Click to Visit
Hip-Hop - Lil Fizz--ismeritek őt??
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Batman Papa e-mail | 2004-08-14 02:49:14 | 53.
Milyen film kell neked?A You Got Served vagy mi?ha az kell megtudom szerezni neked

Előzmény: Omari Baby (51.)
Batman Papa e-mail | 2004-08-14 02:47:55 | 52.
te vagy bunko!hogy a jo budos neger picsaba lehett az niger szo?Spanyol es Europai!nem akarok igy beszelni lanyokkal de ha ennyit nem tudtok!de nem akarok semmi roszat bocsi!es omari baby nek is bocsi a "fikazasert"!

Előzmény: Dreux's Girl (49.)
Omari Baby e-mail | 2004-08-13 23:47:43 | 51.
A filmben sajnos 2x is csókolóznak :((((((( Apu azt mondta sajnos nem tudja átvenni mert nincs DVD íronk :(((((( Se DVD-nk és azt is mondta hogy állítólag normális CD-re nem lehet átvenni :((( De keresek megoldást ne aggódj! Puszzancs

Előzmény: Dreux's Girl (50.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-13 12:42:17 | 50.
Majd meglátod milyen titkot küldtem nem vagyok hajlandó elárulni! Nem baj hogy milyen azért jó lenne +nézni 1x (inkább 1000x) Még mindig jobb mintha soha az életben nem látnám!!!
Hát t'od én is kilennék ha Dreuxt látnám ugyanebben a szituban...
Sztem is egy kis riherongy ribi.
Én meg válaszoltam az e-mailre
Csók!!:))


Előzmény: Omari Baby (48.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-13 12:30:45 | 49.
Batman Papa, figyu, nem akarok ebbe belekeveredni, de sztem nem kellene így beszélned egy lánnyal (és nem azért védem mert a B2K-t szereti)Ez 1szerűen felháborító, tisztára olyan vagy már mint az a rapboy vagy ki a franc aki téged baszogatott állandóan! Azért egy kis jómodort vehetnél már magadhoz ember!
"Es a papa nev az nem niger te fasz..."
Ember te ennyire bunkó vagy??? (már +bocsáss)


Előzmény: Batman Papa (46.)
Omari Baby e-mail | 2004-08-12 21:18:43 | 48.
Szegénykém!!! Jajj már várom, hogy +halgathassam.... milyen "titkot" küldesz neked drága???? :) :) Már nagyon kiváncsi vagyok....
Na majd +kérem apukámat hogy vegye a keze alá az "irányítást" táth hogy vegye át CD-re a filmet de csak ha tudja..... Figyelmeztetlek! Nagyon xar a minősége!! Iszonyatosan sötét ugyhogy azt csak éjszaka érdemes +nézni lekapcsolt villany mellett ha akarsz is látni belőle vmit.... én is mindig ugy nézem.. ugy kivagyok ha O-t látom smacizni azzal a KURVÁVAL!!!!! (Jennifer Freeman) ő egy szuka sztem.... írtam e-mailt... puszi!


Előzmény: Dreux's Girl (44.)
Omari Baby e-mail | 2004-08-12 21:14:40 | 47.
Csak erre az 1 dologra kérlek + ebben a topicban: LÉCCI NE FIKÁZD A SRÁCOKAT!! Köszy Béke veled!

Előzmény: Batman Papa (46.)
Batman Papa e-mail | 2004-08-12 21:01:56 | 46.
te hulye vagy bazd meg!!nekem van neger barotom es kamazom a negereket!Es a papa nev az nem niger te fasz az spanyol es europai nyelvekben is hasznajak te hulye barom!Kislany inkab ha nem tudsz semmit akkor ne szolj es inkabb hallgasd a kocsog buzi b2k-t!

Előzmény: jennifer22 (37.)
Batman Papa e-mail | 2004-08-12 21:01:54 | 45.
te hulye vagy bazd meg!!nekem van neger barotom es kamazom a negereket!Es a papa nev az nem niger te fasz az spanyol es europai nyelvekben is hasznajak te hulye barom!Kislany inkab ha nem tudsz semmit akkor ne szolj es inkabb hallgasd a kocsog buzi b2k-t!

Előzmény: jennifer22 (37.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-11 12:12:06 | 44.
Még szép hogy felvettem, babám! Igen, sír, ill. ilyen orrszívás, hüppögés hallható, de azért annyira megsajnáltam hogy már majdnem én is elkedztem pityeregni (na jó azért tudom h. mindez a szám kedvéért készült de akkor is!). Lui-G tényleg hasonlít rá!!! (1 picit)
Hát a feliratot felrakni én se konyítom de nincs valami olyan ismerősöd aki ért ehhez???
Hát igen a DVD CD lenne a legjobb azonban jó a sima is! A kazettát még ma fogom elküldeni pedig tegnapot mondtam csak nem tudtam olyan boríékot venni eddig ami erre jó lett volna!
Szió!


Előzmény: Omari Baby (43.)
Omari Baby e-mail | 2004-08-10 21:51:38 | 43.
Ezt a számot is átvetted nekem ugye???? (feel this way) komolyan sír???????? Jaj szegény drágaságom :( :( Hogy tetszett Luigy fotója??????
Mondom, felirat van hozzá csak nemtom hogyan kell a film alá tenni..... hát nemtom, h át tudom-e írni mindenesetre ha igen akkor az 2 CD-nyi anyag lenne..... de +próbálom..... ehez asszem DVD cd kell ugye?? Nem lehet sima CD-re átvenni??? Olyan jó lenne... mikor fog ideérni a kazi?????? Már alig várom, hogy a kezemben tarthassam :)) Ha +kaptam hívlak ok??? Puszikaa


Előzmény: Dreux's Girl (42.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-09 12:18:07 | 42.
Juuujjjjjjjjjjjjj tényleg????!!!! Húúúú +mutathatnád!!! Mert nagyon kíváncsi vagyok!!! Nem is tudom ki tudná őt felülszárnyalni:))) /vicc volt/
Óhhh Omari Baby t'od mondtam hogy a bemutatkozó albumukon van egy ilyen szám h. "Feel this way" és valamelyikük (sztem Boog) a háttérben elkezd sírni....jajjj annyira +sajnáltam szegénkét olyan aranyoooosss....
Hujjujjujj!!!! O baba, nem tudnád a Y.G.S.-öt nekem leírni CD-re??? Hát h.ha + a felirat a baj azt nem nehéz +szerezni...
Hollazzz!!


Előzmény: Omari Baby (39.)
Szotyee e-mail | 2004-08-08 11:51:54 | 41.
ehheehh puncee!
Ki a pénisz mondta h a fekákat basztatom wazze? Aszontam az ilyen kis fekákat mint a b2k utálom, mert nincs semmi értelme a szövegeiknek, csak álmodoznak. Engem nem érdekel ha tetszik neked a zenéjük, csak megírtam a fasz véleményem. Az pedig az vót, h utálom az olyan r&b előadókat mint pl. ők. És le is írtam bazzzzz! Ennyire ribik nem lehettek, h még értelmezni se tudjátok amit az EMBER ír!!! na peace!


Előzmény: jennifer22 (37.)
liyah e-mail | 2004-08-07 10:52:19 | 40.
Helló mindenkinek!Én csak annyit akarok mondani,hogy nekem semmi bajom a b2k-vel,szerintem yo zenét csinálnak,értenek hozzá,na meg yo a mozgásuk is,de azért nem kéne annyira eltúlozni,mert nem ők a legjobbak!Tehetségesek,de még sok kell ahoz,hogy például R.Kelly nyomába érjenek!Ezt nem rosszindulatból mondtam,csak szerintem így van!
Aaliyah R.I.P

Omari Baby e-mail | 2004-08-06 13:49:04 | 39.
Látom Jenny rájöttél milyen hülyék is léteznek itt..... Jajjjj Dreux's Girl: Van Luigy-ről fotóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóm a pasi TISZTÁRA OLYAN MINT FIZZO DRÁGA! :) Ugy cejetem :) :) olyan kis édes...... (ne haragudj de teljesen elcsábított főleg h most egy olyan pasit találtam aki hasonlít rááá :)))) Akkor "Fizzo" lesz az album címe???? Mert én is olvastam h Outspoken..... nem nagyon értem ezt... na csaó!
"...Holla atcha boy twice...." :) :)

Dreux's Girl e-mail | 2004-08-06 12:18:19 | 38.
:DDDDDDDD (jenni teneked aztán jó van beszélőkéd van!!!)

Előzmény: jennifer22 (37.)
jennifer22 e-mail | 2004-08-05 20:12:16 | 37.
te jo ég!nem hiszem el!még csak most olvastam h mit irtak ott hátul!idejön 3 köcsög fasz akik nemcsak a b2k-t hanem az öszes fekát lefikázza! na akkor idefigyeljetek!azt mondjátok h minden lány a négerekért rajong? meg h ők lófarku niggerek? és még csodálkoztok őkt imádjuk??miért inkább rajongjunk értetek ti gyűszűfaszú rasszista gecik?!meg eleve nem lehet normális ember egy "káposzta" nevü "ember"! meg "batman papa"?ha annyira nem tetszik a fekák stilusa akkor mi a faszért teszed magad hozzájuk azzal h ellopod tőluk a "papa"nevet ugyanugy mint majka! vedd példának big daddy(papa) vagy puff Daddy(papa) Szotyee rolad meg inkább nem is irok semmit! ez a nyomorék név magáért beszél azt hiszem! és ezt jol jegyezzétek meg ti gyűszűfaszú köcsög rasszista gecik!!!!!!!!!!
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-05 12:22:48 | 36.
Én csak annyit h. t'od nekem nem rég lett + a Y.G.S. filmzenéje és a borító belsejében az volt nagy, fehér betűkkel írva h. "Lil' Fizz's solo album Fizzo coming soon" (azaz hogy Lil' Fizz szóló albuma Fizzo(???)hamarosan +jelenik... Én úgy tudtam h. "Outspoken" a címe...

Előzmény: Omari Baby (34.)
jennifer22 e-mail | 2004-08-04 21:44:02 | 35.
sziasztok!kösz a biztatást Dreux's Girl!(bár azt a "bevállalnék egy menetet" kifejezést csak a hatás miatt irtam) De tényleg nem birom elviselni ha bántják őket!:)Omari Baby én is örülök h igy összegyültünk bár egy kicsit szégyellem magam vmiért!Azt hiszem egy kicsit tul elfogult voltam mert mindent csak omarionrol tudakoltam ki és nem is tudtam hogy Lil Fizznek már albuma van!!!.......... Ja és azt a bizonyos J-know-tipsy c. dalt ki énekli mert igy nam ugrik be! PUSZILLAK TITEKET
Omari Baby e-mail | 2004-08-04 18:13:12 | 34.
Sziasztok!!! Örülök neki, hogy így összegyültünk egy kicsit..... Jennifer: Neked mi a véleményed J-kwon-tipsy c. számáról??????? Tudtok valamit Lil Fizz albumárol????
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-04 13:17:36 | 33.
Igen J-Kwon Tipsyje már csak azért is szánalmas mert olyan a dallama mint Omarion Damn!-je!Bár azt már személyem szerint nem tom melyikük koppintotta el a másikét...

Előzmény: Omari Baby (29.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-08-04 13:14:00 | 32.
Na ez jó volt jennifer! Erről van szó ráadásul engem sem zavar hogy R.Kelly pedofil! A fekák mind jobban néznek ki mint az összes fehér 1ütt véve!!!! A Fekák a Királyak és kész! Ízlések és pofonok...nem kell mindig kicikizni a másik kedvencét!

Előzmény: jennifer22 (31.)
jennifer22 e-mail | 2004-08-03 22:49:07 | 31.
JA ÉS A FEKÁKÉRT MEG JO HOGY MINDEN NORMÁLIS LÁNY RAJONG!!!! NEKIK LEGALÁBB VAN STILUSUK ÉS ŐK LEGALÁBB VAGÁNYAK NEM UGY MINT A SOK BUZI ROCKER

jennifer22 e-mail | 2004-08-03 22:46:51 | 30.
na IDEFIGYELJETEK TI KÖCSÖG FASSZOPO RASSZISTA GECIK!!!!!!NE BÁNTSÁTOK A DRÁGA B2K-T ÉS R.KELLY-T SEM!!!!!!!OMARIONROL MEG NEM IS BESZÉLVE!HA ŐT AKARJÁTOK BASZTATNI AKKOR NE ITT TEGYÉTEK!!! R.KELLY MEG HIÁBA PEDOFIL!SŐT INKÁBB ÖRÜLÖK IS NEKIBEVÁLALNÉK VELE EGY MENETET!!!!!!!(SZIA OMARIBABY)
Omari Baby e-mail | 2004-07-25 11:06:56 | 29.
NA ENNEK ÖRÜLÖK! :))))))) J-kwon-tipsy c. számához mit szóltok??? sztem szánalmas..... Dreux's Girl tudja mire gondolok...
Batman Papa e-mail | 2004-07-24 23:59:07 | 28.
Persze,nincs semmi gond!Peace

Előzmény: Omari Baby (27.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-22 19:16:40 | 27.
jajjj tényleg erre nem is gondoltam sorry! Batman papa neked is sorry és peace ok???

Előzmény: Dreux's Girl (26.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-07-20 13:59:58 | 26.
Szerintem arra gondol, hogy R. Kelly-t elítélték pedofilia miatt...

Előzmény: Batman Papa (25.)
Batman Papa e-mail | 2004-07-20 06:22:50 | 25.
de te nem hallottad mi tortent?ha kell elmondom,nincs harag omari baby!

Előzmény: Omari Baby (22.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-19 20:47:55 | 24.
De boldog vagyok!!!!!!!! +Találtam azt a számot a neten amit Ray J-el csináltak :))))) /Omari már nincs benne/ nekem nagyon tetszik a szám!!! cím: Shake that Badunka (dunk) :)
dr.dre e-mail | 2004-07-19 18:01:29 | 23.
Tényleg összekevertem!
R.Kelly fasz dolgot müvelt igaz hogy fiatal gyerekekt pakolt de nem hasonlithato az B2K-hez ...
egyáltalán nem
Kelly valamivel többet ért a zenéhez tán és azért régóta nmyomja
fiatalok még a b2k tagjai hogy utolérjék esetleg:DDDD


Előzmény: Omari Baby (20.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-18 18:33:45 | 22.
Na és ha igen akor mi van????? Mi ez???? "14 éves lányok dugása" hát nem mondom szép dolgokon jár az eszed....

Előzmény: Batman Papa (21.)
Batman Papa e-mail | 2004-07-17 03:35:51 | 21.
Aha,persze R Kelly stilusa a 14 eves lanyok dugasa,nem de?

Előzmény: Dreux's Girl (16.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-16 14:59:47 | 20.
te + írj akor normálisabban...... és honnan veszed, hogy "szerelmes" vagyok belé??? Ez röhelyes! Sztárba nem érdemes szerelmesnek lenni..... minek?? Tetszhetni tetszhet az embernek egy híresség... de még mennyire! De hogy szerelem???? Háát azt kétlem... esetleg nem te vagy szerelmes belé?? :P /vicc volt/
::: e-mail | 2004-07-16 12:35:42 | 19.
Mi van bazzze??? Ennyire szerelmes vagy abba Lil Flizzbe hogy nem tudod normálisan elolvasni a hozzászólásomat

Előzmény: Omari Baby (17.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-16 12:12:07 | 18.
Itt az igazság emberek...... Dreux's Girl kiváloan mondja: "Nem arról van itt szó hogy a legtöbb rapper az álmait valósítja meg???" <--- DE ez pontosan így van...
_____________________
Lil Fizz most a SAJÁT stílusát vagy talán a példaképei stílusát szeretné ujra megmutatni....
És amíg világ a világ egy cseppet sem fog változni igazán a rapp stílus mert mindig is ugyanarrol fog szolni... és mi van akkor ha a nőkről rappel???? Könyörgöm ember!! Ez egy hús vér FÉRFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) Na mind1
(Szia Dreux's Girl!) :))


Előzmény: Dreux's Girl (16.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-16 12:05:23 | 17.
Sajnos te itt valamit nagyon elcsesztél.... Lil Fizz még csak 18 éves akkor hogy rappelne már erről 30 éve????????? Amugy is ez az egész fox-os dolog tényleg R. kelly ötlete alapján jött mivel ő (volt) a producerük na meg a szöveg írójuk is...


Előzmény: ::: (14.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-07-16 09:10:20 | 16.
És még valami! Nem arról van itt szó hogy a legtöbb rapper az álmait valósítja meg????? Elismerik és tisztelik mert valami újat hoz ebbe az elcseszett világba!! Akkor ő(ke)t mi a hótkóros kurva életbe kell őket gyalázni???? Jó az egy dolog hogy a régi rapperek jók (és voltak, gondoljunk Biggie-re vagy 2Pac-re), de azért nem kell ennyire leragadni v.hol!!!! És ha már a Girlfriend című számot is említették: A dalszöveget nem ők írták hanem R.Kelly és őrá jellemző ez az "autó, pénz, nők" stílus!!!

Előzmény: Dreux's Girl (15.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-07-16 08:44:44 | 15.
Na gyerekek! Nekem az a véleményem erről, hogy ha nem tetszik a B2K és Lil' Fizz akkor nem kell ebbe a topicba írni! Én pedig szeretem őket! Nem fikázókra vagyunk kiváncsiak bassza meg!!! Egyébként meg mit veszítentek azzal ha úgy igazán meghallgatjátok???? Ha???
(Szia Omari Baby!!!:))))


Előzmény: ::: (14.)
::: e-mail | 2004-07-16 07:41:45 | 14.
a lil flizz mér új mikopr 30 éve is ugyanerről rappeltek??? de te tudod :P


Előzmény: Omari Baby (12.)
Batman Papa e-mail | 2004-07-16 00:46:42 | 13.
hat pedig itt a velemenyunket kimondtuk!es ez igy is lett,nezd mar meg a szoveget annak a gyereknek!!es "a 8kert ne vedd a szadra"?ez mi?Ja bocs te is egy olyan 8. ker genkszter csaj vagy mi?Es inkabb te ne vedd Istent a szadra inkabb huzal lil fizzhez,engem aztan nem erdekel

Előzmény: Omari Baby (12.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-14 18:36:40 | 12.
Na jó emberek!!!!!!!!!!!!!!! Ezt nem tűröm!!!!!!! Ez a topic nem fikázásra készült!!!!!!!!! Ez nem igaz, hogy csak a régiekre ragadtok!!!!! Egyszer a régiek is voltak ujjak!!!! Ennyire betokosodott embereket még életemben nem láttam!!!!!!!!!!!!
Most tudjátok, hogy nagyon feldühítettetek ugye??
De nem azért mert nem szeretitek mert ki a kurva istent érdekel, hogy ti kit szerettek?????? hanem az idegesít de kibaszottul hogy semmi ujra nem vagytok kiváncsiak!!! Nem uncsi nektek ez a sok régi??? Ezek már nem is igazán léteznek! Azért világ a világ hogy valahova fejlődjünk és az mindegy, hogy jó vagy rossz felé de vhova fejlődünk! Ja! És a 8 kert ne vedd a szádra légyszí többet! Béke veletek!

Batman Papa e-mail | 2004-07-13 17:55:26 | 11.
hat ja osszevesztunk de semmi gond beke van!es en is egyetertek en se kamazom a kis fekakat mint pl:lil fizz,omarion vagy a tobbi kis kreteny!beke

Előzmény: Szotyee (10.)
Szotyee e-mail | 2004-07-13 08:52:48 | 10.
hello!
yol összevesztünk a másik topicba, de most igazad van! Ez a lil fizz egy kis pöcs, aki azt akarja h befusson ő legyen a menő gyerek és akkó az álmai valóra válnak. na ezeket a kis fasz fekákat utálom, akik nagyok akarnak lenni, és nem todnak semmit, jah és a szövegei is picsák, de nagyon rossz! hallgass egy public enemyt kiscsaj nah az yoo szövegelés! na hello mindenki!
jah és béke batman papa!


Előzmény: Batman Papa (9.)
Batman Papa e-mail | 2004-07-12 22:28:04 | 9.
jujj bazdki ez jo volt!!!

en is utalom az egesz kibaszott B2K-t egy par kis feka buzi 18 eves kolykok akik azt enneklik hogy kell egy baratnom meg hogy vezetem a kibaszott lexus-t,es nagy arcok mert van egy cd-juk meg egy nagy hazuk es a sok csaj meg almodozik roluk!!

Kis kocsog lil fizz meg a masik omarin na az egy nagy buzi az omarian vagy mi a pocs!!!legszivesebben szetrugnam a segget!!


Előzmény: káposzta (6.)
::: e-mail | 2004-07-11 15:26:05 | 8.
ha én lennák itt az adminisztrátor az összes ilyen köcsög topicot azonnal törölném jó érzéssel :)
::: e-mail | 2004-07-11 15:24:10 | 7.
"Elkurodott ez a forum , má mindenhol eminem , dope , gangsta meg lil fizz vagy mi a faszom hol vannak a régi arcok csessz szájba ??? "
dope beatz entertainment :)


Előzmény: káposzta (6.)
káposzta e-mail | 2004-07-11 14:26:46 | 6.
És akkor ki a faszom nem baszik rá Lil Fizzre ?

Egy ujabb nigger köcsög aki feltünési viszketegségben szenved bazdmeg , miket hallgatsz te lány ????

Elkurodott ez a forum , má mindenhol eminem , dope , gangsta meg lil fizz vagy mi a faszom hol vannak a régi arcok csessz szájba ???

Szar vagy , szart hallgatsz , szar maradsz !

Egyáltalán ismersz te olyat hogy Kool Keith ?
Vagy Atmosphere ?
Vagy Jeru ?
Vagy Jedi Mind Tricks ?

Várjá tom na 8ker for ever éljen a mainstream meg a sok köcsög lofarku nigger hogy arra buknak a kis tinipicsák bazdmeg !

Na oltsá vissza te lány ... pff lol


Előzmény: Omari Baby (1.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-10 18:45:00 | 5.
Te nem Omarionra gondolsz ugye?? mert szerintem igazság szerint Lil Fizz-nek, nem befonva volt a haja hanem vhogy becsavarva... bár én ezt sajnos nem tudom.... annyira nem állok közel hozzá :((((( Pedig NAGYON JÓ LENNE! Hallottad már a la-la-la c. számát?

Előzmény: dr.dre (4.)
dr.dre e-mail | 2004-07-09 17:27:46 | 4.
nem nagyon ismerem öket néhány számukat
sajnálom hogy levágattam a hajam mielött befonattam volna mint a srácnak van


Előzmény: Omari Baby (3.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.