Click to Visit
Hip-Hop - Írjátok le hogy miért utáljátok DOPEMAN-t!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

1csaj e-mail | 2004-08-16 17:05:56 | 18.
Dopeman=egy nagy 0!!!!!!!!!!!!!!!és ezt nem is kéne leírni,hogy miért.Aki szereti a jó rapzenét,az tuti nem hallgat még hozzá hasonlóakat sem!!!amit csinál a zenei alapokkal azt bárki megtudná csinálni!!a szánalmas szövegei meg egyre rosszabbak!!az meg,hogy az Emillioval énekel:)Nagyon GÁZ!!!lehet,hogy szerinted jófej,de amit a rapzenével művel az KIBASZOTTUL SZAR!!!

Előzmény: s.u.n.flower. (17.)
s.u.n.flower. e-mail | 2004-08-16 09:16:31 | 17.
1átalán nem gagyi!!
Ha tudsz csinálj jobbat!!Rajtad múlik!!
Beszéltél vele életedben legalább csak 2szót??
Hallgattál már végig 1 albumot??
Tyson is jól csinálja a dolgát,csak,h Laci nélkül semmire nem megy!!Most el vannak a majkával,de meddig??
+ lehetne nézni,h ki mire vitte v majd viszi!!!
Ha a Laci nincs, akkor nincs Tyson,és nincs Majka!!És másolja a számokat?? Akkor mivan??Jó számokat hoz ki belőle!!Ha föl ajánlaná,h bevesz az 1ik számába,te rohannál!!!Ah mindenki más!!Nyalnál neki rendesen!!Amúgy + 1 naon rendes,ara,és jófej ember!!!!Csak +kéne ismerned!!!


Előzmény: ZOLE (1.)
scorpiovenom e-mail | 2004-06-29 08:10:33 | 16.
Meg a DMXet(menekülő ember) meg a Bone Thugs-t (bérgyilkosok) maeg Master P-t (uuugh!) sorolhatnám. Ajánlott téma: "Dopeman nincsen köztünk csicska melyik szám az igazi" Ott ilyenekből egyész gyűjtemény.
DE AZ NE SZÓLJA LE A MÁSOLÓGÉPEKET, AKINEK A NEVE SEM EREDETI. ODA KELL FIGYELNI.
-Méreg


Előzmény: Mr. X to tha Z (15.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2004-06-27 18:30:30 | 15.
az a gáz, h dope próbálja majamolni snoopot, de nem megy neki.

Előzmény: yoppy_G (14.)
yoppy_G e-mail | 2004-06-27 07:55:29 | 14.
igen ez nagyon igaz.....pisz

témához visszakanyarodva sztm a gerincetelen alaplopásain és az én vagyok a gengszter style on kívűl a médiaban valo xy al valo összevesztem mert elvette ezt azt dolog mar nagyon eleg igy kb 10.x re eljatszva. volt ugy a vonat , zoli , tko , utana meg1x tyson , most majka mia fasz lesz meg szal ez szanalmas.


Előzmény: bouc-ai (12.)
ZOLE e-mail | 2004-06-27 07:10:11 | 13.
Artoscsabi:
"Ne amerikei foci legyen a hazai szcénában, ahol midenki el akarja ütni a másikat, hanem versenyfutás, ahol egymás mellett próbálunk egyre jobb teljesítményt nyújtani és tiszteljük a másikat"

bouc-ai e-mail | 2004-06-26 23:16:48 | 12.
"Magyarországon a közönségtúlnyomó része igénytelen, és nem nagyon van képben a Hiphopot illetően. Előszőr ezen kellen változtatni."

RAPLIFE, 57. o. ;)
yo


Előzmény: Pee.Gee (4.)
ZOLE e-mail | 2004-06-26 19:40:59 | 11.
béna meg hiteltelen is
dr.dre e-mail | 2004-06-26 19:24:39 | 10.
Azért mert arrol rapperl amit át sem élt a rohadt nyöszörgöszáju nagydarab majom... nem furcsa hogy mostanában csak ,,másolgat" számokat...
tudom erre a jön a válasz, hogy nem is hallotam még de-de nagyon is sokat hallgattam mégse fogott meg és végül asi a kérdés is az volt hogy miért utáljátok a köcsögöt
peace


Előzmény: ZOLE (9.)
ZOLE e-mail | 2004-06-26 13:33:00 | 9.
az igényes közönséget :D

Előzmény: gengsztercsaj (8.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-06-26 12:25:56 | 8.
Hát azért nem semmi a koncerteinek a "színvonala" sem. Mikor a közönséget "megénekelteti": ribbanc köcsőőőg ribaanc köcccsőg stb :=q
ZOLE e-mail | 2004-06-25 21:29:12 | 7.
nem átlagos, de dópmen lezli rapje csak szarabb lett

Előzmény: beidi (6.)
beidi e-mail | 2004-06-25 21:02:56 | 6.
nah az uj száma azé nem 1átlagos valami..
Sting lepasszolta neki az engedélyt és egy zsir kis számot hozott össze belöle,ami mellékesen elég emberire is sikeredett

Specter e-mail | 2004-06-24 12:49:54 | 5.
maradjatok már
egész majka album lopott zene :D
régen megkeresstük az összes számot.
Nagyon csicskák. Zenét sem tudnak csinálni.
Rappelni sem.
És mégis van pénzük és szeretik őket.
Szánalmas ez a magyarország...

Pee.Gee e-mail | 2004-06-24 09:19:22 | 4.
Hát valahogy így ahogy mondod! Az is érdekes, hogy eddig akár kivel is összeállt, mindenkivel a lóvén balhézott össze. Egyébkét szerintem kurvára szar zenét csinál, már ha egyátalán ő csinálja. Ha ha ha...

Előzmény: Chloe Pr. (3.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-06-24 09:10:57 | 3.
én nem utállom, csak sztem nem az a rap, amit ő csinál! neki a hiphop és a zene pénzt jelent, ő nem adni akar a közönségnek, hanem gazdagodni!és nem tiszteli a hiphop kultúrát! azaz sztem nála abból áll a tisztelet, h bőgatyát vesz fel!...szal én nem utállom, csak nem tudom tisztelni, mint mondjuk Deegot, v Fankát! mert pl.Fankának is "ugyan úgy vannak klippjei, meg ugyan úgy szeretik" őt is, csakh ő még megtudott maradni embernek is, akinek fontos az, h adjon vmit a zenének, és ő igazán tiszteli a hip-hopot!...nah de mondom én nem utállom Dopemant, csak nemtom szeretni...mind1-----nah ez egy kicsit érthetetlen volt, akkor sorry

Előzmény: Pee.Gee (2.)
Pee.Gee e-mail | 2004-06-24 08:53:01 | 2.
Szerintem Dope a pénzért,még az életét eladná!

Előzmény: ZOLE (1.)
ZOLE e-mail | 2004-06-24 06:25:42 | 1.
Én csak a zenéjét útálom
azért mert gagyi, a tyson tud rapplni közülük egyedül


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.