Click to Visit
Hip-Hop - melyik rappert utálod
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

dogman22 e-mail | 2007-07-30 16:02:14 | 644.
Na jól van bocsi a nigger szót nem úgy értettem.Amúgymeg nem vagyok rasszista,helyesbítek 2pac egy beképzelt köcsög fasszopó ember volt.Na így már jobb.
nerdwrecker e-mail | 2007-07-30 15:41:07 | 643.
ezt a véleményt megttarthattad volna mert semmi értelme és ráadásul rasszista is.

Előzmény: dogman22 (642.)
dogman22 e-mail | 2007-07-30 13:42:16 | 642.
Én csak egyetlen egy rappert utálok azt a buzi tupac ot.Nem azt mondom hogy minden rappert szeretek,sok olyan van akinek nem jön be a zenéje de ettől függetlenül még nem utálom.Ja és hogy miért hát azért mer 2 pac egy nagy beképzelt köcsög nigger volt.
Mike Soldiers e-mail | 2007-07-25 12:01:40 | 641.
Rólad annyit mondhatok hogy te edig valami rock majom lehetél csak látad a tévébe az inda klubot és eggyből 50 meg eminemes buzi lehetél biztos vagyok benne fingod nincs ,hogy mirről énekel de azér irjak jobb szöveget nála szerintem nem nehéz felülmulni az a divat terjesztő buzi majmot ugye?:P

Előzmény: 50 cent király (632.)
Young Lay e-mail | 2007-07-25 11:37:17 | 640.
uhh, hát inkább egyiket se ha lehet. se az ilyen igénytelen színvonaltalan magyar rapet, se az ilyen divatpoprapszart mint kia shine, 10 éves amerikai kislányok biztos imádják, nálam csak az amerikai underground jöhet szóba, leginkább west és south, de van keletről is egy kettő ami bejön pl. Big L
na csum


Előzmény: Cash Money (625.)
nerdwrecker e-mail | 2007-07-25 02:21:28 | 639.
mit spammelsz bratyi mennyé máshová spammelni

Előzmény: GenyóKapitány (638.)
GenyóKapitány e-mail | 2007-07-24 22:55:44 | 638.
Meg mondjam mi a csicska?
Akki itt izmozik egymással! Csak 2 percet bírtam olvasni ezt, de nevetséges! Olvassátok már vissza a hozzá szólásaitokat! Istenem it kb 14-15 év az átlag életkor szerintem!
Lehet kár volt irnom is!

tony_montana e-mail | 2007-07-24 22:32:03 | 637.
50 a legnagyobb csicska!!!!!!!!!!a gunit az egy nagy szar game a jo!!!!!!!gggggggg unot

Előzmény: 50 cent király (632.)
tony_montana e-mail | 2007-07-24 18:50:14 | 636.
50 cenetet utálom a legjobban ffffuuuucccckkkk 50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gggggg unot
Lil_Spyda e-mail | 2007-07-24 12:56:46 | 635.
Kikre gondolsz?
Ice Cube, Ice-T, Biggie, meg a többi nagy nevekre?
Nincsenek sehol fifykéhez képest?
Ezt ugye nem gondoltad komolyan???
És még fel is vágsz a pitiáner szövegeire?

http://www.zene.net/forum/index.php?k=4&t=1351

Bam' itt sokan jobbakat írnak fifinél!

Szánalmas itt néhány ember gecc...szerintem azt se tudod, ki az a 2pac.


Előzmény: 50 cent király (632.)
Fedor e-mail | 2007-07-24 11:26:21 | 634.
amugy ilyen veréb névvel nem ugrálnék baszki:D:D:D

Előzmény: 50 cent király (632.)
Fedor e-mail | 2007-07-24 11:25:57 | 633.
Gangsta én egyszer má irtam olyan számot de ha kell irok megint:

250X:
Nagycsöcsü a csajom
sok a pénzem
van egy verdám ami kurva drága
200$-ér eszem a hamburgert

és asztá vesd fifi számaival és akkor mondj egy oylan számot aminek nem ez a lényege


Előzmény: 50 cent király (632.)
50 cent király e-mail | 2007-07-24 10:38:05 | 632.
senki ne fikkázza 50 centet hülye csicskák 2pac meg a többi fasz sehol sincs hozzá képest próbáljatok egy olyan számot irni mint 50 cent és akk dumáljatok ti fasszopók
nerdwrecker e-mail | 2007-07-24 02:37:02 | 631.
pharell nem rapper de mindegy ő zene producer + énekes+divattervező szoval nemtom miről beszélsz, és
fölöslegesen utálod mert jol csinálja amit csinál, jó stílusa van.

Timbalandot meg pláne nem tudom mért utálod bratyi, ő aztán csak dícséretett érdemel mert tényleg igényes pop-zenét csinál nem ugy mint nálunk ilyen deszperádó meg ilyenek hanem hallgatható popzenét és
megjegyzem hogy ő sem éppen rapper, néha rappelget de nem nevezném rappernek ő is zene producer vágod???ő csinálja a zenei alapokat meg ilyenek!!ugy mint pharell és mindketen jol csinálják.sőt diddy-t én is utálom a köcsög stilusa miatt de elismerem zene produceri tehetségét ő csinálta pl nagyrészben biggie life after death albumát ami azé nem egy rossz album.a rappeléstől jo lenne ha távol tartaná magát mondjuk.


Előzmény: Old School Fan (630.)
Old School Fan e-mail | 2007-07-23 19:33:23 | 630.
50 cent , P. Diddy, Jay-Z - Ezek az emberek semmit sem érnek! Popot csinálnak a rap műfajból!
Minden picsával összeállnak a videóklippekben és a számokban csak hogy meglegyen a pénzük!

Főleg Jay-z! Mióta Beyonce a csaja egyfolytában vele csinálja a szarabbnál és szarabb számokat!

P. diddy egy senki! ő is összeáll minden picsával!Egy jó számát nem hallottam még!

50 cent zenei alapjai nem rosszak! Főleg azért mer a számai nagy részén Dr. Dre Producerkedik! De a rappelési tudása egyenlő a 0-val! azt hiszi ha arról rappel hogy jó a kocsim, nagy csöcsű a csajom, sok a pénzem és én vagyok a királly attól még ő rapper!Pedig nem!


Pharell - asszem a 2006-os MTV Music Awards-on látnotok kellet volna Pharell arcát mikor kijelentették hogy Kanye west nyerte meg a legjobb rapper címét! Majdnem elsírta magát!Csak úgy dől az irígység az arcából! egy nyávogós hülyegyerek aki azt hiszi magáról hogy rapper!

Timbaland - ő egy csicskás ! Neki is az a lényeg hogy a pénz legyen meg!
Mindegyik Pop énekesnő (Justin Timberlake:D, nelly furtado) klipjében ott nyávog!


Nah röviden ezeket a "rappereket" utálom

Peace!



nerdwrecker e-mail | 2007-07-22 12:25:33 | 629.
diddy-t kurvára utálom vazz!
Mike Soldiers e-mail | 2007-07-22 11:27:08 | 628.
EZ NEKED SZÓLT TE RATYI FACALACA FASZÉ KELL FELIDEGESTENI JÓ EZ NEKED? UNATKOZZOL FIAM? VERD KI MERT PINÁT IS TV LÁTÁL:D SORRY BOCCS LEHET AZ ANYÁDÉT LÁTAD ARRA IS KIVERTED TE SZERENCSÉTLEN !!SZÁNALMAS VAGY NE IS IDEGITS A WU-TANGAL MERT AZ IS FOS. AZZOK SZARTAK BELE POFÁZZNI EAST-WEST SIDE HÁBORUBA MENJ A KUNG -FU W-TANGODAL A RETYOBA HAVER ÉS HUZZD LE MAGAD.PEACE

Előzmény: facalaca (623.)
Mike Soldiers e-mail | 2007-07-22 11:19:32 | 627.
Szarok én rád te fasszopó mindig jobb nevem van mint neked meg képzld solo énekesek nézzd meg a honlapukat te buzi ha nem hisszed el ne it játszd az aggyad te épited be a fejem :D azt megnézzném de te nekked hamerab szorulna a fejedbe egy golyó --bang--G-unot nem divat te senki házzifaszOPÓ szopd le a többi csicskát leszarom mit írsz ezután csak anyázzni tudsz többre nem vagy képes csak nyomni a billenyűt ennyi vagy ember..:p B.W.S 4 EVER 4 BILL Aka BILLBOARD R.I.P -G-G-G-UNOT NIGGA!!!

Előzmény: zdlr (622.)
facalaca e-mail | 2007-06-26 17:08:19 | 626.
jaja igazad van

Dipset,Wu Tang, UGK , memphisi ug cuccok, new orleansi cuccok, meg a bay area...

ezek külföldön ott vannak a szeren !!!

Magyarországról meg nem is érdemes szót váltani mert egy fos az itten hip hop scene...


Előzmény: Cash Money (625.)
Cash Money e-mail | 2007-06-26 17:04:26 | 625.
mi az a külföldi raper??? külföldi erőszakoló??
hát inkább ismerek pl egy Kia Shinet vagy egy 6 Dipsetet, mint mcégőzt meg hősöket meg többi szart
egyébként őket is ismerem csak szarul nyomják , ezért nem is érdekelnek


Előzmény: rastafari (619.)
facalaca e-mail | 2007-06-26 16:56:01 | 624.
te is már mit ugatsz bele ?

azt se tudod min ment itt a vita úgyhogy kibickém : KUSS !

külföldi rappereken ? mé te mit halgatsz ? MC Gőzt anonim mc-t vagy a többi ratyi geci underground szart ? huh ? válaszolj akkor ha már ilyen kőkeményen bekezdtél és véleményt formáltál rólam a hozzászolásaimrol amiket azt sem tudod miért is lettek ide irva

bazmeg előbb olvass vissza te atomintelligens iq huszár pffffffff:S


Előzmény: rastafari (619.)
facalaca e-mail | 2007-06-26 16:51:06 | 623.
solo énekes ? te majom geciarú ne nevettesd már ki magadat köcsög

hol énekesek azok te buzigeci ?

az egész Wu fambe két énekeesnő van azt csá de mit is tudod te erről gyökér !

akiket felsoroltál hol solo ÉNEKESEK ?

fogalmakkal legyél már tisztába ahelyett hogy a nickemet baszogatod és vonsz le következtetéseket...

azt nekem nincs fogalmam arról hogy kik ők...hát öcsém... nem tom hány éves vagy de tuti előbb hallgattam őket mint te, nem buzi 50 centen meg gamen nevelkedtem (nem ugy mint te, pluszba még apád faszán is nevelkedtél faszrágó ! )

sokat emlegeted a búzákat, valószinüleg kicsi korod ota apád seggbebasz téged és most itt próbálod ezt a lelki törést levezetni hogy személyeskedsz és szarságokat pofázol közben meg közöd nincs a semmihez, feleslegesen irsz ide és teszed az agyadat...

g unotot hallgatsz azt nem vagy divatbuzi ?

hát te egy akkora lelkiszegény fasszopó csíra lehetsz hogy meg sem érdemled az életet, anyád is inkább ment volna abortuszra te nyomi ratyi geci májk katonák ... lol azt a te neved milyen ?na hagyjuk csicska geci vagy egy zéró egy nulla, anyádat annak idején még a ló sem kúrta lol

engem te itt ne fenyegessél hogy leoltasz meg nem fogok majd többet netezni, hogy jössz te ehez hogy ilyeneket jelents ki ?

ne a monitor előtt legyen nagy az arcod mert beleépítem a fejedet te kis fasszopó, gondolkozzál már mielőtt idevésel valamit a fórumra majom !


Előzmény: Mike Soldiers (617.)
zdlr e-mail | 2007-06-26 16:14:38 | 622.
és a májkszoldzsörsz milyen név?

Előzmény: Mike Soldiers (621.)
Mike Soldiers e-mail | 2007-06-26 15:24:37 | 621.
Hát.izé mondjad mit tudsz a rappről te kis csicska fasz na? mit ugatsz bele mit csinálunk közzöd mivan hozzá fasszópó?? mit ér neked a véred 1€ :DDD te CS.I.CS.K.A huz el a jó faszba te rastafari milyen név ez fszikámm ??..GO

Előzmény: rastafari (619.)
xasr e-mail | 2007-06-26 13:11:50 | 620.
P.Didi-nél szarabb nemlétezik a világon. Szartsem ér a "munkássága"
rastafari e-mail | 2007-06-26 09:32:59 | 619.
Hát izé...azt hittem ebben a fórumban értelmes emberkék vannak, de számomra nem értelmes az, akinek csak a neten nagy a szája...szánalmas a lacafaca, meg a mike soldiers,ja..amúgy ti nem konyítotok semmit a raphez...ha itt mo-n pattogtok egymásnak a külföldi rapperek miatt, akkor tényleg nem. De amúgy elég érdekes, hogy csak külföldi raperekhet értetek...na mind1...retyóba mindegyik nagyszájúval...

u.i: !!!!!!!!!P-E-A-C-E!!!!!!!!!!!!

Young West e-mail | 2007-06-25 13:36:07 | 618.
Fat Joe a legszarabb.
Mike Soldiers e-mail | 2007-06-25 12:20:17 | 617.
Igen solo énekes életedbe nem halottá róluk ha vissza írsz ugy lealázzlak ,soha életedbe nem fogsz többet netezzni te kis divat majom csicska geci nevetséges vagy a nevedel eggyüt facalaca:D milyen név ez? buzi vagy ? nekkem nincs bajom a buzzikal látom az vagy nem baj....(köcsög ratyi) szopd le apád te kis fasszszópó

Előzmény: facalaca (613.)
Mike Soldiers e-mail | 2007-06-25 12:16:48 | 616.
Anyád a csicska te magyar paraszt ne patogjá me szará verlek ne lepődjé meg ha szét verem a szád ne halgassá rapet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: facalaca (613.)
Future14 e-mail | 2007-06-23 13:01:50 | 615.
diddy, r kelly a legszarabb!!!!
Shady8 e-mail | 2007-06-22 18:28:07 | 614.
DMX-et
facalaca e-mail | 2007-06-22 11:09:27 | 613.
solo énekesek !!! hogy írhatsz iylet ? énekesek LOL hát bazze atom nagytudású emberke vagy, eskü

fehér szarkabátolzol itt engem meg le divatbuzizol azt asse tudod miket hallgatok meg hány éve

ne alázd meg mégjobban magadat, mert már így is nevetség tárgya vagy csicska


Előzmény: Mike Soldiers (612.)
Mike Soldiers e-mail | 2007-06-21 09:13:52 | 612.
Hát lehet jobban ismerem wu-tang clan mint te .Wu-Tang Clan November 9, 1993 ... alakulása. rza(az alapító),gza,(genius)ODB(r.i.p)raekwon (chef).u-god,ghostface killah,inspectah Deck,method man,Masta Killa, ja és még a solo énekesek:street life ,szintén gza,rza,prodigal sun,Beretta 9,Dreddy Kruger,Bronze Nazareth,Cappadonna,La The Darkman,stb.. Ja és a g-unitba csak Lloyd,Young,tony,spidert kedvelem de ettől nem vok g-unitos vágod? buzzikám ja és sterintem te vagy a divatbuzi majom...fehér szarkabát..:D G-G-G-unot

Előzmény: facalaca (607.)
jhonny_mocsok e-mail | 2007-06-16 09:07:49 | 611.
Erdekesek vagytok mind! Csak azon kezdtem el gondolkodni, hogy azt akitmost kibaszottul szidtok...HA veletlenul a kozeletekben koncertezne, vajon tenyleg ugyanigy szidnatok?!!! Szerintem ha utalni kell akkor nem a valamit nyujto Rapereket!!Hangsuljozva RAPereket (mert rengeteg az elbaszott RnB vegyitett laza csajos nota:))Szal szerintem akko mar ne a rapereket szidjatok!!! Bazze ott van egy csomo hulye allat pl akit discosoknak szolit a nagy tobbseg...De azok meg nyugisabbak az itteni Manelistaktol!! mert epp a Partiumbol firkalok...Nah erre adj szidast!!! CUPP:)

Előzmény: Ludaaa (610.)
Ludaaa e-mail | 2007-06-15 12:34:47 | 610.
:D:D:D Nem ismeri a Wu-Tang Clan-t:D:D
Moby Jons e-mail | 2007-06-13 08:30:56 | 609.
ne baszogasátok mán mert egy kicsit félse írt énis szoktam facalaca csak védlek

Előzmény: facalaca (607.)
Moby Jons e-mail | 2007-06-13 08:28:46 | 608.
tényleg ki az a wu tang clan halotam rola de...........

Előzmény: facalaca (607.)
facalaca e-mail | 2007-06-12 21:09:07 | 607.
bazmeg te köcsög , járjál már utánna hogy mi az hogy WU TANG és utánna kezdjél itt pofázni nekem a hip hoprol te majom ! előbb hallgasd végig az összes wu tang clan albumot meg a tagok szololemezeit, aztán értsd meg a szövegüket hogy miről ugatnak , azt utánna gyere ide pofázni !

amugy meg magadnak mondasz ellent mert az 1ik hozzászolásodban azt irtad hogy a G unit fasza 50 nélkül most meg itt azt irod hogy a G-Unot a legjobb..na akkor most miről pofázol te majom ? előbb gondolkozzál már hogy mit irsz le, ha olyan nagy okosnak tartod magadat !

Nem hozzám hasonlo populáris zenét hallgatoknak talláták ki a G-Unotot...miről beszélsz te bazdmeg ? hagyjad már magadat...a Wu Tang az hol populáris te seggarcú ? te is egy kis divatbuzi vagy, akár 50 centet, akár Gamet hallgatod ! mind a kettő divat...ugyhogy leszophatod a faszomat te köcsög !
azt ne kezdj itt személyeskedni mikor én kulturáltan szoltam hozzád, de ha akarod tudok ilyen hangnemben is válaszolni !


Előzmény: Mike Soldiers (606.)
Mike Soldiers e-mail | 2007-06-12 19:05:33 | 606.
ha ég és föld külöbség akkor mond el.. szerintem egy lapot fujjnak mind a ketten..ugy mondod mintha te lennél a pruducerük:DD hagyad má magad te rakló!! csak máss a sílusuk ennyi ..szerintem a G-unot a legfaszább az legalább nem hozzátok hasonló populáris zene halgattoknak találtáki :DD he na ennyi huzzd le magad a wc .jobban ájánlom nekked Balázs pali az jobban illik hozzád vagy hozzátok:DD

Előzmény: facalaca (578.)
Ludaaa e-mail | 2007-06-12 14:09:02 | 605.
Ja és mi ez a szar ha felsorolsz nekem 10ütős Coolio számot akkor térdet hajtok elötted komolyan The Game meg asszem elég elismerést szerzett azzal hogy azok után hogy 50cent lehuzta Drdrenél és még sok befolyásos arcnál nah ezek után még kiadott egy elég jó albumot, és hasonlítsd össze DMX és Snoop Dogg zenéjét. Nah szerinted kinek a szövegeiben van mondanivaló? természetesen DMX-ében, nyugaton szerintem The Game és anno az NWA alkot és alkotott jó zenét na meg még Ice Cube őt kedvelem:)
Ludaaa e-mail | 2007-06-12 14:01:11 | 604.
Olvass néhány amcsi oldalt ezzel kapcsolatban és megtudod mit csinálnak egy fehér emberrel Comptonban (vagy amerikai, jamicai(stb) ghettokban )
Baccalieri e-mail | 2007-06-12 13:37:23 | 603.
Az egész G-Unitot
És egyaránt utálom a G-unot ot is


FUCK 5-0 !!
FUCK THE GAYME!!

B.G. e-mail | 2007-06-12 12:55:24 | 602.
Szerintem sem volt Comptonban mert onnan élve nem jött volna haza:D:D HEHHH:D:D:D:D



Előzmény: Cash Money (601.)
Cash Money e-mail | 2007-06-12 12:51:39 | 601.
Juelz nem rap?
heh, te gyökér, te meg még mindíg Pacnál meg Drénél tartasz mert egy csicska lehetsz, idézzél már pár mondtaot Juelz nótából hülyegyerek.
mit teszed itt a fejedet hogy értesz mindent, na ja.. meg voltál Comptonban mi? az első póznára felhúztak volna egy ilyen kis kamugépet
buzi


Előzmény: DuDee Da Ripper (596.)
B.G. e-mail | 2007-06-12 12:50:32 | 600.
Voltál Comptonban???
Anyád az nem lehett semmi ember:D:D
Csoda,h nem löttek le.És milyen volt amúgy??


Előzmény: DuDee Da Ripper (599.)
DuDee Da Ripper e-mail | 2007-06-12 12:17:17 | 599.
na figyi haver......árpilisban voltam los angelesben és voltam compton-ba meg inglewood-ba is és azér tudod nem éppen rózsás a helyzet szal a helyedben ezt nem mondtam volna én elhiszem h new yorkba nem könnyű de l.a.-ben sem az hidd el de abban igazad van viszont h az ő rappjük sokkal inkább a lazulásról mint a new yorki hardcore rapp...
B.G. e-mail | 2007-06-11 16:54:16 | 598.
Vagyis Gamet tisztelem mert az nem csak a lazulásról rappel....
Abban van egy kis East Sideos vér is.


Előzmény: B.G. (597.)
B.G. e-mail | 2007-06-11 16:52:58 | 597.
Hát te hülye vagy bazdmeg??Mér mi bajod az East Sideosokkal??Baszki azok az igazi gettorol meg a szegénységről rapelnek ami a nigák között megy meg a szenvesésről.Nemúgy mint a Westsideosok akik csak a lazulásról meg,h hogyan szívjuk a füvest.Tisztelet Gamenak.

Előzmény: Somi Levente (593.)
DuDee Da Ripper e-mail | 2007-06-11 16:33:42 | 596.
Bastard!Teljesen 1et értek veled nem tom h mért fordult ien baszott nagyot a rapp....kezdjük ott ami télleg fontos dolgo számomra h mondanivalója nincs sajnos ezeknek a számoknak ma 50cent is a pénzen csajokon weed-en és az ékszeereken kívül sokat nem tud mondani game-n látom h akar de sajnos neki se akar összejönni....szal legyen mondanivalója és ez az arany időszakos rapperekre(90's)ez midníg jellemző volt......pac,dre,snoop még régebben coolio meg stb nagyon sokan kurva jó zenét nyomtak de nem tom snoop is hogy tudott elcsicskásodni....sajnos....legalább ők megmutathatnák h azér álljjon meg a menet....ien h juelz santana nem is rapp amit nyom.....eminem ritka szar......meg azt nem értem h mér vannak disco elemek a rapp-be és ezt lil wayne-én látom h nagy szar amit nyom pedig igen istenittik a srácot meg bucogás megy a zenébe szal szar az egész...ez van srácok......Peas
Shady8 e-mail | 2007-06-04 17:26:37 | 595.
p. diddy egy fasszopó nyúlfogú köcsög kis szarrágó

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.