-12-18 14:05:53 | 18.
leszarjuk.
l.l.jancsi nem koncertezik.csak tátog, mint a halak.
a vendégzenekar azéret van mert se instrumetalja nincs, se zenélni nem tud.egy szánalmas erőltetett pancser.
sajna de így van.

Sneidig e-mail | 2004-12-17 11:10:02 | 17.
Voltam llJunior koncerten ahol a vendégzenekarként tevékenykedtek!Cool volt!Februárban klipp! Üdv

Individ MC e-mail | 2004-10-29 17:41:10 | 16.
részben igazazd van.részben nem.

az Isten hozott a földi pokolban mindenkinek tetszik.
tetszik a gyerekeknek akik a bravoban meg a popcorn ban olvasshatnak róluk meg a számról, és a tv-ben láthatják benne drágán szeretett l.l.juniorkájukat és még a refrénje is jó mert dallamos és megható.

de nekünk rappereknek:
úgy kéne látnunk, hogy a popsztár juniort ki kéne szedni mert nem illik a klipbe.a hegedűsök még elmennek de köze nincs a hiphophoz.na jó van.hősök és fürkésző elemek meg pár banda hegedűs alapot csinál.
az a buzi szakállas köscög mi a faszt énekli azt a refrént amit:


INTERFUNK-Ha az utca beszél.2.versszakban hallatszik el a refrén csak rappelve funk szájából illetve nyelvéről.

de a végén na bazdmeg.a produccer munkája:

egy könnyező ember.egy kalap szar az egész.



ezzel szemben.ne mondja nekem senki hogy ez az ő klippforgatás és vágástudásuk ugyanis Interfunk-Ltp nek van klippje.
Az szerintem egy gyönyörűen betaláló és kidolgozott klipp.többet is tudnak egy szar szürke marhaságnál.


Előzmény: Sneidig (15.)
Sneidig e-mail | 2004-10-29 08:32:05 | 15.
Üdv! Szerintem ti Roberto helyett Pierotról dumáltok! A Junior új cd-jén van egy nagyon kafa kamikaze-és szám! Amúgy szerintem nincs igazad mert igenis jól nyomják a provokátorok, ha a tv-ben vannak,ha az undergrund-ba! Számomra mindegy hogy hol kamatoztassák a számaikat,ami jó ez jó is marad a helyszintől függetlenül!------>


Individ MC e-mail | 2004-10-13 17:35:19 | 14.
én is komálom a romákat.

csak az ilyen aljas sunyi gusztustalan műrapper popsztárokat nem.
feketevonat is mehet a picsába.

na ennyit a fajgyűlöletről.én nem vagyok az de amit az a buzi csinál a tv-ben az felháborító.

+bódiguszti és győzikére értve

Batman Papa e-mail | 2004-10-12 23:50:47 | 13.
individ mc valami bajod van a ciganyokkal?nem tetszunk neked?
Sneidig e-mail | 2004-10-12 11:24:15 | 12.
Üdv mindenkinek!1 kérdés:
Ki az a Pierot? Én csak Robertoról tudok!!

Individ MC e-mail | 2004-10-04 13:11:22 | 11.
én annyi emberrel beszéltem több fórumon és chaten hogy jogosan mondhatom hogy utánanéztem mert tényleg keresgéltem.

A Rapperek átalakultak a RAGGAMOFFIN MŰFAJ KÉPVISELŐIVÉ"

ezt azért mondtam mert ők mondták a VIVAHIP-ben.

Pierrot-nak nem hiszem h sok köze lenne a Magic Media-hoz:)

nem tudom te melyik pierotra gondolsz de biztos egy másikra mert tudtommal sok van

ezt magadra értetted?:)

:))))lófaszt



"és ezek a mostani tények.mondhat bárki bármit.
mindennek utánanéztem"

hát ja.

nem tök mindegy neked hogy hogy írom le FUNK nevét.én így szeretem kimondani mert nem egy olyan csávóval találkotztam aki nem tudta ki az az Interfunk de a Funk&steint viszont tudta


Előzmény: Juha (10.)
Juha e-mail | 2004-10-04 10:34:27 | 10.

1) miért olyan dolgokat adsz itt elő saját gondolataidként amiket más forumokon olvastál?

"És nahát.nézz oda hiphop, InterFunk&Stein magyar rapper pergető mester hirtelen híres, hirtelen gazdag és hirtelen egy cigánnyalós fasz lett. "

ilyet hogy lehet mondani?
milyen az a cigánnyalós fasz?
és InterFunk-nak hívják... tiszteld már meg azzal hogy megtanulod leírni a nevét.

"PIERROTT a góré! Juniorka a példakép és jóbarát egyben rappertárs"

Pierrot-nak nem hiszem h sok köze lenne a Magic Media-hoz:)

"A Rapperek átalakultak a RAGGAMOFFIN MŰFAJ KÉPVISELŐIVÉ"

újabb értelmetlen baromság..

"Pierrottól csak annyit hogy:

,,Produccerek és művészek, pénzeltüntető bűvészek..."
Kamikaze-nem tzdom a szám címét.ez a refrénje.az egész számban a produccerek és managereket szólják le!most ,meg nyalnak. "

ez éppenséggel Dopemanről és Mohamanről (Da Flava-ról) szól konkrétan, szóval nem kéne átértelmezned.

"ham,arosan (reméljük nem) kis kamaszlányok és serdülő fiúk akik csak divatrapperkednek és menőznek a rappel azok fogják tucatszámra venni a lemezeket. "

ezt magadra értetted?:)

"és ezek a mostani tények.mondhat bárki bármit.
mindennek utánanéztem"

úgy tünik nem eléggé:))





Előzmény: Individ MC (9.)
Individ MC e-mail | 2004-09-28 17:00:31 | 9.
Kamikaze tények
1.fejezet

A KAmikazét ma már csak egy szó jellemzi!
PÉNZ

Elpénzesedett üzletemberek.mint amikké nem akartak lenni.
,,degenerált producereknek nem teszem szét a lábam"

És nahát.nézz oda hiphop, InterFunk&Stein magyar rapper pergető mester hirtelen híres, hirtelen gazdag és hirtelen egy cigánnyalós fasz lett.

PIERROTT a góré! Juniorka a példakép és jóbarát egyben rappertárs.

A Rapperek átalakultak a RAGGAMOFFIN MŰFAJ KÉPVISELŐIVÉ!

(ez a viva hipben volt hallható amikor a kamikaze l.l.juniorka mr.ragamofin című dalának klippforgatásán összeölelkezdtek)



Legutóbbi híres sláger kritika.
Először is.

A refrénben elhangzó 4 sort InterFunk&Stein még pár évvel ezelőtt felhasznállta a:

INTERFUNK-Egy átlagos külvárosi történet-Ha az utca beszél/második verszak eleje

ugyanez.

nézzünk szembe a tényekkel. Pierrot a producer összeragasztotta a két pénzeselőadót.
junior már a klippben is táncolt és csapkodta az ajtót.

Pierrottól csak annyit hogy:

,,Produccerek és művészek, pénzeltüntető bűvészek..."

Kamikaze-nem tzdom a szám címét.ez a refrénje.az egész számban a produccerek és managereket szólják le!most ,meg nyalnak.

Kedves KAmikaze rajongók.nézzünk szembe a tényekkel.
a mi drága Funkunkat elrabolta a pénz és a média.
a csapatát is.

ham,arosan (reméljük nem) kis kamaszlányok és serdülő fiúk akik csak divatrapperkednek és menőznek a rappel azok fogják tucatszámra venni a lemezeket.
a magyar viva tv és a többi danubius és szar adók játszák majd őket majd egyszer csak elhalnak mert nincs bennük több pénz.


és ezek a mostani tények.mondhat bárki bármit.
mindennek utánanéztem.
reméljük változik a helyzet.

csá

zoliii e-mail | 2004-09-27 18:17:58 | 8.
a kamikaze nekem eddig se tetszett, eléggé paraszt szövegeik voltak
Individ MC e-mail | 2004-09-27 16:26:00 | 7.
Kamikaze tények
1.fejezet

A KAmikazét ma már csak egy szó jellemzi!
PÉNZ

Elpénzesedett üzletemberek.mint amikké nem akartak lenni.
,,degenerált producereknek nem teszem szét a lábam"

És nahát.nézz oda hiphop, InterFunk&Stein magyar rapper pergető mester hirtelen híres, hirtelen gazdag és hirtelen egy cigánnyalós fasz lett.

PIERROTT a góré! Juniorka a példakép és jóbarát egyben rappertárs.

A Rapperek átalakultak a RAGGAMOFFIN MŰFAJ KÉPVISELŐIVÉ!

(ez a viva hipben volt hallható amikor a kamikaze l.l.juniorka mr.ragamofin című dalának klippforgatásán összeölelkezdtek)



Legutóbbi híres sláger kritika.
Először is.

A refrénben elhangzó 4 sort InterFunk&Stein még pár évvel ezelőtt felhasznállta a:

INTERFUNK-Egy átlagos külvárosi történet-Ha az utca beszél/második verszak eleje

ugyanez.

nézzünk szembe a tényekkel. Pierrot a producer összeragasztotta a két pénzeselőadót.
junior már a klippben is táncolt és csapkodta az ajtót.

Pierrottól csak annyit hogy:

,,Produccerek és művészek, pénzeltüntető bűvészek..."

Kamikaze-nem tzdom a szám címét.ez a refrénje.az egész számban a produccerek és managereket szólják le!most ,meg nyalnak.

Kedves KAmikaze rajongók.nézzünk szembe a tényekkel.
a mi drága Funkunkat elrabolta a pénz és a média.
a csapatát is.

ham,arosan (reméljük nem) kis kamaszlányok és serdülő fiúk akik csak divatrapperkednek és menőznek a rappel azok fogják tucatszámra venni a lemezeket.
a magyar viva tv és a többi danubius és szar adók játszák majd őket majd egyszer csak elhalnak mert nincs bennük több pénz.


és ezek a mostani tények.mondhat bárki bármit.
mindennek utánanéztem.
reméljük változik a helyzet.

csá

Márky-PaPa e-mail | 2004-09-27 10:52:06 | 6.
Csumy! A Kamikaze az tényleg, hogy tud valamit. Végre egy olyan csapat került a mainstreambe, akik meg is érdemlik! A győrekkel mér' balhéztak össze, azt nem tudjátok? Peace: márky
Sneidig e-mail | 2004-06-10 08:33:22 | 5.
Megint itt vagyok! Csak elfelejtettem,hogy nem sokára GO nyáriszünet!!!Majd szeptemberben visszatérek és megnézem ,hogy ki mit írt! Addig is csak pötyögtessetek serényen!
Amúgy Nagykanizsán a Road Show-n fellépnek ezt,maguk a nagyfőnökök mondták! Sok sikert és mégnagyobb bulizást Nagykanizsán!

Sneidig e-mail | 2004-06-10 08:27:21 | 4.
Sneidig szól hozzátok...! ...Pease!
Néhány szó a győriekről! Csak pofáznak,cselekedett az nincs! A Busta felhívta őket,megbeszélt egy idő pontott,hogy meg csapkodják a szájukat,de a győri banda nem vállalta! Ennyit erről!
Bár a zenéjüket kedvelem, meg maximálisan elismerem őket,de egy picit tényleg egos a szövegük!
Üdv az embereknek,akik ide tévednek! Meg azoknak is akik nem!
Nox-i kösz,hogy "írtál"! Zole neked is külön köszönet!
Hallgassátok csak,nagyon megéri!
Ja és üdv a két provokátornak is!

ZOLE e-mail | 2004-06-09 18:08:43 | 3.
majka kizárólag a valóvilág mániásoknak lett kiadva

Előzmény: Sneidig (1.)
Nox e-mail | 2004-06-09 06:15:11 | 2.
írtam

Előzmény: Sneidig (1.)
Sneidig e-mail | 2004-06-09 06:06:50 | 1.
Respekt nagyérdemű közeg! Gondoltam csinálok egy oldalt,ugyanis a 2 srác megérdemli az elismerést! Ha van Mo-on bajnok,az szerintem a Funk-mester és Busta-generális! Hallgassátok meg az új cd-ét,nagyon kafa!!! ,na meg a kiadatlan demo se kutya! Esztergom és Mezőkövesd büszke lehet! Jó lenne ha Borsod... megyéről,nem a Majka jutna az emberek eszébe! Ha végig mondja azt amit az Inter,olyan hangfekvésben ahogy ő teszi,akkor nevezze magát a megye legnagyobb rap-perének! Remélem még sokáig fogják nyomi az igét a társadalomnak! Maximális tisztelet a srácoknak! Sneidig voltam,remélem azért valaki megfog tisztelni irományával! NaAaAaAAaaaaa

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.