Click to Visit
Hip-Hop - G-Play... ugye nem csak én gondolok még rájuk?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Snaipah e-mail | 2005-10-19 11:42:12 | 13.
tipikus..egy másik stílus követőjét mindig a te kedvenc stílusod legszarabbja fogja meg =)
eeloed e-mail | 2005-10-19 10:38:56 | 12.
Csá nem tom mit fikázódtok, de ti "nagy rapperek" alapból, nem szeretem a hip-hopot, -maradok a a trancenél, proginál, globalnál-,de a G-play a kevés halgatható rap közé tartozik, egyszóval JÓK.

Előzmény: Venom (8.)
PastMaster e-mail | 2005-02-18 08:22:10 | 11.
Szasz mindenki!
Volt régebben egy G-Play nevű banda, és azt szeretném kérni tőletek, hogy aki tud valamit róluk, vagy tudja, hogy honnan lehetne letölteni a számaikat, az írjon nekem a pastmaster84@freemail.hu címre!
Előre is köszi minden segítséget!

gengsztercsaj e-mail | 2004-10-05 16:20:58 | 10.
Ez hihetetlen. Épp a napokban kérdezem az öcsémet: Mi volt az a szar, amin annyit röhögtünk anno. Aztán gondolkozott egy csomót a nevükön, miközben felidéztük a sorokat (például: "Örök sötét a gyilkos fejben", ami a "testbe" szóra rímelne - ha rímelne. De bénaaaaaaaaaaaaa)
Egyszóval pont a napokban jutott eszembe, már azt se tudom miről. Köszi, hogy megint röhöghettem, de nem kéne fényezni őket, ennél többet nem érnek.

Diesel e-mail | 2004-09-28 11:38:23 | 9.
VENOM jól szólt !
Mintha én mondtam volna.
minden egyes szavaddal 1et értek.

Hella !


Előzmény: Venom (8.)
Venom e-mail | 2004-09-22 14:13:51 | 8.
Hi!

:) G-Play?!? Ne haragudjatok, nem fikázódni akarok, de Ti egy hip hop fórumban osztotok, egy olyan csapatról akik kizárólag a pénzért áltak össze, a raphez pedig annyi közük volt, mint Carmen Elektrának az apácákhoz... Ráaádásul annyira nem tudtak rappelni, hogy csak azért nézték az arcok a klippet, hogy röhögjenek.

A G-Funk pedig Nate Dogg! Nem a 2 golyófejű és a szőke cica zéró hanggal! Énekesnő mi... az a Mary J Blige!

Ha tényleg g-funkot akartok: Nate Gogg- Music & Me album, vagy a 213 LP!

Diesel e-mail | 2004-09-03 06:35:21 | 7.
Mekkora barmok vagytok ti.
Ez nektek rap zene? Ez amúgy G-funk lenne eredetileg. Erre is utal az együttes neve.
Dehát ti, rajongók ezt biztos már tudtátok.....
Pfffff.....
Nem is tudjátok mi az.
Jugoszláv gránát?
Gengszter korszak?
Na gyerünk, na milesz, na szedd a lábad?

Emberek......ti hol éltek?

Batman Papa e-mail | 2004-08-29 00:10:42 | 6.
az email az martonpapa@freemail.hu,nem jott at a hotmailre!koszi,csumi

Előzmény: Catly (5.)
Catly e-mail | 2004-08-26 20:22:34 | 5.
Én most küldöm neked e-mailben. De hotmailre elég bajosan lehet mp3t küldeni. Azért remélem, megkapod. De ha nem, akkor dobj egy mailt, hogy hova küldjem! Pussz

Előzmény: Batman Papa (4.)
Batman Papa e-mail | 2004-06-24 23:30:55 | 4.
valaki eltudna kuldeni az Ess Eso Ess szamot vagy tudja hol kell letolteni?

Előzmény: Vaskez (2.)
Catly e-mail | 2004-06-13 13:46:35 | 3.
én még mindig képes vagyok napokon át Ess, eső ess-t hallgatni :) Egyébként min. 3 lemezük van, mert én annyiról tudok. Csak nincsenek meg... :(



Előzmény: Vaskez (2.)
Vaskez e-mail | 2004-06-11 00:00:27 | 2.
Szia Catly, emlekszem rajuk :) Volt egy par jo szamuk s ahoz kepest hogy magyar rap egesz elfogadhato volt az egesz elso lemezuk (meg is van), tobbet nem hallottam toluk. Az Ess Eso Ess szam volt a legjobb.
Catly e-mail | 2004-06-10 15:37:53 | 1.
Én imádom őket...na ez túlzás, de a magyarok közül ők a nagy-nagy kedvenceim :)

Ha valakinek mond valamit a név, az írjon!


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.