Click to Visit
Hip-Hop - Kik a legjobb Magyar rapperek?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  

Cash Money e-mail | 2005-07-03 12:48:47 | 135.
ÉS AMÚGY IS CHINGY VOLT KÖZREMŰKÖDŐ EGY BONE THUGS SZÁMBA
EZT IS TUDTAD MI?
NAGYON GYENGE VAGY EMBER


Előzmény: Mr.Leathaface (131.)
Cash Money e-mail | 2005-07-03 12:46:02 | 134.
TE IS A KURVA ANYÁDAT OLTOGASD, NE CHINGYT BUZIZD, HÜLYE FASZ AZT SE TUDOD KI AZ
Cash Money e-mail | 2005-07-03 09:47:46 | 133.
KÜLÖNBEN MEG A FASZOMAT ÉRDEKLI A BONE THUGS DE NEM IS UGATOM LE, MINT TE AZOKAT AKIKET NEM IS ISMERSZ
TE MEG AZT SE TUDOD MIRŐL BESZÉLSZ NEMHOGY RAPRŐL


RATYIKÁM


Előzmény: Mr.Leathaface (131.)
Cash Money e-mail | 2005-07-03 09:43:20 | 132.
GYÖKÉR


Előzmény: Mr.Leathaface (131.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-03 09:41:52 | 131.
a büdös kurva anyádat oltogasd te szar! mit képzelsz te magadról mi?te egy kis csicska vagy engem oltogastz és azt sem tudod h a bone north?
kussoljá el bazmeg én sem mondtam ki eddig h mekkora ratyi vagy bazmeg!
te beszélsz itt rapről ? haggyad má magad! mennyé hallgasd a nellyt azt dilemmázzá h mekorra majom vagy!
weeeeeeeeeeeest side bitch


Előzmény: Cash Money (130.)
Cash Money e-mail | 2005-07-02 12:30:04 | 130.
ja ezzel én is így vagyok te leathaface tiszta kabaré

Előzmény: Fura (128.)
Fura e-mail | 2005-07-02 12:21:11 | 129.
Amúgy csakh a topic eredeti témájához is hozzászóljak:

Én ARTosCsaba munkáit nagyon szeretem...

Fura e-mail | 2005-07-02 12:19:26 | 128.
Én teszek a Westside-Eastside ellentétre is. Nekem az számít, h ki milyen zenét csinál, szal h tetszik e vagy sem! Mert pl. egy nyugati is csinálhat szart, akármennyire is nem képesek ezt néhányan elviselni...

Előzmény: Cash Money (125.)
Fura e-mail | 2005-07-02 12:17:08 | 127.
Vannak azért jó páran, akik csak divatból hallgatják az UG-t, mert azt hiszik, h ettől hitelesek lesznek, megh fikázzák az MS-t. Én ezt ugyanúgy nem szeretem, mint ezeknek az ellentétjét...

Nem a "divatmajmokra" van szükségük, hanem arra, h a közönség befogadóképessége változzon. Szal aki pl. Dopeman fan, az ne úgy álljon hozzá az UG-s előadókhoz, h mivel vannak köztük, akik nem szeretik a Dopemant, és Dopeman sem szereti őket, akkor szarozzák és fikázzák az egészet. Mikor azért lehetne mutatni köztük olyanokat, akik sokkal jobbak, és nívósabb dolgokat hoznak össze, mint a Dopeman. De van a másik véglet is, h pont az MS-es gengszterkedők miatt alakul ki vkiben téves kép az egész műfajról, és ők meg ezért állnak a stílushoz negatívan...

"KI VESZI A SZÁJÁRA DOPEMANT MEG MOHAMENT?"
Az, akinek nem tetszik, amit ők csinálnak. És ez az ő fanjaiknak nem tetszik, ezért alapból fikáznak bármit, aminek csak köze van azokhoz, akiknek nem tetszik a kis kedvenceik ténykedése...
Huh, ezt jól megfogalmaztam... :D


Előzmény: Cash Money (124.)
Cash Money e-mail | 2005-07-02 10:14:19 | 126.
JAJJ, DE NEM ÉRDEKEL AZ EGÉSZ
HITELESSÉGRŐL NEM IS NÁLA BESZÉLTEM
ARRA MÉR NEM VÁLASZOLSZ HOGY MELYIK 3 ZENEI STÍLUSBÓL ALAKULT KI A RAP?


Előzmény: loller (122.)
Cash Money e-mail | 2005-07-02 09:55:57 | 125.
HALLOD FURA NÉZD MÁR MEG A WESTSIDE-EASTSIDE TOPICOT
MEG A G-UNITOT
NAGY WESTSIDEOSOK EZA XSAR MEG LEATHAFACE GYEREK AZT AZ SE TUDJÁK KI VAN EASTEN MEG WESTEN
RÖHELYES

Cash Money e-mail | 2005-07-02 09:41:14 | 124.
NA ELŐSZÖR JOBB ÍGY NAGYOBB BETŰVEL ÍRNI JOBBAN LÁTOM:-)
ÍRTAD HOGY AZÉR NEM HALADUNK MERT SOKMINDENKI NEM SZERETI UG-T MEG A TÖBBIT
MOST EZ MEGINT ELLENTMONDÁS SZERINTEM MERT MINDIG AZT MONDJÁK AKIK EZEKET A ZENÉKET HALLGATJÁK(UG-T MEG A TÖBBIT)HOGY NEKIK MEKKORA RAJONGÓTÁBORUK VAN ÉS A TÖBBI "DIVATMAJOM"(EZ IS EGY HÜLYE SZÓ)HALLGATJÁK AMI A TÉVÉBE MEGY MEG ADOTT ESETBE A RÁDIÓBA
NA AKKOR MOST MÁR SZÜKSÉGÜK LENNE EZEKRE A DIVATMAJMOKRA IS HOGY TOVÁBB TUDJANAK LÉPNI?
MOST HOGY VAN EZ?
EZT NEMÉRTETTEM HOGY MOST KI VESZI A SZÁJÁRA DOPEMANT MEG MOHAMENT?


Előzmény: Fura (123.)
Fura e-mail | 2005-07-02 08:19:35 | 123.
Itt Magyarországon egy nagy lószar az egész zeneipar (sztem), de nem fogom ezt megint boncolgatni, mert sztem itt ezen a fórumon már volt elégszer szó erről. Hanem inkább a másik meghatározó dologról szólnék pár szót, a közönségről. Az a baj, h sokan leragadnak a szélesebb körben ismertebb előadóknál, és ha meghallják, h a kis kedvenceik fikázzák páran, akkor egyből előjön, h az UG meg milyen szar akkor, h AZÉRT szarok, mert ők meg nincsenek ott se a TV-ben, se a rádióban. Mikor legtöbbször, mikor a szájukra veszik pl. a Dopeman vagy a Mohaman nevét, akkor azt azért teszik, mert magát a kultúrát, a zenét nem úgy képviselik, ahogy azt szerintük kéne. És az átlag közönség ezek után meg se hallgat vmit, ha nem látja a TV-ben, nem hallja a rádióban, vagy ha mégis hallja, akkor ösztönösen leszarozza! Ezért is nem halad ez az egész dolog itthon úgy, h olyan előadók számait/klippjeit adják rádióban/TV-ben, akiknek tényleg több mondanivalójuk van annál, minthogy pl. "a gettóban milyen nehéz az életem". És amíg ez a helyzet, vagyis a közönség reális befogadóképessége nem változik, addig sztem így van jól, h van UG meg MS, mert az UG addig is képviseli a "hip hop igaz költőit"...

"NEKEM SENKI NE MONDJA HOGY SZAR LENNE HA ZENÉBŐL ÉLNE OLYANBÓL AMIT SZERET ÉS NYOMNÁK A TÉVÉBE"
- Biztos van olyan, aki szívesen venné, ha a TV-ben is látható lenne, meg a rádióban is hallható lenne a munkássága, de mért, kérdezem, MÉRT olyan nehéz azt elképzelni, h vki nem ebből akar megélni, hanem egyszerűen tényleg azért csinálja, mert ebben leli örömét, ezt szereti csinálni???

Én meg nem csak arra gondoltam, hogyha hirtelen robban be vki, hanem szépen fokozatosan is elfordulhat egy olyan irányba, h minőségen aluli zenéket kezd el gyártani. Csakh tényleg egy, és közismert példát említsek: Eminem...

Amúgy meg beragadt a Caps Lock, vagy tényleg ideges vagy? :S Ha utóbbi, akkor higgadj már le, ez egy normális vita, érvelésekkel, nem anyázlak vagy ilyesmi, szal...


Előzmény: Cash Money (119.)
loller e-mail | 2005-07-02 00:14:12 | 122.
igazad van télleg nem hallgattam végig, mert az első 5 szám után megfájdult a fejem ettől a szartól!
első hallásra nem volt sokkal több mondanivalója h "jujj de kemény csávó vagyok, és jajj de rossz nekem h nem szívhatok mindenhol"
egyszerűen nem passzolt a szövege a zenére,
a másik, meg ő most itt qrva laza gangszter, azt pár évvel ezelött még a hapygangabe bohóckodott
akkor ez h hiteles??

az"ez az a hely" című szám utolsó ""rappere"" olyan szinten rappel, mint amiet a kozmixben lehet hallani.

Cash Money e-mail | 2005-07-01 21:09:55 | 121.
HÁT HA TE ENNYIT ÉRTETTÉL MEG A LEMEZBŐL AKKOR ÉN IS GRATULÁLOK (SZERINTEM NEM IS HALLOTTAD)
A MÁSIK MEG EGY KIS PISIS VAGY ÖSSZE-VISSZA ÍRKÁLSZ
KIMONDTA HOGY ÉLJEN AMERIKA?
AZT SE TUDOD MI AZ A RAP MIK A GYÖKEREK ALAPOK
MAJD PÁR ÉV MÚLVA RÖHÖGSZ MAGADON AHOGY MÁR ITT ÍRTA VALAKI
NA MI A HÁROM ALAPJA A RAPNEK? (ZENEILEG)


Előzmény: loller (120.)
loller e-mail | 2005-07-01 20:51:52 | 120.
bazz végighallgattam mohamn füvet tépni tilos-t és rájöttem h mohaman mégrosszab mint eddig gondoltam!
azok a számai amiket eddig hallotam szintén szarok voltak de ezek????
az egész arrol szól h én mekkora laza füves csávó vagyok!
az igaz h zeneileg nem rossz de szövegileg???
bazz és ti fikázzátok MCGŐZT MEG FANKÁT????
ez kibaszott rossz!
ennél má csak KicsiG-nek volt szarabb a lemeze!
de nem baj, az underground szar és éljen amerika!!
csak gratulálni tok!......

Cash Money e-mail | 2005-07-01 18:18:05 | 119.
EZ AZ HOGY AZÉRT MONDOM HOGY LIL JON MEG SWISAHOUSE STB MER OTT AZOK A ZENÉSZEK PRODUCEREK HAGYJÁK KIBONTAKOZNI AZ ELŐADÓKAT ÉS NEM ŐK DIKTÁLNAK VISZONT JÓ PÉNZEKET KERESNEK
NEM BÁNTÁSKÉNT MONDOM DE SZERINTEM TE NEM LÁTOD AZ ÖSSZEFÜGGÉSEKET HOGY MIT AKAROK KIHOZNI EBBŐL AZ EGÉSZ KIADÓ-PÉNZ DOLOGBÓL
ITT MO-N MEG VAN HALVA MINDEN
HA NEM ILYEN MÉZES-MÁZAS ZENÉT CSINÁLSZ AKKOR EL SE KELL INDULNI BE SE KELL MENNI A STÚDIÓBA FÖLÖSLEGES
ÉS NEKEM SENKI NE MONDJA HOGY SZAR LENNE HA ZENÉBŐL ÉLNE OLYANBÓL AMIT SZERET ÉS NYOMNÁK A TÉVÉBE
EBBE VAN EGY KIS IGAZSÁG AMIT ÍRTÁL HOGY VALAKI HIRTELEN BEROBBAN AZTÁN KICSIT ELMEGY "POPULÁRISABB" IRÁNYBA (ETTŐL FÉLEK LIL FLIPNÉL IS MER TETT ILYEN KIJELENTÉST) DE NEM MINDENKI
NEM AZ ITTHONI HELYZETET KELL NÉZNI


Előzmény: Fura (116.)
Fura e-mail | 2005-07-01 17:47:49 | 118.
"akkor már halott lennék ha a más véleménye is érdekelne hallottam már annyi faszságot"

Jó, az igaz, h kivétel mindig akad! :D


Előzmény: Cash Money (114.)
Fura e-mail | 2005-07-01 17:46:18 | 117.
Ok, ha nem lesz lefoglalva a feltöltésem, teszek fel pár prezentációs zenét! ;)

Amúgy meg nem úgy értettem, h minden amerikait, hanem h CSAK amerikait...


Előzmény: Cash Money (113.)
Fura e-mail | 2005-07-01 17:44:08 | 116.
1; Mért? Lil' Jon nélkül már nem is lehet rappelni? Most attól, h vmit nem reklámoznak agyon, nem biztos, h szar, és ez fordítva is igaz. Amúgy pont ezt mondom. Mért kéne csak a pénz miatt zenélni (legyen az bármilyen stílus)? A zene szeretete is vezérelhet vkit, és akkor nincsen szükség semmilyen felkapottabb előadóra...

2; Nem arról van szó, h te megváltoztatnád e! Hanem h ha vki leszerződik egy kiadóhoz, h a zenéjét ne csak azok hallják, akik értik, hanem azok is, akiknek kurvára fingjuk sincs az egészről, akkor a lehető legrosszabb esetben nem ő fog diktálni, hanem a kiadó. Meghatározzák neki, mit csinálhat és hogyan! És akkor ez már nem az az előadó lesz, akit hallani akarnak, vagy akit hallaniuk kéne! Vmint a pénz megölheti a zene szeretetét, és akkor az egész elüzletiesedik, ami megint csak a zene igényességének a rovására mehet! Tisztelet a kivételnek, ami mindig akad...

3; H ki fogadja el és milyen feltétellel, az már teljesen egyéntől függ. Biztos lennének, akik elutasítanák a felkérést. És mért? Az 1; pontban leírtam... Az meg, h utána ki fújollja, megint csak egyéntől függ. Ugyanúgy lehet, h ahogy most te az UG-t fikázod, lehet, h vki más meg ugyanígy az MS-t fikázná. De ha nem változik meg ettől az előadó, h szélesebb körben terjesztika zenéjét, akkor egy normális hallgató nem az alapján fog ítélkezni, h most MS-e az előadó, vagy UG-s...


Előzmény: Cash Money (112.)
Cash Money e-mail | 2005-07-01 12:30:16 | 115.
pl nem szeretem (de valamilyen szinten elismerem őket):ja rule, tupac, nelly(egy jó húzása volt hogy támogatta chingyt+murphy leet )aztán ugye eminem,snoop az új lemezével kicsit elvágta magát nálam,ja hát igen ll cool j (a do it jó szám)
hát kb ennyi
ja és bow wow meg lil romeo a két kis nyikhaj

Cash Money e-mail | 2005-07-01 12:12:26 | 114.
és pont loller kezdte az egész mainstreamet meg undergroundot amivel a faszom kivan
és eddig ha megnézed szinte mindíg odaírtam hogy SZERINTEM AZ ÉN VÉLEMÉNYEM
mér érdekelne a másé én csak leírom amit gondolok
hát akkor már halott lennék ha a más véleménye is érdekelne hallottam már annyi faszságot (nem rád gondolok)nem csak zene témába

Cash Money e-mail | 2005-07-01 12:06:46 | 113.
ja és cseszettül nem egyféle rapzenét hallgatok hanem olyat ami nekem teccik
mutass olyan amerikait hajrá
mondtam én hogy minden amcsi teccik? az kéne még :-)


Előzmény: Fura (111.)
Cash Money e-mail | 2005-07-01 12:04:43 | 112.
itt valami fogalom zavar van
én kiejtettem a számon azt hogy a stílusomat bármi pénzér megváltoztatnám? (ezt már egyszer leírtam valahova hogy nem)
és látod ezér nem érdemes itt mo-n rappel foglalkozni mer itt nincs lil jon, nincs cash money,
nincs semmi támogatás ők legalább kiadókat csináltak vagy a swisahouse
ennyi a történet
szerinted ha lil jon felajánlana a.... mindegy underground előadónak magyarnak, egy szerződést jó pénzér szponzor, reklám stb. nem fogadnák el?
dehogy nem és akkor mi lenne jönne a sok idióta aki eddig szerette utána meg azt mondják fújj MAINSTREAM
ÉS LOLLERNEK írtam hogy mainstream meg underground
neki ennyi a rap nem én nézem így a dolgokat ő hallgat csak magyart nagyon úgy néz ki az írásaiból


Előzmény: Fura (110.)
Fura e-mail | 2005-07-01 11:52:37 | 111.
Jah, és még te nem nézed úgy a dolgokat, h külön mainstream, külön underground. =/

Amúgy te azt honnan veszed, h hozzád hasonlóan olyan begyepesedett vagyok, h csak egyféle rapzenét hallgatok? Ugyanúgy szeretem a külföldit is, mint a magyart. Sőt! Tudnék én neked olyan amerikait mutatni, amit te sztem tuti h leszaroznál!

Amúgy meg akkor azért mért nem tiltakozol, h máshol mért használnak golyóstollat, mikor azt meg egy magyar találta föl?

Ahhoz képest, h elmondtad a lényeget ("TI SZERETITEK ÉN NEM"), nem értem mit foglalkozol akkor ennyit az egésszel, és hordasz el bárkit bárminek? Meg lehet róla a véleményed, de szokj hozzá, h nem mindenki van ugyanazon a véleményen, mint te. És ahhoz is, h az se biztos, h épp a te álláspontod a leghelyesebb (max. csak a te szempontodból)...


Előzmény: Cash Money (109.)
Fura e-mail | 2005-07-01 11:43:14 | 110.
Neked látom csak a pénz körül forog minden. Itt szűnnek meg az erkölcsi értékek! És természetesen szted az a hülye, akiben van annyi tartás, h nem adja el magát vkinek, aki aztán megszabja neki, mit csinálhat. Szép...

És most félre ne érts, nem azzal van a bajom, ha vki pénzt keres ebből, csak akkor érdemelje is meg azt a pénzt!


Előzmény: Cash Money (108.)
Cash Money e-mail | 2005-07-01 11:12:32 | 109.
szerintem azér kéne mer az egész rap amerikából jött és azér nem kéne ilyen gagyiságokat terjeszteni mo-n rap cím alatt csak hogy legyen egy kis fogalma az embereknek róla de leszarom az egész magyar rapet
meg a faszom kivan loller mainstreamezésével is
kurva sok szar van a mainstreambe is de az undergroundba meg főleg
mi a faszér hiszed hogy csak ez a kibaszott magyar underground meg mainstream van a földön?
A MAGYAR RAP OLYAN MINT AZ AFRIKAI JÉGKORONGOSOK
AZON A SZINTEN VAN
TI SZERETITEK ÉN NEM
HALLGASSÁTOK TI DOLGOTOK


Előzmény: Fura (105.)
Cash Money e-mail | 2005-07-01 11:05:59 | 108.
baszottul nem nagyképű
még ugyan "nyugi" gyerek ilyen beleszarok mindenbe attitude
ki az a hülye ha felajánlanak neki egy csomó lóvét nem csinálná?
szerinted bármelyik "underground" "előadó" nem csinálná? nőjj már fel és nyisd ki a szemed
az egész rap erről szól
már az igazi
nem a magyar "underground"


Előzmény: loller (107.)
loller e-mail | 2005-07-01 10:34:24 | 107.
és igen sajnos el tudomcopyconról képzelni h pénzért csinálná az egészet, mer az új számuk is erről szól.
különben copy egy nagyképű pöcs, de a zenéje attól még qrva jó!

loller e-mail | 2005-07-01 10:30:42 | 106.
akkor beszéljél ha tudod miről van szó!
Copyconnak már van egy két lemeze, de ezt honnan is tudhatná egy magadfajta nyaljukkiamerikaseggét!!!!!!


Előzmény: Batman Papa (102.)
Fura e-mail | 2005-07-01 09:36:42 | 105.
De én ezt se értem...
Mért kéne a magyar rappet összehasonlítani vmelyik másik nemzetével? Lehet, h vkinek bejöna francia, viszont a német már nem, viszont ettől még a német nem lesz szar, csak épp az illető személynek a német nem jön be!
Amúgy sincs (sztem) alapja az összehasonlítgatásoknak. Mivel a nemzetek nyelve eltérő, más hangsúlyozás, más nyelvjárás. Úgyhogy a magyarokat a magyarokhoz kéne hasonlítani, nem pedig külföldiekhez...


Előzmény: Cash Money (103.)
Fura e-mail | 2005-07-01 09:31:34 | 104.
"...tuti hogy mindegyiknek ha felajanlananak egy lemezszerzodest akkor egybol penzert csinalnak..."

Talán nem magadból kéne kiindulni... =/

Amúgy meg aki ezt csinálja, az eladja magát, ergo: nincs hitele annak, amit addig állított (már ha állított). És így mondhat bármit, nekem csak negatív véleményem lenne róla...


Előzmény: Batman Papa (102.)
Cash Money e-mail | 2005-07-01 08:19:27 | 103.
de még ott van ogli különben is leszarom a magyar "rappereket" állítom egy normális dirty southot se hallottál még
legalább tudnál viszonyítani a magyarokhoz


Előzmény: loller (101.)
Batman Papa e-mail | 2005-06-30 22:27:18 | 102.
Mi a faszt tett le az asztalra?egy 4 szamos "demot"?vagy mit
Fura meg ne dumalj mert tuti hogy mindegyiknek ha felajanlananak egy lemezszerzodest akkor egybol penzert csinalnak meg rozsaszinu poloba is nyomulnanak es istenitenek dope-ot meg moha-t,kurva szar az mc goz meg ez a sok barom


Előzmény: loller (100.)
loller e-mail | 2005-06-30 21:41:59 | 101.
szerintetek nincs mohamanon kívül egy jó magyar rapper sem?
mer ha így gondoljátok ott elég nagy problémák lehetnek...

loller e-mail | 2005-06-30 21:38:56 | 100.
bazz nem a vélemény alapján fogom szeretni a zenéjét!
Copycon szerintem qrva jó rapper, ha ez a véleménye,ez van, biztos meg van rá az oka!
neki egy kicsit több joga lenne fikázni az undergroundot mint neketek, mer ő má letett valamit az asztalra...


Előzmény: Cash Money (99.)
Cash Money e-mail | 2005-06-30 13:36:39 | 99.
ja én is remélem csinál lemezt moha
télleg nyomta copy con vele
figyeld most loller ezt elolvassa egyből utálni fogja copyt is


Előzmény: Batman Papa (96.)
Cash Money e-mail | 2005-06-30 13:33:09 | 98.
jó van klipje
amikor megjelenik leadják kb 10X és utána vége
elismerem az első klipje nem volt rossz
de ami utána a veletek vagy mi az borzalom nyávog mint egy buzi
mikor a padon ül nem tudom a szám címét azt egyszer nem bírtam végignézni nekem annyira gaygi volt
na meg az mcé gőzös mese asszem arra nem is mondok semmit


Előzmény: Fura (97.)
Fura e-mail | 2005-06-30 07:51:00 | 97.
Már bocs, de a Fankának van jópár klippje, szal ez így nem helytálló, amit írtál...

Amúgy meg ha vkit nem látsz a TV-ben, akkor az már egyből szar? Akkor ennyi erővel, mivel gondolom Dopeman-t szereted, őt se láttam már egy ideje a TV-ben. Akkor ő is szar?

Meg olyan nehéz elképzelni azt, h vki nem haszonszerzésből, hanem a zene szeretetéből rappel?


Előzmény: Batman Papa (95.)
Batman Papa e-mail | 2005-06-30 06:49:19 | 96.
Hat persze mar a kis kocsog nem hallgatja Copy Con-t mert 2003 ban a Mohaman lemezen is szereplt es igy o atvaltozott "muanyag" rappere es "elarulta" az underground stilust.elmentek ti a retkes budos picsaba.

a copy connak meg tiszteletett hogy kimondta az IGAZAT meg hogy nyomta a KURVA JO Mohaval egyutt


remelem mohanak jon ki meg lemeze


Előzmény: Cash Money (93.)
Batman Papa e-mail | 2005-06-30 06:39:23 | 95.
fogadjunk hogy mindanyian kis pattanasos 14-15 eves gyerekek vagytok es meg talalltatok ki hogy hova is "tartoztok" es azon gondolkoztok hogy utaljuk a ciganyokat(azt ajanlom nektek hogy ne,mert szetbaszlak),vagy "undergroundosok" legyunk vagy "divat" rapperek.de ti nem lesztek attol nagy rapperek hogy fankat meg azt a kopasz geci bankost hallgatok,mit gondoltok mert nincsenek tv-be?mert senki nem kivancsi rajuk csak par ember,mert mind egy "RAKAS SZAR"
Batman Papa e-mail | 2005-06-30 06:33:29 | 94.
semmi gond haver,egyetertek veled
sok kis buzi most log fanka faszan mert most o a "meno' de ha mar normal igazi albuma lesz a warner musicnal vagy valamelyiknel akkor mar utalni fogjak.
moha meg 2002-03 tol nem ad ki lemezt hol lattod te a tv-be te balfasz??ezt a loller vagy kinek szantam,te szerintem meg alltal az idobe bazdmeg.
a happy gang me jo penz keresess volt mohanak,hogy befektessen a Da Flava-ba.buzi kis faszok,mennyetek logni a akkezdet kibasszott fiainak a genyes rucskos zselezet faszon

cash moneynak igaza van!!!!vele vagyok 100%-ig


Előzmény: Cash Money (83.)
Cash Money e-mail | 2005-06-28 15:53:15 | 93.
télleg loller láttam a listádon copy-cont
pont ma láttam vele egy interjút és azt mondta az egész magyar underground hip hop gagyi (na végre megmondta valaki közülük)
most már gondolom utálod és nem hallgatod többet mer ilyen csúnyákat mondott
pedig ő benne van az undergroundba

Cash Money e-mail | 2005-06-28 15:37:29 | 92.
nem húztam fel magam hülyegyerek
pont azt mondom hogy leszarom beleuntam már ebbe a sok idiótába aki össze-vissza ír
majd pont a te véleményed érdekel te gyökér meg a lolleré
ki nem szarja le hogy nemszeretitek mohament
én se hallgatom de jobb mint a többi szar "underground"


Előzmény: No3l (91.)
No3l e-mail | 2005-06-28 13:30:49 | 91.
a hülyéje hogy felhúzt magát:D:D
csak azért mer loller megmondta hogy szerinte mi a jó, és lefikázta a szerintemis szar zenéket:D
srác ha ennyi eszed van akkor idegeskedjél,és csak hallgasd azt a kurvajó amerikai rappedet!
amerikából egyedül 2PAC hallgatok a többt igaz annyira nem ismerem, de amit hallotam nem tetszet.

lol milyen ideges lett!:D:D:D:DD::D:D:D


Előzmény: Cash Money (90.)
Cash Money e-mail | 2005-06-28 09:43:05 | 90.
ja és mohamen meddig volt happy ganges kb 2 évig volt egy "siker" számuk a kérek egy kulcsot a szívedhez
nagy dolog
nem ezér lett valaki nem adja ki a lemezeket évenként
csak ha megnézed mind a hangzást mind a szöveget kicsit odabassza a te "real rapereidet"
á nem is érdekel az egész

Cash Money e-mail | 2005-06-28 09:36:42 | 89.
loller mér nem húzol innen a pop kategóriába oda való vagy csak teszed itt magad hogy értesz mindent
Cash Money e-mail | 2005-06-28 09:34:33 | 88.
te vagy az igazi populáris seggfej
csak magyar rap van te gyökér? kíváncsi lennék kiket ismersz az usából a közép-amerikaiakat meg se merem kérdezni
magyarok közül szerintem akinek mostanába jött ki anyaga és állat az ogli g
nem sub bass az is egy kalap szar
az undergroundosok meg azér nincsenek annyit a tévébe mer szarok pedig szeretnének ott lenni csak tenni is kéne valamit érte
amúgy képbe lehetsz mohamen már 2003 óta nem adott ki lemezt nem is lehet mostanába látni BAROMARCÚ
azt se tudod mit beszélsz BOSS
különben is mit töröm itt magam egy ilyen csicska miatt leszarom az egész magyar "hip hopot" (mer nincs is)


Előzmény: loller (85.)
Cash Money e-mail | 2005-06-28 09:26:08 | 87.
lófaszt
azér mer tud rappelni nem úgy mint fanka meg a connections meg a többi szar
egyébként egy lemezem sincs tőle de hallottam a füvet tépni tilost
én amerikai rapet hallgatok úgyhogy te ne pofázz azt se tudod miket hallgatok hülye csicska


Előzmény: loller (84.)
loller e-mail | 2005-06-27 22:08:24 | 86.
Firkász itt egyet értek veled!
akkezted phiai télleg kibaszott jó,bár kicsit szokatlan a stílusuk, de attól még kurva jók!


Előzmény: FIRKÁSZ (70.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.